Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
85 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 85 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etso καλησπερα!!
καλως ορισες στο θεματακι μας!!!με το καλο να ερθει και το δευτερο μωρακι σου!!!επιτελους αλλο ενα αγορακι!!!
σε προσθεσα στην λιστα μας.....αν θες μου μου λες και το ονομα σου.....

ουτε εμεις ειμαστε για διακοπες φετος....εγω εχω πητ 26/7 οποτε θα ειμαι λεχωνα. του χρονου πρωτα ο θεος με το νινακι μας μαζι!!!
 Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink 

etso


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
με το καλά σε όλες σας κορίτσια
είμαι η Ελευθερία και ο γιόκας μου είναι ο Αχιλλέας και ο μπέμπης που θα έρθει μμμ δεν ξέρω ακόμα πως θα τον λέμε. να είστε καλά sunny 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια ομορφες εγκυουλες!!!

 flower flower flower flower flower flower flower 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημεραααααααααααα!!!!!!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 15 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 15 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 15 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 15 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 15 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 15 215994 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα συνεγκυουλες!
σημερα πηρα τις αιματολογικες μου εξετασεις......
ο αιματοκριτης μου επεσε κι' αλλο Sad Sad Sad Sad 
πηγε 33...επισης ειναι χαμηλη και η αιμοσφαιρινη και τα ερυθρα μου......
η αληθεια ειναι πως δεν τρωω πολυ κρεας.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes αλλα αυτο απο αυριο θα αλλαξει καθως θα ξεκινησω διατροφη με κρεας καθημερινα.....για να ειμαι ειλικρινης ο ντοκ μου ειχε πει 3 σιδηρους την ημερα και εγω επερνα 2.....μαλλον δεν το ειχα παρει οσο σοβαρα επρεπε.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad απο σημερα ομως αλλαζω ροτα γτ αυριο ξεκιναω το φροντ και θα ειμαι μεσα σε παιδακια, οποτε πρεπει να δυναμωσω το ανοσοποιητικο μου!!!!
αυτα με τα νεα μου.....αληθεια εσεις τι αιματοκριτη εχετε;;;;
εγω ξεκινησα με 37.8, επεσε στο 35.2 και τωρα ειναι 33.1......ελπιζω να ανεβει με την διατροφη και τους 3 σιδηρους την μερα!
 Wink Wink Wink Wink Wink 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοιλιτσες μου!!!
εδω εχουμε ηλιο και το εριξα παλι τσουκου στις δουλειες.κανω διαλειμματακια και σερφαρω!

ολες καλα???
εγω αισιως μπηκα στον 5ο μηνα! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 15 215994 

και ακομα κοιλια η ιδια!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:καλησπερα συνεγκυουλες!
σημερα πηρα τις αιματολογικες μου εξετασεις......
ο αιματοκριτης μου επεσε κι' αλλο Sad Sad Sad Sad 
πηγε 33...επισης ειναι χαμηλη και η αιμοσφαιρινη και τα ερυθρα μου......
η αληθεια ειναι πως δεν τρωω πολυ κρεας.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes αλλα αυτο απο αυριο θα αλλαξει καθως θα ξεκινησω διατροφη με κρεας καθημερινα.....για να ειμαι ειλικρινης ο ντοκ μου ειχε πει 3 σιδηρους την ημερα και εγω επερνα 2.....μαλλον δεν το ειχα παρει οσο σοβαρα επρεπε.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad απο σημερα ομως αλλαζω ροτα γτ αυριο ξεκιναω το φροντ και θα ειμαι μεσα σε παιδακια, οποτε πρεπει να δυναμωσω το ανοσοποιητικο μου!!!!
αυτα με τα νεα μου.....αληθεια εσεις τι αιματοκριτη εχετε;;;;
εγω ξεκινησα με 37.8, επεσε  στο 35.2 και τωρα ειναι 33.1......ελπιζω να ανεβει με την διατροφη και τους 3 σιδηρους την μερα!
 Wink Wink Wink Wink Wink 
οι τελευταιες εξετασεις με βγαζαν αιματοκριτη 34.5 και παιρνω 2 σιδηρους την ημερα

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα εγκυούλες!Πώς είστε;Δεν ανοίγει το μάτι μου σήμερα κι έχω κ 6 ώρες μάθημα! Cool 
Μαράκι τι ωραία που μπήκες στον 5ο ε σε αυτό τον μήνα θα αρχίσει να φαίνεται κοιλίτσα τι στο καλό.Εμένα έχει φουσκώνει λίγο νομίζω.
Βρε κορίτσια με τρομάξατε με τον αιματοκρίτη.Εγώ μόνο μια φορα εκανα την εξέταση στην αρχη και είχα 37 δε μου έδωσε να παίρνω τίποτα σχετικο μόνο μαγνήσιο κ φυλλικό παίρνω.Λέτε να έχω κι εγώ θέμα.το έχω παραμελήσει λιγο το φαί αυτη τη βδομάδα γτ έχω διάφορα στο κεφάλι μου αλλά από το σκ ξεκινάω να μαγειρεύω κανονικά Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 15 534787 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jenny.k έγραψε:Καλημέρα εγκυούλες!Πώς είστε;Δεν ανοίγει το μάτι μου σήμερα κι έχω κ 6 ώρες μάθημα! Cool 
Μαράκι τι ωραία που μπήκες στον 5ο ε σε αυτό τον μήνα θα αρχίσει να φαίνεται κοιλίτσα τι στο καλό.Εμένα έχει φουσκώνει λίγο νομίζω.
Βρε κορίτσια με τρομάξατε με τον αιματοκρίτη.Εγώ μόνο μια φορα εκανα την εξέταση στην αρχη και είχα 37 δε μου έδωσε να παίρνω τίποτα σχετικο μόνο μαγνήσιο κ φυλλικό παίρνω.Λέτε να έχω κι εγώ θέμα.το έχω παραμελήσει λιγο το φαί αυτη τη βδομάδα γτ έχω διάφορα στο κεφάλι μου αλλά από το σκ ξεκινάω να μαγειρεύω κανονικά Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 15 534787 

Τζενακι μην αγχωνεσαι καθολου το μωρακι σου παιρνει οοο,τι χρειαζεται αδειαζοντας τις δικες σου αποθηκες.θα κανεις εξετασεις και θα σε δωσει σιγουρα ο γιατρος αν ειναι σε χαμηλα επιπεδα,που κατα πασα πιθανοτητα θα ειναι.αλλα το μωρο ειναι οκ απο σιδηρο! αυτο να θυμασαι!

γω πχ μαγνησιο δεν παιρνω.στις επομενες εξετασεις θα δειξει! κ ισως αρχισω κ εγω!

καλο κουραγιο με το μαθημα! study 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσουδες μου!!
εγω απο μικρη ειχα θεμα με τον σιδηρο και τον αιματοκριτη......
τα τελευταια χρονια λογω παιδιων και φροντ για να μην αρρωσταινω επινα καθημερινα βιταμινη c αναβραζουσα και ειχα καταφερει και τον ειχα παει στο 39.8.
πριν κανενα χρονο την σταματησα. ετσι επεσε ο αιματοκριτης.
ξεκινησα λοιπον την εγκυμοσυνη με 37 και τωρα επεσε στο 33.
τζενακι......μη το αμελεις.....να τρως πολυ κρεατακι και να τρεφεσαι σωστα!
πες και στον γιατρο σου να κανεις μια αιματολογικη εξεταση να δεις που βρισκεται........ετσι για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.....
μαρακι μου!!!!στον πεμπτο εεε!!!αντε κοντο ζυγωνει η β επιπεδου!!!!εεεε, τωρα η κοιλιτσα θα αρχισει να φαινεται σιγα σιγα!!!
φιλια και στα υπολοιπα κοριτσακια!!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bourboulithra έγραψε:
jenny.k έγραψε:Καλημέρα εγκυούλες!Πώς είστε;Δεν ανοίγει το μάτι μου σήμερα κι έχω κ 6 ώρες μάθημα! Cool 
Μαράκι τι ωραία που μπήκες στον 5ο ε σε αυτό τον μήνα θα αρχίσει να φαίνεται κοιλίτσα τι στο καλό.Εμένα έχει φουσκώνει λίγο νομίζω.
Βρε κορίτσια με τρομάξατε με τον αιματοκρίτη.Εγώ μόνο μια φορα εκανα την εξέταση στην αρχη και είχα 37 δε μου έδωσε να παίρνω τίποτα σχετικο μόνο μαγνήσιο κ φυλλικό παίρνω.Λέτε να έχω κι εγώ θέμα.το έχω παραμελήσει λιγο το φαί αυτη τη βδομάδα γτ έχω διάφορα στο κεφάλι μου αλλά από το σκ ξεκινάω να μαγειρεύω κανονικά Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 15 534787 

Τζενακι μην αγχωνεσαι καθολου το μωρακι σου παιρνει οοο,τι χρειαζεται αδειαζοντας τις δικες σου αποθηκες.θα κανεις εξετασεις και θα σε δωσει σιγουρα ο γιατρος αν ειναι σε χαμηλα επιπεδα,που κατα πασα πιθανοτητα θα ειναι.αλλα το μωρο ειναι οκ απο σιδηρο! αυτο να θυμασαι!

γω πχ μαγνησιο δεν παιρνω.στις επομενες εξετασεις θα δειξει! κ ισως αρχισω κ εγω!

καλο κουραγιο με το μαθημα! study 

την επόμενη φορά που θα πάω θα του πω να μου γράψει εξετάσεις να δω τι γίνεται.σ'ευχαριστώ πολύ μαράκι! flower  κι εσύ καλές δουλειές!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
poppaki έγραψε:καλημερα κοριτσουδες μου!!
εγω απο μικρη ειχα θεμα με τον σιδηρο και τον αιματοκριτη......
τα τελευταια χρονια λογω παιδιων και φροντ για να μην αρρωσταινω επινα καθημερινα βιταμινη c αναβραζουσα και ειχα καταφερει και τον ειχα παει στο 39.8.
πριν κανενα χρονο την σταματησα. ετσι επεσε ο αιματοκριτης.
ξεκινησα λοιπον την εγκυμοσυνη με 37 και τωρα επεσε στο 33.
τζενακι......μη το αμελεις.....να τρως πολυ κρεατακι και να τρεφεσαι σωστα!
πες και στον γιατρο σου να κανεις μια αιματολογικη εξεταση να δεις που βρισκεται........ετσι για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.....
μαρακι μου!!!!στον πεμπτο εεε!!!αντε κοντο ζυγωνει η β επιπεδου!!!!εεεε, τωρα η κοιλιτσα θα αρχισει να φαινεται σιγα σιγα!!!
φιλια και στα υπολοιπα κοριτσακια!!
Ποπάκι από το σαββατοκύριακο που θα είμαι πιο χαλαρά και θα είμαι αρκετό χρόνο σπίτι ξεκινάω εντατικό πρόγραμμα διατροφής.  
πω πω ρε παιδί μου με όλο το τρέξιμο που είχα το αμέλησα το φαγητό.. pale 
σήμερα σηκώθηκα νωρίς να ετοιμάσω το φαί για το μεσημέρι γιατί το απόγευμα έχω πάλι μάθημα.μας έχουν ισοπεδώσει μιλάμε

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σιγουρα αν υπαρχουν πολλες υποχρεωσεις ειναι πιο δυσκολο ν' ακολουθησουμε ενα σωστο προγραμμα διατροφης......εγω ευτυχως φετος εχω πολυ λιγες ωρες στο φροντ και λιγα ιδιαιτερα, οποτε εχω τον χρονο μου να μαγειρευω κανονικα......βεβαια λογω του προβληματος που ειχα και της ακινησιας το ειχε αναλαβει η μανουλα, αλλα τωρα σιγα σιγα αναλαμβανω παλι εγω......
ελπιζω και εσυ να χαλαρωσεις λιγο απο τα μθμ και να φτιαξεις το προγραμματακι σου!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
Τι κάνετε?
Έχω δύο μερουλες να μπω,ούτε κ εγω ξέρω γιατί δε μπήκα!
Εγω που λέτε δε ξέρω ακριβώς πόσο εχει παει ο αιματοκριτης μου,αλλα σίδηρο δε παίρνω εδω κ καιρό,ο γιατρός μου το κόψε γιατί είπε είμαστε σε καλα επίπεδα. Φυλικο (η φολικο?) Οξύ παίρνω σε κάψουλα πολυβιταμινης κ Ω3 λιπαρά εδω κ μια βδομάδα γιατί κάνει καλό στα μάτια κ στην ανάπτυξη γενικά.
Νομίζω το φυλικο είναι πιο σημαντικό απτό σίδηρο για το αίμα του μωρού κ για τα κόκαλα.

Ποππακι δηλαδή είσαι καλά τωρα κ σηκωθηκες?αν σου επέτρεψε κ ο γιατρός σου να γυρίσεις στη δουλειά είναι καλα τα νέα!!
Χαιρομαι που ξεπεράσεις τον κίνδυνο!!ειναι δυνατό το μωράκι σου!

Εγω σπίτι κ μόνο, το Σάββατο περιμένω κόσμο κ λεω να κανω αύριο τις ΔΟΥΛΕΙΕΣ,ο άντρας μου με εκραξε κ λεει να μη τρέχω σαν τρελή πάνω κάτω ως συνήθως,ειναι λίγο πιο προστατευτικός αυτη τη φορα!δυστυχως δε μπορούσα να του πω "αγαπουλα θα ρθει κ η Μανούλα σου μη με πει κ ανοικοκυρευτη!" Αλλα τέλος πάντων!δε μπορώ το βλέμμα της οταν έχω κόσμο ΚΟΡΙΤΣΙΑ γιαυτο κ αποφεύγω να τη καλώ,αλλα μένει κ στην ίδια πολυκατοικία κ τι να κάνεις..?

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας ομορφες συνεγκυουλες. Τι κανετε;
Ελευθερια καλως ορισες. Να σου ζησει το μεγαλο αγορακι σου και με το καλο το δευτερο.
Εγω εχω μια μπουμπουκα που τον Απριλιο γινεται ενος!
Πως τα περνατε; Εμενα ηρθε η μανουλαα μου και ειμαι τελεια. Εχθες εβγαλα το φρονιμητη μου και ειμαι να με κλαινε οι ρεγγες απο τον πονο. Μονο ντεπον πινω και αυτο δεν πιανει.
Εγω βαζω αμυγδαλελαιο οπως και στη μεγαλη αλλα αν ειναι στο δερμα θα κανεις ραγαδες. Εγω γεμισα μετα την γεννα στο ξεφουσκωμα!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα σε μανουλες και μωρακια!!!! τι κανετε?εγω στραβοκοιμηθηκα και ποναει ο σβερκος μου! γαμωτο!!! κατα τ αλλα ετοιμαζομαι να κανω ενα cheese cake διαιτης που θα ερθουν οι ξαδερφες μου για καφε μετα!φιλια!!!!!!!

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα ομορφες εγκυουλες! Τι κανετε; Εμενα ακομη με τσακιζει ο φρονιμητης! Και το ντεπον δεν κανει τιποτα. Η μικρη ξεσαλωνει και με εξοντωνει!
Τσηζκεικ ε; Μιαμ μιαμ...καλα να περασετε.

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα σε όλη την παρέα!!είμαι κι εγω εγκυούλα,εδώ και καιρό παρακολουθώ τις συζητήσεις σας και σημερα αποφάσισα να γράψω κι εγώ..είμαι 20 εβδομάδων και περιμένουμε αγοράκι..στις 10/02 έχουμε β επιπέδου και αγωνιώ...εσείς νιώθετε το μωράκι σας;εγω πάντως νιώθω κατι χτυπηματάκια ώρες ώρες αλλα δε ξέρω αν είναι αυτό.. Very Happy ανησυχώ λιγάκι για το αν πάνε όλα καλά....

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και απο μενα ομορφες κοιλιτσες!!!
δυσκολη η πρωτη μερα στο φροντ χτες!!!
κουραστηκα γρηγορα αφου ειχα μαθει στην ξαπλα.....σε καμια βδομαδα θα εχω παρει το κολαι.......
κατα τ' αλλα καλα.......περιμενω να περασει ο καιρος για να ξαναδω το στρουμφακι μου....
και εχω πολυ ακομα ρε γμτ!!!!
μαρακι περαστικα!!!!
νανσυ μου περαστικουλια και σε σενα!!!τα ρημαδια τα δοντια κανουν τρελο πονο!!
φιλια σε ολες!!!

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τζενη μου η κουμπαρα μου στο Ελενα ειχε γεννησει με τον Γιαλελη και ηταν ευχαριστημενη.
Ποπη ευχαριστω κουκλα μου. Τρελο πονο κανουν. Κι εσυ με το μαλακο.Μην κουραζεσαι!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αναστασια καλημερα!
καλως ορισες στην παρεουλα μας!
εγω ακομα δεν το εχω νοιωσει γτ ειναι πολυ νωρις........
ποτε εχεις πητ?

εβαλα και φωτο κοιλιτσα.....εχει πρηστει λιγακι νομιζω....

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
έχω 11/06!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anastasia's έγραψε:έχω 11/06!!


ξερεις και το φυλο για να σε βαλω στην λιστα μας?

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κ από μένα εγκυουλες!
Καλώς όρισες anastasias!πολύ ωραία που έχεις κ εσύ αγοράκι!
Κ εγω λεω να πάω σούπερ να ψωνίσω λιγάκι να κανω κεκακι για αύριο κ κατιτις μικρό ακομα κανένα πιτακι κλπ θα δούμε!
Εχθες πήγαμε επίσκεψη στο βαφτιστηρι μας το καινούργιο, μεγάλωσε πολύ κορίτσια, έφτασε 9 κιλά κ ειναι σχεδόν 8 μηνών τώρα, η βάπτιση ειναι τελος Απρίλη, εγω με τη κοιλιά τουρλα δεν θα μπορώ να τον σηκώσω οποτε ο κλήρος πέφτει στον σύζυγο!από τωρα τον λυπάμαι!!!
Αλλα ειναι γεννημένο μοντέλο αυτό το μωρό,ενα κουκλι!!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αγοράκι...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις