Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
96 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 96 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 17]

376Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! Πεμ Μάης 22, 2014 6:17 am

Σταμη

Σταμη
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
iouliana έγραψε:Γεια σου Στάμη!!

τι εχεις αγορακι ή κοριτσακι?

αντεξες τοσες μερες μέσα??
Γεια σου  Smile εχω ενα μπεμπουλη. Εμεινα μεσα οχι απλα 40 μερες αλλα κ σε ολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης μου. 4μιση μηνες ημουνα στο κρεβατι με αποκολληση κ μετα παλι στο σπιτι σηκωνομουνα λιγο αλλα δεν εκανα τιποτα ολα στο χερι. Μονο μεχρι τον γιατρο πηγαινα κ παλι μεσα. Περιμενω πως κ πως να σαραντισω κ να βγαινουμε επιτελους καμμια βολτα. Ξεχασα πως ειναι η εξω ζωη αλλα χαλαλι  Very Happy 

377Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! Πεμ Μάης 22, 2014 10:04 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα σταμη..καλως ηρθες.!!εγω γεννησα 13 του μηνος..κοντα ειμαστε..!!με το καλο ο σαραντισμος..κ να σου ζησει το μωρο σου..

Κ εγω με καισαρικη γεννησα και με ραχιαια.ακομα εχω πολυ πονο..ενα μονιμο θα ελεγα...αληθεια,ποια ειναι η διαφορα της ραχιαιας με τη επισκληριδιο?

378Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! Πεμ Μάης 22, 2014 11:18 am

Σταμη

Σταμη
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
reniapa έγραψε:καλησπερα σταμη..καλως ηρθες.!!εγω γεννησα 13 του μηνος..κοντα ειμαστε..!!με το καλο ο σαραντισμος..κ να σου ζησει το μωρο σου..

Κ εγω με καισαρικη γεννησα και με ραχιαια.ακομα εχω πολυ πονο..ενα μονιμο θα ελεγα...αληθεια,ποια ειναι η διαφορα της ραχιαιας με τη επισκληριδιο?
Ευχαριστω πολυ!! κ εσενα να σου ζησει κ να ειναι γερο. Απ οτι μου ειπαν στο νοσοκομειο η διαφορα ειναι οτι στην επισκληριδιο σου βαζουν πιο πολυ φαρμακο απο την αρχη, μορφινη απ οτι ακουσα κ κραταει μερες.Στην ραχιαια ειναι πιο υπια τα πραγματα κ αμεσως μολις περασει το μουδιασμα στα ποδια κ στην κοιλια αρχιζεις να πονας αμεσως πολυ κ σου δινουν με δοσεις φαρμακα αναλγητικα-εκεινα τα μικρα μπουκαλακια που σου εβαζαν διπλα στον ορο. Στο απεναντι μου κρεβατι η κοπελα ειχε κανει επισκληρηδιο. Σηκωθηκε απο την επομενη μερα κ σχετικα ανετα βολταριζε στον διαδρομο ενω εγω σε καθε βημα ενιωθα οτι θα χυθουν εξω τα εντερα μου. Ηταν επειδη ειχε παρει μεγαλη δοση μορφινης απο την αρχη για αρκετες μερες. Ελεγα κ εγω γιατι εγω ποναω τοσο κ εκεινη οχι..Εκεινη ομως εκανε κ πυρετο ενω εγω οχι. Εγω ειχα τρελλο πονοκεφαλο με το που πηγαμε σπιτι.Τωρα θα μου πεις γιατι ραχιαια αφου περνας τοσο πονο. Ο γιατρος μου μου ειπε οτι ειναι καλυτερη γιατι δεν παιρνεις μεγαλη ποσοτητα φαρμακου απο την αρχη αλλα με δοσεις κ σιγουρα ειναι καλυτερο για τον οργανισμο. Ο μεγαλος πονος περασε τωρα αλλα οταν σηκωνω το μωρο κ οταν σκυβω ποναω. Θα περασουν ολα φιλη μου. Το δυσκολο περασε Smile

379Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! Πεμ Μάης 22, 2014 11:53 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σταμη, ο μπεμπης σου είναι ησυχος?

κοιμάσαι τα βραδια?

εγω είμαι αρκετα τυχερη κ η μικρη μ δεν με ξενυχτησε ποτε με εξαιρεση 2- 3 βραδια

380Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! Παρ Μάης 23, 2014 4:53 am

Σταμη

Σταμη
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
iouliana έγραψε:Σταμη, ο μπεμπης σου είναι ησυχος?

κοιμάσαι τα βραδια?

εγω είμαι αρκετα τυχερη κ η μικρη μ δεν με ξενυχτησε ποτε με εξαιρεση 2- 3 βραδια
  Ειναι σχετικα ησυχος αλλα ξυπναει ανα 3 ωρο για να φαει κ δεν ρευεται ευκολα. Η θα ρευτει αμεσως μολις τον σηκωσω η με γονατιζει απο την κουραση να προσπαθω να τον κανω να ρευτει. Στις 6 το πρωι ομως το ματι γαριδα και θελει αγκαλια. Την ημερα γκρινιαζει πιο πολυ ιδιως τα απογευματα απο τους κολικους. Πριν τον υπνο το βραδυ του δινω σταγονες κ  δεν ποναει  η κοιλια του κοιμαται ησυχα αλλα την ημερα τον ποιανει γιατι δεν θελω να του δινω συνεχεια φαρμακο. Ειναι ηπιας μορφης ομως περναει γρηγορα ο πονος του ευτυχως

381Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! Παρ Μάης 23, 2014 5:26 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ εμενα είναι πολύ ησυχη όταν δεν εχει κολικους, συνηθως ηπιους, το απόγευμα, αλλα αυτή η γκρινια με πεθαινει

ευτυχως όμως ότι κανει, το κανει την ημερα, το βραδυ κοιμαται καλα

τον θηλαζεις?

382Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! Παρ Μάης 23, 2014 9:48 am

Σταμη

Σταμη
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
iouliana έγραψε:κ εμενα είναι πολύ ησυχη  όταν δεν εχει κολικους, συνηθως ηπιους, το απόγευμα, αλλα αυτή η γκρινια με πεθαινει

ευτυχως όμως ότι κανει, το κανει την ημερα, το βραδυ κοιμαται  καλα

τον θηλαζεις?
θΗΛΑΣΜΟΣ..ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ. Ειχα πολυ γαλα απο την αρχη αλλα δεν μπορουσε να ποιασει το μωρο κ δεν θηλασε. Οταν πηγαμε σπιτι προσπαθουσα καθε μερα πολυ αλλα ειχε συνηθισει στο μπουκαλι στο νοσοκομειο κ δεν ηθελε να προσπαθησει στο στηθος μου καθολου. Αναγκαστικα πηγαινα για λιγες μερες στο νοσοκομειο να βγαζω το γαλα γιατι πονουσε το στηθος μου κ ετρεχε το γαλα εξω. Παραγγειλαμε επαγγελματικο θηλαστρο για να βγαζω γαλα κ να το δινω στο μωρο γιατι ο γιατρος μου κ οι μαιες στο νοσοκομειο ελεγαν πως ειχα πολυ γαλα κ ηταν κριμα να παει χαμενο. Μαντεψε ομως τι εγινε με το που πηραμε το επαγγελματικο θηλαστρο στο σπιτι. Μεσα σε λιγες μερες μη σου πω κ ωρες αρχισε το γαλα μου να μειωνεται ολο κ πιο πολυ κ τωρα πια δεν εχω καθολου. Εξαφανιστηκε. Η μαμα μου επιμενει οτι με ματιασαν στο νοσοκομειο οι μαιες επειδη πηγαινα μεχρι κ αργα το βραδυ στο νοσοκομειο ενω ημουνα λεχωνα κ δεν επρεπε να βγαινω απο το σπιτι. Εγω λεω οτι φταιει κ το μηχανημα που νοικιασαμε γιατι δεν ειχε καμμια σχεση με την δυναμη του νοσοκομειακου. Οπως κ να χει παει το γαλατακι μου κ πισω δεν γυρναει....Εσυ την θηλαζεις;;

383Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! Παρ Μάης 23, 2014 9:51 am

Σταμη

Σταμη
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σταμη έγραψε:
iouliana έγραψε:κ εμενα είναι πολύ ησυχη  όταν δεν εχει κολικους, συνηθως ηπιους, το απόγευμα, αλλα αυτή η γκρινια με πεθαινει

ευτυχως όμως ότι κανει, το κανει την ημερα, το βραδυ κοιμαται  καλα

τον θηλαζεις?
θΗΛΑΣΜΟΣ..ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ. Ειχα πολυ γαλα απο την αρχη αλλα δεν μπορουσε να ποιασει το μωρο κ δεν θηλασε. Οταν πηγαμε σπιτι προσπαθουσα καθε μερα πολυ αλλα ειχε συνηθισει στο μπουκαλι στο νοσοκομειο κ δεν ηθελε να προσπαθησει στο στηθος μου καθολου. Αναγκαστικα πηγαινα για λιγες μερες στο νοσοκομειο να βγαζω το γαλα γιατι πονουσε το στηθος μου κ ετρεχε το γαλα εξω. Παραγγειλαμε επαγγελματικο θηλαστρο για να βγαζω κ να το δινω στο μωρο γιατι ο γιατρος μου κ οι μαιες στο νοσοκομειο ελεγαν πως ειχα πολυ γαλα κ ηταν κριμα να παει χαμενο. Μαντεψε ομως τι εγινε με το που πηραμε το επαγγελματικο θηλαστρο στο σπιτι. Μεσα σε λιγες μερες μη σου πω κ ωρες αρχισε το γαλα μου να μειωνεται ολο κ πιο πολυ κ τωρα πια δεν εχω καθολου. Εξαφανιστηκε. Η μαμα μου επιμενει οτι με ματιασαν στο νοσοκομειο οι μαιες επειδη πηγαινα μεχρι κ αργα το βραδυ στο νοσοκομειο ενω ημουνα λεχωνα κ δεν επρεπε να βγαινω απο το σπιτι. Εγω λεω οτι φταιει κ το μηχανημα που νοικιασαμε γιατι δεν ειχε καμμια σχεση με την δυναμη του νοσοκομειακου. Οπως κ να χει παει το γαλατακι μου κ πισω δεν γυρναει....Εσυ την θηλαζεις;;

384Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! Παρ Μάης 23, 2014 10:31 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κορτισια..τ κανετε??? Σταμη κ εγω με ραχιαια και ευτυχως καθολου πονοκεφαλο αλλα αρκετο πονο στ ραμματα..τεταρτη 28 θα παω για τη εξεταση στ γυναικολογο μου..

Καταφερα και τη κοιμησα επιτελους..η μικρη μου εχει αλλεργεια στα γαλακτομικα και μου ειπε ο παιδιατρος να τα κοψω μαχαιρι..!!τι να κανω..πια..τι να τρωω πια...!

τι κανουν τ μπεμπακια σας?

385Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! Παρ Μάης 23, 2014 10:53 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω παλι δεν ειχα πολύ γαλα από την αρχη, αλλα αυξηθηκε γρηγορα σχετικα με μαγια μπυρας και τωρα της δινω ένα μπιμπερο με ξενο το βραδυ κατά τις 12, ειχα πει ότι θα το εκοβα αλλα τωρα δεν βρισκω το λογο να το κανω, την ταιζει ο αντρας μου κ ετσι ξεκουραζομαι κ κοιμάμαι μιας κ συνηθως είμαι μονη οποτε δεν θα αντεχα

τι εννοεις δεν επιανε το στηθος??


Ρενια, μεγαλη πικρα με τα γαλακτοκομικα!

386Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! Παρ Μάης 23, 2014 11:34 am

Σταμη

Σταμη
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
reniapa έγραψε:καλησπερα κορτισια..τ κανετε??? Σταμη κ εγω με ραχιαια και ευτυχως καθολου πονοκεφαλο αλλα αρκετο πονο στ ραμματα..τεταρτη 28 θα παω για τη εξεταση στ γυναικολογο μου..

Καταφερα και τη κοιμησα επιτελους..η μικρη μου εχει αλλεργεια στα γαλακτομικα και μου ειπε ο παιδιατρος να τα κοψω μαχαιρι..!!τι να κανω..πια..τι να τρωω πια...!

τι κανουν τ μπεμπακια σας?
Εμενα κοντευε να εκραγει το κεφαλι μου αλλα ευτυχως καρτησε λιγες μερες . Η το μη με ποναει ιδιως τα βραδυα , οπως τωρα γιατι ολη μερα κατι κανω,λιγο απο δω λιγο απο κει, σηκωνω κ τον μπεμπη που θελει αγκαλια κ αργα το βραδυ ειμαι χααλια νιωθω τσιμπηματα κ πονακια. Κατα τις 8μιση του καναμε μπανακι ειπιε το γαλα του κ κοιμοταν αλλα ο μπαμπας μας αρχισε να πλενει τα πιατα κ απο τον θορυβο ξυπνησε κ ως τωρα γκρινιαζει. Τον ανελαβε να τον κοιμησει κ εγω να χαλαρωσω λιγο εδω

387Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! Παρ Μάης 23, 2014 11:40 am

Σταμη

Σταμη
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
iouliana έγραψε:εγω παλι δεν ειχα πολύ γαλα από την αρχη, αλλα αυξηθηκε γρηγορα σχετικα με μαγια μπυρας και τωρα της δινω ένα μπιμπερο με ξενο το βραδυ κατά τις 12, ειχα πει ότι θα το εκοβα αλλα τωρα δεν βρισκω το λογο να το κανω,  την ταιζει ο αντρας μου κ ετσι ξεκουραζομαι κ κοιμάμαι μιας κ συνηθως είμαι μονη οποτε δεν θα αντεχα

τι εννοεις δεν επιανε το στηθος??


Ρενια, μεγαλη πικρα με τα γαλακτοκομικα!
Εννοω οτι εμαθε στο μπουκαλι στα ευκολα κ δεν εποιανε την ρογα μου για να θηλασει. Την εγλυφε δαγκωνε με τα ουλα δυνατα την ακρη της κ εκλαιγε σπαρακτικα. Δεν τα καταφερα να τον κανω να ανοιξει καλα το στομα κ να ποιασει καλα την ρογα. Τελος παντων παει το γαλατακι μου ... κ το μπουκαλι ειναι μαρτυριο. Βρασε νερο αποστηρωσε μπουκαλια... αλλα χαλαλι. Οταν βλεπω την γλυκια φατσουλα του λεω χαλαλι ολα

388Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! Παρ Μάης 23, 2014 11:43 am

Σταμη

Σταμη
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σταμη έγραψε:
reniapa έγραψε:καλησπερα κορτισια..τ κανετε??? Σταμη κ εγω με ραχιαια και ευτυχως καθολου πονοκεφαλο αλλα αρκετο πονο στ ραμματα..τεταρτη 28 θα παω για τη εξεταση στ γυναικολογο μου..

Καταφερα και τη κοιμησα επιτελους..η μικρη μου εχει αλλεργεια στα γαλακτομικα και μου ειπε ο παιδιατρος να τα κοψω μαχαιρι..!!τι να κανω..πια..τι να τρωω πια...!

τι κανουν τ μπεμπακια σας?
Εμενα κοντευε να εκραγει το κεφαλι μου αλλα ευτυχως καρτησε λιγες μερες . Η τομη με ποναει ιδιως τα βραδυα , οπως τωρα γιατι ολη μερα κατι κανω,λιγο απο δω λιγο απο κει, σηκωνω κ τον μπεμπη που θελει αγκαλια κ αργα το βραδυ ειμαι χααλια νιωθω τσιμπηματα κ πονακια. Κατα τις 8μιση  του καναμε μπανακι ειπιε το γαλα του κ κοιμοταν αλλα ο μπαμπας μας αρχισε να πλενει τα πιατα κ απο τον θορυβο ξυπνησε κ ως τωρα γκρινιαζει. Τον ανελαβε να τον κοιμησει κ εγω να χαλαρωσω λιγο εδω

389Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! Παρ Μάης 23, 2014 11:51 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σταμη τα ιδια εχω κ εγω.!!πονακια τσιμπηματα..αφου φοβαμαι γιατι ποναω αρκετα ολη τη μερα και οταν θα παω στ γιατρο θα του μιλησω..!!εμενα ευτυχως δε ακουει βομβρες η μικρη..παλι καλα..χεχε

Υπομονη κοριτσια θα μεγαλωσουν..

390Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! Παρ Μάης 23, 2014 11:59 am

Σταμη

Σταμη
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
reniapa έγραψε:Σταμη τα ιδια εχω κ εγω.!!πονακια τσιμπηματα..αφου φοβαμαι γιατι ποναω αρκετα ολη τη μερα και οταν θα παω στ γιατρο θα του μιλησω..!!εμενα ευτυχως δε ακουει βομβρες η μικρη..παλι καλα..χεχε

Υπομονη κοριτσια θα μεγαλωσουν..
Εγω του τηλ εχτες κ του λεω γιατρε ακομη ποναω λιγο στην τομη κ νιωθω σουβλιες κ τσιμπηματα οχι οπως στην αρχη αλλα κατι νιωθω κ η ευαισθητη περιοχη ειναι πρησμενη κ ερεθισμενη ακομη γιατι; Μηπως ανοιξαν τα εσωτερικα ραμματα ,γιατι η κοιλια εχει πολλα εσωτερικα στρωματα που εχουν ραφτει κ μηπως εχω παθει καμμια μολυνση στην ευαισθητη περιοχη; Μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο να ποναω ακομη αφου ουτε καν σαραντησα κ ο ερεθισμος εκει κατω ειναι επισης φυσιολογικος γιατι ακομη καθαριζω απο τα λοχεια. Μου ειπε να παω σε 2 εβδομαδες. Αυριο θα σαραντησω. Μηπως ξερεις τον πληρωνουμε τον παπα για να πει την ευχη;; η οχι;;

391Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! Παρ Μάης 23, 2014 12:07 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σταμη οντως κ το μπουκαλι είναι σπαστικο αλλα τουλαχιστον εχει πρόγραμμα


εμεις όταν σαραντησαμε μας ειπε ο παπας αν θελουμε να φησουμε κατι να τα βαλουμε σε ένα καλαθι που ειχε κ αφήσαμε δεκα ευρω

392Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! Παρ Μάης 23, 2014 11:33 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!

η μερα αρχισε δυσκολα!καναμε μπανιο τη μικρη με τον συζυγο με την dream team (μαμα+πεθερα) πανω από το κεφαλι μας, με πονοκεφαλιασαν..........
όχι, η μια τραγουδουσε στην μικρη, η άλλη στριγγλιζε σε κάθε γκριματσα της μπεμπας, θα με βλέπατε στις ειδήσεις.........

αυτό δ ηταν μπανιο αλλα ηράκλειος αθλος

393Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! Σαβ Μάης 24, 2014 2:53 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια...τι κανετε??

εγω σαραντησα χθες αλλα δε εδωσα κατι στο παπα..εμας δε παιρνει τπτ εδω στα μερη μας..μετα απο το κοψιμο των γαλακτομικων νιωθω μια στερηση κ μια απογοητευση μαζι..τι θα τρωει τωρα?που τα πρωινα ετρωγα τοστ με διπλη φετα τυρι τα μεσημερια λιγη φετα η παγωτο βανιλια κ φραουλα..και το απογευμα κανα γιαουρτακι με φρουτα η μελι.κ γενικα ολα τα τροφιμα περιεχουν κατι απο γαλα..τα μακαρονια δε τα τρωω χωρις τυρι..ουτε το ρυζι..τρωω τυρι..γιαουρτακια..παγωτο..σοκολατες..μακαρονια αλλα κρεμ κ ποσα αλλα φαγητα που δε θα μπορω να τρωω..

Κ τωρα τι?μονο παπατες λαχανικα κ κρεας????πωωωωωωωωωωωωω...πικρα..

Εσεις τι κανετε??

Ιουλιανα μια χαρα σε βρισκω..ποτε θα δω λεχωνα θεσσαλονικια δολοφονησε πεθερα..χεχεχε

394Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! Σαβ Μάης 24, 2014 3:01 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χιχι!να με φερνεις τσιγαρα στη στενη

395Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! Σαβ Μάης 24, 2014 3:07 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
AMEEE..απο ολα θα φερνωω..τσιγαρα φαγητα..μη μας παθεις τ κ τιποτα.χεχε

396Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! Δευ Μάης 26, 2014 10:39 am

elpidamamy

elpidamamy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι κανετε κοριτσια? εμεις μια χαρα λιγο κολικους το απογευμα αλλα οκ. βγαινουμε καθε μερα βολτες, το σαββατο πηγαμε θαλασσα εκανε μπανιο η μεγαλη και ο μπεμπης αραχτος στην σκια να κοιμαται. θηλαζουμε κανονικα εκτος απο ενα γευμα το βραδυ το δινω για να τον κραταει πιο πολυ ωρα. αρχισε να μας γελαει κιολας... παρασκευη παω κ εγω γιατρο αλλα πλεον δεν νοιωθω καθολου την τομη δεν ποναω καθολου ενα μικρο μουδιασμα νοιωθω μονο.φιλακια κοριτσια σε σας κ τα μπεμπακια

397Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! Δευ Μάης 26, 2014 11:10 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπέρα,

εμεις τελευταια δεν ταλαιπωρουμαστε πολύ από κολικους αλλα από δυσκοιλιοτητα, κ εμενα γελαει κ κουναει κ χερια-ποδια από τη χαρα της κ βγαζει που κ που και καμμια φωνουλα

βολτες κ εμεις κάθε μερα γ ν αδυνατισει κ η μαμα!

398Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! Τρι Μάης 27, 2014 10:17 pm

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημεραα κοριτσιαα..τ κανετε?πως ειστε?????????

χαθηκατε ολες βρε.....

399Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! Δευ Ιουν 23, 2014 12:24 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ντινα σ απανταω εδώ γ ν μην χαλαμε τ θεμα μ τ μπανια στη θαλασσα



εμεις παμε κάθε μερα περιπατο 1,5-2 ωρες, τη βαζει ο αντρας μ στον μαρσιπο, μας αρεσει βεβαια ετσι κ αλλιως τ περπατημα


εσεις βολταρατε?


ειπες αυγουστο θ βφτισεις ε/

εγω σεπτεμβρη, τ εκλεισα όλα κ αυριο θ μιλησουμε μ τ φωτογραφο

400Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! - Σελίδα 16 Empty Απ: Μανουλες Απριλιου 2014 γ !!! Τετ Ιουν 25, 2014 1:21 am

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
iouliana έγραψε:ντινα σ απανταω εδώ γ ν μην χαλαμε τ θεμα μ τ μπανια στη θαλασσα



εμεις παμε κάθε μερα περιπατο 1,5-2 ωρες, τη βαζει ο  αντρας μ στον μαρσιπο, μας αρεσει βεβαια ετσι κ αλλιως τ περπατημα


εσεις βολταρατε?


ειπες αυγουστο θ βφτισεις ε/

Ελα ιουλιανα μου...τι κανει το μπυμπουκι σου? Πηγαινουμε βολτα στην θαλασσα κ εμεις..ναι τον Αύγουστο θα γινει η βαφτιση ναι..κ ανυπομονω να δω αντιδρασεις...ποτε γεννησες?

εγω σεπτεμβρη, τ εκλεισα όλα κ αυριο θ μιλησουμε μ τ φωτογραφο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις