Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
469 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 469 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν την γλιτώνουμε λοιπόν την αποστείρωση!Άρα να μην το κουβαλάω στο νοσοκομείο!Ευχαριστώ για την ενημέρωση Μαιμουδάκι μου!!!


Εβινάκι το έβγαλες τελικά το πιρανχακι σου να λιαστεί???

Ριτσάκι από Δευτέρα βουρ για μπανάνες!!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri έγραψε:Αααααα δεν αντεξα! Εστειλα τον father to be, πηρε μπανανες κ τα εφτιαξα Very Happy Very Happy Very Happy 

Δυστυχως μπορεσα να φαω μονο ενα γιατι ειχα σκασει πριν που εφαγα ενα σκασμο λαζανια με λαχανικα.Αυριο θα τα ευχαριστηθω με την ησυχια μου! Ειναι πολυ νοστιμα κ μοσχομυριστα!!! Αν κ να πω την αμαρτια μου θα τις ηθελα τις σταγονες σοκολατας μεσα!!!!
Μαρακι thanks!!!!!

Ουπς τώρα είδα το ποστ!!!Ναι τις θέλει τις σταγόνες!!!Εγώ τις έβαλα αλλά την επόμενη φορά στο κέντρο κάθε μάφιν θα ρίξω ένα κουτ.γλυκού μερέντα!!!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Τωρα που είπατε χταποδορουχα,τα ζαργανορουχα νουμερο μηδέν αποσύρθηκαν!θα τα φορέσει κάποτε κάποιο αλλο μωρακι,(αν κ ολα ειναι λερωμενα στα μανίκια απο το σιδηρο που τους δινω) θα κλάψω!
(Οταν τους δινω σταγόνες σιδηρο πολλές φορές το φτυνουν κ σκουπιζονται με τα μανίκια τους!)
Xαχαχαχαχαχαχαχα κοριτσια σας θελουμε προσεκτικες...ειστε δεσποινιδεςRazz Razz Razz 

evini7 έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα!
Είχαμε νύχτα γολγοθά, τελικά κοιμήθηκε στις 10.30 το πρωι κ την ξύπνησα στις 14.30 φοβήθηκα να την αφήσω παραπάνω. Τωρα τρώμε.
Αυτο με το θηλαστρο το έχω κ εγω απορία. Μου δώσανε ένα ηλεκτρονικό της Medela, έβγαλα λίγο γάλα χθες, έτσι για να την ταισει ο μπαμπάς της, αλλα αν θελει κάθε φορα αυτη τη διαδικασία με τις αποστειρωσεις δε λέει...για πες μας Μαιμου.
Ο καιρος ειναι φανταστικος! Ιωάννα στα μέρη μας θα έρθεις; Αχ πιες καφεδάκι κ πάρε θαλασσινή αύρα κ για μένα!
Δεν μου λέτε εσεις οι παλιές, μιας κ ο καιρος ειναι καλός να την βγάλω για λίγο στο μπαλκόνι να τη δει ο ήλιος κ να πάρει αέρα το πιρανχακι μου ή δεν κανει;
Καλε βγαλε το παιδι να αναπνευσει καθαρο (λεμε τωρα ) Αθηναικο αερα!!!

Εγω ουτε που συγκινουμε με αυτα που λετε αλλα μια μπανανα την τσακισα !!!!
Λεω να βρασω και λιγα τορτελινια τωρα αλλα μη βγει παραεξω!
Μου ανοιξες την ορεξη Ριτσακι!!!Εγω παντως την Τριτη λεω να του πω "Ε, τωρα 38 εβδομαδων να ζυγιστω...δεν εχει νοημα"...και αμα πιασει...επιασεEmbarassed Embarassed Embarassed 
αλλιως.....ξερω τι θα μου πει...τα γνωστα....
https://2img.net/r/ihimizer/img844/4789/ih7q.jpg

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio έγραψε:Δεν την γλιτώνουμε λοιπόν την αποστείρωση!Άρα να μην το κουβαλάω στο νοσοκομείο!Ευχαριστώ για την ενημέρωση Μαιμουδάκι μου!!!


Εβινάκι το έβγαλες τελικά το πιρανχακι σου να λιαστεί???

Ριτσάκι από Δευτέρα βουρ για μπανάνες!!!!
Στο νοσοκομείο δεν θα εχουν νοσοκομειακο;
Αλλα τι να το κανεις;δεν θα χεις το μωρο;

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:Τωρα που είπατε χταποδορουχα,τα ζαργανορουχα νουμερο μηδέν αποσύρθηκαν!θα τα φορέσει κάποτε κάποιο αλλο μωρακι,(αν κ ολα ειναι λερωμενα στα μανίκια απο το σιδηρο που τους δινω) θα κλάψω!
(Οταν τους δινω σταγόνες σιδηρο πολλές φορές το φτυνουν κ σκουπιζονται με τα μανίκια τους!)
Xαχαχαχαχαχαχαχα κοριτσια σας θελουμε προσεκτικες...ειστε δεσποινιδεςRazz Razz Razz 

evini7 έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα!
Είχαμε νύχτα γολγοθά, τελικά κοιμήθηκε στις 10.30 το πρωι κ την ξύπνησα στις 14.30 φοβήθηκα να την αφήσω παραπάνω. Τωρα τρώμε.
Αυτο με το θηλαστρο το έχω κ εγω απορία. Μου δώσανε ένα ηλεκτρονικό της Medela, έβγαλα λίγο γάλα χθες, έτσι για να την ταισει ο μπαμπάς της, αλλα αν θελει κάθε φορα αυτη τη διαδικασία με τις αποστειρωσεις δε λέει...για πες μας Μαιμου.
Ο καιρος ειναι φανταστικος! Ιωάννα στα μέρη μας θα έρθεις; Αχ πιες καφεδάκι κ πάρε θαλασσινή αύρα κ για μένα!
Δεν μου λέτε εσεις οι παλιές, μιας κ ο καιρος ειναι καλός να την βγάλω για λίγο στο μπαλκόνι να τη δει ο ήλιος κ να πάρει αέρα το πιρανχακι μου ή δεν κανει;
Καλε βγαλε το παιδι να αναπνευσει καθαρο (λεμε τωρα ) Αθηναικο αερα!!!

Εγω ουτε που συγκινουμε με αυτα που λετε αλλα μια μπανανα την τσακισα !!!!
Λεω να βρασω και λιγα τορτελινια τωρα αλλα μη βγει παραεξω!
Μου ανοιξες την ορεξη Ριτσακι!!!Εγω παντως την Τριτη λεω να του πω "Ε, τωρα 38 εβδομαδων να ζυγιστω...δεν εχει νοημα"...και αμα πιασει...επιασεEmbarassed Embarassed Embarassed 
αλλιως.....ξερω τι θα μου πει...τα γνωστα....
https://2img.net/r/ihimizer/img844/4789/ih7q.jpg
Χαχαχαχαχαχαχα!!!Κλαίωωω!!!Respect Respect 

Maimou2009 έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:Δεν την γλιτώνουμε λοιπόν την αποστείρωση!Άρα να μην το κουβαλάω στο νοσοκομείο!Ευχαριστώ για την ενημέρωση Μαιμουδάκι μου!!!


Εβινάκι το έβγαλες τελικά το πιρανχακι σου να λιαστεί???

Ριτσάκι από Δευτέρα βουρ για μπανάνες!!!!
Στο νοσοκομείο δεν θα εχουν νοσοκομειακο;
Αλλα τι να το κανεις;δεν θα χεις το μωρο;
Θα έχει φαντάζομαι στο μητέρα αλλά έλεγα να το κρατάω...αχρείαστο να είναι!!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχω μόνιμα πρησμένα πόδια πια!
Με είδε ο πατέρας μου που είχε να με δει από την Τρίτη και μου είπε πως φούσκωσα κι άλλο και είμαι Φουσκάρα Razz Razz Razz 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Έχω μόνιμα πρησμένα πόδια πια!
Με είδε ο πατέρας μου που είχε να με δει από την Τρίτη και μου είπε πως φούσκωσα κι άλλο και είμαι Φουσκάρα Razz Razz Razz 


Ξεκούραση σβουρίτσα...ξεκούραση!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio έγραψε:
ioazon έγραψε:Έχω μόνιμα πρησμένα πόδια πια!
Με είδε ο πατέρας μου που είχε να με δει από την Τρίτη και μου είπε πως φούσκωσα κι άλλο και είμαι Φουσκάρα Razz Razz Razz 

Ξεκούραση σβουρίτσα...ξεκούραση!!!
Να παλουκωθώ δηλαδή, ε;;;
Αυτό είναι το πιο δύσκολο πράγμα για εμένα!

ΜΑΡΙΑ20

ΜΑΡΙΑ20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑVery Happy Very Happy 
ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ??

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ησυχία, τάξη και ασφάλεια!

Πάω για νάνι!
Πολύ κούραση ο 9ος τελικά.... Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 15 850933 

ΜΑΡΙΑ20

ΜΑΡΙΑ20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΧΤΑΠΟΔΙΤΣΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑVery Happy Very Happy 
ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΑΚΙ Κ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑΑΑ!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλό ξημέρωμα να έχουμε κορίτσια!!!

Sleep Sleep Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 15 850933 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 15 850933 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!ελπιζω να κοιμηθήκατε καλα!παω για έναν ακομη γύρο νανι!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδια!

Έχω αρχίσει να αισθάνομαι πολύ κουρασμένη και να κοιμάμαι σα μουσχάρ. 11.30 έπεσα χθες, ξύπνησα στις 6 που έφευγε για δουλειά το αγόρι, ξανακοιμήθηκα μετά από λίγο και ξύπνησα μόλις.... Πολύ νανούμπα!

Δύσκολος ο 9ος....

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα αγάπες!!!Πως ήταν το βράδυ σας?Εγώ σαν πουλάκι κοιμήθηκα!!!
Ξύπνησα σαν καλό κορίτσι έφτιαξα πρωινό για μένα και τον πρίγκιπα μου και φάγαμε...μπουγατσούλα για μένα και ζαμπονοτυρόπιτα και κέικ για το στεφάνι!!!
Πιο μετά θα πάμε και βολτούλα αφού έχει τέλεια μέρα και αρκετή ζέστη!!!

Μαιμουδάκι απόλαυσε τον 2ο γύρο ύπνου!!!

Σβουρίτσα κοιμήσου τώρα...λίγες μέρες μας έμειναν!!!!!!

ΜΑΡΙΑ20

ΜΑΡΙΑ20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερουδια κοριτσιαΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 15 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 15 215994 
μαρακι να χετε ενα ομορφο πρωινο ,και εγω παιρνω την κοιλια μου και παω να δω τον μπαμπακα στην παρελαση!!
ιωαννα μου πολυ τυχερη εισαι!εγω απο τις καουρες και το στομαχοπονο κοιμαμαι αργα και ξυπναω νωριςRolling Eyes
φιλακια πολλα!!Very Happy Very Happy 
τ λεμεεε

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια! Ιωάννα ζηλεύω που κοιμάσαι τόσο. Με τόσο αποθεμα απο ύπνο λογικα θα βγάλεις άνετα τη λαχεία!
Εμείς έτσι κι έτσι, πέρα απο ξενύχτι κ μαραθωνιους θηλασμους το πρόβλημα μου ειναι το στήθος. Ποναωωω...ποναω πολυ δεν μπορω να το συνηθίσω, κάθε φορα που πιάνει το μωρο κλαίω..τωρα λέω να βγάλω λίγο με το θηλαστρο για το επόμενο γεύμα της κ μετα να βάλω ψευδοθηλες που θα μου φέρει το αμορε. Ε ρε γαμωτο....κ γενικα τα πηγαίνουμε τόσο καλα με τη μπεμπουλα....Sad. Ειναι άσχημο συναίσθημα να φοβάμαι μη ξυπνήσει κ ζητήσει να φάει....

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini7 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια! Ιωάννα ζηλεύω που κοιμάσαι τόσο. Με τόσο αποθεμα απο ύπνο λογικα θα βγάλεις άνετα τη λαχεία!
Εμείς έτσι κι έτσι, πέρα απο ξενύχτι κ μαραθωνιους θηλασμους το πρόβλημα μου ειναι το στήθος. Ποναωωω...ποναω πολυ δεν μπορω να το συνηθίσω, κάθε φορα που πιάνει το μωρο κλαίω..τωρα λέω να βγάλω λίγο με το θηλαστρο για το επόμενο γεύμα της κ μετα να βάλω ψευδοθηλες που θα μου φέρει το αμορε. Ε ρε γαμωτο....κ γενικα τα πηγαίνουμε τόσο καλα με τη μπεμπουλα....Sad. Ειναι άσχημο συναίσθημα να φοβάμαι μη ξυπνήσει κ ζητήσει να φάει....
Ρε κορίτσι,
γιατί δεν φωνάζεις τη μαία της γιατρού σου ή μία σύμβουλο θηλασμού μήπως και δεν πιάνει καλά;
Κρίμα να βασανίζεσαι....

Αν είναι να κάνεις άντληση, καλύτερα νωρίς το πρωί που 'χει γεμίσει το στήθος και θα βγάλει κάμποσο γάλα....

Καμία κρεμούλα βάζεις;
Μου είπε η φιλενάδα μου που γέννησε τον Σεπτέμβρη πως την ανακούφισε πολύ η κρέμα της Mustela

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσαρες μου...απο χθες η μικρη μου κοιμαται πολυ περισσοτερο και βρηκα και εγω χρονο να κανω καμια δουλεια..!!!Εσεις ολα καλα??Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 15 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 15 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 15 328109 


evini7 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια! Ιωάννα ζηλεύω που κοιμάσαι τόσο. Με τόσο αποθεμα απο ύπνο λογικα θα βγάλεις άνετα τη λαχεία!
Εμείς έτσι κι έτσι, πέρα απο ξενύχτι κ μαραθωνιους θηλασμους το πρόβλημα μου ειναι το στήθος. Ποναωωω...ποναω πολυ δεν μπορω να το συνηθίσω, κάθε φορα που πιάνει το μωρο κλαίω..τωρα λέω να βγάλω λίγο με το θηλαστρο για το επόμενο γεύμα της κ μετα να βάλω ψευδοθηλες που θα μου φέρει το αμορε. Ε ρε γαμωτο....κ γενικα τα πηγαίνουμε τόσο καλα με τη μπεμπουλα....Sad. Ειναι άσχημο συναίσθημα να φοβάμαι μη ξυπνήσει κ ζητήσει να φάει....
Ειναι λιγο ζορι να σε πονανε...αν και ευτυχως δεν το εχω νιωσει...εβαζα την πουρελαν απο νωρις και ευτυχως δεν εχω καταλαβει τιποτα μεχρι τωρα...μηπως να δοκιμαζες και καμια αλλη σταση εκτος απο την κλασσικη?Ισως να βοηθουσε κι αυτο..!!!Υπομονη...!!!I love you I love you I love you 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έστρωσε κιόλας, ε;!
Μπράβο σας!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ κορίτσια βάζω τη purelan. Το μωρο πιάνει σωστα πάντως. Αφου ακούγονται κι οι γουλιες που κατεβάζει! Έχω δοκιμάσει κι άλλες στάσεις. Βασικα έχω μικρές θηλες, μεγάλη αλω, αλλα μικρη κι ευαίσθητη θηλη.
Θα το παλέψω, αν δεν τα καταφέρω θα μιλήσω με μια μαια, δυστυχώς η γιατρός μου δεν έχει καποια. Μπράβο Julia που τα καταφέρνετε τόσο καλα!!!

Αλλο ζόρι που έχω ειναι οι επισκέψεις...με πήρε η μικρη η κουνιαδα που είχε δέκατα κ πονόλαιμο χθες κι ηθελε να έρθει. Ε της έριξα άκυρο, δε φτάνει που ήρθε χθες κι ηταν κρυωμενη!
Μετα πήρε ο αγαπημενος θείος μου, θα πάτε πουθενά το απόγευμα; Με ρώτησε...που να πάω με το 10 ημερών μωρο!; Α ωραία λέει, θα περάσω με τη θεία σου κατα τις εφτά να δει τη μπεμπα...
Άντε να το πω στον άντρα μου, θα με βρίσει κ θα έχει δίκιο.
Ρε γαμωτο δεν καταλαβαίνουν οτι είμαστε μόλις μια βδομάδα με το μωρακι;;;
Δεν θέλω να γίνομαι κακιά....

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini7 έγραψε:Αχ κορίτσια βάζω τη purelan. Το μωρο πιάνει σωστα πάντως. Αφου ακούγονται κι οι γουλιες που κατεβάζει! Έχω δοκιμάσει κι άλλες στάσεις. Βασικα έχω μικρές θηλες, μεγάλη αλω, αλλα μικρη κι ευαίσθητη θηλη.
Θα το παλέψω, αν δεν τα καταφέρω θα μιλήσω με μια μαια, δυστυχώς η γιατρός μου δεν έχει καποια. Μπράβο Julia που τα καταφέρνετε τόσο καλα!!!

Αλλο ζόρι που έχω ειναι οι επισκέψεις...με πήρε η μικρη η κουνιαδα που είχε δέκατα κ πονόλαιμο χθες κι ηθελε να έρθει. Ε της έριξα άκυρο, δε φτάνει που ήρθε χθες κι ηταν κρυωμενη!
Μετα πήρε ο αγαπημενος θείος μου, θα πάτε πουθενά το απόγευμα; Με ρώτησε...που να πάω με το 10 ημερών μωρο!; Α ωραία λέει, θα περάσω με τη θεία σου κατα τις εφτά να δει τη μπεμπα...
Άντε να το πω στον άντρα μου, θα με βρίσει κ θα έχει δίκιο.
Ρε γαμωτο δεν καταλαβαίνουν οτι είμαστε μόλις μια βδομάδα με το μωρακι;;;
Δεν θέλω να γίνομαι κακιά....
Ρε κορίτσι,
γίνε λίγο πιο απόλυτη και αυστηρή.

Έχεις να αντιμετωπίσεις την ταλαιπώρια σου με τις θηλές, να μάθεις το μωρό σου, να συνέλθεις εσύ από όλο αυτό το βουνό της αλλαγής, πες και ένα κοφτό όχι.
Καταλαβαίνω πως είναι δύσκολο αλλά χρειάζεσαι χρόνο για το μπεμπίνι και για εσάς τους 3 τώρα. Rolling Eyes 

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγω δυστυχως δεν μπορω να πω οχι,αλλα θα επρεπε κι απο μονοι τους να καταλάβουν....!!!Οποτε εχουμε επισκεψεις,μετα η μικρη ειναι πολυ ανησυχη...!!!Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτο ακριβώς Julia! Ακόμη κι η αδερφη μου που έρχεται, αν με εκνευρισει με κατι, χαλάει η ατμόσφαιρα κ επικρατεί εκνευρισμός κ υπερένταση. Προχθές ήρθε, της ζήτησα να μου κανει ένα τοστακι, το έκαψε γιατι το ξέχασε, βρώμισε ολο το σπίτι καμένο κ μου το φέρνει άνετη, θα το φας; Μου λέει....
Ε την εβρισα κ απο εκεινη την ώρα τρομαξα να ηρεμήσω το μωρο...
Τελοσπαντων θα ανοίξω στο θείο σήμερα αλλα θα έχω το μωρο σε αλλο δωμάτιο.

Πολλα τα θέματα κοριτσιαααα! Υπομονη,όρεξη κ χιουμορ να έχουμε να τα αντιμετωπίζουμε!

Επιτέλους την κοιμησα! Πάω να κάνω καμία δουλίτσα! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 15 517142 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini7 έγραψε:Αυτο ακριβώς Julia! Ακόμη κι η αδερφη μου που έρχεται, αν με εκνευρισει με κατι, χαλάει η ατμόσφαιρα κ επικρατεί εκνευρισμός κ υπερένταση. Προχθές ήρθε, της ζήτησα να μου κανει ένα τοστακι, το έκαψε γιατι το ξέχασε, βρώμισε ολο το σπίτι καμένο κ μου το φέρνει άνετη, θα το φας; Μου λέει....
Ε την εβρισα κ απο εκεινη την ώρα τρομαξα να ηρεμήσω το μωρο...
Τελοσπαντων θα ανοίξω στο θείο σήμερα αλλα θα έχω το μωρο σε αλλο δωμάτιο.

Πολλα τα θέματα κοριτσιαααα! Υπομονη,όρεξη κ χιουμορ να έχουμε να τα αντιμετωπίζουμε!

Επιτέλους την κοιμησα! Πάω να κάνω καμία δουλίτσα! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 17 - Σελίδα 15 517142 
Είναι και οι ορμόνες μας κούκου μετά τη γέννα, μην το ξεχνάς αυτό!
flower Πάρε ένα λουλουδάκι!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις