Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
46 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 46 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια..οικογενειακη κατασταση εδω στο σπιτακι..ηρθαν και οι 3 αδερφες μου και τα λεμε...η μια μενει βολο, η αλλη σπουδαζει κομοτηνη και μονο την μικρη βλεπω καθε μερα που παει σχολειο...
βικακυ τελεια κοιλιτσα με δεντρο!!!!!
αααα..2 πανες δειγμα;; ειπα και εγω ληδα οτι θα εστελναν καλα πραγματα απο libero..χαχα

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βικάκι πολύ ωραία η κοιλίτσα με το δέντρο Smile Smile
Ματινάκι καλή διασκέδαση με τις αδερφές σου! Ποιος τη χάρη σας όλες μαζεμένες!

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια χαρά Ματινάκι με τις αδερφούλες σου!!!Ναι 2 πάνες μόνο έτσι μου είπε ο άντρας μου και δείγμα johnson σαμπουάν-αφρόλουτρο και κρέμα συγκάματος που ξέχασα να τα γράψω πριν...

54 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# Παρ Νοε 29, 2013 10:28 am

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια πήρα το γιατρό επειδή έχω πονάκια και μου είπε να πάρω yutopar.Φοβάμαι όμως, διάβασα ότι το φάρμακο αυτό δεν είναι ασφαλές και έχει αποσυρθεί από τα φαρμακεία....Crying or Very sad Crying or Very sad 

55 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# Παρ Νοε 29, 2013 11:40 am

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Gallida μου δεν ξέρω να σου πω για το φάρμακο αλλά για να στο δωσε ο γιατρός σου κάτι θα ξέρει...Νομίζω και κάποιες άλλες κοπέλες είχαν πει ότι πήραν ότι αποθέματα βρήκαν στα φαρμακεία ή είχαν απόθεμα οι γιατροί τους και τους έδωσαν οπότε και άλλοι γιατροί το θεωρούν οκ...

56 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# Παρ Νοε 29, 2013 11:54 am

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου καλησπέρα...Τί κάνετε;

Μου λείψατε και ελπίζω να είστε όλες καλά.Εγώ έτσι και έτσι...Έφυγα ξαφνικά γιατί προέκυψε ένα πολύ σοβαρό-οικογειακό πρόβλημα.Δυστυχώς δεν είχα το κινητό μαζί με το ίντερνετ που έχω αποθηκευμένους τους κωδικούς και δε μπορούσα να μπώ.Γύρισα πίσω στο σπιτάκι μου σήμερα.Είμαι αρκετά κουρασμένη γι' αυτό και θα μπώ αύριο να μιλήσουμε.Η μικρή μου μια χαρούλα είναι,μεγαλώνει και την είχα παρηγοριά όλες αυτές τις μέρες.Ευτυχώς πλέον όλα καλά.Φιλιά πολλά και τα λέμε αύριο...Καληνύχτα Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 3 417472  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 3 417472  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 3 417472  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 3 417472  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 3 417472 

57 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# Παρ Νοε 29, 2013 12:20 pm

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επιτέλους Ντίνα! Τουλάχιστον τώρα όλα είναι καλά. Θα περιμένουμε αύριο νέα σου. Πολλα φιλιά  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 3 417472 

Σοφία, το φάρμακο που σου είπε ο γιατρός δεν ανακλήθηκε επειδή είναι επικίνδυνο. Κάθε τόσο τα σταματάνε για να βγάλουνε στην αγορά κάποιο άλλο. Τουλάχιστον έτσι μου έχουν πει κάποιοι γιατροί που ρώτησα...

Βίκυ σούπερ η κοιλίτσα μπροστά στο δέντρο. Όπως και της Βασούλας Smile 

Θέλω κι εγώ να στολίσουμε! Μάλλον θα το κάνουμε αυτές τις μέρες Smile 



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mariameint στις Παρ Νοε 29, 2013 12:23 pm, 1 φορά

http://www.something-special.gr

58 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# Παρ Νοε 29, 2013 12:21 pm

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλα βρε Ντίνα και μας έλειψες!!!!!!!Λέμε που είναι αυτό το κορίτσι....Ελπίζω όλα να ειναι καλά τώρα...Άντε περιμένουμε νέα σου αύριο...

59 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# Παρ Νοε 29, 2013 12:37 pm

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ντίνα επιτέλους!!! Το καλό είναι ότι τώρα όλα είναι καλά και κυρίως ότι είσαι καλά εσύ και η ζουζούνα σου!! Περιμένουμε νέα σου αύριο!! Φιλάκια πολλά και καλή ξεκούραση!!!

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ντινακι λιγο ακομα να αργουσες θα στον εκλεβα τον γαμπρο !! Razz  ανυσηχησαμε βρε !! ελπιζω ολα να ειναι καλα τωρα !!

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoulagal έγραψε:ντινακι λιγο ακομα να αργουσες θα στον εκλεβα τον γαμπρο !! Razz   ανυσηχησαμε βρε !! ελπιζω ολα να ειναι καλα τωρα !!
Very Happy Very Happy Very Happy

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια καλησπερα!εγω βγηκα σημερα με την κουμπαρα και κατι αλλες φιλες και περασαμε σουπερ!ηθελα να πιω μισο ποτηρακι ημιγλυκο το τραβουσε με το κρυο αλλα τι να κανεις.. ατιμο ζαχαρο!Ελπιζω να μην το μετανιωσω την Τεταρτη που εχω γιατρο!Αλλα εχω πολυ καλη διαθεση κ καλο προαισθημα !!

Ντινα κοριτσι μου μας ανησυχησες!Μια χαρα η ζουζουνα σου μια χαρα κ εσυ.Περιμενουμε μολις μαζεψεις δυναμεις τα νεα σου!

gallida έγραψε:Κορίτσια πήρα το γιατρό επειδή έχω πονάκια και μου είπε να πάρω yutopar.Φοβάμαι όμως, διάβασα ότι το φάρμακο αυτό δεν είναι ασφαλές και έχει αποσυρθεί από τα φαρμακεία....Crying or Very sad Crying or Very sad 
Σοφια εχει ανακληθει και το ψαχνουμε ολες οσες εχουμε συσπασεις ειτε πετρωματα ειτε πονους περιοδου σαν τρελες!
εμενα μου εδωσε ενα κουτι η γιατρος μου κ σε 2 βδοαμδες ο τραχηλος πηγε απο 2 εκ σε 3εκ.κ τωρα ψαχνω και δν βρισκω!!Ειναι αυτο που ειπε η Μαρια δεν ανακληθηκε λογω προβληματος αλλα για να βγει κατι καινουργιο στην θεση του.

Τι ανησυχεις κ στεναχωριεσαι τοσο ευκολα? Αφου στο συστησε ο γιατρος σου λες να μην ξερει
??

φιλακια κ καλυνηχτες σε ολες τις φουσκωμενες κοιλιτσες!!

63 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# Παρ Νοε 29, 2013 10:23 pm

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα!καουρες πρωι πρωιTwisted Evil ειμαι ξυπνια απο τις 6 και εφτασα σε σημειο απο τις καουρες να κανω εμετο.δεν αντεχονται αλλο....και κατι αλλο ρε κοριτσια δεν ξερω αν το εχει καμια.ποναω πολυ στα ποδια μου ψηλα ακριβως κατω απο το .... λες και εχω κανει γυμναστικη.μου ειπαν οτι ειναι φυσιολογικο γιατι ανοιγει το σωμα.εσεις εχετε τετοιους πονους?

64 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# Σαβ Νοε 30, 2013 12:47 am

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑλημεραα κι αααπο μενα επισης με πολλες καουρες. Πινει καμια σιμεκο?

Κωσταντινα μου μηπως εκανες ζουζουνιες με τον αντρουλη σου εχθες και πιαστηκες ?  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 3 215994 

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερουδια κοριτσια!!!! πως ειστε;; καουρες πρωι πρωι βρε κωνσταντινακι;; το χειροτερο νομιζω.....βασουλα κ εσυ καουρες;; εγω μερικες φορες νιωθω..πολυ σπανια...
ΝΤΙΝΑΚΙ welcome back.. ελπιζω να εισαι καλα τωρα!!!
η ΙΟΛΗ μας ξεχασε;;;;;;

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!
Kate καλά έκανες και βγήκες! Φτιάχνει η διάθεση έτσι! Εντάξει βέβαια μην το παρακάνεις μέχρι να πας στο γιατρό να δεις πως πάει αλλά που και που καλά είναι Smile
Υπομονή κορίτσια με τις καούρες...και εγώ ξύπνησα νωρίς σήμερα γιατί ο μικρός μου έκανε επίθεση στο στομάχι...και σηκώθηκα να κάνω βόλτες στο σπίτι να κατέβει από το στομάχι μου! Ε και μετά δεν βολευόμουν να ξανακοιμηθώ...
Καλό Σάββατο να έχουμε όμορφες κοιλίτσες Smile

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα.
Εμένα τώρα τελευταία έχει αρχίσει να με ψιλοενοχλεί και το πρωινό γαλατάκι με τα δημητριακά. Κάνω υπομονή και αν δεν μου περάσει τρώω το ξινόμηλό μου. Αντιόξινα δεν έχω πάρει ποτέ.
Σε λίγο θα πάμε την Ορσία στα πεθερικά μου και θα στολίσουμε και εμείς το δέντρο Smile 

Κωνσταντίνα, 2 φίλες μου που το είχαν πάθει αυτό στον 8ο μήνα ήταν επειδή είχαν έλλειψη ασβεστίου. Αν δεν παίρνεις χάπι, ή πάρε ή αύξησε τα γαλακτοκομικά. Βέβαια ρώτα και τον γιατρό σου πρώτα.
Εγώ έχω λίγες μέρες που μετά από λίγη ώρα καθισιού, μόλις σηκωθώ να περπατήσω, έχω πόνο στην βουβωνική χώρα, σαν να μου έχεις δώσει κλωτσιά στο... και να με πονάει το κόκκαλο.
Κάνω αυτό για το ασβέστιο και μπορώ να πω οτι έχει μειωθεί λίγο (τις πρώτες μέρες ο πόνος ήταν συνεχόμενος ενώ τώρα μια στο τόσο). Αν συνεχίσει όμως θα πάρω την γιατρό μου τηλέφωνο.

http://www.something-special.gr

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Μαράκι Smile
Εμένα με πονάει καμιά φορά ο προσαγωγός μου και μου έχει πει η γιατρός ότι μπορεί ο πόνος χαμηλά (δεξιά ή αριστερά) να αντανακλά και στον προσαγωγό ή στη μέση. Οπότε το έχω συνδυάσει έτσι...

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ vasoula τι ζουζουνιες?εχουμε 2 μηνες να ακουμπησουμε ο ενας τον αλλον!απαγορευεται λογω τραχηλου οχι μονο το σεξ αλλα οτιδηποτε μπορει να με ερεθισει και πραγματικα μας εχει λειψει και στους δυο παρα πολυ...καθε πρωι εχω καουρες αλλα μιλαμε για πολυ εντονες και παιρνω συνεχεια αντιοξινα και σημερα ειπα δεν θα παρω θα το καταπολεμησω ετσι αλλα τελικα...μαρακι αυτο που λες με το ασβεστιο ισως να εχεις δικιο γιατι λογω τραχηλου μου το εκοψε ο γιατρος το ασβεστιο και τωρα τελευταια εχω κοψει και τα γαλακτοκομικα οποτε πρεπει να τα αρχισω παλι!

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΙΟΛΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ????????????

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφου αναφερατε το σεχ να πω κ εγω τι μου ειπε ο γιατρος..πως οταν μπω στον μηνα μου κομμενο..τελειως.....γτ;; αν κ οι παλιες ελεγαν οτι οταν κανεις τον τελευταιο μηνα ερχεται πιο γρηγορα ο τοκετος..το ειπα αυτο στο γιατρο κ γελασε...απαντηση δε πηρα...

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω ξερω οτι μας το απαγορευσε οπως ειπε γιατι προκαλει συσπασεις!οταν διεγειρεται η γυναικα η μητρα αρχιζει να συσπαται και ειδικα οταν ερχομαστε σε οργασμο αυτοι οι σπασμοι ειναι συσπασεις στη μητρα και οσες κανετε σεξ θα δειτε οτι εκεινη την στιγμη η κοιλια πετρωνει.γιαυτο τον λογο ο γιατρος μου δεν με αφηνει με οποιονδηποτε τροπο να ερθω σε οργασμο.αλλα ρε ματινακι τι αγχωνεσαι για 1 μηνα?σιγα!τι να πουμε και εμεις....

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερες..!
Ειρηνη η αληθεια ειναι οτι δεν κρατιεμε κ εφοσον μου ειπε κ αυτη να βγαινω δεν κρατιεμαι ακομα περισσοτερο αλλα θα δουμε την Τεταρτη.... κοντη γιορτη που λενε αν επρεπε ή δεν επρεπε Rolling Eyes 

konstadinade έγραψε:ατο εκοψε ο γιατρος το ασβεστιο και τωρα τελευταια εχω κοψει και τα γαλακτοκομικα οποτε πρεπει να τα αρχισω παλι!
Τι σχεση εχει ο τράχηλος με το ασβεστιο και δεν σε αφηνει?
Εγω τρωω 3 μερίδες γαλακτοκομικα , εκτος απο γαλα (των 500mg περιπου) την ημερα και ενα χαπι των 500mg.

Ασε που αυξήθηκε ο τραχηλος γιατι ξεκίνησα ασβεστιο σε χαπια απο την ημέρα που ξαπλωσα,
μεχρι τοτε ετρωγα 5-7αμυγδαλα ωμά αλλα μου τα κοψε η διαβητολογοςEmbarassed 

Επισης κ εμεις σεξ γιοκ.. μετα την μειωση τραχηλου κ μεχρι να γεννησω ΤΙΠΟΤΑ. Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 3 534787 . υπομονη...

Μαρακι τι ωραια που θα στολισετε δεντρο,ψηνω τον αντρα να το κατεβασει αυριο και σιγα σιγα να στολισουμε

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kate ο γιατρος λεει η μαγνησιο η ασβεστιο οχι και δυο μαζι και επειδη επρεπε να παρω μαγνησιο για τις συσπασεις μου εκοψε το ασβεστιο.εχω ακουσει ομως οτι οι μισοι γιατροι λενε ετσι και οι αλλοι μισοι αλλιως ομως εγω πρεπει να ακουσω τον δικο μου..

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βλεπω οι περισσοτερες πικρα με το θεμα σεχ.. Και που και που θα γεννησουμε παλι θα περιμενουμε κανενα μηνα ...  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 3 534787 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις