Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

nina 1

nina 1
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα σας!!!!εδω βρεχει σημερα μουνταδα πολυ....ποπακι περαστικουλια βρε!!!!να το κοιταξεις εγω εκανα τον απριλιο αφαιρεση χολης...ειχα 65 μικρα πετραδακια.μου ειχε πει ο γιατρος οτι θα την εβγαζα μεχρι τα 40 σιγουρα και τελικα στα 27 την εβγαλα!!!ειχα θεμα πριν την πρωτη εγκυμοσυνη με το στομαχι αλλα μετα απο την εγκυμοσυνη εγινε χειροτερα κ ετσι την εβγαλα!!!τωρα εχω καουρες αλλα και στην πρωτη ειχα..αυτο που λενε οτι θα εχει πολλα μαλλια σε εμενα δεν εκατσε ολο καουρες ειχα κ γενηθηκε καραφλουλης....οσο για τα σπυρακια πονεμενη ιστορια μια απο τα ιδια κοριτσια....ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ κιολας βρε κ καλα κουλουμα να εχουμε!!!!!!

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ποποακι περαστικα σου! Ελπιζω να μην ειναι τιποτα! Εγω περισι εκανα εγχειριση χολης! Ειχα πολλες μικρες πετρουλες αλλα ο πονος πριν ηταν αφορητος!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ποπακι ρε κοριτσι μου δεν πας σε εναν παπα να σε διαβασει?τι γινεται?το ενα πισω απο τ αλλο??
εχω βγαλει κ εγω τη χολη μου,ημουν 18,οπως και η μαμα μου ιδια ηλικια και την επιασε οταν ηταν εγκυος και εκανε αυστηρη διατροφη για να μην την ποναει οσο καιρο ηταν εγκυος.την εβγαλε πριν 40ησει. Rolling Eyes 
ελπιζω να πανε ολα καλα ρε Ποπακι τι να πω....

 I love you 
Νινα ποσα κιλα εισαι καλε?40?

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα στα όμορφα κοριτσάκια!!!Ποπάκι διαβασα τα νέα σου...Πραγματικά πρέπει να κάνεις αγιασμό...Ελπίζω τουλάχιστον να είσαι καλύτερα τώρα...Κι εμένα ο σύζυγος έβγαλε τη χολή πέρυσι...Βλέπω σαν επιδημία είναι...Μπορει όμως να μην είναι τίποτα...Εσύ όμως πρόσεχε πολύ και κυρίως μη στενοχωριέσαι....Σήμερα ο καιρός είναι βροχερός....Πάλι μουντίλα δηλαδή... Sad Sad Και είπα σήμερα πως θα σηκωθώ αργά...Βλέπω πως τελικά πρωί πρωί ξυπνάω κάθε μέρα...Φιλάκια!!!!

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημερα και απο μενα! Τι κακο και αυτο με το πρωινο ξυπνημα; Δεν φτανει που ολη την νυχτα κοβω βολτες στην τουαλετα δεν μπορω και να κοιμηθω το πρωι !! Ααααααααα! Μονο οταν ειναι να παω στην δουλεια με παιρνει ο υπνος! Γρρρρ

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομορφες κοιλιτσες!!!
τελικα χτες κατεληξα στο εφημερευον νοσοκομειο....... Sad Sad Sad 
5.5 ωρες κοριτσια........αφου στο τελος δεν σκεφτομουν τον πονο, αλλα την κουραση......
ευτυχως μου εδωσαν μασκα απο την αρχη, γτ γινονταν χαμος!!!
λοιπον τωρα τα νεα μου.......
ο υπερηχος εδειξε διαταση νεφρου....τι σημαινει δλδ αυτο;;;οτι η μητρα εχει ανεβει και πιεζει το νεφρο μου.......κατι φυσιολογικο λεει στην εγκυμοσυνη......αλλα ρε κοριτσια ειμαι ακομα στις αρχες του 5ου......τι θα γινει στον 8ο ή στον 9ο;;;τρομοκρατουμαι και μονο στην ιδεα......ολα τα υπολοιπα τα βρηκαν φυσιολογικα και στον υπερηχο και στις βιοχημικες.......νεφρα, συκωτι, χολη, ολα καλα......ο αιματοκριτης επεσε λιγο ακομα ειναι στο 32.7, αλλα αυτο αναμενομενο.......τωρα για τον πονο ......πηρα τον ντοκ και μου ειπε κανενα μπουσκοπαν μαζι με ντεπον (το ιδιο ειπαν και στο νοσοκομειο). κοριτσια μου αν η κατασταση ειναι μονιμη, θα προσπαθησω να μαθω στον πονο και να μη παιρνω συνεχεια αναλγητικα......
τι να πω ρε γμτ.......το περιμενα επειδη ημουν πολυ μικροκαμωμενη οτι θα εχω θεματακια, αλλα δεν περιμενα απο τοσο νωρις......ελεγα μετα τον 7ο......αλλα δυστυχως η μπουμπουκα μου θα με ζορισει αρκετα......χτες το κοριτσακι μου ολο κλωτσουσε. με χαροποιει τουλαχιστον το γεγονος οτι ειναι ζωηρουλα και την νοιωθω συνεχεια!!!
αυτα κοριτσια μου!!!

καλα να περασετε ολες με τα μπεμπινια σας!!!!
 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 37 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 37 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 37 654316 

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοιλίτσες!!!

Καλέ όλες την έχετε βγάλει την χολή???
Πόπη μου περαστικά να είναι κορίτσι μου! Ευτυχώς δεν ήταν η χολή!!! Μάλλον πρέπει να είσαι πολύ μικροκαμωμένη τελικά κ η μπουμπού σε ζορίζει.. Βέβαια θα συμφωνήσω με τον Αγιασμό με τα κορίτσια.. να σου στείλω λίγο λιβάνι του Αγίου Κυπριανού να θυμιατίσεις για τις κακές τις γλώσσες και το μάτι  Wink Wink 

Εμείς εδώ ησυχία προσπαθώ να νιώσω την μπέμπα αλλά με γράφει από τώρα!!! Από καιρό βγάζει μια λιακαδα μια συννεφιά..

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕλένηΚ έγραψε:Καλημέρα κοιλίτσες!!!

Καλέ όλες την έχετε βγάλει την χολή???
Πόπη μου περαστικά να είναι κορίτσι μου! Ευτυχώς δεν ήταν η χολή!!! Μάλλον πρέπει να είσαι πολύ μικροκαμωμένη τελικά κ η μπουμπού σε ζορίζει.. Βέβαια θα συμφωνήσω με τον Αγιασμό με τα κορίτσια.. να σου στείλω λίγο λιβάνι του Αγίου Κυπριανού να θυμιατίσεις για τις κακές τις γλώσσες και το μάτι  Wink Wink 

Εμείς εδώ ησυχία προσπαθώ να νιώσω την μπέμπα αλλά με γράφει από τώρα!!! Από καιρό βγάζει μια λιακαδα μια συννεφιά..



καλημερα ελενιτσα!!!
ναι ειμαι πολυ μικροκαμωμενη......1.55 και 43 κιλα (προ εγκυμοσυνης, τωρα 47). Sad 
οσον αφορα το λιβανι, σ' ευχαριστω πολυ, αλλα εχω και θυμιατιζω συχνα. το μαυρο δεν λες, αυτο για την γλωσσοφαγια του αγ.κυπριανου?
αλλα τελικα εχω καταλαβει οτι τπτ δεν σε γλιτωνει απο την γλωσσοφαγια.......anyway....
καλε σημερα παρατηρησα οτι εκανα και linea negra. αυτη την καφε γραμμη που ξεκιναει απο τον αφαλο και φτανει κατω χαμηλα....εχει κανει καμια linea negra?

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
poppaki έγραψε:
ΕλένηΚ έγραψε:Καλημέρα κοιλίτσες!!!

Καλέ όλες την έχετε βγάλει την χολή???
Πόπη μου περαστικά να είναι κορίτσι μου! Ευτυχώς δεν ήταν η χολή!!! Μάλλον πρέπει να είσαι πολύ μικροκαμωμένη τελικά κ η μπουμπού σε ζορίζει.. Βέβαια θα συμφωνήσω με τον Αγιασμό με τα κορίτσια.. να σου στείλω λίγο λιβάνι του Αγίου Κυπριανού να θυμιατίσεις για τις κακές τις γλώσσες και το μάτι  Wink Wink 

Εμείς εδώ ησυχία προσπαθώ να νιώσω την μπέμπα αλλά με γράφει από τώρα!!! Από καιρό βγάζει μια λιακαδα μια συννεφιά..



καλημερα ελενιτσα!!!
ναι ειμαι πολυ μικροκαμωμενη......1.55 και 43 κιλα (προ εγκυμοσυνης, τωρα 47). Sad 
οσον αφορα το λιβανι, σ' ευχαριστω πολυ, αλλα εχω και θυμιατιζω συχνα. το μαυρο δεν λες, αυτο για την γλωσσοφαγια του αγ.κυπριανου?
αλλα τελικα εχω καταλαβει οτι τπτ δεν σε γλιτωνει απο την γλωσσοφαγια.......anyway....
καλε σημερα παρατηρησα οτι εκανα και linea negra. αυτη την καφε γραμμη που ξεκιναει απο τον αφαλο και φτανει κατω χαμηλα....εχει κανει καμια linea negra?

βρε είσαι τρε πετιτ!!!!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 37 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 37 328109 Ναι αυτο το μαύρο είναι μπράβο!
Εγώ μαύρη γραμμη δεν έχω τώρα την προηγούμενη φορά που ήμουν έγκυος την είχα από την αρχή... Συνήθως λένε την έχεις όταν έχεις αγόρι.

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εγω παντως δεν εχω τετοια γραμμη και ειναι αγορακι!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα ΚΟΡΙΤΣΙΑ μου!

Ποπακι για ακομα μια φορα περαστικά σου!
Θα συμφωνήσω για το λιβάνι του αγίου Κυπριανού το χω κ εγώ, κάλου κακού κάνε μια γύρα στο σπίτι κ πιες κ λίγο αγιασμό αν έχεις. Είπαν κ οι γιατροί ναι μεν τι ξέρουν αλλα κ η παράδοση μια χαρά γιατρεύει!!
Θα θυμιατησω κ εγώ μου φαίνεται τωρα που μου το θυμίσατε,παει καιρός απτή τελευταία φορά.

Εχθές πήγαμε για φαΐ σε ένα ελληνικό εστιατόριο,πολυυυυυ ωραίο φαγητό αν κ λίγο ακριβά!φάγαμε κατι τέλειες κασεροκροκετες που είχα κ καιρό να φάω...μμμμμμ!
Κάποια στιγμή τα ξημερώματα ένοιωσα ένα βάρος στο στομάχι βέβαια άργησε να με ξαναπάρει ο ύπνος,είχα σηκωθεί για τουαλέτα!

Εγω αυτη τη γραμμή που λέτε δεν την έχω αν κ η κοιλιά μου μοιάζει για εγκύου κ ειναι στρογγυλή αλλα δεν εμφανίστηκε ακόμα,ίσως γιατί ειμαι κ απο φυσικού μου γεμάτουλα (για να μη πω χοντρή!)

nina 1

nina 1
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="bourboulithra"]Ποπακι ρε κοριτσι μου δεν πας σε εναν παπα να σε διαβασει?τι γινεται?το ενα πισω απο τ αλλο??
εχω βγαλει κ εγω τη χολη μου,ημουν 18,οπως και η μαμα μου ιδια ηλικια και την επιασε οταν ηταν εγκυος και εκανε αυστηρη διατροφη για να μην την ποναει οσο καιρο ηταν εγκυος.την εβγαλε πριν 40ησει. Rolling Eyes 
ελπιζω να πανε ολα καλα ρε Ποπακι τι να πω....

 I love you 
Νινα ποσα κιλα εισαι καλε?40?



καλησπερα σας!!!πως εισαστε σημερα;;;;ποπακι περαστικα τουλαχιστον δεν ειναι η χολη σου!!!οχι καλε δεν ειμαι 40 κιλα ειμαι 68...για την γραμμη που λετε εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα...τωρα δεν εχω βγαλει ακομα!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσαρες μου!!!
εγω ειμαι λιγο καλυτερα σημερα. δεν πηρα αναλγητικο και ο πονος ειναι πιο υποφερτος.
σε μια προχειρη ερευνα που εκανα στο νετ για την διαταση νεφρου, βρηκα οτι το παθαινουν πολλες εγκυουλες και σε μερικες ο πονος ειναι πολυ δυνατος....
εγω παντως τωρα που ξερω τι ειναι ηρεμησα.....
σημερα εκανα και την ταραμοσαλατα μου και αυριο θα παμε στην πεθερα μου να φαμε το μεσημερι. βεβαια δεν εχω σκοπο να φαω σαρακοστιανα. ειπα να προσεξω πολυ τι τρωω οχι τοσο για να μη παρω κιλα (που πρεπει να το κανω και λογω μεσης) αλλα για να μην υποφερω με το στομαχι. τωρα εφαγα κοφτο μακαρονακι ασπρο με γιαουρτακι.
παντως κοριτσια μου, το σωμα μας τροποποιειται υπερβολικα για να φιλοξενησει τα νινακια μας οσο πιο βολικα γινεται.......και δεν εννοω τοσο εξωτερικα, οσο εσωτερικα!!!αλλα χαλαλι γτ το θαυμα που δημιουργουμε ειναι τεραστιο!!

αυτο για την γραμμη οτι την κανουν εγκυουλες που εχουν συνηθως αγορακια, δεν το εχω ξανακουσει.......καλε λετε να μου κανει κανενα μπαμ το νινι και να δουμε κανενα τσουτσουνακι στην β επιπεδου;;;!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 37 606100  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 37 606100  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 37 606100 

αληθεια κορες τι θα κανετε αυριο;;;πως θα το γιορτασετε;;

 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 37 328109  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 37 328109  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 37 328109  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 37 328109  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 37 328109

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πόπη δεν νομίζω να σκάσει τσουτσουνάκι  Razz Razz  ανήκει κι αυτό στο τσουβάλι με τους μύθους της εγκυμοσύνης  Very Happy Very Happy 

Εμείς αύριο θα είμαστε σπίτι τα δυο μας κ η αδερφή μου με τα μικρά γιατι ο γαμπρος μου θα δουλεύει.. πήραμε σουπιες μεγάλες και θα τις ψησουμε στην σχάρα και μετά θα τις λούσουμε με σως μουστάρδας, χταποδάκι, φρέσκα φασολάκια μαυρομάτικα, τουρσάκι χαλβά κλπ.... Ήσυχα κι ωραία!!!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 37 215994 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και καλή σαρακοστη ΚΟΡΙΤΣΙΑ μου!ελπίζω να περάσετε καλα σημερα κ να είχατε ωραίο Σαββατοκύριακο!

εμείς νεεεκρα τίποτα δε κάνουμε εδω που είμαστε ούτε καν αργία δεν ειναι.ποσο νευριαζω που δε μπορώ να γιορτάσω τις αργίες όπως στην Ελλαδίτσα! ούτε καν το Πάσχα μπορώ να χαρώ, ευτυχώς που φέτος πέφτει μαζι με τους καθολικούς,δε το μπορώ τέτοιες μέρες να δουλεύω!ευτυχώς που κάθομαι κ μεγάλη Παρασκευή θα τη περάσω σπίτι.ειναι για μενα η χειρότερη αργία που δούλευα ως τώρα!

τέλος πάντων!έψαχνα να σας παραθέσω ένα link απο την εκπομπή joy στο Σκάι, το Σάββατο ειχε τον Δρ. Ασκητή κ είπε για τις αλλαγές που φέρνει ένα παιδί μέσα σε ένα ζευγάρι, πολύ ωραια λόγια κ ειχε πολύ δίκιο, είπε κ κατι ωραία για τις πεθερές κ απο τις δύο μεριές!
η εκπομπη ολόκληρη υπάρχει στο www.skai.gr/tvlive κ μετά πρέπει να επιλέξεις Web tv ψυχαγωγία joy κ βγάζει όλα τα βίντεο,η συνέντευξη ειναι στα τελευταία 30 λεπτά της εκπομπής.
Εχει ενδιαφέρον δείτε το!

καλα να περάσετε, ΦΙΛΑΚΙΑ πολλά!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ακριβως κατω απο το σπιτι μου υπαρχει φουρνος,ολο το βραδυ να μυριζει η λαγανα,να ξυπνας 10 και να πας 10.30 στο φουρνο να παρεις μια να φας μαζι με το χαλβα για πρωινο και να σε λενε,τελειωσαν!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 37 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 37 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 37 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 37 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 37 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 37 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 37 679259 
ΜΗ ΣΟΥ ΤΥΧΕΙ!!!!!!!!!!!!

πηγε πηρε μια ο αντρας απο καπου αλλου και αυτη τη στιγμη η γειτονισσα μαλλον εχει βαλει λαγανα στο φουρνο και μου εχει σπασει τη μυτη(αναρωτιεμαι ποιος απο αυτη τη γειτονια προλαβε να παρει λαγανα απο το φουρνο κατω).

ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!
μολις περασει η νηστεια ειμαστε ενα τσακ πριν το τελικο σταδιο!
αυριο εχω γιατρο!
σας φιλω! καλα να περασετε σημερα!! εδω βρεχει οποτε σπιτι θα τη βγαλουμε! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 37 417472 

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλή Σαρακοστή σε όλες!!! Εμείς δε θα κάνουμε τίποτα μιας και ο καιρός είναι χάλια.
Ποπάκι περαστικά σου βρε!
Για τη γραμμή που λέτε είχα κι εγώ στον πρώτο αλλά όχι από την αρχή.Και τώρα ακόμα δε βγήκε. Θυμάμαι πάντως που είχε αργήσει να φύγει μετά τη γέννα!

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κοριτσια! Χρόνια πολλά και καλη Σαρακοστη!
Ποπη περαστικα σου κοπελα μου. Υπομονη και μπορει να σταματησει ο πονος. Ευτυχως δεν ηταν χολη! Και να ειναι το τελευταίο που τυχαινει στην εγκυμοσυμη σου.
Τι μερα σημερα! Sad Δεν καναμε τιποτα. Μεχρι τα πεθερικα πηγαμε για φαγητό. Εμεινε και ο χαρταετος ετσι και τον κοιτουσαμε! Ηθελα πολυ να παμε να πεταξουμε πρωτη χρονια με τη φουσκιτσα μου αλλα ο καιρος ειχε αλλα σχεδια. Του χρονου πρωτα ο Θεος θα πετάξουμε και με τις δυο τσουπρες!

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σας κορίτσια! Νομίζω σήμερα εξαιτίας της παλιο βροχής όλοι μέσα την βγάλαμε. Εμείς εδω οικογενειακά με αρκετό φαγάκι!!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμείς παλι είχαμε καλό καιρό αλλα χωρίς λίγο feeling τι να το ΚΑΝΕΙΣ?
Φάγαμε όμως φασολάδα κ Λαγανά έκανε η πεθερά μου αλλα δε βγήκε καλή μαλλον την παραεψησε, θα παει για τρίψιμο μάλλον να τη Βάζω στον κιμά! Μη παει κ χαμένη!

Εσείς κοριτσια δε πιστεύω να νυστεψετε 40 μέρες?
Εγω είχα ρωτήσει ένα παπουλη μια φορα κ είπε στην εγκυμοσύνη δεν πρέπει Οπωσδήποτε, αλλα να κοινωνήσουμε 3 φορές μου χουν πει μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης,τότε πριν να πας για κοινωνία δε κανει να φας κρέας (εγω ετσι το χω) κ λεω λίγο πριν τη μεγάλη εβδομάδα ΚΑΙ τη μεγάλη εβδομάδα να νυστεψω.

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσαρες μου!!!
τι μου κανετε;;;
εγω ειμαι καλα .....και χτες ημουν......ευτυχως ο πονος περασε.....αλλα εχω την μεση που δεν με αφηνει να χαλαρωσω....αλλα την εχω συνηθισει.....ολα καλα λοιπον!
απ' οτι ειδα ολες μεσα τελικα......και εμεις πηγαμε στην πεθερα μου, φαγαμε και γυρισαμε. επειτα λιωσαμε στον υπνο......δεν πειραζει.....ξεκουραστηκαμε τουλαχιστον!!!
αχ κοριτσια μου εδω κανουν εργα......εχουν βαλει ειδοποιητηριο οτι θα κοψουν το ρευμα και εχει εκσκαφεα κατω που τρυπαει τα πεζοδρομια......χαμος!!!!
αντε αυτη η βδομαδα θα ειναι κουτση....θα περασει γρηγορα λοιπον.....

καλημερουδια!!!
 flower flower flower flower 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερουδια κοριτσαρες!!!
σημερα μας εκανε καλο καιρο και χτες τον θελαμε!!! Mad 
σημερα χω πολλες δουλειες να κανω,τραπεζες κ τετοια και βαριεμαιιιιιι.....εχω και γιατρο σημερα.ευτυχως γιατι εχω μια μικρη ενοχληση χαμηλα....σα να εκανα ωρες ατελειωτες ποδηλατο και νιωθω πιεση στο  Embarassed  πιπι μου.ελπιζω να μην τσιμπησα κανενα μυκητα.

ηπια χτες το βραδυ γαλα και με πειραξε τοσο πολυ.παλι ξερνοβολουσα το βραδυ.... Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 37 679259 
η μπεμπα κωλοτουμπες κανει συνεχεια??!πολυ κινηση ρε παιδι μου! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 37 604962 

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια!!!!!Πώς είστε;;;Βλέπω όλες είμαστε καλά και τα περάσαμε ήσυχα!!!Κι εμεις χτες πήγαμε στο κτήμα μας με γονείς και αδέρφια ανήψια και περάσαμε ωραία παρόλο που έβρεχε συνέχεια...Φάγαμε πάρα πολύ....Και μετά βάρυνα απίστευτα όμως....αλλά το ευχαριστήθηκα...Τί λαγάνες καταβρόχθισα, τι καλαμαράκι φρέσκο,τι χταποδάκι,τι ντολμαδάκια,μέχρι και φασόλια γίγαντες...και μετά έπινα σόδες....Όμως κορίτσια αξίζω συγχαρητηρίων......Κρατήθηκα και δεν έφαγα ταραμά..... Razz Razz Μόνο τον μύριζα....Και όλοι λέγανε πως τον πέτυχε πολύ η μαμά μου.... Sad Sad 
Ποπάκι χαίρομαι που είσαι καλύτερα,εύχομαι να περάσει τελείως και η μέση...Μαράκι καλά αποτελέσματα σήμερα με το γιατρό....Εγώ αυτή τη βδομάδα θα κάνω την καμπύλη σακχάρου και φοβάμαι για τα αποτελέσματα...Την άλλη Τριτη έχουμε γιατρό...Άντε να περάσουν οι μέρες να δόυμε το μπόμπιρα....Κι εγω έχω να πάω τράπεζα σήμερα και βαριέμαι...σίγουρα θα χει κόσμο πάλι....
Σας φιλώ κοριτσάκια!!!! I love you I love you 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anastasia's έγραψε:Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια!!!!!Πώς είστε;;;Βλέπω όλες είμαστε καλά και τα περάσαμε ήσυχα!!!Κι εμεις χτες πήγαμε στο κτήμα μας με γονείς και αδέρφια ανήψια και περάσαμε ωραία παρόλο που έβρεχε συνέχεια...Φάγαμε πάρα πολύ....Και μετά βάρυνα απίστευτα όμως....αλλά το ευχαριστήθηκα...Τί λαγάνες καταβρόχθισα, τι καλαμαράκι φρέσκο,τι χταποδάκι,τι ντολμαδάκια,μέχρι και φασόλια γίγαντες...και μετά έπινα σόδες....Όμως κορίτσια αξίζω συγχαρητηρίων......Κρατήθηκα και δεν έφαγα ταραμά..... Razz Razz Μόνο τον μύριζα....Και όλοι λέγανε πως τον πέτυχε πολύ η μαμά μου.... Sad Sad 
Ποπάκι χαίρομαι που είσαι καλύτερα,εύχομαι να περάσει τελείως και η μέση...Μαράκι καλά αποτελέσματα σήμερα με το γιατρό....Εγώ αυτή τη βδομάδα θα κάνω την καμπύλη σακχάρου και φοβάμαι για τα αποτελέσματα...Την άλλη Τριτη έχουμε γιατρό...Άντε να περάσουν οι μέρες να δόυμε το μπόμπιρα....Κι εγω έχω να πάω τράπεζα σήμερα και βαριέμαι...σίγουρα θα χει κόσμο πάλι....
Σας φιλώ κοριτσάκια!!!! I love you I love you 

στην 28η δεν κανουν την καμπυλη?πως κ ετσι νωρις?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anastasia's έγραψε:Καλημέρα στα όμορφα κορίτσια!!!!!Πώς είστε;;;Βλέπω όλες είμαστε καλά και τα περάσαμε ήσυχα!!!Κι εμεις χτες πήγαμε στο κτήμα μας με γονείς και αδέρφια ανήψια και περάσαμε ωραία παρόλο που έβρεχε συνέχεια...Φάγαμε πάρα πολύ....Και μετά βάρυνα απίστευτα όμως....αλλά το ευχαριστήθηκα...Τί λαγάνες καταβρόχθισα, τι καλαμαράκι φρέσκο,τι χταποδάκι,τι ντολμαδάκια,μέχρι και φασόλια γίγαντες...και μετά έπινα σόδες....Όμως κορίτσια αξίζω συγχαρητηρίων......Κρατήθηκα και δεν έφαγα ταραμά..... Razz Razz Μόνο τον μύριζα....Και όλοι λέγανε πως τον πέτυχε πολύ η μαμά μου.... Sad Sad 
Ποπάκι χαίρομαι που είσαι καλύτερα,εύχομαι να περάσει τελείως και η μέση...Μαράκι καλά αποτελέσματα σήμερα με το γιατρό....Εγώ αυτή τη βδομάδα θα κάνω την καμπύλη σακχάρου και φοβάμαι για τα αποτελέσματα...Την άλλη Τριτη έχουμε γιατρό...Άντε να περάσουν οι μέρες να δόυμε το μπόμπιρα....Κι εγω έχω να πάω τράπεζα σήμερα και βαριέμαι...σίγουρα θα χει κόσμο πάλι....
Σας φιλώ κοριτσάκια!!!! I love you I love you 



καλημερα τυχερουλα αναστασια!!!
βλεπω εφαγες απ' ολα χτες!!!μπραβο κοριτσαρα!!!!εγω την εβγαλα με πατατουλες βραστες, χωριατικη σαλατουλα και μερικες βραστες γαριδουλες......αυτο ηταν το σαρακοστιανο μου μενου..... Sad Sad Sad Sad Sad Sad 

αχ κοριτσια μου ειδα χτες μια πολυ ωραια συνταγη στο "chef στον αερα" με βολοβαν και πηρα υλικα να την κανω! τελικα ειναι πολυ ευκολο να κανεις αυτες τις φωλιτσες.....δεν ηξερα τον τροπο......τωρα που τον ειδα θα κανω αλλα γεμιση δεν θα βαλω καραμελωμενα κρεμμυδια και μανουρι, αλλα μπεικον και γκουντα με κρεμα γαλακτος και πεπερακι!!!μιαμ μιαμ!!!

νικολετα μου....την μεγαλοβδομαδα λεω να κοινωνισω και εγω.....βεβαια φοβαμαι λιγο τις ιωσεις, αλλα λενε δεν κολλας ποτε και τπτ απο την κοινωνια!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις