Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 33  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 33]

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamageorge,δεν την ακους να καταπινει...??Επισης η δικη μου εχει αλλο ρυθμο οταν τρωει κι αλλο οταν πιπιλαει...αλλα ακομα και το πιπιλισμα στο πρωτο 40ημερο κυριως βοηθαει στην παραγωγη..!!!Εμενα μου ελεγαν να την βγαζω γιατι θα κακομαθει, αλλα δεν το εκανα ποτε...και πριν ακομα σαραντισουμε εκοψε μονη της το πιπιλισμα και μονο τρωει..!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 17 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 17 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 17 328109 


Julie, το διασκεδασατε κανονικα ε?Razz Razz 


Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamageorge έγραψε:Εva-evaki απ'οτι θυμάμαι απο τον γιο μου δεν πρέπει να αλλάζουμε γάλα πολύ συχνά.Νομίζω για 1 εβδομάδα τουλάχιστον.Βέβαια αφού σου το είπε η γιατρός εννοείται οτι θα το κάνεις.Το μικρο-κλύσμα δεν ποναέι.Απλά θα στεναχωριέσαι γιατί θα φοβάσαι οτι πονάει.......
Ναι, και μενα ετσι μου ειχαν πει. γτ θελει απο 4 μερες εως 1 εβδομαδα για να "δρασει" το καινουριο γαλα....
Παραμυθένια εμένα όταν είναι ξύπνια την έχω ξάπλα στον καναπέ και κάθεται και χαζεύει.Σε λίγη ώρα την παίρνει ο ύπνος!!
Σας ζηλευω...εγω αν την αφησω στον καναπε θα την αρπαξει ο μεγαλος και θα την βρω στο χαλι!!!! Sad ακομα και αν ειμαστε διπλα και την εχουμε ξαπλα, θελει να ξαπλωσει διπλα της (να την πλακωσει κοινως) και καλα για αγκαλιτσα!!! οποτε καλυτερα στη καλαθουνα...πιο ασφαλης!!!

Τσιριτρι μην αγχώνεσαι!Είμαι σίγουρη οτι τα κάνεις όλα σωστά.Η Τζούλια τα είπε πολύ ωραία.
Ευχαριστω ευχαριστω!!!!χιχιχιχιLaughing 

Την μικρή μου την τάξαμε στον Αγ.Ραφαήλ όταν ήταν στο νοσοκομείο.
Ραφαέλα την φωνάζουμε και ο παππάς που μας έκανε την αεροβάπτιση στο νοσοκομείο Ραφαέλα την είπε.
Στον 40ισμό ο πατερ την είπε Ραφαηλία.
Όπως και να την βαφτίσουμε Ραφαέλα θα την φωνάζουμε!
ναι, και εμας ενα φιλικο ζευγαρι που ειχαν συμφωνησει με τον παπα για το Ραφαελα, τους πηρε τηλ μια μερα πριν τη βαφτιση και τους ειπε οτι θα το βαφτισει Ραφαηλια τελικα...Rolling Eyes 

Η μικρή πλέον θηλάζει και το ζητάει κιόλας!
Το πρόβλημα μου είναι οτι δεν μπορώ να καταλάβω αν όντως πίνει ή απλά πιπιλάει.
Βέβαια μετά δεν θέλει όλο το συμπλήρωμα αλλά φοβάμι μήπως απλά ειναι κουρασμένη απο το ρούφηγμα και οχι χορτάτη Rolling Eyes 
Πως το καλό να καταλάβω αν όντως πίνει?
Σημ.δεν έχω πολύ γάλα αλλά αν το πιέσω ελάχιστα πετάει "συντριβανάκια" Laughing
ποσο συμπληρωμα δινεις μετα το θηλασμο?? εμενα αν πιει μονο ξενο, χωρις να θηλασει πιο πριν πινει γυρω στα 100-120 μλ!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Razz Razz Razz Julie, απο αγαπη τα κανει μωρε ο Κωνσταντινος..!!!Σιγουρα ομως θελει πολυ προσοχη...κουραγιο μανα..!!!Rolling Eyes Rolling Eyes 

mamageorge


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δεν τα καταφέρνω με το multi-quote οπότε θα τα γράψω 1-1 Laughing Laughing 

Τζούλια οχι δεν την ακούω να καταπίνει αλλά έχω δει το στοματάκι της να έχει γάλα μέσα.
Τον γιο μου δεν τον θήλασα καθόλου(δεν ήξερα στην αρχή για να το παλέψω και δεν καθόταν ούτε για αστείο αργότερα)

Tζούλι είναι μικρός ακόμα ο "μεγάλος" σου και την βλέπει σαν παιχνίδι.Ο δικός μου με ρωτάει πριν την πλησιάσει.

Συμπλήρωμα πίνει 70 με λίγο ζόρι στα τελευταία 10-15μλ.Κανονικά θα της έδινα 90.

Για το γάλα κι εγώ έτσι θυμάμαι οτι ήθελε 1 εβδομάδα για να το συνηθίσει ο οργανισμός και να δούμε αποτέλεσμα.Αλλάζαμε γάλα βέβαια για άλλο λόγο.Είχε παλλινδρόμηση.Θυμάμαι είχαμε καταλήξει το almiron AR

mamageorge


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια θέλω να σας ρωτήσω:
μήπως υπάρχει πρόβλημα που άρχισα να ξανασυμμετέχω?
Ξέρω οτι έκανα πολύ καιρό να γράψω γιατί είχαμε τα δικά μας τρεξίματα και εσείς σίγουρα έχετε "δεθεί" περισσότερο.
Αν έχει πρόβλημα κάποια κοπέλα(δεν χρειάζεται να πειτε ποια εννοείται),δεν υπάρχει κανένα προβλημα απο μεριά μου.Θα αποχωρήσω.
Δεν "είδα"τίποτα περιέργο αλλά απλά επειδή έλειπα καιρό δεν θέλω να νιώσετε οτι εισέβαλα στην παρέα σας και να σας χαλάσω το παρέακι σας στα καλά καθούμενα.
Οπότε αν υπαρχει θέμα απλά πειτε το...χωρίς παρεξηγήσειςWink

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλε mamageorge τι ειναι αυτα που λες????? Αν ειναι δυνατον!!!!! Χαρα μας ειναι!!!

Ιωαννααααα ε ε ε ρχεται το χταποδιιιιι!!!!!
Με το καλο!!!! Μη σκας για την προκληση το αποτέλεσμα μετραει!!!
Ασε που δε ξερεις τι μπορει να γινει τι νυχτα κ να σκασει μυτη μονη της!!!!
Πως.εισαι??? Πως νιωθεις???

Γιουλακι μιυ σε ευχαριστω πολυ!! Παλευω να βρω το σωστο τροπο!!!
Τωρα σκεφτομαι να την αφηνω να ρρωει οποτε ζητησει, να μην ξαναβαλω ξυπνητηρι, δυσκολο βεβαια με το αγχος θα ειμσι κ το ξερω...κ αν τα καταφερουμε!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mamageorge,
μη λες χαζομάραιαιαιαι!
Σιγά μη βάλουμε μετρητή συμμετοχής!

Έχω αγωνία, ανυπομονησία, άγχος, χαρά. Απ' ουόοοοοοοολα!

Και σιγά μην κοιμηθώ!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:6 το πρωί εισαγωγή για να κάνουμε όλες τις εξετάσεις και να είμαστε έτοιμοι ακόμα και για καισαρική!

Μαρή σβουρίτσα!!!Τι διάβασα???γεννάς αύριο???Επαναστάτρια θα βγει η κόρη!!!
Μη μασας καλή μου!!!Όλα θα πάνε όπως τα έχεις ονειρευτεί και ακόμα καλύτερα!!!Με το καλό και με ένα πόνοοοο!!!

Άντε να δω ποια θα ενημερώσει την λίστα αύριο!!!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mamageorge μην ακούω κουλα!φυσικα κ θελουμε να συμμετεχεις!
Κι εγω σκονογαλα δίνω. Ar στην μεγάλη κ κανονικό στην μικρη.η μικρη κ με έξι γεύματα μια χαρα ειναι επειδή ομως η μεγάλη ειναι πιο δύσκολη κ επειδή θελω οσο το δυνατόν να τρωνε ίδιες ώρες θα συνεχίσω με επτά γεύματα.

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamageorge έγραψε:Κορίτσια θέλω να σας ρωτήσω:
μήπως υπάρχει πρόβλημα που άρχισα να ξανασυμμετέχω?
Ξέρω οτι έκανα πολύ καιρό να γράψω γιατί είχαμε τα δικά μας τρεξίματα και εσείς σίγουρα έχετε "δεθεί" περισσότερο.
Αν έχει πρόβλημα κάποια κοπέλα(δεν χρειάζεται να πειτε ποια εννοείται),δεν υπάρχει κανένα προβλημα απο μεριά μου.Θα αποχωρήσω.
Δεν "είδα"τίποτα περιέργο αλλά απλά επειδή έλειπα καιρό δεν θέλω να νιώσετε οτι εισέβαλα στην παρέα σας και να σας χαλάσω το παρέακι σας στα καλά καθούμενα.
Οπότε αν υπαρχει θέμα απλά πειτε το...χωρίς παρεξηγήσειςWink

Εννοείται πως δεν έχουμε πρόβλημα καλέ!!!Μην ακούω χαζά!!!!Razz Razz 

mamageorge


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχχχχχχχχ σας ευχαριστώ κορίτσια!!
Μου έφυγε 1 άγχος!
Δεν ήθελα να εισβάλω ξαφνικά οπότε είπα:οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους,οπότε ρώτα για να είσαι ξεκάθαρη!

Μαιμού ποιο γάλα δίνετε?Εμεις ακόμα το ειδικό για τα πρόωρα ρε γμτ.Frisolac post dicharge.Έχει περισσότερες θερμίδες και μας είπε η παιδίατρος να το κρατήσουμε ακόμα 1 μήνα

Παω να παλέψω με το κινητό μπας και καταφέρω να περάσω καμιά φωτο.Smartphone και κουραφέξαλα......νιώθω εντελώς χαζή με αυτό το τηλ Laughing Laughing



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mamageorge στις Σαβ Νοε 16, 2013 10:13 am, 1 φορά

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν:
επειδή το παιδί μου είναι παιδί μου:
17 Φλεβάρη τελευταία περίοδος
17 Νοέμβρη γενέθλια.
Έτσι οργανωνόμαστε εμείς! Laughing 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στην αρχή δίναμε preNAN για πρόωρα κανα μήνα επειδή πήραν γρήγορα γραμμάρια η μικρη ξεκίνησε ΝΑΝ1 κ η μεγάλη ΝΑΝ Ar
Κ 2,5 μήνες έπιναν κ δικό μου.
Τι πειράζει που δίνεις ακομη για πρόωρα σε λιγο θα ξεκινήσετε κανονικό γαλα!μπραβο που την θηλαζεις,εγω δεν τα κατάφερα.

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koritsakia mou pws eiste;
Sbouritsa me tokalo kai min fobasai tipota ola kala tha pane....aurio tha eisai mia eutuxismenh manoula

Ax egw exw frikarei thelw na paw spiti mou den antexw allo sth.mama mou(den mou kanei tpt apla thelw ton diko mou xwro)kai tha prepei na perimenw pote tha ginei kala o antras,h psuxologia mou einai skat@ulia,thelw na balw ta klamata pfffffffffff ,thelw na eimai me ton antra mou

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
asteraki1989 έγραψε:Koritsakia mou pws eiste;
Sbouritsa me tokalo kai min fobasai tipota  ola kala tha pane....aurio tha eisai mia eutuxismenh manoula

Ax egw exw frikarei thelw na paw spiti mou den antexw allo sth.mama mou(den mou kanei tpt apla thelw ton diko mou xwro)kai tha prepei na perimenw pote tha ginei kala o antras,h psuxologia mou einai skat@ulia,thelw na balw ta klamata pfffffffffff ,thelw na eimai me ton antra mou

Καλή μου κάνε υπομονή!Σε καταλαβαίνω...να θυμάσαι τις ορμόνες μας που κάνουν πάρτι!!!Και γω έτσι είμαι από το απόγεμα και μετά....και χωρίς ιδιαίτερο λόγο....που θα πάει θα μας περάσουν όλα!!!!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asteraki1989 έγραψε:Koritsakia mou pws eiste;
Sbouritsa me tokalo kai min fobasai tipota  ola kala tha pane....aurio tha eisai mia eutuxismenh manoula

Ax egw exw frikarei thelw na paw spiti mou den antexw allo sth.mama mou(den mou kanei tpt apla thelw ton diko mou xwro)kai tha prepei na perimenw pote tha ginei kala o antras,h psuxologia mou einai skat@ulia,thelw na balw ta klamata pfffffffffff ,thelw na eimai me ton antra mou
Υπομονη ρε κορίτσι κ μένα κρυωμένος ειναι με μάσκα τον εχω μεσα στο σπίτι.απο το να αρρωστησει το μωρο καλύτερα ετσι

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια,
τέτοια εποχή πάντα έχουμε μία μελαγχόλα! Μικραίνει και η μέρα και βοηθάει σε αυτό!

Πόσο μάλλον τώρα σε αυτή τη φάση!
Από αύριο που θα 'μαι κι εγώ λεχώνα, θα σας λέω κι εγώ για τις μύξες μου! Laughing 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιωάννα πολυ πολυ χάρηκα!!! Έρχεται η ροζουλα!!! Ζητωωωω!
Ακριβώς ένα μήνα μετα απο μας!
Do not panic κ κυρίως μη ξεχάσεις να μας ενημερώσεις!!!
Στις ωδινες απαγορεύονται κινητά δυστυχώς...

Ευακι ψηφίζω αυριανή! Έχω ένα θείο που τον λένε Θησεα κ έχει κόρη που την βάφτισε Αρισδνη! Ωραίο!

Mamageorge, τι πιο ωραίο απο πολλές μανουλες να ανταλλάσσουν απόψεις κ εμπειρίες;; Ειδικά εσάς τις δεύτερομανουλες σας θελουμε κ σας παραθελουμε!

Παραμυθένια η δικη μου οταν ειναι ξύπνια βεντουζωνει. Πιρανχας ειναι αυτο, δεν χαλαλιζει ελεύθερο χρονο!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Ιωάννα πολυ πολυ χάρηκα!!! Έρχεται η ροζουλα!!! Ζητωωωω!
Ακριβώς ένα μήνα μετα απο μας!
Do not panic κ κυρίως μη ξεχάσεις να μας ενημερώσεις!!!
Στις ωδινες απαγορεύονται κινητά δυστυχώς...

Ευακι ψηφίζω Αρισδνη ! Έχω ένα θείο που τον λένε Θησεα κ έχει κόρη που την βάφτισε Αρισδνη! Ωραίο!

Mamageorge, τι πιο ωραίο απο πολλές μανουλες να ανταλλάσσουν απόψεις κ εμπειρίες;; Ειδικά εσάς τις δεύτερομανουλες  σας θελουμε κ σας παραθελουμε!

Παραμυθένια η δικη μου οταν ειναι ξύπνια βεντουζωνει. Πιρανχας ειναι αυτο, δεν χαλαλιζει ελεύθερο χρονο!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το "βεντουζώνει" είναι δικό μου (copyright) γιατί εγώ θα 'χω χταπόδι Razz Razz Razz Razz 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ζβουριτσα μου με το καλο!Ευχομαι να εχεις εναν τοκετο οπως ακριβως το φανταζεσαι. αυριο θα εχεις το χταποδακι στο βυζι,θα εισαι πια μανουλα! Εμεις φαγαμε κ χαλαρωσαμε και η μαμα βρηκε χρονο να κανει μπανακι. Θα φαμε οι μεγαλοι κ μετα θα την κανουμε μπανακι.Σας φιλω γλυκα ολες κ ιδιαιτερα σβουριχτα φιλια στην αυριανη μελλουσομανουλιτσα μας!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!


ΑΥΡΙΟ!
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 17 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 17 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 17 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 17 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 17 654316 

(ναι, έχω όρεξη για χαβαλέ)

mamageorge


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Maimou δεν με πειράζει σε τίποτα το γάλα για πρόωρα πέρα απο την μπόχα που έχει όταν κάνει κακά η μικρή........μιλάμε για χημικό πόλεμο Razz Razz 
Όσο για τον θηλασμό.......δεν ξέρω...πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω αν πίνει ή απλά απολαμβάνει Rolling Eyes Rolling Eyes 

Ateraki υπομονή και περαστικά!
Και εμείς όταν πήραμ την μικρη σπίτι είχε βήχα ο μεγάλος.Φαντάζεσαι το άγχος που περάσαμε μην κολλησει η μικρή γιατί δυστυχώς εμείς δεν έχουμε κανέναν κοντά για να μας τον κρατήσει.
Ευτυχώς δεν κόλλησε η μικρή.....

Τζίφος με το κινητό.......δεν το'χω με τίποτα λέμε.....

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σβουριτσα ετσι σε θελω...κεφατη κι ορεξατη..!!!Razz Razz Razz 

mamageorge, τι ωραιο φορμακι ειναι αυτο?Γραφει το ονομα της μικρης σου πριγκηπισσας???I love you I love you I love you 

mamageorge


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
JuliaG έγραψε:Σβουριτσα ετσι σε θελω...κεφατη κι ορεξατη..!!!Razz Razz Razz 

mamageorge, τι ωραιο φορμακι ειναι αυτο?Γραφει το ονομα της μικρης σου πριγκηπισσας???I love you I love you I love you 
Σε ευχαριστώ!
Ναι γράφει το όνομα της μικρής!!
Το παρήγγειλα απο το e-bay για την ημέρα της εξόδου μας απο το νοσοκομείο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 33]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 33  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις