Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eσείς που είστε από διαφορετικά μέρη με τον άντρα σας ποιους θα καλέσετε?Εννοώ από αυτούς που θα είναι στο άλλο μέρος...Kαι πόσα χρήματα υπολογίζετε να χαλάσετε?Τώρα αυτή είναι αδιάκριτη ερώτηση βέβαια...Θέλω να πω τι θεωρείτε ένα ποσό οκ για βάφτιση...

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμεις ληδακι θα κανουμε τη βαφτιση στα μερη του αντρα μου ( ο γαμος εγινε αθηνα ) , απο μεριας μου θα ειναι γονεις και κατι θειοι μου που εχουμε πολυ στενη σχεση ,και 5-6 στενοι φιλοι, απο μερια του αντρα μου επισης τα ιδια μπορει και λιγοι περισσοτεροι γιατι σκεφτομαστε να κανουμε τραπεζι σε ενα ταβερνακι του χωριου με περισσοτερα σπιτικα φαγητα-παραδοσιακα κι ετσι θα μας κοστισει λιγο , αλλιως κι εμεις μπουφεδακι ! τωρα γιατο κοστος δεν εχω ιδεα ποσο πανε γενικα οι βαφτισεις αλλα περα απο το τραπεζι δεν νομιζω να εχουμε κατι πολυ ακριβο εμεις καθως τα βαφτιστικα ειναι του νονου !

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να μαι κ εγω..
με το καλο να πατε στους παιδιατρους σας κοριτσια

οσες κανατε το εμβολιο, σας το συνταγογραφησε ο/η παιδιατρος κ το πηρατε απο το φαρμακειο;; ποσο κοστισε περιπου;; γτ καποιοι κανουν 5πλο κ αλλοι 6πλο

οσο για την βαφτιση, εμεις καλοκαιρακι στην Τηνο.μαλλον Ιουλιο

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου ματινακι !! στην τηνο εε?? τελεια !!

κωσταντινα μου ειχες πολυ αιμα?

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κων/να γτ ειπες επιτελους;; ηθελες να αδιαθετησεις;;;

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βασουλα τι κανεις τελικα με τον θηλασμο;; μιλησες με συμβουλο;;

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι μας το συνταγογράφησε η παιδίατρος και το πήραμε από το φαρμακείο. Είχε 0% συμμετοχή οπότε δεν πληρώσαμε τίποτα! Τώρα μας έγραψε 3 εμβόλια (!!) αλλά ξέχασα να τη ρωτήσω αν είναι όλα για αυτόν το μήνα ή είναι για αργότερα...από τα 3 τα δύο είχαν 0% συμμετοχή και το ένα που είναι πόσιμο είχε 25% (και κόστισε 10€). Τώρα γιατί κάποιοι κάνουν 5πλο και κάποιοι 6πλο δεν ξέρω...ότι μας πουν οι παιδίατροι κάνουμε...
Η Κωνσταντίνα αν θυμάμαι καλά έχει σταματήσει το μητρικό γάλα οπότε μάλλον ήθελε να αδιαθετήσει για να μην αγχώνεται για άλλη εγκυμοσύνη? Με το θηλασμό είναι που καθυστερεί η περίοδος...

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε ευχαριστω ειρηνη για τις πληροφοριες!!!

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι κοριτσια εγω δεν θηλαζω και περιμενα πως πως και πως να αδιαθετησω για να μπω σε μια σειρα και να αρχισω αντισυλληπτικα!
εμεις βαπτιση μαλλον σεπτεμβρη λεμε.εχω σκεφτει θεμα γλυφιτζουρια καραμελες που ειναι ευκολο να τα φτιαξω ολα μονη μου και τραπεζι μεταξυ μας αλλα δυστυχως ειμαστε μεγαλο σοι και μαζι με φιλους μαζευομαστε 100 ατομα Shocked δεν εχω κανει ακομα υπολογισμο για κοστος αλλα μονο τα ντυσιματα μας προσκλησεις μπομπονιερες και τραπεζι πιστευω 1500 με 2000 δεν θα τα γλιτωσουμε ρε κοριτσια.μακαρι να ειναι λιγοτερα!ας μας πει η μαρια που ξερει!!

a_nanaka

a_nanaka
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Πω πω γκρίνια παιδια σήμερα με το εμβόλιο. Εκλεγε το καημένο μέχρι τώρα απαρηγόρητο. Τώρα ηρέμησε και κοιμήθηκε. Πυρετό δεν έχει κάνει.
Εξαπλό κάναμε και μας έγραψε και του άλλου μήνα το εμβόλιο. Στο ψυγείο το έχω κι αυτό. Μηδέν συμμετοχή μέχρι στιγμής.
Κωνσταντίνα, ωραιο θεματάκι! Κι εγώ δεν θα κάνω κάτι με ήρωες και τέτοια, θα παιξω με χρώματα που μου αρεσουν και θα κάνω και τα περισσοτερα μόνη μου που πιάνουν τα χέρια μου. Κάτι παραπάνω από χιλιάρικο τα υπολογίζω όλα και όπως λες και συ... μακάρι να ναι λιγότερα!

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα μανούλες!

Κωνσταντίνα μου δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω όσον αφορά στα έξοδα...
Εγώ προσκλητήρια, μπομπονιέρες τα είχα κάνει μόνη μου. Επίσης έφτιαξα το βιβλίο ευχών και χωνάκια με ζαχαρωτά για τα παιδιά.
Μετά την βάφτιση έξω στον προαύλιο χώρο είχαμε βάλει μερικά τραπεζάκια με νερά και χειροποίητες λεμονάδες που τις είχαμε βάλει σε μικρά γυάλινα ατομικά μπουκαλάκια (ένας θείος του άντρα μου έχει πολλέεεες λεμονιές).
Εγώ η μαμά μου και η πεθερά μου είχαμε φτιάξει φαγητά μπουφέ οπότε είχανε να φάνε και κάτι τύπου finger food. Μια φίλη μου ανέλαβε να φτιάξει τα τραπεζάκια όσο γινόταν η βάφτιση η οποία μας έκανε δώρο χειροποίητα cupcakes (ήταν το γλυκό μας).
Αντί για βαφτιστικά ρούχα πήγαμε με την νονά σε κλασσικό μαγαζί με ρούχα και πήραμε πανέμορφο φορεματάκι κλπ και τα μαρτυρικά τα έκανα και αυτά εγώ.
Γενικά επειδή δεν είχαμε και δεν έχουμε χρήματα αυτή την περίοδο, όλα γίνανε με προσωπική εργασία. Τραπέζι δεν κάναμε... μαζευτήκαμε μόνο οι οικογένειες και οι κουμπάροι.


Ειρήνη τελικά αποφάσισα να κάνω τα γεννέθλια της Ορσίας με θέμα την "κορώνα". Πριγκηπική φάση χαχαχα. Ελπίζω να καταφέρω να φτιάξω την τούρτα και φυσικά να τρώγεται  Very Happy 
Θα βάλω φωτογραφία όταν θα είναι έτοιμη.

http://www.something-special.gr

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια εχω λιωσει σημερα με την μπεμπα μου.ολη την ημερα κοιταζει τα παιχνιδια της και προσπαθει να τους μιλησει!της μιλαω και γελαει της λεω παραμυθια και προσπαθει να μιμειθει το στομα μου και βγαζει ηχους αγγγγγγ  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 39 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 39 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 39 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 39 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 39 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 39 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 39 215994 πεθαινω!!!!!!!!!!!θα λιωσω χριστε μου δεν μπορω!!!!!νομιζα οτι τα κανουν πολυ αργοτερα αυτα!
η μηπως ειναι πολυ εξυπνο το παιδι μου????χαχαχα κουκουβα κουκουβα!!!!!!!!!!!!!!!!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια μου...τι κανετε;;;
σε εμας εδω ολο βρεχει και εχουν σπασει τα νευρα μου....να φτιαξει λιγο ο καιρος να παμε καμια βολτα με το ζουζουνι μου.....
κωνσταντινακι μου και εμενα ο μπεμπης βγαζει ηχους...ειναι πανεξυπνα πλεον τα παιδια.....και εγω τρελαινομαι..... Smile Smile Smile Smile 
εμεις κοριτσια μου βαφτιση θα κανουμε του χρονου της Παναγιας....ειχα ταξει να το βαφτισω ανημερα της Παναγιας....θα ειμαστε 1 1/2 χρονων αλλα τον θελω να περπεταει για αυτο ειπα να την κανω του χρονου....αλλα τα εχω σκεφτει ολα...απο ατομα θα ειμαστε γυρω στα 70 μιας και εχουμε σοι και απο τις 2 τις πλευρες....μπομπονιερες θα φτιαξω μονη μου....εχουν περισεψει αυτες απο τον γαμο μου τις οποιες παλι ειχα φτιαξει μονη μου...ειναι κουτακι με περλες λευκες και εχω σκεφτει να κανω το αρχικο απο πανω με γαλαζιες περλες και να βαλω φιογκακι γαλαζιο....
στα τραπεζια θα βαλω σιελ γαζα και θα απλωσω κοχυλια και στη μεση θα βαλω μια γυαλα με ψαρακι....επισης θα φτιαξω χωνακια μεγαλα για ζαχαρωτα για τους μικρους μας φιλους.....ειχα φτιαξει και στο γαμο μου χωνακια για ρυζι....αυτα εχω σκεφτει μεχρι στιγμης....αλλα τα περισσοτερα θα τα κανω μονη μου....οπως και στο γαμο μου....

964Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 39 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τρι Μαρ 04, 2014 10:55 pm

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια μου !! βικη πως και τοσο αργα η βαφτηση?

εμεις περασαμε ενα πολυ δυσκολο βραδυ , σηκωθηκε 3 παρα εφαγε, και μετα ειχαμε κλαματα μεχρι τις 6.30 το πρωι ... μεχρι 4.30 την ανελαβα εγω , αλλα ημουν παρα πολυ κουρασμενη , ενα πτωμα δεν μπορουσα να κρατησω ανοιχτα τα ματια μου, και μετα την πηρε ο αντρας μου στο σαλονι για να κοιμηθω, μεχρι που πηγε στην δουλεια 6.30 ο καημενουλης μου...

965Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 39 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τρι Μαρ 04, 2014 11:10 pm

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα,τι κάνετε?Εγώ με κεφάλι καζάνι,1η μέρα κανονικά δουλειά χτες και ζαλίστηκα. Το πρωί σε λίγο έχω meeting με τα κεντρικά της εταιρείας κ μετά πάλι απόγευμα.
Μπράβο στα κοριτσάκια που έκαναν εμβόλιο.Βλέπω σκέφτεστε τη βάφτιση,ε?Ματινάκι Τήνο θα την κάνεις?Θα με καλέσεις?Τηνιακιά είμαι, έχω καταγωγη από εκεί!!!

966Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 39 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τρι Μαρ 04, 2014 11:19 pm

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα μανούλες!!!!!!
ΜΑρία πολύ μ'αρέσει το θέμα κορώνα για κοριτσάκι!!!!!
Καλά Βίκη και γω χθες που έψαχνα για στολισμό είπα μήπως έβαζα γυάλα με ψαράκι!!!χαχα!!!Συννενοημένες ήμασταν!!!Μάλιστα βρήκα κάτι ψαράκια μονομάχους που είναι μπλε!!
Βασούλα μια απ'τα ίδια...Πολύ μου σηκώθηκε χθες το βράδυ και μ'έπιασε και μένα υπερένταση!!
Και τα νέα μας από το γιατρό...Τέλεια!!!
Μέδα σε 20 μέρες έχουμε πάρει 1.200 και πλέον είμαστε 4600 και μου είπε η γιατρός ότι παίρνει 2πλάσιο βαρος από αυτό που θεωρείται επιθυμητο ο μπουλούκος μου και επίσης ψηλωσαμε κι άλλο και πήγαμε 56.5!!!!!Κάτι σπυράκια μόνο έχει βγάλει που μάλλον κάπου ακούμπησε και μου είπε να τα παρατηρήσω και αν γίνουν πολύ έντονα να την πάρω να μας δώσει αγωγή...Επίσης έχει ένα μικρό φύσημα αλλά πάλι μου είπε ότι 9 στα 10 παιδάκια έχουν γιατί λειτουργεί διαφορετικά η καρδιά στην κοιλιά και τώρα διαμορφώνεται...Τον άλλο μήνα θα κάνουμε και το 1ο μας εμβόλιο!!!
Αααα!!!Μου είπε και για πιπίλα!!Είναι λέει πολύ υπέρ και μάλιστα η πιπίλα τα βοηθάει να φτιάξουν ρυθμό στην αναπνοή και αποφεύγεται ο αιφνίδιος θάνατος...Και επίσης ότι πρέπει να βάζουν που και που πιπίλα για να ανεξαρτητοποιούνται από τη μαμά (που το έχουν το βυζί για τσίχλα 10 ώρες!!!!!!!)

967Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 39 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τρι Μαρ 04, 2014 11:54 pm

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ μπραβο Ληδα μου τελειος συγχρονισμος.....αμα ειναι καλοκαιρι και για αγορακι πιστευω ειναι τελεια ιδεα....
βασουλα μου τον θελω να περπαταει γι'αυτο....και απο τη στιγμη που εχω ταξει οτι θα την κανω ανημερα της Παναγιας γι'αυτο παμε και τοσο μακρια....

968Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 39 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τρι Μαρ 04, 2014 11:56 pm

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ληδα μου τελεια τα νεα σας απο το γιατρο...μπραβο σας....με το καλο και το εμβολιο τον αλλο μηνα....εμεις την αλλη εβδομαδα θα κανουμε το πρωτο μας....ή μαλλον τα πρωτα μας γιατι ειναι 2.....
εμενα ο δικος μου νιαουριζει απο τις 6....τι να του κανω;;;του βαζω πιπιλα την πεταει...δεν τη θελει ρε γαμωτο....

969Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 39 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τετ Μαρ 05, 2014 12:01 am

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βίκη δοκίμασε πιστολάκι μαλλιών!!Εμένα χθες είχε πολύ γκρίνια αλλά αναγκαστικά έπρεπε να πάμε στην παιδίατρο..Τον ακούμπησα στην αλλαξιέρα στο μπάνιο και έβαλα πιστολάκι να φτιάξω τα μαλλιά μου και σταμάτησε ως δια μαγείας!!!!

970Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 39 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τετ Μαρ 05, 2014 12:11 am

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα μολις ηρεμησε Ληδα μου....το κανω αυτο με το πιστολακι και πραγματι ηρεμει....

971Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 39 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τετ Μαρ 05, 2014 12:51 am

a_nanaka

a_nanaka
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα κορίτσια!
Λήδα μια χαρα ο μπεμπάκος σου!! Μπράβο σας! Είναι φαγανούλης σαν τον μπουλούκο τον δικό μου. Τώρα του φοράω ρουχαλάκια για 3 μηνών και του κάνουν ισα-ισα γιατί έφτασε 5,800 κιλά και 60 πόντους. Ευτυχως εχτες το βραδυ ηρέμησε από την γκρίνια του εμβολίου.

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια...Ήρθα και εγώ εδώ...Λόγω του ότι λέιπαμε καιρό,αφιερώσαμε πολύ χρόνο σαν οικογένεια,εχθές και προχθές κάναμε πολλές βόλτες!Σήμερα δουλεύει ο μπαμπάς μας και βρέχει κιόλας οπότε χουχουλιάζουμε SmileΤο ταξίδι ήταν μιά χαρά από την άποψη της μικρούλας,ούτε που ακούστηκε,αλλά είχε πολύ βροχή με το που φτάσαμε.Τα νέα μας είναι μια χαρούλα...Έχουμε ηρεμήσει πάρα πολύ.Την Παρασκευή και εμείς είμαστε για το 1ο μας εμβόλιο...Για να δούμε...Εν τω μεταξύ έχει αρχίσει και βάζει τα χέρια της στο στόμα,χωρίς να γκρινιάζει όμως...Τί να είναι αυτό;!

Βάφτιση κλείσαμε εχθές για τις 15 Αυγούστου στον Αγ Ραφαήλ εδώ στη Μυτιλήνη.Θα έχω κόσμο στο μυστήριο αλλά τραπέζι μόνο οι κοντινοί συγγενείς.Έξω από την εκκλησία για κέρασμα θα έχω έναν παγωτατζή να δίνει παγωτά.Μπομπονιέρες,μαρτυρικά,φόρεμα βαφτιστικό,θα είναι όλα χειροποίητα.Τώρα μένει να κλείσουμε και φωτογράφο !

Αυτά τα νέα μου...Εσείς πώς είστε;Τί κάνετε;

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!
Ωραία ιδέα η γυάλα με το ψαράκι αλλά τα ψαράκια τι τα κάνετε μετά??
Τέλεια τα νέα σας Λήδα! Μεγάλωσε ο μικρούλης σου!! Όλα τα μωρά μας εξελίσσονται σε μπουλουκάκια νομίζω Razz:P
Ντίνα welcome back SmileΚαλά κάνατε και βολτάρατε! Εδώ ο καιρός συνεχίζει να είναι χάλια 5η μέρα συνεχόμενη!!! Το νησί του ήλιου σου λέει μετά!!
Και εμένα βάζει τα χέρια του στο στόμα (ολόκληρη τη μπουνιά) και απ' ότι το έψαξα το κάνουν επειδή ανακαλύπτουν τα χέρια τους και η γεύση τους είναι η πιο δυνατή τους αίσθηση! Γι αυτό αργότερα βάζουν τα πάντα στο στόμα για να τα "γνωρίσουν"! Αφού πλέον κάνει και έντονο θόρυβο όταν πιπιλάει το χέρι του! Με μανία Smile
Α και συμπεθέρα συνεχίζεις να είσαι η πιο οργανωμένη απ' όλες μας!! Κλείσατε από τώρα βάφτιση?? Είσαι καλή εσύ!! Smile Smile
Εμάς χθες ήταν η καλύτερη νύχτα!! Κοιμήθηκε 5μιση ώρες σερί!! Πρώτη φορά στα χρονικά!! Μακάρι να το ξανακάνει και να μην έτυχε!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο ντινακι μου...με το καλο το εμβολιο και η βαφτιση σας....και εμενα μου αρεσει η ιδεα με το παγωτο....
ειρηνακι μου σε εμας εδω αυτο που μπαινει στη μεση του τραπεζιου το παιρνει καποιος απο το τραπεζι...βαζουμε καρτελακι και οποιος το κερδισει....οποτε ειναι σαν δωρο....

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α έτσι μάλιστα! Γιατί αλλιώς είναι κρίμα για τα ψαράκια! Και που θα κάνετε το τραπέζι? Σε αίθουσα δεξιώσεων?

Μαρία θα περιμένουμε φωτογραφίες! Είναι ωραία τα παιδικά πάρτυ που έχουν θέμα Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις