Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
38 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 38 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ioazon έγραψε:maimou,
τι ωραία που δούλεψε το σύστημα! Είσαι και πιο ξεκούραστη, ε;

mariathess έγραψε:να ειναι γερο το μπεμπακι της τζουλη κ καλοτυχο!!!αυριο παω στο ελενα κοριτσια να βγαλω καρτα για τα εξωτερικα ιατρεια(νωρις το θυμηθηκα) κ να παρατησω το γιατρο μου τον μ@@@@@@ βρηκα κ μια γιατρο κ ειπα αν μπορει να με αναλαβει κ 8α τα πουμε αυριο λογικα.εμεις εχουμε βαλει κ στοιχηματαγια το ποτε 8α γεννησω εγω λεω κατα τη 1-10 νιω8ω κραμπες κατω στο πιπι μου σαν σφυξιματα κ πετρωνει κ η κοιλαρα μου κ ολο ανασκαφες εκει μεσα μ εχει ξεσκισει εχω αρχισει κ φοβαμαι ρε κοριτσια δεν ξερω πως θα αντιδρασω αν σπασουν νερα κτλ αφηστε που φοβαμαι κ τη γεννα μαμαααα η μανα μου για να μου δινει κουραγιο λεει ψεμματα οτι δεν ποναει κα8ολου κτλ κ δεν την πιστευω γτ κρυφογελαει μετααααα μονο εγω φοβαμαι ρε κοριτσια??απ την αλλη μπορει κ να μεινω εντελως ψυχραιμη κ ολα καλα επισκληριδιο δεν ξερω αν 8α με κανουν αλλος φοβος αυτος Mad Rolling Eyes Sad
Λογικό είναι να φοβάσαι!
Γιατρό γιατί αλλάζεις;;;;
γτ 8υμαστε που σας ελεγα οτι δεν ημουν κα8ολου ευαριστημενη  οτι ειπε οπωσδηποτε να κανω καισαρικη οτι το μωρο ειναι αδυνατο κ ποσα αλλα...8α βγαλω καρτα αυριο κ οποτε μου ερ8ει το γεννητουρι 8α παω στα εξωτερικα ιατρεια κ ο 8εος βοη8ος...
maraki_iraklio έγραψε:Παρατήρησα πως την λίστα μας μονοπωλεί η καισαρική τομή so far...έλα να αρχίσουν και οι φυσιολογικοί τοκετοί παρακαλώ!!!

Ποπάκι ακούς!!!Σειρά σου!!!
Ε, ήταν και τα προωράκια μας, μωρέ....

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariathess έγραψε:γτ 8υμαστε που σας ελεγα οτι δεν ημουν κα8ολου ευαριστημενη  οτι ειπε οπωσδηποτε να κανω καισαρικη οτι το μωρο ειναι αδυνατο κ ποσα αλλα...8α βγαλω καρτα αυριο κ οποτε μου ερ8ει το γεννητουρι 8α παω στα εξωτερικα ιατρεια κ ο 8εος βοη8ος...
Έχουν τεράστια εμπειρία οι γιατροί στα δημόσια!
Μη φοβάσαι τίποτα!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία μου μια γνωστή γέννησε σε εφημερία και όλα καλά της πήγαν! Μην ανησυχείς καθόλου!

Έφαγα τα μπίφτεκός μου με σαλάτα -υπέροχα ήταν!- και λέω να ξαπλάρω γιατί το απόγευμα έχω κάμποσες ωρίτσες μάθημα...

Καλό μεσημέρι και καλή ξεκούραση κοριτσάκια!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Την εχω τη φιλεναδιτσα Ιωαννα την εχω!!!

Τσακιζουμε αυγα και αγγουρια μαμα και κορη Wink 

Μαρακι περιμενουμε νεα απο το κοριτσακι σου!Τι ωρα θα πας;

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Paramythenia έγραψε:Μαρία μου μια γνωστή γέννησε σε εφημερία και όλα καλά της πήγαν! Μην ανησυχείς καθόλου!
Very Happy 

Έφαγα τα μπίφτεκός μου με σαλάτα -υπέροχα ήταν!- και λέω να ξαπλάρω γιατί το απόγευμα έχω κάμποσες ωρίτσες μάθημα...

Καλό μεσημέρι και καλή ξεκούραση κοριτσάκια!

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sophia έγραψε:Την εχω τη φιλεναδιτσα Ιωαννα την εχω!!!

Τσακιζουμε αυγα και αγγουρια μαμα και κορη Wink 

Μαρακι περιμενουμε νεα απο το κοριτσακι σου!Τι ωρα θα πας;
  πρωι πρωτα ο θεος αν δεν γεννησω μεχρι τοτεRolling Eyes

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Paramythenia έγραψε:Μαρία μου μια γνωστή γέννησε σε εφημερία και όλα καλά της πήγαν! Μην ανησυχείς καθόλου!

Έφαγα τα μπίφτεκός μου με σαλάτα -υπέροχα ήταν!- και λέω να ξαπλάρω γιατί το απόγευμα έχω κάμποσες ωρίτσες μάθημα...

Καλό μεσημέρι και καλή ξεκούραση κοριτσάκια!
                                    παραμυ8ενια εμεις γενναμε μαζι πως εισαι?εχεις κραμπες,συσπασεις,σβουριζει το μωρο πολυ?χαμηλωσε η κοιλια σου?Very Happy ολα μαζι

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariathess έγραψε:παραμυ8ενια εμεις γενναμε μαζι πως εισαι?εχεις κραμπες,συσπασεις,σβουριζει το μωρο πολυ?χαμηλωσε η κοιλια σου?Very Happy ολα μαζι
Mια χαρά είμαι. Κράμπες όχι δεν έχω, συσπάσεις ναι, έχω κάποιες, άλλες ημέρες περισσότερες άλλες λιγότερες. Αν χαμήλωσε η κοιλιά μου ε; Κάποιοι που με βλέπουν έτσι μου λένε αλλά από την αρχή δεν ήταν πολύ ψηλά. Το κεφαλάκι της μικρής είναι πολύ χαμηλά αλλά δε νομίζω ότι έχει εμπεδωθεί...

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Paramythenia έγραψε:
mariathess έγραψε:παραμυ8ενια εμεις γενναμε μαζι πως εισαι?εχεις κραμπες,συσπασεις,σβουριζει το μωρο πολυ?χαμηλωσε η κοιλια σου?Very Happy ολα μαζι
Mια χαρά είμαι. Κράμπες όχι δεν έχω, συσπάσεις ναι, έχω κάποιες, άλλες ημέρες περισσότερες άλλες λιγότερες. Αν χαμήλωσε η κοιλιά μου ε; Κάποιοι που με βλέπουν έτσι μου λένε αλλά από την αρχή δεν ήταν πολύ ψηλά. Το κεφαλάκι της μικρής είναι πολύ χαμηλά αλλά δε νομίζω ότι έχει εμπεδωθεί...
εμενα αρχισε να κατεβαινει δεν ειναι οπως ητανε πριν μ ια εβδομαδα...οτι συμπτωματα εχεις να μου τα λεςLaughing 

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:
mariathess έγραψε:γτ 8υμαστε που σας ελεγα οτι δεν ημουν κα8ολου ευαριστημενη  οτι ειπε οπωσδηποτε να κανω καισαρικη οτι το μωρο ειναι αδυνατο κ ποσα αλλα...8α βγαλω καρτα αυριο κ οποτε μου ερ8ει το γεννητουρι 8α παω στα εξωτερικα ιατρεια κ ο 8εος βοη8ος...
Έχουν τεράστια εμπειρία οι γιατροί στα δημόσια!
Μη φοβάσαι τίποτα!

Κοριτσια συγνωμη που μπαινω σφηνα στο θεματακι σας..!!!Και μιας και επεσα και σε γεννητουρια...Να σου ζησει Γιουλη μου η κορουλα σου..και με το καλο και στις υπολοιπες...Με ενα πονο σας ευχομα..!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 215994 


Μαρια μου και εγω στο Ελενα θα γεννησω χωρις δικο μου γιατρο..σε εφημερεια θα παω..αλλα πηρα τηλ να ρωτησω για την διαδικασια και δεν μου ανεφεραν τιποτα για καρτα...Με αγχωσες με αυτο που ειπες...τι καρτα ειναι αυτη που σου ειπαν εσενα???Μην παω και με διωξουν και στο τελος γεννησω στο δρομο..!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 534787 

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
JuliaG έγραψε:
ioazon έγραψε:
mariathess έγραψε:γτ 8υμαστε που σας ελεγα οτι δεν ημουν κα8ολου ευαριστημενη  οτι ειπε οπωσδηποτε να κανω καισαρικη οτι το μωρο ειναι αδυνατο κ ποσα αλλα...8α βγαλω καρτα αυριο κ οποτε μου ερ8ει το γεννητουρι 8α παω στα εξωτερικα ιατρεια κ ο 8εος βοη8ος...
Έχουν τεράστια εμπειρία οι γιατροί στα δημόσια!
Μη φοβάσαι τίποτα!
Κοριτσια συγνωμη που μπαινω σφηνα στο θεματακι σας..!!!Και μιας και επεσα και σε γεννητουρια...Να σου ζησει Γιουλη μου η κορουλα σου..και με το καλο και στις υπολοιπες...Με ενα πονο σας ευχομα..!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 215994 


Μαρια μου και εγω στο Ελενα θα γεννησω χωρις δικο μου γιατρο..σε εφημερεια θα παω..αλλα πηρα τηλ να ρωτησω για την διαδικασια και δεν μου ανεφεραν τιποτα για καρτα...Με αγχωσες με  αυτο που ειπες...τι καρτα ειναι αυτη που σου ειπαν εσενα???Μην παω και με διωξουν και στο τελος γεννησω στο δρομο..!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 534787 
   μην αγχωνεσαι πρωτον εγω αλλαζω γιατρο γτ δεν με εμπνεει κα8ολου ειμαι στην 37 μιση εβδομαδα καρτα 8α βγαλω γτ μου ειπαν απο κει μεσα οτι αν δεν 8ελω να με παρακολου8ει κανενας γιατρος κ να γεννησω στην εφημερια πρεπει να βγαλω καρτα..εκλεισα λοιπον ραντεβου πηρα τηλ δλδ κ εχω ραντεβου αυριο το πρωι..βεβαια την τελευταια φορα που πηγα μου ειπαν οτι αν σπασουν νερα στο σπιτι αν νιωσω πονο η δω αιμα πριν βγαλω την καρτα για τα εξωτερικα να παω κ επειδη εχει ΠΑΝΤΑ εφημερια θα γεννησω κ χωρις την κρτα οποτε κ γω ξελαφρωσα λιγο...ελπιζω να σε βοηθησα  οτι θελεις μου στελνεις αυριο να σου πω τι εγινε...

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουφφ....κοντεψα να σκασω γιατι εγω που πηρα τηλ δεν μου ειπαν τιποτα για καρτα...και σκεφτηκα μηπως επεσα σε καμια χαζη που ξεχασε να μου το πει..!!!Εμενα με παρακολουθει ο γιατρος μου που ειναι στο Λητω...αλλα λογω οικονομικων θα παω στο Ελενα....δεν εχω κανεναν γιατρο εκει..σε οποιον πεσω..!!!Και οτι γινει εγινε..!!!Σε ευχαριστω πολυ Μαρακι μου...με το καλο σου ευχομαι..!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 328109 

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κορίτσια! Καλορίζικο το καινούργιο θεματακι!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 654316  και πως να μην ειναι αφου ξεκίνησε με γεννητουρια!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 215994 
Τζουλακι να σας ζήσει η μπεμπουλα σας και να ειναι πάντα γερή!! Αντε και στα δικά μας!! Ποπη και Γιουλακι έφτασε η σειρα μας! Μου φαινεται ολες μαζι θα γεννησουμε! Smile ειμαστε και οι 3 πολυ κοντα !! Για να δούμε ποια θα ειναι πρωτη! Smile ......εκτός κι αν μας προλάβει και καμία άλλη στη στροφή!! Smile με το καλο ολες κορίτσια!!
Σοφάκι εγώ μαγνήσιο δεν πήρα ουτε μια φορα κατα τη διάρκεια της εγκυμοσυνης

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
JULAKI ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!!
ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟΤΥΧΟ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ!!!
ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!

ΕΒΙΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.

ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΩΡΑΙΑ ΑΦΟΥ ΠΕΤΥΧΕ Κ ΤΟ ΑΝΤΕΞΕ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ!!!
ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΗΓΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΜΠΕΜΠΑ Κ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΧΩΘΟΥΝ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΣΤΟ ΣΚ@ΤΟ... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ....
ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΣΕ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑΤΟ... ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑ ΑΦΗΣΑ...

Κ Η ΚΛΑΡΑΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ?
ΕΚΕΙΝΗ ΕΧΕΙ ΠΗΤ ΜΕΘΑΥΡΙΟ...
ΟΠΟΙΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ...
ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!
ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΩΡΑ!!!

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
JuliaG έγραψε:Ουφφ....κοντεψα να σκασω γιατι εγω που πηρα τηλ δεν μου ειπαν τιποτα για καρτα...και σκεφτηκα μηπως επεσα σε καμια χαζη που ξεχασε να μου το πει..!!!Εμενα με παρακολουθει ο γιατρος μου που ειναι στο Λητω...αλλα λογω οικονομικων θα παω στο Ελενα....δεν εχω κανεναν γιατρο εκει..σε οποιον πεσω..!!!Και οτι γινει εγινε..!!!Σε ευχαριστω πολυ Μαρακι μου...με το καλο σου ευχομαι..!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 328109 
                                          ευχαριστω κοπελα μου επισης για νεοτερα 8α στα πω αυριο

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popisofia έγραψε:JULAKI ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!!
ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟΤΥΧΟ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ!!!
ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!

ΕΒΙΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.

ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΩΡΑΙΑ ΑΦΟΥ ΠΕΤΥΧΕ Κ ΤΟ ΑΝΤΕΞΕ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ!!!
ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΗΓΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΜΠΕΜΠΑ Κ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΧΩΘΟΥΝ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΣΤΟ ΣΚ@ΤΟ... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ....
ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΣΕ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑΤΟ... ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑ ΑΦΗΣΑ...

Κ Η ΚΛΑΡΑΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ?
ΕΚΕΙΝΗ ΕΧΕΙ ΠΗΤ ΜΕΘΑΥΡΙΟ...
ΟΠΟΙΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ...
ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!
ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΩΡΑ!!!
Έτσι μου εχει πει ποπακι. Οχι μονο φυσιολογικο αλλα και χωρις επισκληριδιο!! (Και να ηθελα δεν κάνουν γενικώς) Προσπαθώ να μη το σκεφτομαι....
Αχ ας πανε ολα καλα και ας αντέξω τους πόνους..γιατι αρχίζω και αγχωνομαι..εσυ ποπακι θα κανεις επισκληριδιο;

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε κορίτσια γιατι τόσες διάφορες επαρχία με Αθήνα; Γιατι ας πούμε σε μερικές περιοχές η ΚΤ γίνεται με ολική ναρκωση υποχρεωτικά;
Κ γιατι οχι επισκληριδιος στον ΦΤ εφόσον φυσικα το επιλέξεις;;;
Η μήπως έχει να κανει δημόσιο - ιδιωτικό;

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini7 έγραψε:Βρε κορίτσια γιατι τόσες διάφορες επαρχία με Αθήνα; Γιατι ας πούμε σε μερικές περιοχές η ΚΤ γίνεται με ολική ναρκωση υποχρεωτικά;
Κ γιατι οχι επισκληριδιος στον ΦΤ εφόσον φυσικα το επιλέξεις;;;
Η μήπως έχει να κανει δημόσιο - ιδιωτικό;
Νομίζω έχει σχέση με το αν μπορούν οι αναισθησιολόγοι να την κάνουν.... γιατί θέλει μία εκπαίδευση

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επειδή
1. είστε πολύ ήσυχες
2. πρέπει να δικαιολογήσω το Σβούρα:

πάω σε μία φίλη μου στον Άλιμο που περιμένει δίδυμα και είναι ολημερίς στην ξάπλα! Πάω να της δείξω πώς θα είναι η κοιλάρα της σε 3 μήνες Laughing Laughing Laughing 

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 875502 julaki na sou zhsei...panta gero dynato kai h zwoula toy na einai glykia san meli..!!!! .kathe eytyxia sas eyxomai ..!!! poly xarhka ..ante me to kalo kai stis teleiomhnes...! egw shmera ...exw doctorino..na dw to fraoulini mou....Evinaki perastikoulia sou...kopela mou...svouritsa to eixe h xthesinh mera kai emena o antras mou exthes toy klepsane to kinhto pou tou eixa kanei dwrw prin 5 mhnes kai to exase exthes kai exei tetoia stenaxwria les kai toy klepsane aytokinhto apo xthes!!! hthela na grapsw ki alla alla ta xehasa...!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 667478 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 667478 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 667478 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Επειδή
1. είστε πολύ ήσυχες
2. πρέπει να δικαιολογήσω το Σβούρα:

πάω σε μία φίλη μου στον Άλιμο που περιμένει δίδυμα και είναι ολημερίς στην ξάπλα! Πάω να της δείξω πώς θα είναι η κοιλάρα της σε 3 μήνες Laughing Laughing Laughing 
Καλά να περάσεις! Είπες δίδυμα κ αναστατωθηκα πάλι.
Νοικιαστηκε μετα απο 16 χρονια το διπλανό διαμέρισμα κ ήρθε οικογένεια με 5χρονα δίδυμα.
Πως κρατιέμαι κ δεν τους έχω βρίσει ακόμη!!!
Ουρλιαζουν μέρα νύχτα! Στο μπαλκόνι μάλιστα, κολλητό με το δικο μου. Νομίζω οτι τα έχω μέσα στο σαλόνι μου....
Ελεος, μάνες μαζεψτε τα παιδάκια σας τις ώρες κοινής ησυχίας....

Ποναω χαμηλά χαμηλα κορίτσια....
Λέτε να κατεβαίνει η μπεμπα...Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 534787

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini7 έγραψε:
ioazon έγραψε:Επειδή
1. είστε πολύ ήσυχες
2. πρέπει να δικαιολογήσω το Σβούρα:

πάω σε μία φίλη μου στον Άλιμο που περιμένει δίδυμα και είναι ολημερίς στην ξάπλα! Πάω να της δείξω πώς θα είναι η κοιλάρα της σε 3 μήνες Laughing Laughing Laughing 
Καλά να περάσεις! Είπες δίδυμα κ αναστατωθηκα πάλι.
Νοικιαστηκε μετα απο 16 χρονια το διπλανό διαμέρισμα κ ήρθε οικογένεια με 5χρονα δίδυμα.
Πως κρατιέμαι κ δεν τους έχω βρίσει ακόμη!!!
Ουρλιαζουν μέρα νύχτα! Στο μπαλκόνι μάλιστα, κολλητό με το δικο μου. Νομίζω οτι τα έχω μέσα στο σαλόνι μου....
Ελεος, μάνες μαζεψτε τα παιδάκια σας τις ώρες κοινής ησυχίας....

Ποναω χαμηλά χαμηλα κορίτσια....
Λέτε να κατεβαίνει η μπεμπα...Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 534787
Μα θες να κατεβαίνει η μπέμπα σιγά-σιγά!
Ρώτα και την Popi!!!!!

Αυτά με την ανατροφή των παιδιών να τα κοιτάμε για να δούμε και τι σκατούλες θα κάνουμε με τα δικά μας βλαστάρια..... Embarassed 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
evini7 έγραψε:
ioazon έγραψε:Επειδή
1. είστε πολύ ήσυχες
2. πρέπει να δικαιολογήσω το Σβούρα:

πάω σε μία φίλη μου στον Άλιμο που περιμένει δίδυμα και είναι ολημερίς στην ξάπλα! Πάω να της δείξω πώς θα είναι η κοιλάρα της σε 3 μήνες Laughing Laughing Laughing 
Καλά να περάσεις! Είπες δίδυμα κ αναστατωθηκα πάλι.
Νοικιαστηκε μετα απο 16 χρονια το διπλανό διαμέρισμα κ ήρθε οικογένεια με 5χρονα δίδυμα.
Πως κρατιέμαι κ δεν τους έχω βρίσει ακόμη!!!
Ουρλιαζουν μέρα νύχτα! Στο μπαλκόνι μάλιστα, κολλητό με το δικο μου. Νομίζω οτι τα έχω μέσα στο σαλόνι μου....
Ελεος, μάνες μαζεψτε τα παιδάκια σας τις ώρες κοινής ησυχίας....

Ποναω χαμηλά χαμηλα κορίτσια....
Λέτε να κατεβαίνει η μπεμπα...Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 534787
Μα θες να κατεβαίνει η μπέμπα σιγά-σιγά!
Ρώτα και την Popi!!!!!

Αυτά με την ανατροφή των παιδιών να τα κοιτάμε για να δούμε και τι σκατούλες θα κάνουμε με τα δικά μας βλαστάρια..... Embarassed 
Ευτυχώς έχω γιατρο σε λίγες ώρες...
Πάντως ειναι πολυ ενοχλητικό.

Η σωστη ανατροφή ειναι τεράστιο κεφάλαιο αλλα τα βασικα πρέπει να τα κάνουν όλοι οι γονείς.
Εδω αυτοί φωνάζουν πιο δυνατά κι απο τα παιδάκια τους...τελοσπαντων....

Καλη βολτουλα!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva evaki έγραψε:Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 50580 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 875502 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 875502 julaki na sou zhsei...panta gero dynato kai h zwoula toy na einai glykia san meli..!!!! .kathe eytyxia sas eyxomai ..!!!  poly xarhka ..ante me to kalo kai stis teleiomhnes...! egw shmera ...exw doctorino..na dw to fraoulini mou....Evinaki perastikoulia sou...kopela mou...svouritsa to eixe h xthesinh mera kai emena o antras mou exthes toy klepsane to kinhto pou tou eixa kanei dwrw prin 5 mhnes kai to exase exthes kai exei tetoia stenaxwria les kai toy klepsane aytokinhto apo xthes!!! hthela na grapsw ki alla alla ta xehasa...!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 667478 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 667478 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 667478 
Evaki μαζι έχουμε γιατρο εμείς ε; Κ το κρητικό Μαρακι!
Ολα καλα θα πανε και σήμερα μην αγχωνεσαι!

Ωραία φωτογραφία!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Βρε κορίτσια γιατι τόσες διάφορες επαρχία με Αθήνα; Γιατι ας πούμε σε μερικές περιοχές η ΚΤ γίνεται με ολική ναρκωση υποχρεωτικά;
Κ γιατι οχι επισκληριδιος στον ΦΤ εφόσον φυσικα το επιλέξεις;;;
Η μήπως έχει να κανει δημόσιο - ιδιωτικό;
Στα δημοσια νοσοκομεια δεν γινεται επισκληριδιος ποτε!Σε περιπτωση καισαρικης γινεται παντα ολικης.Στα ιδιωτικα ολικη γινεται μονο αν υπαρξει επιπλοκη οπως της φιλης μου που επαθε ατονια μητρας λιγα λεπτα μετα την γεννηση και την κοιμησαν απευθειας.

ioazon έγραψε:
evini7 έγραψε:
ioazon έγραψε:Επειδή
1. είστε πολύ ήσυχες
2. πρέπει να δικαιολογήσω το Σβούρα:

πάω σε μία φίλη μου στον Άλιμο που περιμένει δίδυμα και είναι ολημερίς στην ξάπλα! Πάω να της δείξω πώς θα είναι η κοιλάρα της σε 3 μήνες Laughing Laughing Laughing 
Καλά να περάσεις! Είπες δίδυμα κ αναστατωθηκα πάλι.
Νοικιαστηκε μετα απο 16 χρονια το διπλανό διαμέρισμα κ ήρθε οικογένεια με 5χρονα δίδυμα.
Πως κρατιέμαι κ δεν τους έχω βρίσει ακόμη!!!
Ουρλιαζουν μέρα νύχτα! Στο μπαλκόνι μάλιστα, κολλητό με το δικο μου. Νομίζω οτι τα έχω μέσα στο σαλόνι μου....
Ελεος, μάνες μαζεψτε τα παιδάκια σας τις ώρες κοινής ησυχίας....

Ποναω χαμηλά χαμηλα κορίτσια....
Λέτε να κατεβαίνει η μπεμπα...Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 3 534787
Μα θες να κατεβαίνει η μπέμπα σιγά-σιγά!
Ρώτα και την Popi!!!!!

Αυτά με την ανατροφή των παιδιών να τα κοιτάμε για να δούμε και τι σκατούλες θα κάνουμε με τα δικά μας βλαστάρια..... Embarassed 
Αυτο ξανα πες το...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις