Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
469 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 469 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva evaki έγραψε:
JuliaG έγραψε:Καλησπερα κοριτσαρες μου...!!!Ολα καλα??Δεν εχω προλαβει να σας διαβασω...ειχαμε μια βαφτιση και μετα δουλιτσες σπιτι και τωρα εκατσα...!!!Ακομα εγκυος οπως καταλαβαινετε...!!!Αντε να δουμε ποτε θα αποφασισει η πεισματαρα μου να βγει..!!!I love you I love you I love you 


EGW STOIXIMATIZW PANTOS OTI THA VGEI STHN PHT...H MPOUMPOU SOU!Razz Razz Razz Razz Razz 
Μακαρι βρε κοριτσακι μου...αλλα οπως βλεπεις παει και η σημερινη μερα που ηταν η Πητ μου..!!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva evaki έγραψε:
Pely έγραψε:
eva evaki έγραψε:
Pely έγραψε:Να πω κι εγω τη δική μου εμπειρία απο τον ικτερο που ειμασταν μεσα 5 μερες ( αφού ειχαμε παρει εξητήριο)!κάποιες εκει μεσα λεγανε για το ξενο αλλα κανα δυο μαιες που τυγχανουν και συμβουλοι θηλασμού μου ειπαν ρητά ΟΧΙ!! Οπότε κι εγω εκεί! Νοικιασα νοσοκομειακό θηλαστρο και πηγαινοερχόμουν νοσοκομείο-σπίτι για να θηλαζω κιολας!! Είναι γεγονός πως στα μωρακια που θηλάζουν πεφτει πιο αργα ο ικτερος! Εμείς μαλιστα δεν υπηρχε περιπτωση να τον αποφυγουμε λογω ασυμβατοτητας ΑΒΟ! Ακόμα και τωρα είναι ελαφρώς κιτρινούλης! Εφόσον ομως ο παιδιατρος δεν αγχωνεται( συμβουλος θηλασμού και αυτός!!!) δεν αγχωνομαι κι εγώ!!!

Πόπη θηλασε αποκλειστικά και μόνο!!!!! και να σου ζησει πάλι, ο παιδαρος!!!
PELY MOU TA LEW KAI SE ESENA PROSWPIKA "NA SOU ZHSEI TO MWRAKI SOY PANTA GERO KAI DYNATO...KAI SE MIA ZWH ONEIREMENH..."NA ZHSETE NA TO XERESTE SE KATHE TOY STIGMH KAI HTHELA NA SAI RWTHSW KATI..KATARXAS SE POIA EVDOMADA MPHKES NA GENNHSEIS ?GENNHSES ME KT? KAI O HKTEROS EIXE SXESH METO ZAXARO?Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
Σ'ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου! με το καλό και σε σένα! με καισαρική γεννησα ναι αλλά μπήκα με πρόκληση αρχικά για τους γνωστούς λόγους, και φυσικά όπως ήταν πολύ πιθανό έφαγα ποσες ωρες τους πόνους και τελικά δε γλίτωσα το μαχαίρι... τωρα για το διαβήτη εγω δεν εκανα ινσουλίνη και δε μου ειπαν οτι πρεπει σωνει και ντε να μπω με καισαρική. από την αλλη φιλεναδα μου που εχει διαβητη απο τα 14 γεννησε με καισαρικη απ'ευθειας...


http://webtv.endo.gr/video/32758

δες το ισως σε κατατοπισει, εινα ο ενδοκρινολογος που με παρακολουθουσε.

σιγουρα ο ικτερος δεν εχει να κανει με διαβητη παντως...σε μας ειναι λογο ασυμβατοτητας ομαδας αιματος( εγω εχω Ο , ο μπαμπάς μας ΑΒ και ο μικρος Α)
PELU MOU SE EYXARISTW POLY GIA THN APANTHSH SOU KAI KAI AYTO POU M ANERTHSES VOHTHISE POLY...! EMENA MOU EIPE O GIATROS OTI SHNYTHOS STIS INSOULINO EXARTOMENES EGKUES TOYS PERNOYN TA MWRA STIS 38 EBDOMADES SYNHTHOS ME KAISARIKH EKTOS KAI AN H MHTERA THELEI KAI LIGO NA RISKAREI GT META TIS 38 EBDOMADES YPARXEI MEGALOS KYNDINOS GIA TA MWRA! KAI EGW EIPA KAISARIKH APO TO NA RISKARO! ANAGKASTHKA THA MPEI KAI MIA MERA STHN MONADA GIA PROLIPTIKOUS LOGOYS MHN TYXON TO MWRAKI KANEI YPOGLUKEMIES..!!!!OI TEXNITOI PONOI PONANE POLY E?
φανταζομαι οτι οσο πιο ρυθμισμένο ειναι το ζαχαρλο σου τοσο λιγοτερο πιθανό ειναι να κανει υπογλυκαιμία. κι εγω 38+3 γεννησα και ναι οι τεχνητοι πονοι ειναι τραγικοι χωρίς επισκληρίδιο.....απεφυγε τους και αφου εμπιστευεσαι το γιατρό σου κανε καισαρικη κατ'ευθείαν...κριμα να ταλαιπωρηθείς και στο τελος να μην την αποφυγεις....απο διαστολη πως πας;;ο τραχηλος;; αν ολα βαινουν καλώς η προκληση ισως και να οδηγουσε σε φυσιολογικο...σε περιπτωση που εισαι σαν κι εμενα( ανωριμος τραχηλος κλπ...) δαγκωτό καισαρική!!!!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Pely έγραψε:
eva evaki έγραψε:
Pely έγραψε:
eva evaki έγραψε:
Pely έγραψε:Να πω κι εγω τη δική μου εμπειρία απο τον ικτερο που ειμασταν μεσα 5 μερες ( αφού ειχαμε παρει εξητήριο)!κάποιες εκει μεσα λεγανε για το ξενο αλλα κανα δυο μαιες που τυγχανουν και συμβουλοι θηλασμού μου ειπαν ρητά ΟΧΙ!! Οπότε κι εγω εκεί! Νοικιασα νοσοκομειακό θηλαστρο και πηγαινοερχόμουν νοσοκομείο-σπίτι για να θηλαζω κιολας!! Είναι γεγονός πως στα μωρακια που θηλάζουν πεφτει πιο αργα ο ικτερος! Εμείς μαλιστα δεν υπηρχε περιπτωση να τον αποφυγουμε λογω ασυμβατοτητας ΑΒΟ! Ακόμα και τωρα είναι ελαφρώς κιτρινούλης! Εφόσον ομως ο παιδιατρος δεν αγχωνεται( συμβουλος θηλασμού και αυτός!!!) δεν αγχωνομαι κι εγώ!!!

Πόπη θηλασε αποκλειστικά και μόνο!!!!! και να σου ζησει πάλι, ο παιδαρος!!!
PELY MOU TA LEW KAI SE ESENA PROSWPIKA "NA SOU ZHSEI TO MWRAKI SOY PANTA GERO KAI DYNATO...KAI SE MIA ZWH ONEIREMENH..."NA ZHSETE NA TO XERESTE SE KATHE TOY STIGMH KAI HTHELA NA SAI RWTHSW KATI..KATARXAS SE POIA EVDOMADA MPHKES NA GENNHSEIS ?GENNHSES ME KT? KAI O HKTEROS EIXE SXESH METO ZAXARO?Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
Σ'ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου! με το καλό και σε σένα! με καισαρική γεννησα ναι αλλά μπήκα με πρόκληση αρχικά για τους γνωστούς λόγους, και φυσικά όπως ήταν πολύ πιθανό έφαγα ποσες ωρες τους πόνους και τελικά δε γλίτωσα το μαχαίρι... τωρα για το διαβήτη εγω δεν εκανα ινσουλίνη και δε μου ειπαν οτι πρεπει σωνει και ντε να μπω με καισαρική. από την αλλη φιλεναδα μου που εχει διαβητη απο τα 14 γεννησε με καισαρικη απ'ευθειας...


http://webtv.endo.gr/video/32758

δες το ισως σε κατατοπισει, εινα ο ενδοκρινολογος που με παρακολουθουσε.

σιγουρα ο ικτερος δεν εχει να κανει με διαβητη παντως...σε μας ειναι λογο ασυμβατοτητας ομαδας αιματος( εγω εχω Ο , ο μπαμπάς μας ΑΒ και ο μικρος Α)
PELU MOU SE EYXARISTW POLY GIA THN APANTHSH SOU KAI KAI AYTO POU M ANERTHSES VOHTHISE POLY...! EMENA MOU EIPE O GIATROS OTI SHNYTHOS STIS INSOULINO EXARTOMENES EGKUES TOYS PERNOYN TA MWRA STIS 38 EBDOMADES SYNHTHOS ME KAISARIKH EKTOS KAI AN H MHTERA THELEI KAI LIGO NA RISKAREI GT META TIS 38 EBDOMADES YPARXEI MEGALOS KYNDINOS GIA TA MWRA! KAI EGW EIPA KAISARIKH APO TO NA RISKARO! ANAGKASTHKA THA MPEI KAI MIA MERA STHN MONADA GIA PROLIPTIKOUS LOGOYS MHN TYXON TO MWRAKI KANEI YPOGLUKEMIES..!!!!OI TEXNITOI PONOI PONANE POLY E?
φανταζομαι οτι οσο πιο ρυθμισμένο ειναι το ζαχαρλο σου τοσο λιγοτερο πιθανό ειναι να κανει υπογλυκαιμία. κι εγω 38+3 γεννησα και ναι οι τεχνητοι πονοι ειναι τραγικοι χωρίς επισκληρίδιο.....απεφυγε τους και αφου εμπιστευεσαι το γιατρό σου κανε καισαρικη κατ'ευθείαν...κριμα να ταλαιπωρηθείς και στο τελος να μην την αποφυγεις....απο διαστολη πως πας;;ο τραχηλος;; αν ολα βαινουν καλώς η προκληση ισως και να οδηγουσε σε φυσιολογικο...σε περιπτωση που εισαι σαν κι εμενα( ανωριμος τραχηλος κλπ...) δαγκωτό καισαρική!!!!
EMENA O TRAXHLOS EINAI ME PERIDESH AYTH THN EBDOMADA THA KOPSW TO RAMA..SE GENIKES GRAMMES TO PAW KALA TO ZAXARO EKTOS APO SHMERA POY HTANE ANAIBASMENO ALLLA PAO AYTA POU EIPE KAI O Kos KOYRTHS THA PROSEXW PARAPANW TWRA GIA NA APOFYGW THN YPOGLUKAIMIA TOY MWROY! NAI ME KAISARIKH THA PAW AFOY EINAI KALYTERA GIA TO MWRO..MOY EIPE OTI THA EXW STAMATISEI KAI THN INSOYLINH APO TO BRADY! TON TRAXHLO TI DIASTOLH KANEI THA T DOYME LIGIKA META TO KOPSIMO TOY RAMATOS GT TWRA DEN FENETE ..ALLA LOGIKA AN PAW ME RANTEVOY DEN THA MOU VALOUN PONOUS?H XAZOMARA LEW?

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαϊμού-κολικοι.
0-1
Sleep 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαϊμού-ζαργανες
0-1
Μετα τους κολικους τους άνοιξε η ορεξη ολο γαλατα φτιάχνω!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!

maimou,
Υπομονή! Δεν κρατάνε τόσο πολύ στα κορίτσια (λένε)!

Πακετάρουμε, αγοράζω τα τουλουμπάκια μου και βουρρρρ για πίσω!

maroula


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα και καλη εβδομαδα.
Πειτε λιγο οσες δινετε γαλα σκονη ποιο προτιμησατε και γιατι βρε κοριτσια.
Θελω να χω για σιγουρια ενα κουτι σπιτι.Η παιδιατρος μου πε για το Nutriben AC.
Για πειτε καμμια γνωμη...




ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maroula έγραψε:Καλημερα και καλη εβδομαδα.
Πειτε λιγο οσες δινετε γαλα σκονη ποιο προτιμησατε και γιατι βρε κοριτσια.
Θελω να χω για σιγουρια ενα κουτι σπιτι.Η παιδιατρος μου πε για το Nutriben AC.
Για πειτε καμμια γνωμη...
Από αυτά που 'χω διαβάσει, πρέπει να πειραματιστείς γιατί δεν αρέσουν σε όλα τα μωρά τα ίδια γάλατα. Και της maimous φαντάζομαι θα πίνουν οτι έμαθαν να πίνουν από το νοσοκομείο.

Πώς πάτε, maroula?

maroula


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μια χαρα ειμαστε Ιωαννα.
Την ειδαμε την περασμενη εβδομαδα κι ολα καλα.Δεν ξερω αν διαβασες που εγραψα στου Νοεμβριου περασα μια συγχιση με τον γυναικολογο μου μια και μου δηλωσε οτι πρεπει να δωσω συμπληρωμα στην μικρη γιατι τις πρωτες 2 μερες λεει δε θα χω γαλα και τζαμπα θα υποφερει απ την πεινα...
Τι να πεις?Ο καθενας με την μουρλα του.Ελπιζω μονο να μαι κωλοφαρδη και να πανε ολα τελεια με ΦΤ και την μικρη καλα ωστε να φυγω στην μια μερα απ την κλινικη.
Εσυ πως εισαι?Απ οτι διαβασα περασες καλα στον γαμο...



ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maroula έγραψε:Μια χαρα ειμαστε Ιωαννα.
Την ειδαμε την περασμενη εβδομαδα κι ολα καλα.Δεν ξερω αν διαβασες που εγραψα στου Νοεμβριου περασα μια συγχιση με τον γυναικολογο μου μια και μου δηλωσε οτι πρεπει να δωσω συμπληρωμα στην μικρη γιατι τις πρωτες 2 μερες λεει δε θα χω γαλα και τζαμπα θα υποφερει απ την πεινα...
Τι να πεις?Ο καθενας με την μουρλα του.Ελπιζω μονο να μαι κωλοφαρδη και να πανε ολα τελεια με ΦΤ και την μικρη καλα ωστε να φυγω στην μια μερα απ την κλινικη.
Εσυ πως εισαι?Απ οτι διαβασα περασες καλα στον γαμο...
Ωραία ήταν στο γάμο, κατασυγκινήθηκα! Απλά φύγαμε νωρίς γιατί η μουσική αναστάτωνε τη χταποδίνα μου!
Αύριο έχω ραντεβού να δω τι κάνει κι αυτή με τη ζωή της εκεί μέσα Very Happy 

Τις 2 πρώτες μέρες το στομαχάκι είναι τόσο δα! Φτάνει το πρωτόγαλα!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EMENA O TRAXHLOS EINAI ME PERIDESH AYTH THN EBDOMADA THA KOPSW TO RAMA..SE GENIKES GRAMMES TO PAW KALA TO ZAXARO EKTOS APO SHMERA POY HTANE ANAIBASMENO ALLLA PAO AYTA POU EIPE KAI O Kos KOYRTHS THA PROSEXW PARAPANW TWRA GIA NA APOFYGW THN YPOGLUKAIMIA TOY MWROY! NAI ME KAISARIKH THA PAW AFOY EINAI KALYTERA GIA TO MWRO..MOY EIPE OTI THA EXW STAMATISEI KAI THN INSOYLINH APO TO BRADY! TON TRAXHLO TI DIASTOLH KANEI THA T DOYME LIGIKA META TO KOPSIMO TOY RAMATOS GT TWRA DEN FENETE ..ALLA LOGIKA AN PAW ME RANTEVOY DEN THA MOU VALOUN PONOUS?H XAZOMARA LEW?[/quote]
Ε ναι μωρέ, αφού θα κανεις καισαρική δεν υπάρχει λόγος να σου βάλουν τεχνητούς πόνους!! Μη φοβάσαι πάντως, οτι ειναι να γινει θα γίνει! το μωράκι σου κι εσύ να ειστε καλά κι όλα τ'αλλα....

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα κοριτσούδια!!!

Καλή εβδομάδα να έχουμε!

Πώς είστε;

Πόπη μου κι εγώ αυτό που σου έγραψαν η Ζβουρίτσα και η Pely γνωρίζω. Θήλαζε... καλή σας επιστροφή!

Μαϊμού κουράγιο με τους κολικούς... Φάση είναι, πού θα πάει, θα περάσει...

Εvaki μην αγχώνεσαι βρε!

Ζβουρίδιο καλή επιστροφή!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 417472 

Το Evinaki δε φάνηκε, να ανησυχήσω;Rolling Eyes 

Julia κανένα νεότερο;

Τελικά σήμερα έρχεται η μαμά μου. Μπαίνουμε στην τελική ευθεία για να έρθει το Παραμυθάκι μας!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια μου, καλή εβδομάδα!

Μάνα μαϊμού κρατά γερά !!! Κανε τα γνωστα κολπακια για τους κοιλικους και υπόμονη!

Μαρούλα μην αγχώνεσαι με τα γαλατά βρε! Δες πως θα σου πάει κ αν χρειαστεί πετάγεται ο σύζυγος κ παίρνει ένα! Μαντικες ικανοτητες έχει ο ντοκ ?

Οι πρώτες στη λίστα μας που είναι ? :-)

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα ζουζουνες πως ειστε?

παραμυθενια κοντευεις Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 215994 

οντως το εβινακι που ειναι οεο????λετε???Wink 

εγω εχω πονακια στο κουκου απο την προηγουμενη εβδομαδα συνηθως τα βραδια στον υπνο και οταν περπαταω,την πεμπτη εχουμε ραντεβου και θα δουμε τι γινετε..

περνουμε ολες σειρα σιγα σιγα Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 654316 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κ καλη βδομάδα κορίτσια!!!
Μην ανησυχείτε, θα ενημερώσω άμεσα την ληξιαρχο οταν προκύψει το ευχάριστο!

Απλα είμαι πτώμα απο το χθεσινό πάρτυ.
Θα ρίξω έναν γύρο ύπνο ακόμη κ θα μπω μετα να σας γράψω!

Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 417472 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα σας και καλή βδομάδα!!!Προσπαθώ να ξυπνήσω εδώ και καμιά ώρα αλλά δεν τα καταφέρνω με μεγάλη επιτυχία!!!Sleep Sleep Sleep Sleep 

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσακια μου...κι εγω ειμαι ακομα εδω..!!!Και κλασσικα περιμενω...Ως ποτε δεν ξερω..!!!Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

Ποπη μου ολα καλα θα πανε, μην αγχωνεσαι..λιγο υπομονη...θα τελειωσουν ολα και θα τα ξεχασεις μετα..!!!I love you I love you I love you 


Μαιμου μου, κανε υπομονη και κρατα γερα...θα περασει...και συντομα ευχομαι..!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 534787 



Ιωαννα καλη επιστροφη να εχεις..!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 328109 


Παραμυθενια μου με το καλο να δεχτεις την μανουλα σου..!!!Και με το καλο και με ενα πονο να ερθει το παραμυθακι σας...!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 654316 


Αστερακι τετοια πονακια ειχα κι εγω απο την στιγμη που μπηκα στον μηνα μου και μετα...!!!Δεν ηταν κατι κακο ομως..!!!Smile Smile 


Εβινακι καλη ξεκουραση...!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 850933 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 850933


Καλημερα Μαρακι...ξενυχτησες χθες..??Γιατι δεν κοιμασαι λιγο ακομα αν νιωθεις οτι το εχεις αναγκη???Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
JuliaG έγραψε:Καλημερα κοριτσακια μου...κι εγω ειμαι ακομα εδω..!!!Και κλασσικα περιμενω...Ως ποτε δεν ξερω..!!!Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

Ποπη μου ολα καλα θα πανε, μην αγχωνεσαι..λιγο υπομονη...θα τελειωσουν ολα και θα τα ξεχασεις μετα..!!!I love you I love you I love you 


Μαιμου μου, κανε υπομονη και κρατα γερα...θα περασει...και συντομα ευχομαι..!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 534787 



Ιωαννα καλη επιστροφη να εχεις..!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 328109 


Παραμυθενια μου με το καλο να δεχτεις την μανουλα σου..!!!Και με το καλο και με ενα πονο να ερθει το παραμυθακι σας...!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 654316 


Αστερακι τετοια πονακια ειχα κι εγω απο την στιγμη που μπηκα στον μηνα μου και μετα...!!!Δεν ηταν κατι κακο ομως..!!!Smile Smile 


Εβινακι καλη ξεκουραση...!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 850933 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 850933


Καλημερα Μαρακι...ξενυχτησες χθες..??Γιατι δεν κοιμασαι λιγο ακομα αν νιωθεις οτι το εχεις αναγκη???Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
καλημερα τζουλια μου πως εισαι?εχω μιλησει με τον γιατρο μου δεν ειναι ανησυχιτικο μου ειπε και θα με δει ετσι κ αλλιως τωρα,καλε εσυ ποτε θα γεννησεις?σου κανει ναζακια?

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
JuliaG έγραψε:Καλημερα κοριτσακια μου...κι εγω ειμαι ακομα εδω..!!!Και κλασσικα περιμενω...Ως ποτε δεν ξερω..!!!Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

Ποπη μου ολα καλα θα πανε, μην αγχωνεσαι..λιγο υπομονη...θα τελειωσουν ολα και θα τα ξεχασεις μετα..!!!I love you I love you I love you 


Μαιμου μου, κανε υπομονη και κρατα γερα...θα περασει...και συντομα ευχομαι..!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 534787 



Ιωαννα καλη επιστροφη να εχεις..!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 328109 


Παραμυθενια μου με το καλο να δεχτεις την μανουλα σου..!!!Και με το καλο και με ενα πονο να ερθει το παραμυθακι σας...!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 654316 


Αστερακι τετοια πονακια ειχα κι εγω απο την στιγμη που μπηκα στον μηνα μου και μετα...!!!Δεν ηταν κατι κακο ομως..!!!Smile Smile 


Εβινακι καλη ξεκουραση...!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 850933 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 23 850933


Καλημερα Μαρακι...ξενυχτησες χθες..??Γιατι δεν κοιμασαι λιγο ακομα αν νιωθεις οτι το εχεις αναγκη???Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

Τζουλάκι ακόμα πείσματα κάνει το κορίτσι σας ε?Θα ακούει αυτά που γίνονται έξω και σου λέει που να πάω τώρα...καλύτερα είναι εδώ μέσα!!!!χαχαχα

Δεν ξενυχτήσαμε πολύ...απλά λείπαμε πολλές ώρες και κουράστηκα!!!Στον καναπέ αραχτή είμαι και κάνω υπομονή να κοιμηθώ το μεσημέρι!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ Αστερακι μου και Μαρακι μου..ναζακια και πεισματα απο τωρα κανει η μικρη...Μας εχει ολους στην τσιτα και την περιμενουμε,φιλοι, γνωστοι και συγγενεις..!!!Razz Razz Razz 

Το σαββατο το βραδυ ενιωθα πολλα υγρα και ηθελα συνεχεια να πηγαινω τουαλετα,πηγαμε στο Ελενα γιατι σκεφτηκα μηπως ειχαν σπασει τα νερα κι εφευγαν σιγα-σιγα...Δεν ηταν τελικα...μου εβαλαν χερι δυο φορες...η διαστολη κολλημενη στο ενα δαχτυλο οπως μου ειχε πει και ο γιατρος μου την Πεμπτη...μου εκαναν υπερηχο και καρδιοτοκογραφημα, τα βρηκαν ολα καλα και με εστειλαν σπιτι μου παλι...μου ειπαν αν δεν προκυψει κατι ενδιαμεσα να παω Τριτη πρωι παλι να με δουν...Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
JuliaG έγραψε:Αχ Αστερακι μου και Μαρακι μου..ναζακια και πεισματα απο τωρα κανει η μικρη...Μας εχει ολους στην τσιτα και την περιμενουμε,φιλοι, γνωστοι και συγγενεις..!!!Razz Razz Razz 

Το σαββατο το βραδυ ενιωθα πολλα υγρα και ηθελα συνεχεια να πηγαινω τουαλετα,πηγαμε στο Ελενα γιατι σκεφτηκα μηπως ειχαν σπασει τα νερα κι εφευγαν σιγα-σιγα...Δεν ηταν τελικα...μου εβαλαν χερι δυο φορες...η διαστολη κολλημενη στο ενα δαχτυλο οπως μου ειχε πει και ο γιατρος μου την Πεμπτη...μου εκαναν υπερηχο και καρδιοτοκογραφημα, τα βρηκαν ολα καλα και με εστειλαν σπιτι μου παλι...μου ειπαν αν δεν προκυψει κατι ενδιαμεσα να παω Τριτη πρωι παλι να με δουν...Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Ραντεβού αύριο το πρωί πάλι δηλ. εκτός απροόπτου!!!Αντε που θα πάει...θα βγει!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελπιζω στο απροοπτο παντως..!!!Παω να αρχισω να κανω γενικη στο σπιτι...θα σηκωσω στρωματα...καναπεδες...δεν μπορει...ισως κατι καταφερω ετσι....Razz Razz Razz 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
JuliaG έγραψε:Ελπιζω στο  απροοπτο παντως..!!!Παω να αρχισω να κανω γενικη στο σπιτι...θα σηκωσω στρωματα...καναπεδες...δεν μπορει...ισως κατι καταφερω ετσι....Razz Razz Razz 

Ωχ καλό κουράγιο!!!Έλα και από μένα μετά αν θες!!!χαχαχα!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mαράκι κρητικό κι εδώ νύστα κάνει!Laughing Προσπαθώ να κάνω δουλίτσες για να είναι έτοιμο το σπιτάκι... Έβαλα και το φαγητό στο φούρνο και κάθισα να ξεκουραστώ λιγάκι.

Julaki εύχομαι να ξεκουνηθεί η μπεμπούλα και να θελήσει να βγει!

Τελικά αύριο έχουμε πολλές ραντεβού!

Μήπως καμιά από τις ήδη μανούλες μπορεί να μου πει πώς αποστειρώνουμε; Βάζουμε το μπιμπερό, πιπίλα στο μηχάνημα, ολοκλήρώνει τη λειτουργία του, μετά; Τα βγάζουμε; Πού τα αφήνουμε να στεγνώσουν; Πρέπει να στεγνωσουν εντελώς, να μην έχουν καθόλου υγρασία; Θηλές δεν πιάνουμε ποτέ με το χέρι, σωστά; Αφού τα αποστεριώσω πού τα κρατάω; Διάβασα κάπου στο ψυγείο, ισχύει; Πόσο καιρο διαρκεί η αποστείρωση;

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Mαράκι κρητικό κι εδώ νύστα κάνει!Laughing Προσπαθώ να κάνω δουλίτσες για να είναι έτοιμο το σπιτάκι... Έβαλα και το φαγητό στο φούρνο και κάθισα να ξεκουραστώ λιγάκι.

Julaki εύχομαι να ξεκουνηθεί η μπεμπούλα και να θελήσει να βγει!

Τελικά αύριο έχουμε πολλές ραντεβού!

Μήπως καμιά από τις ήδη μανούλες μπορεί να μου πει πώς αποστειρώνουμε; Βάζουμε το μπιμπερό, πιπίλα στο μηχάνημα, ολοκλήρώνει τη λειτουργία του, μετά; Τα βγάζουμε; Πού τα αφήνουμε να στεγνώσουν; Πρέπει να στεγνωσουν εντελώς, να μην έχουν καθόλου υγρασία; Θηλές δεν πιάνουμε ποτέ με το χέρι, σωστά; Αφού τα αποστεριώσω πού τα κρατάω; Διάβασα κάπου στο ψυγείο, ισχύει; Πόσο καιρο διαρκεί η αποστείρωση;
Να σου τα πω εγώ που τα ξέρω καλά και ας μην έχω μωράκι ακόμα!
Λοιπόν αφού εννοείται έχεις πλύνει τα μπουκάλια και όλα τα μέρη τους(καπάκια,θηλές,δίσκους σφραγίσματος) τα βάζεις στον αποστειρωτή στις σωστές θέσεις τους και τον αφήνεις να κάνει την δουλειά του!Μετά διατηρούνται αποστειρωμένα για 24 ώρες συνήθως μέσα στον αποστειρωτή και μόνο εκεί με κλειστό το καπάκι του.Τα αποστειρωμένα τα πιάνουμε με την λαβίδα μόνο που έχουμε επίσης αποστειρώσει.Το ψυγείο και τα λοιπά απαγορεύονται αφού από την στιγμή που κάτι αποστειρωμένο εκτίθεται σε εξωτερικούς παράγοντες(αέρας,υγρασία κτλ)ξεαποστειρώνεται!!!
Ελπίζω να σε κάλυψα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις