Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
337 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 337 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

76Μανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #4# Πεμ Οκτ 24, 2013 10:47 pm

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια μου...χθες δεν προλαβα να μπω οποτε σημερα ειχα πολυ διαβασμα......
Ιολη μου μπραβο κοριτσι μου.....με το καλο και τα σημερινα αποτελεσματα που πιστευω οτι θα ειναι μια χαρα.....
gallida μου μπραβο και σε σενα για την μπουμπου σου....1,5 κιλο ε;;;;;γιατι αγχωνεσαι ρε κοριτσι μου;;;μην μπαινεις και διαβαζεις βλακειες....οπως σου ειπε η Ιολη ειναι εβδομαδες που στον υπερηχο ειναι μεγαλυτερο...το ειχα διαβασει και εγω αυτο...
μαρακι οταν μπεις και δεις το μηνυμα μπορεις να μου πεις απο που ειχες παρει την καρεκλα που εχεις στο δωματιο της μπουμπους....εκει που καθοσουν και τη θηλαζες......
βασουλα μου ειπαμε ο χαμηλος πλακουντας δεν ειναι για να αγχωνεσαι....θα δεις οτι σιγα σιγα θα ανεβει.....
οι υπολοιπες κοριτσια μου τι μου κανετε;;;;;

77Μανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #4# Πεμ Οκτ 24, 2013 11:04 pm

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!
Τι κάνετε?
Γαλλίδα μην αγχώνεσαι!! Και σε δικούς μου υπέρηχους βγαίνει 2 εβδομάδες μεγαλύτερος ο μπέμπης που επίσης ξέρω ότι δεν έγινε νωρίτερα η σύλληψη! Και η ΠΗΤ επίσης ανεβοκατεβαίνει! Μια είναι 10/1, μια 1/1! Την προηγούμενη φορά ήταν μία εβδομάδα μεγαλύτερος! Αυτά έχουν πάντα μια απόκλιση! Και η γιατρός μου είπε ότι είναι πολύ καλό αυτό γιατί θρέφεται σωστά! Και ότι η ΠΗΤ δεν αλλάζει από αυτήν που είπαμε στην αυχενική απλά θα βγει μεγάλο μωρό! Δεν υπάρχει κανένας λόγος να αγχώνεσαι!

78Μανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #4# Πεμ Οκτ 24, 2013 11:23 pm

stel87

stel87
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσια τι κανετε????οι κοιλιτσες σασ??εμενα ο μπεμπης ειναι αρκετα ισιχοσ 2 μερεσ τωρα....ανχονομαι αλλα μου ριχνει καμια κλοτσια καθε τοσο και λεω ενταξει ειναι καλαΜανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 215994 
ιολη μου ολα θα πανε καλα να μην ανησυχεισ ολη η θετικη μασ ενεργεια μαζι σου!!!
γαλλιδα μ και εμενα το μπεμπακι μου εβγαινε πιο μεγαλο και η πητ πιο μπροστα και μου ειπε ο γιατρος οτι δεν παει η πητ πιο μπροστα απλα το μωρο ειναι πιο μεγαλο .οπωσ πχ ενα μωρο γεννιεται 2,5κιλα και ενα αλλο 4 κιλα

79Μανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #4# Παρ Οκτ 25, 2013 12:26 am

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας αρέσει η μπέμπα μου?
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]  

80Μανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #4# Παρ Οκτ 25, 2013 12:29 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Στελλίτσα!!
Γαλλίδα τέλεια η μπέμπα σου!! Φοβερή γλωσσίτσα!! Την πετύχατε σε πολύ καλή πόζα! Την κόβω ναζιάρα από τώρα Smile SmileΜανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 215994 

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια!!Εγώ πριν λίγο γύρισα από την καμπύλη και αύριο θα έχουμε τα αποτελέσματα...
Συμφωνώ με τα κορίτσια...Αν ήταν κάτι ανησυχητικό θα το έλεγε στάνταρ ο γιατρός......

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς βάφουμε το δωμάτιο!Ο ένας τοίχος θα γίνει ροζ έντονο και οι άλλοι ροζ απαλό!Εν αναμονή!

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Leda leda! Καλά αποτελέσματα!!
Γαλλιδούλα καλό βάψιμο! Περιμένουμε τα αποτελέσματα Smile

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαιρετω το παρεακι..τι κανετε κοριτσια;; γυρισα κ εγω απο την καμπυλη..ευτυχως ηταν αλλη μια κοπελα και μιλουσαμε κ περασε η ωρα!!!! το απογευμα θα παρω τηλ για τα αποτελεσματα...
γαλιδουλα τελεια η μπουμπου σου!!!!! εσεις κοριτσια οι υπολοιπες πως ειστε;;

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ματινάκι ήταν καλύτερο το "ρόφημα" σήμερα? Smile Άντε επιτέλους ξεμπέρδεψες! Καλά αποτελέσματα!

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irenehr έγραψε:Ματινάκι ήταν καλύτερο το "ρόφημα" σήμερα? SmileΆντε επιτέλους ξεμπέρδεψες! Καλά αποτελέσματα!

ναι ναι ειρηνακι!! καλυτερο γτ ειχε γευση λεμονι...!! ελπιζω τα αποτελεσματα να ειναι καλα και να προχωρησω οπως ειμαι τωρα!!

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
matinaki1990 έγραψε:
irenehr έγραψε:Ματινάκι ήταν καλύτερο το "ρόφημα" σήμερα? SmileΆντε επιτέλους ξεμπέρδεψες! Καλά αποτελέσματα!
ναι ναι ειρηνακι!! καλυτερο γτ ειχε γευση λεμονι...!! ελπιζω τα αποτελεσματα να ειναι καλα και να προχωρησω οπως ειμαι τωρα!!
Ωραία Smile Μια χαρά θα είναι τα αποτελέσματα Smile

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια μου!!!!!!! Μανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 654316 Μανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 654316 Μανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 654316 

Πήρα τηλεφωνικά τα αποτελέσματα και είναι ολα φυσιολογικά!!! Μανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 875502 Μανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 875502 

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!

Δλδ το ξέρω ότι όλες μου το λέγατε... αλλά μας έχουν συμβεί πάρα πολλά κουλά και δεν μπορούσα να το πιστέψω ότι θα μας βγει κι εμάς κάτι φυσιολογικό μια φορά! Λοιπόν τώρα που επιβεβαιώθηκε είπα ένα τεράστιο ΟΥΦ και χαίρομαι τόσο που και εγώ και ο άντρας μου βάλαμε τα κλαματα! Ειλικρινά μου φαίνεται σαν θαύμα μετά από τόσα!! Very Happy Very Happy 

Τώρα αισθάνομαι και εγώ σαν κανονική εγκυούλα!! Στο εξής θέλει προσοχή, στο κρεβάτι είπε η γιατρός τις περισσότερες ώρες, θα κάνω ό,τι μου πούνε για να φτάσουμε τέλη Γενάρη με το καλό!

Είναι απερίγραπτο το πόσο χάρηκα! Ας φτάσουμε έτσι καλά ως το τέλος!! Μανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 328109 Μανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 328109 

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπορώ να σας πω και πλέον επισήμως να με γράψετε και εμένα στις ΠΗΤ;

Θα είχα ΠΗΤ 25 Φεβρουαρίου αν ήταν 1, δλδ στις 40 εβδομαδες. Τώρα μου είπε πιθανότερο να γεννήσουμε ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ στις 25 Γενάρη δλδ στις 36 εβδομαδες περίπου.

Οπότε βάλτε μας 25/01/2014 και βάλτε και 2 μωράκια Μανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 567772 Μανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 49454 με 2 πελαργούς Μανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 337404 Μανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 386913 

και ας ελπίσω οτι θα φτάσω τέλη Γενάρη!

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπραβο Ιόλη!!!!!!Ξεαγχώθηκες!!!!!!Εντάξει είναι λογικό καμιά φορά να αγχωνόμαστε, μια ζωή φερνουμε στον κόσμο...Ή 2, 3.......χαχαχα!!!!!!

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ε ναι! Ξεαγχώθηκα όσον αφορά σε αυτά τα φοβερά και τρομερά με τα σύνδρομα και τις τρισωμίες και όλα αυτά που είχαμε πάθει ως τώρα!

Τώρα έχω το ίδιο άγχος που έχετε και εσείς.. να πάνε όλα καλά ως το τέλος.. να βγουν υγιή τα μωράκια μας.. ε, ό,τι ακριβώς σκέφτεστε και εσείς, γι' αυτό λέω ότι νιώθω πλέον σαν κανονική εγκυούλα με όλες τις χαρές και με όλα τα άγχη φυσιολογικά όπως όλες, ενώ πριν ήμουν σίγουρη ταχα βάψει μαύρα ότι όλο και κάποιο σύνδρομο θα έχει... πάνε αυτά όμως!

Τρίτη θα κανω και επαναληπτικό υπέρηχο... αντε να δούμε και αυτά που δεν είδαμε, ελπίζω να μας κάνει τη χάρη η μικρή να κάτσει σωστά για να δούμε καρδούλα-πρόσωπο-εγκέφαλο.

Τον μικρό τον έχουμε ήδη δει από την προηγούμενη φορά, μόνο πλατούλα θέλει να δει τωρα (σπονδυλική στήλη), και να μετρήσουμε και γραμμάρια, ελπίζω ναχουνε περάσει το μισό κιλό!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιολη μουυυυυυυυυυυυ τη χαρα ειναι αυτη.....
δεν μπορεις να φανταστεις ποσο χαρηκα με τα υπεροχα νεα σου...στο ελεγα απο την αρχη οτι ολα θα πανε μια χαρα...ειχα καλο feeling για σενα και τα μωρακια σου και επιβεβαιωθηκα......μπραβο μπραβο μπραβο κοριτσακι μου.....τωρα απο εδω και περα απο τη στιγμη που θα ακολουθεις τις οδηγιες του γιατρου ολα θα πανε μια χαρα....τελεια κοριτσι μου.....εισαι πλεον και στη λιστα μας που τοσο πολυ σε θελαμε......θα αρχισεις να κοιτας και για τα ψωνια των μικρων σου.....Smile Smile Smile Smile 
gallida μου τι ομορφη που φαινεται η μπουμπουκα σου.....
κοριτσια με τις καμπυλες καλα αποτελεσματα....
εγω θα το περασω αυτο την Τριτη.....

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για την απίστευτη στήριξη Smile έχω συγκινηθεί ειλικρινά!! Smile 

gallida μου παρασύρθηκα να σας πω τα νέα και δεν σου είπα ότι είναι απίστευτη η φωτό της μικρής! τι φατσουλίνι, την πετύχατε σε τέλεια φάση! Smile

βικυ κ λοιπά κορίτσια με την καμπύλη καλά αποτελέσματα!

χα χα τι ωραία με έβαλες στις ΠΗΤ!! τώρα ο στόχος μου είναι να την φτάσω την ΠΗΤ και με τα 2 μωράκια ναναι καλά! Smile

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοο Ιολη μου αξιζεις τα περισσοτερα μπραβο!!! συγχαρητηρια!!!! ολα τελειααααα..χαρηκα παρα πολυ και για σενα και για τα μικρα μπουμπουκακια σου!!!!!!!! ολα καλα θα πανε τωρα.......!!!!!

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα και από εμένα.

Ιόλη δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χάρηκα. Εδώ συγκινήθηκα εγώ, δεν θα βάζατε τα κλάματα εσύ με τον άντρα σου Smile  Μετά από όλα αυτά που έχετε περάσει, θα δεις που θα έρθει ο Γενάρης και θα τα κρατάτε στην αγκαλιά σας!!!
Επίσης χαίρομαι πολύ που σου αρέσανε οι προίκες που βρήκα. Είμαι σίγουρη ότι το δωμάτιό τους θα βγει καταπληκτικό Very Happy 

Βίκυ μου, η καρέκλα που με είδες να θηλάζω την μικρή είναι από το ΙΚΕΑ.
http://www.ikea.gr/DefaultM.aspx?page=sproductview&iID=10003&cr=1_10003_0_0_1
αλλά έχουμε και αυτή που είναι επίσης ωραία
http://www.ikea.gr/DefaultM.aspx?page=sproductview&iID=13388&cr=1_13388_0_0_1
Βέβαια δεν θυμάμαι που μένεις και αν έχεις πρόσβαση σε ΙΚΕΑ Rolling Eyes 

Γαλλίδα, όπως σου είπανε και τα κορίτσια, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Εγώ πάλι δεν δίνω καμία σημασία στο αν έχει απόκλιση ο υπερηχογραφικός υπέρηχος με την ΠΗΤ. Από την στιγμή που η γιατρός μου, μου λέει ότι όλα είναι μια χαρά, απλά χαίρομαι. Μην ψάχνεσαι και αγχώνεσαι χωρίς λόγο!

Κορίτσια που κάνατε την καμπύλη καλά αποτελέσματα. Και εγώ από βδομάδα κοντά με την Βίκυ θα την κάνω.

Εντωμεταξύ περίπου για 5 ώρες συνεχόμενα έκανα δουλειές στο σπίτι και τώρα είμαι γκολ...

http://www.something-special.gr

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιολη μου ολα καλα θα πανε απο εδω και περα...μην αγχωνεσαι για τπτ......αυτα τα μωρακια ηρθαν για να μεινουν...Smile Smile Smile Smile Smile Smile 
αχ μαρακι μου μου αρεσε πολυ...οταν ανεβω Αθηνα θα περασω μια βολτα απο τα IKEA και αν την βρω θα την παρω....φαινεται πολυ βολικη....σε ευχαριστω πολυ για την πληροφορια.....Smile Smile Smile Smile Smile Smile 

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιόλη χαίρομαι πάρα πολύ για σένα και τα ζουζουνάκια σου!! Είδες που όλα πήγαν καλά?? Τώρα χαλάρωσε και απόλαυσε το!!! Όλα καλά θα πάνε από δω και πέρα!! Και καλά ψώνια Smile SmileΜανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 215994 

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια καλησπέρα σας απτό πρωί τώρα κατάφερα να ξαναμπώ::

Ιοληηηηηηηηηη τι ωραία νέα ειναι αυτά???

Μπράβο κοπέλα μου!Άντε απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου τώρα όσο περισσότερο μπορείς, το αξίζεις και με το παραπάνω χωρις κακές σκέψεις και άσχημα σενάρια!!
Με το κάλο να τα κρατήσεις αγκαλίτσα!!

Γαλιδα τι ωραία η φώτο της μπέμπας σου!!
Η γλωσσίτσα όλα τα λεφτά!

Καλα αποτελέσματα σε οσες θα κανετε ή κανατε την καμπύλη ..
Εγω μαλλον θα μαθω ποτε θα κανω την καμπυλη την Τριτη που εχουμε ραντεβου

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπραβο κοριτσια τι ωραια νεα ειναι αυτα?Μανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 215994 
galida η φωτο τελεια!θελω κι εγωscratch και 1,5κιλο μια χαρα!ας βγει και λιγο μεγαλο τι εγινε?αν ηταν ανησυχητικο θα στο ελεγε ο γιατρος σου και θα σου ζητουσε επαναληπτικη καμπυλη οποτε μην αγχωνεσαι!
ιολη καλα φανταστικα τα νεα σου μπραβο χαρηκα παρα πολυ για σεναΜανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 654316 
ομως να προσεχεις κοριτσι μου να ξαπλωνεις συνεχεια!!κι εγω αυτο κανω...αλλωστε λιγο μας εμεινε ακομα και θα παρουμε τα μωρουλια μας στα χερια μας!
κοριτσια με τις καμπυλες καλα αποτελεσματα!!

100Μανούλες Ιανουαρίου 2014  #4# - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #4# Παρ Οκτ 25, 2013 8:13 am

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
gallida όντως τέλεια η φωτό!!!!!!!!!
Μακάρι να μας δώσει και μας τέτοια....Εμείς και στη Β επιπέδου που πήγαμε στο Μητέρα και την κάναμε αυτές του απλού υπέρηχου μας έδωσε όχι 3d και τέτοια που λένε....Τώρα θα δω στο doppler που έχω 3 Δεκεμβρίου......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις