Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
24 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 24 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 42]

951το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 12:16 pm

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αν προσπαθεί κάποια να μου στείλει π.μ να ξέρετε δεν έρχετε. Το βλέπω αλλά δεν ανοιγει κάτι.Ούτε βλέπω από ποιον είναι!!!

952το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 12:41 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
roudi μου ωραιες και οι δυο αν και η δευτερη πιο ωραια!!! αλλα να σε πω γιατι και εγω εχω βαλει σε δεσμευει πολυ με την εννοια οτι εγω ας πουμε που στον ενα τοιχο εχω ταπετσαρια στον αλλο ντουλαπα απο μια μπαλκονοπορτα και ο ενας τοιχος που περισσευει μισος δηλαδη με την πορτα μαζι δεν με αφηνει να βαλω ρε παιδι μου ενα καδρο μια φωτογραφια ενα ραφι ρε αδερφε να το διακοσμησω... αμα μπορουσα δηλαδη δεν θα το εβαζα σε ολο το τοιχο θα προτειμουσα αυτοκολλητα που δεν πιανουν ολο τον τοιχο... τι να πω αναλογα και με το δωματιο παντα αλλα εχε στο νου σου και αυτο.. και η βλακεια ειναι αν το βγαλω θελει παλι βαψιμο ο τοιχος.. αλλα και κει...

953το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 12:44 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και μενα ειναι 14 τετραγωνικα!

954το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 2:01 pm

Mamma Tomato

Mamma Tomato
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλά καλέ, δεν είπα και τίποτα, που να ξέρω πόσο είναι το δωμάτιο; Πάντως ψηφίζω αερόστατα αν και αυτό που είπε η νανα είναι σωστό.

955το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 9:38 pm

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ρουντι κι εγω συμφωνω με τα αεροστατα ειναι πιο χαρουμενο γιατι εχει πιο απαλα χρωματα. το αλλο καφετιζει αρκετα και δεν ξερω αν θα σου ταιριαζει, γενικα νομιζω θα το απεφευγα. Τωρα συμφωνω κι εγω με τη νανα, να σκεφτεις αν σου μενει τοιχος για καδρακια κλπ και επισης εκει που θα το βαλεις να μπορεις να το βλεπεις απο καποια αποσταση για να φαινεται η εικονα να ειναι πχ ο τοιχος απεναντι οπως μπαινεις ή κατι τετοιο.
δεν ξερω επισης αν εβαζες ενα αυτοκολλητο σε ενα υψος πχ στα 80 εκ. μια ταινια ωστε να δημιουργουσες ενα κατω οριο και να το εβαζες απο εκει και πανω. η ταινια θα μπορουσε να τρεχει σε ολο το δωματιο και να εχει ενα χαρουμενο σχεδιο.
αλλη περιπτωση να το βαλεις στον τοιχο διπλα στην κουνια για να το βλεπει το μωρακι σιγα σιγα οταν θα μεγαλωνει. τωρα γνωμες λεω δεν ξερω αν στεκουν...

956το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 10:06 pm

ch.ze


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα , τι κάνετε ?

Πολύ βροχή εδώ έχουμε κλειστεί σπίτι με την μικρή με τα ανάλογα αποτελέσματα.

roodie εμένα να σου πω την αλήθεια δεν μου πολυ αρέσει η ταπετσαρία αλλά είναι θέμα γούστου θα ήθελα κάτι πιο έντονο με ζωηρά χρώματα

957το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Πεμ Οκτ 10, 2013 11:25 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!
ρουντι η τουρτα πετυχε τελικα οποτε ουτε θα σου την στειλω ουτε θα την φαω μονη μου αν και πολυ θα το ηθελα γιατι ειναι αλλο πραμα!!!αλλα ειπαμε θα παρω σπιτι οτι περισσεψει!!Twisted Evil Twisted Evil 
οι ταπετσαριες οι συγκεκριμενες δεν μου αρεσαν!!μου αρεσουν τα πιο ζουζουνιαρικα..αλλα ειναι και αυτο που ειπε η νανα οτι σε δεσμευει και δεν μπορεις να βαλεις τιποτα απο πανω,εκτως αν εχεις τη δυνατοτιτα να βαλεις κατι που ισως θελησεις σε αλλον τοιχο του δωματιου!!

958το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Οκτ 11, 2013 12:19 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roodie έγραψε:Margdimitra δεν είναι αυτοκόλλητο. Είναι ταπετσαρία. Και δεν βγαίνει όσο και να προσπαθήσει ο μπόμπιρας αργότερα. Και θα καλύψει όλο τον τοίχο! Γι αυτό ψιλοαναρωτιέμαι αν θα είναι καλό. Μήπως είναι υπερβολικό.
ρουντι εχεις κοιταξει για ζωγραφικη δωματιου? Δες εδω http://toixografies.com/
και εδω http://www.art-in-life.gr/includes/index.php

Αν σε ενδιαφέρει γνωρίζω καποιους που κάνουν αυτη τη δουλειά και πιθανον να σου κοστισει και λιγοτερο. Αν ειναι πες μου. Για Αθηνα δεν μιλάμε?Embarassed Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes 

959το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Οκτ 11, 2013 12:25 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="demaki88"]καλημερα!!!!
ρουντι η τουρτα πετυχε τελικα οποτε ουτε θα σου την στειλω ουτε θα την φαω μονη μου αν και πολυ θα το ηθελα γιατι ειναι αλλο πραμα!!!αλλα ειπαμε θα παρω σπιτι οτι περισσεψει!!Twisted Evil Twisted Evil 

Demaki καλημέρα! Τη συνταγή μου την έδωσαν και μένα οι κοπέλες στις μανούλες Μαΐου για να τη φτιάξω στο Μήτσο μου για την επέτειό μας προχθές, αλλά δυστυχώς ακόμη δεν έτυχε. Θα τη φτιάξω όμως αύριο για να του την κάνω έκπληξη! Βγήκε καλή ε; Τη συνιστάς;
Την ίδια συνταγή δε λέμε; Της Αργυρώς ...

960το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Οκτ 11, 2013 12:41 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="mhtsaina"]
demaki88 έγραψε:καλημερα!!!!
ρουντι η τουρτα πετυχε τελικα οποτε ουτε θα σου την στειλω ουτε θα την φαω μονη μου αν και πολυ θα το ηθελα γιατι ειναι αλλο πραμα!!!αλλα ειπαμε θα παρω σπιτι οτι περισσεψει!!Twisted Evil Twisted Evil 

Demaki καλημέρα! Τη συνταγή μου την έδωσαν και μένα οι κοπέλες στις μανούλες Μαΐου για να τη φτιάξω στο Μήτσο μου για την επέτειό μας προχθές, αλλά δυστυχώς ακόμη δεν έτυχε. Θα τη φτιάξω όμως αύριο για να του την κάνω έκπληξη! Βγήκε καλή ε; Τη συνιστάς;
Την ίδια συνταγή δε λέμε; Της Αργυρώς ...
ναι αυτη εκανα!!στην αρχη θα απελπιστεις θα νομιζεις πως κατι δεν εκανες σωστα αλλα τελικα εσφιξε και ειναι μια χαρα!!εβαλα και τρουφα χρωματιστη απο πανω να γινει πιο παιδικη και μια χαρα!!εσυ μιας και ειναι για επετειο μπορεις να πας να βρεις απο ζαχαροπλαστειο ετοιμα στολιδια ζαχαροπαστας ενα-δυο βρε παιδι μου και οταν σφιξει κοτσαρε τα απο πανω!!θα την κανω σιγουρα και για τα γεννεθλια της κορης μου 27 νοεμβριου αν τελικα δεν γεννησω εκεινη την μερα!!!

961το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Οκτ 11, 2013 12:45 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Για αρχή να σας καλημερίσω όλες τσούπρες μου. Ευχαριστώ για τη βοήθεια. Κι εμένα υπερβολικό μου φαίνεται όσο το κοιτάζω γι αυτο σας ρώτησα.

962το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Οκτ 11, 2013 12:47 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mamma Tomato έγραψε:Καλά καλέ, δεν είπα και τίποτα, που να ξέρω πόσο είναι το δωμάτιο; Πάντως ψηφίζω αερόστατα αν και αυτό που είπε η νανα είναι σωστό.
Διευκρινιστικά είπα ρε ''χαζή'' τις διαστάσεις. Φυσικά και δεν θύμωσα...Α! Και μην με παρεξηγήσεις για το χαζή!!!

963το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Οκτ 11, 2013 12:50 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:καλημερα!!!!
ρουντι η τουρτα πετυχε τελικα οποτε ουτε θα σου την στειλω ουτε θα την φαω μονη μου αν και πολυ θα το ηθελα γιατι ειναι αλλο πραμα!!!αλλα ειπαμε θα παρω σπιτι οτι περισσεψει!!Twisted Evil Twisted Evil 
οι ταπετσαριες οι συγκεκριμενες δεν μου αρεσαν!!μου αρεσουν τα πιο ζουζουνιαρικα..αλλα ειναι και αυτο που ειπε η νανα οτι σε δεσμευει και δεν μπορεις να βαλεις τιποτα απο πανω,εκτως αν εχεις τη δυνατοτιτα να βαλεις κατι που ισως θελησεις σε αλλον τοιχο του δωματιου!!
Ντεμάκι πολύ στεναχωρέθηκα για την τούρτα. Κρίμα που θα την φάνε άλλοι να ξέρεις. Εγώ μπορεί και να την κατέστρεφα από μόνη μου. Έχω σχέση πάθους-εξάρτησης με τα γλυκά!!!

964το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Οκτ 11, 2013 12:52 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ch.ze έγραψε:Καλημέρα , τι κάνετε ?

Πολύ βροχή εδώ έχουμε κλειστεί σπίτι με την μικρή με τα ανάλογα αποτελέσματα.

roodie εμένα να σου πω την αλήθεια δεν μου πολυ αρέσει η ταπετσαρία αλλά είναι θέμα γούστου θα ήθελα κάτι πιο έντονο με ζωηρά χρώματα
Εμένα πάλι δεν μου αρέσουν τα έντονα. Το θέλω πιο μίνιμαλ και με απαλά χρώματα το δωμάτιο. Κι εκεί ακριβώς διαφωνούμε με τον άντρα μου. Άσε που εκείνος θέλει να κάνουμε όλο το δωματιο με θέμα τον Ολυμπιακό!!!!Βράστα...δεν θα συνενοηθούμε!!!

965το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Οκτ 11, 2013 12:52 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε μητσαινα δεν συ ευχιθικα η γαιδουρα!!!!!να ζησετε και να τα εκατοστεισετε!!!!!το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 215994 

966το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Οκτ 11, 2013 12:53 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
roodie έγραψε:
demaki88 έγραψε:καλημερα!!!!
ρουντι η τουρτα πετυχε τελικα οποτε ουτε θα σου την στειλω ουτε θα την φαω μονη μου αν και πολυ θα το ηθελα γιατι ειναι αλλο πραμα!!!αλλα ειπαμε θα παρω σπιτι οτι περισσεψει!!Twisted Evil Twisted Evil 
οι ταπετσαριες οι συγκεκριμενες δεν μου αρεσαν!!μου αρεσουν τα πιο ζουζουνιαρικα..αλλα ειναι και αυτο που ειπε η νανα οτι σε δεσμευει και δεν μπορεις να βαλεις τιποτα απο πανω,εκτως αν εχεις τη δυνατοτιτα να βαλεις κατι που ισως θελησεις σε αλλον τοιχο του δωματιου!!
Ντεμάκι πολύ στεναχωρέθηκα για την τούρτα. Κρίμα που θα την φάνε άλλοι να ξέρεις. Εγώ μπορεί και να την κατέστρεφα από μόνη μου. Έχω σχέση πάθους-εξάρτησης με τα γλυκά!!!
και εγω αγαπητη μου αλλα που το δυσκολα???φτιαχνω αλλη μια αμα λαχει ετσι για να την κατεβασω μονη μου!!!Laughing Laughing Laughing 

967το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Οκτ 11, 2013 12:57 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε Ντεμάκι να σου πώ και τον πόνο μου για ένα άλλο θέμα? Ο μπόμπιρας όταν πήγαμε στο γιατρό τελευταία φορά στην 26 εβδομάδα ζύγιζε 850 γρ. Ο γιατρός είπε οτι είναι μια χαρά κανονικός. Εμένα μου φαίνεται λίγο. Εσύ που έχεις εμπειρία από 3 εγκυμοσύνες τι λές?

968το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Οκτ 11, 2013 1:15 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tι σου φαίνεται λίγος εσένα καλέ?
Αφού σου είπε οκ ο γιατρός. Εξάλλου το μηχάνημα κατά προσέγγιση δείχνει. Τις τελευταίες βδομάδες παίρνουν πολύ τα παιδιά.
Μην αγχώνεσαι.

969το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Οκτ 11, 2013 2:04 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια δυσκολη μερα... ολο βροχη με ηρθε περιοδος μετα απο τοσο καιρο ποναω φρικτα δε μπορω να κουνηθω πολυ αιμα πρωτη φορα λερωσα το κρεβατι... οποτε σηκωνω τη μικρη αισθανομαι λες κ με κλοτσανε στη κοιλια.... το βραδυ θα αρχισω τα χαπια...

η γιαγιακα μου δε ειναι καλα... ταλαιπωρητε εδω κ 10 χρονια με αλτσχαιμερ στα 85 βλεπετε σημερα... 10 χρονια την εχει η μαμα μου σπιτι κ την προσεχει ηταν παντα ησυχη ηρεμη απλα μας ξεχνουσε. ποια ειμαι εγω της λεγαμε? μας κοιτουσε.... ελεγα η αθηνα ειμαι αχχ αθηνουλα μου μετα θυμοταν μετα απο 5 λεπτα παλι ιδια... απο προχτες ομως εχει γινει το πραμα ασχημο.. μιλαει κοριτσια με τα αδεφια της που εχουν πεθανει ολο βλεπει να ανοιγει η πορτα του σπιτιου και περνει φορα να παει να φυγει χθες επεσε κιολας απο την βιασυν της.. μιαλει στα χαρτομαντηλα μιλαει συνεχεια με ενα παιδακι με ποδηλατο και το λεει κατσε να φας δεν κοιμαται καθολου. εχει να κοιμηθει απο προχτες... η μαμα μου την εδωσε χθες λεξοτανιλ και δεν την επιασε η μαμα μου ειναι να σκασει δε μπορει να κανει ρουπι να φυγει... θα παω εγω να κοιμηθω μαζι της σημερα μακαρι να ειναι η μικρη συνεργσιμη και να κοιμηθει καλα να μην εχουμε και το μωρο.!! αυτα!!!

970το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Οκτ 11, 2013 2:06 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nanakaboubou έγραψε:καλημερα κοριτσια δυσκολη μερα... ολο βροχη με ηρθε περιοδος μετα απο τοσο καιρο ποναω φρικτα δε μπορω να κουνηθω πολυ αιμα πρωτη φορα λερωσα το κρεβατι... οποτε σηκωνω  τη μικρη αισθανομαι λες κ με κλοτσανε στη κοιλια.... το βραδυ θα αρχισω τα χαπια...

η γιαγιακα μου δε ειναι καλα... ταλαιπωρητε εδω κ 10 χρονια με αλτσχαιμερ στα 85 βλεπετε σημερα... 10 χρονια την εχει η μαμα μου σπιτι κ την προσεχει ηταν παντα ησυχη ηρεμη απλα μας ξεχνουσε. ποια ειμαι εγω της λεγαμε? μας κοιτουσε.... ελεγα η αθηνα ειμαι αχχ αθηνουλα μου μετα θυμοταν μετα απο 5 λεπτα παλι ιδια... απο προχτες ομως εχει γινει το πραμα ασχημο.. μιλαει κοριτσια με τα αδεφια της που εχουν πεθανει ολο βλεπει να ανοιγει η πορτα του σπιτιου και περνει φορα να παει να φυγει χθες επεσε κιολας απο την βιασυν της.. μιαλει στα χαρτομαντηλα μιλαει συνεχεια με ενα παιδακι με ποδηλατο και το λεει κατσε να φας δεν κοιμαται καθολου. εχει να κοιμηθει απο προχτες... η μαμα μου την εδωσε χθες λεξοτανιλ και δεν την επιασε η μαμα μου ειναι να σκασει δε μπορει να κανει ρουπι να φυγει... θα παω εγω να κοιμηθω μαζι της σημερα μακαρι να ειναι η μικρη συνεργσιμη και να κοιμηθει καλα να μην εχουμε και το μωρο.!! αυτα!!!
Κοριτσάκι μου, επειδή η γιαγιά μου είχε παρόμοιο πρόβλημα, ίσως χρειάζεται να φωνάξετε το γιατρό να της επαναρυθμίσει τις δόσεις των φαρμάκων που παίρνει. Ελπίζω να πάει καλύτερα!
Κι όσο για τον πόνο περιόδου, πολλά πολλά περαστικά

971το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Οκτ 11, 2013 2:15 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mhtsaina έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:καλημερα κοριτσια δυσκολη μερα... ολο βροχη με ηρθε περιοδος μετα απο τοσο καιρο ποναω φρικτα δε μπορω να κουνηθω πολυ αιμα πρωτη φορα λερωσα το κρεβατι... οποτε σηκωνω  τη μικρη αισθανομαι λες κ με κλοτσανε στη κοιλια.... το βραδυ θα αρχισω τα χαπια...

η γιαγιακα μου δε ειναι καλα... ταλαιπωρητε εδω κ 10 χρονια με αλτσχαιμερ στα 85 βλεπετε σημερα... 10 χρονια την εχει η μαμα μου σπιτι κ την προσεχει ηταν παντα ησυχη ηρεμη απλα μας ξεχνουσε. ποια ειμαι εγω της λεγαμε? μας κοιτουσε.... ελεγα η αθηνα ειμαι αχχ αθηνουλα μου μετα θυμοταν μετα απο 5 λεπτα παλι ιδια... απο προχτες ομως εχει γινει το πραμα ασχημο.. μιλαει κοριτσια με τα αδεφια της που εχουν πεθανει ολο βλεπει να ανοιγει η πορτα του σπιτιου και περνει φορα να παει να φυγει χθες επεσε κιολας απο την βιασυν της.. μιαλει στα χαρτομαντηλα μιλαει συνεχεια με ενα παιδακι με ποδηλατο και το λεει κατσε να φας δεν κοιμαται καθολου. εχει να κοιμηθει απο προχτες... η μαμα μου την εδωσε χθες λεξοτανιλ και δεν την επιασε η μαμα μου ειναι να σκασει δε μπορει να κανει ρουπι να φυγει... θα παω εγω να κοιμηθω μαζι της σημερα μακαρι να ειναι η μικρη συνεργσιμη και να κοιμηθει καλα να μην εχουμε και το μωρο.!! αυτα!!!
Κοριτσάκι μου, επειδή η γιαγιά μου είχε παρόμοιο πρόβλημα, ίσως χρειάζεται να φωνάξετε το γιατρό να της επαναρυθμίσει τις δόσεις των φαρμάκων που παίρνει. Ελπίζω να πάει καλύτερα!
Κι όσο για τον πόνο περιόδου, πολλά πολλά περαστικά
ευχαριστω μητσαινα μου και για τα δυο.. δεν ξερω αν ευθυνετε την δευτερα εκανε ο γιατρος εμβολιο αντιγριπικο την κανει καθε χρονο η μαμα μου υποψιαζετε μηπως ειναι παρενεργειες απο το εμβολιο ο γιατρος παλι ειναι ακαθεκτος πως οχι... στεναχωριεμαι πολυ ειναι πολυ καλουλα ειναι η γαιγια που με εμαθε να κανω πλεξιδακια το εχω πολυ εντονη αναμνηση.. ειναι πολυ ταλαιπωρημενη γενικα αλλα τωρα στεναχωριετε πολυ και η μαμα μου και κουραζετε δεν μπορει να κνει τιποτα πρπει να ειναι συνεχεια πισω της δεν κοιμαται δυο μερες ασε... μακαρι να πανε ολα καλα!!

972το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Οκτ 11, 2013 3:02 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νανάκα μου καλημέρα και περαστικά σου.
Όσο για τη γιαγιά θα συμφωνήσω με τη Μήτσαινα.
Πάντως είναι πολύ θλιβερό να βλέπεις ανθρώπους που ήξερες γεμάτους ζωή να τα χάνουν με το χρόνο...

973το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Οκτ 11, 2013 3:04 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
margdimitra έγραψε:Νανάκα μου καλημέρα και περαστικά σου.
Όσο για τη γιαγιά θα συμφωνήσω με τη Μήτσαινα.
Πάντως είναι πολύ θλιβερό να βλέπεις ανθρώπους που ήξερες γεμάτους ζωή να τα χάνουν με το χρόνο...
καλημερα κοριτσαρα!! ασε ειναι τρομακτικο.. μονο την μαμα μου θυμοταν καλα και λιγο την αδερφη μου.. τους δικους της τον ανδρα της δηλαδη τα αδερφια της της τα δειχναμε σε φοτο δεν θυμοταν...

974το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Οκτ 11, 2013 3:10 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε ένα παράλληλο σύμπαν:
- Μάνα,τι φαγητό έχουμε σήμερα;
- Πιτόγυρα και πατάτες τηγανιτές.
- Μπλιαχ,θα παραγγείλω μπάμιες.

Πηγή: http://www.poly-gelio.gr/10-%ce%b1%cf%83%cf%84%ce%b5%ce%af%ce%b5%cf%82-%ce%ba%ce%b1%ce%b9-%ce%ad%ce%be%cf%85%cf%80%ce%bd%ce%b5%cf%82-%ce%b1%cf%84%ce%ac%ce%ba%ce%b5%cf%82/

975το " cafe" μας #3# - Σελίδα 39 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Παρ Οκτ 11, 2013 3:29 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε κορίτσια τι γίνεται με τα π.μ? Κάποιος μάλλον προσπαθεί να μου στείλει αλλά δεν έρχεται με τίποτα. Τι να κάνω??? Γιατί γίνεται αυτό???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41, 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις