Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωραια!!!προς το παρον εχουμε ισορροπια αγορακια-κοριτσακια!!!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλως ορισες νεα εγκυουλα!!
απο που εισαι?
εχουμε την ιδια μερα β επιπεδου!

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναστασια καλως ορισες! Με το καλο το μωρακι σου.
Ποπη οντως φουσκωσε η κοιλιτσα λιγο. Απο δω και μπρος θα παρει φορα.
Τι καλα που ξερετε το φυλο! Εγω μαλλον στη β επιπεδου θα το μαθω.

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια μου!Τι κάνουν τα μωράκια της ομαδούλας μας;
Αναστασία καλώς όρισες στο θεματάκι με το καλό το νινάκι σου!
Μαράκι περαστικά κοπέλα μου.!Εγώ άρχισα να δυσκολεύομαι στον ύπνο ρε γαμώτο,προσπαθώ να μην κοιμάμαι μπρούμυτα.
Νάνσυ μου σ'ευχαριστώ για την πληροφορία του γιατρού θα τον έχω στα υπόψιν μου.Περαστικά και υπομονή με το δόντι σου που θα πάει θα περάσει I love you 
Ποπάκι τι ωραία κοιλίτσα είναι αυτή!!Τι ωραία που γύρισες πάλι στη δουλειά,άντε όλα μια χαρά πέρασαν τα δύσκολα Wink 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια! χαλασε ο καιρος εδω και ειναι για χουχουλιασμα!!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 16 215994 
ολες καλα?

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα εγκυούλες!Εμείς εδώ στα νότια έχουμε λιακάδα με πολύ αέρα όμως.

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και απο τον πειραια, που ακομα δεν εχει αποφασισει τι θελει.....ήλιο ή συννεφια!!!
τι κανετε ομορφες εγκυουλες;
εμενα το καψουρομανουλο σημερα δουλευει, αλλα το απογευμα εχουμε κανονισει καφεδακι σε φιλικο σπιτι!
ευχομαι σε ολες να περασετε ενα ομορφο και ξεκουραστο σκ!!!
 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχω πολλα σκαμπανεβασματα στην ψυχολογια μου,σημερα δεν ηθελα να σηκωθω απο το κρεβατι και δε φτανει αυτο,μιλησα με μια φιλη που γεννησε πριν 3,5 μηνες και εγω δεν εχω παει ακομα να δω το μωρο.με ειχε ξεκαθαρισει οτι θελει να μεγαλωσει τουλαχιστον 2.5μηνες το μωρο και μετα να δεχτει κοσμο σπιτι της(πριν γεννησει το ειχε ξεκαθαρισει).
ε απο τοτε αραια και που μιλουσαμε στο τηλ και μια μ ελεγε οτι καλεσε αυτον η τον ταδε σπιτι.(αφου περασε το χρονικο οριο που εδινε)το αποκορυφωμα ηταν οταν καλεσε ολη την παρεα εκτος απο εμας.με ειπε μια δυο φορες να παω,μετα τη συναξη ολων,αλλα τη μια ειχα γιατρο και την αλλη ειχα ενα μπουκωματακι(πως να παω γνωριζοντας οτι φοβαται τα μικροβια?)
την ειχαμε δει τις προαλλες εξω και κοιτουσαμε το μωρο στο καροτσι και ελεγε,γιατι κοιτατε το μωρο μου?θα μου το ματιαξετε! Shocked 
ολο αυτο το σεντονι το γραψα για να πω οτι με πηρε να μαθει τι εχω μαζι της και ειναι πολυ ασχημο να μην ερχεται καποιος που ειχατε μια -μεχρι προτεινος-καθημερινη συναντηση,να σε επισκεφτεται.
ΜΕ ΓΑΜΗΣΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ.
ενω μεχρι τωρα ηξερα οτι δεν πηγαινα γ αυτους τους λογους που ανεφερα,τωρα με κανε να νιωθω χαλια με τον εαυτο μου. Sad 

ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ! ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΘΑ ΣΚΑΣΩ!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρακι μου γλυκο καλημερα!!!!
πρωτον χαρακτηρισες "φιλη" την κοπελια!!!
λυπαμαι που το λεω......αλλα δεν ειναι φιλη σου!δεν θα επεκταθω....νομιζω οτι καταλαβαινεις πολυ καλα τους λογους που το λεω αυτο......
και εμενα η κολλητη μου για 15 χρονια, μου εκρυψε οτι ειναι εγκυος.....το εμαθα μετα την αυχενικη της.....και μεχρι τον 6ο μηνα της μας ειχε κανει περα....καταλαβαινω απο την μια οτι μπορει να ειχε διαφορες φοβιες, οπως εχουμε ολες οι εγκυμονουσες, απο την αλλη ομως δεν μπορω να δεχτω τετοια συμπεριφορα απο εναν ανθρωπο που εχεις τοσα χρονια διπλα αγαπας και εμπιστευεσαι!
απο το καλοκαιρι δεν ξαναμιλησαμε ......βεβαια στην δικια μας περιπτωση μεσολαβησαν και αλλα που δεν ειχαν σχεση με την εγκυμοσυνη της, αλλα αυτο ειναι ενα αλλο θεμα.....
εγω μετα απο αυτο, αποφασισα πως χρειαζομαι ανθρωπους διπλα μου που να δινουν οτι τους δινω, οχι ανθρωπους που μοιραζονται μαζι μου μονο αυτα που τους συμφερει.....
αυτα!!για μενα μη καθεσαι και σκας!!!και εγω εκανα 4-5 να το ξεπερασω, και ακομα με ποναει καπου βαθια μεσα μου, αλλα μπορεις να πας παρακατω και χωρις αυτους τους ανθρωπους διπλα σου......
να χαιρεσαι το θαυματακι που εχεις μεσα σου και μην αφηνεις κανεναν και τπτ να σε χαλαει!!το νινακι σου σε θελει χαρουμενη!!!!
 Wink Wink Wink Wink Wink Wink 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:μαρακι μου γλυκο καλημερα!!!!
πρωτον χαρακτηρισες "φιλη" την κοπελια!!!
λυπαμαι που το λεω......αλλα δεν ειναι φιλη σου!δεν θα επεκταθω....νομιζω οτι καταλαβαινεις πολυ καλα τους λογους που το λεω αυτο......
και εμενα η κολλητη μου για 15 χρονια, μου εκρυψε οτι ειναι εγκυος.....το εμαθα μετα την αυχενικη της.....και μεχρι τον 6ο μηνα της μας ειχε κανει περα....καταλαβαινω απο την μια οτι μπορει να ειχε διαφορες φοβιες, οπως εχουμε ολες οι εγκυμονουσες, απο την αλλη ομως δεν μπορω να δεχτω τετοια συμπεριφορα απο εναν ανθρωπο που εχεις τοσα χρονια διπλα αγαπας και εμπιστευεσαι!
απο το καλοκαιρι δεν ξαναμιλησαμε ......βεβαια στην δικια μας περιπτωση μεσολαβησαν και αλλα που δεν ειχαν σχεση με την εγκυμοσυνη της, αλλα αυτο ειναι ενα αλλο θεμα.....
εγω μετα απο αυτο, αποφασισα πως χρειαζομαι ανθρωπους διπλα μου που να δινουν οτι τους δινω, οχι ανθρωπους που μοιραζονται μαζι μου μονο αυτα που τους συμφερει.....
αυτα!!για μενα μη καθεσαι και σκας!!!και εγω εκανα 4-5 να το ξεπερασω, και ακομα με ποναει καπου βαθια μεσα μου, αλλα μπορεις να πας παρακατω και χωρις αυτους τους ανθρωπους διπλα σου......
να χαιρεσαι το θαυματακι που εχεις μεσα σου και μην αφηνεις κανεναν και τπτ να σε χαλαει!!το νινακι σου σε θελει χαρουμενη!!!!
 Wink Wink Wink Wink Wink Wink 

θυμασαι σε ενα αλλο θεμα για το ποτε ανακοινωσατε την εγκυμοσυνη σας?
ειχες πει οτι εχεις την ιδια εμπειρια με μενα?ειναι η ιδια κοπελα,που το ειχε κρυψει για την εγκυμοσυνη της και για τη δικη μου το λεγε σ ολους!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το καταλαβα μαρακι μου!
πραγματικα δεν αξιζει τον κοπο!!!
μην ασχολεισαι καν.....ξερω οτι ειναι δυσκολο γτ καποια πραγματα πονανε πολυ....και εμενα με ποναει ακομα μεσα μου γτ ηταν 15 χρονια, ουτε 2 ουτε 5!!!
και εγω ακομα εχω θεμα, με τρωει ενα γτ, γτ δεν με εμπιστευτηκε, οπως εκανα με τα παντα εγω.....αλλα τι να πεις....μερικοι ανθρωποι ειναι απλα ετσι!!!δεν τους αρεσει να μοιραζονται την ψυχη τους.....εγω μονο ενα θα πω: δυστυχως αυτου του ειδους οι ανθρωποι στο τελος μενουν παντα μονοι!
κοιτα λοιπον τον αντρουλη σου, το νινακι που εχεις μεσα στην κοιλιτσα σου και μη δινεις σημασια σε κατι τετοια!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:το καταλαβα μαρακι μου!
πραγματικα δεν αξιζει τον κοπο!!!
μην ασχολεισαι καν.....ξερω οτι ειναι δυσκολο γτ καποια πραγματα πονανε πολυ....και εμενα με ποναει ακομα μεσα μου γτ ηταν 15 χρονια, ουτε 2 ουτε 5!!!
και εγω ακομα εχω θεμα, με τρωει ενα γτ, γτ δεν με εμπιστευτηκε, οπως εκανα με τα παντα εγω.....αλλα τι να πεις....μερικοι ανθρωποι ειναι απλα ετσι!!!δεν τους αρεσει να μοιραζονται την ψυχη τους.....εγω μονο ενα θα πω: δυστυχως αυτου του ειδους οι ανθρωποι στο τελος μενουν παντα μονοι!
κοιτα λοιπον τον αντρουλη σου, το νινακι που εχεις μεσα στην κοιλιτσα σου και μη δινεις σημασια σε κατι τετοια!!
εχεις δικιο ποππανς μου...τωρα ηρθε κ απο εξω το αγορι μου και με μαλωσε που στεναχωριομουν.θα σας αφησω θα παμε μια βολτα.ευχαριστω για τη συμπαρασταση  I love you I love you 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bourboulithra έγραψε:εχω πολλα σκαμπανεβασματα στην  ψυχολογια μου,σημερα δεν ηθελα να σηκωθω απο το κρεβατι και δε φτανει αυτο,μιλησα με μια φιλη που γεννησε πριν 3,5 μηνες και εγω δεν εχω παει ακομα να δω το μωρο.με ειχε ξεκαθαρισει οτι θελει να μεγαλωσει τουλαχιστον 2.5μηνες το μωρο και μετα να δεχτει κοσμο σπιτι της(πριν γεννησει το ειχε ξεκαθαρισει).
ε απο τοτε αραια και που μιλουσαμε στο τηλ και μια μ ελεγε οτι καλεσε αυτον η τον ταδε σπιτι.(αφου περασε το χρονικο οριο που εδινε)το αποκορυφωμα ηταν οταν καλεσε ολη την παρεα εκτος απο εμας.με ειπε μια δυο φορες να παω,μετα τη συναξη ολων,αλλα τη μια ειχα γιατρο και την αλλη ειχα ενα μπουκωματακι(πως να παω γνωριζοντας οτι φοβαται τα μικροβια?)
την ειχαμε δει τις προαλλες εξω και κοιτουσαμε το μωρο στο καροτσι και ελεγε,γιατι κοιτατε το μωρο μου?θα μου το ματιαξετε! Shocked 
ολο αυτο το σεντονι το γραψα για να πω οτι με πηρε να μαθει τι εχω μαζι της και ειναι πολυ ασχημο να μην ερχεται καποιος που ειχατε μια -μεχρι προτεινος-καθημερινη συναντηση,να σε επισκεφτεται.
ΜΕ ΓΑΜΗΣΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ.
ενω μεχρι τωρα ηξερα οτι δεν πηγαινα γ αυτους τους λογους που ανεφερα,τωρα με κανε να νιωθω χαλια με τον εαυτο μου. Sad 

ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ! ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΩ ΘΑ ΣΚΑΣΩ!

Μαράκι οι πραγματικοί μας φίλοι είναι άτομα που θέλουν να μοιράζονται μαζί μας και τα καλά και τα άσχημα,που δεν ψάχνουν ευκαιρία για να "στην πουν" και να φανού ανώτεροι.Άτομα δεν σε σέβονται και δεν νοιάζονται για τη χαρά ή την λύπη σου δεν αξίζει να τους αποκαλείς φίλους.Αυτοί που σε αγαπάνε φαίνονται σε περιόδους κρίσης κατά την άποψή μου.Δεν αξίζει να έχεις δίπλα σου άτομα που σε τραβούν πίσω ακόμα κι αν τους είχες σε υψηλή θέση.Δυστυχώς έτσι είμαστε εμείς οι άνθρωποι απογοητεύουμε κ απογοητευόμαστε.Προχώρα λοιπόν μπροστά με αυτούς που σε νοιάζονται κ σ'αγαπούν και άσε τους υπόλοιπους πίσω να συνεχίσουν τη ζωή τους χωρίς εσένα.Είναι δύσκολο να ξεγράψεις κάποιον που θεωρούσες φίλο σου(έχω κι εγώ εμπειρία) αλλά όχι ακατόρθωτο.Εμείς να είμαστε καλά.
Πάρε και μια μαργαριτούλα να μη στεναχωριέσαι  flower 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη μου θα συμφωνησω απολυτα με αυτα που λες, αλλα εχω να προσθεσω και το εξης:
ναι, οι φιλοι φαινονται στα δυσκολα.......αλλα μη ξεχναμε οτι στα δυσκολα και στις στεναχωριες ολοι ειναι διπλα σου!!!για μενα ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ φιλος ειναι αυτος που χαιρεται με την χαρα σου και μοιραζεται και την δικη του χαρα με σενα και δεν φοβαται μη τον ζηλεψεις ή τον γρουσουζεψεις!!!
 Wink Wink Wink Wink 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ μου βασικά...καλησπέρα σας!το χει Επανάληψη από χθες κ το βλέπω τώρα...αγαπώ ψάλτη!!τι κάνετε?
Παλι αργά πήγα για ύπνο κ άργησα να ξυπνήσω κ κανω δουλιτσες διότι περιμένω κόσμο!

Αυτό το θέμα με τις "φίλες" ας το αφήσουμε καλητερα, διότι πονάει όλες μας νομίζω!
Όσες φορές κ αν την πάτησα εγω προσωπικά αλλες τόσες έφτασα σε σημείο που είπα εγω κρατω τη καλοσύνη μου κ τη θετική μου σκέψη ακομα κ οι άλλοι δε μου φέρονται "σωστά",από το να φερθω με τον ίδιο τροπο κ να χαλάσω κ τη ζαχαρένια μου προτιμώ να τα χω καλα με τον εαυτό μου κ να φανώ "κυρία".τωρα
Καλα θα κανεις Μαρακι μου να μη μείνεις σε αυτό το γεγονός, σκέψου το μέλλον σας με τον άντρα σου κ πάνω απ'όλα ΤΟ ΜΩΡΆΚΙ σας που ειναι κ το πιο σημαντικό!αν η κοπελιά ετσι νόμιζε κ σε πέρασε για κορόιδο ,γιατί μάλλον σαν κ εμένα κ εσυ,της φέρθηκες σωστά, δικό της προβλήμα!
Κ δε σου λεω να τη συγχωρέσεις κ να την ξανακάνεις φίλη σου η να είσαι μαζι της όπως πριν, αλλα να καταλαβει οτι σε πλήγωσε η συμπεριφορά της κ οτι εχεις πιο συμαντικα πράγματα να ασχοληθείς.

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια μου!!! ευχαριστω πολυ για οσα μου ειπατε,απ οτι βλεπω λιγο πολυ ολες την πατησαμε....το εχω θαψει στο πισω μερος του μυαλου μου....

και προχωραμε μπροστα!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bourboulithra έγραψε:γεια σας κοριτσια μου!!! ευχαριστω πολυ για οσα μου ειπατε,απ οτι βλεπω λιγο πολυ ολες την πατησαμε....το εχω θαψει στο πισω μερος του μυαλου μου....

και προχωραμε μπροστα!!

Άντε μπράβο γιατι αλλιώς δε κανουμε δουλειά!
Ενοειτε πως οοοολες την έχουμε πατήσει, σκοπός ειναι βάζουμε κ μυαλό μετά από αυτό!

Κατά τα αλλα τι κανετε κορτσουδια?

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας εγκυούλες!Τι κάνετε;Πώς περάσατε το σ/κ σας;Εγώ ηρεμία και ξεκούραση,το είχα ανάγκη νομίζω.
Μπράβο Μαρία άστα πίσω κοπέλα μου και κοίτα να είσαι καλά!
Κορίτσια νομίζω άρχισα να νιώθω το μπεμπάκι μου.Όταν είμαι ξαπλωμένη αυτές τις μέρες το πιστεύετε το νιώθω(λίγο βέβαια) να μετακινείται δεξιά και βλέπω να σχηματίζεται ένα καρούμπαλο στη δεξιά πλευρά της κοιλιάς μου Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 16 893968 από τα αριστερά είναι πεσμένη κ από τα δεξιά κάνει βουνό Very Happy 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
jenny.k έγραψε:Γεια σας εγκυούλες!Τι κάνετε;Πώς περάσατε το σ/κ σας;Εγώ ηρεμία και ξεκούραση,το είχα ανάγκη νομίζω.
Μπράβο Μαρία άστα πίσω κοπέλα μου και κοίτα να είσαι καλά!
Κορίτσια νομίζω άρχισα να νιώθω το μπεμπάκι μου.Όταν είμαι ξαπλωμένη αυτές τις μέρες το πιστεύετε το νιώθω(λίγο βέβαια) να μετακινείται δεξιά και βλέπω να σχηματίζεται ένα καρούμπαλο στη δεξιά πλευρά της κοιλιάς μου Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 16 893968 από τα αριστερά είναι πεσμένη κ από τα δεξιά κάνει βουνό Very Happy 

Κ εγω ακριβώς το ίδιο!πολύ ελαφριά νοιώθω να "κολυμπάει",χωρίς πλάκα, σα ψαράκι το νοιώθω!
Προχθές ήμουν στο ντουζ κ κάποια στιγμή το παρατήρησα οτι δεξιά ήταν πιο πάνω!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα και καλη βδομαδα ομορφες εγκυουλες!!!
Αχ κοριτσακια μου τι ομορφα που νοιωθετε τα νινακια σας!!!Θελω και εγω!!!!!!!!!!!Αντε να περασουν μερικες βδομαδες ακομα να νοιωσω και εγω το στρουμφακι μου!!
 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 16 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 16 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 16 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 16 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 16 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 16 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 16 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 16 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 16 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 16 654316 

mariak222


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας, κορίτσια!! Κι εγώ έχω ΠΗΤ 19/7!! Μακάρι να έχουμε όλες μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariak222 έγραψε:Γεια σας, κορίτσια!! Κι εγώ έχω ΠΗΤ 19/7!! Μακάρι να έχουμε όλες μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!



καλημερα μαρια!!καλως ορισες στην ομαδουλα μας!!!μακαρι να εχουμε ολες υπεροχες εγκυμοσυνες!!!ξερεις το φυλο του μπεμπε σου να σε βαλω στην λιστα μας?

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας ΚΟΡΙΤΣΙΑ από τα χιονισμένα βουνά της Αυστρίας!αρακά στο ξενοδοχείο κ οι υπόλοιποι ανέβηκαν στη πίστα για σκι!
Τι κάνετε?
Μεγαλώνει η παρέα μας,τι καλά!
Καρκινακια κ λιονταρακια τα μωρουλια μας!

Ποπακι ερχετε κ η σειρά σου να το νοιώσεις το μπεμπακι σου!ΕΙΣΑΙ κ αδυνατουλα,θα το καταλαβεις αμέσως!

ΦΙΛΑΚΙΑ!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια!!τι κανετε?εχουμε πολυ κρυο εδω πανω!!! μεσα εχουμε αναμενο το τζακι και την παλευουμε!!!

ρε σεις η κοιλια σας εχει "ανεβει"? δεν τη νιωθω πλεον χαμηλα,να τη βλεπω δεν τη βλεπω ειπαμε δεν ειμαι αδυνατη!!  Razz 
αλλα σαν να ανεβηκε πλεον! τεσπα! αυριο πρωι εχω γιατρο!! αντε να δουμε!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 16 215994 αν καθεται καλα το νινι θα σιγουρευτουμε για το φυλο!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariak222 έγραψε:Γεια σας, κορίτσια!! Κι εγώ έχω ΠΗΤ 19/7!! Μακάρι να έχουμε όλες μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!
καλως ορισες συνονοματη!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις