Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerinoula έγραψε:καλημέρα φατσουλίτσες μου τι κάνετε?όλα καλά?γύρισα και εγώ την περασμένη Παρασκευή αλλά δεν είχα υπολογιστή να μπω να δω τα νεάκια σας και στη δουλεια μεχρι να μπω σε σειρά δεν είχα χρόνο αλλα σας σκεφτόμουν flower flower flower 


Καλησπέρα Κατερινούλα!Τι κάνεις πως πέρασες?

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
darsel έγραψε:βασουλινα μου σοφακι μου μια χαρα ειμαι εδω πολεμαω τους δρακους οπως ολες μας!

ειστε καλα???

μια χαρα αννουλα,δοξα το Θεο!
αννουλα μακαρι να μη χρειαστει να πολεμησεις πολυ ακομη!

αυτο εξαρταται απο τον Υψιστο και απο τον γιατρο! τουλαχιστον μου ειπε οτι μεσα στο 14 θα εχει λυθει το θεμα! αντε να δω!


Καλησπέρα Αννιώ!!Μακάρι στο εύχομαι ολόψυχα!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα αγάπες μου!!Τι κάνετε?Μου λείψατε!!Εγώ από την προηγούμενη βδομάδα στην δουλειά γυρίζω πτώμα αλλά χαλάλι απασχολούμαι με κάτι επιτέλους!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας ομορφες!! τι κανετε?
εγω εδω με το στομαχακι μου να κανει τα κολπακια του! κατ τ αλλα ολα.δωσαμε στην εφημεριδα αναγγελια γαμου για πολιτικο και ειπανε μετα απο 11 μερες μπορουμε να τον κανουμε.
πειραζει που δε νιωθω οτι παντρευομαι??νομιζω πως ο πολιτικος δεν ειναι τιποτα!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερουδια κοριτσια ελπιζω να ειστε οοοοολες καλα!!!

εμεις γυρισαμε χτες σπιτακι μας και μεχρι να συμμαζεψω δεν προλαβα να μπω!
τελικα ειναι ταλαιπωρια τοσος δρομος αλλα αξιζε τον κοπο,ειδαμε ολα τα αγαπημενα μας προσωπα!
ελπιζω αυτη η χρονια να ειναι ελπιδοφορα για ολες μας,πανω απ'ολα με υγεια!
εμενα ο αντρουλης μου εχει σημερα υπηρεσια οποτε ολη μερα μονη.
βασικα απο εδω και περα οχι ακριβως μονη...χαχαχαχα κοριτσια υιοθετήσαμε ενα σκυλακι!
2 χρονων,αρσενικο και ρατσας spitz,ειναι πολυ μικροσωμος και καταλευκος σαν το χιονι!και το ονομα αυτου Prince.
ηταν κακοποιημενο το κακομοιρο απο τους προηγουμενους και εχει φοβιες αλλα με καλη θεληση και υπομονη ολα γινονται.
το ειχε παρει η αδερφη μου απο κατι ανεγκεφαλους που το βασανιζαν και μιας και μετακομιζει και εκεινη τον πηραμε εμεις!
σαν τρελλο κανει καθε φορα που του μιλαμε,χαρες κυκλους γυρω απο τον εαυτο του,νιωθει πως απο εδω και περα θα ειναι ολα καλα!
αυτα τα δικα μας νεα!

Αννουλα μου πολυ χαρηκα που το θεμα θα λυθει μεσα σε αυτο το χρονο,ευχομαι με τη βοηθεια του Υψιστου να πανε ολα καλα!!!

Βικακι μπηκες στην τελικη ευθεια ε?τι καλα!σε λιγο καιρο θα κρατας αγκαλιτσα το μωρακι σας!!!

Βασουλα μου καλη αρχη στη νεα σου δουλιτσα,θα δεις που τωρα που θα εχεις με κατι να ασχολεισαι το νινι θα ερθει πιο ευκολα!

Μαρακι οπως ειπαν και τα κοριτσια μην αγχωνεσαι!συμφωνω πως τα παιδια εχουν αναγκη απο πραγματα αλλα πανω απ'ολα εχουν αναγκη απο αγαπη!ουτε εμεις μεγαλωσαμε με πολλα,μαθαμε ομως με αυτο να εκτιμαμε τα λιγα.Οσο για τον πολιτικο,σε καταλαβαινω,παντρευτηκα και εγω ετσι το 2011 πριν κανουμε θρησκευτικο.το θυμαμαι σαν και τωρα,μου φαινοταν μια μερα σαν ολες τις αλλες.ελεγα πως αν δεν μπουν στεφανα στο κεφαλι μας και δεν ακουσουμε το Ησαια χορευε δεν μου κανει αισθηση.
καντε τωρα αυτο και πρωτα ο Θεος οταν μπορεσετε θα γινει και ο Θρησκευτικος.πολλα ζευγαρια σημερα λογω αναγκων μενουν μονο με πολιτικο γιατι εχουν στο μυαλο τους πως ο θρησκευτικος κοστιζει πολλαααααα.
για εμας δεν ηταν ετσι,καναμε λιγα πραγματα και ομορφα και ολοι τον θυμουνται.φαντασου ουτε τραπεζι καναμε.
βγαλαμε μονο εξω τους κουμπαρους και μετα ενα τραπεζι στο σπιτι γονεις και αδελφια.ολα θα πανε καλα μην αγχωνεσαι!

Σοφακι μου τελεια τα νεα σου με τον γιατρο,μεγαλωνει το σπορινι.καλοκαιρινο θα βγει χαχαχαχα και εγω γεννημενη Αυγουστο!

Ποπακι εσυ ολα καλα?τι κανετε μαμα και νινι?

Κατερινακι καλωσορισες,χαιρομαι που περασες καλα με τον αντρουλη σου,καλη χρονια να εχουμε!

Καλλιτσα μου αν και καθυστερημενα χρονια πολλα στον καλο σου να τον χαιρεσαι!!

Ριτακι με το καλο το μωρακι σου,ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα καλα αυτη τη φορα,σκοπος ειναι να μην αγχωνεσαι.και εγω εχω δυο παλλινδρομες αλλα ο Θεος ξερει τι κανει πιστεψε με.

Lilly μου,Σοφακι,Κατερινουλα,Ειρηνακι,Αλεξανδρουκο πολλα φιλια σε οοοοοολες!!!

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια. Bourboulithra, τους γάμους ψυχή μου τους ευλογεί ο Θεός, ούτε ο παπάς ούτε ο Δήμαρχος. Οπότε μη σε "ξενερώνει" ο πολιτικός γάμος, μια χαρά γάμος είναι. Κι όπως είπε και μια φίλη από εδώ μέσα, χτύπα ξύλο βέβαια, φτου φτου φτου μακριά από εμάς, αλλά όποιος έχει τον πολιτικό για τίποτα, ας δοκιμάσει μετά να χωρίσει. Την ίδια βαβούρα έχει το διαζύγιο με τον θρησκευτικό.
Κι εγώ παντρεύομαι με πολιτικό τον άλλο μήνα και νιώθω πολύ ευτυχισμένη που θα δώσω την υπόσχεσή μου στον άντρα μου ότι θα είμαστε μαζί για όσο ζούμε.

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω ρε παιδια που δεν θελω να παντρευτω καθολου??????

στην αρχη ελεγα, ωραια θα κανω πολιτικο ουτε πανηγυρια ουτε τιποτα. Τωρα ουτε αυτο δεν θελω. Δεν ξερω αν φταιει που εχω μπει στο τριπακι της εξωσωματικης κι εχω αλλα στο μυαλο μου, παντως στην παρουσα φαση ουτε να συζητησω δεν θελω για γαμο.
Βεβαια παθαμε ενα σοκ οταν το κεντρο εξωσωματικης μας ζητησε συμβολαιογραφικη πραξη οτι συναινουμε και οι δυο για την εξωσωματικη και σκεφτηκαμε τοτε να κανουμε εναν πολιτικο, αλλα μολις καθαρισαμε με εξηντα ευρω στον συμβολαιογραφο το ξαναξεχασα!!!!!!
ο καλος μου βεβαια εχει ξενερωσει με τη ζωη του γιατι θελει ολο το πακετο του θρησκευτικου αλλα τι να γινει θα πρεπει να συμπλευσει.

mhtsaina με το καλο κοριτσαρα μου!

Μαρια μου η προλαλησασα εχει δικιο. Ουτε ο παπας ευλογει ουτε ο δημαρχος. Ετσι κι αλλιως αργοτερα και θρησκευτικο μπορεις να κανεις αν το θες! Δες το λιγο πιο ζεστα, παντρευτηκε μια φιλη μου με πολιτικο πριν απο μερικα χρονια και μου ειχε φανει πιο ωραιος και πιο σοβαρος απο καθε θρησκευτικο που ειχα δει!

Αυτο το Queen of the Snow με το ασπρο να επικρατει παντου στους θρησκευτικους και στην κορυφη το "νυφικο βγαζω ματι", στο λαιμο μου καθεται.

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα κοριτσάκια!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 16 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 16 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 16 654316 

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mhtsaina έγραψε:Καλημέρα κορίτσια. Bourboulithra, τους γάμους ψυχή μου τους ευλογεί ο Θεός, ούτε ο παπάς ούτε ο Δήμαρχος. Οπότε μη σε "ξενερώνει" ο πολιτικός γάμος, μια χαρά γάμος είναι. Κι όπως είπε και μια φίλη από εδώ μέσα, χτύπα ξύλο βέβαια, φτου φτου φτου μακριά από εμάς, αλλά όποιος έχει τον πολιτικό για τίποτα, ας δοκιμάσει μετά να χωρίσει. Την ίδια βαβούρα έχει το διαζύγιο με τον θρησκευτικό.
Κι εγώ παντρεύομαι με πολιτικό τον άλλο μήνα και νιώθω πολύ ευτυχισμένη που θα δώσω την υπόσχεσή μου στον άντρα μου ότι θα είμαστε μαζί για όσο ζούμε.


η ώρα η καλή,με το καλό να πάνε όλα και να είστε ευτυχισμένοι και αγαπημένοι συνέχεια!!

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

γεια σου κατερινουλα!

γεια σου βαλεντινακι με το κουκλι-σκυλακι!!! ρε ειναι πολυ ομορφος!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
darsel έγραψε:
γεια σου κατερινουλα!

γεια σου βαλεντινακι με το κουκλι-σκυλακι!!! ρε ειναι πολυ ομορφος!

Αννούλα μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 16 417472 
ναι το μαναράκι μου είναι πολύ καλόβολος και αγαπησιάρης!
κιχ δεν έβγαλε σε όλο το ταξίδι με το αμάξι,στην αρχή φοβόταν αλλά τώρα μην ανοίξει η πόρτα του αμαξιού πηδάει μέσα χαχαχα
τώρα τη Δευτέρα θα πάμε να του κόψουν τα νύχια γιατί είναι σαν τη Κρουέλα αύριο έχει μπάνιο και βούρτσισμα γτ είναι σαν την χιονόμπαλα!

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
darsel έγραψε:εγω ρε παιδια που δεν θελω να παντρευτω καθολου??????

στην αρχη ελεγα, ωραια θα κανω πολιτικο ουτε πανηγυρια ουτε τιποτα. Τωρα ουτε αυτο δεν θελω. Δεν ξερω αν φταιει που εχω μπει στο τριπακι της εξωσωματικης κι εχω αλλα στο μυαλο μου, παντως στην παρουσα φαση ουτε να συζητησω δεν θελω για γαμο.
Βεβαια παθαμε ενα σοκ οταν το κεντρο εξωσωματικης μας ζητησε συμβολαιογραφικη πραξη οτι συναινουμε και οι δυο για την εξωσωματικη και σκεφτηκαμε τοτε να κανουμε εναν πολιτικο, αλλα μολις καθαρισαμε με εξηντα ευρω στον συμβολαιογραφο το ξαναξεχασα!!!!!!
ο καλος μου βεβαια εχει ξενερωσει με τη ζωη του γιατι θελει ολο το πακετο του θρησκευτικου αλλα τι να γινει θα πρεπει να συμπλευσει.

mhtsaina με το καλο κοριτσαρα μου!

Μαρια μου η προλαλησασα εχει δικιο. Ουτε ο παπας ευλογει ουτε ο δημαρχος. Ετσι κι αλλιως αργοτερα και θρησκευτικο μπορεις να κανεις αν το θες! Δες το λιγο πιο ζεστα, παντρευτηκε μια φιλη μου με πολιτικο πριν απο μερικα χρονια και μου ειχε φανει πιο ωραιος και πιο σοβαρος απο καθε θρησκευτικο που ειχα δει!

Αυτο το Queen of the Snow με το ασπρο να επικρατει παντου στους θρησκευτικους και στην κορυφη το "νυφικο βγαζω ματι", στο λαιμο μου καθεται.

Έχω στείλει πολλά ζευγάρια σε συμβολαιογράφο για αναγνώριση τέκνου, επειδή δεν ήταν παντρεμένοι και μερικοί δεν ήθελαν κιόλας να παντρευτούν. Άλλοι πάλι παντρεύονται γιατί ήλθε ένα παιδί κι αλλιώς δε θα το σκέφτονταν καν. Εγώ παντρεύομαι γιατί ο συγκεκριμένος άνθρωπος με έκανε να υποψιαστώ πως θα είναι κάτι ωραίο και γιατί βλέπω ότι το θέλει ο ίδιος πολύ. Κι ειλικρινά, ο πολιτικός δε με χαλάει καθόλου, γιατί αυτό που με νοιάζει είναι να είμαστε οι δυο μας, οι υπόλοιποι δε μου είναι απαραίτητοι εκείνη την ώρα. Θεωρώ το γάμο κάτι πολύ προσωπικό.
Και συμφωνώ 100% ότι ένας πολιτικός γάμος μπορεί να βγει υπέροχος, κι ένας θρησκευτικός καρακατσουλιό κι αυτό έχει να κάνει με το τι θέλει το εκάστοτε ζευγάρι. Έχω γίνει μάρτυρας στον πολιτικό γάμο της τότε κολλητής μου και συγκινήθηκα πολύ...
Ο γάμος όμως ο πραγματικός, κακά τα ψέμματα, δεν είναι η τελετή, είναι το δέσιμο του ζευγαριού στην καθημερινή του ζωή. Κι αφού Αννούλα εσείς αυτό το έχετε, τα υπόλοιπα είναι απλώς ένα μάτσο χαρτιά.

Ευχαριστώ για τις ευχές κούκλα, εύχομαι να ακούσουμε τα ευχάριστα κι από τη χοριακή σας σύντομα!

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Καλημέρα κορίτσια. Bourboulithra, τους γάμους ψυχή μου τους ευλογεί ο Θεός, ούτε ο παπάς ούτε ο Δήμαρχος. Οπότε μη σε "ξενερώνει" ο πολιτικός γάμος, μια χαρά γάμος είναι. Κι όπως είπε και μια φίλη από εδώ μέσα, χτύπα ξύλο βέβαια, φτου φτου φτου μακριά από εμάς, αλλά όποιος έχει τον πολιτικό για τίποτα, ας δοκιμάσει μετά να χωρίσει. Την ίδια βαβούρα έχει το διαζύγιο με τον θρησκευτικό.
Κι εγώ παντρεύομαι με πολιτικό τον άλλο μήνα και νιώθω πολύ ευτυχισμένη που θα δώσω την υπόσχεσή μου στον άντρα μου ότι θα είμαστε μαζί για όσο ζούμε.


η ώρα η καλή,με το καλό να πάνε όλα και να είστε ευτυχισμένοι και αγαπημένοι συνέχεια!!

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου, κι εσείς το ίδιο και να έλθει και ένα παιδάκι να συμπληρώσει την οικογένειά σας! Γράφεις πολύ φρέσκα κι αισιόδοξα και πολλές φορές λειτουργείς ως αντίδοτο στην απαισιοδοξία (τουλάχιστον τη δική μου)

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mhtsaina έγραψε:

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου, κι εσείς το ίδιο και να έλθει και ένα παιδάκι να συμπληρώσει την οικογένειά σας! Γράφεις πολύ φρέσκα κι αισιόδοξα και πολλές φορές λειτουργείς ως αντίδοτο στην απαισιοδοξία (τουλάχιστον τη δική μου)

σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια και τις ευχές σου!!όλοι σκεφτόμαστε απαισιόδοξα πολλές φορές μην νομίζεις το θέμα είναι να πατάμε κάτω κάθε αρνητική σκέψη και να λέμε προχωράμε μπροστά και όλα θα πάνε καλά,ότι είναι να γίνει θα γίνει!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια μου!!!τι κανετε?
εμεις σημερα σπιτι με το μικρο,χαμος στο σπιτι!!!  Laughing Laughing Laughing 

βαλαντακι μου το σκυλακι,κουκλακι!!!
το καημενο φανταζομαι τρομο που ειχε μεσα του!

συμφωνω με τα κοριτσια.
πλεον ο γαμος εχει γινει "show" το νυφικο,τα λουλουδια,τα πυροτεχνηματα!
ειναι πολυ ωραια ολα να τα βλεπεις αλλα εχουμε χασει λιγο την ουσια!
και εμεις θα παντρευτουμε το μαη (μαλλον) ,μετα απο 9 χρονια σχεσης..σε ενα εκκλησακι,παρεα με 10 ατομα.

με το καλο μητσαινα και μαρακι!
οποιο και να ειναι το ειδος του γαμου,σημασια εχει,το αντρογυνο να ειναι παντα αγαπημενο!

gogoulini88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
geia sas koritsia emena simera me ponaei o laimos kai exw ta neura mou!!
valgreg mpravo sou pou uio8ethsate ena skulaki
kai meis simera pirame ena koutavi gia thn auli kai einai mia fatsa apisteyth!!!

gogoulini88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
egw 8a pantreytw me 8riskeytiko to kalokairi profanws kamuteros apo enan politiko oxi gia to panygiri alla gia to oti 8a pas sthn ekklisia. to gamo opws 9elei ton kanei o ka8enas oute me polu kosmo oute me polla froufrou kai arwmata.

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:γεια σας ομορφες!! τι κανετε?
εγω εδω με το στομαχακι μου να κανει τα κολπακια του! κατ τ αλλα ολα.δωσαμε στην εφημεριδα αναγγελια γαμου για πολιτικο και ειπανε μετα απο 11 μερες μπορουμε να τον κανουμε.
πειραζει που δε νιωθω οτι παντρευομαι??νομιζω πως ο πολιτικος δεν ειναι τιποτα!


Καλησπέρα Μαράκι!Ελπίζω να είστε καλά μαμά και μπεμπέ!Με το καλό!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:καλημερουδια κοριτσια ελπιζω να ειστε οοοοολες καλα!!!

εμεις γυρισαμε χτες σπιτακι μας και μεχρι να συμμαζεψω δεν προλαβα να μπω!
τελικα ειναι ταλαιπωρια τοσος δρομος αλλα αξιζε τον κοπο,ειδαμε ολα τα αγαπημενα μας προσωπα!
ελπιζω αυτη η χρονια να ειναι ελπιδοφορα για ολες μας,πανω απ'ολα με υγεια!
εμενα ο αντρουλης μου εχει σημερα υπηρεσια οποτε ολη μερα μονη.
βασικα απο εδω και περα οχι ακριβως μονη...χαχαχαχα κοριτσια υιοθετήσαμε ενα σκυλακι!
2 χρονων,αρσενικο και ρατσας spitz,ειναι πολυ μικροσωμος και καταλευκος σαν το χιονι!και το ονομα αυτου Prince.
ηταν κακοποιημενο το κακομοιρο απο τους προηγουμενους και εχει φοβιες αλλα με καλη θεληση και υπομονη ολα γινονται.
το ειχε παρει η αδερφη μου απο κατι ανεγκεφαλους που το βασανιζαν και μιας και μετακομιζει και εκεινη τον πηραμε εμεις!
σαν τρελλο κανει καθε φορα που του μιλαμε,χαρες κυκλους γυρω απο τον εαυτο του,νιωθει πως απο εδω και περα θα ειναι ολα καλα!
αυτα τα δικα μας νεα!

Αννουλα μου πολυ χαρηκα που το θεμα θα λυθει μεσα σε αυτο το χρονο,ευχομαι με τη βοηθεια του Υψιστου να πανε ολα καλα!!!

Βικακι μπηκες στην τελικη ευθεια ε?τι καλα!σε λιγο καιρο θα κρατας αγκαλιτσα το μωρακι σας!!!

Βασουλα μου καλη αρχη στη νεα σου δουλιτσα,θα δεις που τωρα που θα εχεις με κατι να ασχολεισαι το νινι θα ερθει πιο ευκολα!

Μαρακι οπως ειπαν και τα κοριτσια μην αγχωνεσαι!συμφωνω πως τα παιδια εχουν αναγκη απο πραγματα αλλα πανω απ'ολα εχουν αναγκη απο αγαπη!ουτε εμεις μεγαλωσαμε με πολλα,μαθαμε ομως με αυτο να εκτιμαμε τα λιγα.Οσο για τον πολιτικο,σε καταλαβαινω,παντρευτηκα και εγω ετσι το 2011 πριν κανουμε θρησκευτικο.το θυμαμαι σαν και τωρα,μου φαινοταν μια μερα σαν ολες τις αλλες.ελεγα πως αν δεν μπουν στεφανα στο κεφαλι μας και δεν ακουσουμε το Ησαια χορευε δεν μου κανει αισθηση.
καντε τωρα αυτο και πρωτα ο Θεος οταν μπορεσετε θα γινει και ο Θρησκευτικος.πολλα ζευγαρια σημερα λογω αναγκων μενουν μονο με πολιτικο γιατι εχουν στο μυαλο τους πως ο θρησκευτικος κοστιζει πολλαααααα.
για εμας δεν ηταν ετσι,καναμε λιγα πραγματα και ομορφα και ολοι τον θυμουνται.φαντασου ουτε τραπεζι καναμε.
βγαλαμε μονο εξω τους κουμπαρους και μετα ενα τραπεζι στο σπιτι γονεις και αδελφια.ολα θα πανε καλα μην αγχωνεσαι!

Σοφακι μου τελεια τα νεα σου με τον γιατρο,μεγαλωνει το σπορινι.καλοκαιρινο θα βγει χαχαχαχα και εγω γεννημενη Αυγουστο!

Ποπακι εσυ ολα καλα?τι κανετε μαμα και νινι?

Κατερινακι καλωσορισες,χαιρομαι που περασες καλα με τον αντρουλη σου,καλη χρονια να εχουμε!

Καλλιτσα μου αν και καθυστερημενα χρονια πολλα στον καλο σου να τον χαιρεσαι!!

Ριτακι με το καλο το μωρακι σου,ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα καλα αυτη τη φορα,σκοπος ειναι να μην αγχωνεσαι.και εγω εχω δυο παλλινδρομες αλλα ο Θεος ξερει τι κανει πιστεψε με.

Lilly μου,Σοφακι,Κατερινουλα,Ειρηνακι,Αλεξανδρουκο πολλα φιλια σε οοοοοολες!!!


Γλυκιά μου Βαλεντίνα αισθητή η απουσία σου μου έλειψες!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκι μου γλυκά καλησπέρα!Ελπίζω να είστε όλες καλά!Μήτσαινα με το καλό ο γάμος!Αννούλα μου γλυκιά συμφωνώ απόλυτα!Εγώ πριν λίγο ξύπνησα σήμερα μπορώ να πω ότι του έδωσα και κατάλαβε! Smile 

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula1 έγραψε:

Γλυκιά μου Βαλεντίνα αισθητή η απουσία σου μου έλειψες!

και εμένα μου έλειψες κοριτσαρα μου πολυ!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια και καλη Κυριακη για ολες μας!!

εδώ έχουμε κλασσικά μουντό καιρό και ομίχλη!
περιμένω τον αντρούλη μου με τα καφεδάκια μας φτιαγμένα να γυρίσει από τη δουλειά.
ίσως μπω αργότερα.

φιλιά σε όλες καλά να περάσετε ότι και να κάνετε σήμερα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #132 - Σελίδα 16 417472 

gogoulini88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalimera sas!!!egw pinw to tsagaki mou kalutera o laimos simera..polu upno re koritsia na dw ti 8a kanw apo ayrio..o dikos mou douleuei kai fai 8a mou ferei i pe8era pali tipota de 8a kanw simera

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κουκου καλησπερα!!!

πωωωωω πλακωθηκαμε σε κατι ξιδια εχτες, πριν απο λιγο ξυπνησα!

πως γυρνανε στη δουλεια αυριο, δεν την παλευω μονο στην ιδεα! ευτυχως εχω ενα μηνα ακομα αδεια κατι ειναι κι αυτο!

τι κανετε?? πως περνατε αυτην την μαγευτικη Κυριακη με τον κ@λοκαιρο?????

gogoulini88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
darsel έγραψε:κουκου καλησπερα!!!

πωωωωω πλακωθηκαμε σε κατι ξιδια εχτες, πριν απο λιγο ξυπνησα!

πως γυρνανε στη δουλεια αυριο, δεν την παλευω μονο στην ιδεα! ευτυχως εχω ενα μηνα ακομα αδεια κατι ειναι κι αυτο!

τι κανετε?? πως περνατε αυτην την μαγευτικη Κυριακη με τον κ@λοκαιρο?????
exafanistikan oles
oouuuu ti na sou pw souper th pernaw th kuriaki moni mou sto spiti
ase ayto lew ki egw pws 8a ksipnisw aurio prwi einai polu a8lio to prwino ksipnima

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις