Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
87 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 87 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχομαι σε ολες της φρεσκοεγκυουλες μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη... Και μια συμβουλη.. Η εγκυμοσυνη δεν ειναι ευκολος δρομμος και θελει και πολυ πολυ ξεκουραση.. Γι αυτο αφηστε στους αλλους τις δουλειες γι αυτο το διαστημα και υπομονη λιγοι. Μηνες ειναι ...  Smile  ποπακι πολλες ξαπλες και ολα θα πανε καλα !

Τα φιλια μου και τη θετικη μου ενεργεια σε ολες  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 7 417472 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χου χου Καλημέρα...!
Καλε που είστε όλες χαμένες?
Ξυπνάτε τσουπρες παρασκευή σήμερα!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια καλημερα!
πως ειστε;;;εγω ειμαι καλα!
εδω αραχτη στο κρεββατακι μου ολη μερα.....εχω και την μανουλιτσα μου για βοηθεια. εκεινη τα κανει ολα, εγω σηκωνομαι μονο για τουαλετα. το αιματακι σταματησε εντελως. βεβαια ο ντοκ μου ειπε οτι μπορει να ξαναδουμε και οτι μεχρι να κλεισουμε το πρωτο τριμηνο μπορει να βλεπω συχνα. εγω βεβαια το απευχομαι γιατι δεν ειναι οτι καλυτερο, πανικοβαλλομαι!
αυτα τα νεα μου!
να πω και ενα μεγαλο ευχαριστω στα κοριτσακια που δεν ειναι απο το θεματακι μας, αλλα μας στελνουν την θετικη τους ενεργεια!κοριτσια να εχετε και εσεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και συντομα να κρατησετε τα υγιη νινακια σας στην αγκαλιτσα σας! Wink  Wink  Wink  Wink  Wink 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
poppaki έγραψε:κοριτσακια καλημερα!
πως ειστε;;;εγω ειμαι καλα!
εδω αραχτη στο κρεββατακι μου ολη μερα.....εχω και την μανουλιτσα μου για βοηθεια. εκεινη τα κανει ολα, εγω σηκωνομαι μονο για τουαλετα. το αιματακι σταματησε εντελως. βεβαια ο ντοκ μου ειπε οτι μπορει να ξαναδουμε και οτι μεχρι να κλεισουμε το πρωτο τριμηνο μπορει να βλεπω συχνα. εγω βεβαια το απευχομαι γιατι δεν ειναι οτι καλυτερο, πανικοβαλλομαι!
αυτα τα νεα μου!
να πω και ενα μεγαλο ευχαριστω στα κοριτσακια που δεν ειναι απο το θεματακι μας, αλλα μας στελνουν την θετικη τους ενεργεια!κοριτσια να εχετε και εσεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και συντομα να κρατησετε τα υγιη νινακια σας στην αγκαλιτσα σας! Wink  Wink  Wink  Wink  Wink 


Άντε βρε ποπακι με το καλό να μην ξαναδεις αιμα! Οσο για τη ξάπλα ειναι καλητερα έτσι τι να κάνεις!
Αν δεν ειχαμε τις μανούλες τι θα ήμασταν? Εμενα η δικιά μου δυστυχως ειναι στην Θεσσαλονίκη κ έχω να τη δω απ'τον Αυγούστο, έχω τη πεθερά μου αλλα ειλικρινά προτιμώ να τα κανω μόνη μου,(χααααααχααα!) με προσοχή παντα!
Το καλοκαίρι με το καλό θα φύγουν τα πεθερικά για κανένα 2μηνο Ελλάδα κ ψηνω τη μανούλα να ρθει(δε ταιριάζουν οι δύο μεριές οποτε καλητερα χωρια!!)

Εμείς εδώ είμαστε μαζι σου παρεούλα!

Θα πάω στο βαπτιστικο σε λίγο χαχααα ο μπουλης μου τωρα που κάθομαι θα τον χορτασω!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κι από μένα εγκυούλες μου!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια μου!!!τι κανετε??
ποπακι μου,αρχισαν τα οργανα ε??ελα υπομονη!!!
εγω πηγα στο γιατρο..ειμαι 5 εβδομαδων και 6 ημερων!!! μου ειπε οτι βλεπει ενα καλο σακο και ενα σπορακι μεσα και οτι πρεπει να παω 7-8 εβδομαδων για να ακουσω καρδουλα! εσεις ποτε ακουσατε?

τελος παντων καρδουλα θα ακουσουμε 7 ιανουαριου,μετα τις γιορτες που θα ανοιξει το ιατρειο του!!!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σοφία 26 έγραψε:καλημερα κοριτσια μου!!!τι κανετε??
ποπακι μου,αρχισαν τα οργανα ε??ελα υπομονη!!!
εγω πηγα στο γιατρο..ειμαι 5 εβδομαδων και 6 ημερων!!! μου ειπε οτι βλεπει ενα καλο σακο και ενα σπορακι μεσα και οτι πρεπει να παω 7-8 εβδομαδων για να ακουσω καρδουλα! εσεις ποτε ακουσατε?

τελος παντων καρδουλα θα ακουσουμε 7 ιανουαριου,μετα τις γιορτες που θα ανοιξει το ιατρειο του!!!

Καλημέρα σοφία!Συγχαρητήρια για το σποράκι σου!Εγώ πρώτο υπέρηχο είχα στις 6+2 και τότε ακούσαμε και την καρδούλα του

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημεεεεεραααα ΚΟΡΙΤΣΙΑ! Πως είστε σήμερα?
Μπράβο σοφακι επιτέλους επίβεβαιωθηκε,πιστεύω ΕΙΣΑΙ πιο ηρεμη τωρα!εγω ήμουν κιόλας 6+ κάτι όταν πήγα κ ακούσαμε καρδούλα κατευθείαν,βασικά η καρδούλα φτιάχνετε κ ολοκληρώνεται από την 5η βδομάδα κ μετα μέχρι κ τη 10η εβδομάδα δεν ειναι ακομα εντελώς ολοκληρωμένη οποτε κ πολλές φορές δεν ακούγετε κατευθείαν αλλα συνήθως στην 7η με 8η.

Έχω ένα στομάχι εδώ κ 2 μέρες παλι χάλια,μια μέρα ειμαι καλα 2 υποφέρω! Υπομονή 2 βδομάδες μείνανε μετα ελπιζω να καλητερεψει!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας ευχαριστω κοριτσια!!!
περιμενω πως κ πως να περασουν οι εβδομαδες και να ακουσουμε καρδουλα!!!
απο χθες το βραδυ με εχει πιασει μια αναγουλα ,φτουυυυ τοσο νωρις??

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σοφία 26 έγραψε:σας ευχαριστω κοριτσια!!!
περιμενω πως κ πως να περασουν οι εβδομαδες και να ακουσουμε καρδουλα!!!
απο χθες το βραδυ με εχει πιασει μια αναγουλα ,φτουυυυ τοσο νωρις??


Αχ σοφακι έτσι ειναι από νωρίς μας ταλεπωρουν!
εγω να δεις αναγούλα φάω δε φαω, και δύο φορές έκανα εμετο κ χωρίς να χω φάει κιολας κ όλη μέρα ημουν ξάπλα, οι μυρωδιές πολύ με ενοχλούν εχθες ας πούμε μαγειρεψα κ έφαγα,πήγα βόλτα κ το βράδυ όταν ήθελα να βάλω το φαΐ στο ψυγείο ενώ ήταν φρέσκο μου έφερε η μυρωδιά ανακατωσούρα, τι να πεις..?κ στη πρώτη Εγκυμοσύνη δεν είχα ενοχλήσεις ούτε για δείγμα ούτε καν ζαλάδα η λίγο αναγούλα,μου φαίνετε τωρα ήρθαν όλα μαζεμένα!
η μαμά μου λεει αν συνεχίσει μετα τον 3ο 4ο μηνα κ έχω κ καουρα τότε θα χει πόλλα μαλλιά το μωρό χαχαχαααα!

Αν μπορείς να βρεις τσάι τζίντζερ (πιπεροριζα) η κ φρεσκο τζίντζερ να βρασεις νερό κ να το βάλεις κομματάκια μικρά να στραγγιξει κ να γίνει ρόφημα, από γεύση δε λεει πολλα αλλα βοηθάει το τζίντζερ πολύ.αλλα προσεκτικά κ μέχρι τον 4ο μηνα γιατι αργότερα μπορεί να σου φέρει συσπάσεις κ πονους!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AngelMommy έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:σας ευχαριστω κοριτσια!!!
περιμενω πως κ πως να περασουν οι εβδομαδες και να ακουσουμε καρδουλα!!!
απο χθες το βραδυ με εχει πιασει μια αναγουλα ,φτουυυυ τοσο νωρις??


Αχ σοφακι έτσι ειναι από νωρίς μας ταλεπωρουν!
εγω να δεις αναγούλα φάω δε φαω, και δύο φορές έκανα εμετο κ χωρίς να χω φάει κιολας κ όλη μέρα ημουν ξάπλα, οι μυρωδιές πολύ με ενοχλούν εχθες ας πούμε μαγειρεψα κ έφαγα,πήγα βόλτα κ το βράδυ όταν ήθελα να βάλω το φαΐ στο ψυγείο ενώ ήταν φρέσκο μου έφερε η μυρωδιά ανακατωσούρα, τι να πεις..?κ στη πρώτη Εγκυμοσύνη δεν είχα ενοχλήσεις ούτε για δείγμα ούτε καν ζαλάδα η λίγο αναγούλα,μου φαίνετε τωρα ήρθαν όλα μαζεμένα!
η μαμά μου λεει αν συνεχίσει μετα τον 3ο 4ο μηνα κ έχω κ καουρα τότε θα χει πόλλα μαλλιά το μωρό χαχαχαααα!

Αν μπορείς να βρεις τσάι τζίντζερ (πιπεροριζα) η κ φρεσκο τζίντζερ να βρασεις νερό κ να το βάλεις κομματάκια μικρά να στραγγιξει κ να γίνει ρόφημα, από γεύση δε λεει πολλα αλλα βοηθάει το τζίντζερ πολύ.αλλα προσεκτικά κ μέχρι τον 4ο μηνα γιατι αργότερα μπορεί να σου φέρει συσπάσεις κ πονους!!

πωωω οσο παει και χειροτερα ειμαι νικολετα μου!  Rolling Eyes δεν ξερω αν ειναι επειδη πειναω αλλα ειμαι ετοιμη για εμετο!
ελπιζω να μην ειμαι οπως ημουν στο φιλιππακο (ολη μερα στην τουαλετα)  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 7 534787 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 7 534787 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 7 534787 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 7 534787 
καλε ουτε νερο δε μπορω να πιω!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ βρε σε καταλαβαίνω!εγω ως τωρα μόνο αναγούλα ΔΕΝ μπορώ να κανω εμετό,φτάνω στο σημείο κ δε γίνετε τίποτα!άσε που από χθες το βράδυ τραβάω πολύ πόνο με τη δυσκοιλιότητα, πήγα στο νοσοκομείο το πρωί μπας κ μου δώσουν κάτι αλλα έπρεπε να με κοιτάξουν πρώτα κ μετα να μου δώσουν κ είχαν 5 έγκυες ετοιμογεννες κ Ενοειτε είχαν προτεραιότητα!βρήκα εφημερεύον φαρμακείο κ πήρα τελικα κάτι, λειτούργησε κ ειμαι καλητερα τώρα!αλλα να δούμε για πόσο, αυριο θα παρω τηλ το γιατρό μου μήπως κ έχει να μου δώσει κάτι δραστικό!!
Υπομονή μέχρι τον 3ο κ μετα ας ελπίζουμε οτι θα φύγουν όλα!!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια τι κάνετε;Εγώ πήρα τα αποτελέσματα από το papp-A σήμερα,αύριο θα πάω να τα δείξω στον γιατρό.
Bourboulithra εσύ σήμερα δεν έχεις την αυχενική;Περιμένουμε τα καλύτερα νέα σου για το μπεμπέ Very Happy 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρακι μου που εισαι;;;;
θελουμε νεα απο το σπορινι σου!!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακια μου ολα καλα,μπειτε στο "ας μαζευτουμε..." να δειτε τα χαϊρια του δημοσιου..

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου! Τι κάνετε;
Πόπη κάθε μέρα να πηγαίνεις και καλύτερα κοριτσάκι μου! Αυτές οι μανούλες....Δώρο Θεού! Μακάρι να μην ξαναδείς αίμα!
Τζένη κι εσύ όλα καλά ελπίζω! Να μας πει τα νέα σου από το γιατρό!
Σοφία καλώς όρισες και με το καλό να ακούσες το σποράκι σου! Κι εγώ νωρίς το άκουσα! 6+2!
Angelmommy ή αλλιώς Νικολέτα αν κατάλαβα καλά εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά με αυτή σου την εγκυμοσύνη μέχρι το τέλος! Κοιτάμε μόνο μπροστά και έχουμε πίστη ότι θα αγκαλιάσουμε γερά τα σποράκια μας!
Εγώ την Τετάρτη είδα αίμαι και εκτοτε είμαι ξάπλα! Ευτυχώς το σποράκι μου είναι καλά! Το ακούσαμε το Σάββατο αλλά θα συνεχίσω την ξάπλα για άλλες δυο βδομάδες! Και επιπλέον ήρθαν να προστεθούν οι ατελείωτοι εμετοί! Πλέον τρέφομαι μόνο με τοστ γιατί όλα τα υπόλοιπα δεν τα αντέχω! Άντε να περάσει με το καλό το πρώτο τρίμηνο και μαζί του όλα αυτά τα απαίσια συνακόλουθα!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nancy να σαι καλα,για όλες έχεις μια ευχή!
Έτσι βρε ΚΟΡΙΤΣΙΑ να μαστε η μια για την αλλη,όλο κ κάτι χρειαζομαστε όλες κ έχουμε αυτη τη παρεούλα!
Μακάρι όλα τα ΚΟΡΙΤΣΙΑ να κρατήσουμε γερά μωράκι στην αγκαλίτσα!
Έχω αποβάλει τις αρνητικές σκεψεις, αλλα με αγχώνει όλο αυτό με τις εξετάσεις,αλλα απτή μια καλητερα γιατί τωρα ειμαι υποψιασμενη κ προετοιμασμένη!προσευχουλα κ θετική σκέψη,αν δεν είχα κ τα ταματακια μου ΚΟΡΙΤΣΙΑ δε θα ήμουν τοσο ηρεμη, πριν δεν ήμουν τόσο με θρησκεία κλπ. Αλλα αυτό ήταν τελικα που μου έδωσε δύναμη κ δε "σαλταρα" κ μου δίνει ακομα δύναμη!


Βρε κοπέλες και κάτι άσχετο, με τη JellyFish τι γίνετε χάθηκε έχει μέρες να δημοσιεύσει,κάτι ειδα σε άλλο θεματακι κάτι έπαιξε με μια αλλη κοπέλα τα τσουγκρισανε λίγο κ από τότε ούτε φωνή ούτε ακρόαση!μιλάει καμία μαζι της?

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε σήμερα; Εγώ για την ώρα καλύτερα! Βαρέθηκα ολίγον τι την ξάπλα! Και το μωρό έχει βαρεθεί μαζί μου! Τις ώρες που λείπει ο άντρας μου καθόμαστε στο κρεβάτι και τη βγάζουμε εκεί συνέχεια! Πως τα πάτε εσείς;
Νικολέτα μου έτσι ακριβώς! Θετική ενέργεια, προσευχούλα και πίστη ότι όλα στο τέλος θα πάνε καλά! Smile

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια! Μπαίνω κι εγώ δειλά δειλά στην ομαδούλα! Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες μας και να κρατήσουμε γερά μωράκια!

Elena77

Elena77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα κοριτσάρες ,τι κάνετε σήμερα;
Εμείς μόλις γυρίσαμε απο Θεσσαλονίκη που είχαμε πάει για αυχενική και είμαστε μέσα στην τρελή χαρά. Το άγχος που είχα δεν λέγεται μέχρι να δώ τα αποτελέσματα αλλά ευτυχώς όλα πήγαν πολύ καλά. Μας είπε ο γιατρός πως κατά 80% έχουμε κοριτσάκι  Very Happy 
Σήμερα θα μάθουμε και τα αποτελέσματα απο PAPP-A.

nancy-t καλώς μας ήρθες  Smile 
poppaki χαίρομαι πάααααααρα πολύ για σένα,είδες που σταμάτησε το αιματάκι;!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elena77 έγραψε:Καλημέρα κοριτσάρες ,τι κάνετε σήμερα;
Εμείς μόλις γυρίσαμε απο Θεσσαλονίκη που είχαμε πάει για αυχενική και είμαστε μέσα στην τρελή χαρά. Το άγχος που είχα δεν λέγεται μέχρι να δώ τα αποτελέσματα αλλά ευτυχώς όλα πήγαν πολύ καλά. Μας είπε ο γιατρός πως κατά 80% έχουμε κοριτσάκι  Very Happy 
Σήμερα θα μάθουμε και τα αποτελέσματα απο PAPP-A.

nancy-t καλώς μας ήρθες  Smile 
poppaki χαίρομαι πάααααααρα πολύ για σένα,είδες που σταμάτησε το αιματάκι;!



Καλημέρα καλησπέρα!
Μπράβο πολύ ωραία που βγήκε καλή η Αυχενικη!
Κ εγω έχω τη δευτέρα κ ειμαι λίγο αγχωμένη!
Περιμένω κ επισκέψεις απο Ελλάδα για 10 μέρες οποτε κ ειμαι λίγο στη τσίτα κ από κει!
Αλλα κ ο αντρουλης εχει άδεια μέχρι το νέο χρόνο οποτε τελεια!
Εσύ από που είσαι?γιατί λες πηγες Θεσσαλονίκη για την εξέταση

Elena77

Elena77
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εύχομαι να πάνε όλα καλά Angelmommy στην αυχενική ( θα πάνε τέλεια θα δεις). Απο Φλώρινα είμαι και εδώ δυστυχώς δεν έχει εξειδικευμένους γιατρούς για αυχενική.


AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elena77 έγραψε:Εύχομαι να πάνε όλα καλά Angelmommy στην αυχενική ( θα πάνε τέλεια θα δεις). Απο Φλώρινα είμαι και εδώ δυστυχώς δεν έχει εξειδικευμένους γιατρούς για αυχενική.




Πωπωω ολόκληρο ταξίδι βρε έπρεπε να κανεις!αλλα αφού πήγαν όλα καλα, δες το σα βόλτα, δεν είσαι κάθε μέρα Θεσσαλονίκη!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elena77 έγραψε:Καλημέρα κοριτσάρες ,τι κάνετε σήμερα;
Εμείς μόλις γυρίσαμε απο Θεσσαλονίκη που είχαμε πάει για αυχενική και είμαστε μέσα στην τρελή χαρά. Το άγχος που είχα δεν λέγεται μέχρι να δώ τα αποτελέσματα αλλά ευτυχώς όλα πήγαν πολύ καλά. Μας είπε ο γιατρός πως κατά 80% έχουμε κοριτσάκι  Very Happy 
Σήμερα θα μάθουμε και τα αποτελέσματα απο PAPP-A.

nancy-t καλώς μας ήρθες  Smile 
poppaki χαίρομαι πάααααααρα πολύ για σένα,είδες που σταμάτησε το αιματάκι;!


να σε ρωτησω κοριτσι μου,εσυ εκανες papp-A και τα αποτελεσματα τα πηρες την ιδια μερα?????με δουλεψε το μικροβιολογικο και με ειπε σε 5 μερες? scratch 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις