Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
40 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 40 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Aurora έγραψε:Kαλημέρα αγάπες!Σούπερ μέρα η σημερινή, πήρα τα αντράκια μου το πρωί και πήγαμε παιδότοπο οπου ήπια ωραίο καφεδάκι και μετά πήγαμε για φαγητό στου μπαμπάκα μας (έχουμε κινέζικο εστιατόριο)
Φάγαμε όλοι μας και γυρίσαμε σπίτι κοτόπουλα.
Τα έβαλα για ύπνο και απολαμβάνω ένα ακόμη καφεδάκι πριν ξυπνησουν!
Αϋριο έχουμε κλειστά το μαγαζί και θα πάμε εκδρομούλα στο Ρέθυμνο στον παππού μας.
Καλή Κυριακή!!! Very Happy 

αααααααααααα δεν λέμε στην έγκυο για κινέζικοοοοοο  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 534787 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 534787  έχω λυσσάξει να πάω να φάω κινέζικο αυτο τον καιρό και δεν με πάει ο μούργος για να μην φάω καυτερά  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 534787 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 534787 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕλένηΚ έγραψε:
Aurora έγραψε:Kαλημέρα αγάπες!Σούπερ μέρα η σημερινή, πήρα τα αντράκια μου το πρωί και πήγαμε παιδότοπο οπου ήπια ωραίο καφεδάκι και μετά πήγαμε για φαγητό στου μπαμπάκα μας (έχουμε κινέζικο εστιατόριο)
Φάγαμε όλοι μας και γυρίσαμε σπίτι κοτόπουλα.
Τα έβαλα για ύπνο και απολαμβάνω ένα ακόμη καφεδάκι πριν ξυπνησουν!
Αϋριο έχουμε κλειστά το μαγαζί και θα πάμε εκδρομούλα στο Ρέθυμνο στον παππού μας.
Καλή Κυριακή!!! Very Happy 

αααααααααααα δεν λέμε στην έγκυο για κινέζικοοοοοο  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 534787 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 534787  έχω λυσσάξει να πάω να φάω κινέζικο αυτο τον καιρό και δεν με πάει ο μούργος για να μην φάω καυτερά  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 534787 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 534787 

Αααα εχει δίκιο η Ελένη! Κ εμενα με αρέσει πολύ το κινέζικο κ ασιατικό γενικά! το σούσι ειδικά μου χει λείψει κ θα συνεχίζει να μου λείπει μιας κ ούτε στη περίοδο του θηλασμού επιτρέπεται λόγω σαλμονέλας κλπ.
Έλενακι δε χρειάζεται να φας καφτερο μπορείς να παρεις κ τη σως εξτρα,κ εγω ετσι κάνω, η τρώω αυτη με το φιστίκι που είναι σα κρέμα,η αγαπημένη μου!

Aurora μαλλον από Κρήτη είσαι απο οσο κατάλαβα! Ελπίζω να αξιοθουμε κάποια φορα να πάμε κ εμείς Κρητη γιατί είναι εδω κ χρονια μια επιθυμία μας κ δε μας κάθετε!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aπο Κρήτη είμαι ναι!!
Εγώ κορίτσια ξέσκισα και το σούσι και τα τσίλι και όλα μιαμ μιαμμμ!
Βέβαια μου έκαναν σουσι με λαχανικά μόνο και όχι μο σολωμό, αλλά οκ θα περιμένω να γεννησω πρώτα.
Εχουμε ασιατικό για την ακρίβεια, όχι κινέζικο.
Εχουμε και ιαπωνέζικη και φιλιπιννέζικη κουζίνα.
Αντε κι αν όχι αυτο, το επόμενο καλοκαίρι σας περιμένω με τις οικογένειές σας να σας περιποιηθώ! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 417472 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρε σεις κοριτσια,νομιζω πως εχω μια τρυπα στο στομαχι μου και οτι τρωω αδειαζει μετα απο 2 ωρες...μιλαμε για πεινα οχι αστεια....δεν τρωω ομως καθομαι και γουργουριζω Sad ...

καφτερα γιατι δεν τρωτε??? scratch εγω το τσιμπαω το πιπερακι δε μπορω

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας γλυκές εγκυούλες!Μαράκι τι τέλεια η κοιλίτσα σου!κι εμένα μεγάλωσε κι άλλο,θα βάλω νεα φώτο με το που μπω στον 6ο  Very Happy 
Ελένη με το καλό να δεις τη μπεμπούλα σου αύριο!!
Σήμερα η μέρα ήταν τέλεια για βόλτα..πάλι μέσα την έβγαλα διαβάζοντας αφήστε κ τόσες ώρες που είμαι καθιστή η μικρή κάθε τόσο κουνιέται κ κλωτσάει.άντε να τελειώσει κι αυτη η εξεταστικη να ησυχάσουμε Rolling Eyes 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="bourboulithra"]ρε σεις κοριτσια,νομιζω πως εχω μια τρυπα στο στομαχι μου και οτι τρωω αδειαζει μετα απο 2 ωρες...μιλαμε για πεινα οχι αστεια....δεν τρωω ομως καθομαι και γουργουριζω Sad ...

Μαρία κι εμένα έχει ανοιξει η όρεξη τελευταία,όλο να τρώω θέλω αλλά συγκρατούμαι!είμαι αισίως στο +1 κιλό με ζύγισαν την παρασκευη.υπομονή κοπέλα μου

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jenny.k έγραψε:
bourboulithra έγραψε:ρε σεις κοριτσια,νομιζω πως εχω μια τρυπα στο στομαχι μου και οτι τρωω αδειαζει μετα απο 2 ωρες...μιλαμε για πεινα οχι αστεια....δεν τρωω ομως καθομαι και γουργουριζω Sad ...

Μαρία κι εμένα έχει ανοιξει η όρεξη τελευταία,όλο να τρώω θέλω αλλά συγκρατούμαι!είμαι αισίως στο +1 κιλό με ζύγισαν την παρασκευη.υπομονή κοπέλα μου

παλι καλα δεν το παθα μονο εγω...

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσαρες μου και καλη βδομαδα να εχουμε!!!!
εγω κοριτσια μου με το φαγητο εχω θεμα. οτι φαω μεχρι τις 6-7 το απογευμα και αυτο μου πεφτει βαριδι. μετα δεν μπορω να φαω τπτ χτες το βραδυ την εβγαλα με γιαουρτακι παλι και να φανταστειτε νωριτερα δεν εφαγα κανονικα φαι αλλα τ' αγαπημενα μου τσιπς τσακιρης......εεεε με θερισαν!τι να πω, ελπιζω ν' αλλαξει.....αλλα το βλεπω χλωμο αφου και πριν μεινω εγκυος ειχα θεμα με το στομαχι (μαλιστα 10 μερες πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος ειχα κανει γαστροσκοπηση)
ωραιο το σουσι και το κινεζικο στελλιτσα και εμενα μου αρεσει πολυ, αλλα δυστυχως ο αντρουλης μου ειναι πολυ του παραδοσιακου και της ταβερνας και δεν παμε ποτε σε τετοιου ειδους εστιατορια. αν παω, παω με φιλες μου!
τζενακι θελουμε καινουργια φωτο!!!και οι υπολοιπες βαλτε οποτε μπορεσετε. εμενα ειναι ιδια ακομα η κοιλιτσα, αλλα μολις παρατηρησω διαφορα θα ξαναβαλω καινουργια.
αντε να εχουμε μια ομορφη και ομαλη βδομαδα κοριτσια μου!!!
 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 654316  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 654316  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 654316 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααααα στις κοιλιτσες!!!!!  Very Happy Very Happy 
τι κανετε??

ποπακι καλο ειναι κ το γιαουρτακι αλλα αν θες δοκιμασε και την "κρεμα βανιλια" εχει κ στα περιπτερα κ τα μαρκετ!
ειναι πολυ ελαφρια κ χορταστικη,εγω τετοια ξεκινησα να τρωω μετα τα φρουτα!!!
(καταλαβες ποια λεω? )

μαρακι στη φωτο ειναι σαν να εχεις βαλει την ελληνικη σημαια πανω στην κοιλουμπιτσα σου!!!  Laughing Laughing Laughing 

εμεις κανουμε σεξακι,οχι οπως πριν βεβαια αλλα κατι κανουμε!!!  Very Happy Very Happy Very Happy 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:καλημερααααα στις κοιλιτσες!!!!!  Very Happy Very Happy 
τι κανετε??

ποπακι καλο ειναι κ το γιαουρτακι αλλα αν θες δοκιμασε και την "κρεμα βανιλια" εχει κ στα περιπτερα κ τα μαρκετ!
ειναι πολυ ελαφρια κ χορταστικη,εγω τετοια ξεκινησα να τρωω μετα τα φρουτα!!!  
(καταλαβες ποια λεω? )

μαρακι στη φωτο ειναι σαν να εχεις βαλει την ελληνικη σημαια πανω στην κοιλουμπιτσα σου!!!  Laughing Laughing Laughing 

εμεις κανουμε σεξακι,οχι οπως πριν βεβαια αλλα κατι κανουμε!!!  Very Happy Very Happy Very Happy 


μαρακι και εγω ετσι νομιζα στην αρχη......η μπλουζα μοιαζει με την ελληνικη σημαια!!!
μαρη εσυ......αναμεσα στους εμετους και στις αναγουλες εχεις ορεξη και για σεξ!!!!αυτα ειναι!!!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 215994 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
οταν αισθανομουν λιγο καλυτερα!!!
τι να κανω κ εγω!!!  Embarassed Embarassed Embarassed 
αφου με κυνηγαει μεσα στο σπιτι!!!  Razz Razz Razz Razz Razz Razz 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερούσια κοριτσάκια μου!Τι κάνουν τα μπεμπάκια μας;Εγώ πήγα γιατρό πριν μου είπε πως όλα είναι τέλεια και να ξεχάσω αυτον τον δείκτη δεν υπάρχει θέμα.μου έδωσε να κανω κ μια γενικη αίματος να δουμε τι γινεται και έχω ραντεβού σε 3 βδομαδούλες Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 215994 
όσο για το "κοκο" κι εμεις κάνουμε όταν βρισκόμαστε βέβαια και όχι όπως πριν.κ αυτός το ζητάει κ εγώ.. Razz Razz 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο βρε τζενακι μου!!!
ολα τελεια ειναι,οριστε!!!
 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 654316 

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μπραβο!!! Ειδες ολα τελεια :-)

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι κορίτσια μου ησύχασα μπορώ να πω! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 328109 καλά να είναι να με κλωτσάει!σήμερα μου είπε ο γιατρός ότι δεν κάνει λέει να χαϊδεύεις την κοιλιά σου πολύ γιατί μπορεί να προκληθούν συσπάσεις Shocked 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
υπεροχα τα νεα σου τζενακι!!!
αντε να ηρεμησεις τωρα!!!
 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 654316  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 654316  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 654316  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 654316 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κ χαρά σας Κοριτσαρες με τις κοιλουμπες σας!
Από οσο διαβασα στα πεταχτά πολύ καλά είστε όλες κ χαίρομαι!
Κ εμείς πολύ πολύ καλά τελεια θα έλεγα, είχαμε τη Β επιπέδου σήμερα αλλα κ τη κανονική μας εξέταση!
Ο μπεμπης μας ειναι υγιείς κ μεγαλώνει, ειναι 22 κ κατι εκατοστά και 390 γρ. Δεν εμοιαξε λίγο τι μαμά του που έφτασε 84 κιλά!!
Ολα φυσιολογικα, έχουμε κ 4 νέες φώτο μιας κ πήγαμε σε δύο γιατρούς!η μια μάλιστα δείχνει κ τα "κακαλα"που λέμε εμείς οι Πόντιοι,τα "προσόντα" του δηλαδή!είμαστε Άντρες με τα όλα μας!

Κ εγω έχω ησυχάσει τωρα αλλα κ ο άντρας μου πολύ!ελπίζω να κάνουμε καμία ζουζουνια σήμερα αφου κ ο γιατρός είπε όλα καλα,τα πονακια ειναι γιατί μεγαλώνει η μήτρα,μου δώσε μαγνήσιο.

Εσείς αλλο τι νέα?

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AngelMommy έγραψε:Γεια σας κ χαρά σας Κοριτσαρες με τις κοιλουμπες σας!
Από οσο διαβασα στα πεταχτά πολύ καλά είστε όλες κ χαίρομαι!
Κ εμείς πολύ πολύ καλά τελεια θα έλεγα, είχαμε τη Β επιπέδου σήμερα αλλα κ τη κανονική μας εξέταση!
Ο μπεμπης μας ειναι υγιείς κ μεγαλώνει, ειναι 22 κ κατι εκατοστά και 390 γρ. Δεν εμοιαξε λίγο τι μαμά του που έφτασε 84 κιλά!!
Ολα φυσιολογικα, έχουμε κ 4 νέες φώτο μιας κ πήγαμε σε δύο γιατρούς!η μια μάλιστα δείχνει κ τα "κακαλα"που λέμε εμείς οι Πόντιοι,τα "προσόντα" του δηλαδή!είμαστε Άντρες με τα όλα μας!

Κ εγω έχω ησυχάσει τωρα αλλα κ ο άντρας μου πολύ!ελπίζω να κάνουμε καμία ζουζουνια σήμερα αφου κ ο γιατρός είπε όλα καλα,τα πονακια ειναι γιατί μεγαλώνει η μήτρα,μου δώσε μαγνήσιο.

Εσείς αλλο τι νέα?
να λελεβω τα κακαλα του μωρε!!! καλε ουτε μισο κιλο δεν ειναι!!! να δω η δικη μου η φουστουκω ποσο θα ειναι!! κατι μου λεει πως θα σας φαμε!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="bourboulithra"]
AngelMommy έγραψε:Γεια σας κ χαρά σας Κοριτσαρες με τις κοιλουμπες σας!
Από οσο διαβασα στα πεταχτά πολύ καλά είστε όλες κ χαίρομαι!
Κ εμείς πολύ πολύ καλά τελεια θα έλεγα, είχαμε τη Β επιπέδου σήμερα αλλα κ τη κανονική μας εξέταση!
Ο μπεμπης μας ειναι υγιείς κ μεγαλώνει, ειναι 22 κ κατι εκατοστά και 390 γρ. Δεν εμοιαξε λίγο τι μαμά του που έφτασε 84 κιλά!!
Ολα φυσιολογικα, έχουμε κ 4 νέες φώτο μιας κ πήγαμε σε δύο γιατρούς!η μια μάλιστα δείχνει κ τα "κακαλα"που λέμε εμείς οι Πόντιοι,τα ι"προσόντα" του δηλαδή!είμαστε Άντρες με τα όλα μας!

Κ εγω έχω ησυχάσει τωρα αλλα κ ο άντρας μου πολύ!ελπίζω να κάνουμε καμία ζουζουνια σήμερα αφου κ ο γιατρός είπε όλα καλα,τα πονακια ειναι γιατί μεγαλώνει η μήτρα,μου δώσε μαγνήσιο.

Εσείς αλλο τι νέα?
να λελεβω τα κακαλα του μωρε!!! καλε ουτε μισο κιλο δεν ειναι!!! να δω η δικη μου η φουστουκω ποσο θα ειναι!! κατι μου λεει πως θα σας φαμε![/ quote]


Αχ Καλε η φουστουκω, μια φρανταλα θα ΚΑΝΕΙΣ!αχ καλα μη πιάνουμε τα ποντιακά θα φάμε ντομάτα με το κιλό γιατί οι υπόλοιπες κατά πάσα πιθανότητα δε καταλαβαίνουν!αλλα τα παρατσούκλια μας εχουν γούστο πάντως!
Ναι τα κακαλα ηταν πολύ ευδιάκριτα σήμερα!
Ο άλλος γιατρός μας έδωσε κ έναν σε 3D φαίνετε η φατσούλα κ η μύτη του μικρούλα, γιατί το είχα άγχος μη πάρει τη δικιά μου τη μελιτζάνα!πατσομυτικο που λέμε...:b
Κ μας ειπε οτι ευτυχώς δε θα τον χρειαστούμε άλλο μιας κ τα αποτελέσματα ειναι καλά!
Αύριο θα πάμε να κοιτάξουμε για έπιπλα κ καρότσι!

Εσυ Μαρακι τελικα θα πας στις 20 για την εξέταση?

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σας κοιλίτσες!!! Γυρίσαμε από τον γιατρό πριν λίγο και ουφ μου εφυγε ένα βάρος που είδα την μπουμπού!! Είναι αρκετά ζωηρή θα έλεγα όλο στριφογυρνάει πάλι!! Η μπέμπα είναι 135γρ κι εγώ 83κιλά  Shocked Shocked 
Θα κάνω ένα ραντεβού σε αιματολόγο γιατί βρήκα μια παλιά εξέταση πρωτεινης C που ήταν τσιμπημένη και για να ηρεμήσω θα πάω να με δει μήπως και χρειαστώ αντιπηκτικές  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 534787 
Κατά τ'άλλα όλα σούπερ  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 215994 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕλένηΚ έγραψε:Γειά σας κοιλίτσες!!! Γυρίσαμε από τον γιατρό πριν λίγο και ουφ μου εφυγε ένα βάρος που είδα την μπουμπού!! Είναι αρκετά ζωηρή θα έλεγα όλο στριφογυρνάει πάλι!! Η μπέμπα είναι 135γρ κι εγώ 83κιλά  Shocked Shocked 
Θα κάνω ένα ραντεβού σε αιματολόγο γιατί βρήκα μια παλιά εξέταση πρωτεινης C που ήταν τσιμπημένη και για να ηρεμήσω θα πάω να με δει μήπως και χρειαστώ αντιπηκτικές  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 534787 
Κατά τ'άλλα όλα σούπερ  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 215994 

Αχ τι καλα που έχουμε καλα νέα όλες μας!
Άντε να τελειώνουν οι Β επιπέδου να είμαστε όλες ήρεμες,υπάρχουν τόσα θέματα να ασχοληθούμε, ψωνια, δωμάτια κ αργότερα κ μαιευτήριο μη το ξεχνάμε!

Πολύ ωραία τα νέα σου ελενακι μπράβο η μπουμπού σου!
Μην αμελησεις τις εξετάσεις του αίματος καντες να σαι άνετη κ προετοιμασμένη.
Κ εμένα μου είπε ο δικός μου γιατρός την επόμενη φορα θα κάνουμε καμπύλη σακχάρου κ την πιο επομενη φορα θα αρχίσουμε με καρδιοτοκογραφο, μετά την 28η ξεκινάμε και θα πηγαίνω καθε 2 βδομάδες μέχρι το τέλος.κ θα ξανακάνω την ένεση αντιγωνων για το αίμα, γιατί η ομάδα μου ειναι αρνητική.
Μου δώσε κ χαρτί για τη δουλειά απαγορευτικο οποτε μέχρι το Μάιο που ξεκινάει η άδεια μητρότητας ειμαι αραχτη!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομορφες κοιλιτσες!!!
νικολετα μου τι ομορφα νεα ειναι αυτα!!!!
εχει προσοντα το μωρο εεεεε;;;;αυτα ειναι!!!
ευτυχως σε αυτο το θεματακι εχουμε πολλους γαμπρους για τα κοριτσακια μας!!!!
εγω κοριτσια μου γιατρο εχω στις 4/3 και τοτε θα κανονισουμε για την β επιπεδου.αντε να την κανουμε και εμεις να βεβαιωθουμε οτι ολα ειναι καλα, αλλα να επιβεβαιωσουμε και το φυλο γτ ακομα ειμαστε κοριτσι-αγορι, κοριτσι-αγορι!!
εμενα ο πονος δεξια κοριτσια μου εχει ηρεμησει απο χτες και δεν ενοχλησα τον γιατρο.
αχ ανυπομονω ρε κοριτσια μου να το δω στην β επιπεδου!!!!ο αντρουλης μου οσο μεγαλωνει η κοιλιτσα μου τρελαινεται ολο και πιο πολυ. ολο με ρωταει: τι κανει τωρα;;;το ακους;;;βαζει το χερι του, αλλα ακομα τπτ  Sad Sad σε μερικες βδομαδες ακομα ελπιζω το νινι μου να χαιρετησει τον μπαμπακα του!!!
αυτα τα νεα μου......σημερα εχω τραπεζα.....και βαριεμαιιιιιιιιι!!!
να εχουμε ολες ενα ομορφο πρωινο!!!
 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 328109

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα!!!!!!! Εγώ εχω γιατρό την αλλη Πεμπτη και εχω αρχισει να ανησυχω.. Εμάς του Αγ. Βαλεντίνου χαιρέτησε τον μπαμπάκα του. Του έριξε μια καλή κλωτσιά! Απο τότε βέβαια τπτ!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια με τα μπεμπινια!!!!  Very Happy Very Happy 
τι κανετε??

νικολετα κ ελενη μπραβο,ωραια νεα!!!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 328109 

και εγω την αλλη πεμπτη εχω γιατρο κ ανυπομονω!!!!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!!
Νικολέτα τέλεια θα βλέπεις τον μπέμπη πολύ συχνά και δεν θα αγχώνεσαι!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 328109 

Ποπάκι άντε βρε κορίτσι μου με το καλό να δείτε τι πιπί έχει να του πάρετε το πρώτο δώρο!! Ο δικός μου περιττό να σας πω ότι έχει πάρει ότι υπάρχει στο τζ@μπο που λέει "i love daddy" Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 606100 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 606100 

Εγώ πήγα στο μικροβιολογικό πρίν καμιά ώρα για να κάνω τις εξετάσεις του θυρεοειδή και την γενική και είχε 25 παπούδια μες την γρίπη κ εξαφανίστηκα  Shocked Οπότε θα πάρω τηλ να μου πάρουν αυριο κατ'οίκον...

Λογοδιάρεια έχω πρωί πρωί.... μου έδωσε και σίδηρο ο γιατρός και πρέπει να το παίρνω πρωί πριν το φαγητό αλλά επειδή παίρνω χαπι θυροειδή κάθε πρωί για να πάρω τον σίδηρο θα πρέπει να έχουν περάσει 4 ωρίτσες για να πάρω τον σίδηρο... προβλέπεται να λιμοκτονώ....  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 534787 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 27 534787 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις