Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
49 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 49 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

501Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Πεμ Φεβ 13, 2014 11:47 pm

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!
Ακριβώς Λήδα δεν στα λέει κανείς αυτά πριν μείνεις έγκυος Smile
Και μετά εντωμεταξύ πονούσα πολύ (γιατί με είχαν κόψει αρκετά...) και μου έδιναν διάφορα παυσίπονα σε χάπια και δεν έκαναν τίποτα αλλά πάλι δεν άλλαξα γνώμη για το υπόθετο Razz
Βασούλα το κιτρίνισμα αργεί να φύγει...εμείς που τον πήραμε με 12 ίκτερο (και ανέβηκε στο 13 την επόμενη), ήταν κίτρινος για σχεδόν 1 μήνα! Και ας ήταν καλύτερα ο ίκτερος (μετά από 3 μετρήσεις που κάναμε). Υπομονή και όλα θα ξεχαστούν!!

502Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Παρ Φεβ 14, 2014 12:09 am

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα πέρα για πέρα.
Η μπέμπα μου σκασε πολλά χαμόγελα πρωί πρωί!

503Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Παρ Φεβ 14, 2014 12:35 am

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irenehr έγραψε:
Βασούλα το κιτρίνισμα αργεί να φύγει...εμείς που τον πήραμε με 12 ίκτερο (και ανέβηκε στο 13 την επόμενη), ήταν κίτρινος για σχεδόν 1 μήνα! Και ας ήταν καλύτερα ο ίκτερος (μετά από 3 μετρήσεις που κάναμε). Υπομονή και όλα θα ξεχαστούν!!

αχ ειρηνακι αληθεια?? αντε να δουμε την καινουργια μετρηση ποσο θα ειναι !! εχει 4 μερες στη λαμπα η κινεζουλα μου , δυο γαμπροι εχουν φυγει απο το διπλανο της πιρεξ...



gallida έγραψε:Καλημέρα πέρα για πέρα.
Η μπέμπα μου σκασε πολλά χαμόγελα πρωί πρωί!

αχ σοφακι μου σου ξεκινησε τα ναζακια η μπεμπουλα σου και σε χαζεψε ε??


κοριτσια μου επιτρεπτε ο καφες στον θυλασμο??

504Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 21 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Παρ Φεβ 14, 2014 12:41 am

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Υπομονή με τον ίκτερο Βασούλα,θα περάσει κ αυτό.
Εγώ πίνω μέχρι 2 φλυτζάνια καφέ φίλτρου κάθε μέρα,δεν την παλεύω.Το κεφάλι καζάνι κάθε πρωί.Η μπέμπα κάθε μέρα ίδια ώρα ζορίζεται μέχρι να ενεργηθεί. Σήμερα ξύπνησε 6.30 και μέχρι τις 7.30 ζοριζόταν...

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι Βασούλα μην ανησυχείς όλα μια χαρά θα είναι! Εσύ προσπάθησε όσο μπορείς να βγάζεις γάλα για να μη μειωθεί η παραγωγή σου και να είσαι έτοιμη για όταν πάρετε τη μικρή στο σπίτι!!
Και εγώ πίνω καφέ φίλτρου. Όχι κάθε μέρα αλλά πίνω...γενικά επιτρέπεται 1 καφές φίλτρου ή 1 ελληνικός τη μέρα. Θα δεις και τη μπέμπα σου αν είναι ανήσυχη όταν πιεις καφέ.

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ο κάτω όροφος στο σπίτι μας έχει τρομερή υγρασία, έχω πάρει ένα θερμόμετρο-υγρόμετρο και βγάζει 70% υγρασία. Ηθελα να πάρω αφυγραντήρα αλλά είναι πανάκριβοι, είχε έναν το λητώ οικονομικό και βλέπω ότι δεν υπάρχει πια...Τι θα κάνω???

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irenehr έγραψε:Ναι Βασούλα μην ανησυχείς όλα μια χαρά θα είναι! Εσύ προσπάθησε όσο μπορείς να βγάζεις γάλα για να μη μειωθεί η παραγωγή σου και να είσαι έτοιμη για όταν πάρετε τη μικρή στο σπίτι!!
Και εγώ πίνω καφέ φίλτρου. Όχι κάθε μέρα αλλά πίνω...γενικά επιτρέπεται 1 καφές φίλτρου ή 1 ελληνικός τη μέρα. Θα δεις και τη μπέμπα σου αν είναι ανήσυχη όταν πιεις καφέ.

ειρηνη μου δεν θα βγαζω γαλα, θα ερχομαι να τη θυλαζω καθε 3 ωρες για να τη βλεπω κιολας εαν τελικα δεν την παρουμε... εντομεταξυ το δεξι μου στηθος μου το χει ματωσει  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 21 534787 

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι θερμανση εχετε σοφακι? οταν αναβεις καλοριφερ δεν σπαει η υγρασια?

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αν μπορείς να τη θηλάζεις τόσο συχνά ακόμα καλύτερα! Εμένα όταν ήταν στη λάμπα δεν μ'άφηναν να πάω ούτε καν να τον δω πόσο μάλλον να τον θηλάσω! Οπότε έβγαζα με το θήλαστρο...

Σοφία και εγώ από χθες ψάχνω αφυγραντήρα! Όντως είναι πολύ ακριβοί αλλά έχουμε πάρα πολύ υγρασία και δεν κάνει καλό!

Κορίτσια το sling τελικά είναι πολύ χρήσιμο!! Μπορεί να μη νιώθω ακόμα σίγουρη (αγχώνομαι μήπως πέσει το μωρό και το κρατάω λίγο...) αλλά κατάφερα να κοιμήσω τον μπέμπη! Που το πρωί δεν κοιμάται ποτέ!! Είναι μεγάλο κατόρθωμα! Ίσως έτσι καταφέρω να σταματήσει το πρωί να τρώει ανά 1 ώρα...για να δούμε...

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα και από μας!!!!
Εμεις χθες είχαμε πολύ λίγη γκρινίτσα...Βασικά ζοριζόταν να κάνει κακά του και λέω μήπως έφταιγε το κρεμμύδι στα μπιφτέκια που είχα φτιάξει...
Βασούλα καφέ και μένα μου είπε η παιδίατρος δεν πειράζει να πιω 1 απλά αν μπορώ να έχω υηλάσει πρώτα και μετά να τον πιω....
Αχ και γω θέλω αφυγραντήρα για το μπάνιο γιατί είναι τραγική η κατάσταση παρά το καλοριφέρ που καίει όλη μέρα...Αν βρεις τίποτα οικονομικό πες μου και μένα...

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irenehr έγραψε:Αν μπορείς να τη θηλάζεις τόσο συχνά ακόμα καλύτερα! Εμένα όταν ήταν στη λάμπα δεν μ'άφηναν να πάω ούτε καν να τον δω πόσο μάλλον να τον θηλάσω! Οπότε έβγαζα με το θήλαστρο...

Σοφία και εγώ από χθες ψάχνω αφυγραντήρα! Όντως είναι πολύ ακριβοί αλλά έχουμε πάρα πολύ υγρασία και δεν κάνει καλό!

Κορίτσια το sling τελικά είναι πολύ χρήσιμο!! Μπορεί να μη νιώθω ακόμα σίγουρη (αγχώνομαι μήπως πέσει το μωρό και το κρατάω λίγο...) αλλά κατάφερα να κοιμήσω τον μπέμπη! Που το πρωί δεν κοιμάται ποτέ!! Είναι μεγάλο κατόρθωμα! Ίσως έτσι καταφέρω να σταματήσει το πρωί να τρώει ανά 1 ώρα...για να δούμε...
Εγώ μόνο την όρθια στάση με τα πόδια έξω κατάφερα.Μου φαίνεται πολύ δύσκολο....

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ομορφες καλημερες...χρονια πολλα στους νεους μικρους ερωτες μας.. Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 21 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 21 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 21 215994  εμεις θα εχουμε ρομαντικη εξοδο στην παιδιατρο κ μετα καφεδακι στο μικελ.. Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 21 328109 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 21 328109 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 21 328109 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 21 328109 
βασουλα εμεις ειχαμε βγει με 12.4 ικτερο..
μεσα στα ματια της το ασπρο που εχουμε ηταν κιτρινο...
τ κανετε μανουλιτσες;;
μπανιο κανετε οταν ειναι καποιος αλλος με το μωρο;; θελω να κανω τωρα για να ειμαι ετοιμη αλλα φοβαμαι να την αφησω.
χθες το βραδυ απο τις 10.30 ξυπνησε 3.20.θα ρωτησω την παιδ. αν κανει να κοιμαται τοσο..

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία και εγώ με τα πόδια έξω τον έχω, αυτή τη στάση που λες και εσύ αλλά και εκεί κοιμούνται Smile
Και μένα μου φαίνεται δύσκολο αλλά πιστεύω ότι με λίγη εξάσκηση θα βελτιωθούμε!
Προς το παρόν είμαι πολύ χαρούμενη που μπορώ και χρησιμοποιώ και τα δύο χέρια μου στον υπολογιστή και δουλεύω πιο άνετα! Μόνο η μέση μου πονάει από το βάρος αλλά θα δούμε πως λύνεται και αυτό!
Ματινάκι καλημέρα! Εγώ συνήθως κάνω μπάνιο όταν είναι κάποιος με το μωρό αλλά την τελευταία εβδομάδα δοκίμασα να κάνω μόνη μου 2 φορές (με ανοιχτές πόρτες για να τον ακούσω και πολύ γρήγορες κινήσεις) και πήγε καλά αλλά είχα άγχος!
Καλή ρομαντική έξοδο να έχετε Smile
Εμείς πήγαμε χθες για ένα ποτάκι με φίλους (νωρίς) και μπορώ να πω ότι το χρειαζόμουν!!

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα Ματινάκι!!!Χρόνια πολλά!!
Εγώ μέχρι στιγμής μπάνιο εχω κάνει και μου τον κράταγε οάντρας μου γιατί έχωκαι γω μια ανασφάλεια μήπως δεν τον ακούσω με τα νερά...
Για τον ύπνο εμένα χθες που πήγα μου είπε ότι εφόσον έχει ανακτήσει το βάρος της γέννησης δεν χρειάζεται να τον ξυπνάω...Παρεπιπτόντως απο 2950 που βγήκαμε από το μαιευτήριο την προηγούμενη Τετάρτη έχουμε πάει 3440 και από 48 πόντους που γεννηθήκαμε 52,5!!!!Μεγάλωσε το νινί μου!!!!

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ να ρωτήσω...Ματινάκι εσείς δεν είχατε θέμα με τον αφαλό?Ούτε εμένα του έχει πέσει ακόμα...Τρεφόταν λέει καλά στην κοιλιά και είναι χοντρός ο λώρος...Αλλά μας είπε ότι θα ήθελε σε 5 μέρες να έχει πέσει...Αλλιώς τι γινεται?Toν έχω ποτίσει στο οινόπνευμα κυριολεκτικά αλλά δεν μου φαίνεται να ξεραίνεται....

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ μας έχει ακόμα καφετί ο λώρος + την ομφαλοκήλη που εχουμε τι καλά...

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ο ικτερος της ανεβηκε 14,7.. ελεος πια ολα σε μενα θα τυχουν... κυριακη θα την παρουμε , και αν...  Sad 

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γι αυτο ξαναπαμε ληδα..τον βλεπω ξερενεται αλλα δεν πεφτει..εμας μας ειπε οτι δεν εχει κατι ανησυχιτικο αλλα πρεπει να πεσειιιι...κοιτα τον...αν δε μυριζει ασχημα μη φοβασαι..

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βασουλα με ολο το θαρρος...μηπως φταιει το γαλα σου;; ρωτα λιγο..ετσι κ η ξαδερφη μου...κ τελικα μολις σταματησε να δινει δικο της κατεβηκε..μπορει να ετυχε κιολας..δε ξερω

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν μυρίζει...Τι να πω συνεχίζω το πάστωμα στο οινόπνευμα και ότι γίνει...Δηλαδή απλά τον παρακολουθί η παιδίατρος δεν τον αφαιρεί ε?!Βασούλα μου υπομονή!!!Το θέμα είναι να γίνει καλά η μπέμπα και ας κάτσει και λίγο παραπάνω μέσα είναι για το καλό της...Βέβαια φαντάζομαι πως θα νιώθεις να φύγεις απ'το μαιευτήριο χωρίς το μωράκι αλλά τουλάχιστον σκέψου ότι καλύτερα έτσι παρά ν ατην πάρεις σπίτι και να της ανέβει...Όσο είναι στο νοσοκομείο είναι απόλυτα ασφαλής...

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωραία το γραψα το "παρακολουθί" χαχα!!!!

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βασούλα υπομονή....

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι ληδα πρεπει να φυγει μονο του..το μανταλακι επεσε;;

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βασουλα υπομονη δεν πειραζει θα πας λιγο αργοτερα στο σπιτι σου μην το κανεις σαν εμενα που πηγα σπιτι για 1 βραδυ και μετα ξαναγυρισα νοσοκομειο.μια χαρα ειναι το 14 εμενα εφτασε 17 σου ειπα.
συγνωμη κιολας αλλα επειδη οπως σου ειπα το εχω ζησει,μονο το θηλαζεις το μωρο η δινεις και ξενο?το γαλα σου δεν φταιει ειναι απανιο το θεμα ειναι να τρεφεται καλα το μωρο οποτε δωσε και λιγο ξενο δεν πειραζει εγω ετσι το εκανα και ειδα διαφορα.στην αρχη δεν ηθελα να δωσω ξενο αλλα προκειμενου να ταλαιπωρειται το μωρο της εδωσα και ησυχασα.δεν ξερω εκει τι σου λενε οι γιατροι εμενα παντως με ρωτουσαν ολη την ωρα ποσες πανες εχει λερωσει με τσισα και ποσες με κακα.αν θυμαμαι καλα ηθελαν τουλαχιστον 3 κακα και 5 τσισα ετσι λεει καταλαβαινανα αν τρεφεται σωστα.

konstadinade

konstadinade
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι μπουκαλια και τι θηλες χρησιμοποιειτε οσες δεν θηλαζετε??εγω που χρησιμοποιω σιλικονη θηλες ξερετε σε ποσο καιρο πρεπει να τις αλλαξω?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις