Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 42]

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Jollie καλα το ειπες εσυ κορμι φωναρα ειναι ο μπιλυ οχι φωνη κορμαρα που ειπα εγω...γραψε λαθος..και φοραει και μαγιο τυπου κολυμβητηριου ο θεος.....δηλ οχι μαγιο βερμουδα μαγιο τυπου σοβρακο...

752 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12# - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12# Κυρ Αυγ 17, 2014 12:52 am

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια..τι κανετε;πουχαθηκατε;;καλη κυριακη να εχουμε αν κ θα χει πολυζεστη και σημερα..

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Φύγατε όλες??χρόνια πολλά στις εορταζουσες σε μωράκια αν έχουμε και σε όποιον άλλο έχετε!!να μας χαίρονται!!
Εμείς σήμερα ήρθαμε στο χωριό να δούμε τους παππούδες μου και τρίτη αναχωρουμε για Αθήνα!!
Έχει 3μερες του ο μικρός είναι ξαπλωμένος μπρούμυτα και κάθεται στον κωλο του,επίσης πιάνετε από όπου βρει και σηκώνεται με ευκολία στα πόδια του. Όμως βρε κορίτσια πολύ γκρίνια,πολύ κλάμα που δεν εκλεγε πότε το μωρό μου..λέτε να είναι δόντια??δεν φαίνεται κάτι στον ορίζοντα όμως..

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χρόνια πολλά σε οσες γιορταζατε!!! Υγεία για να μεγαλωσετε τα μικρουλια σας. Εμείς λειπαμε 3ημερο στο χωριό. Ηταν πολύ ωραία με το μωρο και έκανε και τα μπανακια του.
Και η δικιά μου έχει πολυυυυυυυυυ γκρίνια, μα πολύ λέμε. Σίγουρα είναι απο το δόντι που βγάζει, αν και έχω δείγματα οτι περνάει τον σύνδρομο του αποχωρισμού!!!! Τα λέμε αύριο καλό βράδυ!!!

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια!!

Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν και σε όσα μωράκια γιορτάζουν!!
Μαρία μπορεί να είναι δόντια...λένε ότι μπορεί να έχει γκρίνια καιρό πριν ξεμυτίσει το δόντι!! Και εμένα είναι αρκετά γκρινιάρης αυτές τις μέρες και υποθέτω ότι είναι αυτή η αιτία!
Κατά τ'άλλα καλά είμαστε, έχει ερωτευτεί τη θάλασσα ο μικρός και περνάει πλέον πολύ καλά παρόλο που δεν την είχε πάρει αρχικά με καλό μάτι! Ο επιμένων νικά όμως Razz
Διακοπές εμείς δεν πήγαμε πουθενά γιατί υπήρχε αρκετή δουλειά αλλά όλο και κάποια βολτούλα κάναμε στο νησί μας!
Καλή συνέχεια των διακοπών σε όσες παραθερίζετε και καλή επιστροφή στις υπόλοιπες!

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειρήνη ας ήμουν και εγώ στο νησί σου και ας μη πήγαινα πουθενά..εμένα μια φορά κοιμήθηκε στη θάλασσα μέσα..τον είχα στο σωσίβιο του και τον πήρε ο ύπνος ήταν απίστευτος!!
Κορίτσια ανεβήκαμε πάνω στο χωριό της γιαγιάς μου,είμαστε στα 1270 μέτρα ύψος!!!χτες κοιμηθηκαμε με κουβέρτα και πάπλωμα και το πρωί είχε 14βαθμους!!!απόλαυση είναι,ο μικρός κοιμηθηκε από της 10μεχρι της 9το πρωί,έλιωσε το παιδάκι μου!!!

757 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12# - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12# Τρι Αυγ 19, 2014 11:21 pm

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maria_dou έγραψε:Ειρήνη ας ήμουν και εγώ στο νησί σου και ας μη πήγαινα πουθενά..εμένα μια φορά κοιμήθηκε στη θάλασσα μέσα..τον είχα στο σωσίβιο του και τον πήρε ο ύπνος ήταν απίστευτος!!
Κορίτσια ανεβήκαμε πάνω στο χωριό της γιαγιάς μου,είμαστε στα 1270 μέτρα ύψος!!!χτες κοιμηθηκαμε με κουβέρτα και πάπλωμα και το πρωί είχε 14βαθμους!!!απόλαυση είναι,ο μικρός κοιμηθηκε από της 10μεχρι της 9το πρωί,έλιωσε το παιδάκι μου!!!

Καλημέρα κορίτσια!!
Ναι δεν έχω παράπονο Μαρία, γι αυτό πάντα πάμε διακοπές χειμώνα Smile
Εμένα εκστασιάζεται με το σωσίβιο στη θάλασσα οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να κοιμηθεί Razz
14 βαθμούς??? Απίστευτη διαφορά!!! Βιάζεστε να έρθει ο χειμώνας μου φαίνεται!!

758 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12# - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12# Τετ Αυγ 20, 2014 12:50 am

jollie


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα, κορίτσια, και χρόνια πολλά στις εορτάζουσες (λίγο ετεροχρονισμένα, αλλά ευχές είναι, οπότε μάλλον θα είναι καλοδεχούμενες). Ειρήνη, συγχαρητήρια για το μικράκι σου! Από ότι φαίνεται ήθελε το χρόνο του. Εμείς εδώ και 3 μέρες δεν πάμε στη θάλασσα. Την Κυριακή είχαμε μπόρα (ήταν επειδή έκανα τα μπαλκόνια!) και τις επόμενες μέρες είχε πιο χαμηλά θερμοκρασία και δεν το τολμήσαμε. Σήμερα όμως ή αύριο θα ξεχυθούμε πάλι. Το μικράκι μου από τη στιγμή που ξεκίνησε να σηκώνεται βαριέται να κάνει κάτι άλλο και έχει κόψει και τις συλλαβές. Προσπαθώ να μην αγχωθώ, γιατί νομίζω ότι, όταν ξεκινάνε κάτι καινούριο μπορεί να πάει πίσω κάτι που ήδη κάνουν. Κατά τα άλλα στο φαγητό παραμένουμε σταθερά αρνητικοί με εξαίρεση κάποια φρούτα που μπορεί να φάμε λίγο. Τον έδωσα και αβγό 2 φορές και έφαγε περίπου το ένα τρίτο. Για σήμερα θα τον δώσω για 3η φορά ψάρι. Άντε να δούμε. Εγώ έχω κάτι αρνητικό να θυμάμαι από το νησί σου, Ειρήνη: όταν ήμαστε μικρά είχαμε έρθει διακοπές με τους δικούς μου, είχαμε πάει να δούμε τις πεταλούδες (που δεν υπήρχαν!), άφησε ο μπαμπάς μου κάτω το τσαντάκι με όλα τα λεφτά των διακοπών (ήταν η 2η μόλις μέρα) και το έκλεψαν (μάλλον ο φύλακας, γιατί δεν υπήρχε και κανείς άλλος στο χώρο, αλλά άντε να το αποδείξεις...). Από τότε δεν έχω έρθει ξανά. Τραυματική εμπειρία! Χιχιχι  Razz Μαρία, φοβερούς ύπνους ρίχνει ο δικός σου! Μπράβο!!!

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!
Χαχα Jollie όντως τραυματική εμπειρία! Αλλά πιστεύω ότι πρέπει να δώσεις στο νησί μας άλλη μία ευκαιρία! Και επίσης δεν είναι η καλύτερη ιδέα να κρατάς τόσα μετρητά μαζί σου! Γι αυτό υπάρχουν και οι τράπεζες Razz
Που χαθήκατε όλες?? Ακόμα διακοπές??

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια κι απο μενα...χαθηκαμε....ειρηνη σε ποιο νησι μενεις;;

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kikimam έγραψε:Γεια σας κοριτσια κι απο μενα...χαθηκαμε....ειρηνη σε ποιο νησι μενεις;;

Στη Ρόδο!

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι κάνετε κορίτσια?ακόμα διακοπές??εμείς ήρθαμε Αθήνα και τώρα ψάχνουμε σπίτι..καλά ο κόσμος έχει τρελαθεί για ερείπια ζητάνε τρελά ενοίκια!!
Βρε κορίτσια όταν είστε όλη μέρα μέσα στο σπίτι με το μωρό τι παιχνίδια παίζεται?
Εγώ έχω στρώσει κάτω ένα πάπλωμα κουβέρτα και σεντόνι(να είναι μαλακά) έχω γυρίσει και το πάρκο σαν σπηλιά και έχουμε όλα τα παιχνίδια εκεί και παίζουμε αλλά στο 5λεπτο βαριέται και με τραβάει σηκώνεται όρθιος. Τι άλλο μπορώ να κάνω για να διασκεδασουμε δημιουργικά?επίσης καθόμαστε μπροστά στον καθρέφτη και του αρέσει να κάνει γκριμάτσες και να γελάει,αλλά και πάλι στο 5λεπτο βαριέται..

Ricola


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Maria_dou η αληθεια ειναι πως στην ηλικια αυτη βαριουνται ευκολα κ γρηγορα.Του δινω ενα ενα παιχνιδι,του κρυβω τα μισα κ του τα βγαζω μετα απο λιγο καιρο κρθβωντας τα αλλα μισα, ακουμε μουσικη κ χορεουμε κτλ
Ελατε να μεινετε Αγια Παρασκευη να κανουν παρεα τα μικρακια μας!!!  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12# - Σελίδα 31 215994 

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Που βρίσκεται η αγία Παρασκευή?εμείς ψσχνουμε δυτικα φιλαδελφια ιωνια μεταμόρφωση ιλιον και εδώ τριγύρω γενικά..και εγώ του τα κρύβω αλλά τα βαριέται,θα πάω να πάρω και καινούρια μπας και παίξει..

Ricola


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
maria_dou έγραψε:Που βρίσκεται η αγία Παρασκευή?εμείς ψσχνουμε δυτικα φιλαδελφια ιωνια μεταμόρφωση ιλιον και εδώ τριγύρω γενικά..και εγώ του τα κρύβω αλλά τα βαριέται,θα πάω να πάρω και καινούρια μπας και παίξει..

Αααα απο τη αλλη πλευρα...πφφφφ κριμα!(χολαργος,χαλανδρι απο εδω ειμαστε...βορειοανατολικα θα ελεγα).

Γενικως για τα νοικια που λες πολλοι δεν καταλαβαινουν σε τι εποχη ζουμε.Πριν ενα χρονο που ψαχναμε και εμεις τα ιδια...οτι να ναι ζητανε..θελει πολυ ψαξιμο.Καλο κουραγιο.

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εμένα τα έχει βαρεθεί όλα! Κυνηγάει πλέον τηλέφωνα και τηλεκοντρόλ! Τα παιχνίδια του ούτε να τα φτύσει! Και φυσικά δεν κάθεται πουθενά για πάνω από 10 λεπτά...

Ricola


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ααααααα ξεχασα να σας πω ο μικρος τρελαινεται να παιζει με το μικρο μπουκαλακι νερου....στα πολυ δυσκολα του το δινω και τα ξεχναει ολα!

kate_85

kate_85
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπέρα !!!

Χρονια πολλα στις εορταζουσες εαν και καθυστερημενα!!!

Εμενα ο δικος μου οταν δεν εχει γκρινια μπορει να κατσει και μισαωρο που του εχω κατω στρωμενα ( χαλι παπλωμα με σεντονακι γυμναστηριο παιχνιδια) και εαν παιξεις λιγο μαζι του μετα θα συνεχισει να κατσει κ αλλο τοσο μεχρι και 2 ωρες εχει κλεισει

Αλλα πλεον ειναι την περισοοτερη ωρα στα 4 και μπουσουλαει κουτσα στραβα και τον μαζευω , οταν κουραστει καθεται ανασκελα και παιζει μετα παιχνιδια και ολα αυτα ξανα λεω οταν δεν εχει γκρινια..
οταν εχει ουτε 10 λεπτα δεν καθεται πουθενα μονο αγκαλια ορθιοι...

jollie


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειρήνη, τότε ήταν άλλες εποχές (έχουν περάσει πολλάαα χρόνια από το σκηνικό). Ναι, μάλλον θα έπρεπε να σας δώσω άλλη μια ευκαιρία αλλά η ρημάδα η κρίση δε μας το επιτρέπει! Αν θέλετε, μπορείτε να ανηφορίσετε εσείς, εεε;;; Θέλετε;; Έχουμε κι εμείς θάλασσα!  Smile  Κι ο δικός μου κυνηγάει όλη μέρα τις παντόφλες, όπου κι αν τις δει, τα καλώδια, το τηλεκοντρόλ και όταν τον κάνω μπάνιο, αντί να παίξει με τα παιχνίδια του, του αρέσει να τραβάει και να κοπανάει το καλώδιο του ντουζ. Από τότε δε που ξεκίνησε να σηκώνεται, το τραβάει για να σηκωθεί όρθιος. Εκεί τραβάω ένα ζόρι, η αλήθεια είναι. Βρε κορίτσια, κι εγώ του έχω στρώσει κάτω τα σχετικά, για να μη χτυπάει, αλλά κανά 2 φορές βγήκε "εκτός ορίων" και χτύπησε το κεφαλάκι του κάτω. Σπάραξε η ψυχή μου. Επίσης όταν μπουσουλάει έχω το άγχος μην τυχόν και αρχίσει τα κουτρουβαλητά και τα βαρελάκια και χτυπήσει. Τι άγχος: από τη μια θέλω να τον αφήνω να κινείται ελεύθερα από την άλλη φοβάμαι τα χτυπήματα. Υπάρχει περίπτωση να τα αποτρέψω; Όταν μπουσουλάνε, είστε συνέχεια από πίσω τους; Τα αφήνετε γενικά μόνα τους ή όταν δεν είστε παρούσες, τα βάζετε στο πάρκο; (Μεταμεσονύκτιες ανησυχίες...)  Razz 

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα! Αχ είμαστε από της 4 ξύπνιοι και έχει όρεξη για παιχνίδι..τα παιξα η γυναίκα..σα να κοιμήθηκε τώρα να δω για  πόσο...
Jollie ακριβώς τα ίδια σκέφτομαι και εγώ,του αρέσει να βγαίνει εκτός γηπέδου και να πιάνει ότι απαγορεύεται,καλώδια παντόφλες τηλεκοντρόλ τηλέφωνα...δεν μπορώ να τον αφήσω μόνο του φοβάμαι μη πάρει κάτι που δεν πρέπει αν και δύο φορές τον αφήσα για να δω το φαγητό και όταν μετά από 30δευτερα γύρισα τον βρήκα να μασάει το καλώδιο του laptop..έμφραγμα!!!δεν μπορώ να τον αφήσω ελεύθερο φοβάμαι μη χτυπήσει βέβαια εμάς το σπίτι τώρα είναι γεμάτο κούτες και βαλίτσες και δεν έχει χώρο,Ελπίζω μόλις μπούμε σε καινούριο σπίτι να έχει τον χώρο να κινείται χωρίς κινδύνους!

771 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12# - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12# Κυρ Αυγ 24, 2014 11:47 am

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλεεεεεεεεεεε μόνη μου έμεινα μου φαίνεται!!!
Μα πού πήγατε όλες σας???

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!!
Και εγώ εδώ είμαι!
Jollie δεν είναι επιχείρημα για κάποιον που μένει στη Ρόδο να πάει αλλού για θάλασσα Razz
Και εγώ του έχω κάτω χώρο για παιχνίδι αλλά δεν τον αφήνω ποτέ μόνο του. Μόνο του μόνο στο πάρκο ή στο κρεβάτι του αλλά συνήθως λίγο κάθεται...

773 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12# - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12# Δευ Αυγ 25, 2014 12:46 am

jollie


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα! Κι εμείς εδώ! Βρε Ειρήνη, μπορείτε να πάτε και σε άλλα μέρη εκτός από το νησί σας, δεν μπορείτε;; Ε, ένα μέρος που μπορείτε να επισκεφτείτε είναι και το δικό μας. Smile Πώς τα πάτε εσείς με τις στερεές; Εμείς σταθερά αρνητικοί. Ξεκίνησε να σηκώνεται; Τώρα έχω ένα επιπλέον άγχος όταν τον αφήνω να κοιμάται μόνο του με το κάγκελο κατεβασμένο. Πριν τα μαξιλάρια έκαναν δουλειά. Τώρα; Εσύ τον πήγες στο δωμάτιό του ή τον έχετε ακόμα στο δικό σας; Maria_dou, εσείς πού τον έχετε; Το Σεπτέμβριο θα πάμε Θεσσαλονίκη, αλλά θα μείνουμε μόνο ένα βράδυ... Εσύ πότε είπες ότι κατεβαίνεις Αθήνα;

774 Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12# - Σελίδα 31 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #12# Δευ Αυγ 25, 2014 12:55 am

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!και εμένα σηκώνεται όρθιος και πλέον και στο πάρκο και στο κρεβάτι και από όπου μπορεί να πιαστεί..στη Θεσσαλονίκη έχει δικό του δωμάτιο και κοιμόταν εκεί,τώρα ήρθαμε Αθήνα αλλά έχω μόνο ένα δωμάτιο(γι αυτό ψάχνουμε σπίτι να μετακομισουμε) και αναγκαστικά κοιμάται μαζί μας..
Τα τελευταία βραδιά ξυπνάει 2 και 3φορες θέλει στήθος και ξανακοιμαται..φαγητά και εμένα πλέον σταμάτησε να τρώει όσο έτρωγε ειδικά το απόγευμα την κρέμα του μισή την αφήνει..θεωρώ ότι φταίει η ζέστη,δεν με πειράζει όμως αφού θηλαζει αρκετά..

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια..τι κανετε;;η μπεμπα μου σηκωνεται κ εμενα μονη της στο παρκο.πιανεται απο τους κρικους κ σηκωνεται με αρκετη προσπαθεια..πιανεται κ περπαταει γυρω γυρω στο παρκο..στο φαγητο τα παμε λιγο καλυτερα..jollie κανω κατα καποιο τροπο αυτα που μου προτεινες..τησ δινω μικρα μικρα κομματακια πχ.πατατουλα κ την τρωει καλυτερα..ταχτυπαω πιο λιγο στο μπλεντερ να μην γινουν τελειψς χυλος κ καπως το τρωει ετσι...ακομα τριβω στον τριφτη τον γιαρμα κ της το δινω κ τοθελει μια χαρα ετσι...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις