Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρια μου αυτο κανω πινω χαμομηλια στο φουλ!!!!  Smile 
ναι θηλαζω αποκλειστικα και μεχρι στιγμης ουτε πιπιλα εχω δωσει ουτε μπιμπερο, αλλα ειναι στιγμες που απογοητευομαι...τωρα η παιδιατρος μου ειχε πει οτι αν παει 1 μηνος μπορει να παρει ινφακολικ και περιμενω να δω αν θα βοηθησει, πλησιαζουμε στον 1 μηνα...
Βασουλα τι κανεις? πως παει η γλυκια αναμονη? Smile

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ ελιν μου , καθολου γλυκια αναμονη !! με εχει καταβαλει το ανχος, γι αυτο κι εγω παω για καφεδακι τωρα για να μην τα σκεφτομαι !! χιχιχιχι φιλακια  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 12 417472 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 12 35468 

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βασούλα μην έχεις άγχος!Κι γω είχα απίστευτο μέχρι να έρθει η μεγάλη μέρα αλλά με το που μπήκα στην αίθουσα ωδινών-τοκετού τα ξέχασα όλα!

Sadi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Koritsia kalispera sugxaritiria stis freskies manoules kai stis upoloipes manoules pou ta exoun idi ta mwrakia tous,,Ioli ti teleia twra eiste kai oi 4 mazi apla xreiazete na eisai upomonetiki kai tha mpoun se programma ta mwrakia sou min agxwnesai einai glukia kourasi auto pou pernas upomoniiiiiiiiiiiiiii!!Vasoula perastikoulia pali kruwses na sou pw tin alitheia kai emena me ponaei o laimos mexri pou duskoleuomai na katapiw tin triti 11 tou mina kanw eisagwgi kai epitelous tha kratisw kai egw agkalitsa ton mikro mou mpempi esu vasoula pote???Sto elena tha genniseis den thumamai an to exeis pei. Energy mia xara to mwraki sou min agxwnesai me to varos tou mwrou kai emena sto elena pote den itan sumvato to varos tou me to kentro pou kaname tis alles exetaseis,,energy me poion giatro an epitrepetai??Egw aurio mpainw 38h evdomada 2-3 vimata kanw kai nomizw oti tha vgei kanena kefali den to suzitw gia ton nuxterino upno kathe 2 wres xupnaw kai me pianei to agxos i agwnia mou megalwnei,,,auta apo mena kalo apogeuma se oles

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βασουλα μου καθολου αγχος!!! ειναι πολυ γλυκιες οι μερες πιστεψε με!!! Smile
Σαντι κι εσυ με το καλο!!!!

281Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τρι Φεβ 04, 2014 10:16 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια!!
Ιόλη όντως πρέπει να είναι πολύ κουραστικά αλλά και πολύ ωραίο συναίσθημα να τα έχεις και τα δύο μαζί!! Σίγουρα βέβαια χρειάζεσαι βοήθεια! Εγώ με 1 και δεν την παλεύω ώρες ώρες...
Ματινάκι πάρε την παιδίατρο σου για σίγουρα αλλά δεν πιστεύω να υπάρχει πρόβλημα με τον αφαλό...
Βασούλα ελπίζω να περάσει το κρύωμα σου μέχρι τη Δευτέρα! Και μην αγχώνεσαι, όλα θα είναι μια χαρά!!
Ελιν εμένα η γιατρός μου πρότεινε ρόφημα μάραθου για κολικούς αλλά δεν του έχω δώσει να σου πω την αλήθεια...
Sadi με το καλό και εσύ με το μωράκι σου!! Εγώ μόλις γύρισα από τη γυναικολόγο, όλα καλά μου είπε, είμαι λέει σαν καινούργια, σαν να μη γέννησα ποτέ Razz

282Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τρι Φεβ 04, 2014 11:28 am

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μιλησα με την παιδιατρο.μας εδωσε περιθωριο μεχρι την παρασκευη..αλλιως θα παμε την δευτερα να μας δει

283Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τρι Φεβ 04, 2014 11:34 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
matinaki1990 έγραψε:κοριτσια μιλησα με την παιδιατρο.μας εδωσε περιθωριο μεχρι την παρασκευη..αλλιως θα παμε την δευτερα να μας δει

Βάζε αρκετές φορές την ημέρα οινόπνευμα να μουλιάζει ο αφαλός και θα πέσει μέχρι την Παρασκευή! Μην ανησυχείς Smile

284Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τρι Φεβ 04, 2014 11:57 am

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
irenehr έγραψε:
matinaki1990 έγραψε:κοριτσια μιλησα με την παιδιατρο.μας εδωσε περιθωριο μεχρι την παρασκευη..αλλιως θα παμε την δευτερα να μας δει

Βάζε αρκετές φορές την ημέρα οινόπνευμα να μουλιάζει ο αφαλός και θα πέσει μέχρι την Παρασκευή! Μην ανησυχείς Smile

ναι ναι βαζω...ελπιζω να πεσει...
το ντινακι που χαθηκε;;

285Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τρι Φεβ 04, 2014 12:11 pm

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι άλλο πρέπει να περάσει το μωράκι μου...στις 23 ημέρες ζωής του...Γυρίσαμε από τον παιδίατρο που είχαμε πάει προγραμματισμένα. Μας είπε ότι ψηλαφάει κάτι στην δεξιά κλείδα του (ώμος) και μας έστειλε για υπέρηχο...κάναμε και ακτινογραφία...κάταγμα κλείδας...μάλλον στη γέννα έγινε....είμαι να σκάσω...θα δει την ακτίνα ο παιδίατρος και θα μας πει αν χρειάζεται ορθοπεδικός....Είμαι να σκάσωωωωωωω

286Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τρι Φεβ 04, 2014 12:16 pm

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γαλιδουλα υπομονηηη..εκει που κανατε τον υπερηχο τι σας ειπαν;;;
αν ειναι οντως καταγμα δε θα πονουσε η μικρουλα;;

287Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τρι Φεβ 04, 2014 12:20 pm

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κάναμε και ακτινογραφία,κάταγμα είναι...ο παιδίατρος είπε ότι δεν πονάει αλλά το θέμα είναι τι γίνεται τώρα...τι άλλο θα περάσει η ψυχή μου? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

288Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τρι Φεβ 04, 2014 12:29 pm

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γυρησα κι εγω απο καφε !! αυριο πρωι παω και τζαμπο για αλαξιερα-μπανιερο και κατι τελευταια !

σοφακι μου περαστικα στη μικρουλα σου !! αφου δεν ποναει δεν ειναι κατι σοβαρο και θα φτιαξει , προσπαθησε να μην στεναχωριεσαι , σε καταλαβαινω παντως ειναι ασχημο να βλεπεις το μωρο σου να ταλαιπωριεται !! περαστικα σας !!!

289Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τρι Φεβ 04, 2014 12:30 pm

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σαντι γενναω 10 φλεβαρη , θα ειμαστε μαζι στο νοσοκομειο !! με το καλο κι εσυ !!

290Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τρι Φεβ 04, 2014 12:52 pm

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ματινάκι η Ντίνα σας στέλνει φιλιά! Μια χαρά είναι απλά δεν έχει χρόνο γι αυτό δεν πολυμπαίνει...
Σοφία τι βλακεία με το κάταγμα!! Πάλι καλά που δεν πονάει η μικρή! Περίμενε να δεις τι θα σου πουν μπορεί να φτιάχνει εύκολα...
Βασούλα καλά κάνεις με τους καφέδες! Πήγαινε όσο προλαβαίνεις Smile

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία περαστικά στη μικρή σου!
Τι κρίμα τόσο μπεμπάκι να ταλαιπωρείται  Crying or Very sad 

http://www.something-special.gr

Sadi


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Vasoula mou euxaristw kai esu me to kalo euxomai ola kala na pane me poion giatro an epitrepete egw me ton alexato Smile Koritsia kalhnuxta filakia

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου τι μου κάνετε;!!Εμεις σήμερα λογικά θα βγούμε..Είχαμε ενα ψιλοθεμα με το βάρος του μικρού αλλα προς το παρόν μου είπαν να το παλέψω με όσο πιο συχνό θηλασμο μπορω για να αποφύγουμε το ξένο....
Ιόλη μου πραγματικά χρειάζεται τεράστια υπομονή και κουράγιο με 2 μωράκια..Εγω βλεπω πόσες σκέψεις περνάνε απο το μυαλό μου για το 1 και φαντάζομαι αν είχα τέτοιο αγχος για 2 θα είχα φρικαρει!!Για να μην αναφέρω την κούραση που με 1 κάπως πάλευεται αλλα με 2??
Βασουλα μου αν μπορείς να το εχεις συζητήσει απο πριν με το γιατρό σου να κανεις πρώτα έπισκληριδιο και μετα καθετήρα πραγματικά θα σου φανει παιχνιδάκι!!Αλλα όπως είπαν και τα κορίτσια μόλις πάρεις τη μπαμπά σου δεν θα θυμάσαι τίποτα!!!Εγω τωρα που μου έφυγαν και οι έντονοι πόνοι και κινούμαι πιο άνετη δεν τον χορταίνω!!!!
Sadi, energy και σεισμό με το καλο!!!!
Halliday μου το ματιασαν το Μωρακι σου!Οταν εισαι πιο μεγάλος ξερω οτι δένει απο μόνη της η κλειδα αλλα σε τόσο μωρουλι δεν το χω ξανακούσει!!Περαστικα σας!!!!
Πολλα φιλακια και στις υπόλοιπες και συγγνώμη αν παραλείπω να τα σχολιάσω όλα αλλα μπαίνω απο το κινητό...!!!!

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κορίτσια! Αλλη μία ξαγρυπνη νυχτα! Αποψε ο μικρος κοιμηθηκε σαν αγγελουδι απο τις 11 κ μετα - ισως βοηθησε και το μασαζ στην κοιλια που μου εδειξε να κανω ο πατερας μου, οντως κινητοποιηθηκε το εντερο - αντιθετως ομως με ξενυχτησε η μικρη! Αντιθετα απο τον μικρο που ειναι πολυ χαδιαρης και αγκαλιτσας, αυτη δεν συγκινειται με αγκαλιες (μαλλον εμαθε απο το νοσοκομειο) κι ετσι δεν ησυχαζε στην αγκαλια Sad

Τελος παντων οπως λετε γλυκια κουραση ειναι αυτη! Περιμενω λιγο να μεγαλωσουν για να εχουμε πιο καλο προγραμμα...

Αυτος που με εκνευρισε ηταν ο αντρας μου.. ξερω οτι σε πολλες δεν σηκωνονται τη νυχτα οι αντρες, ιδιως στον αποκλειστικο θηλασμο. Εμενα ομως που δεν κανω θηλασμο και που ειναι κ διδυμα, ΠΡΕΠΕΙ να σηκωνεται σε καθε ταισμα διοτι δεν υπαρχει τροπος να ταισω δυο μωρα ουτε ταυτοχρονα, ουτε διαδοχικα. Αρα η μονη λυση ειναι να σηκωνεται ο αντρας μου..

Ειπαμε λοιπον να μοιρασουμε τη νυχτα, δλδ να ταιζουμε μαζι, αλλα στα ενδιαμεσα 2ωρα να κοιμηθω μία εγω μία αυτος, κ ο αλλος να προσεχει τα παιδια. Τι κανει λοιπον ο εξυπνουλης μου; Κοιμαται μετα το ταισμα των 5 το απογ μεχρι το ταισμα των 11 το βραδυ σερί διοτι ηταν κουρασμενος, λεει (φωναζω εγω πανικοβλητη τους γονεις να βοηθησουν για το ταισμα των 8, διοτι επρεπε να δωσω και φαρμακα, να κανω και τα βραδινα τους μπανια, να κανουμε κ καθαρισμα μυτης, στα οποια οοοοοοολα αυτα ο κυριος κοιμοταν του καλου καιρου και ουτε ενοχληθηκε που ειχαν πλανταξει στο κλαμα τα μικρα). Αφου λοιπον βοηθανε οι γονεις για τις 8, ο μικρος δεν κοιμοταν ως τις 11 οποτε να τρεχω εγω να συμμαζευω μπανια, να πλενω, να κανω αποστειρωση και αντληση, να φτιαχνω τα επομενα γαλατα και να τον εχω και να γκρινιαζει...

Το επομενο 2ωρο ηταν δικο μου γ να κοιμηθω υποτιθεται κ να προσεχει αυτος - ε, με σηκωσε ποσες φορες, οχι φερε αυτο, οχι το αλλο πού ειναι, πηγαινε δες λιγο τον μικρο εσενα θελει... επισης αφησε το σπιτι αναστα ο Κυριος, δεν εβαλε αποστειρωση, δεν επλυνε μπιμπερο. Μετα το ταισμα των 2 το εκοψε στον υπνο, κοιμηθηκε και στο επομενο δικο μου 2ωρο, ακομα κοιμαται δλδ και μουχουν σπασει τα νευρα!!!

Εννοειται οτι δεν εχω κανενα θεμα να ταιζω κ να κοιμιζω τα μικρα - μονο που βλεπεις τα ματακια τους να σε κοιτανε, εχει φυγει ολη η κουραση!! Αλλα δεν ειναι κομματακι αδικια; Λεω εγω τωρα.. Δουλευει ενα 6ωρο βεβαια, αλλα κι εγω κανω συνεχεια αντλησεις (τουλαχιστον 4ωρο-5ωρο) και επισης εχω και τις μεταφρασεις. Ξερω γω;;;;

Ληδα καλημερα, κι εσυ πρωινη;

295Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τρι Φεβ 04, 2014 11:06 pm

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ιολη μου καλημερα...κ μενα μου την εσπασε ο δικος μου χθες...κοιμοταν κ δε σηκωθηκε καθολου ολο το βραδυ...
κοριτσια ταισα την μικρη 8 παρα κ δε ρευοταν μια ωρα τωρα..πριν λιγο ρευτηκε κ εβγαλε κ αρκετο γαλα μαζι.. Sad Sad Sad 

296Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τρι Φεβ 04, 2014 11:18 pm

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια καλημερα!!!

297Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τρι Φεβ 04, 2014 11:22 pm

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elin1 έγραψε:κοριτσια καλημερα!!!


καλημερα κοριτσι..πως ειναι τα πραγματα στο σπιτι;;

298Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τρι Φεβ 04, 2014 11:31 pm

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια μου....τι κανετε;;;;
γαλλιδα μου περαστικα σας κοριτσακι μου...το ξερω ειναι δυσκολο να βλεπεις το μωρακι σου να ταλαιπωρειται αλλα ολα θα πανε μια χαρα.....μην αγχωνεσαι....
ντινακι μου μας λειπεις πολυ....
ειρηνακι μου πως τα πατε με τον μικρουλη σας;;;;
βασουλα μου καλα ψωνια....θελω και εγω να παω για ψωνια....
ματινακι μου ο αφαλος θα πεσει...δεν ειναι κατι...οσο για το ρεψιμο και εμενα τυχαινει να αργησει να ρευτει αλλα θελει υπομονη....γαλατακι θα τυχει να βγαλουν...και εμενα μια μερα εκανε σαν εμμετο και ανησυχησα....το ειπα και στην παιδιατρο και μου ειπε οτι θα τυχει να κανει εμμετο αν εχει πιεστει στο φαι δηλαδη αν εχει φαει παραπανω απο οσο ηθελε....
ληδακι μου με το καλο να πατε σπιτακι σας....
και τωρα τα νεα μας απο παιδιατρο....το ζουζουνι μας πηρε 500γραμμαρια και 2 ποντους δηλαδη ειναι 3400 γραμμαρια και 53 ποντους...ολα καλα μας ειπε...και μου ειπε να παω να παρω τις ευχες και οταν θα εχει καλη μερα να τον βγαλω βολτουλα....επισης δεν θα τον δει στις 40 μερες που συνηθως βλεπει τα μωρα γιατι ειναι μια χαρα και δεν χρειαζεται αλλα θα παμε κατ'ευθειαν για εμβολιο...ενα στο ενα μπουτακι και ενα στο αλλο....αυτα κοριτσια μου....

299Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τρι Φεβ 04, 2014 11:58 pm

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βικακυ τι ωραια νεα...τρωει καλα το ψυχουλακι...μπραβο σας....μισο κιλο σε λιγες μερουλες και 2 ποντοι ειναι πολυ καλα.. Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 12 215994 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 12 215994 
2 εμβολια κανουν πρωτα; δεν ηξερα..ποτε τα κανουν;;

300Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #10# Τετ Φεβ 05, 2014 12:07 am

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ματινακι τα πραγματα ετσι κι ετσι μετραμε αντιστροφα για να μεινουμε οι 3 μας...
δεν ξερω πως θα ειναι μετα αλλα πιστευω θα βρουμε τους ρυθμους μας...
το πουλακι μου απο χθες το βραδυ ειναι βραχνιασμενο δεν ξερω αν κρυωσε ή για αλλο λογο...περιμενω να δω πως θα παει και θα παρω την παιδιατρο αν δω κι επιμενει...καναμε και μια βλακεια χθες...ανοιξε η πεθερα μου το πρωι το δωματιο να αεριστει και χαμηλωσε το καλοριφερ και μετα ξεχασε να το ξανανοιξει. με αποτελεσμα το σωμα στο δωματιο να ειναι μεχρι το απογευμα που το πηρα ειδηση κλειστο...θα μου πεις κι εγω γιατι δεν το ελεγξα...ε δεν μου πηγε καθολου στο μυαλο...Sad και ελπιζω να μην κρυωσε το μωρο μου...Sad
βικυ ποτε θα κανετε εμβολιο?
σοφια μου περαστικουλια....
ντινα οντως μας λειπεις...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις