Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
419 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 419 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

Τα χω μπερδέψει λίγο με τις ΠΗΤ κοριτσια, ο ένας γιατρός είπε 06.07. Κ ο άλλος που πάμε για τις ειδικευμένες εξετάσεις είπε αν κρινει από το μέγεθος του μωρου κ την ανάπτυξη μου βάζει ΠΗΤ 02.07. Αν το πάρουμε έτσι αύριο κλείνω 5 μηνών. Θα μου ΠΕΙΣ 4 μέρες τι να πουν...τέλος πάντων!
Εσάς σας είπαν τίποτα οτι ισως γεννησετε πιο νωρίς?[/quote]

Νικολέτα ακριβώς το ίδιο γίνεται κ με εμένα με βάση την ανάπτυξη του μωρού γεννάω 5 μέρες πριν.Ρώτησα τον γιατρό κ μου είπε εμείς πάμε με βάση την τεπ αλλά ειναι πιθανό να γεννήσω νωρίτερα όπως με βγάζει ο υπέρηχος.Για να μην μπερδεύεσαι πήγαινε κι εσύ με την τεπ και αν έρθει νωρίτερα με το καλό Wink 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
jenny.k έγραψε:
Τα χω μπερδέψει λίγο με τις ΠΗΤ κοριτσια, ο ένας γιατρός είπε 06.07. Κ ο άλλος που πάμε για τις ειδικευμένες εξετάσεις είπε αν κρινει από το μέγεθος του μωρου κ την ανάπτυξη μου βάζει ΠΗΤ 02.07. Αν το πάρουμε έτσι αύριο κλείνω 5 μηνών. Θα μου ΠΕΙΣ 4 μέρες τι να πουν...τέλος πάντων!
Εσάς σας είπαν τίποτα οτι ισως γεννησετε πιο νωρίς?

Νικολέτα ακριβώς το ίδιο γίνεται κ με εμένα με βάση την ανάπτυξη του μωρού γεννάω 5 μέρες πριν.Ρώτησα τον γιατρό κ μου είπε εμείς πάμε με βάση την τεπ αλλά ειναι πιθανό να γεννήσω νωρίτερα όπως με βγάζει ο υπέρηχος.Για να μην μπερδεύεσαι πήγαινε κι εσύ με την τεπ και αν έρθει νωρίτερα με το καλό Wink [/quote]

Κ νόμιζα μονο εγω ειμαι!τη δευτέρα θα τον ρωτήσω το γιατρό κ στο καπάκι έχω τη Β επιπέδου,θα δούμε την ανάπτυξη αναλυτικά,πιστεύω θα μας πει κ ο ΕΙΔΙΚΟΣ παλι αν ισχύει.
Έχω ακούσει οτι γίνετε, άκουσα κ περίπτωση που η ΠΗΤ μεταφέρθηκε 3 εβδομάδες πριν!
Ας ελπίσουμε οτι δε θα συμβεί κ σε μας, μέχρι μια βδομάδα η 10 μέρες πριν εντάξει αλλα για πιο νωρίς θα φοβόμουν νομίζω!!


Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα εγκυουλες μου!!!  Very Happy Very Happy Very Happy 
τι κανετε??
εγω μια απο τα ιδια αλλα απο διαθεση καλα παμε Very Happy Very Happy Very Happy 
συγνωμη ρε κοριτσια αλλα δε προλαβαινω να σας διαβασω!!!  Rolling Eyes 
 Rolling Eyes 

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!! Τί κάνετε?? εγώ χθες πήγα για ψιλοshopping για να ανέβει λίγο το ηθικό!! Πήρα και την Prevenstria Frezyderm και όντως η μυρωδιά της είναι ευχάριστη!! ...λέει πως κάνει και για το στήθος αλλά μάλλον θα φτιάξω κεραλοιφή να βάζω..

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anastasia's έγραψε:
poppaki έγραψε:
anastasia's έγραψε:
poppaki έγραψε:
anastasia's έγραψε:
poppaki έγραψε:
anastasia's έγραψε:Καλημερα κορίτσια!!!χτες το βραδυ δε κοιμηθηκα και πολύ καλα...δε με επαιρνε ο ύπνος,ξυπνούσα συνέχεια...ένιωθα πως είχα υπερένταση!!!Ποπάκι μη στενοχωριέσαι τίποτα δε θα είναι....αλλά πολύ καλά έκανες και έκλεισες το απόγευμα...καλύτερα,θα δεις και το μπεμπέ νωρίτερα!!!!!!!!!!!!χτες είχε τέλεια μέρα.σήμερα βλέπω συννεφιά Sad για να δούμε!!!.....φιλάκια κορίτσια!!



καλημερα αναστασια μου....απο που εισαι ειπαμε?
Απο Αλεξανδρούπολη


και θα γεννησεις θεσσαλονικη?
Όχι εδώ Αλεξανδρούπολη στο νοσοκομεί μας το οποίο είναι πανεπιστημιακό και πολύ καλο...


ααα ωραια!!!να σε ρωτησω....ποσο χρονων εισαι και με τι ασχολεισαι αν επιτρεπεται....ετσι για να γνωριστουμε καλυτερα...... Embarassed Embarassed 
Ποπάκι είμαι 34 χρονών και είμαι φιλόλογος...

και εγω ειμαι 34 (κλεισμενα!) και ειμαι καθηγητρια αγγλικων.....εισαι διορισμενη σε σχολειο?

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ελενη,καλως ηρθες κ με το καλο το μωρακι σου!!!


ποπακι μουυυυυυυ  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 24 215994 
μου εχουν λειψει τα πρωινα μας καφεδακια!!!   Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 24 438696  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 24 438696 

(και εσυ και ο καφες  Laughing  Laughing  )

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κι από μένα κορίτσια μου!Τι κάνετε;
Νικολέτα νομίζω στην β'επιπέδου θα καθοριστεί η ημερομηνία αλλά εγώ δεν αγχώνομαι για αυτό,είναι λίγες οι μέρες που έχουμε διαφορά κ ο γιατρός μου είπε δεν είναι τίποτα.
Ελένη καλά έκανες και βγήκες για ψώνια,όπως κ να το κάνουμε σου φτιάχνουν τη διάθεση!όλα καλά θα πάνε I love you 
Σοφάκι  και Ποπάκι Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 24 417472 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσαρες μου καλημερα!!!
σοφακι μου και εμενα μου εχουν λειψει τα πρωινα καδεφακια μας!!!γινε εσυ καλα και θα τα ξαναπιουμε!!!
εγω πηγα ντοκ χτες!!!
ολα καλα με το στρουμφακι μου!!!
εχει φτασει τους 15 ποντους και ειναι ζωηροτατο, αλλα λιγο ντροπαλουλι.....παλι ειχε κλειστα τα ποδαρακια του και ειχε και τον ομφαλιο αναμεσα οποτε δεν ειδαμε παλι καλα το φυλο του. βεβαια μου ειπε οτι μαλλον κοριτσακι ειναι, αλλα θα το επιβεβαιωσουμε στην β επιπεδου.....
τωρα οσον αφορα εμενα ο πονος που εχω ειναι απο το νεφρο. μου ζητησε να πινω πιο πολυ νερο (η αληθεια ειναι οτι τον τελευταιο καιρο το ειχα μειωσει πολυ) και το γρομπαλακι απο κατω ειναι εσωτερικη αιμοροιδα. μου ειπε να πινω μια κουταλιτσα duphalac το βραδυ για να με βοηθαει στην δυσκοιλιοτητα.
αυτα τα νεα μου!!!

αααα οσον αφορα την πητ μην σκατε. απλα καμια φορα ειναι πιο μεγαλο το μωρο και σου λενε οτι μπορει να γεννησεις πιο νωρις.σαν τελευταια μερα υπολογιζουν οταν συμπληρωσουμε και την 40η βδομαδα, τωρα αν το μωρο θελει να ερθει νωριτερα, καλως!

 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 24 328109  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 24 328109  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 24 328109  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 24 328109  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 24 328109  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 24 328109  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 24 328109

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κόρες!
Πως πάμε?

Ποπακι κ εγω κάπως έτσι με τους σφαχτες,μόνο που είναι αριστερά κ μαλλον απ'τη μεριά της ωοθηκης,τον έχω παντα κ οταν είχα περίοδο αλλα τωρα πιέζει το μωράκι κ ποναει.οσο για τις αιμορροΐδες, πικρή ιστορία κ εμένα με έπιασε παλι η δυσκοιλιότητα,δε περνω κ το φαρμακακι πλεον,πηρα ενα κουτί κ είπα θα διορθωθει αλλα μπααααα.

Οσο για τις κρέμες για τις ραγάδες,τελικα τη κρέμα που έβαζα με βούτυρο την άφησα,μου δώσε η κουμπάρα μου ενα βαζάκι με λίπος τύπου βαζελινης,παχύ κ δε χρειάζεται να βάζω καθε μερα,βάζω φανελάκι κ κολάν από πάνω μέχρι τη κοιλίτσα κ κρατάει την ενυδάτωση.

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AngelMommy έγραψε:Καλησπέρα κόρες!
Πως πάμε?

Ποπακι κ εγω κάπως έτσι με τους σφαχτες,μόνο που είναι αριστερά κ μαλλον απ'τη μεριά της ωοθηκης,τον έχω παντα κ οταν είχα περίοδο αλλα τωρα πιέζει το μωράκι κ ποναει.οσο για τις αιμορροΐδες, πικρή ιστορία κ εμένα με έπιασε παλι η δυσκοιλιότητα,δε περνω κ το φαρμακακι πλεον,πηρα ενα κουτί κ είπα θα διορθωθει αλλα μπααααα.

Οσο για τις κρέμες για τις ραγάδες,τελικα τη κρέμα που έβαζα με βούτυρο την άφησα,μου δώσε η κουμπάρα μου ενα βαζάκι με λίπος τύπου βαζελινης,παχύ κ δε χρειάζεται να βάζω καθε μερα,βάζω φανελάκι κ κολάν από πάνω μέχρι τη κοιλίτσα κ κρατάει την ενυδάτωση.




εμενα νικολετα μου το δερμα ειναι πολυ σκατενιο.....φαντασου ειμαι 43 κιλα και εχω ραγαδες ακομα και στις γαμπες απο την εφηβεια. ειμαι σιγουρη πως οτι και να βαλω, οσο και να παστωνομαι θα κανω, ηδη σημερα παρατηρησα το πρωτο κοκκινο σημαδακι. ευχομαι να ειναι απο το λαστιχο του κολαν που φοραγα, αλλα το κοβω χλωμο. θα προσπαθω να την εχω συνεχεια ενυδατωμενη για να κανω τουλαχιστον οσο λιγοτερες γινετα.....

αααα χτες ο ντοκ με ζυγισε με τα εσωρουχα.......ειμαι 46.2, αρα η ζυγαρια στο φαρμακειο που ζυγιζομουν με εβγαλε λαθος 48 κιλα (να μου πεις ζυγιζομουν με τα παπουτσια, τα ρουχα και το μπουφαν!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes )αρα λοιπον εχω παρει 3 κιλα.ολα ομως ειναι στην κοιλια!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομορφες εγκυουλες!!
τι μου κανετε σημερα?
εγω σηκωθηκα παλι με πονοκεφαλο, αλλα περασε!τι περιεργο πραγμα και αυτο βρε παιδι μου, καθε πρωι οταν ξυπναω εχω τρομερο πονο αναμεσα στα ματια και πισω στον αυχενα και μολις σηκωθω απο το κρεβατι, περναει.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
αντε πλησιαζει το σκ κοριτσια!!!
 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 24 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 24 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 24 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 24 328109 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραααααααα!!!  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
τι κανετε??
εγω νομιζω οτι ειμαι καλα,ελπιζω κ να κρατησει!!!

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημερα κοριτσια! Τι κανετε; Εγω δουλεια και δεν την παλευω καθολουυυυ! Αντε σκ ερχεται!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κι από εμένα κοριτσια!! Κι εγώ σήμερα νιώθω καλά πέρα από μια ανακατοσούρα... αν και δεν κοιμήθηκα πολύ καλά γιατί πονούσαν οι γοφοί μου να κοιμάμαι μια δεξιά μια αριστερά..

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eleftheria82 έγραψε:Καλημερα κοριτσια! Τι κανετε; Εγω δουλεια και δεν την παλευω καθολουυυυ! Αντε σκ ερχεται!


καλημερα ελευθερια!!με τι ασχολεισαι αν επιτρεπεται?

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας κουκλάρες συγκαστρούλες!
Δεν προλαβαίνω να μπαίνω κάθε μέρα αλλά σας διαβάζω!
Αχ κοριτσάρες το φάγαμε το μισό σχεδόν!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κ από μένα εγκυούλες!Τι κάνετε;
Αύριο είναι η μεγάλη μέρα της β'επιπέδου..ελπίζω όλα να πάνε καλά και το μωράκι μου να είναι μια χαρά Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 24 534787 

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
poppaki έγραψε:
eleftheria82 έγραψε:Καλημερα κοριτσια! Τι κανετε; Εγω δουλεια και δεν την παλευω καθολουυυυ! Αντε σκ ερχεται!


καλημερα ελευθερια!!με τι ασχολεισαι αν επιτρεπεται?

Στην μηχανογράφηση μιας εταιρίας δουλεύω!!! Με Pc ασχολουμαι όλη μέρα!!!!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
jenny.k έγραψε:Καλησπέρα κ από μένα εγκυούλες!Τι κάνετε;
Αύριο είναι η μεγάλη μέρα της β'επιπέδου..ελπίζω όλα να πάνε καλά και το μωράκι μου να είναι μια χαρά Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 24 534787 

Αντε έφτασε η μέρα!! όλα καλά θα πάνε θα δεις και το φατσουλίνι να ηρεμήσεις!!!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
jenny.k έγραψε:Καλησπέρα κ από μένα εγκυούλες!Τι κάνετε;
Αύριο είναι η μεγάλη μέρα της β'επιπέδου..ελπίζω όλα να πάνε καλά και το μωράκι μου να είναι μια χαρά Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 24 534787 
Τι ωραια που εφτασε η μερα!!!φυσικα και θα πανε ολα καλα!!!!!θα δεις κι εσυ οπως κι εμεις προχτες πως μεγαλωσε παρα πολυ....σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια!!!

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
jenny.k έγραψε:Καλησπέρα κ από μένα εγκυούλες!Τι κάνετε;
Αύριο είναι η μεγάλη μέρα της β'επιπέδου..ελπίζω όλα να πάνε καλά και το μωράκι μου να είναι μια χαρά Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 24 534787 
Καλη επιτυχία και απο εμένα!!! Ολα καλά να πάνε!!! Να δεις το μικρούλι σου! Θετική σκέψη!!!!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σας ευχαριστώ πολύ πολύ κοριτσάκια μου!θα σας ενημερώσω όταν γυρίσω..5 εβδομάδες έχω να την δω τη μπουμπού μου μου έλειψε!εσείς αναστασία κ ελευθερία που την εχετε κάνει πως φαίνονται τα μωράκια;βλέπεις πιο ξεκάθαρα τα χαρακτηριστικά τους;

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εγω εκανα τον υπερηχο στο ΙΑΣΩ. Ενημερώνω οτι δεν ήταν 3d. Εγω καθαρα ειδα την καρδουλα, χερακια , ποδαρακια και το κεφαλακι! Α και τα γεννητικα οργανα μας τα μοστραρε κανονικα!!!! Χαρακτηριστικά να πω την αλήθεια οχι αλλα πλεον ειναι ενα σχηματισμενο μωρακι πληρως....

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ούτε εγώ θα κανω 3d νομίζω.όπως κ να έχει κάθε φορά φαίνονται και πιο μωράκια με τα όλα τους Wink 

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια εγώ την αυχενική την έκανα στο ΡΕΑ και ο υπέρηχος εκεί είναι σούπερ και το είδαμε με πολύ λεπτομέρεια οπότε στην β' επιπέδου θα δούμε πολλά και καθαρότερα! Στο ιασώ έκανε η αδερφή μου και τα στιγμιότυπα δεν ήταν ιδιαίτερα καθαρα αλλά της έβγαλε κ μια φωτο 3d την φατσούλα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις