Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
88 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 88 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου κούκλα τι κάνεις?
κι εμένα ο αιματοκρίτης μου είναι χαμηλός, μάλλον θα τα πάρω κι εγώ τα χαπάκια!!
καλά έκανες και ψώνισες!κάνουν πολύ καλό στην ψυχολογία μας τα ψώνια..
εγώ σήμερα αραχτη όλη μέρα κατά τις εντολές του γιατρού , πολύ ξεκούραση, αφού το βράδυ μερικές φορές δεν μπορώ να κοιμηθώ λόγω του ότι δεν έχω κουραστεί καθόλου!!Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 215994
 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
JELLYFISH έγραψε:Γεια σου κούκλα τι κάνεις?
κι εμένα ο αιματοκρίτης μου είναι χαμηλός, μάλλον θα τα πάρω κι εγώ τα χαπάκια!!
καλά έκανες και ψώνισες!κάνουν πολύ καλό στην ψυχολογία μας τα ψώνια..
εγώ σήμερα αραχτη όλη μέρα κατά τις εντολές του γιατρού , πολύ ξεκούραση, αφού το βράδυ μερικές φορές δεν μπορώ να κοιμηθώ λόγω του ότι δεν έχω κουραστεί καθόλου!!Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 215994
 
Κ εγω όλη μέρα σπίτι μη νομίζεις αφού έχω απαγόρευση απτό γιατρό μέχρι τον 5ο μήνα/ 20η εβδομάδα μένω σπίτι αλλα κ ψιλοβαριεμαι. Λεω να πάω κανένα γυμναστήριο μη το πληρώνω τζάμπα αλλα απτή μια φοβάμαι κ απ'την αλλη βαριέμαι θα.ρωτησω τον doc. Τη δευτέρα κ βλέπουμε!
Ναι μου κάνε καλό που πήγα για ψώνια κάτι μικροδωρακια πήρα,ειμαι μόνιμη πελάτισσα στο Body Shop κ ειχα κ Ποσα κουπόνια για έκπτωση οπότε άξιζε,πλήρωσα σχεδόν μόνο τα μισά!

Σίδηρο πάρε κάνει καλό,αλλα ακόμη πιο σημαντικό ειναι το φολικο οξύ για το αίμα του μωρού,για το ανοσοποιητικό κλπ.ειναι το πιο σημαντικό συμπλήρωμα.εγω περιμένω να μου δώσει συνταγή να παρω νέα συμπληρώματα διότι ως τωρα μόνο φολικο κ σίδηρο πήρα από μόνη μου.
Επίσης για τα πονακια ειναι καλό το μαγνήσιο κ για γενικά το Ω3.

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τα body shop μου αρεσουν πάρα πολύ απο αποψη ποιότητας.. πολύ καλύτερα από κάποια άλλα που παίζουν στις ίδιες τιμές!μακαρι να είχα κι εγώ κανενα κουπονάκιWink 
Γυμναστηριο τι να σου πω, αφο΄σου είπε ο γιατρός προσοχή δεν το κόβω να σε αφήσει.......εγλω σταμάτησα και τη δουλειά και σκυλοβαριέμαι......
εχω και μία ερώτηση να κάνω.. είχε καμία κοπέλα αποκόλλησηαν ναι πώς το διαπιστώσατε? ο γιατρός που έχω μου είπε πως η αποκόλληση δε φαίνεται... πρέπει να είναι πάρα πολύ σοβαρή για να φανελι. οπότε μενα δεν μπορούσε βα μου απαντησει εάν έχω ή όχι αποκόλληση..

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω πήρα απαγορευτικό λόγω αντισωμάτων γιατί δουλεύω σε παιδικό σταθμό με μικρουλια. Δεν έχω αντισωματα ενάντια σε Κυτταρομεγαλοιο και σε ένα άλλο που λέγετε Β19 στα ελληνικά δε ξέρω ποια αρρώστια ειναι νομίζω κάτι σαν κοκκινιτσα,κ ειναι πολύ επικίνδυνο να κολλήσω οπότε κ πήρα άδεια κ με το νόμο μέχρι την 20η εβδομάδα.

Από αποψη σωματικής άσκησης δε μου είπε κάτι δεν έχω κάτι δηλαδή που να πρέπει να μη κινούμαι πολύ αλλα μέχρι να κλείσω 3- 4 μηνών λεω να το πάω λαου λαου με το γυμναστήριο!
Αποκόλληση τόσο νωρίς δεν ήξερα οτι συμβαίνει από τι όμως?ίσως ειναι κ συνηθισμένο δε ξέρεις ποτέ,καλα ΚΑΝΕΙΣ και ξεκουραζεσε, πάνω απ'όλα το μωράκι μας!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
JELLYFISH έγραψε:τα body shop μου αρεσουν πάρα πολύ απο αποψη ποιότητας.. πολύ καλύτερα από κάποια άλλα που παίζουν στις ίδιες τιμές!μακαρι να είχα κι εγώ κανενα κουπονάκιWink 
Γυμναστηριο τι να σου πω, αφο΄σου είπε ο γιατρός προσοχή δεν το κόβω να σε αφήσει.......εγλω σταμάτησα και τη δουλειά και σκυλοβαριέμαι......
εχω και μία ερώτηση να κάνω.. είχε καμία κοπέλα αποκόλλησηαν ναι πώς το διαπιστώσατε? ο γιατρός που έχω μου είπε πως η αποκόλληση δε φαίνεται... πρέπει να είναι πάρα πολύ σοβαρή για να φανελι. οπότε μενα δεν μπορούσε βα μου απαντησει εάν έχω ή όχι αποκόλληση..



πελυ μου θα σε μαλωσω!!!
καλε εγω δεν εχω αποκολληση;;;;
την επαθα την 5 βδομαδα απο κουραση, εκανα πολλες δουλειες, το μπανιο γενικη και τετοια. και ειδα αιμα. γι'΄αυτο ειμαι σε καραντινα και ξαπλα μεχρι να ξανακολλησει το εμβρυακι μου. γι' αυτο παιρνω και τα utrogestan.
επισης παιρνω εξαρχης φολλικο και σιδηρο λογω χαμηλου αιματοκριτη εξ' ου και η δυσκοιλιοτητα!
γι' αυτο λεω κοριτσια οτι θελει προσοχη. εγω ετσι ξεθαρεψα στην αρχη που δεν ειχα κανενα συμπτωμα και την πατησα!!!
το νου σας κορες, τα σπορακια μας ειναι πολυ ευαισθητα!!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
poppaki έγραψε:
JELLYFISH έγραψε:τα body shop μου αρεσουν πάρα πολύ απο αποψη ποιότητας.. πολύ καλύτερα από κάποια άλλα που παίζουν στις ίδιες τιμές!μακαρι να είχα κι εγώ κανενα κουπονάκιWink 
Γυμναστηριο τι να σου πω, αφο΄σου είπε ο γιατρός προσοχή δεν το κόβω να σε αφήσει.......εγλω σταμάτησα και τη δουλειά και σκυλοβαριέμαι......
εχω και μία ερώτηση να κάνω.. είχε καμία κοπέλα αποκόλλησηαν ναι πώς το διαπιστώσατε? ο γιατρός που έχω μου είπε πως η αποκόλληση δε φαίνεται... πρέπει να είναι πάρα πολύ σοβαρή για να φανελι. οπότε μενα δεν μπορούσε βα μου απαντησει εάν έχω ή όχι αποκόλληση..


πελυ μου θα σε μαλωσω!!!
καλε εγω δεν εχω αποκολληση;;;;
την επαθα την 5 βδομαδα απο κουραση, εκανα πολλες δουλειες, το μπανιο γενικη και τετοια. και ειδα αιμα. γι'΄αυτο ειμαι σε καραντινα και ξαπλα μεχρι να ξανακολλησει το εμβρυακι μου. γι' αυτο παιρνω και τα utrogestan.
επισης παιρνω εξαρχης φολλικο και σιδηρο λογω χαμηλου αιματοκριτη εξ' ου και η δυσκοιλιοτητα!
γι' αυτο λεω κοριτσια οτι θελει προσοχη. εγω ετσι ξεθαρεψα στην αρχη που δεν ειχα κανενα συμπτωμα και την πατησα!!!
το νου σας κορες, τα σπορακια μας ειναι πολυ ευαισθητα!!!

Ααααα έτσι τη πάτησες?περαστικουλια σας κορίτσια μου!
Άρα καλα κανω κ δε πάω ακομα στο γυμναστήριο, αν κ δεν θα εκανα βάρη ούτως η άλλως.τι να πω κ εγω με το πλυντήριο μου που ειναι στο υπόγειο κ μένω στον τρίτο χωρις ασανσερ!ανέβα Κάτεβα τη σκάλα κ φορτωμένη με τη λεκάνη, νομίζω θα αγγαρεψω τον σύζυγο να τα πηγαίνει κ να τ φέρνει κ εγω μόνο άπλωμα κ μάζεμα.
Ποπακι είχε σημάδια/συμπτώματα από την αποκόλληση?

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
poppaki έγραψε:
JELLYFISH έγραψε:τα body shop μου αρεσουν πάρα πολύ απο αποψη ποιότητας.. πολύ καλύτερα από κάποια άλλα που παίζουν στις ίδιες τιμές!μακαρι να είχα κι εγώ κανενα κουπονάκιWink 
Γυμναστηριο τι να σου πω, αφο΄σου είπε ο γιατρός προσοχή δεν το κόβω να σε αφήσει.......εγλω σταμάτησα και τη δουλειά και σκυλοβαριέμαι......
εχω και μία ερώτηση να κάνω.. είχε καμία κοπέλα αποκόλλησηαν ναι πώς το διαπιστώσατε? ο γιατρός που έχω μου είπε πως η αποκόλληση δε φαίνεται... πρέπει να είναι πάρα πολύ σοβαρή για να φανελι. οπότε μενα δεν μπορούσε βα μου απαντησει εάν έχω ή όχι αποκόλληση..


πελυ μου θα σε μαλωσω!!!
καλε εγω δεν εχω αποκολληση;;;;
την επαθα την 5 βδομαδα απο κουραση, εκανα πολλες δουλειες, το μπανιο γενικη και τετοια. και ειδα αιμα. γι'΄αυτο ειμαι σε καραντινα και ξαπλα μεχρι να ξανακολλησει το εμβρυακι μου. γι' αυτο παιρνω και τα utrogestan.
επισης παιρνω εξαρχης φολλικο και σιδηρο λογω χαμηλου αιματοκριτη εξ' ου και η δυσκοιλιοτητα!
γι' αυτο λεω κοριτσια οτι θελει προσοχη. εγω ετσι ξεθαρεψα στην αρχη που δεν ειχα κανενα συμπτωμα και την πατησα!!!
το νου σας κορες, τα σπορακια μας ειναι πολυ ευαισθητα!!!
ναι ποπη μου, το θυμάμαι, βέβαιαVery Happy 
απλά δεν έχω καταλάβει πώς ακιβώς γίνεται η διάγνωση της αποκόλλησης. Μόνο από το αίμα βγάζει ο γιατρός το πόρισμα..? μία άλλη κοπελα έλεγε πώς δεν είχε αίμα και τέτοια και της είπε ο γιατρός ότι έχει μια μικρή αποκόλληση. Εμένα μου είπε ως δεν μπορείς να το καταλάβεις... έχω μπερδευτεί λιγάκιscratch 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΕΛΥ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ ΧΩΡΙΣ ΑΙΜΑ........ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ ΔΙΑΓΝΩΣΤΗΚΕ. ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΤΗΣΩ ΠΑΝΩ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΕΚΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΤΟΥΛΑΠΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΤΟ ΑΙΜΑ. ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ. ΣΧΕΔΟΝ ΓΕΜΙΣΕ ΕΝΑ ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙ.......
ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ.....ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΙ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΙ. ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΝΘΕΚΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣΑΝΕ ΤΠΤ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ (ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΤΟ ΦΙΛΙΚΟ ΜΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ)ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΤΟ ΠΟΛΥ ΖΟΡΙΣΜΑ.ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΓΥΝΑΙΚΑ!
ΑΥΤΑ!
ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΠΑΛΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΝΑΠΕ...ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΡΡΩΣΕΙ. ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ......ΘΕΛΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΖΟΥΖΟΥΝΙΕΣ!!!Sad Sad Sad Sad Sad 

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ωχ. περαστικά!
εμένα αυτά τα ροζ που είχα την πρώτη φορά δούλευα καφενείο, έβρεχε, και ήταν τα πόδια μου 6 ώρες βρεγμένα (καλα κανω βλακείες δεν το συζητω....) και τη δευτερη δεν είχα κοιμηθεί καλα το βράδυ.......
τώρα έχει κάτι μέρες είμαι καθαρή...........
Ετσι είναι με τους οργανισμούς δεν υπάρχουν κανόνες!! πρέπει να μάθουμε να ακούμε το σώμα μας!!!
Υπομονή με το αγόρι σου, σύντομα θα ξαναπέσει στην αγκαλιά σουΜανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 215994 !!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AngelMommy έγραψε:
poppaki έγραψε:
JELLYFISH έγραψε:τα body shop μου αρεσουν πάρα πολύ απο αποψη ποιότητας.. πολύ καλύτερα από κάποια άλλα που παίζουν στις ίδιες τιμές!μακαρι να είχα κι εγώ κανενα κουπονάκιWink 
Γυμναστηριο τι να σου πω, αφο΄σου είπε ο γιατρός προσοχή δεν το κόβω να σε αφήσει.......εγλω σταμάτησα και τη δουλειά και σκυλοβαριέμαι......
εχω και μία ερώτηση να κάνω.. είχε καμία κοπέλα αποκόλλησηαν ναι πώς το διαπιστώσατε? ο γιατρός που έχω μου είπε πως η αποκόλληση δε φαίνεται... πρέπει να είναι πάρα πολύ σοβαρή για να φανελι. οπότε μενα δεν μπορούσε βα μου απαντησει εάν έχω ή όχι αποκόλληση..

πελυ μου θα σε μαλωσω!!!
καλε εγω δεν εχω αποκολληση;;;;
την επαθα την 5 βδομαδα απο κουραση, εκανα πολλες δουλειες, το μπανιο γενικη και τετοια. και ειδα αιμα. γι'΄αυτο ειμαι σε καραντινα και ξαπλα μεχρι να ξανακολλησει το εμβρυακι μου. γι' αυτο παιρνω και τα utrogestan.
επισης παιρνω εξαρχης φολλικο και σιδηρο λογω χαμηλου αιματοκριτη εξ' ου και η δυσκοιλιοτητα!
γι' αυτο λεω κοριτσια οτι θελει προσοχη. εγω ετσι ξεθαρεψα στην αρχη που δεν ειχα κανενα συμπτωμα και την πατησα!!!
το νου σας κορες, τα σπορακια μας ειναι πολυ ευαισθητα!!!
Ααααα έτσι τη πάτησες?περαστικουλια σας κορίτσια μου!
Άρα καλα κανω κ δε πάω ακομα στο γυμναστήριο, αν κ δεν θα εκανα βάρη ούτως η άλλως.τι να πω κ εγω με το πλυντήριο μου που ειναι στο υπόγειο κ μένω στον τρίτο χωρις ασανσερ!ανέβα Κάτεβα τη σκάλα κ φορτωμένη με τη λεκάνη, νομίζω θα αγγαρεψω τον σύζυγο να τα πηγαίνει κ να τ φέρνει κ εγω μόνο άπλωμα κ μάζεμα.
Ποπακι είχε σημάδια/συμπτώματα από την αποκόλληση?


ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΧΤΕΣ, ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΜΕ!
ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ, ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΡΙΣΚΟ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΙΣ ΛΕΚΑΝΕΣ ΜΕ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ 3 ΟΡΟΦΟΥΣ. ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΠΤ. ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ Ν' ΑΠΛΩΣΩ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΤΗΝ ΛΕΚΑΝΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΛΑ Τ' ΑΠΛΩΝΩ. ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΩ ΟΥΤΕ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΥΤΣΙΚΗ Η ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΦΑΙΝΟΝΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΕΝΤΟΝΑ, ΟΠΟΤΕ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΗ!
ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΛΥ, ΤΗΝ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΑΙΜΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΙΜΑ, ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ......

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
JELLYFISH έγραψε:ωχ. περαστικά!
εμένα αυτά τα ροζ που είχα την πρώτη φορά δούλευα καφενείο, έβρεχε, και ήταν τα πόδια μου 6 ώρες βρεγμένα (καλα κανω βλακείες δεν το συζητω....) και τη δευτερη δεν είχα κοιμηθεί καλα το βράδυ.......
τώρα έχει κάτι μέρες είμαι καθαρή...........
Ετσι είναι με τους οργανισμούς δεν υπάρχουν κανόνες!! πρέπει να μάθουμε να ακούμε το σώμα μας!!!
Υπομονή με το αγόρι σου, σύντομα θα ξαναπέσει στην αγκαλιά σουΜανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 215994 !!!!


ΚΟΙΤΑ.....ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΤΗΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΖΟΡΙΣΜΑ, ΕΞ' ΟΥ ΚΑΙ Η ΕΤΥΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ. ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΣΥΝΕΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ. ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΥΠΟΛΟΙΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ, ΠΧ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ. ΑΣ ΜΗ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑΤΡΟΙ. ΟΤΑΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΖΗΤΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ ΕΝΔΟΚΟΛΠΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ. ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜ!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!
μπαινω δειλα δειλα και εγω στο θεμα και ελπιζω να ειμαστε εγω για 8 μηνες ακομα!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 215994 

τα περισσοτερα κοριτσια τα ξερω απο το αλλο θεματακι μας εκτος απο την νανσυ και την τζενη!!!

γεια στις υπόλοιπές !!!ειμαι η σοφια εχω ενα γιο 3,5 χρονων και πριν λιγες μερες εμαθα οτι ειμαι εγκυος!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 990599 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 990599 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 990599 
ευχομαι σε οοολες μας να εχουμε τελειομηνες εγκυμοσυνες!!!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
poppaki έγραψε:
AngelMommy έγραψε:
poppaki έγραψε:
JELLYFISH έγραψε:τα body shop μου αρεσουν πάρα πολύ απο αποψη ποιότητας.. πολύ καλύτερα από κάποια άλλα που παίζουν στις ίδιες τιμές!μακαρι να είχα κι εγώ κανενα κουπονάκιWink 
Γυμναστηριο τι να σου πω, αφο΄σου είπε ο γιατρός προσοχή δεν το κόβω να σε αφήσει.......εγλω σταμάτησα και τη δουλειά και σκυλοβαριέμαι......
εχω και μία ερώτηση να κάνω.. είχε καμία κοπέλα αποκόλλησηαν ναι πώς το διαπιστώσατε? ο γιατρός που έχω μου είπε πως η αποκόλληση δε φαίνεται... πρέπει να είναι πάρα πολύ σοβαρή για να φανελι. οπότε μενα δεν μπορούσε βα μου απαντησει εάν έχω ή όχι αποκόλληση..
πελυ μου θα σε μαλωσω!!!
καλε εγω δεν εχω αποκολληση;;;;
την επαθα την 5 βδομαδα απο κουραση, εκανα πολλες δουλειες, το μπανιο γενικη και τετοια. και ειδα αιμα. γι'΄αυτο ειμαι σε καραντινα και ξαπλα μεχρι να ξανακολλησει το εμβρυακι μου. γι' αυτο παιρνω και τα utrogestan.
επισης παιρνω εξαρχης φολλικο και σιδηρο λογω χαμηλου αιματοκριτη εξ' ου και η δυσκοιλιοτητα!
γι' αυτο λεω κοριτσια οτι θελει προσοχη. εγω ετσι ξεθαρεψα στην αρχη που δεν ειχα κανενα συμπτωμα και την πατησα!!!
το νου σας κορες, τα σπορακια μας ειναι πολυ ευαισθητα!!!
Ααααα έτσι τη πάτησες?περαστικουλια σας κορίτσια μου!
Άρα καλα κανω κ δε πάω ακομα στο γυμναστήριο, αν κ δεν θα εκανα βάρη ούτως η άλλως.τι να πω κ εγω με το πλυντήριο μου που ειναι στο υπόγειο κ μένω στον τρίτο χωρις ασανσερ!ανέβα Κάτεβα τη σκάλα κ φορτωμένη με τη λεκάνη, νομίζω θα αγγαρεψω τον σύζυγο να τα πηγαίνει κ να τ φέρνει κ εγω μόνο άπλωμα κ μάζεμα.
Ποπακι είχε σημάδια/συμπτώματα από την αποκόλληση?

ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΧΤΕΣ, ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΜΕ!
ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ, ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΡΙΣΚΟ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΙΣ ΛΕΚΑΝΕΣ ΜΕ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ 3 ΟΡΟΦΟΥΣ. ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΠΤ. ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ Ν' ΑΠΛΩΣΩ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΤΗΝ ΛΕΚΑΝΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΛΑ Τ' ΑΠΛΩΝΩ. ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΩ ΟΥΤΕ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΥΤΣΙΚΗ Η ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΦΑΙΝΟΝΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΕΝΤΟΝΑ, ΟΠΟΤΕ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΗ!
ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΛΥ, ΤΗΝ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΑΙΜΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΙΜΑ, ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ......
Αχ βρε κ παλι περαστικά σου τι κανεις πάνω απ'όλα το μωράκι μας είπαμε!
μπα προσοχή απο δω κ μπρος,δεν είμαστε για πειράματα!
Ευτυχως τέτοια συμπτώματα δεν έχω με αίμα κλπ, αν κ πολλές φορές λένε συμβαίνει γιατί τα τοιχώματα της μήτρας τραβιουντε καθως μεγαλώνει η μήτρα,αλλα λίγο περισσότερο προσοχή δε βλάπτει!
Θα μιλησω κ με το γιατρό μου που θα με δει τη δευτέρα κ αυτός βλέπει πόσο ειναι το στρώμα της μήτρας κλπ.

Ελπιζω κ εύχομαι να αναρωσετε γρήγορα κ τα δύο ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια ψηλαφω την κοιλια μου χαμηλα και τη νιωθω πιο σκληρη απο συνηθως ,μιας κ εχουμε το λιπακι μας εμεις,οχι σαν τη ποπανς!! tongue tongue.Μαρη διαβασα τα κιλα σου και συγχιστηκα!!affraid 

λετε να ναι ιδεα μου?παντως με σφιγγουν λιγακι τα παντελονια μου.

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:κοριτσια ψηλαφω την κοιλια μου χαμηλα και τη νιωθω πιο σκληρη απο συνηθως ,μιας κ εχουμε το λιπακι μας εμεις,οχι σαν τη ποπανς!! tongue tongue.Μαρη διαβασα τα κιλα σου και συγχιστηκα!!affraid 

λετε να ναι ιδεα μου?παντως με σφιγγουν λιγακι τα παντελονια μου.


καλημερουδια μαρακι μου!!
και εμενα εχει πρηστει και εχει πεταχτει και ας ειναι τοσο νωρις. πιστευω οτι θα φανει πολυ γρηγορα. ζυγιστηκα χτες γιατι νομιζα οτι ειχα παρει κανενα κιλακι, αλλα η ζυγαρια ελεγε 43.7.anyway.....
καλε τελειωνεις με το α τριμηνο!!!πως εισαι;;;οι εμετοι τελος ετσι;;;ποτε κανεις αυχενικη;;;αντε μαρακι μου μπας και δουμε και φυλο να ξεκινησουμε και εμεις την λιστουλα μας!!!Wink 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:κοριτσια ψηλαφω την κοιλια μου χαμηλα και τη νιωθω πιο σκληρη απο συνηθως ,μιας κ εχουμε το λιπακι μας εμεις,οχι σαν τη ποπανς!! tongue tongue.Μαρη διαβασα τα κιλα σου και συγχιστηκα!!affraid 

λετε να ναι ιδεα μου?παντως με σφιγγουν λιγακι τα παντελονια μου.
μαρακι μου εχεις δικιο!!!η κοιλια σφιγγει απο την πρωτη στιγμη αλλα ειναι μικρο το σπορινι κ δε φαινεται.
οσο μεγαλωνει θα δεις πως θα σκληρυνει η κοιλιτσα,απο χαμηλα και θα ανεβαινει!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 990599 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 990599 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 990599 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:
bourboulithra έγραψε:κοριτσια ψηλαφω την κοιλια μου χαμηλα και τη νιωθω πιο σκληρη απο συνηθως ,μιας κ εχουμε το λιπακι μας εμεις,οχι σαν τη ποπανς!! tongue tongue.Μαρη διαβασα τα κιλα σου και συγχιστηκα!!affraid 

λετε να ναι ιδεα μου?παντως με σφιγγουν λιγακι τα παντελονια μου.

καλημερουδια μαρακι μου!!
και εμενα εχει πρηστει και εχει πεταχτει και ας ειναι τοσο νωρις. πιστευω οτι θα φανει πολυ γρηγορα. ζυγιστηκα χτες γιατι νομιζα οτι ειχα παρει κανενα κιλακι, αλλα η ζυγαρια ελεγε 43.7.anyway.....
καλε τελειωνεις με το α τριμηνο!!!πως εισαι;;;οι εμετοι τελος ετσι;;;ποτε κανεις αυχενικη;;;αντε μαρακι μου μπας και δουμε και φυλο να ξεκινησουμε και εμεις την λιστουλα μας!!!Wink 
ωραια βρε!! 2 ποππανς κανουν μια μαρια!! εγω μαρη λεω μην τυχον κ παρω κανενα κιλο απο τωρα γιατι χαθηκαμε!χαχαχαχ
την ερχομενη δευτερα εχω,στις 16!! λες να μας κανει το χατιρι να μας δειξει το πουλακι του το χρυσο μου?

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία 26 έγραψε:
bourboulithra έγραψε:κοριτσια ψηλαφω την κοιλια μου χαμηλα και τη νιωθω πιο σκληρη απο συνηθως ,μιας κ εχουμε το λιπακι μας εμεις,οχι σαν τη ποπανς!! tongue tongue.Μαρη διαβασα τα κιλα σου και συγχιστηκα!!affraid 

λετε να ναι ιδεα μου?παντως με σφιγγουν λιγακι τα παντελονια μου.
μαρακι μου εχεις δικιο!!!η κοιλια σφιγγει απο την πρωτη στιγμη αλλα ειναι μικρο το σπορινι κ δε φαινεται.
οσο μεγαλωνει θα δεις πως θα σκληρυνει η κοιλιτσα,απο χαμηλα και θα ανεβαινει!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 990599 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 990599 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 990599 
σοφουλα μου νομιζα πως ειναι η ιδεα μου.!οκ η ποπη ειπε οτι πεταχτηκε ηδη σ αυτην αλλα επειδη ειναι αδυνατη το ειδε,εγω δεν το ειδα ακομα! διαφορα δεν εχει η κοιλια μου!!απλα το ενιωσα!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:
bourboulithra έγραψε:κοριτσια ψηλαφω την κοιλια μου χαμηλα και τη νιωθω πιο σκληρη απο συνηθως ,μιας κ εχουμε το λιπακι μας εμεις,οχι σαν τη ποπανς!! tongue tongue.Μαρη διαβασα τα κιλα σου και συγχιστηκα!!affraid 

λετε να ναι ιδεα μου?παντως με σφιγγουν λιγακι τα παντελονια μου.

καλημερουδια μαρακι μου!!
και εμενα εχει πρηστει και εχει πεταχτει και ας ειναι τοσο νωρις. πιστευω οτι θα φανει πολυ γρηγορα. ζυγιστηκα χτες γιατι νομιζα οτι ειχα παρει κανενα κιλακι, αλλα η ζυγαρια ελεγε 43.7.anyway.....
καλε τελειωνεις με το α τριμηνο!!!πως εισαι;;;οι εμετοι τελος ετσι;;;ποτε κανεις αυχενικη;;;αντε μαρακι μου μπας και δουμε και φυλο να ξεκινησουμε και εμεις την λιστουλα μας!!!Wink 
τελευταιος εμετος παιχτηκε ακριβως στις 10 εβδομ,και 6 ημερες.11 εβδ.ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΜανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 215994 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα εγκυούλες μου!Πώς είστε σήμερα;Γεια σου Σοφία!Καλώς ήρθες στην ομάδα μας!Με το καλό το μωράκι σουΜανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 654316 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenny.k έγραψε:Καλημέρα εγκυούλες μου!Πώς είστε σήμερα;Γεια σου Σοφία!Καλώς ήρθες στην ομάδα μας!Με το καλό το μωράκι σουΜανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 654316 
καλημερα τζενη!!!ευχαριστω και ανταποδιδω!!!
καλως σας βρηκα!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 215994 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bourboulithra έγραψε:
poppaki έγραψε:
bourboulithra έγραψε:κοριτσια ψηλαφω την κοιλια μου χαμηλα και τη νιωθω πιο σκληρη απο συνηθως ,μιας κ εχουμε το λιπακι μας εμεις,οχι σαν τη ποπανς!! tongue tongue.Μαρη διαβασα τα κιλα σου και συγχιστηκα!!affraid 

λετε να ναι ιδεα μου?παντως με σφιγγουν λιγακι τα παντελονια μου.
καλημερουδια μαρακι μου!!
και εμενα εχει πρηστει και εχει πεταχτει και ας ειναι τοσο νωρις. πιστευω οτι θα φανει πολυ γρηγορα. ζυγιστηκα χτες γιατι νομιζα οτι ειχα παρει κανενα κιλακι, αλλα η ζυγαρια ελεγε 43.7.anyway.....
καλε τελειωνεις με το α τριμηνο!!!πως εισαι;;;οι εμετοι τελος ετσι;;;ποτε κανεις αυχενικη;;;αντε μαρακι μου μπας και δουμε και φυλο να ξεκινησουμε και εμεις την λιστουλα μας!!!Wink 
ωραια βρε!! 2 ποππανς κανουν μια μαρια!! εγω μαρη λεω μην τυχον κ παρω κανενα κιλο απο τωρα γιατι χαθηκαμε!χαχαχαχ
την ερχομενη δευτερα εχω,στις 16!! λες να μας κανει το χατιρι να μας δειξει το πουλακι του το χρυσο μου?
Καλημερα καλησπέρα τα ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

Μαρακι να ξερες πόσο σε νοιώθωωωωω! Κ εγω το ίδιο με τα κιλακια κ έκανα προσπάθεια πριν μείνω έγκυος να χάσω λίγο, ξεκίνησα την εγκυμοσύνη με 73 κ κάτι και νομίζω έβαλα κιολας 1 με 1,5 κιλακι! Όλη μέρα σπίτι κ προσπαθώ να τρώω 3 φορές πως λένε κ φρούτα κλπ. Η αναγουλες μου την κάνουν τη δουλειά που όταν με πιάσουν πρέπει να μασουλισω για να ηρεμήσω!
Πάντως ένα πριξημο κ οτι η κοιλίτσα σκληραίνει ειναι φυσιολογικό, εκτός αυτού η ποσότητα του αίματος στο σώμα αυξάνεται στην εγκυμοσύνη,το στήθος γεμίζει κ μπορεί να χεις κ κατακράτηση υγρών καμία φορά οπότε κ δε σημαινει οτι παχυνες απλά βάρυνες αλλα οχι απτό φαΐ!
Αλλα κ παλι θέλει προσοχή!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσούδια!Τι κάνετε;Πώς είστε;Εγώ είμαι τόσο χαρούμενη αύριο το πρωί έχω γιατρό για την αυχενικήΜανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 654316 θα δω το μπουμπουκάκι μουΜανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 5 328109 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κοπελουδες! Τι κάνετε? Όλες χαθηκατε για ύπνο? Για φαΐ?
Εγω πήγα γιατρουλη σημερα με το σύζυγο!
Ολα φυσιολογικα είπε ως τωρα,έκανε όλες τις μετρήσεις. Στις 23 έχω ραντεβού με τον ειδικό για Αυχενικη διαφάνεια και θα κοιτάξει οσο μπορεί κ τη καρδούλα γιατί έχουμε ιστορικό, αν κ ο γιατρός μου είπε δε μπορεί να δει με σιγουριά ακομα αλλα χοντρικά για να μας φύγουν οι πρώτες υπόνοιες!
Τι να πω...προσπαθώ να ειμαι ηρεμη!
Μου κάνε κ 3D υπέρηχο,είδαμε χερακια ποδαράκια κ έκανε κ μια τούμπα πλάκα είχε!
Εσείς τι κάνετε?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!
ΤΖΕΝΗ ΚΑΙ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!!!ΤΥΧΕΡΟΥΛΕΣ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!
ΕΓΩ (ΔΛΔ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ!)ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΑΦΕΙΟΚΡΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑΣ!!
ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΛΕΕΙ ΤΑ ΥΠΕΡΗΧΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ, ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΥΠΕΡΗΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΕΠΙΤΡΟΠΗ.... Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις