Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
89 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 89 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ελένη καλημέρα. Γιατί πρέπει να έχουν περάσει 4 ώρες; Και εγώ παιρνω χάπι για τον θυροειδη + σίδηρο αλλα δεν περιμένω 4 ώρες. Στην καλύτερη μισή.Στο είπε γιατρός;;; Βλακείες κάνω εγώ; Αααααααααααααααααααα!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
ετσι ειναι οι μπαμπαδες!!!κ εμενα στο φιλιππακο του ειχε παρει ολα τα αυτοκινητα κ φορτηγα σε μινιατουρα!!!  Razz Razz Razz Razz Razz

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμένα μου το είχε επισημάνει από την πρώτη στιγμή η ενδοκρινολόγος ότι όταν θα πάρω τον σίδηρο να αφήνω τόσες ώρες.. Γενικά όμως για να πάρεις οποιοδήποτε άλλο χάπι θα πρέπει να απέχει από του θυροειδή από 2 εως 5 ώρες (το γράφουν κι οι οδηγίες) γιατί δεν έχει απορροφησιμότητα. Το ίδιο έκανε κι αδερφή μου που έχει άλλο γυναικολόγο κ ενδοκρινολόγο..
Τσέκαρε το σήμερα κι όλας με ένα τηλ

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eleftheria82 έγραψε:Ελένη καλημέρα. Γιατί πρέπει να έχουν περάσει 4 ώρες; Και εγώ παιρνω χάπι για τον θυροειδη + σίδηρο αλλα δεν περιμένω 4 ώρες. Στην καλύτερη μισή.Στο είπε γιατρός;;; Βλακείες κάνω εγώ; Αααααααααααααααααααα!

Εμένα μου το είχε επισημάνει από την πρώτη στιγμή η ενδοκρινολόγος ότι όταν θα πάρω τον σίδηρο να αφήνω τόσες ώρες.. Γενικά όμως για να πάρεις οποιοδήποτε άλλο χάπι θα πρέπει να απέχει από του θυροειδή από 2 εως 5 ώρες (το γράφουν κι οι οδηγίες) γιατί δεν έχει απορροφησιμότητα. Το ίδιο έκανε κι αδερφή μου που έχει άλλο γυναικολόγο κ ενδοκρινολόγο..
Τσέκαρε το σήμερα κι όλας με ένα τηλ

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μάλιστα! Ευχαριστώ για τις πληροφορίες... Προφανώς έχεις δίκιο. Το διάβασα και στο internet και στο χαρτάκι. 1,5 μήνα έτσι το παίρνω. Ελπίζω να μην έχω κάνει μεγάλη ζημιά! Στεναχωρήθηκα τώρα.

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γιουχου!!!!!!!!!!!!!! τι κανετε τσουπριτσες? ολες καλα? εμεις μια χαρα !!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 215994 

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πήγαμε κι εμείς γιατρούλη σήμερα.
Μια χαρά τα αγόρια μου, λίγο κεφάλες είμαστε είπε ο γιατρός  Laughing 
Είναι και τα δύο με το κεφάλι κάτω και τα πόδια τους κάτω απο τα πλευρά μου.
Εγώ 62 κιλά! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 679259 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα εγκυούλες!
Νικολέτα μια χαρά ο μπουμπούκος σου!Τέλεια τα νέα σου!Κι εγώ πόντια κορίτσια οπότε το νου σας..καταλαβαίνω Razz Razz 
Ελενάκι μπράβο κοπέλα μου μια χαρά είναι η κουκλίτσα σου,να δεις τι ωραία θα περνας σε λίγο καιρό που όλο κουνιέται θα σε ταράξει η μικρή Laughing 
Στελλίτσα τι καλά που είδες τα μικρά σου!καλά βρε είσαι από τις μινιον εσύ στο θεματάκι!εγώ στα 75+ τι να πω;παρηγορούμε από τα άλλα τα κορίτσια βλέπω είμαστε αρκετες οι άνω των 70  Laughing 
Ελευθερία και Σοφάκι όλα καλά θα πάνε!με το καλό να δεις τα μπεμπάκια σας.!Σήμερα το απόγευμα θα πάρω αποτελέσματα από τις εξετασεις αιματος.με έχει πιασει μια ανησυχια για το τι θα αντικρύσω..
Ποπάκι,Μαράκι Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 417472 

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Aurora έγραψε:Πήγαμε κι εμείς γιατρούλη σήμερα.
Μια χαρά τα αγόρια μου, λίγο κεφάλες είμαστε είπε ο γιατρός  Laughing 
Είναι και τα δύο με το κεφάλι κάτω και τα πόδια τους κάτω απο τα πλευρά μου.
Εγώ 62 κιλά! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 679259 

χαχαχα κι εμάς είναι λίγο κεφαλού μοιάζει του μπαμπά  Razz Razz Razz 
Καλά μαρή 2 έχεις μέσα στην κοιλιά και χτυπάς το κεφάλι στον τοίχο για 62 κιλά??? Τι να πούμε κι εμείς??  affraid affraid 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
jenny.k έγραψε:Καλησπέρα εγκυούλες!
Νικολέτα μια χαρά ο μπουμπούκος σου!Τέλεια τα νέα σου!Κι εγώ πόντια κορίτσια οπότε το νου σας..καταλαβαίνω Razz Razz 
Ελενάκι μπράβο κοπέλα μου μια χαρά είναι η κουκλίτσα σου,να δεις τι ωραία θα περνας σε λίγο καιρό που όλο κουνιέται θα σε ταράξει η μικρή Laughing 
Στελλίτσα τι καλά που είδες τα μικρά σου!καλά βρε είσαι από τις μινιον εσύ στο θεματάκι!εγώ στα 75+ τι να πω;παρηγορούμε από τα άλλα τα κορίτσια βλέπω είμαστε αρκετες οι άνω των 70  Laughing 
Ελευθερία και Σοφάκι όλα καλά θα πάνε!με το καλό να δεις τα μπεμπάκια σας.!Σήμερα το απόγευμα θα πάρω αποτελέσματα από τις εξετασεις αιματος.με έχει πιασει μια ανησυχια για το τι θα αντικρύσω..
Ποπάκι,Μαράκι Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 417472 

Κ άλλο τεμετερον κορτσοπο...ντ'εμορφα!!
Από που ΕΙΣΑΙ?το είπες?ξεχνάω...!

Εμες τωρα ήρθαμε σπιτι,πηγαμε να δούμε έπιπλα κ καρότσι Laughing τελικα αλλιώς τα περιμενα κ αλλιώς ηταν!με τον αντρουλη μας άρεσαν τα ίδια έπιπλα αλλα τα χαλάμε στο καρότσι...αλλα εκει δε του αφήνω περιθώριο γιατί εγω θα το χω συνέχεια στο καρότσι αααααρραααα εγω αποφασίζω, αμ πώς...? Άσε που αυτό που τον άρεσε ειναι κ πιο ακριβό...!

Ποοοοσοοο χαίρομαι...θα πάω κ για κανένα ρουχαλάκι σιγα σιγά...!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομορφες συνεγκυουλες!!!
τι μου κανετε;;;
καλε τι ομιχλη ειναι αυτη πρωι πρωι!!!
σηκωθηκα νωρις για να παω να κανω τις καθιερωμενες εξετασεις αιματος και ουρων και αντικρισα ενα ομιχλωδες τοπιο .....και που; στον πειραια! φανταστειτε στα ορεινα τι θα γινεται!!
αχ απο χτες που εκανα μπανακι εχω πιαστει στον αυχενα και δεν μπορω να κουνηθω!
και εχω και δουλιτσες σημερα.....

 flower flower flower flower flower flower flower flower flower 
ομορφες καλημερες σε ολες τις κοιλιτσες!!!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααααα!!!  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy 
τι κανετε???

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια!!!!Τί κάνετε;Μου λείψατε....Εμείς είπαμε να πάμε ενα διημεράκι και τελικά την πάτησα κορίτσια....έπαθα άσχημη γαστρεντερίτιδα με 39 πυρετό,εμετούς,διάρροιες....χάλια...δεν μπορούσα να σηκωθώ απο το κρεβάτι....φοβηθήκαμε πολύ μήπως πάθει κάτι το μωράκι...γιατί δεν κουνιόταν καθόλου όσο εγώ ήμουν έτσι...μόλις όμως ηρέμησα και άρχισα να συνέρχομαι,άρχισε κι αυτό τις κλωτσίτσες....οπότε τέλος καλό όλα καλά...πάντως να προσέχετε πολύ κορίτσια γιατί κυκλοφορούν πολλές ιώσεις...κατάτα άλλα,πρίν αρρωστήσω αγόρασα για την κουνια την προίκα,που την βρήκα σε ένα μαγαζί της Guy Laroche σε πολύ καλή τιμή 75 ευρώ μόνο....την είχα σταμπάρει αυτήν και στο ιντερνετ και σε ένα άλλο μαγαζί και έκανε 140 με έκπτωση......όμως αυτλη η κυριούλα κλείνει και τα ξεπουλάει όλα...πήρα και πικέ κουβερτούλες,πανούλες,μπουρνουζάκι,κάτι φανελάκια...μπορεί να είναι λίγο νωρίς και τα πήρα με επιφύλαξη όμως ήταν ευκαιρία και δε μπόρεσα να αντισταθω.... Smile Μαράκι πώς μεγάλωσε έτσι η κοιλίτσα σου...τέλεια!!!Αυτά κοριτσάκια μου εύχομαι να είμαστε όλες καλά!!!Φιλάκια............... Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 654316 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα αναστασια!!!
πω πω ρε κοριτσι μου,για βολτουλα πηγες και κοιτα να δεις τι επαθες!!!
καλα λες,τελος καλο..ολα καλα!!!

καλα εκανες κ τα ψωνησες!!!με το καλο να τα χαρειτε!!!!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 215994 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anastasia's έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!!Τί κάνετε;Μου λείψατε....Εμείς είπαμε να πάμε ενα διημεράκι και τελικά την πάτησα κορίτσια....έπαθα άσχημη γαστρεντερίτιδα με 39 πυρετό,εμετούς,διάρροιες....χάλια...δεν μπορούσα να σηκωθώ απο το κρεβάτι....φοβηθήκαμε πολύ μήπως πάθει κάτι το μωράκι...γιατί δεν κουνιόταν καθόλου όσο εγώ ήμουν έτσι...μόλις όμως ηρέμησα και άρχισα να συνέρχομαι,άρχισε κι αυτό τις κλωτσίτσες....οπότε τέλος καλό όλα καλά...πάντως να προσέχετε πολύ κορίτσια γιατί κυκλοφορούν πολλές ιώσεις...κατάτα άλλα,πρίν αρρωστήσω αγόρασα για την κουνια την προίκα,που την βρήκα σε ένα μαγαζί της Guy Laroche σε πολύ καλή τιμή 75 ευρώ μόνο....την είχα σταμπάρει αυτήν και στο ιντερνετ και σε ένα άλλο μαγαζί και έκανε 140 με έκπτωση......όμως αυτλη η κυριούλα κλείνει και τα ξεπουλάει όλα...πήρα και πικέ κουβερτούλες,πανούλες,μπουρνουζάκι,κάτι φανελάκια...μπορεί να είναι λίγο νωρίς και τα πήρα με επιφύλαξη όμως ήταν ευκαιρία και δε μπόρεσα να αντισταθω.... Smile Μαράκι πώς μεγάλωσε έτσι η κοιλίτσα σου...τέλεια!!!Αυτά κοριτσάκια μου εύχομαι να είμαστε όλες καλά!!!Φιλάκια............... Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 654316 



αναστασακι μου καλη αναρρωση πουλακι μου!!!!
θελει πολυ προσοχη οντως!εγω να δεις που ειμαι μεσα στα παιδακια πως τρεμει το φιλοκαρδι μου. ανελλειπως καθε πρωι πινω την πορτοκαλαδιτσα μου για να χτισω οσο γινεται πιο γερο ανοσοποιητικο.
σημερα εκανα και τις καθιερωμενες εξετασεις μου......ελπιζω να μην επεσε κι' αλλο ο αιματοκριτης μου!
αχ τι ωραια που ψωνισες πραγματακια!!!!
και εγω εχω ξεσκονισει το ιντερνετ!για κουνια εχω καταληξει ικεα και για προικα και στρωμα απο beboulino και motherbaby.
βαζω τα λινκ να μου πειτε την γνωμη σας.
κουνια:
http://www.ikea.gr/DefaultM.aspx?page=productview&iID=89734
προικα:
http://www.bebemaison.gr/product_detail.jsp?prdId=PROIKA-001&extLang=
και στρωμα:
http://www.motherbaby.gr/details2.php?lang=1&wh=1&the1id=20&theid=20&open1=20&open2=87&thepid=187&page=1
τωρα οσον αφορα το καροτσι ειμαι ακομα στο ψαξιμο γιατι ειναι πολυ ακριβα.....και εγω εχω budget μεχρι 300 ευρω.....
 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 215994 

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημερα κοριτσακια!!! Τι κανετε; Αναστασια περαστικα σου! Ελπιζω να αναρρωσεις συντομα! Αχ τι ωραια που αρχισατε τα ψωνια!!!εμεις προς το παρον σκεφτομαστε πως θα βαψουμε το δωματιο του μπεμπη μας!!!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ ωραια ειναι ολα ποπακι μου!!!!!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 215994 
τι ωραια!!!
καποια φιλη που να σου δωσει κατι  δεν εχεις???
σε αυτην την ηλικια ειναι ολα σαν καινουργια γτ δεν ειναι πολυ χρησιμοποιημενα!!!
εγω πρωτα ο θεος μονο στρωμα θα παρω για την κουνια γτ το ειχε κανει "τσισα" ο φιλιππακος και ενα στρωμα για την ορθοπαιδικο καλαθουνα για την καλαθουνα αφου θα κοιμαται εκει για αρχη!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Σοφία 26 στις Τετ Φεβ 19, 2014 3:20 am, 1 φορά

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας γεια σας!!!
τι κανετε???εμεις καλα!
αυριο εχω β επιπεδου (αν ολα πανε καλα κ μου την κανουν γτ τους πηρα απο φοβο τελικα)και θα σας ενημερωσω!!!!
 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 215994 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου μαρακιιιιιιιιι!!!!!!!!
που εισαι κοριτσακι μου,που εβλεπα τις φωτο σου και μου ερχοταν να πεταχτω να σε βρω!!!  Laughing Laughing Laughing 

καλα αποτελεσματα για αυριο!!!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 215994 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εεελα κοντα εισαι (σχετικα)στο Μετσοβο τις εβγαλα!!!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 215994 

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σοφία 26 έγραψε:πολυ ωραια ειναι ολα ποπακι μου!!!!!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 215994 
τι ωραια!!!
καποια φιλη που να σου δωσει κατι  δεν εχεις???
σε αυτην την ηλικια ειναι ολα σαν καινουργια γτ δεν ειναι πολυ χρησιμοποιημενα!!!
εγω πρωτα ο θεος μονο στρωμα θα παρω για την κουνια γτ το ειχε κανει "τσισα" ο φιλιππακος και ενα στρωμα για την ορθοπαιδικο καλαθουνα για την καλαθουνα αφου θα κοιμαται εκει για αρχη!
Ναι εγώ εχω την κουμπάρα μου με μικρά παιδάκια και εχει πολλα πραγματακια να μου δωσει.. Παρολα αυτα ενας καταναλωτισμός με πιάνει!

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bourboulithra έγραψε:γεια σας γεια σας!!!
τι κανετε???εμεις καλα!
αυριο εχω β επιπεδου (αν ολα πανε καλα κ μου την κανουν γτ τους πηρα απο φοβο τελικα)και θα σας ενημερωσω!!!!
 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 215994 

Καλή επιτυχία εύχομαι !!!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:πολυ ωραια ειναι ολα ποπακι μου!!!!!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 215994 
τι ωραια!!!
καποια φιλη που να σου δωσει κατι  δεν εχεις???
σε αυτην την ηλικια ειναι ολα σαν καινουργια γτ δεν ειναι πολυ χρησιμοποιημενα!!!
εγω πρωτα ο θεος μονο στρωμα θα παρω για την κουνια γτ το ειχε κανει "τσισα" ο φιλιππακος και ενα στρωμα για την ορθοπαιδικο καλαθουνα για την καλαθουνα αφου θα κοιμαται εκει για αρχη!


σοφακι μου κουνια και καροτσι θα αγορασω μονο εγω, γτ οπως ξερεις ειναι πολυ μικρο το σπιτακι μου.......τωρα μικροπραγματα (αποστειρωτη, ζυγαρια, ρουχαλακια) μου εχουν πει θα μου δωσουν καποιες φιλες μου.....ειναι και τα δωρα που μου εχουν πει οτι θα μου κανουν (μεχρι τωρα ξερω για ρηλαξ και ενδοεπικοινωνια), οποτε θα ψιλοβολευτω.....αυτο που δεν ξερω....ειναι τι να πω οταν με ρωτανε τι θελω......απο την μια δεν θελω πολλα πραγματα λογω μειωμενου χωρου, απο την αλλη λεω και αν το χρειαστω;;;;ειναι γριφος η κατασταση...... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια!Να ευχηθώ περαστικά στην Αναστασία μας flower και να είμαστε όλες καλά!
Νικολέτα από καβάλα είμαι εγώ..
Πόπη όλα ωραία αλλά η προίκα ακόμη πιο τέλεια,πολύ μου άρεσε!
Εμείς ακόμη τίποτα φυσικά..αρχισαν να παίρνουν οι γονεις κ τι δεν πήραν τους λέω αφηστε να πάρουμε κι εμεις σαν γονεις κάτι!θα κάνω μια έρευνα να δω αν έχουν να μας δώσουν τιποτα και θα ξεκινησω να κανω τη λιστα σιγά σιγά ούτως ώστε το πάσχα που θα ανέβω να τα ψωνίσουμε τα απαραίτητα.
Καλή επιτυχία στα κορίτσια με τους υπερήχους αύριο Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 28 654316 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αναστασακι περαστικα!!!!

κοριτσια εγω οσον αφορα τα ψωνια του μωρου κοιταω αλλα δεν παιρνω ακομα κατι..

αφηστε που ειμαι να σκασω...μας δωσανε ενα καροτσι και ειναι για μεγαλα μωρακια(ανοιξα κ θεμα)και ψαχνω μπας και βρω καμια λυση οικονομικη για να βαλω πορτ μπεμπε μιας κ εχει υποδοχες για να κουμπωνει...300 ευρω θελω μονο για το πορτ μπεμπε Sad 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις