Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Καλά αυτό με τον ΟΑΕΔ αστα να πάνε!!
Εγώ όταν έπρεπε να μιλήσω με το ΜΤΣ εκεί να δεις γέλιο. Να παίρνεις τηλ όλο το 8ωρο και κανείς πουθενά! Να παίρνεις σε άλλο νούμερο και να σου λένε και εμένα τι με παίρνεις!?!?!?!?!
ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ?????????????????????????????????????????
Ετσι πήρα να πω μια καλημέρα...

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φουουου σβησαμε στο φορουμ τ κερακι χρυσακι χιχιχι.Κατ και κατυ δν εκανα τπτ.Αχρηστευτηκε για 2η φορα η καρτα μου πηγε ο αδερφος μου που μενει διπλα στο 35 ειναι ακομα οτι να ναι θα τον στελνω να μ περνει νουμερα μεχρι την παρασκευη κ μετα αν δν κανω τπτ απο δευτερα καινουργια.Και χανω παλι τους μηνες μου και ολα @@@@@ες ολοι εκει μεσα.Συγνωμη ρε κοριτσια.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι συγνώμη!!!!! Άδικο έχεις???????????????????

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελα ντε και δικιο που εχουμε που να το βρουμε?Τι θα φατε σημερα εμεις φακες.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ολα μουνι θα πάρω εγώ την αμαρτία για εσένα 
Εγώ σημερα θα κανω
http://www.sintagespareas.gr/sintages/xtapodopilafo.html

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ Κατυ μου ετρεξαν τα σάλια!!!!!!!!!!!
Έχω γιουβαρλάκια από χτες και Α Ν συνέλθω λίγο μπορεί να κάνω λίγες πατατοκροκετες και μελιτζανοκροκετες.
Να έχει και κάτι για συμπλήρωμα ο καημένος ο πεθερός μου το βράδυ που θα ρθει απ τη δουλειά.

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Xtapodopilafo?μμμμμ αν και δεν τροω τετοια ακουγετε καλο τρωει ο αντρας μ και η μικρη.Θα το δοκιμασω μια μερα.Πατατοκροκετες πωπωπωπ σταματα μου ετεξαν τα σαλια.Μαμαδες που γεννησαν το 2011 <3 *3 - Σελίδα 3 334589 Μαμαδες που γεννησαν το 2011 <3 *3 - Σελίδα 3 334589 Μαμαδες που γεννησαν το 2011 <3 *3 - Σελίδα 3 334589 

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κροκετες;;;  Μμμμμ..... Και με μια μπίρα απο δίπλα και...μ'έριξες!!!!
Νατασα δεν τρως χταπόδι;Shocked Shocked Shocked 
Αν στην κόρη σου αρεσει το μυδόπιλαφο θα της αρεσει και αυτο πιστεύω!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οχι ρε συ δν μαρεσουν αυτα καθολου τροω ψαρια μονο απο θαλασσινα.Ενω η Χριστινα και ο νταντι που λεει και αυτη τρωνε ενω δν τρωνε ψαρια τους φτιαχνω μυδοπιλαφο ουου τρελλαινοντε.Κατ εχω ενα πονοκεφαλο λογω περιοδου εχω παιθανει.Με ντεπον της μικρης ηρεμησα δν πινουμε ευκολα φαρμακα εδω μεσα κοιταμε με φυσικους τροπους πρωτα.Κατυ θα το κανω μια μερα να φανε

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας ευχαριστω πολυυυυυυυ!!!!Συγνωμη που δεν συμμετεχω αλλα τρεχω απο το πρωι για να ετοιμασω!!Φιλια σε ολες!!!

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να το χαίρεσαι! Να είναι γερό!!
Να περάσετε όμορφα!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επ τ κανετε?Εγω πολυ ταλαιπωρια με την αλλεργια μου εχω εκνευριστει.Η Χριστινα_Μαρια 2 μερες τωρα πολυ γκρινια δν ξερω τ να κανω θελει ολη μερα να την εχω αγκαλια κ να παιζουμε μαζι.Δεν το καταλαβαινω τι κολλημα ειναι αυτο παλι,και στεναχωριεμε γιατι τη μαλωνω.Μου την ειπε μια γειτονισσα μεταξυ σοβαρου και αστειου,"ααα εσυ εισαι που φωναζεις ολη μερα?"Της λεω και εγω "σιγα καλε 2μερες εχει που γκρινιαζει".Αφου εφυγα με πιανουν κατι κυριδς μη σκας κοπελα μου μου λενε ετσι κανουν,τα δικα της τα ξεχασε μεχρι να μεγαλωσει να παει σχολειο αυτα θα χω μ ειπαν.Φυσικα μολις γυρισα εκλαιγα δν ξερω ντρεπομαι κ δν ξερω τι να κανω.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έκλαιγες που την μαλώνεις; Δε κατάλαβα.

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Που ενιωσα ετσι οταν μου το ειπαν δν ηξερα οτι ακουγετε τοσο και ντραπηκα,και ενιωσα λιγη οργη που δν με ακουει το παιδι μου.Καταννοω οτι ειναι μικρη αλλα στεναχωριεμε πολυ και οταν τη μαλονω αλλα και για το αρχικο που προανεφερα.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κατριν περαστικά σας!!!!!!!! Πολύ πυρετο έχει το καημένο??
Νατάσσα αυτό που δεν ακούν και μένα με τρώει!!!!!!!! Σήμερα την έβγαλε όλη μέρα πάνω στον πάγκο αγκαλιά με την καφετιέρα. Όταν του έλεγα κατέβα μου έλεγε ρε παιδιά "ΟΧΙ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ!!"
Τι το κάνεις???????????????

Α! Έχει μάθει τώρα και μια φράση (δεν ξέρω απο που) και μας την κοπανάει όλη την ώρα: 'Ασε με και εσύ!!!!!!!!!!!!!!!Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad 

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρρωστησε ο Γιωργος,περαστικα το πουλακι.Κατ αστο και νευριαζει και ο αντρας μου και σημερα της εβαλε τις φωνες χαμος.Στο σχολειο τακουει που αλλου.Εφτιαξα τηγανιτες το απογευμα και τη πηρα να φτιαξει το χυλο εκατσε ησυχη παλι καλα."Δοκιμασω μαμα" Ν:ναι κριστακι μου.Χ:πωπω φοβεγιο μπαμπα φαε εγω μαγειρετσα.Πεθανα στο γελιο

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όχι πολύ πυρετό ευτυχως.
Κορίτσια κ εγώ έχω αυτο το θέμα στη μανα μου τα πρωινά είναι Παναγίτσα..σε εμένα κ στον άντρα μου χεστα!!!
Η εξήγηση Είναι απλή...δεν είμαστε εμείς αυστηρές μαζί τους.μας ρίχνουν γιατί ξέρουν τα κουμπιά μας.

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σωστη αλλα και τι να κανουμε εγω αν κανει κατι παρατραβηγμενο της ριχνω κ καμια στο πωπουδακι αλλα γελαει ρε. Αχ θα ησυχασουν που θα παει και στη μανα μου ειναι αγια. Και μου λεει Νατασα βρισκει και σας τα κανει,και τι να κανω ντεΜαμαδες που γεννησαν το 2011 <3 *3 - Σελίδα 3 850933 αποσυρομαι νυσταξαα.Καληνυχτα αυριο παλι.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νοικοκυράκι πρώτης τάξεως!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
Κατρίν περαστικά σας!!!!!!!!!
Είμαι ΠΑΡΑ πολύ αυστηρή εγώ κορίτσια. Και αυτό γιατί δεν τον μαλώνει ΚΑΝΕΝΑΣ άλλος. Αλλά μου φαίνεται πως σαν χαρακτήρας είναι ανεξάρτητος και αντιδραστικός. Όταν θέλει κάτι πρέπει να γίνει ο κόσμος να χαλάσει!


Χτες το βράδυ είδα αυτό
https://www.youtube.com/watch?v=TbJzaSQwZV0
και μετά είχα γλέντια!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειναι καλο το κατεβασα σημερα,του αδερφου μου του μεγαλδξυ που το κατεβασε του αρεσε.Σας εχουμε νυφες ετοιμες αγορομανες.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!! Αφού μαγειρεύει το κορίτσι θα το έχουμε κατα νου!!!!!!!
Εγώ δεν μπορώ καθόλου. Πιο παλιά (ιδίως όταν έμενα με την συγκάτοικο μου) αν η ταινία δεν ήταν θρίλερ δεν την έβλεπα. Αλλά έχω δει και βιώσει πάρα πολλά παραφυσικά και δεν θέλω ούτε σε ταινία να τα βλέπω πια!!! (μην με περάσετε για τρελή σας παρακαλώ. Επιλογή σας να με πιστέψετε ή όχι μόνο μη με κοροϊδέψετε Very Happy  )

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινακι, γιατι να σε κοροιδεψει καποιος; οπως λες ειναι επιλογη του καθενα αν το πιστευει η οχι. Για να μη στεναχωριεσαι ,να σου πω οτι κ εγω τα πιστευω τρελα αυτα τα πραγματα.

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια εγώ εχω μια θεωρία οτι τα συγχρονα παιδια περνάνε υπερβολικά πολλές ώρες σε κλειστούς χώρους και αυτο τα κανει νευρικά. Ειδικά τα αγόρια δεν ειναι "κατασκευασμένα" για να ζούνε απο το σπίτι της μαμάς στο σπίτι της γιαγιάς η στον παιδικό σταθμό η στον παιδοτοπο. Τα παιδια θέλουν να τρέξουν να παίξουν να χτυπήσουν να πιάσουν έντομα να βρεθούν με αλλα παιδάκια κτλ κτλ 
Φυσικά επειδη η εποχές έχουν αλλάξει και δεν υπάρχουν γειτονιές όπως μεγαλώσαμε εμεις, τα μαντρωνουμε! Και άντε τα κορίτσια ειναι πιο  σπιτουδες τα αγόρια δεν αντέχουν στο σπίτι
Εγώ βλέπω τον άντρα μου πανω απο δυο μέρες στο σπίτι αρχίζει και φορτώνει!
Διάβαζα μάλιστα κάπου οτι τα παιδια χαίρονται να πηγαίνουν στο σχολείο δυο δυο τρια τρια μόνα τους γιατι στη διαδρομή σπίτι-σχολείο κανουν χαβαλέ κτλ. Οι σύγχρονοι γονεις όμως μέχρι και αυτο φοβούνται και τα πηγαίνουν αυτοι στο σχολείο η η γιαγια και ετσι τα παιδια νιώθουν σαν να τα πηγαίνουν σε ίδρυμα.
Εχω μια γνωστή εδω στη γειτονιά βρέξει χιονίσει ντύνει το αγόρι της και το Παει σε πάρκο μου λεει "πρεπει να βγαίνει εξω"
Τι να πω
Ωρε τι έγραψα πάλι!!'

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερααα κατ εγω δν σε παρεξηγω γιατι κ εμενα μου χουν τυχη διαφορα,επισης οπως λεει το περιστερακι δικαιωμα σου κουκλα μου.Κατυ ναι ισχυουν αυτα πιστευω συγκρινε εμας με τα παιδια τωρα.Εγω ας απουμε θελω να την παω παιδ χαρα κ φοβαμαι μονη μου,ο αντρας μ δν ερχετε.Αν ερθει η συνιφαδα μου η η μαμα μ παω,γιατι εδω εμεις εχουμε καηρ πεντακαθαρες ουουου,και ξεσπιτωνομαστε για να παιξει το παιδι.Περαν αυτου ομως γενικα δν νοιωθουν κ τοσο τα παιδια και φταιμε εμεις.Εγω ειμαι πιο αυστηρη απο τν αντρα μου και ο αντρας μου εμενα μαλωνει οτι φταιω.(Καποιος την πληρωνει παντα)Να του λες προσεχε την μικρη και αυτος να χαζευει για να κανεις μια δουλεια.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!!!!!! Μπήκα να σας πω ένα γεια πριν ξεκινήσω το μαγείρεμα!!!
Ούτε σήμερα τον πήγα σχολείο. Το βράδυ είχε τόσο βήχα που έκανε και Αιμετο. Απ τις 2 30 μέχρι τις 4 ήμασταν με πάνε έλα στην κουζίνα. έβηχε πάρα πολύ και ήθελε νερό.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις