Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
161 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 161 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ματινάκι μίλησες με την παιδίατρο? Τι σου είπε?
Βασούλα και εμένα ήθελε στο χρόνο, μάλιστα αν γεννιόταν Γενάρη ήθελε να κάνουμε και άλλο παιδί μέσα στο 2014 για να είναι συμμαθητές Smile Ευτυχώς λοιπόν γέννησα Δεκέμβρη και του πέρασε η ιδέα! Και εγώ το 2016 νομίζω θα μπορώ να αρχίσω να το σκέφτομαι!
Βασούλα καλά κάνεις και το διασκεδάζεις τελευταίες μέρες! Να δεις πόσο μειώνεται ο ύπνος τις επόμενες μέρες του τοκετού  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 15 328109 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 15 328109 

352Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 15 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Παρ Φεβ 07, 2014 10:51 pm

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερουδιαααα...κοριτσια στις 11 εχω ραντεβου.. μακαρι να μην ακουσω τπτ ασχημο...
βασουλα ετοιμασου για γλυκα ξενυχτιαααααα
κ μενα ηθελε δευτερο νωρις..βλεπει ομως τα ξενυχτια κ αλλαξε γνωμη

353Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 15 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Σαβ Φεβ 08, 2014 12:24 am

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα!αρρωστησα και κυκλοφορω με μασκα..πολυ σπαστικο αλλα δεν θελω με τιποτα να κολλησει η μπεμπα.
κοριτσια βλεπω μιλατε για δευτερα παιδακια.να κανονησετε να ειστε παλι μαζι εγκυουλες!εγω παντως δεν το συζητω δεν θελω να ξαναπερασω τα ιδια.αν στην πορεια αλλαξω γνωμη δεν το ξερω...ετσι μου λενε ολοι!

354Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 15 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Σαβ Φεβ 08, 2014 12:53 am

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερουδια!! ματινακι μου μην ανχονεσαι ολα καλα θα ειναι περιμενουμε νεα !! σημερα ερχετε ο αντρουλης μου !! γιουπιιιιι  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 15 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 15 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 15 215994 

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια!!! Kate κοριτσι μου περαστικα...θα περασουν ολα, εχεις το μωρακι σου τωρα και να σκεφτεσαι μονο αυτο...ολα τα ασχημα αστα πισω...Sad
κωνσταντινα πιστευω σιγα σιγα οσο θα μεγαλωνει το μωρακι και θα ειναι σε πιο χαριτωμενη ηλικια θα ειναι πιο καλα...κι εγω τα παιζω ωρες ωρες...

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elin1 έγραψε:καλημερα κοριτσια!!! Kate κοριτσι μου περαστικα...θα περασουν ολα, εχεις το μωρακι σου τωρα και να σκεφτεσαι μονο αυτο...ολα τα ασχημα αστα πισω...Sad
κωνσταντινα πιστευω σιγα σιγα οσο θα μεγαλωνει το μωρακι και θα ειναι σε πιο χαριτωμενη ηλικια θα ειναι πιο καλα...κι εγω τα παιζω ωρες ωρες...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vasoulagal έγραψε:
elin1 έγραψε:καλημερα κοριτσια!!! Kate κοριτσι μου περαστικα...θα περασουν ολα, εχεις το μωρακι σου τωρα και να σκεφτεσαι μονο αυτο...ολα τα ασχημα αστα πισω...Sad
κωνσταντινα πιστευω σιγα σιγα οσο θα μεγαλωνει το μωρακι και θα ειναι σε πιο χαριτωμενη ηλικια θα ειναι πιο καλα...κι εγω τα παιζω ωρες ωρες...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!Τι κάνετε?Εμάς χτες η μικρή το βράδυ είχε λίγο ανησυχία. Κατά τις 12 την κοιμήσαμε...αλλά μετά κοιμήθηκε σαν πουλάκι!
Κ μας το κολόβωμα δεν έπεσε εντελώς αλλά ο παιδίατρος δεν είπε τπτ ακόμα. Μου είπε να βαζω λίγο οινόπνευμα.

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοιμηθηκε στις 12 μεχρι τι ωρα Σοφια?
εμεις πηγαιναμε απο τις 7 ανα 2ωρο, 2 ωρες υπνο, 45λεπτα με 1 ωρα φαγητο και φτου κι απο την αρχη μεχρι τις 4 οπου αρχισαν τα πονακια και ετρωγε 10 λεπτα κοιμοταν μιση ωρα και αυτο πηγε μεχρι το πρωι οπου ειχα αγανακτησει πλεον... Crying or Very sad 

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
12 ξαπλώσαμε και στις 4 τη σήκωσα για αλλαγή πάνας, είχε κάνει και κακά και επειδή δυσανασχετούσε λίγο τη θήλασα κανένα 10λεπτο...κ μετά σηκωθήκαμε κατά τις 6.30 πάλι για αλλαγή πάνας είχε κακά,ήταν ανήσυχη,μετά δεν κοιμόταν και την πήρα στο κρεβάτι μας...έχω και διαλείψεις,δεν θυμάμαι τι κ πως αλλά ξυπνήσαμε μαζί στις 10.
Καθημερινές μου ξυπνάει με βογγητά κατα τις 7,τα ΣΚ πως και δεν το κάνει απορώ...

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ααα οχι δεν με νοιαζει η ταλαιπωρια τωρα ειλικρινα οτι και να μου κανει η μπεμπα το ανεχομαι....
αυτα που περασα στην εγκυμοσυνη και ειδικα αυτα που περασα στην γεννα δεν θελω να ξαναζησω!!!! Shocked 

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια μου.σορρυ που απεχω τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο πολυ αλλα προσπαθουσαμε να βρουμε ρυθμους με τη μπεμπα μου.τελικα το παλεψαμε με νυχια και με δοντια και θηλαζουμε αποκλειστικα και μονο ΞΑΝΑ.

προσπαθησα να διαβασω οσο πιο πολλα μπορουσα.

KATE περαστικα κοπέλα μου και σου ευχομαι να επανελθεις στο 100%.περασες πολλα και στην εγκυμοσυνη σου και τωρα αυτο σου στοιχησε ΟΜΩΣ θα περασει...

ΣΟΦΙΑ περαστικα για την κορουλα σου.

ΙΟΛΗ τωρα σε φανταζομαι να τρεχεις σαν τρελη με τα 2 σου τα παιδακια στο σπιτι...καλως τη δεχτηκατε και την κορουλα σας γλυκια μου.

ΒΑΣΟΥΛΑ με το καλο βρε ζουζουνα και σε σενα...πλησιαζει η Δευτερα...κοιμησου τωρα που μπορεις Wink

πως ειστε μανουλιτσες;;;τα φιλια μου σε οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολες και σε οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολα τα ζουζουνια

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να μαι κ παλι....ντινακι μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 15 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 15 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 15 215994  σας....
γαλλιδουλα τι γλυκια μπεμπουλαα..
βασουλα μετρας αντιστροφα επιτελουςςςς

τα δικα μας τωρα...το κολοβωμα εχει ξεραθει μου ειπε...το κκοιταξε πολυ καλα κ δεν εχει θεμα..παλι καλα..θα πεσει ειπε να μην φοβαμαι..
πηραμε 670γρ.. Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 15 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 15 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 15 215994 

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο Ματίνα, όλα τέλεια λοιπόν!

Ντίνα είδες που τα καταφέρατε; Είχατε αρχίσει από την πρώτη στιγμή με πολύ καλές προδιαγραφές οπότε ήταν σίγουρη η επιτυχία!  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 15 50580 

Σοφία πολύ όμορφη η φωτογραφία σας  Very Happy 

http://www.something-special.gr

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι Μαρία μου.Το πήρα πολύ πεισματικά.Και ναι,τα καταφέραμε και πάλι.

Ρε κορίτσια πολύ όμορφες οι φωτό σας!!!Τέλειες...Θα σας ανεβάσω και εγώ μία με τη μπουμπού μου να τη δείτε Smile

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρίξτε μια ματιά στο fb...Σας στέλνω εκεί!!!

Energy2009

Energy2009
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα κοριτσάκια όμορφα!

Ελπίζω να έχετε ένα όμορφο Σαββάτο! Διάβασα τα νέα σας όσο μπορούσα, είχα δουλίτσες αυτές τις μέρες και τρεξίματα με την μικρή και δεν προλάβαινα να μπω δυστυχώς.

kate_85 μου καταρχήν να σου ζήσει το παιδάκι σου, υγεία να έχει και πάντα καλότυχο! Καλά έκανες και έγραψες την περιπέτειά σου, εδώ είμαστε για να τα λέμε όλα ασφαλώς. Πέρασες πολλά! Δεν είχα ξανακούσει τέτοια δύσκολη περίπτωση να σου πω την αλήθεια, αλλά το θετικό είναι ότι αντιστρέφεται πλήρως όπως γράφεις. Σου εύχομαι ολόψυχα γρήγορη ανάρρωση και να επανέλθεις σωματικά και ψυχολογικά. Φαντάζομαι πόσο δύσκολο πρέπει να είναι για εσένα...υπομονή, ασχολήσου με το μωράκι σου που θα σε κάνει να ξεχνιέσαι με τα καμώματά του! Θα είναι το αγγελάκι σου!

konstadinade πολλές μητέρες νιώθουν αυτά που περιγράφεις... καλά έκανες και μιλούσες στον άντρα σου και το πιο σημαντικό είναι ότι συνειδητοποιούσες την κατάστασή σου και αυτό σε βοήθησε τελικά. Μην έχεις τύψεις κοριτσάκι. Η ζωή μας με τα παιδάκια μας μόλις άρχισε! Δεν ξέρεις πόσες πολλές ευκαιρίες θα έχεις για να είσαι κοντά στην μπεμπούλα σου! Όπως λέει και η viki1988 σου στέλνουμε όλες από εδώ μέσα την θετική μας ενέργεια!

Gallida καλή δύναμη και σε εσένα και υπομονή! Η κούραση που έχουμε όταν γεννάμε δεν είναι καλός σύμβουλος για την διάθεσή μας, ασφαλώς και μέχρι ενός σημείου είναι λογικό να αισθανόμαστε χάλια τις πρώτες μέρες. Μόνο την αυπνοία να βάλεις... και ο κάθε χαρακτήρας είναι διαφορετικός. Θα περάσει...Θα αρχίσετε και τις βολτούλες μόλις φτιάξει και ο καιρός και ίσως βοηθήσει και αυτό!

Βασούλαααα!! Έφτασε ο καιρός και για εσένα! Λογικό είναι να αγχώνεσαι, τελευταίες μέρες είναι αλλά... όλα θα πάνε καλά!! Καλώς να δεχθείς σήμερα και τον αντρούλη σου!

Κι εγώ τα ίδια με τον ύπνο... είμαστε μαλωμένοι  Very Happy Την Τρίτη πάω κι εγώ στον γιατρό για να με δει... και να δούμε τι θα μας πει. Το μόνο "θέμα" είναι ότι κάνω τις αντιπηκτικές ενέσεις και μπορεί τελικά να τις κόψω και να μπω στο μαιευτήριο με τεχνητούς πόνους. Είπε ότι θα δει αν έχω τις προυποθέσεις. Τουλάχιστον την Τρίτη θα είμαι πλέον στην 38η εβδομάδα.

Φιλιά σε όλες και καλή δύναμη με τα μωράκια σας!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα ομορφες μανουλιτσες μου τι μου κανετε;;;;;
ντινακι μου μπραβο σας που τα καταφερατε πολυ χαιρομαι....μια κουκλα η μπουμπου σου....εχω τρελαθει με τα μαλλακια της....φτου φτου.....
ματινακι μου μια χαρα και τα δικα σας τα νεα....μια χαρα κιλακια η μπουμπουκα σου....
εμεις κοριτσια μου απο νεα τα ιδια....μαμ κακα και νανι....αν και μενει ξυπνιος καποιες φορες αλλα ειανι ησυχουλης....
βασουλα μου καλως να δεχθεις τον αντρουλη σου....ειδες πως περνανε οι μερες;;;;;

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ματινάκι, πως πρέπει να γίνει ο αφαλός δηλ?

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
gallida έγραψε:Ματινάκι, πως πρέπει να γίνει ο αφαλός δηλ?


πρεπει να φυγει οτι εχει μεσα...εμενα εχει κομματι απο τον λωρο

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας και από μένα!!
Ματινάκι μπράβο μια χαρά! Μεγαλώσατε και σου έφυγε και το άγχος! Smile
Βασούλα καλώς να τον δεχτείς! Όντως πέρασαν γρήγορα οι μέρες!! Πλησιάζει και η Δευτέρα να έχεις και εσύ επιτέλους αγκαλιά τη μπεμπούλα σου!!
Σοφία πολύ ωραία η φωτογραφία σου!! Πολύ μικρούλα φαίνεται εδώ η κορούλα σου! Είσαι πολύ τυχερή που κοιμάται τόσο η μικρή σου το βράδυ!! Την ξυπνάς κιόλας μόνη σου!! Πάντα τέτοια!
Ιόλη που είσαι? Φαντάζομαι βέβαια τον πανικό στο σπίτι σας! Που να βρεις χρόνο να μπεις στο forum!
Εμείς σήμερα εκμεταλλευτήκαμε την τέλεια ηλιόλουστη μέρα και πήγαμε βολτούλα οικογενειακώς Smile
Φιλιά σε όλες τις όμορφες μανούλες και μελλοντικές μανούλες Smile Smile

372Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 15 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Σαβ Φεβ 08, 2014 11:18 am

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
 I love you  I love you  I love you  I love you Η φωτό που έβαλα είναι η 1η μας αγκαλιά στην αίθουσα τοκετών!

373Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 15 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Σαβ Φεβ 08, 2014 11:18 am

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μολις την κοιμισα εγω....
βολτιτσα ειρηνη ε;;; ζηλευω...18 μερες ακομη εγω για την ευχη κ μετα ρομαντικη εξοδος με τον αντρουλη μου

374Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 15 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Σαβ Φεβ 08, 2014 11:35 am

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ πήρα μισό σαραντισμό και σήμερα βγήκαμε κανονικά κ με την μικρή για ψώνια. Ηθελα να πάμε και οι 2 για ψώνια, πήγαμε μάρκετ,mothercare οπότε την πήραμε μαζί...

375Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 15 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Σαβ Φεβ 08, 2014 12:17 pm

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς με τον άντρα μου έχουμε βγει μερικές φορές σχεδόν από την αρχή της ζωής του μωρού μας! Απλά σήμερα είπαμε να βγούμε όλοι μαζί και ήταν πολύ ωραία Smile Πήγαμε και για καφέ Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις