Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
67 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 67 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
poppaki έγραψε:
bourboulithra έγραψε:καλημερα κοριτσια!!!! σημερα εχω γιατρο το απογευμα,λογικα θα συννενοηθουμε για τη β επιπεδου ωστε να κλεισω ραντεβου.οσο σκεφτομαι οτι σε λιγες εβδομαδες θα ειμαι στα μισα της εγκυμοσυνης δεν το πιστευω!!!



μαρακι ειδες πως περναει ο καιρος.......για εμενα βεβαια περναει λιγο πιο ζορικα λογω ακινησιας, αλλα και παλι γρηγορα περναει!

ελπιζω οχι για πολυ ακομα !!!αντε να πας να δει οτι ειναι ολα καλα να κανεις και εσυ τις τσαρκες σου! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 9 215994 



μπα μαρακι μου.....δεν εχω τετοιες βλεψεις!
με τον γιατρο που το συζητησαμε μαλλον θ' αργησω να σηκωθω.....εκτος αν γινει κανενα θαυμα και κλεισει στο μπαμ μπαμ η απολληση (που ειναι πολυ χλωμο γιατι την τελευταια φορα ηταν 22χιλ, οσα δλδ και το μωρο)εγω οπως το κοβω μετα τον 4ο-5ο μηνα θα σηκωθω και αυτο με πολυ προσοχη, χωρις δουλειες και πολυ περπατημα......αυτο λεγαμε με την φιλη μου προχτες.....οτι δεν θα μπορουμε να κανουμε τις τσαρκες μας στα μαγαζια οπως ονειρευομασταν πριν μεινω εγκυος......αλλα δεν πειραζει,θα κανω ιντερνετ shopping!

κοριτσακι μου μονο υπομονη μπορεις να κανεις,το στρουμφακι δε θελει να κουραζεσαι απο τωρα,μαλλον εχει σκοπο να σε ξεθεωσει μολις βγει με το καλο!! Razz 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα εγκυούλες μου!Πώς είστε;Εμένα ευτυχώς μου περνάει το κρύωμα.
Πόπη μου δε φαινόταν κάτι αλλά στις 10/1 που έχω ραντεβού μου είπε κατά πάσα πιθανότητα θα μάθουμε. Smile 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρία άλλαξε μεριά το μπουμπούκι σου;Λάθος θυμάμαι ότι το κεφαλακι ήταν από τα δεξιά όπως το βλέπουμε;

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσακια μου!
τι μου κανετε;;
εγω ειμαι καλυτερα σημερα με το θεμα της πιεσης (ανεβηκε λιγο αφου εχω σκιστει να τρωω αλμυρα)
χτες εκανα και πυρετο και ο ντοκ ειπε να παρω ενα ντεπονακι. ευτυχως δεν ξαναεκανα....
το μονο που επιμενει ειναι το μπουκωμα. μου επετρεψε να βαλω χτες και σημερα λιγο οτριβιν για να μπορω να κοιμηθω.....
ελπιζω να περασει συντομα και αυτο....
αυριο εχω ραντεβου με το σπορακι μου.......ανυπομονω!!!!!
θα κανονισουμε και την αυχενικη.
αυτα απο εμενα.....
φιλια σε ολες!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jenny.k έγραψε:Μαρία άλλαξε μεριά το μπουμπούκι σου;Λάθος θυμάμαι ότι το κεφαλακι ήταν από τα δεξιά όπως το βλέπουμε;
απτην αλλη ηταν ναι!! δεν ξερω ! ισως!! μας γυρισε και κωλαρακι στον υπερηχο!  Razz 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:γεια σας κοριτσακια μου!
τι μου κανετε;;
εγω ειμαι καλυτερα σημερα με το θεμα της πιεσης (ανεβηκε λιγο αφου εχω σκιστει να τρωω αλμυρα)
χτες εκανα και πυρετο και ο ντοκ ειπε να παρω ενα ντεπονακι. ευτυχως δεν ξαναεκανα....
το μονο που επιμενει ειναι το μπουκωμα. μου επετρεψε να βαλω χτες και σημερα λιγο οτριβιν για να μπορω να κοιμηθω.....
ελπιζω να περασει συντομα και αυτο....
αυριο εχω ραντεβου με το σπορακι μου.......ανυπομονω!!!!!
θα κανονισουμε και την αυχενικη.
αυτα απο εμενα.....
φιλια σε ολες!!

βρε πουλακι μου δε σε διαβαζει ενας παπας?μπουκωμα,πιεση,πυρετος,συν την αποκολληση.... Mad 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bourboulithra έγραψε:
jenny.k έγραψε:Μαρία άλλαξε μεριά το μπουμπούκι σου;Λάθος θυμάμαι ότι το κεφαλακι ήταν από τα δεξιά όπως το βλέπουμε;
απτην αλλη ηταν ναι!! δεν ξερω ! ισως!! μας γυρισε και κωλαρακι στον υπερηχο!  Razz 

Αχαχαχαχ!Είδες μνήμη φωτογραφική;Κι το δικό μου την τελευταία φορά που το είδα σαν το δικό σου ήταν λες να γυρίσει;αχ ανυπομονώ να το ξαναδώ φτάνει ο καιρός! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 9 328109 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:
poppaki έγραψε:γεια σας κοριτσακια μου!
τι μου κανετε;;
εγω ειμαι καλυτερα σημερα με το θεμα της πιεσης (ανεβηκε λιγο αφου εχω σκιστει να τρωω αλμυρα)
χτες εκανα και πυρετο και ο ντοκ ειπε να παρω ενα ντεπονακι. ευτυχως δεν ξαναεκανα....
το μονο που επιμενει ειναι το μπουκωμα. μου επετρεψε να βαλω χτες και σημερα λιγο οτριβιν για να μπορω να κοιμηθω.....
ελπιζω να περασει συντομα και αυτο....
αυριο εχω ραντεβου με το σπορακι μου.......ανυπομονω!!!!!
θα κανονισουμε και την αυχενικη.
αυτα απο εμενα.....
φιλια σε ολες!!

βρε πουλακι μου δε σε διαβαζει ενας παπας?μπουκωμα,πιεση,πυρετος,συν την αποκολληση.... Mad 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια!
Που είστε όλες? εγω κ σημερα στις βόλτες, αντε να τελειώσουν οι γιορτές κ τα μουσαφιρια να με δει κ λίγο το σπιτάκι μου!

Ποπακι σημερα πηγές ντοκ η αύριο θα πάς?
Κ αν ναι πως ήτανε?εγαλωσε το σπορακι?με τα λοιπά προβλήματα πως τα πάς αποκόλληση κλπ?

Εγω πολύ βήχα κ μου ρχετε να κανω εμετό κάθε φορά που βήχω.περνω κατι σα χαπακια ομοιοπαθητικά, άντε να δούμε αν κάνουν δουλειά!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AngelMommy έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!
Που είστε όλες? εγω κ σημερα στις βόλτες, αντε να τελειώσουν οι γιορτές κ τα μουσαφιρια να με δει κ λίγο το σπιτάκι μου!

Ποπακι σημερα πηγές ντοκ η αύριο θα πάς?
Κ αν ναι πως ήτανε?εγαλωσε το σπορακι?με τα λοιπά προβλήματα πως τα πάς αποκόλληση κλπ?

Εγω πολύ βήχα κ μου ρχετε να κανω εμετό κάθε φορά που βήχω.περνω κατι σα χαπακια ομοιοπαθητικά, άντε να δούμε αν κάνουν δουλειά!



καλημερα νικολετα μου!
γιατρο εχω το απογευμα στιις 5.30, τοτε θα εχω νεα....
αμαν αυτα τα κρυωματα!!!!
μας εχουν αλλαξει τα φωτα.....
αντε να περασουν γρηγορα!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κορες!
μολις γυρισα απο ντοκ!
τα νεακια μου ειναι σουπερ!!!
το στρουμφακι μου ειναι 4 εκατοστα πια!!!
τα ειδαμε ολα....ποδαρακια, χερακια, κεφαλακι, αμνιακο υγρο, φαινονταν μεχρι και ο ομφαλιος λωρος!!!
η αποκολληση δεν εχει μεγαλωσει αλλο και εχει αρχισει να αλλαζει χρωμα, να παλιωνει, παει καλα δλδ, την απορροφαει σιγα σιγα ο οργανισμος. βεβαια εγω θα συνεχισω την ξαπλα και την προσοχη, ο ντοκ ειπε να μη ξεθαρεψω καθολου!
αυχενικη εχουμε στις 14/1 και θα κανουμε και εξεταση για κυστικη ινωση. ολα μαζι θα κοστισουν 180 ευρω.
αυτα!!!ειμαι πολυ χαρουμενη σημερα!!!
ααα τον ρωτησα και για ενα φυτικο σπρευ με προπολη για την μυτη που μου προτεινε η φιλη μου που ειναι και αυτη εγκυος και εχει προβλημα με αλλεργιες και το χρησιμοποιει και μου ειπε να το παρω.μακαρι να κανει δουλεια. σε εκεινη κανει λεει!
αυτα τα υπεροχα νεακια μου!!!!
ευχομαι σε ολες να εχετε ενα υπεροχο βραδυ!!!
 Wink Wink Wink 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
poppaki έγραψε:καλησπερα κορες!
μολις γυρισα απο ντοκ!
τα νεακια μου ειναι σουπερ!!!
το στρουμφακι μου ειναι 4 εκατοστα πια!!!
τα ειδαμε ολα....ποδαρακια, χερακια, κεφαλακι, αμνιακο υγρο, φαινονταν μεχρι και ο ομφαλιος λωρος!!!
η αποκολληση δεν εχει μεγαλωσει αλλο και εχει αρχισει να αλλαζει χρωμα, να παλιωνει, παει καλα δλδ, την απορροφαει σιγα σιγα ο οργανισμος. βεβαια εγω θα συνεχισω την ξαπλα και την προσοχη, ο ντοκ ειπε να μη ξεθαρεψω καθολου!
αυχενικη εχουμε στις 14/1 και θα κανουμε και εξεταση για κυστικη ινωση. ολα μαζι θα κοστισουν 180 ευρω.
αυτα!!!ειμαι πολυ χαρουμενη σημερα!!!
ααα τον ρωτησα και για ενα φυτικο σπρευ με προπολη για την μυτη που μου προτεινε η φιλη μου που ειναι και αυτη εγκυος και εχει προβλημα με αλλεργιες και το χρησιμοποιει και μου ειπε να το παρω.μακαρι να κανει δουλεια. σε εκεινη κανει λεει!
αυτα τα υπεροχα νεακια μου!!!!
ευχομαι σε ολες να εχετε ενα υπεροχο βραδυ!!!
 Wink Wink Wink 


Μπράβο ποπακι!μακάρι να συνεχίσεις έτσι κ κάποια στιγμή να εξαφανίστουν τα προβλήματα!
Μπράβο το σπορακι, μια Χαρούλα!
Κ εγω στις 13 ξανά ντοκ!

Σου είπε ο γιατρός πως γίνετε η εξέταση για κυστική ινωση?τι κοιτάνε κ πώς δηλαδή?
Δε το σκέφτηκα να ρωτήσω τον ειδικό που πήγαμε προχθές για Αυχενικη, ειναι σημαντικό νομίζω,στην Ελλάδα τα προσέχουν πιο πολύ,γιατι ειναι συχνή ασθένεια. Κ εγω στο Θεοδωράκη το ειδα πέρυσι που το χε θέμα,πιο πριν ούτε που την είχα ξανακούσει.
Θα ρωτήσω κ τον δικό μου,δε ξέρω καν αν το κοιτάνε εδω!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νικολετα καλημερα!
δεν ξερω πως γινεται ακριβως ουτε και εγω ρωτησα, αλλα εχω την αισθηση οτι ειναι μια απλη εξεταση αιματος.
και εμενα αυτο μου ειπε ο ντοκ, οτι στη ελλαδα τα τελευταια χρονια την εξεταζουν πολυ γιατι ολο και πιο πολλες γυναικες παρουσιαζουν κυστικη ινωση, οποτε θα την κανω και εγω.
ρωτα την επομενη φορα τον γιατρο σου γιατι στην γερμανια ειναι αλλιως τα πραγματα......

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
poppaki έγραψε:νικολετα καλημερα!
δεν ξερω πως γινεται ακριβως ουτε και εγω ρωτησα, αλλα εχω την αισθηση οτι ειναι μια απλη εξεταση αιματος.
και εμενα αυτο μου ειπε ο ντοκ, οτι στη ελλαδα τα τελευταια χρονια την εξεταζουν πολυ γιατι ολο και πιο πολλες γυναικες παρουσιαζουν κυστικη ινωση, οποτε θα την κανω και εγω.
ρωτα την επομενη φορα τον γιατρο σου γιατι στην γερμανια ειναι αλλιως τα πραγματα......


Ναι κ εγω αυτο έχω διαβάσει, κ λεει η συγκεκριμένη ασθένεια ειναι πολύ διαδεδομένη.
Το κοίταξα κ στη Βικιπαίδεια εχθες να δω κ πως λέγετε στα γερμανικα γιατί δεν ήξερα. Λεει εδω το κάνουν οταν γεννηθεί το μωράκι κ το πας στον παιδίατρο λίγο πριν η όταν σαραντησει.
Θα τον ρωτήσω όμως.

Συγχωρεσε με που απάντησα για σένα στο άλλο θεματάκι, αλλα τα ΚΟΡΙΤΣΙΑ ρώτησαν κ έτυχε κ ήμουν εκεί κ διάβασα,οποτε κ είπα να γράψω στα γρήγορα κατι να τους φύγει η αγωνία.
Αυτό που λες ότι δε θέλεις να γραφεις εκεί γιατι ισως κάποιες κοπέλες νοιώσουν άσχημα, κ εγω το σκέφτηκα απτή μία, ισως οι εγκυουλες να μαζευόμαστε εδω καλητερα.
Άσε που το ίδιο "θέμα" το χω κ στις παρέες μου, κ με πειράζει πολύ, από τη μια λυπαμαι κ εύχομαι να μπορέσουν όλες οι κοπέλες να κάνουν μωράκι κάποια στιγμή απ'την άλλη σκέφτομαι οτι υπάρχει κ πολύ ζήλια κ κακία ίσως από μερικές κ ειναι πολύ δύσκολο να μείνεις ηρεμη,εγω προσωπικά έχω πρόβλημα κ δε ξέρω πως να το χειριστώ με τέτοια άτομα.κ σημερα θα έχω να αντιμετωπισω ένα τέτοιο άτομο απτή "παρέα" το βράδυ!!
Θα το ΠΑΙΞΩ κ εγω τρελιτσα αν ειναι!

Καλή Πρωτοχρονιά κ καλά να περάσετε σήμερα!εύχομαι η νέα χρονια να σας φέρει μόνο καλα νέα κ πολύ υγεία πάνω απ'όλα!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια!!!

ποπακι μου ποσο χαιρομαι για το μικρο σου στρουμφακι! Very Happy Very Happy 

εγω ειμαι αρκετα καλυτερα τωρα,η αληθεια ειναι οτι οι δικοι μου τρομαξαν λιγο οπως με εβλεπαν αλλα ενταξει τωρα!
περνω κατι χαπια και με εφεραν στα ισα μου,πινω κ 3 σοδες την ημερα και πεταω  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 9 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 9 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 9 215994 
βεβαια δεν τολμω να βγω εξω ακομα!!!

εσεις τι κανετε?

αν δεν ξαναμπω,πολλα φιλια και καλη χρονια να εχουμε!!!!  santa santa santa 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μελλοντικες χοντρουλες μου καλη μας χρονια!!! με υγεια σε μας και τα ανθρωπακια(πλεον)μας!!
ευχομαι να πανε ολα καλα στις εγκυμοσυνες μας και να καμαρωσουμε ομορφα και στρουμπουλα μωρακια το καλοκαιρι!!!!

σημερα με πηρε ενα βιβλιο το αγορι μου,με πληροφοριες για την εγκυμοσυνη και τους 12 πρωτους μηνες ζωης του μωρου!!  Sad με συγκινησε .....

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου!
ευχομαι το 2014 να ειναι μια υπεροχη και ιδιαιτερη χρονια για ολες εμας που φετος με την βοηθεια του θεου θα κρατησουμε τα μωρακια μας αγκαλιτσα!
να εχουμε υγεια και εμεις και τ' αγαπημενα μας προσωπα και να υπαρχει συμπνοια και κατανοηση.
 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 9 417472 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 9 417472 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 9 417472 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 9 417472 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χρονια πολλα κ καλη χρονια ΚΟΡΙΤΣΙΑ μου!να μαστε γερές κ εμείς κ τα καψούρομανουλα μας να κρατήσουμε γερά μωράκια στην αγκαλίτσα!
Μακάρι κ τα αλλα κοριτσια να γίνουν μανούλες,πραγματικά το εύχομαι γιατί ειναι πραγματική ευλογία!

Ήμουν λίγο στεναχωρημενη εχθές που μιλησα με τη μανούλα μου που γιορτάζει σήμερα κ δυστυχώς ετυχε φέτος να ειναι μόνη,όλη η οικογένεια χωριστά,μας πήραν το ζουμιά και φέτος!
Του χρόνου αν πάνε όλα καλά θα παρω το μωράκι μου κ θα ειμαι μαζι της!

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AngelMommy έγραψε:
Nancy82 έγραψε:Νικολετα να χαιρεσαι τον αντρα σου.  Πολυχρονος!


Καλε οχι σήμερα!η Τζένη Εχει ΠΗΤ 23.06. Κ ο άντρας μου Εχει εκείνη τη μέρα γενεθλια, αυτο είπα!
Εσύ κατάλαβες σήμερα?δε πειράζει πάντως μια ευχουλα τη είχες έτοιμη κρατά την μέχρι το καλοκαιράκι!


Χαχαχα δεν πειραζει μια ευχη παντα υπαρχει χωρος να μπει. Λάθος καταλαβα!

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσακια μου ομορφα καλη και ευτυχισνμενη χρονια με αγαπη και υγεια! Να εχουμε μιαωονορφη εγκυμοσύνη ολες και να κρατησουμε γερα μωρακια στην αγκαλια μας!
Ποοη χαίρομαι παρα πολυ που πας καλύτερα! Ολα θα πανε καλα! Υπομονη και ολα θα περασουν. Για το μπούκωμα παρε φυλλα ευκαλυπτου, βραστα και κάνε εισπνοες! Εμενα στην πρωτη εγκυμοσυνη με εσωσε! Και για το λαιμο ζεστο νερο με μέλι και λεμονι! Οσο πιο πολυ τοσο πιο καλα!
Νικολέτα πολυχρονη η μαμα σου! Δυσκολα να ειναι μακρυα ο ενας απο τον αλλο! Του χρονου πρωτα ο Θεος θα κανεις αποσβεση!
Ελπιζω να περασατε όμορφα! Εμεις σπιτι, οικογενειακά με πολύ φαγητό και ποτό , τραγουδι και καλη διαθεση! Ηταν τα πιο ομορφ Χριστούγεννα μεχρι τώρα αγκαλια με το αγγέλουδι μας!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολες κοριτσια και με το καλο να ερθουν τα μωρακια μας στον κοσμο!!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nancy82 έγραψε:Κοριτσακια μου ομορφα καλη και ευτυχισνμενη χρονια με αγαπη και υγεια! Να εχουμε μιαωονορφη εγκυμοσύνη ολες και να κρατησουμε γερα μωρακια στην αγκαλια μας!
Ποοη χαίρομαι παρα πολυ που πας καλύτερα! Ολα θα πανε καλα! Υπομονη και ολα θα περασουν. Για το μπούκωμα παρε φυλλα ευκαλυπτου, βραστα και κάνε εισπνοες! Εμενα στην πρωτη εγκυμοσυνη με εσωσε! Και για το λαιμο ζεστο νερο με μέλι και λεμονι! Οσο πιο πολυ τοσο πιο καλα!
Νικολέτα πολυχρονη η μαμα σου! Δυσκολα να ειναι μακρυα ο ενας απο τον αλλο! Του χρονου πρωτα ο Θεος θα κανεις αποσβεση!
Ελπιζω να περασατε όμορφα! Εμεις σπιτι, οικογενειακά με πολύ φαγητό και ποτό , τραγουδι και καλη διαθεση! Ηταν τα πιο ομορφ Χριστούγεννα μεχρι τώρα αγκαλια με το αγγέλουδι μας!


Σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Νάνσυ!πολύ όμορφα που είχατε κ το αγγελούδι σας άντε κ του χρόνου με δύο αγγελούδια!
Μακάρι να κανω απόσβεση που λες φέτος!
Μακαρι να πάνε όλα καλά,κανω σχέδια για το μωράκι μας αν κ ειναι νωρίς ακομα, αλλα με μέτρο κ επιφύλαξη!

Καλή χρονια κ στα αλλα ΚΟΡΙΤΣΙΑ κ πάλι!με υγεία πάνω απ'όλα!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας γεια σας γεια σας!!!
κοριτσια κοιλιτσες κανατε?φαινεται τιποτα?

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bourboulithra έγραψε:γεια σας γεια σας γεια σας!!!
κοριτσια κοιλιτσες κανατε?φαινεται τιποτα?


Γεια σου Κατερινιοτισσα!
Μπαααα εμένα ακομα τίποτα!
Εχθες που ήμουν σε μια παρέα κ το ανακοίνωσα,με λεει μια κοπέλα "σου φαίνετε λίγο η νομίζω?"κ λέω ειμαι χοντρουλα σε μας τις χοντρουλες δε φαίνετε αμεσως!
Ελπιζω σε κάνα δύο ΤΡΕΙΣ βδομάδες να χουμε ρα πρώτα δείγματα!
Εσένα?

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AngelMommy έγραψε:
bourboulithra έγραψε:γεια σας γεια σας γεια σας!!!
κοριτσια κοιλιτσες κανατε?φαινεται τιποτα?


Γεια σου Κατερινιοτισσα!
Μπαααα εμένα ακομα τίποτα!
Εχθες που ήμουν σε μια παρέα κ το ανακοίνωσα,με λεει μια κοπέλα "σου φαίνετε λίγο η νομίζω?"κ λέω ειμαι χοντρουλα σε μας τις χοντρουλες δε φαίνετε αμεσως!
Ελπιζω σε κάνα δύο ΤΡΕΙΣ βδομάδες να χουμε ρα πρώτα δείγματα!
Εσένα?
κ εγω στις χοντρουλες ανηκω καλε!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις