Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 33  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 33]

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
FOVAMAI MHPOS THN PONESEI THN KAHMENOULA MOU DEN THELW THAKLAIW MAZI THS..!
EMENA KAI TA DYO MARESOUN GI AYTO ZHTAW GNWMES!Razz Razz 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θέλω κι εγώ να 'χω μωρόοοοοοοοοο

Έχω συμπτώματα από όλα αλλά τίποτα που να μου λέει πως γεννάω. Και μία μύξα είχα στο εσώρουχο το πρωί και μερικές συσπάσεις και σαπίλα έχω και να κοιμάμαι συνέχεια θέλω αλλά να γεννάω δε με κόβω ακόμα.

eva evaki,
ψηφίζω Αριάδνη.

Αχ, κορίτσια, δεν ξέρω για το θηλασμό. Αφεθείτε και λίγο στο ένστικτό σας... Πώς είναι το μωρό καλά και ξένοιαστο; Πότε ρουφάει καλά-καλά γαλατάκι; Δεν μπαίνουν όλα σε οδηγίες και συνταγές.

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τους βγαινει απο την μυτουλα οταν παρα τρώνε.με μπιμπερο την ταΐσεις;
Tsiritri έχοντας δυο μωρα που το ενα λυσσάει για γαλα κ το αλλο για υπνο ,προτιμώ το πρωτο.τουλαχιστον μπορω να τη Κουμανταρω η άλλη δεν ξυπνάει με τιποτα οταν δεν θελει φαί
Evaki δύσκολη επιλογή,όμορφα κ τα δυο
Οσο για τον όρο,ποτε κλαινε ποτε οχι,αν δεν κλάψουν δύσκολα βγαίνουν οι μυξουλες

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το παιδί μου δεν κοιμάται κατά τη διάρκεια της ημέρες.- Έφαγε, κοιμήθηκε στην αγκαλιά μου, πάω να το αφήσω στο λίκνο μετά από 1 λεπτό το μάτι γαρίδα! Αχ τι θα την κάνω;;;; Τα βρεφάκια δεν υποτίθεται ότι κοιμούνται; Μόνο στην αγκαλιά και με κούνημα κοιμάται αλλά δε θέλω να μάθει έτσι γιατί ζήτω που καήκαμε!

Τσιριτράκι μου κι εγώ δίνω βυζί όποτε θέλει... Ούτε ρολόγια κοιτάζω ούτε τίποτε. Άλλοτε τρώει 2 ώρες και άλλοτε 15 λεπτά, ανάλογα με την όρεξη.

Εvaki ελπίζω όλα να πάνε καλά με τη μικρούλα σου και με τη μέση σου! Περαστικά σας!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με πήρε τηλ η γιατρός μου να πάω από το ιατρείο της να κάνουμε έναν υπέρηχο να δούμε τι γίνεται.
Περίμενε πως θα την έχω πάρει εγώ τηλ ως τώρα πως γεννάω.... Laughing Laughing Laughing 

Την αγαπάω! I love you 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:Το παιδί μου δεν κοιμάται κατά τη διάρκεια της ημέρες.- Έφαγε, κοιμήθηκε στην αγκαλιά μου, πάω να το αφήσω στο λίκνο μετά από 1 λεπτό το μάτι γαρίδα! Αχ τι θα την κάνω;;;; Τα βρεφάκια δεν υποτίθεται ότι κοιμούνται; Μόνο στην αγκαλιά και με κούνημα κοιμάται αλλά δε θέλω να μάθει έτσι γιατί ζήτω που καήκαμε!

Τσιριτράκι μου κι εγώ δίνω βυζί όποτε θέλει... Ούτε ρολόγια κοιτάζω ούτε τίποτε. Άλλοτε τρώει 2 ώρες και άλλοτε 15 λεπτά, ανάλογα με την όρεξη.

Εvaki ελπίζω όλα να πάνε καλά με τη μικρούλα σου και με τη μέση σου! Περαστικά σας!
Γκρινιαζει;αν οχι ας την ξύπνια.εμενα μονο το βραδυ με νοιάζει να κοιμούνται την μερα ας ειναι ξύπνιες αν δεν γκρινιάζουν.

ioazon έγραψε:Με πήρε τηλ η γιατρός μου να πάω από το ιατρείο της να κάνουμε έναν υπέρηχο να δούμε τι γίνεται.
Περίμενε πως θα την έχω πάρει εγώ τηλ ως τώρα πως γεννάω.... Laughing Laughing Laughing 

Την αγαπάω! I love you 
Μπραβο στη γιατρο!αντε για να δούμε το νεότερο ανακοινωθέν!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στην τσίτα θα σας έχω μέχρι να δούμε το χταποδάκι! lol

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EYXARISTW GIA TIS APOPSEIS SAS...PARAMYTHENIA M NA SAI KALA .
SVOYRA THA PAW NA PARW LIOSPOROUS....Laughing Laughing Laughing Laughing 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:Στην τσίτα θα σας έχω μέχρι να δούμε το χταποδάκι! lol
Δυο μείνατε κ οσο να ναι κλέβετε την παράσταση απο τα ξεσκατισματα,τα ταισματα κ τα σχετικά!
Θαυματουργή η sudocrem !

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:
ioazon έγραψε:Στην τσίτα θα σας έχω μέχρι να δούμε το χταποδάκι! lol
Δυο μείνατε κ οσο να ναι κλέβετε την παράσταση απο τα ξεσκατισματα,τα ταισματα κ τα σχετικά!
Θαυματουργή η sudocrem !
Εσύ έκανες θεαματική αρχή!
Εμείς θα κάνουμε θεαματικό κλείσιμο!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αύριο μπαίνω για πρόκληση. Το αμνιακό μειώθηκε πάρα πολύ. Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 534787 

Φοβάμαι λίγου!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαιμου μου αν την αφησεις μονη της βαριεται κ γκρινιαζει.κοριτσια εσεις οταν ειναι ξυπνια τα μπεμπινια πως τα απασχολειτε; Ζβουριτσα γιατο μειωθηκε σου ειπε;λογω διαρροων;ο τραχηλος ειναι κοντος;μαλακος;αφου ειναι γιατρος αξια εμποστοσυνης μη φοβασαι τιποτα.ερχεται το χταποδι αυριο!!!17 νοεμβρη!!!

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioazon έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:το απογευμα μαλλον θα πάμε για καφε.το καθιέρωσαμε μια φορα την εβδομαδα.
Έτσι, maimou, ζήσε στα άκρα!!! Laughing Laughing Laughing 
 https://www.facebook.com/photo.php?fbid=543819305697434&set=a.244818548930846.59129.122422724503763&type=1&theater
ETΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ!!!!
 
Παραμυθενια μου εμεις συνηθως κατα τις 21,00 την κανουμε μπανιο. αλλα δεν ειναι και στανταρ. εξαρταται απο την κουραση του μπαμπα, απο την γκρινια του κων.νου....αν ολα πανε βασει προγραμματος παντως, ξεκιναμε στις 21,00 μπανιαρισματα τα παιδια, μετα σιγα σιγα ταισματα για να τα βαλουμε για υπνο (22,30 ο μεγαλος..) ελπιζω τωρα που χειμωνιαζει να το κανουμε σιγα σιγα 22,00 ή 21,30 ιδανικά!!!
 
Τσιριτρι μου μου φαινεσαι πολυ αγχωμενη και πελαγωμενη....πρεπει να ηρεμησεις και να καταλαβεις οτι το μωρο σου ειναι ΤΕΛΕΙΑ!!! παιρνει βαρος και αυτο ειναι το ιδανικο, οποτε να μη σε αγχωνει!! οσον αφορα στο θηλασμο, δε μπορω να εκφερω εμπεριστατωμενη αποψη, εφοσον δινω και συμπληρωμα. απλα θεωρω οτι δεν πρεπει να αγχωνεσαι για τις ωρες και το ρολοι.!!!εγω θα σου προτεινα να γυρισεις αναποδα ΟΛΑ τα ρολογια του σπιτιου και να αφοσιωθεις στο να ερμηνευεις το μωρο...μονο ετσι θα χαλαρωσεις!!!ο.τι και να σου πει οποιαδηποτε απο μας θα ειναι εντελως υποκειμενικο. το δικο μου μπορει να ειναι φαγανο και να τρωει καθε 2 ωρες. ή η άλλη να εχει πολυ γαλα και να χορταινει το μωρο της και να τρωει στο 4ωρο!!! δε μπορεις να ξερεις!!ακου το μωρο σου και μην αγχωνεσαι με ζυγαριες και με ρολογια ρε οργανωτικη μουρλομάνα!!!ολα τα κάνεις τελεια...μην αγχωνεσαι Smile
 
eva evaki έγραψε:TO FRISOLAC TIPOTA DEN EKANE 3 MERA XWRIS KAKAKIA....MAS EDWSE ALLO GALA...EXW APELPISTEI....!
 
GIA DIAFOTISTEME LIGAKI...NA DW GNWMES..
RAFAELA....η  ariadnh????????????????
Δηλαδη εδινες σκετο comfort εδω και τρεις μερες? μη σε αγχωνει..εγω το εχω ξανα αναφερει, στον Κων.νο χρειαστηκε να αλλαξω ΕΦΤΑ γάλατα για να βρω το καταλληλο που δεν του προκαλουσε διαρροια,δυσκοιλιοτητα,κολικους,αναγωγες.... ποιο σου προτεινε?
και τα δυο ειναι πανεμορφα ονοματα,αλλα και μενα το Αριαδνη μου αρεσει πιο πολυ!! επισης, οι περισσοτεροι παπαδες δε δεχονται να βαφτισουν το μωρο Ραφαέλα αλλα Ραφαηλία.εσυ βεβαια το φωναζεις οπως θες, αλλα στα χαρτια θα ειναι Ραφαηλια. Το Αριαδνη εχει γιορτη???

Ιωαννακι μου προκληση αυριο ε??? ολα να πανε καλά κοριτσι μου...και με εναν ΜΠΟΝΟ που λες και εσυ!!! πως νιωθεις??αγχωμενη?? αυριο θα παρεις αγκαλια το χταποδι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (απο αυριο να την λεμε κοριτσι αντι για χταποδι.....). θα κανεις εισαγωγη απο σημερα, η κατευθειαν αυριο?????

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:Μαιμου μου αν την αφησεις μονη της βαριεται κ γκρινιαζει.κοριτσια εσεις οταν ειναι ξυπνια τα μπεμπινια πως τα απασχολειτε; Ζβουριτσα γιατο μειωθηκε σου ειπε;λογω διαρροων;ο τραχηλος ειναι κοντος;μαλακος;αφου ειναι γιατρος αξια εμποστοσυνης μη φοβασαι τιποτα.ερχεται το χταποδι αυριο!!!17 νοεμβρη!!!
Θα μου βάλει μικρή δόση γιατί είναι τόσο έτοιμη να βγει που μπορεί και να μην την προλάβουμε ως αύριο.

Μου 'ρθε απότομα το πρόκληση!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:Αύριο μπαίνω για πρόκληση. Το αμνιακό μειώθηκε πάρα πολύ. Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 534787 

Φοβάμαι λίγου!
Ερχεται το επαναστατικό χταπόδι!με το καλο!
Μη φοβου βρεεε!

Paramythenia έγραψε:Μαιμου μου αν την αφησεις μονη της βαριεται κ γκρινιαζει.κοριτσια εσεις οταν ειναι ξυπνια τα μπεμπινια πως τα απασχολειτε; Ζβουριτσα γιατο μειωθηκε σου ειπε;λογω διαρροων;ο τραχηλος ειναι κοντος;μαλακος;αφου ειναι γιατρος αξια εμποστοσυνης μη φοβασαι τιποτα.ερχεται το χταποδι αυριο!!!17 νοεμβρη!!!
Εγω τις εχω κ τις δυο ξαπλωμένες στον καναπε κ χαζευουν ,ειμαι κ γω εκει τριγύρω κ μιλάμε...δοκίμασε να της βάλεις μουσική μηπως ξεχαστεί λιγο.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
6 το πρωί εισαγωγή για να κάνουμε όλες τις εξετάσεις και να είμαστε έτοιμοι ακόμα και για καισαρική!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:6 το πρωί εισαγωγή για να κάνουμε όλες τις εξετάσεις και να είμαστε έτοιμοι ακόμα και για καισαρική!
Οκ ολα καλα θα πανε!με τον ενα ή τον αλλο τροπο το χταπόδι αυριο θα ειναι στην αγκαλια σας!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωαννα μου...με το καλο κοριτσακι μου και με ενα πονο..!!!Μην αγχωνεσαι..δεν ειναι τιποτα η προκληση...θα εκανα κι εγω αλλα δεν προλαβα τελικα...ηρθε μονη της η μικρη..!!Ολα καλα θα πανε, θα δεις..κι οταν την παρεις στην αγκαλια σου θα τα ξεχασεις ολα και θα νιωσεις μια απεραντη ευτυχια..!!!I love you I love you I love you I love you 


Αστερακι, πολυ ωραια τα νεα σου..ειναι καλουλης ο μπεμπουλης ε??Αντε θα εχεις και βοηθεια απο την μανουλα σου τωρα..!!Περαστικα στον αφεντη..!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 328109 


despoinaro, πιστευω για τις πρωτες μερες θα χρειαστεις πιο μεγαλες σερβιετες...κι εγω της νυχτας ειχα παρει αλλα δεν εφταναν...ευτυχως που μου εδωσαν στο μαιευτηριο..!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 534787 


mamageorge,12.30-8.30!!!!...εισαι πολυ τυχερη...φτου-φτου...παντα τετοια..!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 654316 


Μαιμου, τι καλα κοριτσια που ειναι οι ζαργανες σου...!!!Καφεδακι ε??...καλα να περασετε..!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 215994 


Παραμυθενια εγω την κανω το απογευματακι μπανιο, στο νιπτηρα ακομα..αν και εχω αρχισει να μην βολευομαι..!!!Αλλα επειδη εχω ντουζιερα θα εχω προβλημα με την μπανιεριτσα της...θα πρεπει να σκυβω πολυ..!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 534787 Οσο για τον υπνο...τις τελευταιες 2μερες κοιμαται μονη της...μεχρι τωρα ηταν συνεχεια στην αγκαλια μου..!!!I love you I love you I love you Για να την απασχολω της μιλαω και της τραγουδαω...δεν νομιζω οτι μπορεις να κανεις κατι αλλο σε ενα βρεφακι..!!!I love you I love you I love you 


tsiritri μου, εγω δεν ακολουθω κανενα προγραμμα...αφηνω την μικρη να επιλεξει ποτε θα φαει, για ποση ωρα και οσο θελει..!!!Καλο θα ηταν να μην την κοβεις οσο ειναι στο στηθος γιατι ακομα και το πιπιλισμα θα βοηθησει στην παραγωγη σουWink Wink Wink 


Εβινι, κι εμεις οταν εχουμε επισκεψεις μου βγαινει ξυνο...εχει ανησυχια πολυ η μικρη και δεν μπορω να την κοιμισω ευκολα..!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 534787 


Μαρακι κι εμενα κλαιει οταν της βαζω τον φυσιολογικο ορο...αλλα το κανω μια φορα την μερα μονο..!!!Εσυ 4 ε??Πωπω ψυχουλα μου..!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 534787 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 18 - Σελίδα 16 534787 

Ευακι κι εγω Αριαδνη φηφιζω..!!!I love you I love you I love you 








ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο μαγειρούλης έφυγε από τη δουλειά και ήρθε στη γιατρό μαζί μου.

Και φυσικά φύγαμε από τη γιατρό και ήταν η παρέα μας δίπλα στο ιατρείο της, οπότε πήγαμε για φαγητό και μετά για καφέ.
Γιατί είμαστε κοπρόσκυλα ακόμα και μισή μέρα πριν γεννήσουμε Laughing 

Ευχαριστώ για τις ευχές
Ένα άγχος το 'χω....

Θυμάστε που αναρωτιόμουνα τι θα τραγουδάω στο χταπόδι και πως δεν ξέρω κανένα παιδικό τραγουδάκι;
Βρέθηκε!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Razz Razz Razz Εγω στο ειπα οτι θα ερθει την Κυριακη το χταποδακι..!!!Υπαρχουν τοσο ωραια τραγουδια γι αυτη την μερα..!!!Οποτε μην αγχωνεσαι..!!!Razz Razz Razz 

Καλα κανατε και βγηκατε εξω...κι αποψε αν μπορειτε να πατε μια βολτιτσα...καλο θα σου κανει...η κανε οτιδηποτε αλλο σε χαλαρωνει..και χαιδεψε πολυ την κοιλιτσα σου...αυριο δεν θα υπαρχει..!!!Wink Wink Wink 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχω ήδη πονάκια
4 κολπικές εξετάσεις σε 6 μέρες έχω φάει!

Μπορεί και να έρθει μόνο του.
Η γιατρός έτσι περίμενε! Laughing Laughing Laughing 

Αχ, έχω συγκινηθεί!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εμενα καπως ετσι εγινε και τελικα ηρθε μονη της η ροζουλενια..!!!I love you I love you I love you Εχω συγκινηθει κι εγω μαζι σου...σε εχω συνεχεια στο μυαλο μου..!!!I love you I love you I love you 

mamageorge


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα!!

Ιωάννα με το καλό να έρθει η κούκλα σου!!!
Εγώ πιστεύω οτι σήμερα το βράδυ θα σκάσει μύτη Wink 
Αν οχι δεν πειράζει.......αύριο επιτέλους θα την έχεις στην αγκαλιά σου και θα αποτρελαθείς τελείως!!!

Εva-evaki απ'οτι θυμάμαι απο τον γιο μου δεν πρέπει να αλλάζουμε γάλα πολύ συχνά.Νομίζω για 1 εβδομάδα τουλάχιστον.Βέβαια αφού σου το είπε η γιατρός εννοείται οτι θα το κάνεις.Το μικρο-κλύσμα δεν ποναέι.Απλά θα στεναχωριέσαι γιατί θα φοβάσαι οτι πονάει.......

Παραμυθένια εμένα όταν είναι ξύπνια την έχω ξάπλα στον καναπέ και κάθεται και χαζεύει.Σε λίγη ώρα την παίρνει ο ύπνος!!

Τζούλια ευτυχώς απ'οτι φαίνεται και η μικρή μας έμοιασε στο θέμα στο θέμα του ύπνου!!Ο γιος μου απο 40 ημερών κοιμόταν συνεχόμενο ωράριο!

Μαιμού εμάς η παιδίατρος μας είπε οτι και 6 γεύματα την ημέρα είναι οκ και δεν χρειάζεται να την ξυπνάμε το βράδυ.
Βέβαια εμείς δινουμε σκόνη γάλα οπότε ίσως για αυτό.

Τσιριτρι μην αγχώνεσαι!Είμαι σίγουρη οτι τα κάνεις όλα σωστά.Η Τζούλια τα είπε πολύ ωραία.

Την μικρή μου την τάξαμε στον Αγ.Ραφαήλ όταν ήταν στο νοσοκομείο.
Ραφαέλα την φωνάζουμε και ο παππάς που μας έκανε την αεροβάπτιση στο νοσοκομείο Ραφαέλα την είπε.
Στον 40ισμό ο πατερ την είπε Ραφαηλία.
Όπως και να την βαφτίσουμε Ραφαέλα θα την φωνάζουμε!

Η μικρή πλέον θηλάζει και το ζητάει κιόλας!
Το πρόβλημα μου είναι οτι δεν μπορώ να καταλάβω αν όντως πίνει ή απλά πιπιλάει.
Βέβαια μετά δεν θέλει όλο το συμπλήρωμα αλλά φοβάμι μήπως απλά ειναι κουρασμένη απο το ρούφηγμα και οχι χορτάτη Rolling Eyes 
Πως το καλό να καταλάβω αν όντως πίνει?
Σημ.δεν έχω πολύ γάλα αλλά αν το πιέσω ελάχιστα πετάει "συντριβανάκια" Laughing

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
JuliaG έγραψε:και χαιδεψε πολυ την κοιλιτσα σου...αυριο δεν θα υπαρχει..!!!Wink Wink Wink 
ΣΥΜΦΩΝΩΩΩΩΩΩΩ !!!!!

Κ ΜΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΙΝ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΣΕ ΚΟΥΤΟΥΚΑΚΙ ΤΗ ΒΓΑΛΑΜΕ!!!! Smile

ΠΩ ΠΩ ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΜΟΥ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΧΤΑ.... ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΟΥ!!!!! Smile

despoinaro


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Άντε με το καλό Ιωάννα μου, αύριο τέτοια ωρα θα έχεις αγκαλιά το χταπόδι σου Very Happy η αλήθεια είναι οτι μπαίνεις μέσα με ραντεβού ενα σοκ το παθαινεις, ε;

Evini εμένα πάντως δεν με βλέπω για σήμερα, αν και τον τελευταίο λόγο άλλος τον έχει...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 33]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 33  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις