Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
595 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 595 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούβια!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερες!!!!

Λετε να ερχεται το αστερακι τζουνιορ;;;

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sophia έγραψε:Kαλημερες!!!!

Λετε να ερχεται το αστερακι τζουνιορ;;;
Κάθε μέρα με την έννοια κάποιας είμαστε, ε; Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 10 727892 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
sophia έγραψε:Kαλημερες!!!!

Λετε να ερχεται το αστερακι τζουνιορ;;;
Κάθε μέρα με την έννοια κάποιας είμαστε, ε; Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 10 727892 
Ετσι ετσι...cheers cheers cheers 

Εχω να παω και το γαβ για εμβολιο bom 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sophia έγραψε:
ioazon έγραψε:
sophia έγραψε:Kαλημερες!!!!

Λετε να ερχεται το αστερακι τζουνιορ;;;
Κάθε μέρα με την έννοια κάποιας είμαστε, ε; Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 10 727892 
Ετσι ετσι...cheers cheers cheers 

Εχω να παω και το γαβ για εμβολιο bom 
Όλα τα 'χε η Μαριορή, ο φερετζές της έλειπε!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφιερωμένο στις μανούλες μας! Laughing Laughing Laughing 

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
sophia έγραψε:
ioazon έγραψε:
sophia έγραψε:Kαλημερες!!!!

Λετε να ερχεται το αστερακι τζουνιορ;;;
Κάθε μέρα με την έννοια κάποιας είμαστε, ε; Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 10 727892 
Ετσι ετσι...cheers cheers cheers 

Εχω να παω και το γαβ για εμβολιο bom 
Όλα τα 'χε η Μαριορή, ο φερετζές της έλειπε!
Δεν προλαβαινει με τπτ υτες τις μερες και απο να το αφησω χωρις εμβολιο....αλλα θα την παω αλλου σε ενα κατω απο το σπιτι γιατι εκει που την παει ο Κωστας ειναι μακρια...σιγα μην τρεχω!

Να της κανουν και πεντικιουρ της γαιδαρας με γρατζουνισε χθες!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πεντικιούρ! LOL

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Ριτσακι μ πήγα αργα γιατι δεν υπέφερα απο τον πόνο κ νόμιζα οτι ειναι φυσιολογικο, πάντως κακώς μου είπε η γιατρός. Επρεπε να είχα παει απο το προηγούμενο βράδυ...
Ιωάννα τι να μου κανει ο σύμβουλος; Με είδαν δυο γυναικολογοι,  η δικη μου κι ο συνεργάτης της, καθώς και 3-4 διαφορετικές μαιες.
Ειναι φυσιολογικο λένε μέχρι να συνηθίσει η θηλη....θελει όλη μέρα να ειναι στον αέρα, πράγμα αδύνατο για μένα που όλη μέρα έχω τον μπαμπα μου για βοήθεια...
Επίσης η purelan με ανακουφίζει αρκετα, βάζω μετα το θηλασμο κ προσπαθώ να μην ακουμπανε οι θηλες στα ρούχα. Αφήστε τα μωρε θελει υπομονη. Καλη η Πατσουρου, τα περισσότερα έτσι οπως τα λεει ειναι αλλα ο πόνος πόνος.
Ευακι γιατι καλη μου σου πρότειναν συμπλήρωμα;
KALHMERA....MOU EIPAN NA DEINW SYMPLIRWMA VASIKA (&) SYMPLIRWMA EPIDEI EKANA THN INSOULINH KAI VRIKANE LIGO XAMHLO ZAKXARO STO MWROULI MOU.. ALLA MOU EIPANE OTI AYTO MPOREI NA ALAXEI KAI NA MHN STAMATHSW TON THYLASMO!
KAI PERIMENW TO GIATROULH NA DOUME AN THA MAS PEI OTI DEN XREIAZETAI POIA!
ALLA TO EXW PAREI PEISMATIKA..KAI THYLAZW PRWTA KAMIA WRA KAI OSO XREIASTEI PERISSOTERO KAI APO XENO THS DINW SUMPLIRWMA GYRO STA 20 ME 30 ML!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MARAKI LAR..Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 10 417472 
ASTERAKI MOU ME TO KALO...NA MAS PEIS EYXARISTA...
PARAMYTHENIA MOU..Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 10 417472 
JULAKI PERASE MIA EVDOMADA ONTOS DEN MOU FANIKE KATHOLOU KAI LEW PWS THA PERASOUN KAI XRONIA KAI DEN THA TO PAROUME XAMPAREI!
EMEIS APO XTES DEN EXOUME KANEI KAKAKIA KAI ANYSIXW GT TO FAEI FAEI...
EINAI KAI LIGAKI ANUSIXH GENIKA! ENW EINAI HSUXO MWRAKI POLY ..TI NA FTAIEI???Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 10 679259 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva evaki έγραψε:
evini7 έγραψε:Ριτσακι μ πήγα αργα γιατι δεν υπέφερα απο τον πόνο κ νόμιζα οτι ειναι φυσιολογικο, πάντως κακώς μου είπε η γιατρός. Επρεπε να είχα παει απο το προηγούμενο βράδυ...
Ιωάννα τι να μου κανει ο σύμβουλος; Με είδαν δυο γυναικολογοι,  η δικη μου κι ο συνεργάτης της, καθώς και 3-4 διαφορετικές μαιες.
Ειναι φυσιολογικο λένε μέχρι να συνηθίσει η θηλη....θελει όλη μέρα να ειναι στον αέρα, πράγμα αδύνατο για μένα που όλη μέρα έχω τον μπαμπα μου για βοήθεια...
Επίσης η purelan με ανακουφίζει αρκετα, βάζω μετα το θηλασμο κ προσπαθώ να μην ακουμπανε οι θηλες στα ρούχα. Αφήστε τα μωρε θελει υπομονη. Καλη η Πατσουρου, τα περισσότερα έτσι οπως τα λεει ειναι αλλα ο πόνος πόνος.
Ευακι γιατι καλη μου σου πρότειναν συμπλήρωμα;
KALHMERA....MOU EIPAN NA DEINW SYMPLIRWMA VASIKA (&) SYMPLIRWMA EPIDEI EKANA THN INSOULINH KAI VRIKANE LIGO XAMHLO ZAKXARO STO MWROULI MOU.. ALLA MOU EIPANE OTI AYTO MPOREI NA ALAXEI KAI NA MHN STAMATHSW TON THYLASMO!
KAI PERIMENW TO GIATROULH NA DOUME AN THA MAS PEI OTI DEN XREIAZETAI POIA!
ALLA TO EXW PAREI PEISMATIKA..KAI THYLAZW PRWTA KAMIA WRA KAI OSO XREIASTEI PERISSOTERO KAI APO XENO THS DINW SUMPLIRWMA GYRO STA 20 ME 30 ML!
Σήμερα δεν έχετε γιατρούλη;
Για δες τι θα συ πει Wink 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva evaki έγραψε:MARAKI LAR..Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 10 417472 
ASTERAKI MOU ME TO KALO...NA MAS PEIS EYXARISTA...
PARAMYTHENIA MOU..Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 10 417472 
JULAKI PERASE MIA EVDOMADA ONTOS DEN MOU FANIKE KATHOLOU KAI LEW PWS THA PERASOUN KAI XRONIA KAI DEN THA TO PAROUME XAMPAREI!
 EMEIS APO XTES DEN EXOUME KANEI KAKAKIA KAI ANYSIXW GT TO FAEI FAEI...
EINAI KAI LIGAKI ANUSIXH GENIKA! ENW EINAI HSUXO MWRAKI POLY ..TI NA FTAIEI???Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 10 679259 
Και της evini δεν είχε κάνει για 1,5 μέρα αλλά στο τέλος έκανε. Μη μασάς....

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
PW..PW..NAI??MAKARI...PRWTH FORA ANYPOMONW NA DW SK/@TO ...KAI VASIKA PRWTH FORA THA DW KAI THA GINW EYTIXISMENH...Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalimera zouzounes mou pws eiste;egw
tpt akoma,tha me trelanei auto to paidi,makari na erthei suntoma giati den thelw kaisarikh kai genika fobamai ligo ton pono

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asteraki1989 έγραψε:Kalimera zouzounes mou pws eiste;egw
tpt akoma,tha me trelanei auto to paidi,makari na erthei suntoma giati den thelw kaisarikh kai genika fobamai ligo ton pono
Σκέψου θετικά!
Κανένα περπατηματάκι αντέχεις να κάνεις;

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
asteraki1989 έγραψε:Kalimera zouzounes mou pws eiste;egw
tpt akoma,tha me trelanei auto to paidi,makari na erthei suntoma giati den thelw kaisarikh kai genika fobamai ligo ton pono
Bγαλε απο το μυαλο σου την καισαρικη...εισαι 39+2 και εχεις σημαδια τοκετου απο τη μια πονας αρα γινεται η δουλεια και απο την αλλη ηρθε σημα με το αιματακι!!!

Το εχω περασει και ξερω ποσο σπαστικο ειναι αλλα δωσε χρονο στο μπεμπε(παρενθετικα εμενα ηταν και μεγαλος ο τραχηλος και το σημα του το εδωσε 40 νταν...μερες μετα απο εσενα δλδ)...ΒΑΛ΄ΤΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΗ!!!!!ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!

Πρωτομανουλα εισαι λογικο να 40ντησεις ισως και λιγο παραπανω!Αν ο πλακουντας ειναι καλος ολα καλα!!!!!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
asteraki1989 έγραψε:Kalimera zouzounes mou pws eiste;egw
tpt akoma,tha me trelanei auto to paidi,makari na erthei suntoma giati den thelw kaisarikh kai genika fobamai ligo ton pono
MHN ANXONESAI OLA THA PANE FYSIOLOGIKA THA DEIS TSAMPA STENAXWRIESAI...! KAI KAISARIKH GT NA KANEIS?

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:Kalimera zouzounes mou pws eiste;egw
tpt akoma,tha me trelanei auto to paidi,makari na erthei suntoma giati den thelw kaisarikh kai genika fobamai ligo ton pono
Σκέψου θετικά!
Κανένα περπατηματάκι αντέχεις να κάνεις;
Antexw alla douleuw kai mono to bradu prolabainw alla hmoun kruwmenh kai fobithika na paw me thn ugrasia pou exoume

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva evaki έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:Kalimera zouzounes mou pws eiste;egw
tpt akoma,tha me trelanei auto to paidi,makari na erthei suntoma giati den thelw kaisarikh kai genika fobamai ligo ton pono
MHN ANXONESAI OLA THA PANE FYSIOLOGIKA THA DEIS TSAMPA STENAXWRIESAI...! KAI KAISARIKH GT NA KANEIS?
Giati fobamai tous texnitous ponous kai poso tha krathsei.alla ola auta einai xazz giati o theos dinei dunamh kai antexoume kai dwn thelw na xasw tin empeiria tou ft.tha sunelthw den einai tpt

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερούδια από μια νυσταγμένη μάνα...Sleep 

Ζβουρίτσα μου βρήκες Τον παιδίατρο! Μπράβοοοοο!!! Θα το περιποιηθεί το χταποδάκι!

Αστεράκι πολύ θετικό το σημάδι που είχες... Έρχεται ο γιος σου!cheers 

Μαϊμού 4 η μία και 4 και η άλλη;;; Κάνατε και εμβόλιο;;; Βρε μεγάλωσαν οι ζαργάνες!!!

Ευάκι μπράβο σου που το παλεύεις!

Σοφάκι μου σε θαυμάζω! Ετοιμόγεννη να φροντίζεις το παιδί και το σκυλί! Μπράβο βρε μάνα!Very Happy 

Εvini 20 λεπτά θηλάζει συνήθως; Ο ομφαλός σας έπεσε;

Εμείς είχαμε μια κάπως δύσκολη νύχτα... Ξεκίνησε να τρώει στις 9 και ξεκόλλησε από το στήθος στις 2:50! Ρουφούσε δε με τόση μανία που είπα ότι ή θα τελειώσει το γάλα ή θα σκάσει το παιδί μου!!! Η γλυκούλα μου είχε πονάκια και αέρια και ήταν αναστατωμένη! Ξαναξύπνησε στις 5, έφαγε και κοιμήθηκε στις 7. 10 παρά φάγαμε πάλι και τώρα κοιμάται...
Κοριτσάκια να ρωτήσω πότε αλλάζετε τα μπεμπίνια; Την αλλάζω πριν από το φαγητό αλλά όσο θηλάζει συνήθως τα κάνει πάλι. Αν επιχειρήσω να την αλλάξω και να την πλύνω το μάτι ανοίγει και φτου κι από την αρχή! Και μπανάκι πότε κάνετε; Εμείς χτες αφού έτρωγε 9-2:50 δεν την κάναμε και αισθάνομαι άσχημα που αφήσαμε το μωρό βρώμικο... Πρέπει νομίζω να βάλουμε ένα πρόγραμμα...

Εντιτ: Να πω κι εγώ να μην αγχώνεστε με το αίμα και το αν θα λερωθείτε. Μπορεί να έχετε λίγο αίμα.

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:Kalimera zouzounes mou pws eiste;egw
tpt akoma,tha me trelanei auto to paidi,makari na erthei suntoma giati den thelw kaisarikh kai genika fobamai ligo ton pono
Bγαλε απο το μυαλο σου την καισαρικη...εισαι 39+2 και εχεις σημαδια τοκετου απο τη μια πονας αρα γινεται η δουλεια και απο την αλλη ηρθε σημα με το αιματακι!!!

Το εχω περασει και ξερω ποσο σπαστικο ειναι αλλα δωσε χρονο στο μπεμπε(παρενθετικα εμενα ηταν και μεγαλος ο τραχηλος και το σημα του το εδωσε 40 νταν...μερες μετα απο εσενα δλδ)...ΒΑΛ΄ΤΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΗ!!!!!ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!

Πρωτομανουλα εισαι λογικο να 40ντησεις ισως και λιγο παραπανω!Αν ο πλακουντας ειναι καλος ολα καλα!!!!!
Euxaristw sofaki pou me enpsuxwneis to xreiazomai,perimenw kai elpizw na pane ola kala

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:Kalimera zouzounes mou pws eiste;egw
tpt akoma,tha me trelanei auto to paidi,makari na erthei suntoma giati den thelw kaisarikh kai genika fobamai ligo ton pono
Bγαλε απο το μυαλο σου την καισαρικη...εισαι 39+2 και εχεις σημαδια τοκετου απο τη μια πονας αρα γινεται η δουλεια και απο την αλλη ηρθε σημα με το αιματακι!!!

Το εχω περασει και ξερω ποσο σπαστικο ειναι αλλα δωσε χρονο στο μπεμπε(παρενθετικα εμενα ηταν και μεγαλος ο τραχηλος και το σημα του το εδωσε 40 νταν...μερες μετα απο εσενα δλδ)...ΒΑΛ΄ΤΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΗ!!!!!ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!

Πρωτομανουλα εισαι λογικο να 40ντησεις ισως και λιγο παραπανω!Αν ο πλακουντας ειναι καλος ολα καλα!!!!!
Euxaristw sofaki pou me enpsuxwneis to xreiazomai,perimenw kai elpizw na pane ola kala

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Καλημερούδια από μια νυσταγμένη μάνα...Sleep 

Ζβουρίτσα μου βρήκες Τον παιδίατρο! Μπράβοοοοο!!! Θα το περιποιηθεί το χταποδάκι!

Αστεράκι πολύ θετικό το σημάδι που είχες... Έρχεται ο γιος σου!cheers 

Μαϊμού 4 η μία και 4 και η άλλη;;; Κάνατε και εμβόλιο;;; Βρε μεγάλωσαν οι ζαργάνες!!!

Ευάκι μπράβο σου που το παλεύεις!

Σοφάκι μου σε θαυμάζω! Ετοιμόγεννη να φροντίζεις το παιδί και το σκυλί! Μπράβο βρε μάνα!Very Happy 

Εvini 20 λεπτά θηλάζει συνήθως; Ο ομφαλός σας έπεσε;

Εμείς είχαμε μια κάπως δύσκολη νύχτα... Ξεκίνησε να τρώει στις 9 και ξεκόλλησε από το στήθος στις 2:50! Ρουφούσε δε με τόση μανία που είπα ότι ή θα τελειώσει το γάλα ή θα σκάσει το παιδί μου!!! Η γλυκούλα μου είχε πονάκια και αέρια και ήταν αναστατωμένη! Ξαναξύπνησε στις 5, έφαγε και κοιμήθηκε στις 7. 10 παρά φάγαμε πάλι και τώρα κοιμάται...
Κοριτσάκια να ρωτήσω πότε αλλάζετε τα μπεμπίνια; Την αλλάζω πριν από το φαγητό αλλά όσο θηλάζει συνήθως τα κάνει πάλι. Αν επιχειρήσω να την αλλάξω και να την πλύνω το μάτι ανοίγει και φτου κι από την αρχή! Και μπανάκι πότε κάνετε; Εμείς χτες αφού έτρωγε 9-2:50 δεν την κάναμε και αισθάνομαι άσχημα που αφήσαμε το μωρό βρώμικο... Πρέπει νομίζω να βάλουμε ένα πρόγραμμα...

Εντιτ: Να πω κι εγώ να μην αγχώνεστε με το αίμα και το αν θα λερωθείτε. Μπορεί να έχετε λίγο αίμα.
KALHMERA PARAMYTHENIA MAS..!
TO PALEYW GT DEN YPARXEI WRAITERO DWRO AYTH THN STIGMH NA KANW STO PAIDI MOU APO TO NA TO THYLAZW KAI OSO MPORW PROSPATHW AN KAI GENIKA EINAI DYSKOLO KAI TA DYO GT DEN MPOREIS EYKOLA NA YPOLOGISEIS POSO POLY H LIGO TRWEI!
EGW STHN ARXH THN ALAZA PRIN TO FAEI..ALLA TWRA MOLIS THN REPSW THN ALAZW GT PRIN TO FAEI DEN KATHOTANE ME TIPOTA ..ENW OTAN TRWEI META THELEI TO 5 LEPTO THS NA XOUZOUREPSEI KAI ETSI VRISKW THN EUKAIRIA! MONO AN EXEI KANEI KAKAKIA THS POY ANAGKASTIKA THN ALAZW PRIN TO FAEI MHN MOU KAEI!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παραμυθενια μου εγω εξ αρχης την εκανα μπανιο μια συγκεκριμενη ωρα μεταξυ 9 με 10 πχ. ετσι ωστε να γινει ρουτινα κατα καποιο τροπο , το μπανιο τα χαλαρωνει και το περιμενουν και αυτα!

Αν δεν κανει μπανιο κ μια μερα δε χαλασε ο κοσμος!

Τωρα για το αλλαγμα ειναι σχετικο καλο ειναι να ειναι καθαρα οταν τρωνε αλλα αν ας πουμε η πανα εχει λιγα τσισακια μην την αλλαζεις...θα κανει στανταρ κακακια...οποτε...

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέραααα!!!
Το ξενυχτήσατε χτες είδα!!!
Σήμερα κοιμήθηκα λίγο παραπάνω το πρωί και προσπαθώ να ξυπνήσω!!!
Αστεράκι μου εδώ και σήμερα ε?Μην μασάς έρχεται λέμεεε!!!
Πάω να διαβάσω αναλυτικά και έρχομαι!

φιλούρες σε όλες!!!
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 10 334590 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 10 334590 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 10 334590 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις