Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
141 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 141 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαράκι πολύ όμορφο το δωματιάκι της γοργονίτσας! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 90233 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 90233 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 90233 
Και το χρώμα του τοίχου μου άρεσε πολύ, κάτι τέτοιο θέλω κι εγώ.

Με το καλό να το χαρεί η μικρή σας!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παραμυθένια ο γυναικολόγος μου λέει πως σίδηρο θα παίρνω κανένα μήνα μετά τον τοκετό...θα ρωτήσω και τον παιδίατρο βέβαια!!!

Μαράκι μπήκες στον μήνα σου και σύ!!!πω,πωωω!!!Με το καλό!!!!

Κλάραμαρία σκάλισμα ε???Με το καλό κοριτσάκι μου!!!περιμένεις και συ κάθε μέρα!!!Τι γλυκιά αναμονή!!!

Εγώ πάντως θα το γλιτώσω το σκάλισμα λόγω πρόδρομου πλακούντα...μπορεί να μου προκαλέσει σοβαρή αιμορραγία οπότε δεν θα το ακουμπήσουν το πιπί μου!!!

Σβουρίτσα μου σε ευχαριστώ!!!Εσύ τα έβαλες τελικά τα αυτοκόλλητα??Άντε τι περιμένεις!!Θέλω φωτό!!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαράκι Κρητικό, ΦΑ-ΝΤΑ-ΣΤΙ-ΚΟ το δωμάτιο της γοργονίτσας σας!!!
Και η κούνια βγήκε υπέροχη! Για την κουρτίνια, δεν έχω λόγια... ειδικά η τσαχπινιά με τα φιογκάκια-κορδελάκια είναι τρέλα! Άντε, με το καλό να έρθει κοριτσάκι μου!

Ζβουρίτσα, για το ασβέστιο;

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maria-lar έγραψε:Μαράκι πολύ όμορφο το δωματιάκι της γοργονίτσας! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 90233 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 90233 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 90233 
Και το χρώμα του τοίχου μου άρεσε πολύ, κάτι τέτοιο θέλω κι εγώ.

Με το καλό να το χαρεί η μικρή σας!

Ευχαριστώ γλυκό Μαράκι!!!Το χρώμα το φοβήθηκα λίγο στην αρχή...μου φάνηκε σκούρο αλλά τελικά με τα έπιπλα και τα αυτοκόλλητα τελειωμένο μου φαίνεται υπέροχο!!!Τώρα λείπει μόνο η ένοικος του δωματίου και την περιμένω πως και πως!!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαράκι Κρητικό; Αυτή είναι η πιο ψηλή θέση του στρώματος;
Εμάς βρε κορίτσια η πάνω πάνω θέση είναι λιγότερο από 20 cm από τα κάγκελα... Μήπως είναι επικίνδυνο;

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Μαράκι Κρητικό; Αυτή είναι η πιο ψηλή θέση του στρώματος;
Εμάς βρε κορίτσια η πάνω πάνω θέση είναι λιγότερο από 20 cm από τα κάγκελα... Μήπως είναι επικίνδυνο;


Ευχαριστώ πολύ παραμυθένια μου!!!Ναι αυτή είναι η πιο ψηλή θέση...και μένα 24 εκ. από τα κάγκελα είναι και μου φάνηκε πολύ λίγο....μου είπαν όμως ότι είναι οκ...τώρα θα το δω και με την μπέμπα μέσα και αν μου φανεί ψηλά θα το χαμηλώσω!!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κλαραμαρια αν εχεις σημαδι απο τον τραχηλο και πονακια περιοδου αυτο σημαινει οτι ε ε ε ε ε ε ρχεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 328109 

Μαρακι ειναι πολυ ομορφο!!!Με το καλο να το χαρει το κουκλακι σας!!!Η κουνια τελεια!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α για την κουνια που λετε εγω το εβαλα εξ αρχης χαμηλα ...δεν μου καθοταν καλα στην ψηλη!

edit:το στρωμα ε? Smile

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου είναι κάτω από 20 cm το δικό μας... Ουφ, αγχώθηκα! Η αμέσως επόμενη θέση είναι αρκετά πιο χαμηλά. Μήπως να κάνουμε μόνοι μας ή να φωνάξουμε να μας κάνουν άλλες 4 τρύπες στο ενδοιάμεσο;;;

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσακια μου!ξεκιναω για να μην τα ξεχασω,
Γιουλη μου με το καλο,αυριο μη μας ξεχάσεις!
Κλαραμαρια νομιζω ετοιμάζεσαι κ συ,οι πονοι περιοδου κατι μου θυμίζουν Rolling Eyes 
Μαρακι κρητικό πολυ όμορφο το δωματιο σας,η κουνιες μας ειναι σχεδόν ίδιες!
Ιωάννα h&m πηγές κ δεν είχε;

Η Bini αγνοείται ακόμη ε;
Εμεις τα ίδια,οι ζαργανες τρώνε κοιμούνται κ προσπαθούμε να τις καταλάβουμε!ειμαστε σε καλο δρόμο!
Α,εγω σιδηρο συνεχίζω να παιρνω αλλα τωρα που το λετε θα παρω την παιδιατρο.
Την Παρασκευη εχουμε παιδοφθαλμιατρο κ Ωρλ ,εξετασεις για τα προωρακια!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio έγραψε:Παραμυθένια ο γυναικολόγος μου λέει πως σίδηρο θα παίρνω κανένα μήνα μετά τον τοκετό...θα ρωτήσω και τον παιδίατρο βέβαια!!!

Μαράκι μπήκες στον μήνα σου και σύ!!!πω,πωωω!!!Με το καλό!!!!

Κλάραμαρία σκάλισμα ε???Με το καλό κοριτσάκι μου!!!περιμένεις και συ κάθε μέρα!!!Τι γλυκιά αναμονή!!!

Εγώ πάντως θα το γλιτώσω το σκάλισμα λόγω πρόδρομου πλακούντα...μπορεί να μου προκαλέσει σοβαρή αιμορραγία οπότε δεν θα το ακουμπήσουν το πιπί μου!!!

Σβουρίτσα μου σε ευχαριστώ!!!Εσύ τα έβαλες τελικά τα αυτοκόλλητα??Άντε τι περιμένεις!!Θέλω φωτό!!!!
Βασικά αυτή τη στιγμή μέσα στο παιδικό δωμάτιο βρίσκονται και όλα τα καλοκαιρινά μας αξεσουάρ (μάσκες βατραχοπέδιλα, τσάντες θαλάσσης, στρώματα, ψάθες), οπότε πρέπει να τα μαζέψω στα κουτιά τους, να τα ανεβάσει ο αφέντης στο πατάρι.
Επίσης, θέλω να πλύνω καρότσι και να το αποθηκεύσω "δεν ξέρω που". Μετά πρέπει να τοποθετηθεί κάπου το παιδικό κάθισμα αυτοκινήτου.
Μέχρι να γίνουν όλα αυτά θα 'χει πάει 15 Οκτώβρη που θα 'χουμε και τις κουρτινούλες μας έτοιμες! Έλεγα μόλις βάλουμε τις κουρτίνες να βάλουμε και τα αυτοκόλλητα! Και να τοποθετήσουμε και το καθισματάκι στο αυτοκίνητο! Φωτιά στα πατζάκια μας!

paramythenia,
για το ασβέστιο δεν ξέρω

Paramythenia έγραψε:Μαράκι Κρητικό; Αυτή είναι η πιο ψηλή θέση του στρώματος;
Εμάς βρε κορίτσια η πάνω πάνω θέση είναι λιγότερο από 20 cm από τα κάγκελα... Μήπως είναι επικίνδυνο;
Για αρχή μια χαρά είναι! Δεν πάνε πουθενά!

Maimou2009 έγραψε:Γεια σας κοριτσακια μου!ξεκιναω για να μην τα ξεχασω,
Γιουλη μου με το καλο,αυριο μη μας ξεχάσεις!
Κλαραμαρια νομιζω ετοιμάζεσαι κ συ,οι πονοι περιοδου κατι μου θυμίζουν Rolling Eyes 
Μαρακι κρητικό πολυ όμορφο το δωματιο σας,η κουνιες μας ειναι σχεδόν ίδιες!
Ιωάννα h&m πηγές κ δεν είχε;

Η Bini αγνοείται ακόμη ε;
Εμεις τα ίδια,οι ζαργανες τρώνε κοιμούνται κ προσπαθούμε να τις καταλάβουμε!ειμαστε σε καλο δρόμο!
Α,εγω σιδηρο συνεχίζω να παιρνω αλλα τωρα που το λετε θα παρω την παιδιατρο.
Την Παρασκευη εχουμε παιδοφθαλμιατρο κ Ωρλ ,εξετασεις για τα προωρακια!
Πήγα H&M. Δεν μου χωρούσε κανένα παντελόνι τους. Είναι πολύ λεπτά στα πόδια. Και στο premaman (είναι μαζί με τα Orchestra) βρήκα ένα που μου ταίριαζε αλλά ήταν σκισμένο το σημείο που ενώνεται το τζην με το λάστιχο και δεν το πήρα.

Τα πρώτα 2 χρόνια έχουν αρκετές εξετάσεις τα προωράκια (το θυμάμαι και από τα δίδυμα ανήψια του πρώην). Wink 

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΣΥΝΕΓΚΥΟΥΛΕΣ Κ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ Κ ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ...
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ 3600!!!
ΟΠΟΤΕ ΕΙΤΕ ΠΑΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΤΕ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ!!!
ΝΑΙ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΚΙΟΛΑΣ!!!
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Popisofia έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΣΥΝΕΓΚΥΟΥΛΕΣ Κ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ Κ ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ...
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ 3600!!!
ΟΠΟΤΕ ΕΙΤΕ ΠΑΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΤΕ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ!!!
ΝΑΙ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΚΙΟΛΑΣ!!!
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ!!!
Μήπως να ξανασκεφτείτε το σεΚς;

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popisofia έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΣΥΝΕΓΚΥΟΥΛΕΣ Κ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ Κ ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ...
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ 3600!!!
ΟΠΟΤΕ ΕΙΤΕ ΠΑΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΤΕ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ!!!
ΝΑΙ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΚΙΟΛΑΣ!!!
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ!!!
Αχ πόσο γλυκό είναι αυτό το τελευταίο!!!

3600 ε; Άνδρας σωστός πλέον!!!

Αχ, άντε, με το καλό κοριτσάκια!I love you

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Popisofia έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΣΥΝΕΓΚΥΟΥΛΕΣ Κ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ Κ ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ...
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ 3600!!!
ΟΠΟΤΕ ΕΙΤΕ ΠΑΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΤΕ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ!!!
ΝΑΙ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΚΙΟΛΑΣ!!!
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ!!!
Αντε Ποπακι έφτασε η ωρα!με το καλο!οσο για την πρόκληση οτι ειναι να γινει θα γινει,μην το σκέφτεσαι!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:Κλαραμαρια αν εχεις σημαδι απο τον τραχηλο και πονακια περιοδου αυτο σημαινει οτι ε ε ε ε ε ε ρχεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 328109 

Μαρακι ειναι πολυ ομορφο!!!Με το καλο  να το χαρει το κουκλακι σας!!!Η κουνια τελεια!
Ευχαριστώ πολύ καλό μου!!!

Paramythenia έγραψε:Κορίτσια μου είναι κάτω από 20 cm το δικό μας... Ουφ, αγχώθηκα! Η αμέσως επόμενη θέση είναι αρκετά πιο χαμηλά. Μήπως να κάνουμε μόνοι μας ή να φωνάξουμε να μας κάνουν άλλες 4 τρύπες στο ενδοιάμεσο;;;
Το σκέφτηκα και εγώ αυτό παραμυθένια...θα πω μάλλον να μου κάνουν ακόμα 4 τρύπες λίγο χαμηλότερα...ούτε την πάντα παίρνει στο ύψος!

Maimou2009 έγραψε:Γεια σας κοριτσακια μου!ξεκιναω για να μην τα ξεχασω,
Γιουλη μου με το καλο,αυριο μη μας ξεχάσεις!
Κλαραμαρια νομιζω ετοιμάζεσαι κ συ,οι πονοι περιοδου κατι μου θυμίζουν Rolling Eyes 
Μαρακι κρητικό πολυ όμορφο το δωματιο σας,η κουνιες μας ειναι σχεδόν ίδιες!
Ιωάννα h&m πηγές κ δεν είχε;

Η Bini αγνοείται ακόμη ε;
Εμεις τα ίδια,οι ζαργανες τρώνε κοιμούνται κ προσπαθούμε να τις καταλάβουμε!ειμαστε σε καλο δρόμο!
Α,εγω σιδηρο συνεχίζω να παιρνω αλλα τωρα που το λετε θα παρω την παιδιατρο.
Την Παρασκευη εχουμε παιδοφθαλμιατρο κ Ωρλ ,εξετασεις για τα προωρακια!
Ευχαριστώ πολύ μαιμουδάκι μου!!!Το θυμάμαι ότι έχουμε παρόμοιες κούνιες!!!Μου αρέσει γιατί είναι λιτό και απέριττο σχέδιο!!Φιλάκια στις ζαργανούλες σου!!!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Julie85"]KΑΛΗΜΕΡΕΣ, ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ, ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΛΥΚΙΕΣ ΓΛΥΚΙΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!!
Ειμαι σαν το ζόμπι.ο χθεσινοβραδινος υπνος ηταν επιεικως απαραδεκτος!! ο μικρος ξυπνουσε συνεχεια, εμενα με επιασαν τα ψυχολογικά μου (του τύπου ειναι το τελευταιο βραδυ που κοιμαμαι μαζι με το παιδακι μου-τον Κων/νο- πριν παω να γεννησω...και τι θα γινει αν παθω κατι?? και αν δε ξαναδω τον μικρουλη μου και μεγαλωσει χωρις μαμα...και άλλες τετοιες βλακειες) που πραγματικά απορω με τον εαυτο μου για ποιο λογο με επιασε ολο αυτο...οταν πηγαινα να γεννησω τον Κων/νο ημουν σχετικά χαλαρη αν και πρωτομαμα...τωρα τι χαζα ειναι αυτα που με πιανουν???πφφφφ οι ορμονες μου κανουν αποχαιρετιστηριο παρτυ μαλλον!!

ioazon έγραψε:Το φοβερό είναι το πόσα μανταλάκια παραπάνω χρειάζεσαι για να απλώσεις όλα αυτά τα ρουχαλάκια!!!!
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 215994 
ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΙΠΕΣ ΦΙΛΗ!!! πραγματικα!!!
 
evini7 έγραψε:Γιουληηηη!! Έχω άγχος για σένα! Εσυ;;;
Πω πω έρχεται η κουκλιτσα σου!

evini7 έγραψε:Ερώτηση:
Έχω πεντικιουρ, πρέπει να το ξεβαψω; Κάπου άκουσα οτι πρέπει να γεννας χωρις μανικιουρ πεντικιουρ...
Αγχος εχω λίγο, αλλα κυριως για τον Κων/νο....θα ερθει 10,30 ο κουνιαδος μου να τον παρει στο χωριο... Sad αν ολα πάνε καλα θα ΑΠΑΙΤΗΣΩ (Δε διαπραγματευομαι καν) να μου τον φερουν στην κλινικη αμεσως μόλις μου βγαλουν τους ορους και τα λοιπά(μη τρομαξει το παιδι).. ελπιζω μονο να μην αρπαξει κανενα κρυωμα το παιδι στο χωριο μεχρι τοτε γτ δε θα αντεξω να μη τον δω καθολου τοσες μερες
 
ioazon έγραψε:Μην πιάνετε τέτοια συζήτηση που στα 34 κάνω το πρώτο!
σιγά μωρε εσένα που σε πηραν τα χρονιααααααα!!!! μεταξύ μας τωρα...τοσο σβουριγμα πάντως που κάνεις εσυ, εγω ουτε στα 17 δεν ειχα το κουραγιο να το κάνω...!!!!χαχαχα 

Popisofia έγραψε:ΠΩ ΠΩ 39+2 !!!
ΑΧ ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ... ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗ... ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ.... ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ ΔΕΝ ΘΕΛΩ....
Τίποτα τετοιο δε θα σου πει βρε κοριτσι μου, μην αγχωνεσαι.άλλωστε μπορεις να φας και την 40η εβδομάδα και να σ αφησει να διανυσεις και την 41. μετά βλέπουμε..!!!

Αυριο τετοια ωρα θα κραταω στην αγκαλια μου την μικρούλα μου????Very Happy 
Κοριτσακια μου να με σκεφτεστε please αυριο το πρωι και να μου στελετε τη θετική σας ενεργεια...ναι????
I love you I love you I love you 
ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΗ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΟΣ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ...
ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΜΕΧΡΙ ΧΤΕΣ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟΨΥΧΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΔΥΝΑΤΗ. ΝΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!
ΦΥΣΙΚΑ Κ ΘΑ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΜΑΣ!!!
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!
Α Κ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ... ΟΣΑ ΒΡΑΔΙΑ ΕΧΩ ΕΓΩ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ... ΤΥΧΑΙΟ? ΔΕΝ ΜΟΜΙΖΩ... ΑΙΣΘΑΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ...

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ποπάκι τέλειωσαν τα ψέματα.
Με το καλό ο αντρούλης σου!!!
Σε λίγες μέρες θα τον έχεις αγκαλίτσα! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 379767 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 379767 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 379767 

Πότε πέρασε ο καιρός βρε κορίτσια, σαν χθες μου φαίνεται που ανησυχούσα για το 1ο τρίμηνο.

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popisofia έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΣΥΝΕΓΚΥΟΥΛΕΣ Κ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ Κ ΟΠΩΣ Κ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ...
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ 3600!!!
ΟΠΟΤΕ ΕΙΤΕ ΠΑΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΤΕ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ!!!
ΝΑΙ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΚΙΟΛΑΣ!!!
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ!!!
3600γρ παίδαρος!!!Αυτά είναι!!Με το καλό γλυκό κορίτσι!!!Αχ πόσο συγκινούμαι που μία,μία αρχίζουμε τις γέννες!!!!

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσακια μου πως μου ειστε?

julie μου ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα αυριο,θα σε σκεφτομαστεΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 215994 

ποπακι πες αλευριιιιιιι ερχεταιιιιιιι Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 893968 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 893968 

εγω ποναω απο κατω λες και θα ξεπροβαλει κανενσα κεφαλι και ολοι μου λενε οτι κατεβηκε κιαλλο η κοιλια μου και θα γεννησω στο πρωτο 10μερο του οκτωβρη,τωρα δεν ξερω Rolling Eyes 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
asteraki1989 έγραψε:εγω ποναω απο κατω λες και θα ξεπροβαλει κανενσα κεφαλι και ολοι μου λενε οτι κατεβηκε κιαλλο η κοιλια μου και θα γεννησω στο πρωτο 10μερο του οκτωβρη,τωρα δεν ξερω Rolling Eyes 
Αστεράκι μου γιατί; Μήπως κουράζεσαι; Ο γιατρός σου τι λέει;

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:εγω ποναω απο κατω λες και θα ξεπροβαλει κανενσα κεφαλι και ολοι μου λενε οτι κατεβηκε κιαλλο η κοιλια μου και θα γεννησω στο πρωτο 10μερο του οκτωβρη,τωρα δεν ξερω Rolling Eyes 
Αστεράκι μου γιατί; Μήπως κουράζεσαι; Ο γιατρός σου τι λέει;
δεν τον εχω ενημερωσει δεν ποναω ωστε να μην αντεχω,αλλα νιωθω σαν εχει μπει το κεφαλι στη λεκανη,αν δω κ συνεχιστει θα τον παρω

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δε μιλάω για τον πόνο ή την όποια ενόχληση... Μιλάω για το ενδεχόμενο να γεννήσεις τόσο νωρίς Αστεράκι μου...

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Δε μιλάω για τον πόνο ή την όποια ενόχληση... Μιλάω για το ενδεχόμενο να γεννήσεις τόσο νωρίς Αστεράκι μου...
σορρυ εχω μπλεξει και με τη δουλεια και ειμαι λιγοΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 37 911307 ,εχω ραντεβου την αλλη πεμπτη στις 3/10 οπου θα εχω μπει στον μηνα μου,και εκει θα δω τι θα μου πει,αλλα η κοιλια οντως εχει κατεβει πολυ δεν ξερω μαλλον βιαζεται να βγει,να σου πω την αληθεια ασχετα με το τι λενε οι υπολοιποι εχω καποιο προαισθημα οτι μεχρι 15/10 θα εχω γεννησει

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δουλειές με φούντες με περιμένουνε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις