Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
149 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 149 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AngelMommy έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
AngelMommy έγραψε:Νααααα μαι κ εγώ!
Τι κάνετε κοπελουδες?

Από οσο διάβασα όλες κάναμε  Αυχενικη κ με καλα αποτέλεσματα!
Μπράβο πολύ χαίρομαι για όλες!
Άντε κ καλα μας αποτελέσματα στη Β επιπέδου, κ εγω έχω σε ενα μηνα ακριβώς στις 17.02.
Οσο για τα υγρά κ εγω μια απ'τα ίδια,με τα σερβιετακια τη βγάζω αλλα παίρνω αυτά με βαμβακερη επιφάνεια,ευτυχώς δεν ειμαι ευαίσθητη για μύκητες κλπ. Κ στην εγκυμοσύνη θέλει επιπλέον προσοχή!

Να σας πω βρε ΚΟΡΙΤΣΙΑ, σε λίγο καιρό γίνομαι 25 κ ήθελα να κανω κατι ξεχωριστό,τωρα με την εγκυμοσύνη δε μπορώ να βγω κ πολύ αργά, δε θέλω να καλέσω στο σπίτι γιατί θα γίνει χαμός πάλι,κ δεν έχω όρεξη να καθαρίζω κ να Μαι δύο μέρες στη κουζίνα.
έλεγα να πω μερικές φίλες μόνο γυναίκες να πάμε για κανένα φαγητακι καλητερα,εσείς τι λέτε?
Πέφτουν κ παρασκευή τα γενέθλια μου φέτος οποτε βολεύει.

και εγω εχω γενεθλια τα 25 μου αλλα το καλοκαιρι οποτε θα χω γεννησει πρωτα ο Θεος. Razz 
καλε μην κανεις τιποτα σπιτι και κουραζεσαι!!παρε 2-3 καλους κ αγαπημενους σου ανθρωπους και πηγαινετε εξω καλυτερα.!
εγω σκεφτομουν οτι ενα ταξιδακι πριν γεννησω θα το εκανα με πολυ μεγαλη χαρα

Ετσι λεω κ εγω να κανω, μονο κοριτσοπαρεα, ειναι καμια 5 - 6 οποτε δε θα μου φυγουν κ πολλα!!

Αντε με το καλο κ εσυ το καλοκαιρακι!!πωπωπω το σκεφτομαι καμια φορα πως περασανε τα χρονια και εφτασα 25, λεω στο μυαλο ειμαι ακομα 15 πολλες φορες και θα κανω και μωρο; Razz Razz Razz 
και ο συζυγος θα γινει 35 τον ιουνιο, ολα στρογγυλα φετος!
οσο για το ταξιδακι καντο οσο μπορεις, το πασχα θα ελεγα, κανενα πηλιο που το χεις κ κοντα η κανενα νησακι σκοπελο σκιαθο απο θεσσαλονικη πας απευθειας, αν δεν εχεις φουσκωσει πολυ κ σε βαστανε τα ποδια σου!
εμεις την πιο αλλη βδομαδα παμε Αυστρια στα βουνα! ο αντρουλης κ κατι φιλοι για σκι, εγω δε κανει αλλα θα παω να ξελαμπικαρω λιγο και να παρω καθαρο αερα, ειχαμε παει πριν 3 χρονια και εκανα και σκι, ητανε τελεια!!
εμενα ο δικος μου μπηκε στα 37 τωρα στις γιορτες!!
καλα κ εγω καπου καπου με σκεφτομαι με το μωρο και πελαγωνω!!αλλα ειναι καλη ηλικια.η μαμα μου στα 20 με εκανε!φαντασου!
τι καλα θα πατε Αυστρια!πανε να χαλαρωνεις στα σαλε!!
τα μερη που ειπες τα εχω ηδη επισκεφτει αρκετες φορες!καπου θα βρω μωρε να παμε ετσι να ξελαμπικαρουμε λιγακι! καλα να μαστε και βλεπουμε το που!! αλλα το οτι θα παω το χω σιγουρακι!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
A poly wraia!!K esena oi "megaloi" s'aresoun..??xaxaxaxaaa...kapote fainotan h diafora, twra pleon ka8olou, ase pou o dikos mou neanizei!!

Kai sth telikh an de mporeseis pio makrya anebaineis mexri ta Katw Prionia, (pou ta xw nostalgisei poly) gia kafedaki ama anoiksei o kairos!! apo katerinh den eisai?

o Giatros mou eipe kanei na pame sta Bouna alla to pio poly mexri 2000 metra ypsometro kai oxi ski k alla spor giati h pi8anothta traumatismou einai poly megalh, alla k se sale de 8a pame! sthn ellada den exei toso psila bouna opote den 8a xeis problhma!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AngelMommy έγραψε:A poly wraia!!K esena oi "megaloi" s'aresoun..??xaxaxaxaaa...kapote fainotan h diafora, twra pleon ka8olou, ase pou o dikos mou neanizei!!

Kai sth telikh an de mporeseis pio makrya anebaineis mexri ta Katw Prionia, (pou ta xw nostalgisei poly) gia kafedaki ama anoiksei o kairos!! apo katerinh den eisai?

o Giatros mou eipe kanei na pame sta Bouna alla to pio poly mexri 2000 metra ypsometro kai oxi ski k alla spor giati h pi8anothta traumatismou einai poly megalh, alla k se sale de 8a pame! sthn ellada den exei toso psila bouna opote den 8a xeis problhma!

ναι απο Κατερινη!τι μ αρεσουν οι μεγαλοι, 30 φαινεται δε φαινεται ρε συ! ετσι την πατησα!! χαχαχαχα

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρακι, νικολετα!!!
καλε μιλατε εσεις στα 25!!!!!!
παναγια μου!!!εμεις οι γριες που προχωραμε στα 35 τι να πουμε;;;;!!!!!εμεις 5 ακριβως χρονια διαφορα με το καψουρομανουλο, αλλα και αυτος δεν φαινεται για 40!και εμενα μου αρεσει να εχει το ζευγαρι μερικα χρονακια διαφορα.......
εγω παλι κοριτσακια μου αισθανομαι πολυ ωριμη και ετοιμη για το μωρο.....ισως ειναι η ηλικια μου, ισως ειναι οτι το καναμε μετα απο 4 χρονια γαμου, δεν ξερω, παντως νοιωθω απολυτα ετοιμη!
αυτα.....νικολετα το νου σου στα βουνα!!!να προσεχεις πολυ!αληθεια με το κρυο δεν εχεις προβλημα;;;
φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!
να εχετε ολες ενα υπεροχο σκ!!!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κσλησπέρα κοριτσούδια!Νικολέτα καλύτερα να πάτε κάπου έξω με τους ανθρώπους που θέλεις να γιορτάσεις,θα έχεις πολύ σουξου μουξου και μάζεμα μετά στο σπίτι.Μην κουράζεσαι Wink 
Η πιο μικρή στην ομάδα μας πρέπει να είμαι εγώ ε; Razz 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πόπη μου θα μου αλλάξεις ημερομηνία στην πητ;Κλείνω τις 40 εβδομάδες στις 29 Ιουνίου απλά ο υπέρηχος με βγάζει κάθε φορά διαφορετική και νωρίτερη πητ. Smile 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jenny.k έγραψε:Κσλησπέρα κοριτσούδια!Νικολέτα καλύτερα να πάτε κάπου έξω με τους ανθρώπους που θέλεις να γιορτάσεις,θα έχεις πολύ σουξου μουξου και μάζεμα μετά στο σπίτι.Μην κουράζεσαι Wink 
Η πιο μικρή στην ομάδα μας πρέπει να είμαι εγώ ε; Razz 

γιατι ποσο χρονων εισαι ?

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να Μαι κ εγω το νυχτοπουλι!ημασταν στα κουμπαρια μας στο μέλλοντα νουνο μας δηλαδή για επίσκεψη!
Καλε ποππακι κ εσύ στα 35,δε μας περνει να μιλάμε,δίκιο έχεις!
για μένα τα 25 ειναι η ηλικία της "κρίσης" είτε παντρεμενη είτε ανύπαντρη θα πεις τι κάνω?που βαδίζω?έφτασα σε μια ηλικία που πρέπει να τα δω σοβαρά τα πράγματα!
Πάντως για παιδί νομίζω από τα 25 βαριά 27 κ μετά ειναι η πιο καλή ηλικία, από τη μια κ εγω νοιωθω έτοιμη για το μωράκι!
Οσο για τα κρύα τα χω συνηθίσει πλεον,ειμαι οργανωμένη με εσωθερμικα εσώρουχα κολάν κλπ παντελόνι για σκι με επένδυση κ μπουφάν επισεις!αλλα αμα δω ότι εχει πολλα χιονια μαλλον Θα μείνω μέσα μη φάω κ τα μούτρα μου!


poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοιλιτσες ομορφες!!!
εγω σημερα ξυπνησα στις 7 γτ με ενοχλουσε η κυστη μου!ηπια μπολικο νερακι και συνηλθε!
να σας ρωτησω κατι......εχετε αρχισει να βαζετε τπτ στην κοιλιτσα σας;;;;
εγω εδω και 3 βδομαδες βαζω μια βρεφικη κρεμα της προδερμ που ειναι για μωρακια 0-12 μηνων. ειναι παρα πολυ ενυδατικη και κραταει το δερμα αρκετα λιπαρο. αυτη τη βδομαδα ομως θα παραγγειλω την prevenstria της frezyderm που εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλη.....το παν ειναι να ειναι συνεχεια ενυδατωμενες οι κοιλιτσες μας,βεβαια αν καποια δερματα (οπως το δικο μου) ειναι να κανουν ραγαδες, θα κανουν, οτι και να βαλουμε!!!
αυτα.......
ευχομαι σε ολες να εχετε μια υπεροχη κυριακη!!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:καλημερα κοιλιτσες ομορφες!!!
εγω σημερα ξυπνησα στις 7 γτ με ενοχλουσε η κυστη μου!ηπια μπολικο νερακι και συνηλθε!
να σας ρωτησω κατι......εχετε αρχισει να βαζετε τπτ στην κοιλιτσα σας;;;;
εγω εδω και 3 βδομαδες βαζω μια βρεφικη κρεμα της προδερμ που ειναι για μωρακια 0-12 μηνων. ειναι παρα πολυ ενυδατικη και κραταει το δερμα αρκετα λιπαρο. αυτη τη βδομαδα ομως θα παραγγειλω την prevenstria της frezyderm που εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλη.....το παν ειναι να ειναι συνεχεια ενυδατωμενες οι κοιλιτσες μας,βεβαια αν καποια δερματα (οπως το δικο μου) ειναι να κανουν ραγαδες, θα κανουν, οτι και να βαλουμε!!!
αυτα.......
ευχομαι σε ολες να εχετε μια υπεροχη κυριακη!!!
καλημερα ποππανς!! εγω βαζω κηραλοιφη που κραταει το δερμα λιπαρο! Wink 
και το δικο μου δερμα ειναι......αστα βραστα.....

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα μελλοντικες μου χοντρουλες!
(αα ποπη σχεδον 2 φορες εσυ κανουν μια Μαρια,μα χρυση μου 45 κιλα?? Shocked Shocked  να αναφερεις ξανα το νουμερο των κιλων σου παρακαλω μετα τον 6ο που θα εχει φτασει σε φυσιολογικο νουμερο tongue Razz ,πλακα κανω φυσικα)

ειμαι κομματια καθως χτες εκανα δουλιτσες και κουραστηκα.επλυνα μπανιο,αμαξι,μπαλκονι και η μεση μου το βραδυ παραπονιοταν.
δε μπορω να πω πως ξεκουραστηκα τελειως...
ξανα αρχισα το σιδηρο τωρα που σταματησα απο τη δουλεια μιας και μ εφερνε συνεχομενους εμετους και δε γινοταν στη δουλεια να τρεχω συνεχεια.
τωρα εχω περιοριστει στους 1 με 2 την ημερα,ειμαι σε καλο δρομο!! Smile 
ολες καλα????πως παμε??

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα εγκυούλες μου!!
Πόπη σ'ευχαριστώ για την αλλαγή της πητ Wink 
Μαρία 21 είμαι τον οκτώβρη θα κλείσω τα 22.
Τελευταία φορά που θυμάμαι να είμαι 45 ήτανε δημοτικό Razz 
είναι το "σουλούπι" που λέμε της κάθε κοπέλας.

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jenny.k έγραψε:Καλημέρα εγκυούλες μου!!
Πόπη σ'ευχαριστώ για την αλλαγή της πητ Wink 
Μαρία 21 είμαι τον οκτώβρη θα κλείσω τα 22.
Τελευταία φορά που θυμάμαι να είμαι 45 ήτανε δημοτικό Razz 
είναι το "σουλούπι" που λέμε της κάθε κοπέλας.
πουλακι μου!!! μικρη μικρη!! εχεις παντρευτει?

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι ναι άσε σαν αδερφούλες θα είμαστε Razz 
όχι καλή μου δεν είμαστε παντρεμένοι.

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jenny.k έγραψε:ναι ναι άσε σαν αδερφούλες θα είμαστε Razz 
όχι καλή μου δεν είμαστε παντρεμένοι.
ουτε εγω! Razz  θα κανουμε εναν πολιτικο για τα τυπικα σε καμια βδομαδα.

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κοπελουδες!

Άργησα να ξυπνήσω όπως πάντα κ ο σύζυγος δε με ξύπνησε, χαζός ειναι?οσο κοιμόμουν το ρίξε στο play Station!
Τι κάνετε εσεις?

Που λέτε για τις αλοιφές, εγω δε βάζω τίποτα ακόμα,αλλα ισως θα έπρεπε να ξεκινήσω. Έχω μια κρέμα με βουτήρο από τη μάρκα Hipp δε νομιζω να υπάρχει στην Ελλάδα,αλλα ειναι μάρκα με παιδικά από κρέμες κ είδη περιποίησης μωρού μεχρι βαζάκια με έτοιμες τροφές,γαλα σκόνη κλπ. ειναι πολύ καλή.
Τη κρέμα αυτη την είχα κ την αλλη φορά κ βοήθησε, δεν έκανα πολλές ραγάδες η μαλλον βοήθησε να μην ανοίξουν πολύ οι ραγάδες που είχα κ πριν,γιατί υπηρξε εποχη πριν την εγκυμοσύνη που έχασα σχεδόν 20 κιλά κ δεν έκανα γυμναστική κ ετσι τη πάτησα!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και καλη βδομαδα ομορφες κοιλιτσες!!!!
 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 14 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 14 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 14 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 14 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 14 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 14 654316 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημεραααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 14 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 14 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 14 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 14 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 14 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 14 215994 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μολις εκλεισα ραντεβου για β επιπεδου στο παπαγεωργιου και ειμαι πολυ χαρουμενη που βρηκα ραντεβου!10/2 θα την κανω αλλα λιγο σκαλωσα,για πειτε,σε ποια εβδομαδα την κανουμε ρε σεις?
κολλησα!!απο την 22η μεχρι την 24η???
η απο την 20η μεχρι την 22η? Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 14 534787 

θα ειμαι 20 εβδ κ 5 ημερων τοτε.

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bourboulithra έγραψε:μολις εκλεισα ραντεβου για β επιπεδου στο παπαγεωργιου και ειμαι πολυ χαρουμενη που βρηκα ραντεβου!10/2 θα την κανω αλλα λιγο σκαλωσα,για πειτε,σε ποια εβδομαδα την κανουμε ρε σεις?
κολλησα!!απο την 22η μεχρι την 24η???
η απο την 20η μεχρι την 22η? Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 14 534787 

θα ειμαι 20 εβδ κ 5 ημερων τοτε.


Καλημέρα ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

Μαρακι κ εγω θα ειμαι 20 κ κατι στη Β επιπέδου, 17.02.
Από οσο ξέρω από την 21η κ μετά,μέχρι βαριά την 24η. Δηλαδή 5ο μεχρι 6ο μήνα.
Εγω σε δύο γιατρούς πάω, κ οι δύο το ίδιο είπαν.
Τυχερή στάθηκες που βρήκες ραντεβού κ τόσο γρήγορα μάλιστα,άντε με το καλό κ μην αγχώνεσαι σε παρακαλώ,ηρεμία πάνω απ'όλα, στη κατάσταση μας δε μας παίρνει!

etso


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σας κορίτσια και από μένα εγώ έχω ΠΗΤ 07.06.2014 την Τετάρτη θα κάνω Β΄επιπέδου εύχομαι όλα καλά για όλες τις μαμάδες. εμένα είναι ο δεύτερος γιος, ο πρώτος μου θα γίνει 3 τον Μάρτιο.

διακοπές θα πάτε το καλοκαίρι?  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 14 587529 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AngelMommy έγραψε:
bourboulithra έγραψε:μολις εκλεισα ραντεβου για β επιπεδου στο παπαγεωργιου και ειμαι πολυ χαρουμενη που βρηκα ραντεβου!10/2 θα την κανω αλλα λιγο σκαλωσα,για πειτε,σε ποια εβδομαδα την κανουμε ρε σεις?
κολλησα!!απο την 22η μεχρι την 24η???
              η απο την 20η μεχρι την 22η? Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 14 534787 

θα ειμαι 20 εβδ κ 5 ημερων τοτε.


Καλημέρα ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

Μαρακι κ εγω θα ειμαι 20 κ κατι στη Β επιπέδου, 17.02.
Από οσο ξέρω από την 21η κ μετά,μέχρι βαριά την 24η. Δηλαδή 5ο μεχρι 6ο μήνα.
Εγω σε δύο γιατρούς πάω, κ οι δύο το ίδιο είπαν.
Τυχερή στάθηκες που βρήκες ραντεβού κ τόσο γρήγορα μάλιστα,άντε με το καλό κ μην αγχώνεσαι σε παρακαλώ,ηρεμία πάνω απ'όλα, στη κατάσταση μας δε μας παίρνει!


Νικολετα μου ευχαριστω για την πληροφορια!απλα λιγο αγχωθηκα γιατι λεω σταθηκα τυχερη που βρηκα ραντεβου,αλλα μην ειναι πολυ νωρις!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
etso έγραψε:γεια σας κορίτσια και από μένα εγώ έχω ΠΗΤ 07.06.2014 την Τετάρτη θα κάνω Β΄επιπέδου εύχομαι όλα καλά για όλες τις μαμάδες. εμένα είναι ο δεύτερος γιος, ο πρώτος μου θα γίνει 3 τον Μάρτιο.

διακοπές θα πάτε το καλοκαίρι?  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 14 587529 

καλως ορισες !! πως σε λενε?ειμαι η Μαρια κ ειναι η πρωτη μου εγκυμοσυνη.

οχι γλυκια μου εγω προσωπικα δε σκοπευω να παω διακοπες μετα τη γεννα,ουτε καν μου περασε απο το μυαλο μιας και οι καλοκαιρινες διακοπες ειναι το τελευταιο που θα σκεφτομουν για φετος αφου θα εχω το μωρακι μου-πρωτα ο Θεος.
ενα ταξιδακι πριν γεννησω ευχαριστως θαπηγαινα,αλλα μην φανταστεις ,ετσι κανενα σαββ/κο.

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσάκια!
etso καλώς όρισες στο θεματάκι να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό να γεννήσεις κ το δεύτερο!
Μαρία μην αγχώνεσαι κοπέλα μου κι εγώ έχω την β'επιπέδου στις 14 φλεβάρη και θα είμαι κι εγώ 20 και 5 ημερών σαν κι εσένα.Από ό,τι έχω δει συνήθως στην 20-22 την κάνουν, μερικές φορές κ πιο αργα.

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
etso έγραψε:γεια σας κορίτσια και από μένα εγώ έχω ΠΗΤ 07.06.2014 την Τετάρτη θα κάνω Β΄επιπέδου εύχομαι όλα καλά για όλες τις μαμάδες. εμένα είναι ο δεύτερος γιος, ο πρώτος μου θα γίνει 3 τον Μάρτιο.

διακοπές θα πάτε το καλοκαίρι?  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 14 587529 



Γεια σου κ καλως ηρθες στο θεματακι!!
να σου ζησει ο παιδαρος κ καλως να δεχθεις κ τον δευτερο, αντε κ εγω ελεγα ειμαι η μονη με αγορι προς στιγμην!

Οσο για τις διακοπες...εξησες πληγη!!
εγω μενω Γερμανια οποτε δε θα κατεβουμε φετος, για μενα δε με πειραζει τοσο αλλα ο αντρουλης ειναι η τριτη χρονια που δε θα μπορεσει να κανει διακοπες καλοκαιρι!!
αλλα λεμε να κατεβουμε για κανενα μηνα απο οκτωμβρη αν πανε ολα καλα κ καλητερα ετσι γιατι δε θα χει κ πολλη ζεστη!
νομιζω ειναι δυσκολα με ενα μωρακι ασαραντηστο κ μια λεχωνα μες στο κατακαλοκαιρο!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις