Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
91 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 91 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

jenny.k έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια μου!Την έκανα την β'επιπέδου.ενώ ο γιατρός μου είπε ότι όλα είναι πολύ καλά και δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα τώρα που γύρισα κ διάβαζα τα χαρτιά με τις μετρήσεις και τα σχόλιά του είδα ότι εντόπισε στην δεξιά κοιλία του μωρού υπερηχογενή εστία που είναι δείκτης λέει  για εμφάνιση συνδρόμου down Crying or Very sad βέβαια όλοι οι άλλοι δείκτες για την τρισωμία δεν υπάρχουν..δηλαδή μας βρήκε έναν από τους 7 που είναι συνολικά αλλά με έχουν ζώσει τα φίδια!επίσης λέει ότι αυτόν τον δείκτη τον εμφανίζει το 20% των φυσιολογικών εμβρύων.πολύ στεναχωρέθηκα τωρα..ο γιατρός μου είπε ότι όλα είναι καλά.περιμένω πως κ πως τη δευτέρα να πάω στον γιατρό μ εδώ να δει τον υπέρηχο να δω τι θα μου πει.πάω να σκάσω!!

τζενακι μην αγχωνεσαι ειναι πολυ συχνο ευρημα στη β επιπεδου,δεν ειναι τιποτα αληθεια!!!
το ειχαν βρει και σε μια φιλη που ο αδερφος της ειναι παιδοκαρδιολογος και της ειπε αυτο που σ εγραψα!! ειναι υπερηχογενες! το λεει και η λεξη,αν υπηρχε στην αυχενικη ευρημα για down και τωρα παλι στη β επιπεδου τοτε θα το κοιτουσατε σιγουρα παραπανω!!!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαράκι μακάρι να μην είναι τίποτα!έκανα μια μινι έρευνα κ καθησυχάστηκα η αλήθεια είναι.περιμένω τη δευτέρα να τα δείξω κ στον γιατρό τώρα..η μπουμπού μου μεγάλωσε κι άλλο!έχει κάτι τέλειες πατουσίτσες τις λάτρεψα!είναι πλέον 401gr το πουλάκι μου.όλες οι μετρήσεις της εκτός από αυτη που σας ειπα είναι φυσιολογικές.εν τω μεταξυ εμένα μου είπε ότι έχω αρρυθμίες και λογικά θα μ πει λέει ο γιατρός μου να το ψάξω γιατί επηρεάζει στον τοκετό.άντε να δούμε!

nina 1

nina 1
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
poppaki έγραψε:νινα καλως ορισες στην ομαδουλα μας!!!
με το καλο να ερθει και το δευτερο μωρακι σου!!!!σε προσθεσα στην λιστα μας!!!
καλε τι εγινε σ' αυτο το θεματακι!!!!πολυ αγορακι επεσε!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 


καλως σας βρηκα!!!!!και ευχαριστω για την προσθηκη στη λιστα!!!!!σημερα ειμαι ακριβως στη 20 εβδομαδα...μετα απο το πρωτο τριμηνο που ηταν μαρτυρικο με ολη την σημασια της λεξης ομως τωρα ειμαι καλυτερα!!!!!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τζενούλι να είσαι σίγουρη οτι αν έβλεπε κάιτ ανησυχητικό ο γιατρός θα στο έλεγε, σε παρακαλώ μην αγχώνεσαι όλα είναι τέλεια!
401 γρ μοντέλο η κουκλίτσα σου!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλε τις καινούργιες σας ξεχασα!καλως μας βρηκατε κ εσείς, με το καλό τα μωρουλια!

Τζενακι κ εγω πιστεύω δεν ειναι κατι ανησυχητικό, επειδή τυχαίνει να χω λίγη εμπειρία στο θέμα "καρδούλα",γιατί εκει έχουμε προϊστορία εμείς κ έχω διαβάσει λιγάκι, τα περισσοτερα ΠΑΙΔΑΚΙΑ οταν γεννιούνται εχουν κατι με τη καρδούλα αλλα δεν αναπτησετε το πρόβλημα κ λίγο μετά τη γέννηση εξαληφετε κ δεν επηρεάζει.
Μην αγχώνεσαι κ στεναχωριέσαι, σε καταλαβενω απόλυτα γιατί κ εγω ζω με αυτό το άγχος,το γραψα κιολας παραπάνω,μην επαναλαμβάνω κ με βαρεθειτε που γράφω παντα πολλά.

Μαρακι κ σε σένα ελπίζω να πετύχει τελικα το ραντεβού σου κ να μη ταλαιπωρηθεις γιατί είναι κρίμα, από δω κ πέρα αρχιναει το πιο σημαντικό κομμάτι για μας, χρειάζεται η ηρεμία!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομορφες εγκυουλες!!!!!
επιτελους σκ!!βεβαια εγω σημερα εχω 2 μθμ οποτε δεν θα ειναι εντελως ανεμελο....αλλα δεν με χαλαει!
αχ σημερα μπαινω και εγω αισιως στον 5ο μηνα!!!!τι καλα!!!αντε να νοιωσω πιο εντονα το στρουμφακι μου!!!!ανυπομονω!!!

τζενακι μου μη σκας χαρα μου!!!οπως σου ειπαν και τα αλλα κοριτσια, πιστευω πως αν ηταν κατι ανησυχητικο θα στο ελεγε ο γιατρος σου να το ψαξετε περαιτερω.....τωρα οσον αφορα τις αρρυθμιες ισως ηταν απο το πολυ αγχος σου, αλλα καλο ειναι να το κοιταξεις για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 417472 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 417472 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 417472 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 35468 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 35468 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 35468 φιλακια και αγκαλιτσες και στις υπολοιπες κοιλιτσες!!!!

 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 604962 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 604962 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 604962 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 604962 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 604962 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 604962 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα γκαστρωμενουλες μου απο την ηλιολουστη κερκυρα!!!  sunny sunny 

η διαθεση τελεια!!!!!!!!!!!

τζενακι μου αν ηταν κατι σιγουρα θα στο ελεγε ο γιατρος!

φιλια σε ολα τα κοριτσια και τα μπεμπακια τους!!!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 417472 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 417472 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 417472 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααα ξεχασα να πω ...σημερα ειναι η παγκοσμια ημερα κατα του παιδικου καρκινου.
ευχομαι ολα τα παιδια μην μπουν ποτε σε αυτη τη δοκιμασια!

και εμεις ας κανουμε οτι μπορουμε γι αυτα!

ολα τα παιδια του κοσμου να ειναι παντα καλα!!!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα εγκυούλες!Νομίζω το ξεπέρασα σήμερα.Έκανα την έρευνα μου για το θέμα και καθησυχάστηκα να σας πω την αλήθεια αφού όλα τα άλλα είναι πολύ καλά.θα πάω στο γιατρό μου να πάρω και την γνώμη του αλλά έχετε δίκιο αν ήταν κάτι άξιο προσοχης θα μου το ανέφερε ο γιατρος στη β'επιπέδου.αφού το προσπέρασε δε θα υπάρχει λόγος ανησυχίας.
Νίνα καλώς μας ήρθες στην ομάδα!Με το καλό το αγοράκι σου!
βρε κορίτσια τελικά πράγματι τα αγοράκια είναι περισσότερα από τα κοριτσάκια Laughing 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 215994 
τι κανετε???εμεις οι 2 ειμαστε καλα!! παλι κλωτσουσαμε στις 6.30!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 654316 
εχουμε μουντο καιρο και ομιχλη!!!

καλε ξεχασα!εμενα εχει ο γιατρος μου εγχρωμο 3d υπερηχο που λεγατε πιο πισω..καθε φορα βλεπω φατσουλα καθαρα! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 534787 ειναι συγκινητικο...

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και παλι εγκυουλες μου!!!
βγηκα εκανα τις εξωτερικες μου δουλιτσες και τωρα μαζευω  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 93981  και κανω φαγακι γτ μετα εχω μθμ.
καλε ξεχασα να σας πω.....σημερα εφυγε η μανουλα......παει πισω στον πατερουλη μου που ειναι μονος του απο τις 26 νοεμβρη......τωρα θα ξανακατεβουν και οι δυο μεσα ιουνιου που θα εχω φουσκωσει για τα καλα και θα ξαναθελω βοηθεια και θα μεινουν μεχρι να σαραντισω......ολο το καλοκαιρι δλδ θα το φανε αθηνα......δυστυχως!!!!!
μαρακι μου η μπουμπου σου ειναι ναζιαρα μου φαινεται!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 35468 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 35468 
σοφακι μου καλημερα απο τον επισης ηλιολουστο πειραια!!!τι ωραια που ανεβαινει η διαθεση σου!!!!
με την σειρα μου κοριτσια να ευχηθω και εγω κανενα παιδακι να μη αρρωσταινει. να ειναι ολα παντοτε γερα και δυνατα!!!!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κι από εμένα φουσκοκοιλίτσες!!
Τζένη μου μου χαίρομαι που όλα πήγαν καλά με την μπουμπού!!! Μόλις πας και στον γιατρό σου θα ηρεμήσεις εντελώς.

Νίνα καλώς ήρθες με το καλό το μικρό σου!!

Εδώ σήμερα εχει συννεφιά.. Ξύπνησα με χαρά ότι είναι Κυριακή σήμερα κι αυριο θα πάω στον γιατρό αλλά γρήγορα προσγειώθηκα.. Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 534787  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 534787 
Το ότι έβλεπα κι ένα σωρό αμαρτωλά όνειρα που το πάτε αυτό.... Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 966307  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 966307 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕλένηΚ έγραψε:Καλημέρα κι από εμένα φουσκοκοιλίτσες!!
Τζένη μου μου χαίρομαι που όλα πήγαν καλά με την μπουμπού!!! Μόλις πας και στον γιατρό σου θα ηρεμήσεις εντελώς.

Νίνα καλώς ήρθες με το καλό το μικρό σου!!

Εδώ σήμερα εχει συννεφιά.. Ξύπνησα με χαρά ότι είναι Κυριακή σήμερα κι αυριο θα πάω στον γιατρό αλλά γρήγορα προσγειώθηκα.. Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 534787  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 534787 
Το ότι έβλεπα κι ένα σωρό αμαρτωλά όνειρα που το πάτε αυτό.... Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 966307  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 966307 


ελενη μου καλημερα!!!!
εγω να δεις τι εβλεπα σε ολο σχεδον το πρωτο τριμηνο!!χαμος καθε βραδυ λεμε!!!!της ποπης γινοτανε!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing , αλλα ευτυχως περασε αυτη η φαση!!
βλεπω ακομα ονειρα καθε βραδυ, αλλα δεν ειναι ακαταλληλου περιεχομενου........συνηθως ειναι ανησυχα......χτες το βραδυ πχ εβλεπα την σκυλιτσα μου που την εχασα πριν 3 χρονια.......ακομα δεν το εχω ξεπερασει μαλλον.....
τελοσπαντων......μην ανησυχεις για τα ονειρα, ολες οι εγκυουλες βλεπουν, ειναι και ορμονικο.......λενε οτι ειδικα προς το τελος της εγκυμοσυνης οι εφιαλτες γινονται πιο εντονοι λογω και του αγχους της γεννας........ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

nina 1

nina 1
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
jenny.k έγραψε:Καλημέρα εγκυούλες!Νομίζω το ξεπέρασα σήμερα.Έκανα την έρευνα μου για το θέμα και καθησυχάστηκα να σας πω την αλήθεια αφού όλα τα άλλα είναι πολύ καλά.θα πάω στο γιατρό μου να πάρω και την γνώμη του αλλά έχετε δίκιο αν ήταν κάτι άξιο προσοχης θα μου το ανέφερε ο γιατρος στη β'επιπέδου.αφού το προσπέρασε δε θα υπάρχει λόγος ανησυχίας.
Νίνα καλώς μας ήρθες στην ομάδα!Με το καλό το αγοράκι σου!
βρε κορίτσια τελικά πράγματι τα αγοράκια είναι περισσότερα από τα κοριτσάκια Laughing 


καλησπερα κοριτσαρες μου!!!!να εχεται ενα υπεροχο σαββατοκυριακο!!!!εδω ξυπνησαμε με εναν υπεροχο λιακο κ τωρα επιασε βροχη ...τζενη μου σου ευχομαι ολα καλα να πανε!!!μη στεναχωριεσαι κ να σκεφτεσαι θετικα!!! Wink Wink Wink σου στελνω ολη την θετικη μου ενεργεια κ σε εσενα κ σε ολες τις εγκυουλες μας!!!!!!! Smile Smile 

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
poppaki έγραψε:


ελενη μου καλημερα!!!!
εγω να δεις τι εβλεπα σε ολο σχεδον το πρωτο τριμηνο!!χαμος καθε βραδυ λεμε!!!!της ποπης γινοτανε!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing , αλλα ευτυχως περασε αυτη η φαση!!
βλεπω ακομα ονειρα καθε βραδυ, αλλα δεν ειναι ακαταλληλου περιεχομενου........συνηθως ειναι ανησυχα......χτες το βραδυ πχ εβλεπα την σκυλιτσα μου που την εχασα πριν 3 χρονια.......ακομα δεν το εχω ξεπερασει μαλλον.....
τελοσπαντων......μην ανησυχεις για τα ονειρα, ολες οι εγκυουλες βλεπουν, ειναι και ορμονικο.......λενε οτι ειδικα προς το τελος της εγκυμοσυνης οι εφιαλτες γινονται πιο εντονοι λογω και του αγχους της γεννας........ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 328109  πολύ γέλασα με το της πόπης!!! Αχ είχα να το πάθω από την εντελώς αρχή της εγκυμοσύνης.. Βέβαια προτιμώ να με βλέπω Εμμανουέλα παρά να έχω εφιάλτες  Shocked Shocked

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σημερινη φωτο της μπεμπας!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 215994 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Hello κόρες!

Τι πράγμα σημερα παλι όλο ξάπλα δεν έχω κανει τίποτα,μια λεκάνη αδειασα με ρούχα κ εβαλα ένα πλυντήριο, με το ζορι εβαλα τα πιάτα στο πλυντήριο...κ αυτό όλη την εβδομάδα!
Από την επόμενη βδομάδα θα ξεσκαρταρω κ το γραφείο να τελειωνει,μπας κ προλάβουμε να βάφουμε πριν το Πάσχα!

Οσο για τα "αμαρτωλα" όνειρα κ εγω δεν βλέπω άλλο κ γενικά τα περίεργα σταμάτησαν, αλλα ειμαστε σε "περίοδο ξηρασίας", έχω κ κατι πονακια εδω δύο βδομάδες, έχω όρεξη η γυναίκα αλλα δε θέλω κ να το διακινδυνευσω...!τι κατάσταση κ αυτή?κ ο αντρουλης σα να φοβατε λίγο...Υπομονή!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομορφες κοιλιτσες!!
μαρακι τελεια η μπεμπα σου!!!ολοστρογγυλη και εσενα η κοιλιτσα!!!
ελενη καλοοοοο!!!σωστα, καλυτερα εμμανουελα παρα εφιαλτες!!!
αληθεια ρε κοριτσια τι κανετε με αυτο το θεμα, το  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 215994  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 215994 ;;
εμας ο ντοκ μας το απαγορευσε απο την αρχη της εγκυμοσυνης και για ολο το πρωτο τριμηνο λογο της αποκολλησης. τωρα να πω την αληθεια δεν τον εχουμε ρωτησει αν επιτρεπεται, αλλα δεν θελουμε ουτε εγω ουτε ο αντρουλης μου να το ρισκαρουμε......ειδικα οσο φουσκωνει η κοιλιτσα μου....του φαινεται καπως να ερθουμε σε επαφη......εχω και εγω πονακια συνεχεια στη μεση και κατω δεξια και φοβαμαι.....δεν ειμαι για ακροβατικα!!!!
η αληθεια ειναι πως σκεφτομαι οτι τον παραμελω τον καημενο, αλλα αυτη τη στιγμη το στρουμφακι μας ειναι πιο σημαντικο!!!
χτες μπηκα και εγω στον 5ο!!προχωραμε σιγα σιγα.....
κοριτσια βαλτε ολες κοιλιτσες!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 990599  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 990599 

αχ ξεχασα ρε γμτ να βγαλω τον κιμα......τι θα μαγειρεψω σημερα οοοοοοοεεεεοοοοοο;;;;Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes scratch scratch scratch scratch scratch scratch Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 679259 

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα από την ηλιόλουστη Χαλκίδα!!
Μαρία τι γλυκιά στρογγυλοκοιλίτσα!!!
Εμάς ο γιατρός μας είχε πει όχι στο πρώτο τρίμηνο μόνο και μόνο προληπτικά λόγω ιστορικού μετά μας είχε πει οκ αλλά όποιος καίγεται με τον χυλό φυσάει και το γιαούρτι  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Οπότε σιωπηλά έχουμε αποφασίσει αποχή απ'όλα..

Αύριο πάω γιατρό κι έχω το άγχος να δω ότι όλα είναι οκ... Οπότε αύριο θα σας μοστράρω κοιλούμπα... Ποπάκι αχ και να'ξερες πόσο λαχταράω να πιάσω κι εγώ 5ο... θα κάνω υπομονή δύο βδομάδες  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 536304  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 536304 

Πάω να ετοιμαστώ για "καφεδιά" στην παραλία  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 875502  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 875502 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ελενιτσα τι ωραια η καφεδια στην παραλια!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 654316  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 654316 
ειναι και ο καιρος φανταστικος!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 328109  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 328109 
αχ ρε κοριτσακια μου εμενα με εχει τρελανει αυτος ο πονος δεξια........
εχω πιει μια νταμιτζανα νερο, εχω παει κανονικα τουαλετα και ο πονος πονος......τι να συμβαινει αραγε; μηπως πιεζει καποιο οργανο το μωρακι μου;;;;αυριο θα ξαναπαρω τον ντοκ τηλ, τον εχω πρηξει αλλα ανησυχω.....

nina 1

nina 1
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα κοριτσαρες!!!!!!!εχει υπεροχη μερα!!!τι κανετε πως εισαστε σημερα;;;ελενη μου ολα καλα να σου πανε με τον γιατρο αυριο!!!!βρε κοριτσια τι ωραιο πραγμα να ξυπνας κ να μην εχεις ανακατοσουρες...αχ!!!!στο πρωτο τριμηνο ελιωσα στους εμετους....φιλακια σε ολες!!!! Very Happy 

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα κορίτσια!! Βλέπω ολο και περισσότερες στρογγυλές κοιλίτσες μπράβο! Αχ τι ωραιος ο καφές στην παραλια! Ζηλεύω...
Οσο αφορα το άλλο θέμα των ορέξεων εγώ παιζει να ειμαι απο τις εξαιρέσεις.. Δεν εχω καθόοοολου όρεξη σε αντίθεση με τον αντρα μου. Αλλά κυρίως φοβάμαι.. Δεν θελω να πιέζω το μωράκι μου...

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ααα δηλαδή όλες πάνω κάτω στα ίδια είμαστε!
Κ εγω νοιώθω να τον παραμελω αλλα αυτός φοβατε πιο πολύ αν κ ο γιατρός δεν εχει πει τίποτα.γενικά σ'αυτή την Εγκυμοσύνη φοβατε κ με κοντράρει λίγο,για το παραμικρό ρωτάει το γιατρό κ ολο μες στο άγχος ειναι.Ειλικρινά εγω τωρα με τα πονακια πηρα λίγο φόβο μόνο, εχει 2 βδομάδες αλλα δεν εκανα τίποτα αύριο θα παμε ντοκ ούτως η άλλως, νομίζω ειναι περισσότερο σα συσπάσεις γιατί μεγαλώνει η μήτρα.
Τέλος πάντων θα τον φάμε το γάιδαρο τι να κάνουμε!!

Τωρα πάω στη πεθερά για φαΐ,καλή Κυριακή ΚΟΡΙΤΣΙΑ μου!
Τα λεμε αργότερα!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα αγάπες!Σούπερ μέρα η σημερινή, πήρα τα αντράκια μου το πρωί και πήγαμε παιδότοπο οπου ήπια ωραίο καφεδάκι και μετά πήγαμε για φαγητό στου μπαμπάκα μας (έχουμε κινέζικο εστιατόριο)
Φάγαμε όλοι μας και γυρίσαμε σπίτι κοτόπουλα.
Τα έβαλα για ύπνο και απολαμβάνω ένα ακόμη καφεδάκι πριν ξυπνησουν!
Αϋριο έχουμε κλειστά το μαγαζί και θα πάμε εκδρομούλα στο Ρέθυμνο στον παππού μας.
Καλή Κυριακή!!! Very Happy 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια! μολις γυρισα απο μια εκδρομουλα που πηγαμε και σημερα λογω τελειου καιρου!!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 26 215994 

οσον αφορα τα ζουζουνισματα,κ εμεις τα κοψαμε μιας και κανενας απο τους 2 δεν εχει ορεξη μετα απο την τελευταια φορα που καναμε και ειχα συσπασουλες και μειναμε στη μεση.
οποτε υπομονη κ μεις στον τομεα..... Rolling Eyes 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις