Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
55 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 55 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ελευθερια!!!

μμμμ ωραιοτατα τα λαζανια φουρνου!!
και εγω γεμιστα εκανα χτες που υποτιθεται οτι επρεπε να φτουρισουν και για σημερα, αλλα ειμαστε φαγανα παιδια και δεν φτανουν και για τους δυο......

σοφακι πολυ μανουρατζιδικη η ομελετα.......θα κανω καμια χωριατικη σαλατουλα να κανουμε και καμια βουτα και ειμαστε κομπλε.....βαριεμαι να μαγειρεψω σημερα!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eleftheria82 έγραψε:Γεια σας κοριτσαρες! Τι κανετε; Οντως το θεμα
Με το φαγητο ειναι μεγαλο προβλημα! Εγω εχθες εφτιαξα λαζανια στον φουρνο! Καιιιι μπορεις να τα φας και δευτερη μερα!

καλημερα ελευθερια!!!
ανετα το τρως κ δευτερη μερα!!!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 328109 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:καλημερα ελευθερια!!!

μμμμ ωραιοτατα τα λαζανια φουρνου!!
και εγω γεμιστα εκανα χτες που υποτιθεται οτι επρεπε να φτουρισουν και για σημερα, αλλα ειμαστε φαγανα παιδια και δεν φτανουν και για τους δυο......

σοφακι πολυ μανουρατζιδικη η ομελετα.......θα κανω καμια χωριατικη σαλατουλα να κανουμε και καμια βουτα και ειμαστε κομπλε.....βαριεμαι να μαγειρεψω σημερα!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

εε αν βαριεσαι οκ!αλλα κρατα τη συνταγη ειναι τελεια (δοκιμασμενη)!!!


χωριατικηηηηηηη????

μμμμμμ......... Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 564595 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 564595 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 564595 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερααααα!
Κ εδω ήλιος αν κ δε κοίταξα καλα καλα έξω αλλα φαίνετε!

Βαρεμάρα δε λέτε τίποτα, κ αυτο με το φαΐ βάσανο κάθε μερα! Εχθες κοιτούσα το Site του Λουκακου εχει κατι τέλειες συνταγές, γκουρμεδιαρικες κ μπελαλιδικες, αλλα τελειεεεες!θα πάω ούτως η αλλως για ψώνια οποτε θα παρω κατι παραπάνω μιας κ ζητάει πολλα ο σεφ!!Να ξεκουνηθω λιγακι!

Θα πάμε να παραγγείλουμε τα επιπλα κ το καρότσι αυριο μαλλον...ΓΙΟΥ ΧΟΥ...!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα φουσκωκοιλίτσες!!!
Πω πω τι έχω πάθει ρε κορίτσια 3-4 μέρες τώρα και σαπίζω στον ύπνο?? Αμα δεν χτυπήσω 10ωρο δεν μπορώ  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 215994

Εμείς σήμερα θα πάρουμε ντελίβερι από την μάνα μου ποδαράκι μοσχαριού σούπα.. μην αηδιάσετε είναι σούπερ όταν το παίρνεις μαγειρεμένο και ξεψαχνισμένο!!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 328109 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:
poppaki έγραψε:καλημερα ελευθερια!!!

μμμμ ωραιοτατα τα λαζανια φουρνου!!
και εγω γεμιστα εκανα χτες που υποτιθεται οτι επρεπε να φτουρισουν και για σημερα, αλλα ειμαστε φαγανα παιδια και δεν φτανουν και για τους δυο......

σοφακι πολυ μανουρατζιδικη η ομελετα.......θα κανω καμια χωριατικη σαλατουλα να κανουμε και καμια βουτα και ειμαστε κομπλε.....βαριεμαι να μαγειρεψω σημερα!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

εε αν βαριεσαι οκ!αλλα κρατα τη συνταγη ειναι τελεια (δοκιμασμενη)!!!


χωριατικηηηηηηη????

μμμμμμ......... Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 564595 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 564595 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 564595 


ναι ναι!!!μια σπεσιαλ χωριατικη με τα απ'ολα της μεσα. ελιτσες, πιπεριτσα, αγγουρακι, ντοματα, φετα, ριγανη, καπαρη και μπολικο λαδακι για παπαρες ( Embarassed )....

νικολετα καλημερουδια!!!!και εμενα μου αρεσουν τα γκουρμεδιαρικα, αλλα ο αντρουλης ειναι του κλασικου!!οποτε κανω τπτ περιεργο, το τρωει, αλλα γκρινιαζει!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
αχ τι ωραια!!!!αρχισουν τα ψωνια εεεε;;;

εγω λεω μετα την β επιπεδου να παρω το πρωτο μας φορμακι......για τα επιπλακια μαλλον θ' αργησουμε.....κατα τον μαιο-ιουνιο μας κοβω...... Crying or Very sad Crying or Very sad εξαλλου δεν εχουμε να φτιαξουμε δωματιο, μονο μια κουνια θα παρουμε αφου το μπεμπε θα μεινει μαζι μας στην κρεβ/ρα!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕλένηΚ έγραψε:Καλημέρα φουσκωκοιλίτσες!!!
Πω πω τι έχω πάθει ρε κορίτσια 3-4 μέρες τώρα και σαπίζω στον ύπνο?? Αμα δεν χτυπήσω 10ωρο δεν μπορώ  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 215994

Εμείς σήμερα θα πάρουμε ντελίβερι από την μάνα μου ποδαράκι μοσχαριού σούπα.. μην αηδιάσετε είναι σούπερ όταν το παίρνεις μαγειρεμένο και ξεψαχνισμένο!!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 328109 




καλημερα υπναρου!!!!! Razz Razz Razz 
εγω κοιμαμαι πολυ νωρις και ξυπναω νωρις.....εχει τυχει να κοιμηθω και απο τις 10παρα......
τωρα για το φαγητο σου δεν θα πω κουβεντα.......αφου μου αρεσει και ο πατσας!!!δεν αηδιαζω.....

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
poppaki έγραψε:
ΕλένηΚ έγραψε:




καλημερα υπναρου!!!!! Razz Razz Razz 
εγω κοιμαμαι πολυ νωρις και ξυπναω νωρις.....εχει τυχει να κοιμηθω και απο τις 10παρα......
τωρα για το φαγητο σου δεν θα πω κουβεντα.......αφου μου αρεσει και ο πατσας!!!δεν αηδιαζω.....

 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 328109 κι εμένα μ'αρέσει ο πατσας!!!! να δω ποια θα πιάσει ναυτία η κουβέντα μας!!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα ρε παιδια!!!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 688264 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 688264 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 688264 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 688264 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:εμενα ρε παιδια!!!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 688264 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 688264 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 688264 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 688264 




sorry sophaki  No No No 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:εμενα ρε παιδια!!!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 688264 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 688264 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 688264 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 688264 




sorry sophaki  No No No 

πλακα κανω!!!!!!!!  Razz Razz Razz Razz Razz Razz 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου παω να κανω το μπανακι μου!
τα λεμε αργοτερα!
 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 417472 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 417472 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 417472 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αμάν βρε ΚΟΡΙΤΣΙΑ μόλις έφαγα κ μου ρχετε κάπως με τους πατσάδες!
Θυμάμαι ο μπαμπάς μου είχε έναν πελάτη καθότι λογιστής, που ηταν χασάπης κ πολλα χρονια οικογενιακος φίλος,παντα μας έφερνε ποδαράκια για πατσα κ η κατάψυξη ηταν παντα γεμάτο με κατι τέτοια και από την αλλη είχα τη γιαγιά απτό χωριό που μας έστελνε λαγο που έπιανε ο παππούς...τραυματικες εμπειρίες λέμε!!δε μπορώ καθόλου!

Εγω τελικα θα κάνω κοτόπουλο στήθος με μουστάρδα με πιλάφι με σαφραν, Λουκακος είπαμε σημερα!!ειναι το πιο εύκολο από αυτά που βρήκα αλλα κ διαφορετικό!

Καλε σας είπα...? Είχα παρει ένα φόρεμα για τη βάφτιση τον Απρίλη κ το δοκίμασα πάλι...τελικα μου μικρυνε! Το ξαναπαρειγγειλα ένα νούμερο πιο μεγάλο, ελπίζω να μου κανει ακόμα μεχρι τότε αλλιώς την πάτησα!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
AngelMommy έγραψε:Αμάν βρε ΚΟΡΙΤΣΙΑ μόλις έφαγα κ μου ρχετε κάπως με τους πατσάδες!
Θυμάμαι ο μπαμπάς μου είχε έναν πελάτη καθότι λογιστής, που ηταν χασάπης κ πολλα χρονια οικογενιακος φίλος,παντα μας έφερνε ποδαράκια για πατσα κ η κατάψυξη ηταν παντα γεμάτο με κατι τέτοια και από την αλλη είχα τη γιαγιά απτό χωριό που μας έστελνε λαγο που έπιανε ο παππούς...τραυματικες εμπειρίες λέμε!!δε μπορώ καθόλου!

Εγω τελικα θα κάνω κοτόπουλο στήθος με μουστάρδα με πιλάφι με σαφραν, Λουκακος είπαμε σημερα!!ειναι το πιο εύκολο από αυτά που βρήκα αλλα κ διαφορετικό!

Καλε σας είπα...? Είχα παρει ένα φόρεμα για τη βάφτιση τον Απρίλη κ το δοκίμασα πάλι...τελικα μου μικρυνε! Το ξαναπαρειγγειλα ένα νούμερο πιο μεγάλο, ελπίζω να μου κανει ακόμα μεχρι τότε αλλιώς την πάτησα!

Χμμμ κουνελάκια λαγουδακια και τέτοια δεν τα τρωω γιατι σαν παιδί και σαν φοιτήτρια είχα κατοικίδιο κουνελάκι!!!
Του Λουκάκου οι συνταγες είναι πολύ περίπλοκες... μπες στο σάητ του Δρίσκα είναι πιο εφικτές και λαχταριστές!!!
Όσο για το φουστάνι θα σου έλεγα ότι και πάλι νωρίς το πήρες γιατί μέχρι τον Απρίλη μπορεί να μείνεις στάσιμη μπορεί και όχι και πάλι να σου είναι μικρό κ θα έχεις δώσει ένα κάρο λεφτά τσάμπα.. Από που το παράγγειλες αν επιτρέπεται??? Εμένα παντρεύεται πολύ πολύ καλή μου φίλη 26/7 αλλά χλωμό το κόβω να πηγαίνω μπορεί και να έχω γεννησει....  Very Happy  Very Happy 

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εγω θα γινω νονα κατα τον απριλη και εχω μεγαλη αγωνια τι θα φορεσω για να ειμαι ευπρεπως ντυμενη! Προς το τελος θα παω!ελπιζω να βρω τπτ!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας wanna be χοντρουλες μου!!! ολες καλα?τα μωρακια??
εγω θα παω μια βολτα στην αγορα ,δεν ξερω αν ψωνισω τιποτα αλλα θα βγω ετσι για να παρω αερα!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κ εγω νονά θα γίνω τον Απρίλη τέλος κιολας,μετά το Πάσχα!κ ειναι η πρώτη φορά κ θέλω να μαι Μπιμπελο :b
Το ξέρω οτι ειναι νωρίς, οταν το πηρα παρειγγειλα 2, το ένα 42 κ το άλλο 44 νούμερο, το 44αρι ηταν τεράστιο κ το στειλα πίσω.τωρα τη πάτησα κ το 42 χωράει ίσα ίσα. Τι να κάνω δε ξέρω, το ξαναπαρειγγειλα σε 44 να δω τι παίζει, ισως τελικα να το ΣΤΕΙΛΩ πίσω κ να κοιτάξω τότε ξανά σε μαγαζί γιατί το πηρα απτό ίντερνετ.η σελίδα λέγετε ASOS, εχει πολύ ωραία πράγματα.
Το ερωτεύτηκα αυτο το φόρεμα γιατί ειναι απλό αλλα εχει κ το κατι τις του, το πρόβλημα ειναι οτι έχω μια γκουμουτσα τατουάζ στο μπράτσο κ δε θέλω να φανεί στην εκκλησία. Στο φαΐ μετά δε με νοιάζει αλλα στην εκκλησια τα προσέχω πολύ αυτά τα πράγματα κ αυτό το φόρεμα εχει 3/4 μανίκι δαντέλα κ ειναι Μπορντω, μου πήγε πολύ το χρώμα!
Θα δω μέχρι τότε τι θα κάνω!

Οσο για το αν μείνω σταθερή στα κιλά πολύ φοβάμαι πως θα ξεφύγω πάλι!
δε θα πω ψέματα τρώω αλλα οχι υπερβολικά, ούτε γλυκά πολλα ούτε χαζά, έχω πλέον πολύ χρόνο κ μαγειρεύω με την άνεση μου. Μαλλον φταίει οτι δε δουλεύω κ ειμαι σπίτι. Δε περίμενα κ εγω να βάλω τόσα κ απότομα, ενώ ήξερα οτι έχω κ περίσσια.

Κ για τις συνταγές που λέτε, εκανα του Λουκακου τελικά κ έγινε τελειο το φαγάκι!κοτόπουλο σοτε με μανιτάρια κ μουστάρδα κ πιλάφι με σαφραν κ λαχανικά, καροτακι αρακά κ φασολακι. διάλεξα τις πιο απλές γιατί όντως ειναι περίπλοκες πολλές φορές! Κ του Δρισκα μου αρέσουν, θα τις κοιτάξω.τον βλέπω που κ πού κ αυτόν!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα σε όλες τις κοιλίτσες!Πώς είστε;Εγώ και σήμερα διάβασμα κ έπεται συνέχεια.άντε να τελειώσει η εξεταστική να αφιερωθώ στον ύπνο κ στις βόλτες γιατί έχω σκάσει..
Κορίτσια από τότε που ξεκινησα τον σίδηρο το πρόβλημα της τουαλέτας έγινε χειρότερο,δεν ξέρω τι να κάνω πια.θα πάω να πάρω ακτινίδια κ πορτοκάλια αύριο μπας κ βελτιωθει η κατάσταση.σήμερα έκανα μια ποντιακή σούπα με γιαούρτι κ σιτάρι,θα φάω κ αύριο μπας κ πάρει μπρος το σύστημα Mad 
Με αυτές τις συζητήσεις για φαγώσιμα μου ανοίγετε την όρεξη!τις επόμενες μέρες θα τιμήσω το μανούρι που αναφέρθηκα παραπάνω Razz Razz 
Τι ωραίες όλες οι κοιλίτσες!Βάλτε κ οι υπόλοιπες!!
Έχετε στείλει πουθενά για δειγματάκια κορίτσια;μέχρι τώρα μου έχει στείλει η frezyderm κατι δείγματα για το μωράκι κ 1 για εμένα και η nutricia μου έστειλε έναν φάκελο για να βάζω τις εξετάσεις..

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αχ πεινασα με τις συνταγες!!!! Αλλα συγκρατουμε! Πεμπτη εχω γιατρο οποτε..... Εμενα μονο αυτο της nutricia μου εχουν στειλει! Τπτ αλλο!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσαρες!!!
τι κανετε???

εμεις μια χαρουλα μεγαλωνουμε  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 215994 
πολυ ησυχο ειναι το μικρο μου,μονο το χερακι του κουνουσε σαν να χαιρεταει!
τι το χτυπουσε ο γιατρος απο δω,τι απο εκει αυτο εκει υπνο!!!!
με τα ποδαρακια κλειστα μας ειπε οτι ειναι αγορι μαλλον αλλα σιγουρα την επομενη φορα!!!

μου ειπε οτι αν δεν μου περασαν οι εμετοι κ οι αναγουλες κ αυτην την εβδομαδα...μπορει να τους εχω μεχρι το τελος!  Sad 

αυτα τα νεα μας...

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοιλιτσες ομορφες!!!!

σοφακι μου ησυχο το νινακι σου εεεε;;;!!!μια χαρα!!!οσο για τις αναγουλες δεν θα ελεγα οτι ειναι και τα καλυτερα νεα, αλλα υπομονη!!!

κοριτσακια μου εγω σημερα γραφτηκα στο site της nutricia και της frezyderm για δειγματακια. αν ξερετε κανενα αλλο σαιτ που παρεχει δειγματακια πειτε το.

επισης γραφτηκα και σε 3 webinars (διαδικτυακα σεμιναρια απο την ανεση του σπιτιου σου) της nutricia με πολυ ενδιαφερον θεματα. σας παραθετω το λινκ για οποια ενδιαφερεται:
http://www.nutricia.gr/Pages/webinars.aspx#.Uw2c3IWaeHQ
εχω σκοπο να παρακολουθησω και σεμιναρια μητρικου θηλασμου και στο ιασω (που παρεχονται δωρεαν) ή αυτα που οργανωνει το σαιτ "μητρικος θηλασμος". αυτα βεβαια ειναι απο κοντα και εχουν πρακτικη. μαλλον θα τα κανω κατα τον απριλη.....

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποπακι μου καλημερα!!!
δε θελω να περασει καν απο το μυαλο μου οτι θα ειμαι ετσι για 5 μηνες ακομα!  Shocked Shocked 

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσάρες!!!Τι κάνετε;Τι όμορφες κοιλιτσες είναι αυτες;;;;;;; Very Happy Very Happy Very Happy 

Θα βγάλω κι εγω μια φωτογραφία και θα την ανεβάσω...ελπίζω να βρω άκρη και να τα καταφέρω...
Χτες πήγαμε στο γιατρο και όλα καλά...είδαμε τον μπεπούλη μας...σα να μας χαιρετούσε...έβαλε και 110 ολόκληρα γραμμάρια.....!!! Very Happy Very Happy 
Βρε κορίτσια κάθε φορά που παμε να τον δούμε τελευταια,όλο το κεφαλακι κατω το έχει....δε ζαλιζεται;;;; Razz Razz Razz 

Ποπάκι που μπήκες και γραφτηκες στην Frezyderm;Εγώ είχα γραφτει και στην Pampers που μου χε πει μια φίλη γιατί λέει στέλνουν δείγματα κι αυτοί αλλά.....άφαντοι προς το παρόν....

Φιλάκια κοριτσάκια!!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 654316

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anastasia's έγραψε:Καλημέρα κοριτσάρες!!!Τι κάνετε;Τι όμορφες κοιλιτσες είναι αυτες;;;;;;; Very Happy Very Happy Very Happy 

Θα βγάλω κι εγω μια φωτογραφία και θα την ανεβάσω...ελπίζω να βρω άκρη και να τα καταφέρω...
Χτες πήγαμε στο γιατρο και όλα καλά...είδαμε τον μπεπούλη μας...σα να μας χαιρετούσε...έβαλε και 110 ολόκληρα γραμμάρια.....!!! Very Happy Very Happy 
Βρε κορίτσια κάθε φορά που παμε να τον δούμε τελευταια,όλο το κεφαλακι κατω το έχει....δε ζαλιζεται;;;; Razz Razz Razz 

Ποπάκι που μπήκες και γραφτηκες στην Frezyderm;Εγώ είχα γραφτει και στην Pampers που μου χε πει μια φίλη γιατί λέει στέλνουν δείγματα κι αυτοί αλλά.....άφαντοι προς το παρόν....

Φιλάκια κοριτσάκια!!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 33 654316




αναστασια μου μπηκα στο επισημο σαιτ της φρεζυντερμ και πηγα εκει που λεει επικοινωνια. συμπληρωσα μια φορμα με τα στοιχεια μου και εκανα τικ εκει που λεει για δειγματα (πρεπει να συμπληρωσεις και εκει που λεει "σχολια", μπορεις να γραψεις οτι εισαι εγκυος και θελεις δειγματακια για το μωρο και για σενα, εγω αυτο εγραψα)

αυτο με το κεφαλι κατω......το σκεφτομαι και εγω...... Embarassed Embarassed Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

θα μπω και στα pampers να στειλω. οταν εκανα την αυχενικη στο ιασω ειδα οτι εδιναν ενα κουτακι με πραγματακια στις κοπελες που εκαναν β επιπεδου....ελπιζω να ισχυει ακομα αυτο......το κουτι εγραφε επανω care direct......

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:ποπακι μου καλημερα!!!
δε θελω να περασει καν απο το μυαλο μου οτι θα ειμαι ετσι για 5 μηνες ακομα!  Shocked Shocked 


μακαρι να μην ειναι ετσι σοφακι μου!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις