Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
98 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 98 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Έλα Ποπάκι υπομονή είμαστε πολλές για υπέρηχο εκεί γύρω θα έχουμε πολλά νέα με το καλό τότε!
Εμένα ο αγαπημένος μου γιατρούλης μου παίρνει 50 ευρώ αλλά όπως καταλάβατε δυστυχώς δε θα γεννήσω μαζί του και δεν ξέρω με ποιον θα γεννήσω Rolling Eyes Ας βάλει ο Θεός το χέρι του το Πάσχα που θα πάω να δω τι παίζει στο έλενα να βρω κάποιον που θα με εμπνεύσει κ θα θέλει να με αναλάβει,αλλιώς το κόβω να γεννάω στην εφημερία Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 18 534787 

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κοριτσάκια!Χάνομαι γιατί τρέχω!Μεθαύριο έχει τα πρώτα γενέθλια το αντράκι μου!!Πόσο γρήγορα πέρασε ο καιρός.Πέρυσι τέτοιες μέρες ακόμα ήταν στην κοιλίτσα μου και τώρα εκεί μεγαλώνει το αδερφάκι του.Απίστευτο μου φαίνεται!
Σχετικά με τους γιατρούς εγώ πληρώνω 40 σε κάθε επίσκεψη. Η αλήθεια είναι ότι στην αρχή σκέφτηκα μήπως πάω στο νοσοκομείο λόγω του οικονομικού αλλά δε θέλω να τον αλλάξω.όπως και στη Νάνσυ(σα πολλά κοινά να έχουμε εμείς!!) έτσι κι ο δικός μου με περίμενε μία ολόκληρη μέρα για να γεννήσω φυσιολογικά. Αλλά και εκτός αυτού τον εμπιστεύομαι και τον συμπαθώ.
Ρούχα εγκυμοσύνης ούτε εγώ είχα πάρει ούτε θα πάρω.Βολεύομαι με κάποια άνετα κολάν και μπλουζοφορέματα προς το παρόν.

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μου τι κανετε?
ξεχασα να σας πω οτι ξεκινησα και ασβεστιο σημερα μιας και το γαλα οσο παει και με αναγουλιασει και περισσοτερο,αναβραζοντα δισκια με γευση πορτοκαλι!! νοστιμα!!
τωρα ειμαι στα : 1 χαπι φυλλικο-2 σιδηρο-1 ασβεστιο.μαγνησιο ειπε αμα εχω κραμπες θα με δωσει.
ολη μερα σκεφτομαι το καημενο το μωρακι μου που ειχε το κεφαλι του στριμωγμενο,και λεω θα μπορεσει να βγει ετσι που χωθηκε? Razz 
ελπιζω να μην παθει τιποτα ετσι οπως ηταν στριμωγμενο.(χαζεψα,παει...)
επισης εμαθα πως δημιουργειται το αμνιακο υγρο και και σοκαριστηκα!!!

τα ουρα του παιδιου ειναι!! οσο πιο πολυ κατουραει τοσο πιο πολυ χωρο εχει εκει μεσα να κινειται! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked εχει μικρη κυστη λεει τωρα ,και δεν εχει πολυ υγρο να αφησει για να γεμισει και να εχει να κολυμπαει!
πραγματικα σοκαριστηκα!!!!!!!!

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα!
Συνονοματη να το χαιρεσαι το αντρακι σου. Πολυχρονο, γερο και καλοτυχο να ειναι. Εμεις θελουμε τρεις μηνες ακομη για να χρονισουμε.
Μαρια μου ετσι αυξανει το αμνιακο. Καλα δεν ειναι σαν τα δικα μας αλλα παλι καπως ακουγεται.
Εφυγε η μανουλα μου τωρα το πρωι και καταστεναχωρηθηκα. Πηρα και το μπουσκοπαν μου και ησυχασα γιατι σαν κατι να ενιωσα. Σε τρεις μηνες παλι. Με τις εγκυμοσυνες εχω δυο χρονια να παω εγω. Και σιγουρα θα κανω κανενα ακομη μεχρι να παω.
Αν ειστε αδυνατουλες μια χαρα βολευουν και τα κανονικα ρουχακια. Εγω το τρωω οοοοοολο το φαγητο μου και τα ειχα τα κιλακια μου. Μετα τη γεννα ομως πρεπει να συμμορφωθω!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου ομορφα!!!
επιτελους ηλιος! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 18 536304  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 18 536304  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 18 536304  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 18 536304 
τι μου κανετε?

 flower  flower  flower  flower  flower


καλεεε μολις παρατηρησα οτι εχουμε 2 νανσυ στο θεματακι μας......μονο η μια ειναι περασμενη στην λιστα.......
ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΑΙ Η ΑΛΛΗ ΝΑΝΣΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΗΤ ΚΑΙ ΦΥΛΟ-ΑΝ ΞΕΡΕΙ- ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ....(χαχχαχα σαν ανακοινωση σε αεροδρομιο ακουστηκε!!!) Laughing Laughing Laughing 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα γκαστρωμενουλες!!!!
τι κανετε??
εγω ειμαι λιγο καλυτερα,αυριο εχω γιατρο!!!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 18 215994 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:καλημερα γκαστρωμενουλες!!!!
τι κανετε??
εγω ειμαι λιγο καλυτερα,αυριο εχω γιατρο!!!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 18 215994 


σοφακι αυριο εχεις αυχενικη???

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κι από μένα κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Κι εμείς λιακάδα σήμερα,χαίρεσαι να βγαίνεις βόλτες sunny 
Καλέ ούτε εγώ το ήξερα αυτό για το αμνιακό υγρό,τα γλυκουλάκια Razz 
Σοφάκι είσαι καλύτερα κοπέλα μου;Είχες καιρό να γράψεις.Τι ωραία που θα δεις το μικρό σου αύριο! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 18 215994 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενακι μου ειμαι λιγο καλυτερα!
δεν μπορουσα ουτε να σηκωθω γι αυτο δεν μπορουσα να γραψω!!!
ναι, ανυπομονω να το δουμε!!!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 18 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 18 215994 

ναι ποπακι μου,αυχενικη εχουμε αυριο!!!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευτυχώς είσαι καλύτερα τώρα!Άντε να περάσει το 1ο τρίμηνο να ηρεμήσεις λιγάκι I love you 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αντε Σοφουλα επρεπε να καλυτερεψεις πουλακι μου!!! ταλαιπωρηθηκες κ εσυ πολυ!!

ααα εχουμε και ευχενικη αυριο????

αναμενουμε νεα!! I love you 

δειτε αυτο το βιντεακι !! εχω λιωσει!! I love you 
http://www.imommy.gr/vrefos/frontida/article/4039/binteo-to-prwto-mpanio-toy-mwroy/

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

δειτε αυτο το βιντεακι !! εχω λιωσει!! I love you 
http://www.imommy.gr/vrefos/frontida/article/4039/binteo-to-prwto-mpanio-toy-mwroy/[/quote]

Τι ήσυχο που είναι μωρέ το γλυκούλι Razz Νιώθω τόσο άσχετη όσο περνάει ο καιρός και αγχώνομαι αν θα τα καταφέρω Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 18 534787 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jenny.k έγραψε:
δειτε αυτο το βιντεακι !! εχω λιωσει!! I love you 
http://www.imommy.gr/vrefos/frontida/article/4039/binteo-to-prwto-mpanio-toy-mwroy/

Τι ήσυχο που είναι μωρέ το γλυκούλι Razz Νιώθω τόσο άσχετη όσο περνάει ο καιρός και αγχώνομαι αν θα τα καταφέρω Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 18 534787 [/quote]

θα τα καταφερουμε!! κ εγω δεν ξερω και πολλα αλλα λενε οτι βγαινουν απο μεσα σου ολα τα περι μητροτητας και τα καταφερνεις!

GeorgiaSakis

GeorgiaSakis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα! Εύχομαι σε όλες μας μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Ειμαι η Γεωργία και είμαι στον 5ο μηνα εγκυμοσύνης, στο δεύτερο παιδάκι μου! Γεννάω τέλη Ιουνίου, δεν ξερω ακριβώς ημ/νια (τελευταια περίοδο 2/9) και εχω προγραμματιςει Β´ επιπεδου στις 3/2! Εχω μια κόρη 19 μηνων που με έχει τρελάνει! Στην πρωτη εγκυμοσυνη έκανα πολυ καλές φίλες απο το φόρουμ και μεχρι σημερα μιλάμε καθημερινά. Εύχομαι να εχω χρονο να γνωρίσω κι εσάς!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
GeorgiaSakis έγραψε:Καλησπέρα! Εύχομαι σε όλες μας μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Ειμαι η Γεωργία και είμαι στον 5ο μηνα εγκυμοσύνης, στο δεύτερο παιδάκι μου! Γεννάω τέλη Ιουνίου, δεν ξερω ακριβώς ημ/νια (τελευταια περίοδο 2/9) και εχω προγραμματιςει Β´ επιπεδου στις 3/2! Εχω μια κόρη 19 μηνων που με έχει τρελάνει! Στην πρωτη εγκυμοσυνη έκανα πολυ καλές φίλες απο το φόρουμ και μεχρι σημερα μιλάμε καθημερινά. Εύχομαι να εχω χρονο να γνωρίσω κι εσάς!

Γεια σου Γεωργία!Καλώς ήρθες στην ομαδούλα!Να χαίρεσαι την κορούλα σου και με το καλό το νέο μέλος!Τελικά είμαστε πολλές οι καλοκαιρινές μανούλες  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 18 215994 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

θα τα καταφερουμε!! κ εγω δεν ξερω και πολλα αλλα λενε οτι βγαινουν απο μεσα σου ολα τα περι μητροτητας και τα καταφερνεις! [/quote]

αυτό σκέφτομαι κ καθησυχάζομαι μωρέ.τι στο καλό,σάμπως τόσες γυναίκες δεν έκαναν παιδιά;;

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το νεο μου αποκτημα!!!! δωρακι απο το συζυγο!!!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Είναι τέλεια!!!Κι εγώ θέλω Razz Razz 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GeorgiaSakis έγραψε:Καλησπέρα! Εύχομαι σε όλες μας μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Ειμαι η Γεωργία και είμαι στον 5ο μηνα εγκυμοσύνης, στο δεύτερο παιδάκι μου! Γεννάω τέλη Ιουνίου, δεν ξερω ακριβώς ημ/νια (τελευταια περίοδο 2/9) και εχω προγραμματιςει Β´ επιπεδου στις 3/2! Εχω μια κόρη 19 μηνων που με έχει τρελάνει! Στην πρωτη εγκυμοσυνη έκανα πολυ καλές φίλες απο το φόρουμ και μεχρι σημερα μιλάμε καθημερινά. Εύχομαι να εχω χρονο να γνωρίσω κι εσάς!

Καλημερα Γεωργια μου!!!Να χαιρεσαι την κορουλα σου και με το καλο να υποδεχτεις και το δευτερο παιδακι σου!!!!
Ξερεις το φυλο μου μωρου σου να σε βαλω και εσενα στην λιστα μας?Τωρα οσον αφορα την ΠΗΤ σου αφου δεν ξερεις ακριβως θα σε βαλω τελος Ιουνιου...... Wink 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:το νεο μου αποκτημα!!!! δωρακι απο το συζυγο!!!



καλημερουδια μαρακι μου!!!!
καλα η μπλουζιτσα τα σπαει!!!!!φοβερος ο αντρουλης σου!!!να μας πει απο που την πηρε!!!
και μαρακι......η κοιλιτσα φαινεται πια καλε, εσυ που λες οτι δεν φαινεται!!! Wink Wink Wink 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοπελιες!
Πως είστε σημερα?
Τι καλά όλο κ μεγαλώνει η παρεούλα!
Εγω εδω στα βουνά,λεω μονο η χαιντι λείπει!
Πήγα κ σε ενα μαγαζί χθες βόλτα,ειδα κατι ΤΕΛΕΙΑ μωρουδιακα, ειναι νωρίς ακομα βέβαια...αλλα γύρω στο τέλος Φεβρουαρίου θα πάω νομίζω να ψωνίσω τα πρώτα!
Αύριο γυρνάμε στο σπίτι μας επιτέλους, σημερα ειμαι μόνη μου κ θα αργήσουν να ρθουν Sad οι άλλοι,βαριέμαι κ δε ξέρω τι να κάνω!

Σοφακι ανησύχησα κ ήθελα να ρωτήσω που είσαι βρε,λεω "χάθηκες",αφού είσαι καλητερα χαίρομαι!άντε με το καλό η αυχενική, σημερα ήταν...?

Με τα ΚΟΡΙΤΣΙΑ στο άλλο θέμα τι γίνετε?έχετε ακομα επικοινωνία, εγω δε μπαίνω άλλο εκει, κ ελπίζω να μη με παρεξηγησουν.κανένα νέο από κει?

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια η μπλουζα ειναι απο το e bay! εχει πολλα χιουμοριστικα σχεδια!!
η κοιλια μου εχει κανα 2-3 μερες που λιγο ξεπεταχτηκε περα του φυσιολογικου x-large μεγεθους της(δειτε αναλογια με το κατω μερος του σωματος Razz ),με 2 λογια τωρα δε μπορω να τη κρυψω! Razz  νωριτερα μπορουσα!!!

καλως ορισες Γεωργια!!! ελα να γινομαστε πολλες!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 18 215994 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερουδια κοριτσαρες ομορφες!!!
Πως ειστε σημερα? Εμενα με ποναει λιγο ο αυχενας μου, αλλα κατα τ' αλλα καλα!
Μαρακι να υποθεσω οτι το e-bay χρειαζεται πιστωτικη καρτα για αγορες εεεε???
Αντε παρασκευη σημερα κορες!!!
Ερχεται σκκκκκκκκκκκκκ!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 18 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 18 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 18 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 18 215994 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα γκαστρωμενουλες!!!τι κανετε?
εμεις ολα καλα με τον υπερηχο της αυχενικης,μας ειπε ο γιατρος οτι ειναι πολυ καλος!
τωρα περιμενουμε να βγουν οι αιματολογικες!!!
μας ειπε οτι αναμεσα απο τα ποδια του "κατι" φαινεται!!!!
μαλλον για παιδαρο μιλησε και μαλιστα ψηλο παιδαρο!!!  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:καλημερα γκαστρωμενουλες!!!τι κανετε?
εμεις ολα καλα με τον υπερηχο της αυχενικης,μας ειπε ο γιατρος οτι ειναι πολυ καλος!
τωρα περιμενουμε να βγουν οι αιματολογικες!!!
μας ειπε οτι αναμεσα απο τα ποδια του "κατι" φαινεται!!!!
μαλλον για παιδαρο μιλησε και μαλιστα ψηλο παιδαρο!!!  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 




Σοφακι μου καλημερουδια!!!!!
Παμε δλδ για τον δευτερο γιο!!!!
Αυτα ειναι!!!!!
Ενας δευτερος φιλιππακος!!!!
Ο ευτυχης πατερας τι λεει???
 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις