Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
57 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 57 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε καλώς τη.
Πολύ καλύτερα είμαι θα έλεγα.Λοιπόν αν ξεκινήσω να λέω τα θεικα της πεθεράς μου θα γελάς για μια βδομάδα.
Λοιπόν όταν είχαμε έρθει να μείνουμε πάνω κάτω, κάνω μια μέρα σπανακόπιτα και της κατεβάζω, την άλλη μέρα σπανακόπιτα η δικιά σου.Μετά από λίγο καιρό κάνω κρουασανακια αλμυρά της ξναπάω, την άλλη μέρα μου στέλνει τυροπιτάκια εκείνη.Της λέει ο άντρας μου "ρε μάνα τι κανεις?' και του λέει " ε να ν για να δούμε ποια τα κάνει καλύτερα".... Shocked Shocked Shocked 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
Lillybell έγραψε:Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 379767 

dimimi 82  αν θελεις πες μας ποτε ΔΕΝ περιμενεις ξανα να σε βαλουμε στη λιστα μας για τον αλλο μηνα..

Λενα, ολο και καλυτερα εισαι βλεπω, μας χρωστας πεθεροϊστορια!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 875502  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 875502 

Κουνελακι καμια χαζοϊωσουλα μαζι με την κουραση..δεν θελει και πολυ..  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 667478 

Τι αλλο κανει το παρεακι;;;  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 893968 


Καλησπέρα Λίλλυ μου γλυκιά καλησπέρα σε όλο το παρεάκι!!


Βασουλακι μου γλυκο και ομορφο!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 379767  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 379767  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 379767  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 379767  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 315810  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 315810  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 315810  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 315810  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 315810 

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια μου!!μολις γυρισα απο τη δουλεια κομματια κ μαγειρευω..τι κουραση κ αυτη σημερα..
Κουνελακι κυκλοφορει μια ιωση με υψηλο πυρετο κ ατονια..προσεχε κοριτσακι μου..παρε καμια βιταμινη..πρεπει να ειμαστε γερες κ δυνατες γιατι μας περιμενει μεγαλη προσπαθεια!!!
Τα υπολοιπα κοριτσια ολα καλα??

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
den antexo allo έγραψε:Βρε καλώς τη.
Πολύ καλύτερα είμαι θα έλεγα.Λοιπόν αν ξεκινήσω να λέω τα θεικα της πεθεράς μου θα γελάς για μια βδομάδα.
Λοιπόν όταν είχαμε έρθει να μείνουμε πάνω κάτω, κάνω μια μέρα σπανακόπιτα και της κατεβάζω, την άλλη μέρα σπανακόπιτα η δικιά σου.Μετά από λίγο καιρό κάνω κρουασανακια αλμυρά της ξναπάω, την άλλη μέρα μου στέλνει τυροπιτάκια εκείνη.Της λέει ο άντρας μου "ρε μάνα τι κανεις?' και του λέει " ε να ν για να δούμε ποια τα κάνει καλύτερα".... Shocked Shocked Shocked 


 Laughing Laughing Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing 

Γουσταρω καταστασεις που θυμιζουν ΑΘΑΝΑΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΡΕΤΙΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!! Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
perperouna έγραψε:Καλησπερα κοριτσια μου!!μολις γυρισα απο τη δουλεια κομματια κ μαγειρευω..τι κουραση κ αυτη σημερα..
Κουνελακι κυκλοφορει μια ιωση με υψηλο πυρετο κ ατονια..προσεχε κοριτσακι μου..παρε καμια βιταμινη..πρεπει να ειμαστε γερες κ δυνατες γιατι μας περιμενει μεγαλη προσπαθεια!!!
Τα υπολοιπα κοριτσια ολα καλα??

Γεια σου perperouna!!! Ολες εδω στο καθιερωμενο ραντεβου μετα τις δουλειες μας!! Χαλαρωσηηη!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 328109 

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ασε γράφω σενάριο για σειρά που θα τρελάνει τα μηχανακια της agb.
Φιλάκια κορίτσια πάω για νάνι.Τα λέμε.

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
den antexo allo έγραψε:Ασε γράφω σενάριο για σειρά που θα τρελάνει τα μηχανακια της agb.
Φιλάκια κορίτσια πάω για νάνι.Τα λέμε.


χαχαχαχα!! Οκ !! Καπου καπου λεγε μας κανενα θεϊκο ετσι;; μην μας ξεχνας!!

Καλη ξεκουραση!

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαλαρωση δεν λες τιποτα..ακουστε σημερα τι εγινε στο σχολειο που δουλευω..τους μιλουσα για την εγκυμοσυνη με κινητρο μια μανουλα ενος παιδιου μου πιυ ειναι εγκυος..κ γυρναει κ με ρωταει ενα παιδακι γιατι εγω δεν εχω ακομα μωρακι στη κοιλιτσα..μου κοπηκαν τα ποδια..τοσα χρονια σε σχολεια ειμαι κ σημερα δςν ηξερα τι να απαντησω..

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ perperouna μου τα μικρα παιδακια εχουν αφοπλιστικη ειλικρινεια....

Και μενα η κορη μου με ρωτα κατα καιρους αν εχω παλι κανενα αδερφακι στην κοιλια και με ποναει... Crying or Very sad Crying or Very sad 

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσαρες μου καλησπερα πεθερα σαν την δικια μου σιγουρα δεν εχει καμια το πιο ωραιο ειναι οταν της λεει ο αντρας μου μαμα η γυναικα μου μαγειρευει καταπληκτικα εκει να δεις τα μουτρα της.

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Κοριτσαρες μου καλησπερα πεθερα σαν την δικια μου σιγουρα δεν εχει καμια το πιο ωραιο ειναι οταν της λεει ο αντρας μου μαμα η γυναικα μου μαγειρευει καταπληκτικα εκει να δεις τα μουτρα της.

χαχαχαχαχα!! Ε ειναι απαιχτες ολες!!!
Και ειδικα αμα τους λεει καλα λογια το βλασταρι τους για την...αλλη... pale pale pale pale  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 585182  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 585182  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 585182  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 585182  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 585182  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 585182  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 585182  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 585182  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 585182  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 585182  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 585182 

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θα σας πω ενα θεικο μια μερα παμε να τους δουμε ( ζουν εκτως αθηνων) μαζι και οι γονεις μου η πεθερα ειχε φτιαξει αρνακι με πατατες, παστιτσιο,και τυροπιτα εγω ειχα παρε υλικα μαζι μου και εφτιαξα εκει μια παστουρμαδοπιτα ενα ταψι μεγαλο το οποιο το εφαγαν ολοοοοο.και λεει ο αντρασ μου στο τραπεζι μολιε ειχαμε φαει εμενα τιποτα δεν μου σρεσε μονο η παστουρμαδοπιτα και λεει ο κουνιαδος μου το κατι αλλο ηταν αλλη φορα να μας κανεις 2 ταψια.ε αυτο ηταν δεν ξαναφαγε ποτε παστουρμαδοπιτα η πεθερα μου καθε φορα που λεω πως θα φτιαξω μου λεει μην την φτιαξεις ποιος θα την φαει.ο αντρας μου τα λεει ολα αφθορμητα χωρια να τα σκεφτεται

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εεεε μα κι εσυ!! Ακαρδη!!! Laughing  Laughing  Laughing  Laughing 

Αφου ξερεις οτι η παστουρμαδοπιτα σου γινεται αναρπαστη...

Και το χτυπημα διπλο!!
Και τα δυο..αγορακια της!! Laughing  Laughing  Laughing  Laughing 

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell έγραψε:Αχ perperouna μου τα μικρα παιδακια εχουν αφοπλιστικη ειλικρινεια....

Και μενα η κορη μου με ρωτα κατα καιρους αν εχω παλι κανενα αδερφακι στην κοιλια και με ποναει... Crying or Very sad Crying or Very sad 
Ειλικρινεια κ αυθορμητισμο..τι να τα κανω τα μικρουλια μου..σαν παιδια μου τα εχω..
Εσυ στην κορουλα σου εχεις μιλησει??μπορεις να της πεις με απλα λογακια οτι προσπαθειτε να της κανετε αδερφακι

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
den antexo allo έγραψε:Βρε καλώς τη.
Πολύ καλύτερα είμαι θα έλεγα.Λοιπόν αν ξεκινήσω να λέω τα θεικα της πεθεράς μου θα γελάς για μια βδομάδα.
Λοιπόν όταν είχαμε έρθει να μείνουμε πάνω κάτω, κάνω μια μέρα σπανακόπιτα και της κατεβάζω, την άλλη μέρα σπανακόπιτα η δικιά σου.Μετά από λίγο καιρό κάνω κρουασανακια αλμυρά της ξναπάω, την άλλη μέρα μου στέλνει τυροπιτάκια εκείνη.Της λέει ο άντρας μου "ρε μάνα τι κανεις?' και του λέει " ε να ν για να δούμε ποια τα κάνει καλύτερα".... Shocked Shocked Shocked 



 Shocked Shocked Shocked Shocked  Χαχαχαχα σοβαρά μιλάς;;;; είναι δυνατόν;;

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
perperouna έγραψε:
Lillybell έγραψε:Αχ perperouna μου τα μικρα παιδακια εχουν αφοπλιστικη ειλικρινεια....

Και μενα η κορη μου με ρωτα κατα καιρους αν εχω παλι κανενα αδερφακι στην κοιλια και με ποναει... Crying or Very sad Crying or Very sad 
Ειλικρινεια κ αυθορμητισμο..τι να τα κανω τα μικρουλια μου..σαν παιδια μου τα εχω..
Εσυ στην  κορουλα σου εχεις μιλησει??μπορεις να της πεις με απλα λογακια οτι προσπαθειτε να της κανετε αδερφακι


Λοιπον η μικρη μου εχει πειστει - δεν ξερω πως - οτι τα μωρα γινονται αν παντρευτεις..Οποτε αμα της λεω οτι να κανουμε ενα μωρο ακομα, λεει "ε ποτε θα παντρευτειτε";;
Και αν παμε σε γαμο λεει μετα "τωρα θα κανουνε μωρο';

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ολες οι πεθερες πιστευουν οτι μαγειρευουν καλυτερα απο τη νυφη τους!ειναι νομος αυτο..εγω ειχα φτιαξει πορτοκαλοπιτα κ ξετρελαθηκαν ολοι..κ μεσα σε μια εβδομαδα ειχε φτιαξει κ εκεινη κ η απαντηση της οταν δοκιμασαμε κ ειπαμε οτι ειναι νοστιμοτατη ηταν: χα χα σε εφαγα με τη δικη μου πορτοκαλοπιτα..ε τι να πεις..εγω συμφωνω μαζι της στη μαγειρικη για να μην εχω θεμα..

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ ευτυχώς δεν εχω κανένα θέμα με την πεθερά!
Της έχει ξεκόψει τα πάντα ο αντρας μου και δεν είχα ποτέ θέμα. Πιστεύω είναι και σαν άνθρωπος έτσι.
Τώρα αν κάνω παιδί ελπίζω να μην αλλάξει η κατάσταση!  Very Happy 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
perperouna έγραψε:Ολες οι πεθερες πιστευουν οτι μαγειρευουν καλυτερα απο τη νυφη τους!ειναι νομος αυτο..εγω ειχα φτιαξει πορτοκαλοπιτα κ ξετρελαθηκαν ολοι..κ μεσα σε μια εβδομαδα ειχε φτιαξει κ εκεινη κ η απαντηση της οταν δοκιμασαμε κ ειπαμε οτι ειναι νοστιμοτατη ηταν: χα χα σε εφαγα με τη δικη μου πορτοκαλοπιτα..ε τι να πεις..εγω συμφωνω μαζι της στη μαγειρικη για να μην εχω θεμα..



  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 606100  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 606100  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 606100  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 606100  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 966307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 966307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 966307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 966307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 966307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 966307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 966307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 966307  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 5 966307 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για το επιμαχο θεμα του παιδιου, λενε τιποτα οι πεθερες σας;; 

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell έγραψε:
perperouna έγραψε:
Lillybell έγραψε:Αχ perperouna μου τα μικρα παιδακια εχουν αφοπλιστικη ειλικρινεια....

Και μενα η κορη μου με ρωτα κατα καιρους αν εχω παλι κανενα αδερφακι στην κοιλια και με ποναει... Crying or Very sad Crying or Very sad 
Ειλικρινεια κ αυθορμητισμο..τι να τα κανω τα μικρουλια μου..σαν παιδια μου τα εχω..
Εσυ στην  κορουλα σου εχεις μιλησει??μπορεις να της πεις με απλα λογακια οτι προσπαθειτε να της κανετε αδερφακι


Λοιπον η μικρη μου εχει πειστει - δεν ξερω πως - οτι τα μωρα γινονται αν παντρευτεις..Οποτε αμα της λεω οτι να κανουμε ενα μωρο ακομα, λεει "ε ποτε θα παντρευτειτε";;


Και αν παμε σε γαμο λεει μετα "τωρα θα κανουνε μωρο';


Χαχαχα μορφη το κοριτσελι σου..δειξε της φωτο απο το γαμο σας για να καταλαβει οτι ειστε ηδη παντρεμενοι κ οτι δεν χρειαζεται να ξαναπαντρευτειτε για να κανετε αλλο ενα παιδακι..τρελαινομαι με τις απαντησεις τους!!

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμενα η δικια μου πεθερα δεν εχει πει τιποτα ακομα για μωρο..λεει οποτε ειναι να ερθει θα ερθει..εχει ηδη ενα εγγονακι απο την κορη της οποτε περιμενει ..

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ναι κι εγω τρελαινομαι με τις απαντησεις τους, αλλα και με τις λεξεις που λενε στραβα..χαχαχααχα

Ξερει τις φωτογραφιες του γαμου και μαλλον απο εκει το συνδεσε, γιατι φυσικα ρωτησε "εγω που ημουν; γιατι δεν ειμαι στις φωτογραφιες;" και της ειπαμε εσυ ηρθες αργοτερα.. Οποτε μαλλον ετσι εκανε τη συνδεση...

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell έγραψε:Α ναι κι εγω τρελαινομαι με τις απαντησεις τους, αλλα και με τις λεξεις που λενε στραβα..χαχαχααχα

Ξερει τις φωτογραφιες του γαμου και μαλλον απο εκει το συνδεσε, γιατι φυσικα ρωτησε "εγω που ημουν; γιατι δεν ειμαι στις φωτογραφιες;" και της ειπαμε εσυ ηρθες αργοτερα.. Οποτε μαλλον ετσι εκανε τη συνδεση...

Πανεξυπνη η μικρουλα σου!!να τη χαιρεσαι κιολας!!παω για ξεκουραση κ μετα βολτα το κουταβινι μου γιατι θα με φαει..φιλια πολλα τα λενε μετα

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλη ξεκουραση perperouna..Κι εγω παω να απλωσω τα ποδια μου λιγο...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις