Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
84 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 84 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
asteraki1989 έγραψε:
σορρυ εχω μπλεξει και με τη δουλεια και ειμαι λιγοΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 38 911307 ,εχω ραντεβου την αλλη πεμπτη στις 3/10 οπου θα εχω μπει στον μηνα μου,και εκει θα δω τι θα μου πει,αλλα η κοιλια οντως εχει κατεβει πολυ δεν ξερω μαλλον βιαζεται να βγει,να σου πω την αληθεια ασχετα με το τι λενε οι υπολοιποι εχω καποιο προαισθημα οτι μεχρι 15/10 θα εχω γεννησει
15 ημέρες πριν την ΠΗΤ σου είναι οκ. Αλλά εσύ ανέφερες για αρχές Οκτωβρίου...

Σε κάθε περίπτωση καλό θα ήταν να συμβουλευτείς το γιατρό σου...


Ζβουρίδιον τι έπαθες;

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:
σορρυ εχω μπλεξει και με τη δουλεια και ειμαι λιγοΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 38 911307 ,εχω ραντεβου την αλλη πεμπτη στις 3/10 οπου θα εχω μπει στον μηνα μου,και εκει θα δω τι θα μου πει,αλλα η κοιλια οντως εχει κατεβει πολυ δεν ξερω μαλλον βιαζεται να βγει,να σου πω την αληθεια ασχετα με το τι λενε οι υπολοιποι εχω καποιο προαισθημα οτι μεχρι 15/10 θα εχω γεννησει
15 ημέρες πριν την ΠΗΤ σου είναι οκ. Αλλά εσύ ανέφερες για αρχές Οκτωβρίου...

Σε κάθε περίπτωση καλό θα ήταν να συμβουλευτείς το γιατρό σου...


Ζβουρίδιον τι έπαθες;
Καλέ, να ενημερώνω τη λίστα Laughing 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
Καλέ, να ενημερώνω τη λίστα Laughing 
Αααα, τέτοιες δουλειές...

Εγώ έφαγα τα μακαρονάκια μου και θα ξαπλάρω γιατί μετά έχω μάθημα...

Καλό μεσημέρι σε όλες!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΡΑΚΙ ΛΑΡ ΕΝΙΩΣΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΥΣΠΑΣΗ ΣΤΙΣ 16/8 Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΑΡΟΤΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΟ ΑΚΟΜΗ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ... ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΕΧΕΙΣ ΜΕΛΛΟΝ ΑΚΟΜΗ...

ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΝΑΙ Κ ΣΙΔΗΡΟ Κ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΠΕΙΝΟΥΜΕ ΣΙΔΗΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ...

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KALHSPERA PAW NA SAS DIAVASW....GT EINAI POLLA SKEFTHKA MPOREI NA SAS ARESEI...

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Popisofia έγραψε:ΜΑΡΑΚΙ ΛΑΡ ΕΝΙΩΣΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΥΣΠΑΣΗ ΣΤΙΣ 16/8 Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΑΡΟΤΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΟ ΑΚΟΜΗ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ... ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΕΧΕΙΣ ΜΕΛΛΟΝ ΑΚΟΜΗ...

ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΝΑΙ Κ ΣΙΔΗΡΟ Κ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΠΕΙΝΟΥΜΕ ΣΙΔΗΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ...
Σε ευχαριστώ Ποπάκι για την απάντηση. Κι εγώ έχω από τον 7ο συσπάσεις (πιο αραιές) απλά τώρα γίνονται πιο συχνές και νιώθω πίεση. Χθες την νύχτα είχα και πόνο χαμηλά αριστερά και δεξιά κατα τη διάρκεια μιας σύσπασης και ξύπνησα.

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΧΟΥ ΜΩΡΕ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ...
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!
ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!
ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ...

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΡΑΚΙ...
Κ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ Κ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ...
ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΜΗΤΡΑ Κ ΜΑΛΑΚΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ...

ΚΛΑΡΑΜΑΡΙΑ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?
ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ?
ΠΗΡΕΣ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ?
ΝΑ ΜΕΤΡΑΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ...
ΜΠΡΕ ΜΗΠΩΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑ ΓΕΝΝΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ??? ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ποπακι με το καλο ο γιος σου! Εύχομαι να έρθει μόνος του κ να μη χρειαστει πρόκληση.
Μακάρι να έρθουν οπως τα θες κ μέχρι μεθαύριο να τον έχεις στην αγκαλια σου!
Μωρε λες τελικα να γεννήσεις μαζι με τη Γιουλη;;;
Απο κοντά κι εσυ Κλαραμαρια! Δεν το γλίτωσες το σκαλισμα ε; Αμάν αυτοί οι γιατροί.
Τελος πάντων κορίτσι μου, με το καλο κι εσυ!!!!

Παραμυθένια κ εγω για το επίδομα ήθελα να πάω στο ικα, γαμωτο άδικα έκατσα σπίτι; Κρίμα γιατι όσο πλησιάζουν οι μέρες αγχωνομαι.
Οσο για τα συμπληρώματα θα ρωτήσω αύριο τη γιατρο κ θα σου πω.

Μαρακι τι όμορφο δωμάτιο!!!! Υπέροχο!

Αστερακι πάρε τον γιατρο καλύτερα, ειναι νωρίς νομίζω για τετοια συμπτώματα.

Μαρακι λαρ, στο μήνα σου κι εσυ!!!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε κοριτσια τι όμορφο συναίσθημα να θηλαζεις!εβαλα τη μικρη μου γιατι δεν της έφτασε το μπιμπερο κ γλυφοταν τι ωραία που έφαγε!κ αμέσως μετα ηρθα στο θηλαστρο Κ το δεξί μου στηθος τρέχει σαν παλαβό!
Ετσι μου ερχεται να τους γράψω τους γιατρούς κ να αρχίσω για τα καλα!βγηκε off η μικρουλα μου τωρα!
Ζαργανα-Μαϊμού. 0-1
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 38 215994 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Ρε κοριτσια τι όμορφο συναίσθημα να θηλαζεις!εβαλα τη μικρη μου γιατι δεν της έφτασε το μπιμπερο κ γλυφοταν τι ωραία που έφαγε!κ αμέσως μετα ηρθα στο θηλαστρο Κ το δεξί μου στηθος τρέχει σαν παλαβό!
Ετσι μου ερχεται να τους γράψω τους γιατρούς κ να αρχίσω για τα καλα!βγηκε off η μικρουλα μου τωρα!
Ζαργανα-Μαϊμού.   0-1
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 38 215994 
1000 μπράβο!!! Δεν αμφιβάλλω καθόλου οτι εσυ ξέρεις καλύτερα απο τους γιατρούς!
Πολυ καλα κανείς!

Απο καιρο θέλω να σε ρωτήσω, ψυχολογικα πως είσαι; Καλα, μου φαίνεται μια χαρα, απλα ρωτάω...
Κ με την κλεισουρα; Έχεις βγει καθόλου;;

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini7 έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:Ρε κοριτσια τι όμορφο συναίσθημα να θηλαζεις!εβαλα τη μικρη μου γιατι δεν της έφτασε το μπιμπερο κ γλυφοταν τι ωραία που έφαγε!κ αμέσως μετα ηρθα στο θηλαστρο Κ το δεξί μου στηθος τρέχει σαν παλαβό!
Ετσι μου ερχεται να τους γράψω τους γιατρούς κ να αρχίσω για τα καλα!βγηκε off η μικρουλα μου τωρα!
Ζαργανα-Μαϊμού.   0-1
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 38 215994 
1000 μπράβο!!! Δεν αμφιβάλλω καθόλου οτι εσυ ξέρεις καλύτερα απο τους γιατρούς!
Πολυ καλα κανείς!

Απο καιρο θέλω να σε ρωτήσω, ψυχολογικα πως είσαι; Καλα, μου φαίνεται μια χαρα, απλα ρωτάω...
Κ με την κλεισουρα; Έχεις βγει καθόλου;;
Μια χαρα ειμαι!κλεινουμε δυο βδομάδες που τις εχω σπίτι Κλεισούρα δεν νιωθω,η μερα κ η νύχτα μου είναι γεμάτες.βγήκα χθες που πηγαμε μεχρι την εκκλησία για την ευχή κ ειχα βγει οταν έκανε εξεταση αιματος η μικρη μου.ειχα κλειστεί ομως ήδη απο την εγκυμοσυνη.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Ρε κοριτσια τι όμορφο συναίσθημα να θηλαζεις!εβαλα τη μικρη μου γιατι δεν της έφτασε το μπιμπερο κ γλυφοταν τι ωραία που έφαγε!κ αμέσως μετα ηρθα στο θηλαστρο Κ το δεξί μου στηθος τρέχει σαν παλαβό!
Ετσι μου ερχεται να τους γράψω τους γιατρούς κ να αρχίσω για τα καλα!βγηκε off η μικρουλα μου τωρα!
Ζαργανα-Μαϊμού.   0-1
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 38 215994 
Μπήκε το σωστό "εργαλείο" στο στήθος και πήρε μπρος η παραγωγή!
Μπράβο για την υπομονή σου τόσο καιρό!
Θα δεις σε λίγο θα 'χεις μία ζαργάνα σε κάθε βυζί! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 38 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 38 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 38 654316 

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evini7 έγραψε:Γιουλη, Γιουλακι, και μόνο ο τρόπος που γράφετε εσυ η Σοφια  κι η Ποπη για τα παιδάκια σας ειναι συγκηνιτικος!!
Μαζι σου η σκέψη μας!!!!!!
Γελασα πρωι πρωι με το ημιμονιμο νύχι, χαχαχαχα!

εγω ξερεις ποτε θα γελασω???αυριο το πρωι που θα μου πει ο αναισθησιολογος τραβα σπιτι σου και ξαναελα να σε ξεγεννησουμε οταν θα φυγει το ημιμονιμο νυχάκι σου!!!χαχαχαχα
οσο για το συγκινητικο κομματι...ρε κοριτσια πραγματικα ομως αυτό το άτιμο το μητρικο φιλτρο δε παιζεται!!!! ειλικρινεστατα.....ολες οι αγαπες που εχεις νιωσει στη ζωη σου μαζεμενες (ερωτες,γονεις,παππουδες,φιλοι) ολες μαζι δεν φτανουν καν αθροιστικά να συγκριθουν με την αγαπη για το παιδι σου...


Ιωάννα ντυσου ανετα, το σικ μας μαρανε με αυτες τις κοιλουμπες.....Razz 
εεεεεεεεεε συγνωμη κιολας...μαλλον εχω καιρο να παρακολουθησω τη μοδα....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΚΥΝΗΓΙΟΥ?????? 

klaramaria έγραψε:Καλημερα κοριτσακια!! Τι κάνετε; Εγώ μολις γύρισα απο το γιατρο και έφαγα το πρωτο μου χερι.. affraid Εν τω μεταξύ ήταν και άλλη γιατρός μεσα και μου έβαλε κι αυτη! Embarassed Embarassed Αυτα ειναι πρωινιάτικα! Δε πόνεσα αλλα μάτωσα γμτ πολυ και εχω ακόμη αιμα.
Ματωσες?? εμενα δυο φορες μου εβαλε χερι και δε ματωσα... σου ειπε οτι ηταν αναμενομενο να ματωσεις ή συμβαινει επειδη φτανει η ωρα????????
Μου είπε οτι ειναι πολυ καλο το οτι μαλάκωςε ο τράχηλος, γι αυτο Κ μάτωσα κιόλας. Και τωρα ειμαστε στην αναμονή. Εάν δεν έρθει απο μονο του της επόμενες μέρες , θα παω την Παρασκευή ξανα και βλεπουμε... Αχ δε θελω να παρω ολη την άλλη εβδομαδα!
εγω λεω να γεννησετε ολες σας αυριο μαζι μου να εχω συμπαρασταση!!!χαχαχαχα
Μακαρι να έρθει απο μονο του!!
Εν τω μεταξύ, αισθάνομαι ακριβώς σα να μου ερχεται περίοδος.
Για τα φάρμακα που λέτε (ασβέστιο και σιδηρο) ρώτησα και μου είπε οτι θα τα παιρνω και μετα αν θηλαζω..οποτε μου έγραψε κι αλλα.
στον 9ο μονο σίδηρο.το ασβεστιο το εκοψα απο μονη μου νωρις γτ μου προκαλουσε κολικους στο νεφρο, απλα ετρωγα ΠΟΛΥ τυρι!!!η γιατρος μου ειπε οτι σιδηρο θα παιρνω και μετα τη γεννα σίγουρα
Τζουλακι κοντευεις!!! Σε λίγες ωρες θα έχεις το μπεμπακι σου αγκαλιτσα!! Αχ αρχίζω κι εγώ και ανυπομονω!! Ε καιρός ήταν..νομιζω ! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 38 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 38 654316
ναι...ακομα δε μπορω να το συνειδητοποιησω ειναι η αληθεια... νυσταζω απεριγραπτα αλλα κρατιεμαι για να ξεραθω το βραδυ στη κλινικη, γτ αν με πιασει αγχος το βραδυ δε θα κλεισω ματι 
asteraki1989 έγραψε:
δεν τον εχω ενημερωσει δεν ποναω ωστε να μην αντεχω,αλλα νιωθω σαν εχει μπει το κεφαλι στη λεκανη,αν δω κ συνεχιστει θα τον παρω
πιστευω να παρεις ενα τηλ τον γιατρο.κ γω ετσι ενιωθα και με ξεκινησε μαγνησιο!παρτον απλα για να μην εχεις αγχος!

Μαρακι ηρακλειο τελειο το δωματιο!πραγματικά!!

Μαιμου κάνε οτι σου λεει το ενστικτο σου και πηγαινε μπροστα!!!ειδες τι καλα που θηλασες?? η ταπεινη μου γνωμη ειναι μετα απο καθε γευμα τους με μπιμπερο να τις βαζεις στο στηθος παντως...

εεεεεεεε να σας πω κατι???? Embarassed Embarassed Embarassed 
αγχωθηκα λιγακι ομολογω....Razz 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε, λογικό να αγχωθείς, ντε!!!

Αφού πήγα οδοντίατρο σήμερα και σενιάρισα τα ούλα μου, πάω και έναν οφθαλμίατρο τώρα να ελέγξω την ενδοφθάλμια πίεση (για να μου δώκει και το οκ για κολπικό τοκετό) Wink 
Και μετά shopping!
Με έχω κουράσει Razz 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δηλαδη Γιουλη τι; Παιζει κ να κοιμηθεις απόψε; Δεν το νομίζω, καλύτερα ξεκουρασου τωρα!
Εν τω μεταξύ γελασα πάλι με το παντελόνι κηνυγιου! Έλα πλάκα κανείς έτσι;;
Εννοεί οτι θα παει για κηνυγι παντελονιου όχι παντελόνι κηνυγιου....χαχαχαχα!

Είπες θα μας ενημερώσεις αύριο μόλις έρθει η κούκλα ε;;;;

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επειδή είμαι νταρντανουάρ,
το να ψάχνω να βρω ρούχα-παπούτσια είναι πάντα σαν σαφάρι.
Για αυτό και σήμερα πάω για "παντελόνι εγκυμοσύνης-hunting", ντε!
χαχαχαχα

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="maraki_iraklio"]Το δωμάτιο μας!!!


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]  " />


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/url

[url=https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/801/uqdg.jpg/][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Τελειο ειναι!! Και τα αυτοκολλητα φανταστικά!! Με το καλο να το χαρεί η ζουζουνα σας!!!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popisofia έγραψε:ΑΧΟΥ ΜΩΡΕ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ...
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!
ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!
ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ...

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΡΑΚΙ...
Κ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ Κ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ...
ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΜΗΤΡΑ Κ ΜΑΛΑΚΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ...


ΚΛΑΡΑΜΑΡΙΑ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?
ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ?
ΠΗΡΕΣ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ?
ΝΑ ΜΕΤΡΑΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ...
ΜΠΡΕ ΜΗΠΩΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑ ΓΕΝΝΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ??? ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!
Οχι ποπακι δεν εχω πόνους. Απλα μια ενόχληση, όπως όταν περιμένουμε περίοδο. Πιστεύω ειναι απο την εξέταση. Τωρα ξύπνησα. Το αιμα μου σταμάτησε ευτυχως. κοιμήθηκα απο 15:00-17:00 και σε λιγάκι θα παω για περπάτημα μπας κ γίνει τιποτα Smile εχω την εντύπωση οτι θα με πρόλαβεις Κ εσυ Smile με το καλο ολες μας!!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="klaramaria"]Καλημερα κοριτσακια!! Τι κάνετε; Εγώ μολις γύρισα απο το γιατρο και έφαγα το πρωτο μου χερι.. affraid Εν τω μεταξύ ήταν και άλλη γιατρός μεσα και μου έβαλε κι αυτη! Embarassed Embarassed Αυτα ειναι πρωινιάτικα! Δε πόνεσα αλλα μάτωσα γμτ πολυ και εχω ακόμη αιμα.
Ματωσες?? εμενα δυο φορες μου εβαλε χερι και δε ματωσα... σου ειπε οτι ηταν αναμενομενο να ματωσεις ή συμβαινει επειδη φτανει η ωρα????????


Μου είπε οτι ειναι λογικο. Επειδη εχει μαλακώσει ο τράχηλος αρκετα.. Ευτυχως τωρα μου σταμάτησε. Γιατι μου ειχε πει πως μπορει να εχω μια δυο μερες.



Παλι λείπετε οοολες; alien 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εδώ οφθαλμίατρος!
Οβερ!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εδώ είμαι και γω!Πριν λίγο σηκώθηκα και έφτιαξα ένα ελληνικό καφεδάκι...όταν είμαι ξαπλωμένη πονάω περισσότερο ρε μαμώτο...έχε χάρη που αύριο έχω γιατρό διαφορετικά θα πήγαινα σήμερα να μου ρίξει μια ματιά...είναι ενοχλητικός πόνος...

Τζουλάκι και κλάραμαρία χαίρομαι που σας άρεσε το δωμάτιο μας...!!!

Σβουρίτσα τι λέει ο οφθαλμίατρος?Όλα καλά?

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="klaramaria"]
klaramaria έγραψε:Καλημερα κοριτσακια!! Τι κάνετε; Εγώ μολις γύρισα απο το γιατρο και έφαγα το πρωτο μου χερι.. affraid Εν τω μεταξύ ήταν και άλλη γιατρός μεσα και μου έβαλε κι αυτη! Embarassed Embarassed Αυτα ειναι πρωινιάτικα! Δε πόνεσα αλλα μάτωσα γμτ πολυ και εχω ακόμη αιμα.
Ματωσες?? εμενα δυο φορες μου εβαλε χερι και δε ματωσα... σου ειπε οτι ηταν αναμενομενο να ματωσεις ή συμβαινει επειδη φτανει η ωρα????????


Μου είπε οτι ειναι λογικο. Επειδη εχει μαλακώσει ο τράχηλος αρκετα.. Ευτυχως τωρα μου σταμάτησε. Γιατι μου ειχε πει πως μπορει να εχω μια δυο μερες.



Παλι λείπετε οοολες; alien 
ΕΧΕΙ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ?
ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ!!!
ΑΝΤΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ Κ ΞΥΠΝΗΣΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ...
ΕΧΩ ΖΑΒΛΑΚΩΘΕΙ...
ΚΛΑΡΑΜΑΡΙΑ ΘΕΣ ΠΑΡΕΑ ΣΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ???
ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΩ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΝΑ ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΑΘΑΡΟΣ ΑΕΡΑΣ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ...
ΑΝ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ ΟΜΩΣ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ???
Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ...
ΙΣΩΣ ΟΤΑΝ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΝΑ ΒΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΤΑ...

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πωωωωωωωωωωωωωωωωωω είχα γράψει ένα κατεβατό ολόκληρο και έχασα τη σύνδεση του ίντερνετ μόλις πήγαινα να πατήσω αποστολή Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 38 679259 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 38 679259 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 38 679259 

Ξανά μανά από την αρχή, αν και πιο συνοπτικά όσο γίνεται,

Γιουλάκι τέρμα τα ψέμματα!!!!
Έφτασε η μεγάλη στιγμή!!!
Λίγες ώρες έμειναν!!!
Να ξέρεις ότι θα περιμένουμε πως και πως τα καλά σου νέα!!!
Όλα να πάνε υπέροχα, με το καλό το κοριτσάκι σου!!!

Ποπάκι έπεσα μέσα Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 38 654316 χι χι χι χι χι χι χι !!!
Σου εύχομαι να σκάσει μύτη μόνος του ο μπόμπιρας πριν τους τεχνητούς!!!!

Κλαραμαράκι τέρμα το candycrash???? Laughing Laughing Laughing 
Με το καλό κοριτσάκια μου σε όλες σας!!!!!!!!!
Εύκολες γέννες και πολύ πολύ γερά μωράκια σας εύχομαι!!!
Μου φαίνεται απίστευτο που έφτασε η ώρα, όσο απίστευτο μου φαίνεται και ότι το μαιμουδάκι έχει δυο ζαργανούλες δυό βδομάδες σπίτι και ότι όπου να ναι έρχονται και τα υπόλοιπα μωράκια!!!
Γιούυυυυπιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!

Επίσης έχω να πω στο Μαράκι το κρητικό ότι το δωμάτιο της μπέμπας της είναι ΥΠΕΡΟΧΟ!!!!~
Μου άρεσε πάρα πολύ, και ότι εγώ έχω απογοητευτεί γιατί δε μου αρέσει καθόλου το δικό μας!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 
Μετάνιωσα το χρώμα, βιάστηκα και στο praktiker που πήγα το Σάββατο και πήρα κάτι αυτοκόλλητα που είδα τυχαία που είναι με τα αρκουδάκια forever friends και "εξέχουν" από τον τοίχο, βιάστηκα και τα κόλλησα κιόλας, και δεν ξεκολάνε χωρίς να χαλάσει ο τοίχος, θα θέλει στοκάρισμα μετά, μου την έχει δώσει που έχουμε και το γραφείο μέσα στη μέση και προσπαθώ να πείσω τον καλό μου να το ξαναφτιάξει αλλά μάλλον πάει χαμένος ο κόπος μου Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 38 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 38 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 38 534787 

Τι άλλο τι άλλο????
Πω πω...τα ξέχασα....

Ααααααααα Παραμυθένια μου καλά αποτελέσματα με τις εξετάσεις σου!

Ιωάννα και εγώ πάω για κυνήγι...λέω να πάω να βρω ένα κολάν εγκυμοσύνης να φοράω με φαρδιές μακριές μπλουζίτσες που έχω λίγες.
Είχα πάρει και προ διακοπών μια φόρμα εγκυμοσύνης χακί που δεν έβαζα τόσο καιρό γιατί φοβομουν ότι θα ζεσταίνομαι, εεε σήμερα φορέθηκε!
Με αυτά θα τη βγάλω όσο έμεινε....

Επίσης Ιωάννα το χταπόδι ψήνεται απλά δεν υπάρχει!!!!! Laughing Laughing Laughing 
Άλλο άλλο???
Πωωω ρεεεε....αλτσχάιμερ....

Θα επανέλθω και ελπίζω να θυμηθώ και τα υπόλοιπα Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 38 417472 

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια πολύ χάλια φώτο που τράβηξα για να δείτε στο περίπου .... δε μου αρέσει δε μου αρέσειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 38 679259 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 38 679259 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 38 679259 

https://2img.net/r/ihimizer/img812/8937/lkft.jpg

Άλλα ήθελα, άλλα μου άρεσαν και άλλα έκανα...μου εξηγείτε πως τα κατάφερα????? Crying or Very sad 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις