Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 42]

51το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 Empty Απ: το " cafe" μας #4# Τετ Οκτ 16, 2013 3:08 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φιλενάδα με έσωσες!!!!!!!!!
Αυτή τη συνταγή εννοώ!!! το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 328109 το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 328109 το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 328109 

52το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 Empty Απ: το " cafe" μας #4# Τετ Οκτ 16, 2013 3:17 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σας!

ηρθε κι η σειρα μου μετα τον αντρα μου και την μικρη να αρρωστησω...να δω πως θα παω για μαθημα με τοσες μυξες, μπλιαχχχχ!

χτες βραδυ πηρε η πεθερα τηλ. λεει στον δικο μου να μιλησω λιγο με την βασιλικη? αν και την βαριομουν λεω, ντεφι να γινει δωστην.
μετα απο τις 1ες αβροτητες, λεει, ''ασε εχω κουραστει παρα πολυ με ολα αυτα, (ειναι ο πεθερος αρρωστος εδω και μηνες) και δεν αντεχω αλλο, λεω ναρθω να σας δω για 5-6 ΜΗΝΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!
λεω, ''ποσο??????''
αχ συγνωμη απανταει, εννοω 5-6 μερες.... σημ. δεν μιλαει καλα ελληνικα.
ενταξει, βγηκε η καρδια απο το στομα και την ξανακαταπια...!

53το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 Empty Απ: το " cafe" μας #4# Τετ Οκτ 16, 2013 3:18 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λυχούδες!!!!Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

54το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 Empty Απ: το " cafe" μας #4# Τετ Οκτ 16, 2013 3:37 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:καλημερα σας!

ηρθε κι η σειρα μου μετα τον αντρα μου και την μικρη να αρρωστησω...να δω πως θα παω για μαθημα με τοσες μυξες, μπλιαχχχχ!

χτες βραδυ πηρε η πεθερα τηλ. λεει στον δικο μου να μιλησω λιγο με την βασιλικη? αν και την βαριομουν λεω, ντεφι να γινει δωστην.
μετα απο τις 1ες αβροτητες, λεει, ''ασε εχω κουραστει παρα πολυ με ολα αυτα, (ειναι ο πεθερος αρρωστος εδω και μηνες) και δεν αντεχω αλλο, λεω ναρθω να σας δω για 5-6 ΜΗΝΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!
λεω, ''ποσο??????''
αχ συγνωμη απανταει, εννοω 5-6 μερες.... σημ. δεν μιλαει καλα ελληνικα.
ενταξει, βγηκε η καρδια απο το στομα και την ξανακαταπια...!

egkefaliko eeee????

55το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 Empty Απ: το " cafe" μας #4# Τετ Οκτ 16, 2013 3:54 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
margdimitra έγραψε:φιλενάδα με έσωσες!!!!!!!!!
Αυτή τη συνταγή εννοώ!!! το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 328109 το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 328109 το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 328109 
Wink Χάρηκα πολύ που βοήθησα!

56το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 Empty Απ: το " cafe" μας #4# Τετ Οκτ 16, 2013 4:05 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
trilly έγραψε:καλημερα σας!

ηρθε κι η σειρα μου μετα τον αντρα μου και την μικρη να αρρωστησω...να δω πως θα παω για μαθημα με τοσες μυξες, μπλιαχχχχ!

χτες βραδυ πηρε η πεθερα τηλ. λεει στον δικο μου να μιλησω λιγο με την βασιλικη? αν και την βαριομουν λεω, ντεφι να γινει δωστην.
μετα απο τις 1ες αβροτητες, λεει, ''ασε εχω κουραστει παρα πολυ με ολα αυτα, (ειναι ο πεθερος αρρωστος εδω και μηνες) και δεν αντεχω αλλο, λεω ναρθω να σας δω για 5-6 ΜΗΝΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!
λεω, ''ποσο??????''
αχ συγνωμη απανταει, εννοω 5-6 μερες.... σημ. δεν μιλαει καλα ελληνικα.
ενταξει, βγηκε η καρδια απο το στομα και την ξανακαταπια...!

egkefaliko eeee????
ασε ντεμακι το γλυτωσα τελικα γιατι το΄σωσε γρηγορα. παω να μελετησω την συνταγη της μητσαινας. ψαχνω καιρο για σοκολατοπιτα και οσες εχω βρει δεν ηταν τελικα και μεγαλη επιτυχια.

57το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 Empty Απ: το " cafe" μας #4# Τετ Οκτ 16, 2013 4:28 am

ch.ze


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
trilly έγραψε:καλημερα σας!

ηρθε κι η σειρα μου μετα τον αντρα μου και την μικρη να αρρωστησω...να δω πως θα παω για μαθημα με τοσες μυξες, μπλιαχχχχ!

χτες βραδυ πηρε η πεθερα τηλ. λεει στον δικο μου να μιλησω λιγο με την βασιλικη? αν και την βαριομουν λεω, ντεφι να γινει δωστην.
μετα απο τις 1ες αβροτητες, λεει, ''ασε εχω κουραστει παρα πολυ με ολα αυτα, (ειναι ο πεθερος αρρωστος εδω και μηνες) και δεν αντεχω αλλο, λεω ναρθω να σας δω για 5-6 ΜΗΝΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!
λεω, ''ποσο??????''
αχ συγνωμη απανταει, εννοω 5-6 μερες.... σημ. δεν μιλαει καλα ελληνικα.
ενταξει, βγηκε η καρδια απο το στομα και την ξανακαταπια...!

Πονηρή η πεθερά σκέφτηκε θα πω 5-6 μήνες να τους τρομάξω και μετά οι μέρες δεν θα τους φαίνονται τίποτα Wink 

58το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 Empty Απ: το " cafe" μας #4# Τετ Οκτ 16, 2013 4:58 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ch.ze έγραψε:
trilly έγραψε:καλημερα σας!

ηρθε κι η σειρα μου μετα τον αντρα μου και την μικρη να αρρωστησω...να δω πως θα παω για μαθημα με τοσες μυξες, μπλιαχχχχ!

χτες βραδυ πηρε η πεθερα τηλ. λεει στον δικο μου να μιλησω λιγο με την βασιλικη? αν και την βαριομουν λεω, ντεφι να γινει δωστην.
μετα απο τις 1ες αβροτητες, λεει, ''ασε εχω κουραστει παρα πολυ με ολα αυτα, (ειναι ο πεθερος αρρωστος εδω και μηνες) και δεν αντεχω αλλο, λεω ναρθω να σας δω για 5-6 ΜΗΝΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!
λεω, ''ποσο??????''
αχ συγνωμη απανταει, εννοω 5-6 μερες.... σημ. δεν μιλαει καλα ελληνικα.
ενταξει, βγηκε η καρδια απο το στομα και την ξανακαταπια...!

Πονηρή η πεθερά σκέφτηκε θα πω 5-6 μήνες να τους τρομάξω και μετά οι μέρες δεν θα τους φαίνονται τίποτα Wink 
χαχαχα καλο! λες, ε??? καλα η πονηρια δεν της λειπει αλλα ευτυχως για εμας ειναι κουτοπονηρη και την πιανουμε τις περισσοτερες φορες!

59το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 Empty Απ: το " cafe" μας #4# Τετ Οκτ 16, 2013 11:40 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tελικά έκανα τη συνταγή της νανά!
Μυρίζει τέλεια. Αύριο θα διακοσμήσω και θα καταβροχθίσω!

60το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 Empty Απ: το " cafe" μας #4# Τετ Οκτ 16, 2013 12:59 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δοκιμασες??ωραια δεν ειναι??

αυριο ξεκιναω δουλεια και αισθανομαι περιεργα.. ειχα σταματησει απο σεπτεμβριο περσυ... χμμμ απο την μια ενθουσιασμενη απο τν αλλη φοβισμενη...

61το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 Empty Απ: το " cafe" μας #4# Τετ Οκτ 16, 2013 1:22 pm

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μια χαρα νανακα!το νινι σου μεγαλωσε ωστε να το αφηνεις λιγες ωρες,,,ποσες ώρες θα δουλευεις?τι δουλεια αν επιτρεπεται?

62το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 Empty Απ: το " cafe" μας #4# Πεμ Οκτ 17, 2013 12:40 pm

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nanakaboubou έγραψε:δοκιμασες??ωραια δεν ειναι??

αυριο ξεκιναω δουλεια και αισθανομαι περιεργα.. ειχα σταματησει απο σεπτεμβριο περσυ... χμμμ απο την μια ενθουσιασμενη απο τν αλλη φοβισμενη...
Νανάκα απίθανη η συνταγή σου.
Τη στόλισα με κρέμα βουτύρου και ήταν φανταστική!
Και εις άλλα με υγεία.
Ιουλιάνα η επόμενη συνταγή θα είναι η δικιά σου που θα κάνω!

63το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 Empty Απ: το " cafe" μας #4# Πεμ Οκτ 17, 2013 1:37 pm

Γ_

Γ_
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ένα καφεδάκι παρακαλώωωωωωωω! το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 438696 

Δύσκολη νύχτα,διαβάζοντας μεσαιωνική ιστορία... study 


το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 679259 το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 679259 το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 679259 


το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 911307 το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 911307 το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 911307 

64το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 Empty Απ: το " cafe" μας #4# Παρ Οκτ 18, 2013 4:43 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
http://arouraios.gr/2013/10/thriler-me-ta-stoicheia-ths-tetrachronhs-pou-brethhke-se-kataulismo-roma/

ΔΙΑΔΩΣΤΕ ΤΟ ΜΕ ΟΠΟΙΟ ΜΕΣΟ ΕΧΕΤΕ!!!! ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ!!!

65το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 Empty Απ: το " cafe" μας #4# Παρ Οκτ 18, 2013 7:32 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωραίο κράτος. Λειτουργεί όπως πάντα σωστά.
14 παιδιά είχε δηλωμένα η "κυρία", είχε διπλή ταυτότητα, και εισέπρατε και επιδόματα.
Ωραία μπίζνα....

66το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 Empty Απ: το " cafe" μας #4# Παρ Οκτ 18, 2013 8:48 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Oταν πηγαίνω σε κινέζικο πάντα προκαλώ τον μάγειρα να χορέψει. Σήκω χόρεψε cook Lee μου να σε δω να σε χαρώ...!!!

Χωρίζει ένας γύφτος την γκόμενά του και της λέει "Αμα θες μπορούμε να μείνουμε ξαδέρφια"...!!!

Φαντάσου να έχεις διάρροια και αλτσχάιμερ μαζί. Να τρέχεις και να μην θυμάσαι για που...!!!

Οι άντρες θέλουν μια κοπέλα τούρμπο στο κρεβάτι, αλλά να μαγειρεύει
και σαν τη μάνα τους. Τη γνωστή γκομάνα.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mhtsaina στις Παρ Οκτ 18, 2013 9:05 am, 1 φορά

67το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 Empty Απ: το " cafe" μας #4# Παρ Οκτ 18, 2013 9:04 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι ένα για μένα, μου το αφιερώνω!

Θα έχανα κιλά,αλλά δε μ αρέσει να χάνω.

68το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 Empty Απ: το " cafe" μας #4# Παρ Οκτ 18, 2013 9:10 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ξυπνάω και τι να δω; Είμαι ήδη δύο ώρες στη δουλειά.

Πας κουζίνα για νερό. Ε, θα φας κι ένα μελομακάρονο, μην το πιεις ξεροσφύρι.

Aνακάλυψαν λέει νερό και πάγο στον πλανήτη Ερμή. Ουίσκι και φιστίκια
θα χρειαστεί να πάρουμε μόνο.

Είμαι στο ταξί και μπαίνει μια ασκημούλα.
– Ψυχικό;
– Δεν κάνω μάνα μου.

Νομίζεις οτι ξέρεις τον άλλον και ξαφνικά σου λέει ότι δεν τρώει φέτα.

Η μάνα μου έχει κάτι τάπερ που σφραγίζουν καλύτερα από αιγυπτιακές σαρκοφάγους.

Όχι καλέ, δεν έχει κίνηση, απλώς ξεκίνησα από τη Ραφήνα μ’ ένα τσαμπί
κόκκινο σταφύλι και έφτασα στα Πατήσια με ένα μερλό του 67.

Έχουν παγώσει τα δάχτυλά μου στο πληκτρολογιο. Θα με βρουν κοκαλωμένο
στο λάπτοπ και θα γίνω το κοριτσάκι με τα πλήκτρα.

Ήρθε μια καινούρια στην πολυκατοικία και θέλει να αναψει καλοριφέρ.
Μαζεύουμε υπογραφές να τη διώξουμε.

Σήμερα τρόμαξα κάτι περιστέρια και χέστηκαν πάνω μου.

Zητείται κιθαρίστας να παίζει μελαγχολική μουσική όσο κοιτάζω έξω από
το παράθυρο.

Όταν δεν είμαι καλά, θέλω να με κοιτάξει κάποιος στα μάτια, να με
πάρει αγκαλιά και να μου πει, ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ.

25 ευρώ η είσοδος στα νοσοκομεία. Με ποτό ή χωρίς;

69το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 Empty Απ: το " cafe" μας #4# Παρ Οκτ 18, 2013 9:25 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πω!πω!εχω φρικαρει με την ιστορια του 4χρονου κοριτσιου!!!
πριν 2-3 βδομαδες μια γυναικα εδω στην Αγρια τραβουσε ενα κοριτσακι μεσα στο αμαξι ταχα για να της δειξει κατι και την πηρε χαμπαρι ενας περαστικος!!!!


μητσαιναRazz  πολυ αστεια αυτα που εγραψες!!!!

70το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 Empty Απ: το " cafe" μας #4# Παρ Οκτ 18, 2013 9:31 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είναι η χαρά της Παρασκευής demaki μου!
(Κι ύστερα έρχεται η Δευτέρα τσακ μπαμ και ξαναπέφτουμε στα βαριά...)

71το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 Empty Απ: το " cafe" μας #4# Παρ Οκτ 18, 2013 9:34 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σαε κουκλες..
inka πωλητρια ειμαι σε ξηρους καρπους-καβα.. !! οι πρωτες μερες πολυ περιεργες.. θελω και 2,30 ωρες να [αω και αλλες τοσες να ερθω και ειναι καπως...
ειμαι ενα πτωμα σημερα ημουν πρωινη ξυπνησα 5κ30 και γυρισα σπιτι 18,30 ο μπαμπας σημερα ειχε πρωτη φορα το μωρο ολη μερα ετρεμε το φιλοκαρδι μου αλλα προς μεγαλη μου εκπληξη η μικρη εφαγε καλα ολα τα γευματα κοιμηθηκε καλα την αλλαξε καλα και μαλιστα και μαγειρεψε κοτοπουλο με πατατες στη κατσαρολα πολυ ωραιο και επλυνε και τα πιατα που ηταν μια στιβα απο χθες... Shocked Shocked Shocked  τελικα καμια φορα ο ανθρωπος σε εκπλησει...!!!

72το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 Empty Απ: το " cafe" μας #4# Παρ Οκτ 18, 2013 9:35 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω να σου πω την αληθεια δεν καταλαβαινω διαφορα στις μερες!!!ισως οτι σαββατο ειναι σιγουρα ο αντρας μου σπιτι!!η μονη διαφορα!!!

73το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 Empty Απ: το " cafe" μας #4# Παρ Οκτ 18, 2013 9:39 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:γεια σαε κουκλες..
inka πωλητρια ειμαι σε ξηρους καρπους-καβα.. !! οι πρωτες μερες πολυ περιεργες.. θελω και 2,30 ωρες να [αω και αλλες τοσες να ερθω και ειναι καπως...
ειμαι ενα πτωμα σημερα ημουν πρωινη ξυπνησα 5κ30 και γυρισα σπιτι 18,30 ο μπαμπας σημερα ειχε πρωτη φορα το μωρο ολη μερα ετρεμε το φιλοκαρδι μου αλλα προς μεγαλη μου εκπληξη η μικρη εφαγε καλα ολα τα γευματα κοιμηθηκε καλα την αλλαξε καλα και μαλιστα και μαγειρεψε κοτοπουλο με πατατες στη κατσαρολα πολυ ωραιο και επλυνε και τα πιατα που ηταν μια στιβα απο χθες... Shocked Shocked Shocked  τελικα καμια φορα ο ανθρωπος σε εκπλησει...!!!
καλησπερα νανακα!!!!ολα αυτα τα εκανε ο αντρας σου?????Shocked Shocked εκπλησσομαι η γυναικα!!!μωρε μπραβο!!!!μια φορα πηγα για καφε η γυναικα και ελειψα 2 ωρες και αφησα τα μικρα στον δημητρη και ηρθα και ειδα ενα βομβαρδισμενο τοπιο!!συμμαζευα 2 ωρες και μου εφυγε η μεση!!!ασε μετανοιωσα τον καφε!!!!

74το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 Empty Απ: το " cafe" μας #4# Παρ Οκτ 18, 2013 9:40 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kάποτε πηγαίναμε super market με 100 δρχ. και παίρναμε 1 coca-cola, 1 κρουασάν, 3 μολύβια, 2 στυλούς, 3 γόμες….

TΩPA PE ΓAMΩTO BAΛANE KAMEPEΣ..!!

75το " cafe" μας #4# - Σελίδα 3 Empty Απ: το " cafe" μας #4# Παρ Οκτ 18, 2013 9:40 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nanakaboubou έγραψε:γεια σαε κουκλες..
inka πωλητρια ειμαι σε ξηρους καρπους-καβα.. !! οι πρωτες μερες πολυ περιεργες.. θελω και 2,30 ωρες να [αω και αλλες τοσες να ερθω και ειναι καπως...
ειμαι ενα πτωμα σημερα ημουν πρωινη ξυπνησα 5κ30 και γυρισα σπιτι 18,30 ο μπαμπας σημερα ειχε πρωτη φορα το μωρο ολη μερα ετρεμε το φιλοκαρδι μου αλλα προς μεγαλη μου εκπληξη η μικρη εφαγε καλα ολα τα γευματα κοιμηθηκε καλα την αλλαξε καλα και μαλιστα και μαγειρεψε κοτοπουλο με πατατες στη κατσαρολα πολυ ωραιο και επλυνε και τα πιατα που ηταν μια στιβα απο χθες... Shocked Shocked Shocked  τελικα καμια φορα ο ανθρωπος σε εκπλησει...!!!
Καλή αρχή κορίτσι και μπράβο για τον άντρα σου! Είδες που όλα πήγαν μια χαρά;;; Δώσε και τη συνταγή για κοτόπουλο με πατάτες στην κατσαρόλα τώρα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις