Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
114 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 114 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια!!!!Τί κάνετε;;Εγώ σήμερα έτσι κι έτσι...δυσκολεύομαι λίγο με την αναπνοή...νιώθω πως κάτι με πιέζει...δε ξέρω γιατί...ίσως ο μπόμπιρας εκατσε σε σημείο που με πιέζει...πάντως σήμερα έχει κεφάκια...κουνιέται συχνά!!!Κατα τα άλλα ο καιρός χάλια..πάλι βρέχει,το πρωί έβρεχε επίσης...δε λέει να στρώσει...
Κι εγώ κορίτσια όπως κι εσεις δειλά δειλά οδηγώ γιατί φοβάμαι...το αυτοκίνητό μου στέκεται όλη μέρα...προτιμώ να πηγαίνω με τα πόδια αν και τις περισσότερες φορές με πηγαίνει ο αντρούλης όπου θέλω... Laughing Laughing 
Αυτά τα νέα μου κορίτσια...
Υ.Γ.Σας το πα;;;;Πεινάω....Αλλά φοβάμαι να φάω όσο θέλω...έβαλα ήδη 6 και είχα περιττά και πρίν μείνω εγκυος...ο γιατρός είπε με μέτρο.......... Sad Sad Sad 
Φιλάκια!!!!!!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anastasia's έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!!!!Τί κάνετε;;Εγώ σήμερα έτσι κι έτσι...δυσκολεύομαι λίγο με την αναπνοή...νιώθω πως κάτι με πιέζει...δε ξέρω γιατί...ίσως ο μπόμπιρας εκατσε σε σημείο που με πιέζει...πάντως σήμερα έχει κεφάκια...κουνιέται συχνά!!!Κατα τα άλλα ο καιρός χάλια..πάλι βρέχει,το πρωί έβρεχε επίσης...δε λέει να στρώσει...
Κι εγώ κορίτσια όπως κι εσεις δειλά δειλά οδηγώ γιατί φοβάμαι...το αυτοκίνητό μου στέκεται όλη μέρα...προτιμώ να πηγαίνω με τα πόδια αν και τις περισσότερες φορές με πηγαίνει ο αντρούλης όπου θέλω... Laughing Laughing 
Αυτά τα νέα μου κορίτσια...
Υ.Γ.Σας το πα;;;;Πεινάω....Αλλά φοβάμαι να φάω όσο θέλω...έβαλα ήδη 6 και είχα περιττά και πρίν μείνω εγκυος...ο γιατρός είπε με μέτρο.......... Sad Sad Sad 
Φιλάκια!!!!!!!


Μη το ανοίξουμε αυτό το θέμα ποσά έβαλε η κάθε μία...(κλαψ κλαψ)...έχω βάλει 10 ως τωρα...!
Μόλις ειδα μια εκπομπή κ εδειξε μια τύπισσα στην Αμερική σου λεει έχασε 40 κιλά σε 8 μήνες...άμα τη δείτε τωρα ειναι σαν αυτές που κάνουν Body building...λίγο υπερβολικό το βρίσκω αλλα πωωωως τα χάσε θα θελα να ξερα...?κ αυτη λεει μετά απο 2 εγκυμοσύνες κ ηταν χάλια κ τωρα βγάζει εκατομμύρια με DVD κ προγράμματα γυμναστικής ξεκινοντας απο τις μαμάδες.
Λέτε βρε κοριτσια να ξαναγίνουμε κορμαρες μετά τη γέννα...?οχι 40 εγω μετα κ 15 να χάσω μου φτάνει...!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κορες τι κανετε???
εμεις ειμαστε καλα,ειμαστε ζωηρες σημερα ευτυχως και ηρεμησαμε!
ευτυχως ολα καλα,ειμαι στον υπολογιστη ολη μερα προσπαθω να κανω μια δουλεια και δε μπηκα η γαιδουρα να σας πω ενα γεια.πιαστηκε ο κωλος μου.
ΟΛΑ ΚΑΛΑ.το κεφαλι μου συνεχιζει να με ποναει αλλα κανω υπομονη.
για κιλα λετε ε??
χμμ...ειχα χασει 3 και εβαλα 4 ως τωρα.οποτε ειμαι στο +1,δε λεω πειναω αλλα δε μπορω να τρωω και οσο θα ηθελα γιατι την κατσαμε τη βαρκα.με βλεπω να φτανω στα ουρανια αν φαω οσο θελω.
σημερα εφαγα εναμιση κουλουρι σουσαμενιο, στις 8 το πρωι με λιγο χυμο το πρωι,εναν καφε μετριο,μια σοκολατα(ροφημα)3 τυροπιτακια,1 φετα ψωμι με κασερι και μια τυροπιτα.πολυ γαλακτοκομικο τωρα που το συνειδητοποιω.φαι δεν εφαγα,εκατσε στους αλλους βαρυ και ειπα να μην το δοκιμασω.


απο πραγματα ειμαστε σχεδον κομπλε,το κρεβατακι το στησαμε με τα μπιχλιμπιδια απο πανω,καροτσι οκ(μονο πορτ μπεμπε χρειαζομαστε για να κουμπωσει)αποστειρωτη εχουμε,καθισματακι αμαξιου εχουμε,παρκοκρεβατο εχουμε κουβερτουλες ρουχαλακια για τον πρωτο καιρο εχουμε.
και ολα αυτα μας τα δωσανε.εμεις θα παρουμε το πορτ μπεμπε μονο. Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 39 654316 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bourboulithra έγραψε:γεια σας κορες τι κανετε???
εμεις ειμαστε καλα,ειμαστε ζωηρες σημερα ευτυχως και ηρεμησαμε!
ευτυχως ολα καλα,ειμαι στον υπολογιστη ολη μερα προσπαθω να κανω μια δουλεια και δε μπηκα η γαιδουρα να σας πω ενα γεια.πιαστηκε ο κωλος μου.
ΟΛΑ ΚΑΛΑ.το κεφαλι μου συνεχιζει να με ποναει αλλα κανω υπομονη.
για κιλα λετε ε??
χμμ...ειχα χασει 3 και εβαλα 4 ως τωρα.οποτε ειμαι στο +1,δε λεω πειναω αλλα δε μπορω να τρωω και οσο θα ηθελα γιατι την κατσαμε τη βαρκα.με βλεπω να φτανω στα ουρανια αν φαω οσο θελω.
σημερα εφαγα εναμιση κουλουρι σουσαμενιο, στις 8 το πρωι με λιγο χυμο το πρωι,εναν καφε μετριο,μια σοκολατα(ροφημα)3 τυροπιτακια,1 φετα ψωμι με κασερι και μια τυροπιτα.πολυ γαλακτοκομικο τωρα που το συνειδητοποιω.φαι δεν εφαγα,εκατσε στους αλλους βαρυ και ειπα να μην το δοκιμασω.


απο πραγματα ειμαστε σχεδον κομπλε,το κρεβατακι το στησαμε με τα μπιχλιμπιδια απο πανω,καροτσι οκ(μονο πορτ μπεμπε χρειαζομαστε για να κουμπωσει)αποστειρωτη εχουμε,καθισματακι αμαξιου εχουμε,παρκοκρεβατο εχουμε κουβερτουλες ρουχαλακια για τον πρωτο καιρο εχουμε.
και ολα αυτα μας τα δωσανε.εμεις θα παρουμε το πορτ μπεμπε μονο. Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 39 654316 

Χαίρομαι Μαρακι που είσαι καλά!αυτό που πιαστηκε ο κωλος σου με έκανε κ γέλασα ετσι πως το γραφές!!

Πορτ μπεμπε ειναι το καλάθι που είπα εγώ, θα ξεχάσω κ τα ελληνικά που ήξερα δε θυμόμουν πως λέγετε κ έγραψα καλαθουνα ενώ αυτό ειναι που κοιμάται το μωρό.
Κ το δικο μας καρότσι εχει κιολας,αλλα μου χουν πει μέχρι 6 μηνών χρησιμεύει γιατί μετά κάθετε το μωρό κ βάζεις το άλλο κάθισμα.
Κάθισμα αυτοκινήτου θα χρειαστεί να πάρουμε, κ αυτο μπαίνει με ανταπτορα στο καρότσι.
Καρότσι πήρες αυτό που έλεγες το Quinni?

Κρεβατάκι για μέχρι να κοιμάται μόνο του το μωρό θα μας δώσει κ εμάς η κουμπάρα μου, οσο για ρούχα όλο κοιτάω κ δε πήρα τίποτα ως τώρα κατι λίγα έχω κ εγω φορμάκια, κατι σαλιαρες κ καλτσακια κ τέτοια. Η κουμπάρα μου εχει δύο αγόρια κ εχει πολύ πράμα απο ρούχα,σκέφτομαι να μη παρω πολλα γιατί αν μου δώσει δε θέλω να μείνουν αφόρετα.

Προίκα εχει αρχίσει κ ψώνισε η πεθερά μου κ κατι λίγα τα ραψε, πετσέτες κ κατι πάνες.
Θέλω να ψωνίσω προίκα σεντόνια κλπ κ δε με αφήνει λεει να τα πάρουμε απο κει που ξέρει αυτη κ με την εχει δώσει λίγο μου κόβει τη φορα κ δε με αρέσει,οποτε τη τρεναρω κ λεω μεχρι τότε έχουμε καιρό κ έτσι, θα παρω εγω αυτά που θέλω κ θα τις το πω μετά,στο κάτω κάτω κ αυτη αυτό κανει!
Πήγε με πήρε μαξιλάρι για την αλλαξιερα κ με λεει άμα βρεις θήκη για τέτοιο πάρε να ειναι ίδια με το σετ του κρεβατιού,εγω ούτε κατάλαβα για τι μιλάει,κ μεταααααα ψιλονευριασα γιατί λεω κανει σχέδια κ για τη διακόσμηση κ ούτε που με ρωτάει,τέλος πάντων!

Ανυπομονώ να ψωνίσω!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομορφες κοιλιτσες!!!
πως ειστε σημερα;;;
εγω καλα.....μονο το γνωστο θεμα ειναι παντα εκει: η μεση μου....τελοσπαντων!
σημερα στις 12 εχω το σεμιναριο ανωδινου τοκετου της nutricia, μετα εχω μθμ και μετα φροντ!!!ζορικη προβλεπεται η μερα!!!
οποτε λεω σε λιγο να ξεκινησω το φαγακι μου για να προλαβω.....
αχ ρε κοριτσια μου ειμαι πολυ χαρουμενη!!!
μολις εμαθα οτι μια φιλη μου ειναι εγκυος 6 βδομαδων!!!ειχε θεματα η κοπελα και ειχε δυσκολευτει πολυ!μακαρι η παναγια να ειναι μαζι της και να πανε ολα καλα αυτη τη φορα!!!
χτες η ζουζουνα μου ειχε κεφια.....πολυ χορος λεμε......εχω την αισθηση οτι επειδη τρωω νωρις και πολλες φορες γουργουριζει το στομαχι μου το βραδυ, την ενοχλει. πρεπει να τις ακουει στερεοφωνικα εκει μεσα στο νερο ολες τις σωματικες λειτουργιες και να ενοχλειται η μανταμ!!!!
ρε κοριτσια.....τον τελευταιο καιρο....ολοι μου λενε για το φυλο!!!μου λενε για αγορι......λετε να μου κανει καμια εκπληξη και να δουμε κανενα τσουτσουνακι;;;
παντως εγω πιστευω οτι ειναι κοριτσαρος, γτ ο ντοκ που εκανε την αυχενικη το ειπε με σιγουρια (ετσι μου φανηκε τουλαχιστον) αλλα και ο ντοκ μου λεει οτι μαλλον, κατα 90% ειναι κοριτσακι.......τι να πω.....θα δειξει σε μερικες βδομαδες!!!

αυτα απο την πολυλογου!!!

καλημερουδιααααααα!!! flower  flower  flower  flower 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημεεεεεραααα...!τη φάγαμε ακομα μια εβδομάδα, την επόμενη γίνομαι κ εγω 6 μηνών!
Γιου χουυυουυυ! Πως περνάει ο καιρός!

Στις 17 πάω γιατρουλη παλι!

Ποπακι αν είσαι εσύ πολυλογου που λες,εγω τι είμαι που γράφω κάθε φορα σεντονακι...?
Χαχαχαααχαα!

Έχω να πάω για ψώνια κ βαριέμαιαιαιαι!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοιλίτσες!!! Τί κάνετε???
Εγώ δεν κοιμήθηκα καλά γι'ακόμα μια φορά. Αυτή την φορά με είχε πιάσει ένα άγχος Θεέ μου για την δουλειά του άντρα μου γιατι απολύουν συνέχεια και με έπιασε πανικός αν κάτι πάει στραβά τι θα κάνουμε και ξεφυσούσα όλο το βράδυ  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

Εμείς πραγματάκια όπως έχω ξαναπεί θα τα αγοράσουμε όλα γιατι δεν είναι διαθέσιμα να μας τα δανείσουν είτε επειδή δεν υπάρχουν είτε επειδή θα χρησιμοποιούνται ακόμα. Φορμάκια θα της έβαζα και μπλέ και πράσινα από της αδερφής μου αλλά εκείνη τα έχει κάνει άνοιξη τα παιδιά και δεν θα συμβαδίζουμε στα νούμερα και στην εποχή.

Μετά την β επιπέδου θα πάρουμε το λίκνο, καρότσι κάθισμα αμαξιού και τα υπόλοιπα ή σιγά σιγά ή αν θελήσει κάποιος να κάνει κάτι δωρο.. Για σεντονάκια σκέφτηκα να πάρω υφασματα που μου αρεσουν με το μέτρο και να τα ράψω γύρω γυρω μόνη μου στην μηχανή. Συμφέρει έτσι γιατί είχα κάνει στον ανιψιό-βαφτιστήρι σεντόνια μακουίν που μας είχε πρήξει ενώ έτοιμα τα πουλούσαν κούκο αηδόνι επειδή είναι της ντίσνεη..

Μάλλον θα πάω σήμερα να ξεκινήσω την ερευνα μπας και φτιάξει η ψυχολογία μου γιατί ακόμα έχω πλάκωμα..

Μπράβο Νικολέτα!!!!!!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 39 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 39 328109  άντε να τον τρώμε τον καιρό σιγά σιγά!!!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πολύ ωραια άμα μπορείς κ τα κάνεις μόνη σου! Εγω απο τέτοια δεν έχω τίποτα κ δε πιάνει το χέρι μου, ντροπή μου βασικά,γιατί η γιαγιά μου ήτανε μοδίστρα κ όλο με τέτοια είχαμε να κάνουμε κ η μαμά μου πιάνετε κ φτιάχνει, αλλα κ αυτη δεν εχει μηχανή τώρα,ειναι στο χωριό κ εκει δε πάει.
Η "πολυαγαπημένη" πεθερουλα όπως ξαναείπα, το τελευταιο καιρό εχει κανει πολλά, προχθές μου δείξε ύφασμα για να το κανει σεντόνι. Απο τη μια δε θα μου κακοπεφτε να μου τα κανει όλα,αλλα απο την άλλη θέλω οσο πιο λιγα γίνετε απο αυτή!!

Κατά τα αλλα έχω βρει σεντονακια με 6 -7 ευρώ βαμβακερα κ ζερσει μονόχρωμα, κ σετ μαξιλαρωθηκη κ παπλωματοθηκη απο 22 ευρώ πολύ ωραία.
Εχω βρει κατι ΤΕΛΕΙΑ σετ με το.μικρό πρίγκιπα που κ αυτό θα ειναι το θέμα στο δωμάτιο του!

Ελπίζω να σας πάνε καλα τα πράγματα με τον άντρα σου!προσπάθησε να είσαι ήρεμη στη κατάσταση σου τουλάχιστον!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα στα κοριτσια!!!!Τι μου κανετε;Εγω καλυτερα σημερα,τουλαχιστον δε δυσκολευομαι στην αναπνοη....Ελενη μην αγχωνεσαι....ολα καλα θα πανε....
Σημερα επιτελους εχει τελεια μερα....ηλιο,ζεστη...
Κι εγω πρεπει να παρω κανενα σεντονακι ακομη...για το λικνο για αρχη...εχει τοσο ωραια σχεδιακια βρε κοριτσια που δε ξερω τι να πρωτοπαρω...Τα υπολοιπα κρεβατακι,καροτσι,συρταριερα,αποστειρωτη,μπανακι θα τα παρουμε λεμε μετα το Πασχα...
Φιλακια κοριτσακια Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 39 654316 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου το σεμιναριο της nutricia ηταν πολυ ενδιαφερον!
θα δω και το επομενο σιγουρα!
σας αφηνω τωρα παω φροντ.......και εχω μια νυστα!!!δεν μπορω ν' ανοιξω τα ματια μου. ελπιζω να μη με παρει ο υπνος στο observation!!!! Sleep  Sleep  Sleep 
καλο απογευμα σε ολες!!!
 cheers 

nina 1

nina 1
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερουδια καλησπερουδια!!!!τι κανετε τσουπρες;;;;εμεις εδω με το μικρο καθομαστε....καθεται κ παιζει κ μου λεει μαμα μαμα με επιασε ο λοκογκας...τι γελιο εριξα εννοουσε λοξυγκα!!το μικρο μου αντρακι ησυχα παλι..μονο καουρες κλασικα!!!!!!εγω απο ρουχαλακια ειμαι φουλ απο το μικρο..σχεδον αθεικτα ειναι!!ενταξει θα παρουμε κ κατι λιγα για το καλο.θελω προικα κ εγω ομως και αποστειρωτη αλλα προς το τελος αυτα!!!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βρήκα έναν αποστειρωτη της Nuk ο οποίος χρησιμεύει κ σαν ατμομαγειρας, ανάμεσα 40 με 60 ευρώ, βασικά όλα τόσο πάνε εκτος της Avent που ειναι λίγο ακριβότερα τα μηχανήματα κ εχουν μόνο μια λειτουργία, αυτό που λεω ειναι 2 σε 1 λέτε να κανει δουλειά?
Γιατί αργότερα θα χρειαζετε να βραζουμε κιόλας, μη γεμίσουμε κ 50 διαφορετικά μαραφετια!

Εκτός αυτού εχω βρει κ τα ασορτί σετ με μπουκάλια γυάλινα η πλαστικά 4-6 στο σετ γύρω στα 12 με 15 ευρώ.

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεα σας κοριτσακια! Τι κανετε; Ποππακι ευχαριστω για το link. http://www.eopyy.gov.gr/%CE%88%CE%B3%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%B1%20%CE%95%CE%9F%CE%A0%CE%A5%CE%A5/%CE%9D%CE%AD%CE%B1%20-%20%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%8E%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82%20-%20%CE%94%CE%B5%CE%BB%CF%84%CE%AF%CE%B1%20%CE%A4%CF%8D%CF%80%CE%BF%CF%85/%CE%9B%CE%95%CE%99%CE%A4%CE%9F%CE%A5%CE%A1%CE%93%CE%99%CE%91%20%CE%A5%CE%93%CE%95%CE%99%CE%9F%CE%9D%CE%9F%CE%9C%CE%99%CE%9A%CE%A9%CE%9D%20%CE%95%CE%A0%CE%99%CE%A4%CE%A1%CE%9F%CE%A0%CE%A9%CE%9D.pdf εδω ειναι το llink με την ανακοινωση του εοπυυ για την μεταβατικη περιοδο. Επισης εγω οδηγω κανονικα ακομα γιατι καπως πρεπει να πηγαινω στην δουλεια!!!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να μαι κ εγω αργοπορημενη οπως παντα!
ρε σεις πριν λιγο καθομουν και εσκυψα να βαλω τις καλτσες μου και ενιωσα μια εντονη τσιμπια στη δεξια πλευρα της κοιλιας μου και χαμηλα.
αλλα αυτο νομιζω πως ειναι επειδη το εσωτερικο μου ΕΙΝΑΙ, μεγαλωνει.ε????
καλα ειμαι εγω κουρασμενη νιωθω,αυριο μαλλον θα κοιμηθω πολυυυ......

φιλια σε ολες ευχομαι να ειστε καλα,ελπιζω αναστασακι να αναπνεεις καλυτερα,αααααα κ νικολετα αυτο το καροτσι μας το δωσανε δεν το πηραμε,ειναι σε πολυ καλη κατασταση!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eleftheria82 έγραψε:Γεα σας κοριτσακια! Τι κανετε; Ποππακι ευχαριστω για το link. http://www.eopyy.gov.gr/%CE%88%CE%B3%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%B1%20%CE%95%CE%9F%CE%A0%CE%A5%CE%A5/%CE%9D%CE%AD%CE%B1%20-%20%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%8E%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82%20-%20%CE%94%CE%B5%CE%BB%CF%84%CE%AF%CE%B1%20%CE%A4%CF%8D%CF%80%CE%BF%CF%85/%CE%9B%CE%95%CE%99%CE%A4%CE%9F%CE%A5%CE%A1%CE%93%CE%99%CE%91%20%CE%A5%CE%93%CE%95%CE%99%CE%9F%CE%9D%CE%9F%CE%9C%CE%99%CE%9A%CE%A9%CE%9D%20%CE%95%CE%A0%CE%99%CE%A4%CE%A1%CE%9F%CE%A0%CE%A9%CE%9D.pdf εδω ειναι το llink με την ανακοινωση του εοπυυ για την μεταβατικη περιοδο. Επισης εγω οδηγω κανονικα ακομα γιατι καπως πρεπει να πηγαινω στην δουλεια!!!!




ελευθερια μου καλημερα!!!
εγω να δεις ποσο σ' ευχαριστω για το πολυ χρησιμο λινκ που μου εστειλες!!!
να σε καλα!!!θα παρω τηλ να ρωτησω!!!
 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 39 417472 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 39 417472 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 39 417472 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 39 417472 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου ομορφα!!!
εγω χτες με το ζορι την παλεψα στο φροντ!!!
πολυ νυστα......μαλλον επειδη εχει πεσει ο αιματοκριτης μου κι' αλλο αισθανομαι συνεχεια κουραση. με ρουφαει και το ζουζουνι μου.....λογικο!!!
τι θα κανετε το σκ;
εγω θα παω στην φιλη μου που εμαθα οτι ειναι εγκυουλα να την δω και να την συγχαρω!!!ειμαι πολυ χαρουμενη για κεινη!
αληθεια τι καλο θα μαγειρεψετε σημερα;;;
εγω λεω να κανω σπανακορυζο και ζαμπονοτυροπιτακια.....για τις λιγουρες!!! Laughing Laughing 

 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 39 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 39 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 39 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 39 654316 

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!!Τί κάνετε?Εγώ σηκώθηκα με έναν πόνο στη μέση σήμερα...Έβλεπα και ένα όνειρο....έλεος...οτι οδηγούσα νταλίκα Razz Razz Razz Razz Razz Razz 
Τί άλλο θα δούμε......Και δεν μπορούσα λέει κορίτσια να την κουμαντάρω ενώ μέχρι εκείνη τη μέρα ήμουν οδηγάρα....είχε και πολυ σκληρές ταχύτητες και είχα πρώτη μόνο....Δε πάμε καλά..........................
Κατα τα άλλα,εδώ πάλι σήμερα συννεφιά...μη χαρούμε λιγάκι και κακομαθουμε στον ήλιο....Ποπάκι είσαι χρυσοχέρα!!!!!!!Τέλος!!!!!! Very Happy Very Happy Εμείς φακές σήμερα,θα μας δώσει η μαμά μου που θα κάνει...λέω τώρα να πεταχτώ στο φούρνο να πάρω κάνα κουλουράκι σουσαμένιο...
Η οδήγηση μου φερε πείνα.....Φιλάκια!!!!!!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να μαι κ εγω.......μουντιλα και εδω,χαλια καιρος.............διαθεση δεν εχω για τιποτα....αχ αναστασακι εγω εβλεπα ονειρο λεει οτι μας βαλανε ολη την πολη(και καλα,καταλαβαινεις,ονειρο)σ ενα καραβι,ηταν βραδυ και μας βομβαρδιζανε απο πανω οι γερμανοι με αεροπλανα με μανια,δεν ειχαμε επιλογη,ειτε θα πνιγομασταν,ειτε θα σκοτωνομασταν.ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!!!!!!!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα ΚΟΡΙΤΣΙΑ μου!

Αμάν βρε τι όνειρα είναι αυτά υπερπαραγωγες!
εγω έχω αρκετές μέρες να δω όνειρο,κανω κ έναν παράξενο ύπνο τελευταία, όλο ξυπνάω κ αλλάζω μερια κ πιάνω τη κοιλιά συνέχεια, μέχρι να κλωτσησει δε μπορώ να κοιμηθω, μου γίνε εμμονή ιδέα κ δε μπορώ να ηρεμήσω,φοβάμαι πολύ.
Διάβασα βέβαια οτι πολλα μωράκια ετσι ειναι κ ο γιατρός μου είπε οτι ειναι προς τα μεσα κ χτυπάει προς τα κει κ ΓΙΑΥΤΟ δε το καραλαβαινω πάντα,
κ τωρα που γραφω τον νοιώθω αλλα με πιάνει ένας ψιλόπανικος!

Ελπίζω να αλλάξει λίγο απο την άλλη εβδομάδα που θα πιάσω 6 μηνών!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AngelMommy έγραψε:Καλημέρα ΚΟΡΙΤΣΙΑ μου!

Αμάν βρε τι όνειρα είναι αυτά υπερπαραγωγες!
εγω έχω αρκετές μέρες να δω όνειρο,κανω κ έναν παράξενο ύπνο τελευταία, όλο ξυπνάω κ αλλάζω μερια κ πιάνω τη κοιλιά συνέχεια, μέχρι να κλωτσησει δε μπορώ να κοιμηθω, μου γίνε εμμονή ιδέα κ δε μπορώ να ηρεμήσω,φοβάμαι πολύ.
Διάβασα βέβαια οτι πολλα μωράκια ετσι ειναι κ ο γιατρός μου είπε οτι ειναι προς τα μεσα κ χτυπάει προς τα κει κ ΓΙΑΥΤΟ δε το καραλαβαινω πάντα,
κ τωρα που γραφω τον νοιώθω αλλα με πιάνει ένας ψιλόπανικος!

Ελπίζω να αλλάξει λίγο απο την άλλη εβδομάδα που θα πιάσω 6 μηνών!
μαρη στον 6ο εισαι!http://www.infokids.gr/2012/09/6os-minas-kyisis-oi-aparaitites-eksetas/

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρι σε ευχαριστω πολύ για το Link αλλα δε μου ανοίγει,θα το αντιγράψω κ θα το κοιτάξω!
Ναι βασικά στην 24η εβδομάδα κλείνει κ ειμαι στον 6ο ετσι ξέρω,οποτε εχει ακομα μερικές μέρες.

Έχω την πιο αλλη εβδομάδα ραντεβού, αλλα άμα συνεχίσει κ ειναι τόσο ήσυχος μου φαίνετε θα κανω καμία απροοπτη επίσκεψη στο γιατρό μου η στο νοσοκομείο που το χω κ δίπλα,για σιγουριά!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε και εγω οτι να ναι ειμαι με τα ονειρα!!!
το τι βλεπω δεν περιγραφεται!!!
τι να πω και εγω η καημενη που επιβαλεται να κοιμαμαι μονο ανασκελα και αριστερα, δεξια απαγορευεται λογω του νεφρου.
και να φανταστειτε οτι σε λιγο καιρο δεν θα μπορουμε ουτε ανασκελα!!!
εκει να δειτε πιασιμο!!

κοριτσια παιρνω τηλ τα γραφεια του εοπυυ εκει που ανηκω πλεον για την επιτροπη και δεν το σηκωνει κανενας!!!
κλασσικα εικονογραφημενα!!!ελλαδαρα!!
αντε να δουμε σε ποσες μερες προσπαθειων θα πιασω γραμμη!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 39 654655 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 39 654655 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 39 654655 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 39 654655 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AngelMommy έγραψε:Μαρι σε ευχαριστω πολύ για το Link αλλα δε μου ανοίγει,θα το αντιγράψω κ θα το κοιτάξω!
Ναι βασικά στην 24η εβδομάδα κλείνει κ ειμαι στον 6ο ετσι ξέρω,οποτε εχει ακομα μερικές μέρες.

Έχω την πιο αλλη εβδομάδα ραντεβού, αλλα άμα συνεχίσει κ ειναι τόσο ήσυχος μου φαίνετε θα κανω καμία απροοπτη επίσκεψη στο γιατρό μου η στο νοσοκομείο που το χω κ δίπλα,για σιγουριά!


νικολετα μου και εμενα ειναι πολυ ησυχη σημερα. μια φορα μονο μου εκανε ενα ελαφρυ τσικ....τπτ αλλο!
 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 39 534787 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 39 534787 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 39 534787 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσαρες πρεπει να ανοιξουμε καινουργιο θεματακι...
ποια θα το ανοιξει;;;; Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
poppaki έγραψε:κοριτσαρες πρεπει να ανοιξουμε καινουργιο θεματακι...
ποια θα το ανοιξει;;;; Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
Τι θεματακι λες Ποπακι;;;;δε μου ρχεται τιποτα στο μυαλο....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις