Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
116 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 116 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πως ειστε κουκλιτσες; Καναμε την αυχενικη και ολα πηγαν καλα! Αυριο περιμενω και τα αποτελέσματα της PAPP A για να ηρεμησουμε τελειως και να παμε παρακατω!
Τζενη εμενα ο γιατρος μου ειναι στο Ρεα και δεν τον αλλαζω. Η κουμπαρα μου γεννησε στο Ελενα. Γενικα εμεινε πολυ ευχαριστημενη και δεν ειπε κατι αρνητικο!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nancy82 έγραψε:Πως ειστε κουκλιτσες; Καναμε την αυχενικη και ολα πηγαν καλα! Αυριο περιμενω και τα αποτελέσματα της  PAPP A για να ηρεμησουμε τελειως και να παμε παρακατω!
Τζενη εμενα ο γιατρος μου ειναι στο Ρεα και δεν τον αλλαζω. Η κουμπαρα μου γεννησε στο Ελενα. Γενικα εμεινε πολυ ευχαριστημενη και δεν ειπε κατι αρνητικο!

 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 13 654316 Μπράβο Νάνσυ!!Μια χαρά!Σε έχει σε εγρήγορση η μικρή σου έτσι;Ξέρεις μήπως πώς λένε τον γιατρό της να έχω μια αποψη;

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nancy82 έγραψε:Πως ειστε κουκλιτσες; Καναμε την αυχενικη και ολα πηγαν καλα! Αυριο περιμενω και τα αποτελέσματα της  PAPP A για να ηρεμησουμε τελειως και να παμε παρακατω!
Τζενη εμενα ο γιατρος μου ειναι στο Ρεα και δεν τον αλλαζω. Η κουμπαρα μου γεννησε στο Ελενα. Γενικα εμεινε πολυ ευχαριστημενη και δεν ειπε κατι αρνητικο!

φυλο μαθαμε?

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχετε αυξημενα υγρα εσεις ρε κοριτσια?

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bourboulithra έγραψε:εχετε αυξημενα υγρα εσεις ρε κοριτσια?

ρε συ μαράκι πάρα πολλά όμως αφου μερικες φορές ανησυχώ.ρώτησα τον γιατρό κ μου ειπε ότι ειναι απόλυτα φυσιολογικο.με σερβιετακια την βγαζω επι καθημερινης βασεως

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jenny.k έγραψε:
bourboulithra έγραψε:εχετε αυξημενα υγρα εσεις ρε κοριτσια?

ρε συ μαράκι πάρα πολλά όμως αφου μερικες φορές ανησυχώ.ρώτησα τον γιατρό κ μου ειπε ότι ειναι απόλυτα φυσιολογικο.με σερβιετακια την βγαζω επι καθημερινης βασεως

ουφ! μια απτα ιδια κ εγω!αστα!αφου λεω καμια φορα,ρε γαμωτο τα νερα σπασαν απο τωρα? Razz Razz Razz 
σερβιετακια κ εγω συνεχεια ,αλλα δεν ειναι και υγιεινα αυτα ρε γαμωτο,ευθυνονται για κολπιτιδες και ουρολοιμωξεις...τι να κανουμε...?

Alexanda11

Alexanda11
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bourboulithra έγραψε:εχετε αυξημενα υγρα εσεις ρε κοριτσια?

bourboulithra έγραψε:
Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ,ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ...ΑΛΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ...(ΜΕΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΙΣΕ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ-ΞΕΣΠΙΤΩΝΟΜΟΥΝ ΣΥΧΝΑ ΠΥΚΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ)

Embarassed Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed

Τέτοια υγρά εννοείς bourboulithra;; Έχεις ένα κόλλημα με τα <<υγρά>> πάντως. Αξιοπερίεργο.

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλά το γελάς εγώ άρχισα να ανησυχώ μήπως είναι τα αμνιακά υγρά και έπαθε κάτι το μωρό Laughing 
ναι πράγματι δεν είναι καλά αλλά για όταν είμαστε έξω δεν υπάρχει άλλη λύση..
εν τω μεταξύ όταν ξαπλώνω κάποιες φορές και πιάνω την κοιλιά μου νιώθω λες και έχει μαζευτεί όλο δεξιά και κάνει ένα μεγάλο καρούμπαλο.

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jenny.k έγραψε:καλά το γελάς εγώ άρχισα να ανησυχώ μήπως είναι τα αμνιακά υγρά και έπαθε κάτι το μωρό Laughing 
ναι πράγματι δεν είναι καλά αλλά για όταν είμαστε έξω δεν υπάρχει άλλη λύση..
εν τω μεταξύ όταν ξαπλώνω κάποιες φορές και πιάνω την κοιλιά μου νιώθω λες και έχει μαζευτεί όλο δεξιά και κάνει ένα μεγάλο καρούμπαλο.

εγω δεν καταλαβαινω τιποτα τετοιο!
κινησεις νιωθεις?

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bourboulithra έγραψε:
jenny.k έγραψε:καλά το γελάς εγώ άρχισα να ανησυχώ μήπως είναι τα αμνιακά υγρά και έπαθε κάτι το μωρό Laughing 
ναι πράγματι δεν είναι καλά αλλά για όταν είμαστε έξω δεν υπάρχει άλλη λύση..
εν τω μεταξύ όταν ξαπλώνω κάποιες φορές και πιάνω την κοιλιά μου νιώθω λες και έχει μαζευτεί όλο δεξιά και κάνει ένα μεγάλο καρούμπαλο.

εγω δεν καταλαβαινω τιποτα τετοιο!
κινησεις νιωθεις?

μπα τίποτα ακόμα,από 18 και μετά φαντάζομαι..αλλά καταλαβαίνω ότι ανέβηκε πιο ψηλά έχει σκληρύνει η κοιλια μου και πιο πάνω σε σχέση με πριν.

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jenny.k έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
jenny.k έγραψε:καλά το γελάς εγώ άρχισα να ανησυχώ μήπως είναι τα αμνιακά υγρά και έπαθε κάτι το μωρό Laughing 
ναι πράγματι δεν είναι καλά αλλά για όταν είμαστε έξω δεν υπάρχει άλλη λύση..
εν τω μεταξύ όταν ξαπλώνω κάποιες φορές και πιάνω την κοιλιά μου νιώθω λες και έχει μαζευτεί όλο δεξιά και κάνει ένα μεγάλο καρούμπαλο.

εγω δεν καταλαβαινω τιποτα τετοιο!
κινησεις νιωθεις?

μπα τίποτα ακόμα,από 18 και μετά φαντάζομαι..αλλά καταλαβαίνω ότι ανέβηκε πιο ψηλά έχει σκληρύνει η κοιλια μου και πιο πάνω σε σχέση με πριν.

εγω κατι νιωθω αλλα δεν ειμαι σιγουρη αν ειναι το μωρο!!  Razz  πασαλειφομαι με κεραλοιφη γιατι εβγαλα κοκκινες γραμμουλες και εχω πολυ φαγουρα στην κοιλια...να βαζεις και εσυ να προλαβεις τις ραγαδες! εχω σε 10 μερες γιατρο και εχω αγωνια! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 13 215994 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμενα με πιάνει στο στήθος πολύ φαγούρα.τι είναι η κεραλοιφή;πρωτη φορα στο φορουμ τον ειδα τον όρο.βαζω ενυδατική προς το παρόν.αχ τι ωραία που εχεις γιατρό!θα σιγουρεψεις κ το φύλο ε;εγώ θα πάω κατευθειαν για τη β' επιπέδου τον επόμενο μήνα

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jenny.k έγραψε:εμενα με πιάνει στο στήθος πολύ φαγούρα.τι είναι η κεραλοιφή;πρωτη φορα στο φορουμ τον ειδα τον όρο.βαζω ενυδατική προς το παρόν.αχ τι ωραία που εχεις γιατρό!θα σιγουρεψεις κ το φύλο ε;εγώ θα πάω κατευθειαν για τη β' επιπέδου τον επόμενο μήνα

ειναι φυτικη χειροποιητη αλοιφη απο κερι μελισσας και ελαιολαδο.εγω την κανω μονη μου.βοηθαει πολυ στην ελαστικοτητα του δερματος.η κηραλοιφη και το αμυγδαλελαιο(στο φαρμακειο τη βρισκεις)ειναι πολυ καλα για τι δερμα τωρα που "ανοιγει".

ναι θα το σιγουρεψουμε αν μας κανει το χατιρι και καθεται καλα! εκλεισες ραντεβου για β επιπεδου?ξερεις τιμες?

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
α ωραία θα το ψαξω για την αλοιφή πρέπει να κάνει καλη δουλειά αν κρινω από τα συστατικά της.
ναι έκλεισα για τις 14 φεβρουαρίου.εδώ κάτω στην κρήτη μας θα πληρώσω 150ευρώ,τώρα αλλού δεν ξέρω αλλά εδώ κάτω εμένα όλα μου φαίνονται πιο ακριβά από ότι στα βόρεια..

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jenny.k έγραψε:α ωραία θα το ψαξω για την αλοιφή πρέπει να κάνει καλη δουλειά αν κρινω από τα συστατικά της.
ναι έκλεισα για τις 14 φεβρουαρίου.εδώ κάτω στην κρήτη μας θα πληρώσω 150ευρώ,τώρα αλλού δεν ξέρω αλλά εδώ κάτω εμένα όλα μου φαίνονται πιο ακριβά από ότι στα βόρεια..

οχι μη νομιζεις κ εδω τοσα ακουω οτι ειναι....εγω αν βρω ραντεβου λεω να παω στο νοσοκομειο που κανει 73 ευρω.μεχρι τον προηγουμενο μηνα κοστιζε 8.5 ευρω.... Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 13 679259 

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ! αντε β επιπεδου και μετα τι εμεινε ταχα?αλλο τοσο !! στη μεση ειμαστε!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εδώ κάτω φαντάσου πρέπει να έχει 3-4 πιστοποιημένους αν δεν κάνω λάθος για όλο το νησί και επειδή δεν ξέρω που παν τα τέσσερα αφού δεν έχω κανέναν εδώ πήγα συστημένη από τον γιατρό μου.πολύ ακριβη ρ παιδί μου και πολύ σημαντική εξίσου.ψάξε το εσύ εκεί μπας και σου βγει πιο φθηνά.
ναι φαντάσου ότι σε 3 εβδομάδες περίπου φτάνουνε στα μισά.

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jenny.k έγραψε:εδώ κάτω φαντάσου πρέπει να έχει 3-4 πιστοποιημένους αν δεν κάνω λάθος για όλο το νησί και επειδή δεν ξέρω που παν τα τέσσερα αφού δεν έχω κανέναν εδώ πήγα συστημένη από τον γιατρό μου.πολύ ακριβη ρ παιδί μου και πολύ σημαντική εξίσου.ψάξε το εσύ εκεί μπας και σου βγει πιο φθηνά.
ναι φαντάσου ότι σε 3 εβδομάδες περίπου φτάνουνε στα μισά.

αμα τον εμπιστευεσαι το γιατρο σου εισαι οκ τοτε,αφου σ εστειλε αυτος!
ειναι ακριβη ναι! και σημαντικη(?) οκ βλεπεις πολλα αλλα τι κανουμε αν βρει κατι? ειναι ολοκληρο μωρο στις 22 εβδομαδες.........

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
του έχω μεγάλη εμπιστοσύνη,μου εμπνέει ασφάλεια.
κοίτα τουλάχιστον ξέρουν και οι γιατροί αν υπάρχει κάποιο σοβαρό ζήτημα ώστε να είναι προετοιμασμένοι με το που έρθει στον κόσμο να το φροντίσουν κατάλληλα ό,τι κι αν σημαίνει αυτό.ελπίζουμε όλα τα μωράκια να είναι καλά!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομορφες συνεγκυουλες!!!
τι μου κανετε;;;;εδω σημερα εχει εναν υπεροχο πρωινο ηλιο!!
μαρακι, υγρα εχω και εγω αλλα αποφευγω τα σερβιετακια γτ κανω πολυ ευκολα μυκητες!
χτες πηγα ντοκ για να του δειξω τις εξετασεις κολπικου υγρου και καλλιεργειας ουρων που εκανα.
εχω λιγους μυκητες, αλλα μου ειπε εφοσον δεν εχω ενοχληση ή φαγουρα, δεν χρειαζομαι θεραπεια. η καλλιεργεια ουρων δεν εδειξε ουρολοιμωξη. οποτε και απο εκει ειμσατε κομπλε. μου ειπε βεβαια να πινω πολυ νερο!
επομενο ραντεβου για να δουμε το μωρο εχω στις 13/2.
επισης μου εκοψε και τα utrogestan αφου εχω να δω αιμα απο τις 25/12.
μου εγραψε ξανα εξετασεις αιματος για να δουμε αιματοκριτη και σακχαρο.
επισης μας ειπε να μη το δεσουμε καθολου για το κοριτσακι που μας ειπαν γτ ειναι ακομα πολυ νωρις για το φυλο.....
σημερα θα τον παρω για τ' αποτελεσματα του papp-a και απο βδομαδα για της κυστικης ινωσης.
ειπαμε και στο επομενο ραντεβου να συζητησουμε και το οικονομικο. ενα ζητημα φλεγον!!!!!
αυτα τα νεακια μου κοριτσουδες!!!
φιλια σε ολες τις κοιλιτσες!!!

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σας κοριτσακια μου! Πηγα και εγω εχθες στον γιατρο μου! Ολα καλα αλλα το μωρακι μας ειναι πεισματαρικο. Δεν θελει να μας δειξει τι ειναι! Β επιπεδου απο 5 φεβρουαριου. Παντως και εδω στην αθηνα το ιδιο κοστιζει η εξεταση! Απο υγρα εχω και εγω αρκετα! Οχι πλημμυρα αλλα αρκετα! Το σερβιετακι απαραιτητο!

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κοριτσάκια!Χαίρομαι που είστε όλες καλά!Κάναμε κι εμείς αυχενική χθες, όλα καλά.Φύλο δε μας είπε, την άλλη φορά. Όσο για τα υγρά κι εγώ πολλά έχω οπότε σερβιετάκι απαραίτητο αν και δεν είναι ότι καλύτερο..

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα ομορφες! Φυλο δεν μας ειπε ουτε εμας. Φαντάζομαι την επομενη φορα στην τακτικη επισκεψη!

Τζενη μου θα ρωτησω την κουμπαρα μου να σου πω γιατινδεν το θυμάμαι το ονομα του!
Απο υγρα φουλ ετσι για να αγχωνομαι και να τρεχω ολη μερα στην τουαλέτα! Σερβιετακι δεν χρησιμοποιω απλα αλλαζω συνεχεια εσωρουχο!
Αντε τωρα με το καλο να παμε για τη β επιπεδου!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νααααα μαι κ εγώ!
Τι κάνετε κοπελουδες?

Από οσο διάβασα όλες κάναμε Αυχενικη κ με καλα αποτέλεσματα!
Μπράβο πολύ χαίρομαι για όλες!
Άντε κ καλα μας αποτελέσματα στη Β επιπέδου, κ εγω έχω σε ενα μηνα ακριβώς στις 17.02.
Οσο για τα υγρά κ εγω μια απ'τα ίδια,με τα σερβιετακια τη βγάζω αλλα παίρνω αυτά με βαμβακερη επιφάνεια,ευτυχώς δεν ειμαι ευαίσθητη για μύκητες κλπ. Κ στην εγκυμοσύνη θέλει επιπλέον προσοχή!

Να σας πω βρε ΚΟΡΙΤΣΙΑ, σε λίγο καιρό γίνομαι 25 κ ήθελα να κανω κατι ξεχωριστό,τωρα με την εγκυμοσύνη δε μπορώ να βγω κ πολύ αργά, δε θέλω να καλέσω στο σπίτι γιατί θα γίνει χαμός πάλι,κ δεν έχω όρεξη να καθαρίζω κ να Μαι δύο μέρες στη κουζίνα.
έλεγα να πω μερικές φίλες μόνο γυναίκες να πάμε για κανένα φαγητακι καλητερα,εσείς τι λέτε?
Πέφτουν κ παρασκευή τα γενέθλια μου φέτος οποτε βολεύει.

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AngelMommy έγραψε:Νααααα μαι κ εγώ!
Τι κάνετε κοπελουδες?

Από οσο διάβασα όλες κάναμε  Αυχενικη κ με καλα αποτέλεσματα!
Μπράβο πολύ χαίρομαι για όλες!
Άντε κ καλα μας αποτελέσματα στη Β επιπέδου, κ εγω έχω σε ενα μηνα ακριβώς στις 17.02.
Οσο για τα υγρά κ εγω μια απ'τα ίδια,με τα σερβιετακια τη βγάζω αλλα παίρνω αυτά με βαμβακερη επιφάνεια,ευτυχώς δεν ειμαι ευαίσθητη για μύκητες κλπ. Κ στην εγκυμοσύνη θέλει επιπλέον προσοχή!

Να σας πω βρε ΚΟΡΙΤΣΙΑ, σε λίγο καιρό γίνομαι 25 κ ήθελα να κανω κατι ξεχωριστό,τωρα με την εγκυμοσύνη δε μπορώ να βγω κ πολύ αργά, δε θέλω να καλέσω στο σπίτι γιατί θα γίνει χαμός πάλι,κ δεν έχω όρεξη να καθαρίζω κ να Μαι δύο μέρες στη κουζίνα.
έλεγα να πω μερικές φίλες μόνο γυναίκες να πάμε για κανένα φαγητακι καλητερα,εσείς τι λέτε?
Πέφτουν κ παρασκευή τα γενέθλια μου φέτος οποτε βολεύει.

και εγω εχω γενεθλια τα 25 μου αλλα το καλοκαιρι οποτε θα χω γεννησει πρωτα ο Θεος. Razz 
καλε μην κανεις τιποτα σπιτι και κουραζεσαι!!παρε 2-3 καλους κ αγαπημενους σου ανθρωπους και πηγαινετε εξω καλυτερα.!
εγω σκεφτομουν οτι ενα ταξιδακι πριν γεννησω θα το εκανα με πολυ μεγαλη χαρα

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bourboulithra έγραψε:
AngelMommy έγραψε:Νααααα μαι κ εγώ!
Τι κάνετε κοπελουδες?

Από οσο διάβασα όλες κάναμε  Αυχενικη κ με καλα αποτέλεσματα!
Μπράβο πολύ χαίρομαι για όλες!
Άντε κ καλα μας αποτελέσματα στη Β επιπέδου, κ εγω έχω σε ενα μηνα ακριβώς στις 17.02.
Οσο για τα υγρά κ εγω μια απ'τα ίδια,με τα σερβιετακια τη βγάζω αλλα παίρνω αυτά με βαμβακερη επιφάνεια,ευτυχώς δεν ειμαι ευαίσθητη για μύκητες κλπ. Κ στην εγκυμοσύνη θέλει επιπλέον προσοχή!

Να σας πω βρε ΚΟΡΙΤΣΙΑ, σε λίγο καιρό γίνομαι 25 κ ήθελα να κανω κατι ξεχωριστό,τωρα με την εγκυμοσύνη δε μπορώ να βγω κ πολύ αργά, δε θέλω να καλέσω στο σπίτι γιατί θα γίνει χαμός πάλι,κ δεν έχω όρεξη να καθαρίζω κ να Μαι δύο μέρες στη κουζίνα.
έλεγα να πω μερικές φίλες μόνο γυναίκες να πάμε για κανένα φαγητακι καλητερα,εσείς τι λέτε?
Πέφτουν κ παρασκευή τα γενέθλια μου φέτος οποτε βολεύει.

και εγω εχω γενεθλια τα 25 μου αλλα το καλοκαιρι οποτε θα χω γεννησει πρωτα ο Θεος. Razz 
καλε μην κανεις τιποτα σπιτι και κουραζεσαι!!παρε 2-3 καλους κ αγαπημενους σου ανθρωπους και πηγαινετε εξω καλυτερα.!
εγω σκεφτομουν οτι ενα ταξιδακι πριν γεννησω θα το εκανα με πολυ μεγαλη χαρα

Ετσι λεω κ εγω να κανω, μονο κοριτσοπαρεα, ειναι καμια 5 - 6 οποτε δε θα μου φυγουν κ πολλα!!

Αντε με το καλο κ εσυ το καλοκαιρακι!!πωπωπω το σκεφτομαι καμια φορα πως περασανε τα χρονια και εφτασα 25, λεω στο μυαλο ειμαι ακομα 15 πολλες φορες και θα κανω και μωρο; Razz Razz Razz 
και ο συζυγος θα γινει 35 τον ιουνιο, ολα στρογγυλα φετος!
οσο για το ταξιδακι καντο οσο μπορεις, το πασχα θα ελεγα, κανενα πηλιο που το χεις κ κοντα η κανενα νησακι σκοπελο σκιαθο απο θεσσαλονικη πας απευθειας, αν δεν εχεις φουσκωσει πολυ κ σε βαστανε τα ποδια σου!
εμεις την πιο αλλη βδομαδα παμε Αυστρια στα βουνα! ο αντρουλης κ κατι φιλοι για σκι, εγω δε κανει αλλα θα παω να ξελαμπικαρω λιγο και να παρω καθαρο αερα, ειχαμε παει πριν 3 χρονια και εκανα και σκι, ητανε τελεια!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις