Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
308 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 308 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="maraki_iraklio"][quote="Pely"]πάει κι αυτό το περασαμε.....πάθαμε μεγαλο πατατρακ σημερα με το ζουζούνι! Τρεχαμε στους γιατρους να δουμε μη τυχόν κι εχει πυλωρική στενωση....ευτυχώς όμως δεν ήταν τίποτα....εν τω μεταξύ φτασαμε 4900 ( τι σου κανει το μαμαδίσιο  γάλα!!!) και 55 πόντους!!!!


Είχατε εμετούς ρουκέτα?Τέλος καλό,όλα καλά!!!Μεγαλώσαμε και πολύ!!!Μπράβο στο γαλατάκι της μαμάς!!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 33 401147 

Ακριβώς αυτό Μαράκι!!!Τα χρειάστηκα κανονικά ομως.....


Μια χαρά Σβουρίτσα!!!! Αρχισε να εστιαζει και μου σκάει και χαμόγελα που ελπίζω ότι πλέον είναι συνειδητά!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Pely έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:
Pely έγραψε:πάει κι αυτό το περασαμε.....πάθαμε μεγαλο πατατρακ σημερα με το ζουζούνι! Τρεχαμε στους γιατρους να δουμε μη τυχόν κι εχει πυλωρική στενωση....ευτυχώς όμως δεν ήταν τίποτα....εν τω μεταξύ φτασαμε 4900 ( τι σου κανει το μαμαδίσιο  γάλα!!!) και 55 πόντους!!!!


Είχατε εμετούς ρουκέτα?Τέλος καλό,όλα καλά!!!Μεγαλώσαμε και πολύ!!!Μπράβο στο γαλατάκι της μαμάς!!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 33 401147 

Ακριβώς αυτό Μαράκι!!!Τα χρειάστηκα κανονικά ομως.....


Μια χαρά Σβουρίτσα!!!! Αρχισε να εστιαζει και μου σκάει και χαμόγελα που ελπίζω ότι πλέον είναι συνειδητά!

Αγαπούλα μου!!!!Αχ λιώνω!!!!I love you I love you 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Pely, τελος καλο, ολα καλα!! Λιώσε τωρα με τα χαμόγελα!!

Ιφι καλα αποτελέσματα απόψε, όσο για την απόφαση τοκετού μικρη σημασία έχει μπροστά στη μπεμπάρα σου!!

Μαρακι μπράβο που κοιμάσαι μεσημέρι, εγω δε μπορω...

Πάω να ετοιμαστω για τον περίπατο μου!

Φιλια σε όλες!!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Pely, τελος καλο, ολα καλα!! Λιώσε τωρα με τα χαμόγελα!!

Ιφι καλα αποτελέσματα απόψε, όσο για την απόφαση τοκετού μικρη σημασία έχει μπροστά στη μπεμπάρα σου!!

Μαρακι μπράβο που κοιμάσαι μεσημέρι, εγω δε μπορω...

Και γω συνήθως δεν κοιμάμαι...μόνο ξαπλώνω για ξεκούραση...αλλά σήμερα ξύπνησα και νωρίς και με πήρε στο πι και φι ο ύπνος!!!


Πάω να ετοιμαστω για τον περίπατο μου!


Περπάτα και για μένααα!!!
Φιλια σε όλες!!!!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ κορίτσια είναι απιστευτο!!! πότε μένεις έγκυος, πότε μεγαλώνει η κοιλίτσα και σε κλωτσάει και πότε αυτό το σποράκι το παίρνεις αγκαλιά και σου χαμογελάει!!! Υπέροχο πράγμα η μητρότητα!!!

ότι και να σας πω είναι λίγο!!!Σύντομα θα το ζήσετε κι εσείς!!! Οι γυναίκες είμαστε τόοοοσο τυχερές που ζούμε αυτό το θαύμα!!!!

άσχετο, δεν εσας εχω όλες στο φατσοβιβλίο, όποια θέλει ας μου στείλει με πμ...

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πελυ μου σχεδον 5 κιλα???? Ουαααααουυυυ!!!!! Ολοκληρος παιδαρος καλεεεε!!!!
Κ σου χαμογελαει κιολας??? Ωχου ψυχη μου μια σκετη γλυκα θα ειναι!!!!

Τι ειναι η πυλωρικη στενωση??? Παλι καλα που δεν ειναι τιποτα κ ας ανησυχησατε τοσο...πω πω πρεπει να ειναι μεγαλο σοκ οταν παθαινουν οτιδηποτε ε???

Εβινακι κ εγω ζηλευω! Περπατα κ για μενα λιγο!!!

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kοριτσακια μου γεια σας!!!πως ειστε??? φουσκωνετε φουσκωνετε???χεχεχεεχε

εγω εχω τεντωσει λιγακι....η μπεμπα εχει κανει το βυζι πιπιλα.ξυπναει το βραδυ κ κλαιει οποτε ξυπναει κ ο ¨μεγαλος¨ κ εχουμε παρτυ!!!! απο χθες ειναι κ λιγο κρυωμενος κ εχω αγχωθει ΤΡΕΛΑ μη κολλησει τη μικρη!!

αστερακι 2 φορες τη βδομαδα?????ΟΥΑΟΥ!!!χαχαχαχα φτου σου sex machine
παντως κ εμας ειχε βοηθησει το ελευθερο στην εγκυμοσθνη του Κων/νου κ την επομενη μερα που ειχα γιατρο ειχα διαστολη

τσιριτρι θελω πολυ να πλακωσω το αφεντικο σου Razz

παραμυθενια μου τι θηριο εισαι εσυ??? κ περπατημα κ ... !!!ησουν που ησουν μινιον, σε λιγο θα πεταξεις!!!Razz

Ivannaki πολυ μπροστα... κ εγω παντως θα τηρησω κανονικοτατα τα εθιμα και οταν μεγαλωσουν ας διαβασουν μονα τους και ας αποφασισουν μονα τους...
γτ, υπαρχει περιπτωση να ζησει 18 χρονια να την φωναζουν ολοι Ροζα και να αποφασισει τοτε να βαφτιστει Χριστιανη πχ Μαρία???δε νομιζω παντως...

Ποπακι γλυκα η μικρη!!μπραβο της! και μενα ολη την ωρα να την φιλαει θελει...παντως οταν την εχω εγω αγκαλια ή οταν θηλαζω δε ζηλευει καθολου. σημερα που την ειχε αγκαλια η μαμα μου τον επιασε μια κριση ζηλιας.... Sad

Πελυ τελειο συναισθημα,ε???ποτε εγινε ενός μήνα ο μικρουλης???πωπω φτου φτου!! ολοκληρος παιδαρος!!

Μαιμου μπραβο στον Μαιμουδιτσο...εγω τον ξυπναω μια φορα το βραδυ να μου φερει συμπληρωμα και μολις μου το φερει ξερενεται παλι Razz εμεις εχουμε "μοιρασει" υποτιθεται τα παιδια το βραδυ. αν ξυπνησει η μικρη προφανως αναλαμβανω εγω (λογω βυζιου), ανω αν ξυπνησει ο Κων/νος πάει ο Τασος (και καταληγω να τον ξανακοιμιζω εγω για καποιον ανεξηγητο λογο)...

πλησιαζετε ολες σιγα σιγα στην μεγαλη μερα!!!!! κουραγιο και πολλα πολλα φιλακια σε όλες!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julie85 έγραψε:Kοριτσακια μου γεια σας!!!πως ειστε??? φουσκωνετε φουσκωνετε???χεχεχεεχε

εγω εχω τεντωσει λιγακι....η μπεμπα εχει κανει το βυζι πιπιλα.ξυπναει το βραδυ κ κλαιει οποτε ξυπναει κ ο ¨μεγαλος¨ κ εχουμε παρτυ!!!! απο χθες ειναι κ λιγο κρυωμενος κ εχω αγχωθει ΤΡΕΛΑ μη κολλησει τη μικρη!!

αστερακι 2 φορες τη βδομαδα?????ΟΥΑΟΥ!!!χαχαχαχα φτου σου sex machine
παντως κ εμας ειχε βοηθησει το ελευθερο στην εγκυμοσθνη του Κων/νου κ την επομενη μερα που ειχα γιατρο ειχα διαστολη

τσιριτρι θελω πολυ να πλακωσω το αφεντικο σου Razz

παραμυθενια μου τι θηριο εισαι εσυ??? κ περπατημα κ ... !!!ησουν που ησουν μινιον, σε λιγο θα πεταξεις!!!Razz

Ivannaki πολυ μπροστα... κ εγω παντως θα τηρησω κανονικοτατα τα εθιμα και οταν μεγαλωσουν ας διαβασουν μονα τους και ας αποφασισουν μονα τους...
γτ, υπαρχει περιπτωση να ζησει 18 χρονια να την φωναζουν ολοι Ροζα και να αποφασισει τοτε να βαφτιστει Χριστιανη πχ Μαρία???δε νομιζω παντως...

Ποπακι γλυκα η μικρη!!μπραβο της! και μενα ολη την ωρα να την φιλαει θελει...παντως οταν την εχω εγω αγκαλια ή οταν θηλαζω δε ζηλευει καθολου. σημερα που την ειχε αγκαλια η μαμα μου τον επιασε μια κριση ζηλιας.... Sad

Πελυ τελειο συναισθημα,ε???ποτε εγινε ενός μήνα ο μικρουλης???πωπω φτου φτου!! ολοκληρος παιδαρος!!

Μαιμου μπραβο στον Μαιμουδιτσο...εγω τον ξυπναω μια φορα το βραδυ να μου φερει συμπληρωμα και μολις μου το φερει ξερενεται παλι Razzεμεις εχουμε "μοιρασει" υποτιθεται τα παιδια το βραδυ. αν ξυπνησει η μικρη προφανως αναλαμβανω εγω (λογω βυζιου), ανω αν ξυπνησει ο Κων/νος πάει ο Τασος (και καταληγω να τον ξανακοιμιζω εγω για καποιον ανεξηγητο λογο)...

πλησιαζετε ολες σιγα σιγα στην μεγαλη μερα!!!!! κουραγιο και πολλα πολλα φιλακια σε όλες!!!

Γιουλάκι μου ανυπομονούμε όλες για αυτή την στιγμή!!!Φιλάκια στα αγγελουδάκια σου!!!!
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 33 315810 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 33 334590 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 33 334590 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πωπω 4900;;; Εμεις αυριο θαζυγιστουμε κ πιστεύουμε θα εχουμε φτάσει το 3κιλο!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
julie,
τούρμπο σε διαβάζω Laughing Laughing Laughing 

maimou,
εσείς γεννηθήκατε μινιόν.
Νομίζω τα πρόωρα παύουν να θεωρούνται πρόωρα (στις μετρήσεις και στην παρακολούθηση) περίπου στα 2 χρόνια (αν θυμάμαι καλά από τα προωράκια ανήψια του πρώην μου)

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:julie,
τούρμπο σε διαβάζω Laughing Laughing Laughing 

maimou,
εσείς γεννηθήκατε μινιόν.
Νομίζω τα πρόωρα παύουν να θεωρούνται πρόωρα (στις μετρήσεις και στην παρακολούθηση) περίπου στα 2 χρόνια (αν θυμάμαι καλά από τα προωράκια ανήψια του πρώην μου)
Ναι ετσι ειναι.
Διαβαζω τωρα πως μπορούμε σταδιακά να κόψουμε το ξένο γαλα κ να θηλαζουν.μου φαινεται πολυ δυσκολο με ενα μωρο ποσο μαλλον με δυο.οσο περναει ο καιρός κ συνηθίζουν το μπιμπερο τόσο πιο δυσκολο γινεται.για να δούμε τι θα πει κ η παιδιατρος.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:
ioazon έγραψε:julie,
τούρμπο σε διαβάζω Laughing Laughing Laughing 

maimou,
εσείς γεννηθήκατε μινιόν.
Νομίζω τα πρόωρα παύουν να θεωρούνται πρόωρα (στις μετρήσεις και στην παρακολούθηση) περίπου στα 2 χρόνια (αν θυμάμαι καλά από τα προωράκια ανήψια του πρώην μου)
Ναι ετσι ειναι.
Διαβαζω τωρα πως μπορούμε σταδιακά να κόψουμε το ξένο γαλα κ να θηλαζουν.μου φαινεται πολυ δυσκολο με ενα μωρο ποσο μαλλον με δυο.οσο περναει ο καιρός κ συνηθίζουν το μπιμπερο τόσο πιο δυσκολο γινεται.για να δούμε τι θα πει κ η παιδιατρος.
Εγώ θα έλεγα να μην πιεστείς τρελά. Ας δίνεις και το δικό σου (για τα θαυματουργά αντισώματα), ας δίνεις και συμπλήρωμα. Είναι μεγάλη κούραση τα δίδυμα (αλλά μετά είναι ΤΟΣΟ ωραία, θα δεις Very Happy )

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι θα δινω κ το δικό μου,το θεμα ειναι να συνεχίσω τις αντλησεις;να τις βαζω στο στηθος κ να δινω κ συμπλήρωμα;φοβάμαι οτι στην αρχη δεν θα ρουφανε καλα μην μειωθεί το γαλα μου,τόσο κόπο εχω κανει.να βαζω στο στηθος ,να κανω αντλησεις κ να δινω κ ξένο;πολυ δυσκολο μου φαινεται .ουφ αν δεν ξεκινάς σωστά απ την αρχη....
Εντωμεταξύ τρώνε κ κοιμούνται κ δεν τις πετυχαίνω ξύπνιες για να τις βαζω στο στηθος καθε μερα να μαθαίνουν.με εχουν αγχωςει με το βαρος που θα πρεπει να παιρνουν κ δινω βαση στο μπιμπερο κ τα μλ.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Ναι θα δινω κ το δικό μου,το θεμα ειναι να συνεχίσω τις αντλησεις;να τις βαζω στο στηθος κ να δινω κ συμπλήρωμα;φοβάμαι οτι στην αρχη δεν θα ρουφανε καλα μην μειωθεί το γαλα μου,τόσο κόπο εχω κανει.να βαζω στο στηθος ,να κανω αντλησεις κ να δινω κ ξένο;πολυ δυσκολο μου φαινεται .ουφ αν δεν ξεκινάς σωστά απ την αρχη....
Εντωμεταξύ τρώνε κ κοιμούνται κ δεν τις πετυχαίνω ξύπνιες για να τις βαζω στο στηθος καθε μερα να μαθαίνουν.με εχουν αγχωςει με το βαρος που θα πρεπει να παιρνουν κ δινω βαση στο μπιμπερο κ τα μλ.
Δύσκολο project όντως....

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να τωρα εγω εχω χρονο να τις βαλω στο στηθος κ αυτες κοιμούνται του καλου καιρού!μαζευουν δυνάμεις να κανουν κόλπα στον πατέρα τους.

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Pely μπράβο 4.900?????

Μaimou μπράβο στον πατήρ!!!!
Μην ξεχνάς οτι έχεις 2 ζαργάνες, κάνεις για αυτές το καλύτερο που μπορείς, δε χρειάζεται να ζορίζεις τον εαυτό σου.

Julie ωραία τα μεταμεσονύχτια πάρτι ε???
Τρέλα κ συγχρόνως δε μπορώ να σκεφτώ μεγαλύτερη ευτυχία!!!

Εμείς πήραμε τα πρώτα αποτελέσματα, οι αρρυθμίες μειώθηκαν όχι όσο έπρεπε όμως. Με την εγκυμοσύνη τεντώθηκε η καρδιά μου λέει. Θα δούμε τι θα κάνουμε με μένα αφού γεννήσω με το καλό. Αύριο διαβαλκανικό κ τέλος.

Έβγαλα καινούρια φωτο για να ανεβάσω κ έπαθα ΣΟΚ εγώ με μένα....

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifi έγραψε:Pely μπράβο 4.900?????

Μaimou μπράβο στον πατήρ!!!!
Μην ξεχνάς οτι έχεις 2 ζαργάνες, κάνεις για αυτές το καλύτερο που μπορείς, δε χρειάζεται να ζορίζεις τον εαυτό σου.

Julie ωραία τα μεταμεσονύχτια πάρτι ε???
Τρέλα κ συγχρόνως δε μπορώ να σκεφτώ μεγαλύτερη ευτυχία!!!

Εμείς πήραμε τα πρώτα αποτελέσματα, οι αρρυθμίες μειώθηκαν όχι όσο έπρεπε όμως. Με την εγκυμοσύνη τεντώθηκε η καρδιά μου λέει. Θα δούμε τι θα κάνουμε με μένα αφού γεννήσω με το καλό. Αύριο διαβαλκανικό κ τέλος.

Έβγαλα καινούρια φωτο για να ανεβάσω κ έπαθα ΣΟΚ εγώ με μένα....
Ω ρε μία κοιλάρααααααα!!!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πωπω Ifi πραγματικά μεγάλωσε πολυ η κοιλιτσα σου φτου φτου!μην αγχωνεσαι οτι ειναι να γινει θα γινει ,να ειναι καλα η μπεμπουλα κ συ κ ολα θα γίνουν!κ μετα τη γέννα βλέπεις!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παω να
Αλλάξω πανες,δώσω σιδηρο στις ζαργανες,ζεστανω το γάλατακι μου που θα φάνε,τις ταισουμε με τον συζυξ που ταυτοχρονα βλέπει τον Ολυμπιακό κ να αντλησω.

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
98 εκατοστά περιφέρεια στο ύψος του αφαλού!!!
Πάω κ κόντρα...

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ifaki τελεια η φωτο!!! μου φαινεται πολυ περιεργο που μεχρι πριν μια βδομαδα ημουν και εγω με την φουσκωμενη μου κοιλιτσα....!!! πρεπει να αλλαξω κ αβαταρ αλλα δεν εχω περασει τις φωτο απ τη φωτογραφικη στο λαπτοπ....

μαιμουδιτσα μου το σημαντικο ειναι να τρεφονται σωστα και αρκετα οι μικρες σου. μιλα με την παιδιατρο, δες και ποσο βαρος εχουν παρει και αποφασιζεις μετα...

παω για νανι (ακομα δεν το πιστευω το ποσο μπορουν να σε τεντωσουν δυο μωρα στο σπιτι....)! φιλακια σε ολες!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Παω να
Αλλάξω πανες,δώσω σιδηρο στις ζαργανες,ζεστανω το γάλατακι μου που θα φάνε,τις ταισουμε με τον συζυξ που ταυτοχρονα βλέπει τον Ολυμπιακό κ να αντλησω.
Multi-tasking!

ifi έγραψε:98 εκατοστά περιφέρεια στο ύψος του αφαλού!!!
Πάω κ κόντρα...
Μόλις γεννήσεις μανούλι θα είσαι και πάλι!

Julie85 έγραψε:παω για νανι (ακομα δεν το πιστευω το ποσο μπορουν να σε τεντωσουν δυο μωρα στο σπιτι....)! φιλακια σε ολες!!!
Εδώ σε τεντώνει 1, δεν θα σε τεντώσουν τα 2;;;
Καλή ξεκούραση, κορίτσι!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γύρισα κι εγω! Έφαγα κ λίγη βροχουλα μια χαρα!!
Ιφακι, πολυ ωραία φωτο!!! Όμορφη, μεγάλη κοιλιτσα! Μέτρησες περιφέρεια; Δεν το έχω έχω κανει, φοβάμαι να δώ αριθμό...

Γιουλη μου, το παλεύεις ε; Μια χαρα κεφάτη κι ορεξατη σε ακούω!  Φτου σου κορίτσι μου!

Μαϊμού, κουραστηκα κ μόνο που διάβασα όσα κάνετε. Για να δούμε τι θα σου πει κι η γιατρός αύριο για τον θηλασμο κ πραττεις ανάλογα. Πάντως μιας κ σε αγχωνει αρκετα το θεμα βάρους γιατι δεν παίρνεις μια ζυγαριά να το ελεγχεις συχνότερα; Εμένα μου φέρανε μια που έχει κ μουσικουλα!

Επίσης κορίτσια μου έστειλε μια ξαδερφη του αμορε μια τεραστια τσάντα ρούχα για τη μπεμπα. Που θα τα βάλω ολα αυτα; Ποτε θα της τα πρωτοφορεσω; Έχω πάνω απο 200 κομμάτια ήδη, ολα δώρα κ χαρίσματα. Φανταστείτε κράτησα όσα μου άρεσαν μόνο, τα υπόλοιπα τα έχω κρύψει...
Παει, δεν θα διαλέξω τίποτα για το μωρο μου...

Α! Ήρθε κ το ριλαξ μας, επίσης χαρισμα...
http://www.fisher-price.com/el_GR/brands/babygear/products/75656

Μα το βάζουμε εκει απο νεογέννητο;;

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini7 έγραψε:Γύρισα κι εγω! Έφαγα κ λίγη βροχουλα μια χαρα!!
Ιφακι, πολυ ωραία φωτο!!! Όμορφη, μεγάλη κοιλιτσα! Μέτρησες περιφέρεια; Δεν το έχω έχω κανει, φοβάμαι να δώ αριθμό...

Γιουλη μου, το παλεύεις ε; Μια χαρα κεφάτη κι ορεξατη σε ακούω!  Φτου σου κορίτσι μου!

Μαϊμού, κουραστηκα κ μόνο που διάβασα όσα κάνετε. Για να δούμε τι θα σου πει κι η γιατρός αύριο για τον θηλασμο κ πραττεις ανάλογα. Πάντως μιας κ σε αγχωνει αρκετα το θεμα βάρους γιατι δεν παίρνεις μια ζυγαριά να το ελεγχεις συχνότερα; Εμένα μου φέρανε μια που έχει κ μουσικουλα!

Επίσης κορίτσια μου έστειλε μια ξαδερφη του αμορε μια τεραστια τσάντα ρούχα για τη μπεμπα. Που θα τα βάλω ολα αυτα; Ποτε θα της τα πρωτοφορεσω; Έχω πάνω απο 200 κομμάτια ήδη, ολα δώρα κ χαρίσματα. Φανταστείτε κράτησα όσα μου άρεσαν μόνο, τα υπόλοιπα τα έχω κρύψει...
Παει, δεν θα διαλέξω τίποτα για το μωρο μου...

Α! Ήρθε κ το ριλαξ μας, επίσης χαρισμα...
http://www.fisher-price.com/el_GR/brands/babygear/products/75656

Μα το βάζουμε εκει απο νεογέννητο;;
Η παιδιατρος μου ειπε μετα τον τριτο μηνα.θα την ρωτήσω αυριο που μπορω να τις ξαπλωνω γιατι ολη μερα τις εχω στις καλαθουνες.τις ξαπλωνα κ στον καναπε αλλα νομιζω ειναι λάθος καθώς ειναι τελείως οριζόντια ενώ στις καλαθουνες εχουμε βάλει δυο βιβλία απο κατω κ ειναι με κλίση.
Θα σας πω αυριο.
Εβινι μου με τη ζυγαριά ειναι χειρότερα γι αυτο δεν πηραμε αλλωστε τα κοριτσια φαινεται οτι παχυναν καλυτερα να τις ζυγίζει η παιδιατρος που ξέρει κ ποσο θα επρεπε να εχουν πάρει.

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ ναι ρωτα τη να ξέρουμε!
Πολυ όμορφες οι καλαθουνες σας!!!
Εβαλες κ κουνουπιερα ε; Τέλειες!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις