Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
182 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 182 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσακια μου!
μπηκα λιγακι να σας διαβασω και θα την κανω γρηγορα γιατι παλι δεν μπορω ν' ανοιξω τα ματια μου, πολυ υπνηλια λεμε....
χτες πηγα ντοκ. το στρουμφακι μου εχει μεγαλωσει αρκετα, ειναι 22χιλ και εχει ζωηρο καρδιακο παλμο.
βεβαια η αποκολληση μεγαλωσε κι' αλλο και ειναι επανω στον τραχηλο γι' αυτο δινει συνεχεια αιματακι και καφε.
ο ντοκ ειπε να σηκωνομαι μονο για τουαλετα και αυτο με προσοχη.
με αισιοδοξια και προσευχη ολα πιστευω θα παε καλα, απλα θα χρειαστει να κατσω πολυ καιρο στο κρεββατι, αλλα δεν με πειραζει καθολου, ολα για το μωρακι μου!!!!
επισης, μου αυξηση τον σιδηρο γιατι επεσε ο αιματοκριτης μου (35) και μου εδωσε ενα σιροπι (duphalac) να με βοηθησει με την δυσκοιλιοτητα. επισης μου ξεκινησε και ασβεστιο. ειμαι αισιως στα 11 χαπια την ημερα μαζι με το μαγνησιο, την προγεστερονη και το φολλικο. το στομαχι εχει γινει μυλος. και παλι δεν πειραζει, αντεχω!!!
ραντεβου εχω παλι στις 30/12!!!
αυτα απο εμενα......
ειμαι αισιοδοξη, ολα τα πανε καλα και σε μερικους μηνες θα εχω αγκαλιτσα το νινακι μου, εστω και αν πρεπει να κατσω 9 μηνες στο κρεββατι!!!
φιλια σε ολες!!!

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου! Τι κάνετε; Εγώ δειλά δειλά άρχισα να σηκώνομαι! Πήγα για ένα καφεδάκι σήμερα και άνοιξε το μάτι μου! Ευτυχώς πάω καλύτερα!
Έλενα μια χαρά η αυχενική σου! Μπράβο! Νικολέτα κι εσύ με το καλό να κάνεις τη δική σου αυχενική! Αχ ανυπομονώ να έρθει η σειρά μου!
Νάνσυ συνονόματη καλώς όρισες στην παρέα μας! Μια καλή εγκυμοσύνη κοριτσάκι μου και να κρατήσεις γερό το μωράκι σου στην αγκαλιά σου!
Πόπη μου όλα καλά θα πάνε! Έτσι με αισιοδοξία και πίστη όλα θα πάνει τέλεια και το στρουμφάκι σου θα το πάρεις αγκαλιά και όλα θα είναι μια μακρινή ανάμνηση!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ μου...να ενημερώσω κ εσάς, έγραψα στο άλλο θεματάκι αλά εκεί δε διαβάζουν οι ίδιες με εδώ!πολύ καλή η Αυχενικη, κοιτάξαμε κ καρδούλα λιγο πιο αναλυτικά αλλα βασικά χοντρικά, ο Β επιπέδου θα δείξει με σιγουριά κ με λεπτομέρειες,απλά τωρα είδαμε οτι έχει σχηματίστει η καρδούλα σωστά κ ειναι υγιής, αν υπήρχε πρόβλημα θα έδειχνε από τωρα είπε ο γιατρός.
Μας ρώτησε για φυλο αλλα είπαμε θα περιμένουμε μέχρι την αλλη φορά!το Φλεβάρη θα ξαναπάμε για Β επιπέδου, οταν θα ειμαι στην 20. Εβδομάδα κ κάτι.

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κούκλες! Καλα Χριστούγεννα, με υγεια και αγαπη! Να χαιρεστε τις οικογένειες σας και με το καλο να αγκαλιασουμε τα μωρακια μας!
Νικολετα τελεια τα νεα σου! Μπραβο! Με το καλό η Β επιπεδου!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσούδια μου πώς είστε;Τι κάνετε;Εγώ είμαι ψιλοάρρωστη από χθες.
Νικολέτα πολύ όμορφα τα νέα σου!Μια χαρά είναι το μπεμπάκι σου!Μην ανησυχείς για τίποτα.
Νάνσυ άντε έφυγαν τα δύσκολα, να παίρνουμε τα πάνω μας σιγά σιγά!Τα μικρουλάκια μας να είναι καλά! Wink 
Πόπη μου τέλεια!Αφού μεγαλώνει μια χαρά μην ανησυχείς!Μια χαρά θα είναι στην κοιλίτσα σου απλά σκέψου ότι πρέπει να το προσέχεις με το να είσαι ξεκούραστη
Έλενα τέλεια νέα με την αυχενική σου!
Μαράκι κι εμένα 5 μέρες μου είχαν πει για τα αποτελέσματα του pap-A.

Ξέχασα να σας πω για το pap-A,μου είπε ο γιατρός ότι είναι πολύ καλό.Έχω κ 3 μέρες χωρίς utrogestan και δεν είδα τίποτα ευτυχώς Very Happy 

Καλά Χριστούγεννα σε όλες τις μανούλες και μέλλουσες μανούλες και τις οικογένειές μας I love you !

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να σαι καλα τζενακι!περαστικά σου!
Φοβάμαι κ εγω τη πάτησα, ο Άντρουλης μου ειναι ψιλοαρρωστος κ μαααλλον με κόλλησε (τη τύχη μου!!) Πονάει λίγο ο σβέρκος, λίγο οι κλειδωσεις μου πόδια κ λεκάνη, τα λαιμα μου λίγο περίεργα, η θερμοκρασία στο 37,1 φυσιολογική νομιζω γιατί στην εγκυμοσύνη ειναι παντα ανεβασμένη,φοβάμαι λίγο γιατί έχω ψιλοενοχλησεις στη κοιλίτσα...SadSad ...δε με περνει να αρρώστησω!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου καλημερα και καλα χριστουγεννα!!!
να εχουμε ολες υπεροχες και τελειομηνες εγκυμοσυνες και με το καλο μα παρουμε αγκαλιτσα τα μωρακια μας!
αχ κοριτσακια μου και εγω τελικα την πατησα.ειναι αρρωστη και η μανουλα και ο αντρουλης και μαλλον ενας απο τους δυο με κολλησε, δεν το αποφυγα τελικα. απο χτες το βραδυ με ενοχλει ο λαιμος μου και εχω ξεροβηχα. οτι χειροτερο τωρα γιατι δεν πρεπει να πιεζομαι. Sad Sad Sad πινω αφεψηματα με μελακι για να μαλακωνει ο λαιμος......
οι πονοκεφαλοι καλα κρατουν....καθε μερα!!!
υπομονη να περασει το πρωτο τριμηνο να μειωθουν τουλαχιστον τα συμπτωματα.....
υπομονη κοριτσια σε ολες(τα λεω για να τα ακουω εγω!!!)
ευχομαι να περασετε οσο πιο ωραια μπορειτε σημερα! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 8 417472 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 8 417472 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 8 417472 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 8 417472 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 8 417472 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσαρες καλημερα!!!!
τι μου κανετε;;;
εγω ειμαι αρρωστουλα. τελικα δεν την σκαπουλαρα......κολλησα Sad Sad Sad 
λοιπον κοριτσια μου λεω να κανουμε και εμεις την λιστα μας μας με τις πητ μας σιγα σιγα......
στειλτε ολες οποτε μπορειτε τις πητ σας για να οργανωθουμε.......

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:κοριτσαρες καλημερα!!!!
τι μου κανετε;;;
εγω ειμαι  αρρωστουλα. τελικα δεν την σκαπουλαρα......κολλησα Sad Sad Sad 
λοιπον κοριτσια μου λεω να κανουμε και εμεις την λιστα μας μας με τις πητ μας σιγα σιγα......
στειλτε ολες οποτε μπορειτε τις πητ σας για να οργανωθουμε.......

25-6!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρακι κοριτσακι δεν σου ειπαν μαλλον;;;το εβαλα......αν αλλαξει κατι το αλλαζουμε!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:μαρακι κοριτσακι δεν σου ειπαν μαλλον;;;το εβαλα......αν αλλαξει κατι το αλλαζουμε!
λες να πεταχτει τσουτσουρακι????? Shocked Shocked Shocked 
αντε να δουμε!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:
poppaki έγραψε:μαρακι κοριτσακι δεν σου ειπαν μαλλον;;;το εβαλα......αν αλλαξει κατι το αλλαζουμε!
λες να πεταχτει τσουτσουρακι????? Shocked Shocked Shocked 
αντε να δουμε!


μπα δεν πιστευω, αφου δεν ειδε απο τωρα τσουτσουνακι, δεν νομιζω.....εκτος αν δεν ειχε κανλη οπτικη γωνια, οποτε μπορει.... Wink 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
poppaki έγραψε:μαρακι κοριτσακι δεν σου ειπαν μαλλον;;;το εβαλα......αν αλλαξει κατι το αλλαζουμε!
λες να πεταχτει τσουτσουρακι????? Shocked Shocked Shocked 
αντε να δουμε!


μπα δεν πιστευω, αφου δεν ειδε απο τωρα τσουτσουνακι, δεν νομιζω.....εκτος αν δεν ειχε κανλη οπτικη γωνια, οποτε μπορει.... Wink 

ααα διαπλατα μας τα ανοιξε τα ποδαρακια!!!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια εμένα υπερηχογραφικά με βγαζει για 23/6 ενώ ημερολογιακά 29/6 Rolling Eyes 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να μαι κ εδω!δε γινοταν να μη δωσουμε σε ολα τα θεματακια το παρόν!

Εμενα ΠΗΤ ήταν αρχικά 06.07. Τωρα μου είπε ο γιατρός 02.07.

Ποπακι για Αυχενικη έχεις κανεις ραντεβού?
Τα αλλα ΚΟΡΙΤΣΙΑ είμαστε πιο προχωρημένες κ οι περισσότερες κάνανε έτσι δεν ειναι?

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια!!!! σημερα εχω γιατρο το απογευμα,λογικα θα συννενοηθουμε για τη β επιπεδου ωστε να κλεισω ραντεβου.οσο σκεφτομαι οτι σε λιγες εβδομαδες θα ειμαι στα μισα της εγκυμοσυνης δεν το πιστευω!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AngelMommy έγραψε:Να μαι κ εδω!δε γινοταν να μη δωσουμε σε ολα τα θεματακια το παρόν!

Εμενα ΠΗΤ ήταν αρχικά 06.07. Τωρα μου είπε ο γιατρός 02.07.

Ποπακι για Αυχενικη έχεις κανεις ραντεβού?
Τα αλλα ΚΟΡΙΤΣΙΑ είμαστε πιο προχωρημένες κ οι περισσότερες κάνανε έτσι δεν ειναι?



νικολετα μου την δευτερα που εχω ντοκ θα κανονισουμε το ραντεβου για την αυχενικη!

κοριτσια οποιες εχετε κανει αυχενικη και σας εχει πει ο ντοκ φυλο μου το λετε για να το συμπληρωσω! Wink 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenny.k έγραψε:Κοριτσάκια εμένα υπερηχογραφικά με βγαζει για 23/6 ενώ ημερολογιακά 29/6 Rolling Eyes 


τζενη δεν σας ειπε τπτ για το φυλο στην αυχενικη;;

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:καλημερα κοριτσια!!!! σημερα εχω γιατρο το απογευμα,λογικα θα συννενοηθουμε για τη β επιπεδου ωστε να κλεισω ραντεβου.οσο σκεφτομαι οτι σε λιγες εβδομαδες θα ειμαι στα μισα της εγκυμοσυνης δεν το πιστευω!!!



μαρακι ειδες πως περναει ο καιρος.......για εμενα βεβαια περναει λιγο πιο ζορικα λογω ακινησιας, αλλα και παλι γρηγορα περναει!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:
bourboulithra έγραψε:καλημερα κοριτσια!!!! σημερα εχω γιατρο το απογευμα,λογικα θα συννενοηθουμε για τη β επιπεδου ωστε να κλεισω ραντεβου.οσο σκεφτομαι οτι σε λιγες εβδομαδες θα ειμαι στα μισα της εγκυμοσυνης δεν το πιστευω!!!



μαρακι ειδες πως περναει ο καιρος.......για εμενα βεβαια περναει λιγο πιο ζορικα λογω ακινησιας, αλλα και παλι γρηγορα περναει!

ελπιζω οχι για πολυ ακομα !!!αντε να πας να δει οτι ειναι ολα καλα να κανεις και εσυ τις τσαρκες σου! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 8 215994 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:
poppaki έγραψε:
bourboulithra έγραψε:καλημερα κοριτσια!!!! σημερα εχω γιατρο το απογευμα,λογικα θα συννενοηθουμε για τη β επιπεδου ωστε να κλεισω ραντεβου.οσο σκεφτομαι οτι σε λιγες εβδομαδες θα ειμαι στα μισα της εγκυμοσυνης δεν το πιστευω!!!



μαρακι ειδες πως περναει ο καιρος.......για εμενα βεβαια περναει λιγο πιο ζορικα λογω ακινησιας, αλλα και παλι γρηγορα περναει!

ελπιζω οχι για πολυ ακομα !!!αντε να πας να δει οτι ειναι ολα καλα να κανεις και εσυ τις τσαρκες σου! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 8 215994 



μπα μαρακι μου.....δεν εχω τετοιες βλεψεις!
με τον γιατρο που το συζητησαμε μαλλον θ' αργησω να σηκωθω.....εκτος αν γινει κανενα θαυμα και κλεισει στο μπαμ μπαμ η απολληση (που ειναι πολυ χλωμο γιατι την τελευταια φορα ηταν 22χιλ, οσα δλδ και το μωρο)εγω οπως το κοβω μετα τον 4ο-5ο μηνα θα σηκωθω και αυτο με πολυ προσοχη, χωρις δουλειες και πολυ περπατημα......αυτο λεγαμε με την φιλη μου προχτες.....οτι δεν θα μπορουμε να κανουμε τις τσαρκες μας στα μαγαζια οπως ονειρευομασταν πριν μεινω εγκυος......αλλα δεν πειραζει,θα κανω ιντερνετ shopping!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοπέλες μου καλησπέρα!
Περιμένω τα κουμπάρια κ το μέλλον βαφτιστιρι μου, τον μπουλη μας, κ έχω λίγο χρόνο κ σας γράφω!
Έχω επίσκεψη από Ελλάδα κ πήγαμε για ψώνια σήμερα!
Έχω πολύ βήχα ρε ΚΟΡΙΤΣΙΑ χθες βράδυ όλο ξυπνούσα, δεν ειναι άρρωστη αλλα ο λαιμός χάλια,πήγα στο φαρμακείο κ με δώσανε κατι ομοιοπαθητικά σα χαπάκια ρώτησα κ τη μαία μου λεει οκ ειναι. Ελπίζω να βοηθήσει!
Εσείς τι κανετε?

Ούτε εμένα με είπε φύλο στην Αυχενικη, ρώτησε αλλα ειπαμε να μη μας πει,ισως την αλλη φορά φαίνετε καλητερα. Στις 13 Γενάρη θα πάω στο δικό μου ντοκ, 17. Φλεβάρη έχω Β επιπέδου. Όλα μπενουν δε μια σειρα!

Τζενακι 23.06. Εχει ο αντρουλης μου γενέθλια!
Αχ όλα καρκινακια θα βγουν, έχουμε ουκο λίγα να τραβήξουμε χαχαχαχαχα! Ειναι καλα τα καρκινακια αλλα γκρινιάζουν εύκολα, αλλα ειναι κ πολύ της οικογένειας κ συνήθως μονογαμικοι, αν κ λιγάκι εγωιστές!(οοοοχι δεν ειμαι φαν της παγιατακη!χαχααα!)

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κουκλες τι κανετε; Περαστικά στις αρρωστουλες! Πλησιαζει το τέλος του 1ου τριμηνου! Εγω ΠΗΤ εχω 21-7. Εμεις αυτές τις μερες το έχουμε ριξει στις βολτες! Να ηταν και ο καιρός λίγο καλύτερος. Τρέμει η ψυχη μου μην κρυωσουμε αλλα και παλι ολο μεσα το μωρο θα σκασει. Τουλαχιστον τωρα έχει αδεια ο άντρας μου και το ρίξαμε στο εξω.

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νικολετα να χαιρεσαι τον αντρα σου. Πολυχρονος!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nancy82 έγραψε:Νικολετα να χαιρεσαι τον αντρα σου. Πολυχρονος!


Καλε οχι σήμερα!η Τζένη Εχει ΠΗΤ 23.06. Κ ο άντρας μου Εχει εκείνη τη μέρα γενεθλια, αυτο είπα!
Εσύ κατάλαβες σήμερα?δε πειράζει πάντως μια ευχουλα τη είχες έτοιμη κρατά την μέχρι το καλοκαιράκι!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις