Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
59 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 59 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλες κούκλες μου!Ελπίζω όλες να είστε καλά και να περάσετε καλύτερα αυτές τις άγιες μέρες!!Εμένα πρωί πρωί με επισκέφτηκε η κυρία πιστή στο ραντεβού της αλλά δεν θα της περάσει!!Εγώ εδώ τριγύρω θα είμαι!!Σε όποιες δεν μπουν να ευχηθώ από τώρα υγεία αγάπη και αμέτρητες στιγμές και χαμόγελα με αγαπημένα πρόσωπα!

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula1 έγραψε:Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλες κούκλες μου!Ελπίζω όλες να είστε καλά και να περάσετε καλύτερα αυτές τις άγιες μέρες!!Εμένα πρωί πρωί με επισκέφτηκε η κυρία πιστή στο ραντεβού της αλλά δεν θα της περάσει!!Εγώ εδώ τριγύρω θα είμαι!!Σε όποιες δεν μπουν να ευχηθώ από τώρα υγεία αγάπη και αμέτρητες στιγμές και χαμόγελα με αγαπημένα πρόσωπα!

χρόνια πολλά vasoula μου εύχομαι να περάσεις τέλεια στις γιορτές!!!!και εσύ σαν και εμένα εγώ πάντα αδιαθετώ στο τέλος του χρόνου βρε παιδί μου πάντα την πρωτοχρονιά είμαι αδιάθετη αφού παρακαλάω καμιά φορά να αργήσει η άτιμη όπως τώρα που θα πάω ταξίδι αλλά σιγά μη μου κάνει το χατίρι Razz Razz Razz 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βασουλα μου......ηρθε παλι η παλιορουφιανα εεεε;;; Twisted Evil Twisted Evil 
δεν πειραζει....παμε δυνατα για τον επομενο μηνα!!
πιστη, υπομονη και επιμονη κοριτσια!!!
 Wink Wink Wink Wink 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατερινουλα μου τι τελεια να σου λενε τα καλαντα τα μικρα!!!εμεις εδω που μενουμε δεν ερχονται γτ ειμαστε εξω απο το χωριο  Sad 
ευχαριστω και ανταποδιδω  santa  γρηγορα με θετικο αποτελεσμα στην κοιλιτσα!!!

μαρακι μου θα βαλεις ψαρι στο φουρνο??μονο που το λες ανατριχιαζω  Laughing Laughing Laughing Laughing 
επισης κοπελα μου με το καλο να κρατησουμε τα σπορινια μας!!!

βασουλα μου,δε μασαμε και προχωραμε γερα!!!   Very Happy 

αμαν ρε ποπακι μου αυτο το στομαχι!!!
εγω πηρα τα βραχιολια..εχω ενα σε καθε καρπο και τι να σου πω,ειμαι φανταστικη!!!απ΄οτι φαινεται δεν κανουν κατι  Rolling Eyes 

λοιπον σας αφηνω να προσπαθησω να καθαρισω το σπιτι μου μπας και το βρουν τα Χριστουγεννα καθαρο!!!  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing  (που δεν νομιζω)



Καλά Χριστούγεννα σε ολες και η Υγεία να μας ακολουθει και εμας και ολον τον κοσμο!!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πριν απο λιγο ενιωσα χαμηλα στην κοιλια μου κατι σαν μια φουσκα που εσκασε.το εντερο μου λετε να ειναι η να ενιωσα το μωρο?νωρις δεν ειναι?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:πριν απο λιγο ενιωσα χαμηλα στην κοιλια μου κατι σαν μια φουσκα που εσκασε.το εντερο μου λετε να ειναι η να ενιωσα το μωρο?νωρις δεν ειναι?



μαρακι μου μακαρι να ειναι το νινακι σου!!αν και νομιζω οτι ειναι πολυ νωρις, εχω ακουσει οτι γυρω στις 16-18 βδομαδες το νοιωθουμε.

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
Τι κάνετε?χρονια πολλα!
Εγω για καφέ με τον αντρουλη κ την επισκεπτρια από Ελλάδα! Κατά τα αλλα βαρεμάρα μερα που είναι!
Μαρακι όντως ειναι νωρίς να νοιώσεις το μωράκι, λένε αναλόγως αν ΕΙΣΑΙ αδύνατουλα ισως το καταλάβεις νωρίτερα. Αλλα στις αρχές ειναι λίγο περίεργα γιατί πολλές φορές αισθάνεσαι κάτι κ τελικα ειναι το έντερο χαχααα...κ εγω λεω στα κιλά που βρίσκομαι πιστεύω πριν τον 5ο δε θα το νοιώσω!!χαχαχχαχαα!!κ ειναι πολύ ζωηρό ΚΟΡΙΤΣΙΑ εχθες να μας ταλαιπώρησε λίγο μέχρι να γύρισει κ να δει ο γιατρός,όλο κωλαράκι μας έδειχνε κ χοροπηδουσε!πλάκα είχε!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρονια Πολλα σε ολα τα κοριτσια!!!

Αννουλα, Βασουλα, Κατερινες, Σοφιες, Ειρηνη,Ποππακι να περασετε υπεροχα Χριστουγεννα no matter what! I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ;;;  Sad 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="mhtsaina"]Κι εγώ;;;  Sad [/quote


ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked 

Μητσαινααα!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 648530 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 648530 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 648530 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 648530 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 648530 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 648530 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 648530 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 648530 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 648530 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 648530 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 648530 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 648530 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 648530 
Χρόνια Πολλά σε όλες μας, να βγουν οι ευχές μας αληθινές! Lillybell  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 
Και στο ροδακινάκι άλλα τόσα!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια μου γλυκά!!Τι κάνετε?Εγώ πήρα ντεπονάκι έπεσα σε νιρβάνα πριν λίγο ξύπνησα..

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσαρες μου γλυκες και ομορφες!!!!!μπηκα να σας ευχηθω....
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 648530 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 648530 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 648530 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 648530 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 648530 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 648530 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 648530 
Να εχετε οοοολλλλεεεεεεεςςςςςςςςςςς καλα χριστουγεννα,με υγεια πανω απο ολα ολα ολα,να ειστε παντα ευτυχισμενες και να ειστε γεματες αγαπη και να εχετε διπλα σας ανθρωπους που σας αγαπουν και σας νοιαζονται!!!!
Σας ευχομαι μεσα απο την καρδια μου,οτι επιθυμειτε να σας ερθει!!!

Οι εγκυουλες μας με το καλο και με εναν πονο να κρατησουν τα μωρακια τους αγκαλιτσα!!! I love you 
Οι μανουλες να καμαρωσουν τα παιδακια τους οπως επιθυμουν,και να τις κανουν περηφανες καθε μερα με τις πραξεις τους!!!! I love you 
Οι ''γυναικαρες'' εδω της τρελοπαρεας μας ευχομαι να μας ερθει ενα γερο καψουροσπορινι στην κοιλιτσα μας και να μας παρει τα μυαλα!!!!! I love you 

αυτααααααα.......και παλι χρονια πολλα καλες γιορτες με υγεια  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 


Υ.Γ.λιγακι καθυστερημενα,ποπακι μου χρονια σας πολλα!!!να τα εκατοστησετε!!!!Οτι επιθυμειτε!!!Με το καλο να κρατησετε το καψουρομωρακι σας αγκαλιτσα,με εναν πονο!!!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατερινιω μουυυυυυυυυυυ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 πολυ χαρηκα που ειδα ποστ σου!!σου ευχομαι μεσα απο τα βαθη τησ καρδιας μου να εχεις πολυ συντομα ενα υπεροχο και υγιη σπορακι στην κοιλιτσα!!!
μητσαινααααααα το ιδιο ακριβως ευχομαι και για σενα!!!!γρηγορα!!!!
κοριτσια μου το αξιζετε, θα γινεται υπεροχες μανουλες!!!!
και σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν η σκεψη μου ειναι μαζι σας. πιστεψτε με εγω που εχω περασει απο αυτο το δυσκολο μονοπατι σας καταλαβαινω απολυτα!!!

εγω κοριτσια μου την πατησα τελικα και με κολλησε ή αντρουλης ή η μανουλα. εχω τραχυ λαιμο και ξεροβηχα. οτι χειροτερο για την αποκολληση μου ή πιεση του βηχα. προσπαθω να το πνιγω και να πινω συνεχεια ζεστα με μελι για να μαλακωνει ο λαιμος. αυτο μου ελειπε τωρα!!
εννοειται πως ο πονοκεφαλος καλα κρατει καθε μερα!
υπομονη, που θα παει.....θα περασει το δυσκολο πρωτο τριμηνο.......
κοριτσακια μου ευχομαι να περασετε μια υπεροχη μερα χριστουγεννων!!!
φιλια σε ολες!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια μου,χρόνια πολλά με υγεία και αγάπη!!
Να χαιρόσαστε τις οικογένειες σας!!!


Καταρχήν εύχομαι να είστε όλες καλά!!
Έχω χαθεί από το φόρουμ αλλά κάθε φορά που μπαίνω μαθαίνω και μια εγκυμοσύνη.

Πρώτα για το Μαράκι μας,μετά για το Ποπάκι και τώρα για το Σοφάκι μας!!
Κορίτσια μου χαίρομαι τόσο πολύ για εσάς,εύχομαι μέσα απο τη ψυχή μου να πάνε όλα τέλεια και με το καλό να κρατήσετε τα μωράκια σας αγκαλίτσα.

Να κάνω λοιπόν και εγώ τις δικές μου προβλέψεις:

Μαράκι ( κοριτσάκι )
Ποπάκι ( αγοράκι )
Σοφούλα ( κοριτσάκι )

Αντε να μαθω γρηγορα και τα νεα των υπολοίπων!!!

Τώρα θα σας πω και τα δικά μου νέα!
στις 12 του μήνα απολύθηκα απο τη δουλειά μου και παίζει να ήμουν η πιο χαρούμενη απολυμένη που υπήρχε χαχαχα.
Την επόμενη μέρα έτρεχα στον οαεδ και στις τραπεζες να κανονισω τα καθεκαστα για το επιδομα και Σαββατο πρωι τα μαζεψα και ξεκινησαμε με τον αντρουλη μου μιας και ηταν κατω για πάνω.
Τωρα πια επισημα ειμαι κατοικος Ορεστιαδας!

Το σπιτακι εδω ειναι πολυ μικρο αλλα πηραμε την αποφαση μεσα στον χειμωνα να μην μετακομισουμε μιας και το καλοκαιρι βγαινει η πολυποθητη μεταθεση.
Οταν ηρθα ηταν σαν βομβαρδισμενο αφηστε τα!!
Τελη εβδομαδας ξεμπερδεψα με αυτο.
Αγορασαμε πλυντηριο,σιφινιερα(γιατι δεν ειχα που να βαλω τα δικα μου ρουχα) και κρεβατακι διπλο επιτελους μιας και εδω τη βγαζαμε στο μονο!
Αχ κοριτσια μου δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο πολυ αλλαξε το σπιτι.
Εγινε πολυ χουχουλιαρικο!

Τακτοποιησα και τα ντουλαπια της κουζινας με τα πραγματα,το εστρωσα κιολας και ολα κομπλε!
Εμεις δεν στολισαμε δεντρακι μονο ενα παραθυρο μιας και αν εμπαινε το δεντρο θα βγαιναμε εμεις απεξω χαχαχα.

Τωρα η καθημερινοτητα μου εδω κυλαει ηρεμα.
Ξυπναω να ξεπροβοδισω τον αντρουλη για δουλεια,ξεκιναω τις δουλιτσες,το μαγειρεμα,τρωμε μαζι,κοιμομαστε μαζι,ακομα δεν μπορω να το πιστεψω.

Βεβαια 2 εβδομαδες τωρα ταλαιπωρείτε με σπαστικη βροχιτιδα και τον εχει τρελανει ο βηχας.

Σημερα εχει υπηρεσια και μεθαυριο και την Κυριακη και απο Δευτερα κατεβαινουμε για 8 μερουλες Αθηνα.

Η θερμοκρασια εδω σημερα στους -1 με αρκετη ομιχλη!

Τωρα υποσχομαι πως θα τα λεμε σχεδον καθημερινα και παλι μιας και θα εχω απλετο χρονο!

Πολλά φιλιά σε όλες  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 379767 !!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρυσοβαλαντη Χρονια Πολλα αγαπη μου, πολυ ομορφα τα νεα σου!!! Δε μιλω βεβαια για την απολυση, αλλα μ'αρεσει που ακομα και μεσα απο αυτο το "κακο" εσυ βγαζεις κατι θετικο! Νομιζω αυτο ειναι το μυστικο....
Φιλια σε ολες! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:Χρυσοβαλαντη Χρονια Πολλα αγαπη μου, πολυ ομορφα τα νεα σου!!! Δε μιλω βεβαια για την απολυση, αλλα μ'αρεσει που ακομα και μεσα απο αυτο το "κακο" εσυ βγαζεις κατι θετικο! Νομιζω αυτο ειναι το μυστικο....
Φιλια σε ολες! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 

γλυκούλα μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ!
να χαίρεσαι την πανέμορφη οικογένεια σου,να έχετε πάνω απ'όλα υγεία & αγάπη μεταξύ σας.
είθε ο Χριστούλης να σας δίνει τα καλύτερα του αγαθά!!
φιλάκια πολλά!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια μου γλυκά χρόνια πολλά! Εύχομαι υγεία πάνω από όλα σ' εσάς και στις οικογένειες σας, να έχετε πάντα δίπλα σας και γύρω σας αγάπη και ζεστασιά!!! Εύχομαι επίσης μέσα από την καρδιά μου οι οικογένειες μας να μεγαλώσουν και να γεμίσουν με παιδικά γέλια! Να είμαστε καλά κοριτσάκια μου και να χαιρόμαστε αυτά που έχουμε!!! Φιλιά σε όλες σας, να περάσετε όμορφα κι αγαπησιαρικα!!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:Καλημέρα κορίτσια μου,χρόνια πολλά με υγεία και αγάπη!!
Να χαιρόσαστε τις οικογένειες σας!!!


Καταρχήν εύχομαι να είστε όλες καλά!!
Έχω χαθεί από το φόρουμ αλλά κάθε φορά που μπαίνω μαθαίνω και μια εγκυμοσύνη.

Πρώτα για το Μαράκι μας,μετά για το Ποπάκι και τώρα για το Σοφάκι μας!!
Κορίτσια μου χαίρομαι τόσο πολύ για εσάς,εύχομαι μέσα απο τη ψυχή μου να πάνε όλα τέλεια και με το καλό να κρατήσετε τα μωράκια σας αγκαλίτσα.

Να κάνω λοιπόν και εγώ τις δικές μου προβλέψεις:

Μαράκι ( κοριτσάκι )
Ποπάκι ( αγοράκι )
Σοφούλα ( κοριτσάκι )

Αντε να μαθω γρηγορα και τα νεα των υπολοίπων!!!

Τώρα θα σας πω και τα δικά μου νέα!
στις 12 του μήνα απολύθηκα απο τη δουλειά μου και παίζει να ήμουν η πιο χαρούμενη απολυμένη που υπήρχε χαχαχα.
Την επόμενη μέρα έτρεχα στον οαεδ και στις τραπεζες να κανονισω τα καθεκαστα για το επιδομα και Σαββατο πρωι τα μαζεψα και ξεκινησαμε με τον αντρουλη μου μιας και ηταν κατω για πάνω.
Τωρα πια επισημα ειμαι κατοικος Ορεστιαδας!

Το σπιτακι εδω ειναι πολυ μικρο αλλα πηραμε την αποφαση μεσα στον χειμωνα να μην μετακομισουμε μιας και το καλοκαιρι βγαινει η πολυποθητη μεταθεση.
Οταν ηρθα ηταν σαν βομβαρδισμενο αφηστε τα!!
Τελη εβδομαδας ξεμπερδεψα με αυτο.
Αγορασαμε πλυντηριο,σιφινιερα(γιατι δεν ειχα που να βαλω τα δικα μου ρουχα) και κρεβατακι διπλο επιτελους μιας και εδω τη βγαζαμε στο μονο!
Αχ κοριτσια μου δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο πολυ αλλαξε το σπιτι.
Εγινε πολυ χουχουλιαρικο!

Τακτοποιησα και τα ντουλαπια της κουζινας με τα πραγματα,το εστρωσα κιολας και ολα κομπλε!
Εμεις δεν στολισαμε δεντρακι μονο ενα παραθυρο μιας και αν εμπαινε το δεντρο θα βγαιναμε εμεις απεξω χαχαχα.

Τωρα η καθημερινοτητα μου εδω κυλαει ηρεμα.
Ξυπναω να ξεπροβοδισω τον αντρουλη για δουλεια,ξεκιναω τις δουλιτσες,το μαγειρεμα,τρωμε μαζι,κοιμομαστε μαζι,ακομα δεν μπορω να το πιστεψω.

Βεβαια 2 εβδομαδες τωρα ταλαιπωρείτε με σπαστικη βροχιτιδα και τον εχει τρελανει ο βηχας.

Σημερα εχει υπηρεσια και μεθαυριο και την Κυριακη και απο Δευτερα κατεβαινουμε για 8 μερουλες Αθηνα.

Η θερμοκρασια εδω σημερα στους -1 με αρκετη ομιχλη!

Τωρα υποσχομαι πως θα τα λεμε σχεδον καθημερινα και παλι μιας και θα εχω απλετο χρονο!

Πολλά φιλιά σε όλες  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 379767 !!


Βαλεντινάκι μου γλυκό χρόνια πολλά!!Καλές γιορτές να έχουμε!!Είμαι πολύ χαρούμενη για σένα και τον αντρούλη σου που επιτέλους είστε μαζί!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:Κοριτσάκια μου γλυκά χρόνια πολλά! Εύχομαι υγεία πάνω από όλα σ' εσάς και στις οικογένειες σας, να έχετε πάντα δίπλα σας και γύρω σας αγάπη και ζεστασιά!!!  Εύχομαι επίσης μέσα από την καρδιά μου οι οικογένειες μας να μεγαλώσουν και να γεμίσουν με παιδικά γέλια! Να είμαστε καλά κοριτσάκια μου και να χαιρόμαστε αυτά που έχουμε!!! Φιλιά σε όλες σας, να περάσετε όμορφα κι αγαπησιαρικα!!!!


Σοφάκι μου γλυκό χρόνια πολλά και καλά!!Τι κάνεις κουκλίτσα?Ευχομαι αγάπη και γρήγορα με ένα μωράκι στην κοιλίτσα!!Φιλάκια πολλά να περάσεις πολύ όμορφα στις γιορτές!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:Χρυσοβαλαντη Χρονια Πολλα αγαπη μου, πολυ ομορφα τα νεα σου!!! Δε μιλω βεβαια για την απολυση, αλλα μ'αρεσει που ακομα και μεσα απο αυτο το "κακο" εσυ βγαζεις κατι θετικο! Νομιζω αυτο ειναι το μυστικο....
Φιλια σε ολες! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 


Λίλλυ μου γλυκιά χρόνια πολλά!!!Τι κάνεις κουκλίτσα μου?Να περάσετε πολύ πολύ όμορφα αυτές τις μέρες μς την οικογένεια σου και εύχομαι το 2014 μόνο χαρές να φέρει!!Φιλάκια πολλά!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου γλυκα και αγαπημενα Χρονια Πολλα και Καλα Χιστουγεννα...
ευχομαι σε ολες οσες προσπαθουν συντομα να εχουν ενα σπορακι στην κοιλιτσα τους και σε εμας τις εγκυουλες να κρατησουμε γερα τα μωρακια μας στην αγκαλιτσα μας......
φιλια πολλα σε ολες...... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 
Βαλεντινακι μου και Κατερινιω μου σας περιμενουμε πισω στην παρεα μας.....

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπέραααααααααα!!!!Χρόνια Πολλά!!Υγεία αγάπη και ευτυχία!!Καλά Χριστούγεννα σε όλες τις ζουζούνες!με το καλό στις εγκυούλες να κρατήσουν στις αγκαλιές τα μωρουλίνια τους και να είναι γερά και καλότυχα!και μακάρι όλες όσες προσπαθούμε να μας αξιώσει ο Θεούλης να γίνουμε μανούλες!Εύχομαι το 2014 να φέρει σε όλο τον κόσμο ότι επιθυμεί!!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία83 έγραψε:Κοριτσάκια μου γλυκά χρόνια πολλά! Εύχομαι υγεία πάνω από όλα σ' εσάς και στις οικογένειες σας, να έχετε πάντα δίπλα σας και γύρω σας αγάπη και ζεστασιά!!!  Εύχομαι επίσης μέσα από την καρδιά μου οι οικογένειες μας να μεγαλώσουν και να γεμίσουν με παιδικά γέλια! Να είμαστε καλά κοριτσάκια μου και να χαιρόμαστε αυτά που έχουμε!!! Φιλιά σε όλες σας, να περάσετε όμορφα κι αγαπησιαρικα!!!!

Σοφάκι μου,χρόνια πολλά με υγεία και σε εσένα.
Ευχομαι απο καρδιας οτι καλυτερο,να μεγαλωσει και η δικη σας οικογενεια!!
Πολλα φιλια και να περασετε τελεια σημερα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #131 - Σελίδα 39 417472 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις