Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
bourboulithra έγραψε:
anastasia's έγραψε:Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια!!!!!Πώς είστε;;;Βλέπω όλες είμαστε καλά και τα περάσαμε ήσυχα!!!Κι εμεις χτες πήγαμε στο κτήμα μας με γονείς και αδέρφια ανήψια και περάσαμε ωραία παρόλο που έβρεχε συνέχεια...Φάγαμε πάρα πολύ....Και μετά βάρυνα απίστευτα όμως....αλλά το ευχαριστήθηκα...Τί λαγάνες καταβρόχθισα, τι καλαμαράκι φρέσκο,τι χταποδάκι,τι ντολμαδάκια,μέχρι και φασόλια γίγαντες...και μετά έπινα σόδες....Όμως κορίτσια αξίζω συγχαρητηρίων......Κρατήθηκα και δεν έφαγα ταραμά..... Razz Razz Μόνο τον μύριζα....Και όλοι λέγανε πως τον πέτυχε πολύ η μαμά μου.... Sad Sad 
Ποπάκι χαίρομαι που είσαι καλύτερα,εύχομαι να περάσει τελείως και η μέση...Μαράκι καλά αποτελέσματα σήμερα με το γιατρό....Εγώ αυτή τη βδομάδα θα κάνω την καμπύλη σακχάρου και φοβάμαι για τα αποτελέσματα...Την άλλη Τριτη έχουμε γιατρό...Άντε να περάσουν οι μέρες να δόυμε το μπόμπιρα....Κι εγω έχω να πάω τράπεζα σήμερα και βαριέμαι...σίγουρα θα χει κόσμο πάλι....
Σας φιλώ κοριτσάκια!!!! I love you I love you 

στην 28η δεν κανουν την καμπυλη?πως κ ετσι νωρις?
Απο 24 εως 28 εβδομαδες.Εγω την Παρασκευη θα μαι 26.

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα στις πρωινές!!!!
όντως σήμερα έχει σούπερ μέρα!!! Κι εγώ χθες μόνο τον μυρισα τον ταραμά  Razz Razz 
Χθες ολη μέρα σχεδόν πονούσαν οι αρθρώσεις στα πόδια που γόνατα και γοφοί και δεν ήμουν στα καλά μου. Επίσης είχα για κανα 3ωρο περίπου χτυπηματα στο ίδιο σημείο στην κοιλιά από την αριστερή πλευρά και ψηλά οπότε κάτι μέσα μου τέντωνε κ αποκλείω η μπέμπα να είχε στόχο επί 3 ώρες στο ίδιο σημείο  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 38 328109  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 38 328109 

Κορίτσια εγώ από την αρχή της εγκυμοσύνης εως τώρα έχω κοινωνήσει ήδη 3 φορές   Wink 
στο Μοναστήρι του Οσίου Δαυίδ που έχω ρωτήσει ο Παππούλης μου είπε ότι οι ασθενείς κι οι οδοιπόροι (στην περίπτωσή μας το 2ο) μπορούν να κοινωνούν χωρίς νηστεία. Τώρα όπως αισθάνεται ο καθένας  Wink 

Ποπάκιιιιιιιι δεν κολλάς τίποτα καλή μου!!!!  Shocked  Shocked εγώ μετά από τόσα παιδάκια που έχω κοινωνήσει και τις 3 φορές έπρεπε να έχω κολλήσει και γω δεν ξέρω τι!!!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα Κοριτσαρες!

Πως είστε?
Εγω πολύ καλα μπορώ να πω,μολις έφαγα.
Θα πάω σε λίγο στο βαπτιστικο μου να παραγγειλουμε κατι γλυκακια απο Ελλάδα για τη βαπτιση που εδω δε τα χει!

Ποπακι που λες ούτε εγω έχω ακούσει να κολλάς κατι απο τη κοινωνία κ δε μου χει τύχει ως τώρα! εμενα με ξέρει ο ΠΑΠΑΣ μας κ ξέρει οτι ειμαι εγκυος οποτε κ αν πάω κ χωθω μετά τα μωράκια που πάνε παντα πρώτα θα μ'αφήσει!
Πανε κ εσύ ετσι,μπες μπροστά να σε δουν οτι ΕΙΣΑΙ έγκυος κ θα σε αφήσουν για σίγουρια κ για να μη Περιμένεις πολύ!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαλλον και εγω ετσι θα την κανω.....θα χωθω μπροστα μπροστα με τα μωρακια για να μην περιμενω......

αχ ακομα δεν εχουν κοψει το ρευμα για τα εργα!!!και οχι τπτ αλλο, εβρασα λιγα μακαρονια γρηγορα γρηγορα για να προλαβω να εχω κατι να φαμε και δεν εκανα το κρεατακι μου που ηθελα!!!
γκρρρρρ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
ελπιζω να μη το κοψουν αυριο τελικα που θα το μαγειρεψω!!!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
poppaki έγραψε:μαλλον και εγω ετσι θα την κανω.....θα χωθω μπροστα μπροστα με τα μωρακια για να μην περιμενω......

αχ ακομα δεν εχουν κοψει το ρευμα για τα εργα!!!και οχι τπτ αλλο, εβρασα λιγα μακαρονια γρηγορα γρηγορα για να προλαβω να εχω κατι να φαμε και δεν εκανα το κρεατακι μου που ηθελα!!!
γκρρρρρ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
ελπιζω να μη το κοψουν αυριο τελικα που θα το μαγειρεψω!!!

Ποπάκι με προσοχή όμως γιατί πολλές γιαγιάδες δεν έχουν τον Θεό τους και μπορούν να σε σπρώξουν όσο μπορούν για να σε εκτοπίσουν και να περάσουν πρώτες.. Σκέψου εκτοπισαν εμένα 1.70 κ 80 κιλά. Και μετά κολάζεσαι  Mad Mad Mad Mad 

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
βρε κοριτσια μια κοπελα ειχε κανει ποστ καποια σιτε για δειγματακια. αααααααααα δεν το βρίσκω... γυρισα πισω τοσες σελίδες αλλα δεν βρήκα κατι. Μηπως θυμάστε να με διαφωτίσετε;;;

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια ημουν σημερα με τον πατερα μου με πηγαινε σε κατι υπηρεσιες με τ αμαξι (εκτος κεντρου )και ενας παπους παραβιασε το στοπ και μας χτυπησε.βουλιαξαν οι πορτες που ηταν απο την πλευρα μου,εφερε σβουρα το αμαξι και εγω χτυπησα το κεφαλι μου στο τζαμι.
ΕΥΤΥΧΩΣ ειχα ραντεβου στο γιατρο σημερα,πηγα ολα καλα με το μωρο,αλλα πρεπει να παω ξανα αλλες 2-3 φορες να το ακουσουμε,με ειπε να με κρατησει 24 ωρες στην κλινικη αλλα ενιωθα καλα και με ειπε επειδη και εγω τα βλεπω ολα καλα σ αφηνω να μη μπεις στην κλινικη αλλα ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ πρεπει να ερθεις κανα δυο φορες ακομα να το ακουσουμε μεσα στο 24ωρο.
φοβηθηκα παρα πολυ,παρολο που δε χτυπησα στην κοιλια αλλα ηταν αποτομη η κινηση που εκανα με τη σβουρα και δεν επρεπε.εβγαλα και καρουμπαλα στο κεφαλι και κουδουνιζει απο εκεινη την ωρα.
τεσπα,ειναι 640 γραμμαρια και ειναι καλα,πρεπει να τη νιωθω ολη τη μερα με ειπε για να σιγουρετουμε οτι διαφυγαμε τον κινδυνο να γινει κατι....

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Τι λες κοπέλα μου; Παλι καλα που ειναι ολα ΟΚ με το μωράκι .. Περαστικά σου ευχομαι...
Και μην ανησυχεις.. Κοιτα να ξεκουραστείς... Μα θελουν σκοτωμα αυτοι που δεν προσεχουν στον δρομο..

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eleftheria82 έγραψε:Τι λες κοπέλα μου; Παλι καλα που ειναι ολα ΟΚ με το μωράκι .. Περαστικά σου ευχομαι...
Και μην ανησυχεις.. Κοιτα να ξεκουραστείς... Μα θελουν σκοτωμα αυτοι που δεν προσεχουν στον δρομο..

ευχαριστω πολυ...με ειπε να μεινω ξαπλα ολη μερα για να ειμαι καλυμμενη..

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαράκι περαστικά κορίτσι μου... Πω πω τι ήταν κι αυτό... Ευτυχώς που είστε όλοι καλά...
Ξεκουράσου, χαλάρωσε κι όλα καλά θα πάνε  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 38 334590 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 38 334590 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ Μαρακι με τρομάξες!ελπίζω να είσαι καλα κ το μωράκι σου επίσης!
Τι απροσεξια υπάρχει ρε παιδιά?ειναι δυνατον πουθενά δε μπορρεις να είσαι σίγουρος!
Βασικά θα έπρεπε να μείνεις στη κλινική για σιγουριά μη χρειαστεί κ πας κ τρέχεις τώρα!

Ξεκουρασου κ ηρέμησε!
Βάλε κ κανένα λαδάκι καλού κακού κ κάνε ένα σταυρό τη κοιλίτσα!

nina 1

nina 1
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα κ απο εμενα!!!!κ εμεις εχτες οικογενειακα περασαμε.ησυχα παρολο που το τραπεζι ηταν γεματο με καλουδια αν τα βλεπω πολλα δεν μπορω να φαω..εφαγα λιγο λαγανα  με ταραμοσολατα ηταν super!!!!κ λιγο σαγανακι!!!αυτο ηταν το φαγητο μου....καλα στα καλα καθουμενα να τρακαρετε;;αμαν δεν προσεχουν καθολου....παλι καλα που ειναι ολα οκ!!!κατσε κ ξεκουρασου τωρα....angelmommy δεν εισαι ελλαδα απο οτι καταλαβα ε;;

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια και ευχαριστω για το ενδιαφερον.τωρα ξυπνησα,γενικα νιωθω καλα εκτος απο το κεφαλι μου που κουδουνιζει και πονανε τα καρουμπαλα.
ναι στα καλα καθουμενα μας τρακαρε,παραβιασε το στοπ και επεσε πανω μας.

σε καμια ωρα θα παω παλι στο γιατρο αλλα ευτυχως η μικρη ειναι ζωηρη και τη νιωθω αρκετα συχνα σημερα.

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Άντε Μαρακι αφού η φρανταλα σου ειναι ζωηρή ειναι καλό σημάδι!
Αν ΕΙΣΑΙ ηρεμη κ ξεκουραστείς θα σου περάσει!

Νίνα μου ναι ειμαι Γερμανία...κλέφτρα ξενητια που λεει κ το τραγούδι!!

Η πεθερά μου ξαναδοκιμασε για Λαγανα σημερα κ έγινε καλή κ αφράτη!έκανε κ κουλούρια στρογγυλά με σουσάμι που τρώμε απάνω κ τα αγαπωωωωω!!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μαρακι τι ηταν αυτο που επαθες;;;;;ελεος με τους ασχετους στους δρομους.....πραγματικα οταν βγαινεις με αυτοκινητο πλεον ειναι σα να εισαι σε συγκρουομενα και πρεπει να αποφευγεις τους αλλους.....ευτυχως που δεν ηταν κατι σοβαρο.....ευχομαι περαστικα........

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ολα καλα λεει ο ντοκτορ κοριτσια,αν χτυπα ξυλο νιωσω καπως περιεργα η δε τη νιωθω να ξαναπαω.ας ελπιζω να ειναι ετσι ζωηρουλα παλι και να δινει το παρον!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια η μικρη εχει εδω και ενα τεταρτο χτυπαει ρυθμικα σ ενα συγκεκριμενο σημειο. λετε να εχει λοξυγκα?παιζει κατι τετοιο?

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ποπακι ακουσα οτι αυριο στα νεα (εφημεριδα)θα λεει για τις αδειες εγκυμοσυνης του ικα σχετικα με τις απεργιες τους κλπ,αν θες τσεκαρε το,

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου ομορφα!!!!

καλα μαρακι μου ......τι να πω;;;;!!!!
τρεμω και μονο στην ιδεα που το σκεφτομαι......περαστικα σου να ειναι μαρακι μου και η ζουζουνα σου μια χαρουλα θα ειναι!!!
αλλα εσυ να ξεκουραστεις για μερικες μερες.

αληθεια ρε κοριτσια....οδηγαει καμια;;;;
εγω ναι......εβαλα και πισω σημα baby on board, γτ παω σιγα, αλλα δεν βλεπω κανενας να δινει σημασια....... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

ελευθερια μου το λινκ για να δειγματακια ειναι το εξης:
http://arogithess.gr/?q=node/84

μαρακι μου σ' ευχαριστω πολυ για την πληροφορια. εννοειται πως θα το κοιταξω. ραντεβου εχω στις 24/3, αλλα δεν ξερω που θα παω αν ειναι κλειστο το ικα της περιοχης μου που πηγαινα......θα ενημερωθω!

κοριτσια μου αφηστε .....εργοταξιο εχει γινει ο δρομος μου απεξω!!!τα εχουν σκαψει ολα!!!δεν μπορεις να παρκαρεις πουθενα!!!!χαμος!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 38 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 38 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 38 679259 

την τριτη εχω ντοκ. επιτελους θα κανονισουμε την β επιπεδου!!!
αντε να δω και εγω καλα την ζουζουνα μου!!!θελω φωτο της!!!

καλημερα και στα υπολοιπα κοριτσακια!!!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 38 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 38 328109 
ελπίζω να είμαστε όλες καλά σήμερα ε?
Εγώ και χθες πονούσα σε γοφό γονατο αστράγαλο και δεν βολευομουν ούτε την μέρα ούτε στον ύπνο. Την Δευτέρα έχω γιατρό οπότε θα τον ενημερώσω.
Πόπη μάλλον πρέπει σιγά σιγά να το κόψεις το σπορ γιατί εδώ στο ελλάντα τα σήματα τα έχουμε για ομορφιά με αποτέλεσμα να γίνονται τόσα... Α! χθες είδα στις ειδήσεις για ένα νέο αριθμό του εοπυυ (κανονικό αστικό) βέβαια είπαν π΄ρεπει να κάνεις τάμα να πιάσεις γραμμη για να ενημερωθείς.
Σήμερα βαριέμαι απίστευτα ακόμα και να μαγειρέψω.

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα καλησπέρα!λεω κ τα δύο γιατί σε μας ακομα δε μεσημεριασε μιας κ παμε μια ώρα πίσω!
Μόλις έφυγα απτό σπίτι κ πάω για το καθιερωμένο μπανακι μου!

Ποπακι κ εγω οδηγαω η μάλλον λεω οτι οδηγαω,δικο μου αμάξι δεν έχω κ το παίρνω πολύ σπάνια κ μόνο κοντινά.τωρα που ειμαι έγκυος δε το παίρνω καθόλου, εκτός μιας φοράς που ο άντρας μου βγήκε με κατι φίλους κ πήγα να τον παραλαβω, αλλιώς τίποτα!κ δεν ειναι καλό, τωρα με το μπεμπακι έχω αρχίσει κ κοιτάω σιγά σιγά για κανένα μικρό, δε μπορω να περιμένω πότε θα χει χρόνο ο άντρας μου για να πάω για ψώνια η γιατρό η ξέρω γω που θα χρειαστεί να πηγαίνω με το μωρό.

Μαράκι χαίρομαι που ειναι ζωηρη η φουστουκα σου!ναι μπορεί κ να χει λοξυγγα ειναι συνηθισμένο τα μωράκια να το χουν στη κοιλίτσα κ χοροπηδάνε!
Εμενα ο δικος μου ειναι ήσυχος όλη μερα,μόνο οταν πεινάω η οταν τρώω ακούγετε και το βράδυ οταν ξαπλωνω, πολλές φορές φοβάμαι να πω την αλήθεια που ειναι τόσο ήσυχος!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελενιτσα μου δυστυχως δεν μπορω να σταματησω να οδηγαω, τουλαχιστον μεχρι τελος μαιου, οπου θα τελειωσω το φροντ, αλλα θα σταματησω και τα ιδιαιτερα......εξαλλου δεν μου το επιτρεπει και η οικονομικη μας κατασταση......παω σιγα σιγα και με προσοχη, αλλα παντα εχω εναν φοβο μεσα μου. ελπιζω ο καλος θεουλης και ο αρχαγγελος μου να με φυλανε απο απροσεκτους και αδαεις!
κοριτσια μου....εμενα η μπεμπουλα εχει συγκεκριμενες ωρες που με σκουνταει. το εχω παρατηρησει.......κουλο εεε;;;;εντονα την νοιωθω 10-11 το πρωι και 8-9 το βραδυ.....μερικες φορες κανει τσαλιμια και το μεσημερι......πολυ συνεπης στις ωρες της το παιδακι μου!!!
ααα μια φιλη μου μου ειπε θα μου δωσει καθισματακι αυτοκ για μεχρι 6 μηνων (μετα ο αντρουλης που ειναι πορωμενος με τα αυτοκ θελει να της παρει recaro ή ferrari  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 38 534787 ) και επισης θα μου φερει και μπανιεριτσα. μια αλλη φιλη μου εχει πει για αποστειρωτη τον οποιο εχει χρησιμοποιησει πολυ λιγο γτ εκανε αποκλειστικο θηλασμο και ζυγαρια......μια μικρη προικουλα την εχουμε κανει λοιπον, απλα......δεν εχουμε τπτ ακομα στα χερια μας......δεν πειραζει ομως γτ ο χωρος μου ειναι περιορισμενος...
εγω μολις τελειωσα και το φαγακι μου!
εκανα μοσχαρακι λεμονατο με πουρε!μιαμ μιαμ!!!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πόπη μου να προσέχεις πολύ τότε γιατί πολλές φορές κυκλοφορούν απρόσεκτοι. Η οικονομική κατάστασή όλων μας είναι πολύ ζόρικη...Εγώ φοβάμαι με το αμάξι γιατί κι εμένα είχε πέσει τζιπ που παραβίασε το στοπ πάνω στην πόρτα μου όταν ήμουν στον 2ο μήνα αλλά δόξα την Παναγίτσα φορούσα ζώνη και το μωρό ήταν πολύ προστατευμένο σ'αυτό τον μήνα και δεν πάθαμε τιποτα πέρα από ζημιές.

Νικολέτα κι εμείς το ίδιο σκεφτόμαστε να βρούμε ένα μικρούλι να μετακινούμαι με το μωρό όταν ερθει με το καλό, αλλά τα μικρά στην ελλάδα κοστίζουν πλέον ακριβότερα από τα μεγάλα  Shocked Shocked 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕλένηΚ έγραψε:Πόπη μου να προσέχεις πολύ τότε γιατί πολλές φορές κυκλοφορούν απρόσεκτοι. Η οικονομική κατάστασή όλων μας είναι πολύ ζόρικη...Εγώ φοβάμαι με το αμάξι γιατί κι εμένα είχε πέσει τζιπ που παραβίασε το στοπ πάνω στην πόρτα μου όταν ήμουν στον 2ο μήνα αλλά δόξα την Παναγίτσα φορούσα ζώνη και το μωρό ήταν πολύ προστατευμένο σ'αυτό τον μήνα και δεν πάθαμε τιποτα πέρα από ζημιές.

Νικολέτα κι εμείς το ίδιο σκεφτόμαστε να βρούμε ένα μικρούλι να μετακινούμαι με το μωρό όταν ερθει με το καλό, αλλά τα μικρά στην ελλάδα κοστίζουν πλέον ακριβότερα από τα μεγάλα  

Shocked Shocked 

Ετσι είναι κ εδω, ειναι φτηνά στην αγορά αλλα εχουν ακριβή ασφάλεια. Ασε κ που αν παρω ο άντρας μου θα το χωθεί γιατί παει στη δουλειά κάθε μέρα!έχουμε μια Bmw περίπου 17 χρόνων του άντρα μου το οποίο θα μείνει αν πάρουμε καινούργιο.ειναι κ ψιλόσαραβαλο δηλαδή όλο κ κατι θα βγάλει, αλλα κ αυτόματο που το πάω πιο καλά,μπορεί να βολευτω με εκείνο το πρώτο καιρό μέχρι οσο πάει!!
Τα λεφτά για δύο αμάξια δεν βρίσκονται ακομα κ το μωρό χρειάζεται πολλα περισσότερα κ πιο σημαντικά.κάπως θα τα βολέψουμε!

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κουκλιτσες! Πως ειστε; Εγω σημερα εχω τρελες καουρες!
Μαρια μου διαβασα τι συνεβη και επαθα σοκ! Πωπω! Ευτυχως ειστε καλα κι εσεις και το μπεμπακι. Κι εγώ καθε φορα που μπαινω στο αυτοκινητο τρεμω. Πριν τη μεγαλη οδηγουσα συνεχεια. Μολις εμεινα εγκυος το εκοψα το σπορ. Τωρα δειλα δειλα πηρα το αυτοκινητο μερικες φορες γιατι κοντευω να ξεχασω αλλα παω σαν την κοτα.
Εχθες ηταν πολυ ωραια μερα. Εχει αδεια ο αντρας μου και πηραμε το κοριτσακι μας και πηγαμε και πεταξαμε χαρταετο! Μου εφυγε ο καημος! Ηταν πολυ ωραια! Το απογευμα πηγα κομμωτήριο και κουρευτηκα. Πλεον επανηλθε το φυσικο μου! Εφυγε ολο το χρωμα. Τι ηταν κι αυτο στην πρωτη εγκυμοσύνη με τη ριζα! Χαλι μαύρο. Μετα και με το θηλασμο δεν τα εβαφα οποτε εφυγε η βαφη τελειως και μεχρι να δω άσπρη τριχα δεν τα ξαναβαφω.
Εγω τη μικρη την ακουω κυρίως μεσημερι και βραδυ που ξαπλωνω! Κανει παρτυ για λιγη ωρα.Τι υπεροχο συναισθημα!
Εγω απο πραγματακια χρειαζομαι ελαχιστα πραγματα. Πανες και μερικα ρουχαλακια- εσωρουχακια αλλα ελαχιστα. Ισα ισα για το καλό θα παρω. Παντως ειναι πολυ ωραια η διαδικασια να ψαχνεις και να ψωνιζεις για το μωρακι σου και να ετοιμαζεις το

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις