Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάντως και εγώ παίρνω μαγνήσιο και ασβέστιο...το έχω ξαναακούσει ότι κόβουν το ασβέστιο όταν δίνουν μαγνήσιο αλλά ο κάθε γιατρός λέει τα δικά του όντως...

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χμμ κατάλαβα αρά μάλλον κ σε μένα ίσως να το κόψει γιατί τα yutopar μου τελειώνουν δεν βρίσκει ούτε η γιατρός μου ουτε εγώ σε οσα φαρμακεία κ να εψαξα κ θα μου δωσει μαγνησιο φανταζομαι για τις συπασεις

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια εγώ και στην Ορσία και τώρα, καθόλου σεξ στην εγκυμοσύνη. Ενώ ήμουν τυχερή και δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα, ο σύζυγος δεν θέλει με τίπορα. Συν 2 μήνες μέχρι να σαραντήσω, μιλάμε για αποχή περίπου 9-10 μήνες την φορά Sad 
Άσε που πόναγα πολύ στις επαφές λόγω ξηρότηρας του κόλπου μέχρι και 5 μήνες μετά τη γέννα, οπότε τότε δεν πολυήθελα εγώ. Αν μου ξανασυμβεί αυτή τη φορά θα ζητήσω λιπαντικό απο την γιατρό μου.

Πάντως όσες δεν παίρνεται ασβέστιο σε χάπι, αυξήστε λίγο τα γαλακτοκομικά γιατί στο 3ο τρίμηνο μας ξεζουμίζουν τα μωρά λόγω κατασκευής σκελετού. Και το μπρόκολο είναι πολύ καλή πηγή.

http://www.something-special.gr

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariameint έγραψε:Κορίτσια εγώ και στην Ορσία και τώρα, καθόλου σεξ στην εγκυμοσύνη. Ενώ ήμουν τυχερή και δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα, ο σύζυγος δεν θέλει με τίπορα. Συν 2 μήνες μέχρι να σαραντήσω, μιλάμε για αποχή περίπου 9-10 μήνες την φορά Sad 
Άσε που πόναγα πολύ στις επαφές λόγω ξηρότηρας του κόλπου μέχρι και 5 μήνες μετά τη γέννα, οπότε τότε δεν πολυήθελα εγώ. Αν μου ξανασυμβεί αυτή τη φορά θα ζητήσω λιπαντικό απο την γιατρό μου.

Πάντως όσες δεν παίρνεται ασβέστιο σε χάπι, αυξήστε λίγο τα γαλακτοκομικά γιατί στο 3ο τρίμηνο μας ξεζουμίζουν τα μωρά λόγω κατασκευής σκελετού. Και το μπρόκολο είναι πολύ καλή πηγή.
εχει το μπροκολο ασβεστιο μαρακι?? και το χω τσακισει τελευταια ... !

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγω παιρνω και ασβεστιο και μαγνησιο...μαρακι ετσι μου ειπε κ μενα ο γιΑΤΡΟς...μετα την γεννα μπορει να εχουμε αποχη και 4-5 μηνες...ελπιζω οχι!!!χεχε
βασουλα προσεξε με το μπροκολο να το καθαριζεις καλα

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι Βασούλα. Το μπρόκολο είναι από τις κρυφές πηγές ασβεστίου. Περιέχει περίπου 1.400 στα 100 γρ. Αφού το έχεις τσακίσει είσαι μια χαρά Smile 
Και εγώ όλο μπρόκολο και κουνουπίδι είμαι αλλά είπα να αρχίσω να παίρνω και από 1 χάπι ασβέστιο.

http://www.something-special.gr

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμένα πάλι δεν μ'αρέσει ούτε το μπρόκολο ούτε το κουνουπίδι...οπότε σίγουρα δεν το κόβω το χαπάκι του ασβεστίου! Τουλάχιστον καθιέρωσα τον τελευταίο καιρό και πίνω 1 ποτήρι γάλα την ημέρα! Γιατί αν σκεφτείς ότι ο μικρός είναι 3 εβδομάδες πιο μπροστά στο ύψος σίγουρα καταναλώνει πολύ ασβέστιο!! Razz

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κοιλίτσες!Τι κάνετε?

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kate_85 έγραψε:κοριτσια καλησπερα!εγω βγηκα  σημερα με την κουμπαρα και κατι αλλες φιλες και περασαμε σουπερ!ηθελα να πιω μισο ποτηρακι ημιγλυκο το τραβουσε με το κρυο αλλα τι να κανεις.. ατιμο ζαχαρο!Ελπιζω να μην το μετανιωσω την Τεταρτη που εχω γιατρο!Αλλα εχω πολυ καλη διαθεση κ καλο προαισθημα !!

Ντινα κοριτσι μου μας ανησυχησες!Μια χαρα η ζουζουνα σου μια χαρα κ εσυ.Περιμενουμε μολις μαζεψεις δυναμεις τα νεα σου!

gallida έγραψε:Κορίτσια πήρα το γιατρό επειδή έχω πονάκια και μου είπε να πάρω yutopar.Φοβάμαι όμως, διάβασα ότι το φάρμακο αυτό δεν είναι ασφαλές και έχει αποσυρθεί από τα φαρμακεία....Crying or Very sad Crying or Very sad 
Σοφια εχει ανακληθει και το ψαχνουμε ολες οσες εχουμε συσπασεις ειτε πετρωματα ειτε πονους περιοδου σαν τρελες!
εμενα μου εδωσε ενα κουτι η γιατρος μου κ σε 2 βδοαμδες ο τραχηλος πηγε απο 2 εκ σε 3εκ.κ τωρα ψαχνω και δν βρισκω!!Ειναι αυτο που ειπε η Μαρια δεν ανακληθηκε λογω προβληματος αλλα για να βγει κατι καινουργιο στην θεση του.

Τι ανησυχεις κ στεναχωριεσαι τοσο ευκολα? Αφου στο συστησε ο γιατρος σου λες να μην ξερει
??

φιλακια κ καλυνηχτες σε ολες τις φουσκωμενες κοιλιτσες!!
Στο fb που είμαι στην ομάδα του Παπανικολάου αυτός είναι κάθετος ότι βοηθάει μόνο για 48 ώρες. Επίσης στο νετ βρήκα να γράφεται ότι ανακλείται επειδή τα οφέλη δεν είναι περισσότερα από τα αρνητικά...Crying or Very sad 

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφια κοριτσι μου εαν καραφερεις και βρεις yutopar και αποφασισεις να μην τα παρεις πες μου να παω να τα παρω εγω Very Happy 

Εμπιστευομαι την γιατρο μου κ εφοσον μου ειπε να τα παρω τα πηρα, στην τελικα μαζεψε οσα μπορουσε απο πρωην πελατισσες της κ μας τα δινει τζαμπα σε οσες κρινει οτι τα χρειαζομαστε και εχει διαφορετικη αποψη για την ανακληση τους κ την πιστευω.

Τωρα για τις 48 ωρες πρωτη φορα το ακουω και δεν το πιστευω κιολας
Εγω παιρνω εδω και 3 βδομαδες 2 χαπια την ημερα λογω των συσπασεων αλλες παιρνουν 1 χαπι καθε 3-4ωρες για 3 μηνες συνεχομενα και καταφεραν κ γεννησαν μετα την 34 βδομαδα...

Πραξε οπως νιωθεις,
αλλα εαν βρεις καποιο φαρμακειο που να εχει σε παρακαλω στειλε μου πμ να στειλω τον αντρα μου να παρει

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειρηνη να σου πω ουτε εμενα μου αρεσε μπροκολο και κουνουπιδι αλλα στην εγκυμοσυνη εχουν αλλαξει κατα πολυ οι διατροφικες μου συνηθειες ... δεν ετρωγα σχεδον τπτ και τρωω σχεδον τα παντα Razz  το κουνουπιδι συνεχιζω να ην το τρωω παντως !

ματινα τελευταια φορα που εφαγα εσενα και το σκουληκι σκεφτομουν και το ξεψαχνηζα το μπροκολο χιχιχιχι

εσεις τρωτε κανενα φαγητο τωρα που δεν θελατε ουτε να το μυρισετε προ εγκυμοσυνης??

87 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# Σαβ Νοε 30, 2013 10:12 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βασούλα η αλήθεια είναι ότι δεν έχω δοκιμάσει μπρόκολο τώρα στην εγκυμοσύνη! Λες να μου άρεσε? Razz
Εγώ δεν έχω αλλάξει διατροφικές συνήθειες...ότι έτρωγα τρώω...

88 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# Σαβ Νοε 30, 2013 10:17 am

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ και τις 2 φορές τρώω ότι έτρωγα. Βασικά τρώω τα παντα εκτός από εντόσθια και όστρακα (τα οποία ούτως ή άλλως απαγορεύονται στην εγκυμοσύνη). Δεν μου εχει τύχει όμως να μην θελω κάτι. Απλα καποια μου φέρνουν καούρες πιο εύκολα Rolling Eyes 

http://www.something-special.gr

89 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# Σαβ Νοε 30, 2013 10:44 am

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λες ειρηνακι?? μια δοκιμη θα σε πισει !! Very Happy χαχαχχα εγω παντως τρωω μπροκολο φασολακια και γιαουρτι που ουτε να τα μυρισω δεν ηθελα προ εγκυμοσυνης !!! ιδικα μπροκολο δεν ειχα φαει ποτε μου, και οποτε εφτιαχνε η μανα μου εφευγα απ το σπιτι γτ δεν αντεχα να το μυριζω αχαχαχαχ μαρια εχω εφαγα γιαλιστερες 2 φορες στο πρωτο τριμηνο ευτυχως δεν επαθα τπτ  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 4 328109  αλλα τα λατρευω τα οστρακοειδη !!

90 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# Σαβ Νοε 30, 2013 11:04 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπα Βασούλα δεν με τραβάει να το δοκιμάσω καν το μπρόκολο! Smile
Εντάξει όλα αυτά που λένε ότι δεν κάνει να φάμε λογικά δεν θα πάθουμε κάτι αν τα φάμε απλά καλό είναι για σίγουρα να τα αποφεύγουμε!

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσάκια!!!!Τώρα μπήκα και γω να σας διαβάσω λίγο...Εγώ από φαγητά δεν μπορώ να φάω κρέας(μόνο αν είναι κανένα εντελώς στεγνό κρέας) σάλτσα ντομάτα κάποιες φορές με αηδιάζει κάποιες όχι (κυρίως στην αρχή της εγκυμοσύνης με αηδίαζε περισσότερο) και έφαγα σπανακόρυζο και λαχανόριζο που ειδικά το 1ο ούτε να το μυρίσω δεν μπορούσα προ εγκυμοσύνης....Το μπροκολάκι το τιμώ και γω δεόντως...Σήμερα το συνδύασα με ψητές σαρδελίτσες!!!

92 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# Σαβ Νοε 30, 2013 10:46 pm

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!!!! Διάβασα όλα τα νέα σας, χθες λείπαμε με τον αντρούλη μου και σήμερα βρήκα χρόνο να μπω!!!
Ντίνα γουελκαμ μπακ!!! SmileΕύχομαι να είναι όλα καλά τώρα!!!! Smile

Κορίτσια εγώ με την καμπύλη δεν έχω καλά νέα, έκανα αυτή των 50 γρ., και είχα 89 στην αρχη, και 187 στη 1 ωρα. Λογικο, αφου ειχα τσακισει τα γλυκα τοσο καιρο σαν τη χαζη Crying or Very sad 
Τωρα περιμενω την Τεταρτη που θα παω γιατρο να δω τι θα μου πει, προς το παρον κομμενη η ζαχαρη και κοιταω να τρωω λιγο υγιεινα, kate εσυ τι σου εχει πει να τρως?
Κατα τα αλλα καλα, Κυριακη σημερα, σπιτακι και ζεστουλα! Smile
Την Παρασκευη πηγα τζαμπο, πήρα μερικα στολίδια και στόλισα λίγο το σπιτι αλλά θέλει κι άλλα για να δειξει!

Απο φαγητά που λέτε, εγώ θέλω πιο πολύ ψάρι που δεν το ήθελα πριν, ιδίως με τραβάει το τηγανητό πολύ. Στο πρώτο τρίμηνο δεν ήθελα το κρέας το χοιρινό και το μοσχαρίσιο, τωρα το τρώω αλλά και πάλι δεν είναι οτι με τραβαει ιδιαιτερα. Επισης θελω να τρωω οσπρια πιο πολυ αλλα δεν θελει ο αντρας μου...
Με το θεμα σεξ μια απο τα ιδια, οπως λεει η Μαρια δεν θελει ο αντρας μου...υπομονη...κι εγω το μετα σκεφτομαι οτι θα περασει και κανας μηνας μετα!!! Rolling Eyes 

93 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# Κυρ Δεκ 01, 2013 12:02 am

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kate_85 έγραψε:Σοφια κοριτσι μου εαν καραφερεις και βρεις yutopar  και αποφασισεις να μην τα  παρεις πες μου να παω να τα παρω εγω Very Happy 

Εμπιστευομαι την γιατρο μου κ εφοσον μου ειπε να τα παρω τα πηρα, στην τελικα μαζεψε οσα μπορουσε απο πρωην πελατισσες της κ μας τα δινει τζαμπα σε οσες κρινει οτι τα χρειαζομαστε και  εχει διαφορετικη αποψη για την ανακληση τους κ την πιστευω.

Τωρα για τις 48 ωρες πρωτη φορα το ακουω και δεν το πιστευω κιολας
Εγω παιρνω εδω και 3 βδομαδες 2 χαπια την ημερα λογω των συσπασεων αλλες παιρνουν 1 χαπι καθε 3-4ωρες για 3 μηνες συνεχομενα και καταφεραν κ γεννησαν μετα την 34 βδομαδα...

Πραξε οπως νιωθεις,
αλλα εαν βρεις καποιο φαρμακειο που να εχει σε παρακαλω στειλε μου πμ να στειλω τον αντρα μου να παρει
Εσύ έκανες καρδιοτοκογράφο και είδες τις συσπάσεις? Εγώ χτες δεν πόνεσα καθόλου, περιμένω την Τρίτη να πάω στο γιατρό.
Εμένα μου είχε πει να αγοράσω ένα πακέτο στην αρχή της κύησης να βρίσκεται οπότε μου βρίσκεται.

Καλό μήνα κιόλας!Μπήκε ο ωραιότερος μήνας του χρόνου!

94 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# Κυρ Δεκ 01, 2013 12:03 am

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα στις κοιλίτσες!!!!!Πρεπει να μαι η μονη που κανει ζουζουνιες ακομα?!με προσοχή εντάξει οχι ακροβατικα..χαχαχα!!!!!αλλα το μετα το σκέφτομαι άραγε πως να ειναι....

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Leda Leda έγραψε:Καλημέρα στις κοιλίτσες!!!!!Πρεπει να μαι η μονη που κανει ζουζουνιες ακομα?!με προσοχή εντάξει οχι ακροβατικα..χαχαχα!!!!!αλλα το μετα το σκέφτομαι άραγε πως να ειναι....

καλημερα ληδουλα!!! και εμεις σεκσςςςςςςςς το ευχαριστιομαστε να μην σου πω κ καλυτερα απο πριν....χεχε...παλι καλα εμενα ο αντρουλης δεν εχει προβλημα..οποτε ειμαστε κομπλε...αφου κ στο γιατρο που παω ρωταει τον αντρουλη..κανετε σεκςς η σε παρατησε;; καντε τωρα γιατι απο τελος του μηνα στοπ και μετα την γεννα για οσο παρει την ματινα.. εγω παντως κοριτσια θα κανω κ στον μηνα μου..σιγααα....τι προβλημα να υπαρχει;; δεν ειπα και συνεχεια αλλα εστω μια φορα την εβδομαδα

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς πάλι μισή φορά κάναμε σε όλη την εγκυμοσύνη....πω πω...
λίγο ο φόβος με τον τράχηλο, λίγο επειδή πιάσαμε με πρόκληση....μόνο παιχνιδάκια κάνουμε...

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
gallida έγραψε:Εμείς πάλι μισή φορά κάναμε σε όλη την εγκυμοσύνη....πω πω...
λίγο ο φόβος με τον τράχηλο, λίγο επειδή πιάσαμε με πρόκληση....μόνο παιχνιδάκια κάνουμε...

ναι γαλλιδουλα εσυ καλυτερα να προσεχεις!!!!!

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α!τουλαχιστον υπάρχουν κι άλλες!!!γιατι καμία φορά λέω λες να μην κανει?!ντρεπομαι και λίγο με τον άντρα μου λέω θα σκέφτεται "καλα αυτη με την κοιλιά τούμπανο θελει και σεξ?" αλλα ο γλυκουλης μου πάντα μου δείχνει πως με θελει....εντάξει τα κορίτσια που εχουν θέμα με τραχήλου εννοείται πως δεν....και τα παιχνιδακια μια χαρα ειναι!!!!

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερεςςς... καλα δεν ντρεπεστε λιγακι??? τι τα λετε να ζηλεουμε??? Razz  Razz 

100 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #6# Κυρ Δεκ 01, 2013 1:22 am

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoulagal έγραψε:καλημερεςςς... καλα δεν ντρεπεστε λιγακι??? τι τα λετε να ζηλεουμε??? Razz  Razz 
Χαχαχα!!!!!καλα μη φανταστείς γιατι και μεις είμαστε σε απόσταση...οποτε βρισκόμαστε μονο....καλημέρα!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις