Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
301 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 301 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 30 ... 38  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 38]

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α!! Ωραια ελενη! Δν θυμομουν οτι ησουν καβαλα!!!!
Καλα δικιο εχεις!!!! Αντε η επαρχια δικαιολογειται η αθηνα οχι!!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πωωω τρέχα γύρευε Μαρακι!από Κατερίνη πηγές Γιάννενα?γιατί δε πηγές Λάρισα η Θεσσαλονίκη?
Τι να κανεις?
Στη Θεσσαλονίκη από οσο ξέρω από τις πιο καλές μαιευτηκες ειχε παντα το Ιπποκράτειο αλλα οι γιατροί ζητάνε πολλά κ αν δε τα δώσεις σε παρατάνε, στο Παπαγεωργίου ειναι κάπως καλητερα,η ξαδέρφη μου γέννησε πριν χρονια εκει πρόωρα ειχε Δυδιμα,το ένα το χάσε δυστυχως αλλα το άλλο το πρόσεξαν πολύ,μου τα λεγε η μαμά μου που πήγαινε συνέχεια.γενικά το Παπαγεωργίου ειναι πολυ καλό.
Η ξαδέρφη του άντρα μου στο πρώτο της πήγε Ιπποκράτειο κ επειδή δεν έδωσε τα συμφωνημένα θα την αφήνανε παραλίγο να γεννήσει στις σκάλες, ζήτησαν 2 χιλιάρικα κ κάτι οι γιατροί κ συνεχώς ανέβαζαν, στα δυο επόμενα πήγε στο Γένεσις το ιδιωτικό κ της βγήκε 3 χιλιάρικα κ κάτι με όλα τα κομφορ κ χωρίς να ανησυχήσει.
Ειναι κ που θα πέσεις!

Η φίλη/γνωστή μου που σας λέω εδώ, εχει μαγαζί κ χτυπάει Τατουάζ, δεν κανει άλλη δουλειά κ τωρα δεν επιτρέπεται να δουλέψει μέχρι να αποθηλασει τουλάχιστον την είπανε.επειδή ειναι ελευθ.επαγγελματίας πρέπει να τα πληρώσει ΟΛΑ από τη τσέπη της ως τωρα. Τόσο παει η Αυχενικη χωρίς δημόσια ασφάλεια, δηλαδή η εξέταση καθ αυτού.εγω είχα δώσει τα 120 κ μου κακοφανηκε απιστευτα.Φαντάσου δηλαδή τη Β επιπέδου μπορεί να παει κανένα 1000αρικο? Αν κρίνω από το ιατρείο του γιατρου που με κοιτούσε ως τωρα κ ήξερε το ιστορικό μας κ μας ειχε κ την άλλη φορά, το πιστεύω οτι κοστιζουν τόσο οι εξετάσεις αυτές,οι οποίες ειναι προαιρετικές,αν θέλεις τις κάνεις εκτός κ αν έχεις ιστορικό οποτε κ τις αναλαμβάνουν οι ασφάλειες. Αδρές που η κοπέλα πληρώνει ΚΑΘΕ επίσκεψη ένα 200αρι από τη τσέπη τής και οχι απαραίτητα με υπέρηχο,τη κανονική επίσκεψη.
Εδώ σε μας δεν εχει ΙΚΑ κλπ διαλέγεις κ ασφαλιζεσε όπου θες κ σου κρατάνε κάθε μήνα.Εκτός αυτού θα με πληρώσει η ασφάλεια την άδεια μητρότητας ειναι περίπου 70% από το μισθό μου 6 εβδομάδες Πριν και 8 εβδομάδες μετά τη γεννα και μετά για 14 μήνες που δικαιούμαι παλι γύρω στο 70% του μισθού η αν κάτσω παραπάνω μοιράζετε το ποσό στους μήνες ανάλογα.
Αυτη η κοπέλα πους σας λέω δε παίρνει ΤΊΠΟΤΑ,ΓΙΑΥΤΟ.πρέπει να παντρευτεί οσο το δυνατόν πιο γρήγορα για να ειναι κ το μωρό αργότερα ασφαλισμένο.

Ουουφφφ κ το δικο μου σεντονακι βγήκε αλλα ειναι τόσα πολλά!

nina 1

nina 1
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας κοριτσαρες...ηρθα απο τον γιατρο ολα καλα....το μαναρακι ειναι 928 γραμμαριακια!!!!εγω ειμαι 68.5 εχασα κ μισο κιλο αλλα δεν πειραζει το πηρε το μωρουλη μου!!!καλες ειναι οι καουρες τελικα δεν τρως..ειπα καουρες και παλι δε τον ρωτησα τι να παιρνω..αμαν παντα κατι θα ξεχναω..ολα καλα ο μαναρακος μου!!!ειχε βαλει ρε κοριτσια το χερι στο μαγουλο σαν να σκεφτεται κ ακουμπουσε κ το γονατο..βαθυς στοχασμος..τον ειδα σε εγχρωμο παλι και ειναι σκετη γλυκα....αχ!!!!αντε να περασει ο καιρος να τα παρουμε αγκαλιτσα!!!!!κατα τα αλλα την καμπυλη δεν την γλυτωσα κ εγω...μπλιαχχχχχχ δεν θελω τον επρηξα να μην την κανω αλλα μπα θα την κανω την μεγαλη εβδομαδα γιατι στης 23 εχω παλι ραντεβου!!!αυτα τα νεα μου.... Smile Smile Smile 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:Να αυτο δν ηθελα!!!! Ο τραχηλος αν ανοιξει εχεις αιμα μαρακι οποτε μην αγχωνεσαι!!! Κ βασικα γενικως δν υπαρχει λογος ν αγχωνεσαι! Η εγκυμοσυνπ σου ειναι τελεια!!!! Δν γινεται στα καλα του καθουμενου αυτο!!!! ;-)
Ελενη που την ξερεις τη δραμα;!
Στα δημοσια νοσοκομεια της επαρχιας παντως τα πραγματα ειναι "αψογα" χαχαχα!!!! Στοιχειωμενο ειναι το δικο μας! Αλλα εχουμε παρα πολυ καλη μαιευτικη!!! Ωστοσο πας συνηθως με ειδικευομενο κ να πω την αμαρτια μου ψιλοφοβαμαι!!! ;-)


Δε ξέρω αν ειναι παντα ετσι, εγω δεν είχα αίμα ούτε σταγόνα, ένοιωσα ένα τράβηγμα στο διάφραγμα περίπου,δηλαδή ανάμεσα στο στήθος λίγο πιο κάτω ακομα και φοβήθηκα! Ήμουν κ μόνη μου,πήρα το λεωφορείο πήγα στο νοσοκομείο που το χω διπλα ευτυχώς και με εξέτασαν για σιγουριά κ εκει το είδαν οτι στη μήτρα μου είχα ένα μικρό "χωνί" κ από κει κατάλαβε οτι κατι ειναι με τον τράχηλο. Ακινησία λίγες μέρες κ κάθε δυο μέρες πήγαινα στο γιατρό μου,δεν επιτρεποταν να ανεβοκατεβαίνω σκάλες κ να κανω δουλειές για 2 βδομάδες κ μετά σιγά σιγά λίγο περπάτημα,ευτυχώς έκλεισε κ δεν εμφανηστηκε άλλο.
Κ αυτό μου το χε πει ένας γιατρός στη Θεσσαλονίκη πολυ πριν μείνω έγκυος ήμουν 17 τότε,οτι υπάρχει αυτη η πιθανότητα κ να που συνεβει!ΓΙΑΥΤΟ κ σκέφτομαι αύριο μεθαύριο να παρω τηλ το γιατρό μου κ τη δευτέρα να περάσω να με δει γιατί ήμουν πάνω κάτω στο ιδιο στάδιο 26η με 28η εβδομάδα κ το σκέφτομαι τελευταίες μέρες.

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nina 1 έγραψε:γεια σας κοριτσαρες...ηρθα απο τον γιατρο ολα καλα....το μαναρακι ειναι 928 γραμμαριακια!!!!εγω ειμαι 68.5 εχασα κ μισο κιλο αλλα δεν πειραζει το πηρε το μωρουλη μου!!!καλες ειναι οι καουρες τελικα δεν τρως..ειπα καουρες και παλι δε τον ρωτησα τι να παιρνω..αμαν παντα κατι θα ξεχναω..ολα καλα ο μαναρακος μου!!!ειχε βαλει ρε κοριτσια το χερι στο μαγουλο σαν να σκεφτεται κ ακουμπουσε κ το γονατο..βαθυς στοχασμος..τον ειδα σε εγχρωμο παλι και ειναι σκετη γλυκα....αχ!!!!αντε να περασει ο καιρος να τα παρουμε αγκαλιτσα!!!!!κατα τα αλλα την καμπυλη δεν την γλυτωσα κ εγω...μπλιαχχχχχχ δεν θελω  τον επρηξα να μην την κανω αλλα μπα θα την κανω την μεγαλη εβδομαδα γιατι στης 23 εχω παλι ραντεβου!!!αυτα τα νεα μου.... Smile Smile Smile 

ουτε θυμαμαι ποτε ημουν 68 κιλα!!!! Razz Razz Razz Razz Razz 

μια χαρα τα νεα σου!!!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 215994 
ειχα διαβασει οτι το τζιντζερ βοηθαει στις καουρες!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AngelMommy έγραψε:Πωωω τρέχα γύρευε Μαρακι!από Κατερίνη πηγές Γιάννενα?γιατί δε πηγές Λάρισα η Θεσσαλονίκη?
Τι να κανεις?
Στη Θεσσαλονίκη από οσο ξέρω από τις πιο καλές μαιευτηκες ειχε παντα το Ιπποκράτειο αλλα οι γιατροί ζητάνε πολλά κ αν δε τα δώσεις σε παρατάνε, στο Παπαγεωργίου ειναι κάπως καλητερα,η ξαδέρφη μου γέννησε πριν χρονια εκει πρόωρα ειχε Δυδιμα,το ένα το χάσε δυστυχως αλλα το άλλο το πρόσεξαν πολύ,μου τα λεγε η μαμά μου που πήγαινε συνέχεια.γενικά το Παπαγεωργίου ειναι πολυ καλό.
Η ξαδέρφη του άντρα μου στο πρώτο της πήγε Ιπποκράτειο κ επειδή δεν έδωσε τα συμφωνημένα θα την αφήνανε παραλίγο να γεννήσει στις σκάλες, ζήτησαν 2 χιλιάρικα κ κάτι οι γιατροί κ συνεχώς ανέβαζαν, στα δυο επόμενα πήγε στο Γένεσις το ιδιωτικό κ της βγήκε 3 χιλιάρικα κ κάτι με όλα τα κομφορ κ χωρίς να ανησυχήσει.
Ειναι κ που θα πέσεις!

Η φίλη/γνωστή μου που σας λέω εδώ, εχει μαγαζί κ χτυπάει Τατουάζ, δεν κανει άλλη δουλειά κ τωρα δεν επιτρέπεται να δουλέψει μέχρι να αποθηλασει τουλάχιστον την είπανε.επειδή ειναι ελευθ.επαγγελματίας πρέπει να τα πληρώσει ΟΛΑ από τη τσέπη της ως τωρα. Τόσο παει η Αυχενικη χωρίς δημόσια ασφάλεια, δηλαδή η εξέταση καθ αυτού.εγω είχα δώσει τα 120 κ μου κακοφανηκε απιστευτα.Φαντάσου δηλαδή τη Β επιπέδου μπορεί να παει κανένα 1000αρικο? Αν κρίνω από το ιατρείο του γιατρου που με κοιτούσε ως τωρα κ ήξερε το ιστορικό μας κ μας ειχε κ την άλλη φορά, το πιστεύω οτι κοστιζουν τόσο οι εξετάσεις αυτές,οι οποίες ειναι προαιρετικές,αν θέλεις τις κάνεις εκτός κ αν έχεις ιστορικό οποτε κ τις αναλαμβάνουν οι ασφάλειες. Αδρές που η κοπέλα πληρώνει ΚΑΘΕ επίσκεψη ένα 200αρι από τη τσέπη τής και οχι απαραίτητα με υπέρηχο,τη κανονική επίσκεψη.
Εδώ σε μας δεν εχει ΙΚΑ κλπ διαλέγεις κ ασφαλιζεσε όπου θες κ σου κρατάνε κάθε μήνα.Εκτός αυτού θα με πληρώσει η ασφάλεια την άδεια μητρότητας ειναι περίπου 70% από το μισθό μου 6 εβδομάδες Πριν και 8 εβδομάδες μετά τη γεννα και μετά για 14 μήνες που δικαιούμαι παλι γύρω στο 70% του μισθού η αν κάτσω παραπάνω μοιράζετε το ποσό στους μήνες ανάλογα.
Αυτη η κοπέλα πους σας λέω δε παίρνει ΤΊΠΟΤΑ,ΓΙΑΥΤΟ.πρέπει να παντρευτεί οσο το δυνατόν πιο γρήγορα για να ειναι κ το μωρό αργότερα ασφαλισμένο.

Ουουφφφ κ το δικο μου σεντονακι βγήκε αλλα ειναι τόσα πολλά!

μαρη ο αντρας ειναι καθηγητης και τον πηραν εκει φετος!! το χω διπορτο!! το ειχα πει κ πιο παλια!!!

ολα ειναι σωστα τακτοποιημενα στις ασφαλειες σας και τις αδειες σας!!! μερκελ ντε!! ξερει αυτην!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ααααα εεεετσι το αγόρι!δε το συγκράτησα μάλλον!
Ντάξει δεν ειναι κ τοοοσο μακρυα τα Γιάνεννα αναλόγως από που θα πάς!ειπα για Λάρισα γιατί κ εκει εχει πανεπιστημιακό.αν επιτρέπετε,τι θα κάνετε όταν έρθει το μωρό?θα ξαναπάρει μετάθεση η θα πας εσύ Γιάννενα?
Εν το μεταξύ στον Άλφα δείχνει τα μέρη σου/μας τον Όλυμπο,μου θυμίζει παιδικά χρονια που πήγαιναμε Κατερίνη συχνά τα καλοκαίρια!

Νινα η μαρια εχει δικιο βοηθάει το τζίντζερ στις καουρες κ στις αναγουλες αλλα βοηθαει κ τις συσπάσεις κ δεν θα το συνιστούσα μετά τον 6ο μήνα!έπινα κ εγω τσαγακι τζιντερ που το αγαπω αλλα το χω κόψει γιατί δεν είμαστε για πειράματα!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
!!!!!!νινα τι ωραια νεα απ το γιατρο!!!!! Μεγαλωσε το σκεπτικο νινι!!! Τελεια!!!!!!
Μαρακι τι καθηγητης ειναι ο καλος σου;
Αντε κ εγω σε 12ωρες εχω γιατρο!!!! Γιουπι!!!
Οι αλλες καλα;;
Σας φιλω,να χουζουρεψω!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσουδες ομορφες!!
τι μου κανετε;;;;
ολα καλα θα πανε κοριτσακια μου!!!
εξαλλου θα κανουμε τα παντα για να ειναι προστατευμενα τα νινακια μας....
βεβαια τωρα που τα λεμε......θα ρωτησω και εγω για τον τραχηλο.....ετσι απο περιεργεια να δω οτι ολα ειναι καλα.....
εγω σημερα εχω φροντ.....
σε λιγο θα βαλω και τα φασολακια μου....

αααα κοριτσια....εκανα δικο μου προσωπικο φβ. οποτε εχω κανει καινουργιο αιτημα σε ολες σας!

 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 654316  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 654316  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 654316  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 654316 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααααα σας!!!τι κανετε??  Very Happy  Very Happy 

εμεις σημερα εχουμε γιατρο!!!!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 215994 

αναστασια΄s τελεια κοιλιτσα!!!!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 328109 

νινα το μωρουδελι κοντα ενα κιλο????
ωωωω μωρε!!!!!!!!!!!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 654316 

αντε αναστασια (μπου) να δουμε τα ζουζουνια μας τι κανουν σημερα!!!!

φιλια κ καλημερα σε ολες!!!!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 417472 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα σε όλες τις κοιλίτσες!Τι κάνουν τα μωράκια μας;
Νίνα τέλεια τα νέα σου!Μεγάλωσε ο μπεμπούλης!Οι καούρες πράγματι βοηθούν στο να μη βάζουμε τουλάχιστον αλλά μου έχουν φύγει εδώ κ καιρό και παίρνω την ανιούσα σιγά σιγά.Λέω να το ράψω για λίγο κορίτσια.δεν τρώω πολύ ρε γαμώτο αλλά συνειδητοποιώ ότι πράγματι δε θέλει κ πολύ να αρχίσεις να βάζεις σε αυτούς τους μήνες..

Μπου μη λες χαζά..να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου κ γενικά να μιλάμε! I love you 

Να ρωτήσω κ εγώ κάτι τώρα που θα το ρωτήσω κ στον γιατρό βέβαια..Πώς καταλαβαίνουμε ότι έχουμε συσπάσεις ρε κορίτσια;είναι άλλο τα πονάκια περιόδου κ άλλο οι συσπάσεις;;

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσάκια!!!
Πώς είμαστε;;;
Βλέπω όλες μια χαρά!!!!
Πάλι συννεφιά εδώ...
Χτες το βράδυ κοιμήθηκα χάλια...
Κατα τις τρεις ξύπνησα και διψούσα πολύ...Πίνω ένα ποτήρι νερό και μετά ένιωθα πως θα μου βγει απο το στόμα...Διαβασα πως φταίει το διάφραγμα που πιέζεται...5 η ώρα κοιμήθηκα...
Νίνα τέλεια το μωρουλίνι...σκεφτόταν παιδί μου...κατέστρωνε σχέδια για το τί θα κάνει όταν βγει απο κει!!!! Laughing Laughing Laughing 
Αναστασία και Σοφάκι περιμένουμε νεα σήμερα...ολά καλά θα πάνε!!!!
Ας φαω τίποτα τώρα....ξελιγώθηκα!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 328109 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποπακι μου το σβηνουμε το αλλο ε?

τζενη θα σου πω ακριβως πως νιωθω εγω...
η κοιλια σου μαζευεται κ γινετε μια μπαλα και νιωθεις οτι το μωρο εχει τεντωθει τοσο πολυ,που θα ξεχειλωσεις!!!!  Razz Razz Razz 
πιστευω να σε βοηθησα!!!

αναστασια΄s αυτο το παθαινω κ εγω αλλα με την ανασα...νιωθω τη μυτη βουλωμενη,καθε βραδυ που ξαπλωνω!!!!

nina 1

nina 1
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα κοριτσακια μου γλυκα!!!!!τι μου κανετε;;;εμεις εδω με τον παναγιωτακη καθομαστε κ βλεπουμε μικι μαους...ο αγαπημενος του...εγω λεω να κανω καμια δουλιτσα σιγα σιγα και δεν ξερω και τι να μαγειρεψω παλι...αμαν με αυτο το φαγητο καθε μερα....

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με την ανασα μου κ εγω παιδευομαι!!! Πω ολη μερα με το φυςιομερ!!!χαχαχα!!! Σαν να χω ασθμα ανασαινω!!!! Με πειραζει ο καλος μου!!!!
Ετσι ακριβως ειναι οι συσπασεις!!! Νιωθεις την κοιλια να τεντωνεται τοσο πολυ που θατσκιστει(υπερβολη χαawa) αλλα για ελαχιστα δευτερολεπτα!!!! Δν νιωθεις πονο αλλα σαν ςφιξιμο εντονο!!! Λοιπον απο δω κ μπρος δν ξαναμιλω γιαυτο!!! Ολα θα παν καλα σε ολες!!!!
Σοφακι ναι αντε γιατι το χταποδακι μου ολο γυριζει γυριζει να δω που εφτασε!!!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημεεεεεραααα!
Πως είμαστε σήμερα?

Ποπακι σε αποδέχτηκα, το άλλο το προφίλ το σβηνουμε αν είναι τωρα που έχεις δικό σού!
Τι καλα που γιναμε μια παρεούλα!

Ο δικός μου από χθες κ τωρα ακομα ειναι πολύ ζωηρός!καταλαβενω που κανει τούμπες πραγματικά,μεγάλωσε κιολας κ το χω καταλάβει!ώρες ώρες λέω πως ειναι δυνατόν να μη το βλέπω κ όμως να το καταλαβενω οτι εχουν μεγαλώσει χερια πόδια!ανατριχιαστικό το βρίσκω!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νινα μου μια χαρα περνατε ε!!!
ο δικος μου ειναι στο δωματιο κ το κανει ανω κατω!!!  cyclops 

λοιπον εγω σημερα θα φαω μακαρονια με κετσαπ!!!ναι ναι τρελαινομαι!!!αρεσουν κ στους αντρες μου αλλα γι αυτους μαγειρεψε η μαμα μου κιμα! εγω δε μπορω να φαω κρεας ακομα  Mad !

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι κοριτσακια μου.....το αλλο σβηστε το, αν και το εκανα ηδη, σας προσθεσα ολες στο καινουργιο....
ρε κοριτσια τωρα τρομοκρατηθηκα λιγο.....αν ειναι ετσι οι συσπασεις......εχω και εγω συχνα!!!απλα εγω νομιζα οτι περνει περιεργη θεση το μωρο......γτ το νοιωθω ωρες ωρες λες και μαζευεται σ' ενα σημειο......γτ μου κανει και εξωγκωμα......αραγε ειναι συσπαση αυτο;;;;ή οντως ειναι η σταση που περνει η μπεμπα.....αχ ρε κοριτσια.....τι αγχος και αυτο!!!την τριτη που εχω β επιπεδου, θα ρωτησω τον ντοκ......και γι' αυτο και για τον τραχηλο!
 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787

εγω κανω φασολακια φρεσκα.....

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ναι κοριτσακια μου.....το αλλο σβηστε το, αν και το εκανα ηδη, σας προσθεσα ολες στο καινουργιο....
ρε κοριτσια τωρα τρομοκρατηθηκα λιγο.....αν ειναι ετσι οι συσπασεις......εχω και εγω συχνα!!!απλα εγω νομιζα οτι περνει περιεργη θεση το μωρο......γτ το νοιωθω ωρες ωρες λες και μαζευεται σ' ενα σημειο......γτ μου κανει και εξωγκωμα......αραγε ειναι συσπαση αυτο;;;;ή οντως ειναι η σταση που περνει η μπεμπα.....αχ ρε κοριτσια.....τι αγχος και αυτο!!!την τριτη που εχω β επιπεδου, θα ρωτησω τον ντοκ......και γι' αυτο και για τον τραχηλο!
 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787

εγω κανω φασολακια φρεσκα.....

ναι συσπασεις ειναι ποπακι μου!!!
ρωτησε τον αλλα μην αγχωνεσαι,ολες εχουμε!
αν δεν κανω λαθος ειναι φυσιολογικο,το σωμα προετοιμαζεται!!!!  Very Happy 
αν θα εχεις πολλες θα πρεπει να αγχωθεις!  Wink 

nina 1

nina 1
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
σοφακι και εγω δεν τρωω ακομα κρεας..μπριζολες και τετοια μου βρωμανε..καλε εγω γιατι δεν σας εχω στο facebook???εμενα δεν με θελετε;;; ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787καλα αποτελεσματα σημερα στον γιατρο κοριτσια μου και μονο θετικα να σκεφτεστε......

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nina 1 έγραψε:σοφακι και εγω δεν τρωω ακομα κρεας..μπριζολες και τετοια μου βρωμανε..καλε εγω γιατι δεν σας εχω στο facebook???εμενα δεν με θελετε;;; ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787καλα αποτελεσματα σημερα στον γιατρο κοριτσια μου και μονο θετικα να σκεφτεστε......

nina μονο με το κρεας εχεις προβλημα???

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:
poppaki έγραψε:ναι κοριτσακια μου.....το αλλο σβηστε το, αν και το εκανα ηδη, σας προσθεσα ολες στο καινουργιο....
ρε κοριτσια τωρα τρομοκρατηθηκα λιγο.....αν ειναι ετσι οι συσπασεις......εχω και εγω συχνα!!!απλα εγω νομιζα οτι περνει περιεργη θεση το μωρο......γτ το νοιωθω ωρες ωρες λες και μαζευεται σ' ενα σημειο......γτ μου κανει και εξωγκωμα......αραγε ειναι συσπαση αυτο;;;;ή οντως ειναι η σταση που περνει η μπεμπα.....αχ ρε κοριτσια.....τι αγχος και αυτο!!!την τριτη που εχω β επιπεδου, θα ρωτησω τον ντοκ......και γι' αυτο και για τον τραχηλο!
 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787

εγω κανω φασολακια φρεσκα.....

ναι συσπασεις ειναι ποπακι μου!!!
ρωτησε τον αλλα μην αγχωνεσαι,ολες εχουμε!
αν δεν κανω λαθος ειναι φυσιολογικο,το σωμα προετοιμαζεται!!!!  Very Happy 
αν θα εχεις πολλες θα πρεπει να αγχωθεις!  Wink 


δλδ ποσες ειναι το φυσιολογικο;;;;ποσες φορες την ημερα;;;εγω εχω 2-3 φορες την ημερα.......καμια φορα και παραπανω....καλε αγχωθηκα τωρα.....ειχα σταματησει και το μαγνησιο λογω αλλεργιας.....τωρα το εχω ξαναξεκινησει.....το παθαινω και οταν ειμαι ξαπλα πολλες φορες......
 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νινα στειλε μου πμ τα στοιχεια σου να σε κανω φιλη στο φβ

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
poppaki έγραψε:ναι κοριτσακια μου.....το αλλο σβηστε το, αν και το εκανα ηδη, σας προσθεσα ολες στο καινουργιο....
ρε κοριτσια τωρα τρομοκρατηθηκα λιγο.....αν ειναι ετσι οι συσπασεις......εχω και εγω συχνα!!!απλα εγω νομιζα οτι περνει περιεργη θεση το μωρο......γτ το νοιωθω ωρες ωρες λες και μαζευεται σ' ενα σημειο......γτ μου κανει και εξωγκωμα......αραγε ειναι συσπαση αυτο;;;;ή οντως ειναι η σταση που περνει η μπεμπα.....αχ ρε κοριτσια.....τι αγχος και αυτο!!!την τριτη που εχω β επιπεδου, θα ρωτησω τον ντοκ......και γι' αυτο και για τον τραχηλο!
 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787

εγω κανω φασολακια φρεσκα.....

ναι συσπασεις ειναι ποπακι μου!!!
ρωτησε τον αλλα μην αγχωνεσαι,ολες εχουμε!
αν δεν κανω λαθος ειναι φυσιολογικο,το σωμα προετοιμαζεται!!!!  Very Happy 
αν θα εχεις πολλες θα πρεπει να αγχωθεις!  Wink 


δλδ ποσες ειναι το φυσιολογικο;;;;ποσες φορες την ημερα;;;εγω εχω 2-3 φορες την ημερα.......καμια φορα και παραπανω....καλε αγχωθηκα τωρα.....ειχα σταματησει και το μαγνησιο λογω αλλεργιας.....τωρα το εχω ξαναξεκινησει.....το παθαινω και οταν ειμαι ξαπλα πολλες φορες......
 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 23 534787 
καλε μην αγχωνεσαι σου λεω!!!
παρε ρωτα το γιατρο σου να σου φυγει απο το μυαλο!

nina 1

nina 1
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ποπακι στειλε μου εσυ αν μπορεις για να σε δεχτω γιατι δεν το βρισκω..σοφακι ναι με το κρεας εχω θεμα μου βρωμαει παρα πολυ μου εχει μεινει απο τοτε που εκανα εμετο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 38]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 30 ... 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις