Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
37 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 37 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας! Τι κάνετε;
Ειρήνη διαβάζω είσαι καλα και φανταζομαι την χαρά σου πλεον, και παλι με το καλό !

Επεσε πολύ δουλειά σημερα και δεν πρόλαβα α σας γράψω το πρωι.

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Titinooo!!! τι κανεις;; I love you I love you 

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια χαρά, κουρασμένη βεβαια... δεν περναει ο καιρός για την αδεια!  Mad Mad 

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Lilly μου εγω μετα το γλεντι λογο αποχωρησης πεθερικου καταλαβαινεις ετοιμαζομαι αυριο για γιατρο και απο σαββατο ξεκιναω καταστολη αντε και ο θεος βοηθος.

Αγελικη εχεις πριβε

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ξανα ηρθα.
Προεδρίνα που είσαι?
Τι διαβάζω?Χαμός στο φόρουμ με ξεκατινιάσματα?

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anabela έγραψε:
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ έγραψε:Lilly μου εγω μετα το γλεντι λογο αποχωρησης πεθερικου καταλαβαινεις ετοιμαζομαι αυριο για γιατρο και απο σαββατο ξεκιναω καταστολη αντε και ο θεος βοηθος.

Αγελικη εχεις πριβε
Αναμπέλα σου έχω στείλει και εγώ πμ.

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιλι αν μπορείς διόρθωσε το ticket σου εχω κανει λάθος 22/6 περιμένω...

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Titino έγραψε:Λιλι αν μπορείς διόρθωσε το ticket σου εχω κανει λάθος 22/6 περιμένω...
Καλησπέρα καλή μου, δεν περιμένεις είπαμεεεεεε

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπέρα!
ναι λάθος μου !!! Δικιο εχεις!!
Ανεβασμενη εισαι και χαίρομαι ! Διάβασα και τα προηγούμενα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 38 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 38 654316 

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Titino έγραψε:καλησπέρα!
ναι λάθος μου !!! Δικιο εχεις!!
Ανεβασμενη εισαι και χαίρομαι ! Διάβασα και τα προηγούμενα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 38 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #134 - Σελίδα 38 654316 
Καλά είμαι ναι, δεν μου αρέσει γενικά η μιζέρια και δεν κάνω και κάτι μιζεριάζοντας, εν αναμονή λοιπόν για τα καλύτερα που έρχονταιιιιιιιι

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντε καλε, που τα ειδες τα ξεκατινιασματα;;
Πλακα να γινεται, η ωρα να περναει..Πως θα περνανε οι μερες του μηνα για να φτασει η ωρα που ΔΕΝ περιμενουμε, αν δε γελασουμε και λιγο;; Razz  Razz  Razz  Razz 

Titino θα το διορθωσω!

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:Αντε καλε, που τα ειδες τα ξεκατινιασματα;;
Πλακα να γινεται, η ωρα να περναει..Πως θα περνανε οι μερες του μηνα για να φτασει η ωρα που ΔΕΝ περιμενουμε, αν δε γελασουμε και λιγο;; Razz  Razz  Razz  Razz 

 Titino θα το διορθωσω!
Συμφωνώ πες και σε εμάς όμως κανα πιπεράτο να μας περάσει η ώρα.Γιατί εγώ ως ξανθιά δεν καταλαβα τίποταααααααα...χαχαχα

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="den antexo allo"Συμφωνώ πες και σε εμάς όμως κανα πιπεράτο να μας περάσει η ώρα.Γιατί εγώ ως ξανθιά δεν καταλαβα τίποταααααααα...χαχαχα[/quote]

χαχαχαχ Σιγα σιγα..Κι εγω...μετα τα 1000 μηνυματα αρχισα να μπαινω στο νοημα..χαχαχα

Υπαρχουν ατομα χωρις ζωη εκει εξω που αρεσκονται να δημιουργουν ιντριγκα..Ε λοιπον, σε αυτο το φορουμ εμεις τους κανουμε παρεα και περναμε οοολοι καλα!! Laughing Laughing Laughing Laughing 

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:[quote="den antexo allo"Συμφωνώ πες και σε εμάς όμως κανα πιπεράτο να μας περάσει η ώρα.Γιατί εγώ ως ξανθιά δεν καταλαβα τίποταααααααα...χαχαχα

χαχαχαχ  Σιγα σιγα..Κι εγω...μετα τα 1000 μηνυματα αρχισα να μπαινω στο νοημα..χαχαχα

Υπαρχουν ατομα χωρις ζωη εκει εξω που αρεσκονται να δημιουργουν ιντριγκα..Ε λοιπον, σε αυτο το φορουμ εμεις τους κανουμε παρεα και περναμε οοολοι καλα!! Laughing Laughing Laughing Laughing 
[/quote]
ΑΑΑΑΑΑΑ τι ωραία που θα περάσω φέτος το καλοκαιράκι που είμαι και αργόσχολη.

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
den antexo allo έγραψε:
Lillybell έγραψε:[quote="den antexo allo"Συμφωνώ πες και σε εμάς όμως κανα πιπεράτο να μας περάσει η ώρα.Γιατί εγώ ως ξανθιά δεν καταλαβα τίποταααααααα...χαχαχα

χαχαχαχ  Σιγα σιγα..Κι εγω...μετα τα 1000 μηνυματα αρχισα να μπαινω στο νοημα..χαχαχα

Υπαρχουν ατομα χωρις ζωη εκει εξω που αρεσκονται να δημιουργουν ιντριγκα..Ε λοιπον, σε αυτο το φορουμ εμεις τους κανουμε παρεα και περναμε οοολοι καλα!! Laughing Laughing Laughing Laughing 
ΑΑΑΑΑΑΑ τι ωραία που θα περάσω φέτος το καλοκαιράκι που είμαι και αργόσχολη.[/quote]

ουυυυυυυυ.. Laughing Laughing Laughing Laughing 

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Titino έγραψε:Μια χαρά, κουρασμένη βεβαια...  δεν περναει ο καιρός για την αδεια!  Mad Mad 

Titino μου ελπιζω εσυ στην αδεια σου να περασεις τελεια σε αντιθεση με μενα που μου χει βγει η σουφρα. (Sorry για την εκφραση)
Σημερα εκανα γενικη σε ολο το σπιτι ταβανια,κουρτινες,ντουλαπες κλπ
Τωρα μολις εκατσα και ειμαι ενα κουρελι.
Νομιζγ βεβαια οτι το παρακανα γιατι κατα τη διαρκεια της μερας ενοιωσα καποια τραβηγματα χαμηλα στην κοιλια,ελπιζω να μην εκανα καμμια βλακεια.
Απο αυριο βεβαια υποσχομαι να ειμαι κυρια.
Βολτα,ξαπλα και μπανακι.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά εγω εχω ακόμα ενα μηνα για την αδεια.
Μια απορία.. εκανες τα ταβάνια;

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Titino έγραψε:Καλά εγω εχω ακόμα ενα μηνββα για την αδεια.
Μια απορία.. εκανες τα ταβάνια;

Εκανα τα ταβανια γιατι απο τα μυγοχεσματα ειχαν αλλαξει χρωμα, μπλιαχ αηδιασα και μονο που το ειπα.
Αυτα βλεπεις ειναι τα καλα της εξοχης.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια μου..θυμηθηκα να ξυπνησω μετα απο εναν 4ωρο υπνακο!!!!! Laughing Laughing λενα μου δεν θα ξανα κανω χοριακη γιατι ο γιατρος ειπε δεν υπαρχει λογος να μπλεξω με νουμερα αν δεν υπαρχει σοβαρος λογος.βεβαια μου ειπα αν θελω να κανω..

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σημερα το ακρον αωτον της γκαντεμιας. 1. Το αιμα περιοδου οπως σας ειπα 2.δεν περασα την ενοτητα και θα επανεξεταστω ιουλιο που ως τωρα τις ειχα περασει ολες αλλα σημερα τα κεφια μου κ η συγκεντρ ση μου ειχαν παει περιπατο 3. Σε καποια στιγμη ακουω ενα τσρρρρ εντονο κ η μητερα μου εβγαλε μια τσιριδα. Κάηκε το βισματςκι του λαπιτοπιου ( αλλα οκ πηρα αλλο) αυτα ειναι τα κακα νεα. Τωρα εχω και κατι ας πουμε καλουτσικα. Ετσι νιωθω. Λογω ψυχολογιας των ταρταρων ξαπλωσα εδω σε εναν καναπε για δυο περιπου ωρες. Βρε τι μου έκαναν να βγω λιγο στην βεραντα. Τιποτα εγινα ενα με τον καναπε. Σηκωθηκα αργοτερα να παω να παρω καλωδιο για το λαπτοπ και να ξεσκασω λιγο. Πριν φυγω πηγα τουαλετα. Ελαφρώς μειωμένη ροη. Προσεχα καθως περπατουσα. Τιποτα.γυρισα απο το μαγαζι ξανά πήγα τουαλετα μειωμενα πραγματα. Κοκκινο μεν λιγο δε. Αλλαξα σερβιετα ξανα ξαπλωσα και περιμενω να περασει η ωρα να δω. Βεβαια θα σηκωθω σε λιγο να φαω τα μηλα μου και α τσεκαρω ολη την ωρα. Τελικα δεν ξερω πως να νιωσω και τι μου συμβαινει

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anabela έγραψε:Σημερα το ακρον αωτον της γκαντεμιας. 1. Το αιμα περιοδου οπως σας ειπα 2.δεν περασα την ενοτητα και θα επανεξεταστω ιουλιο που ως τωρα τις ειχα περασει ολες αλλα σημερα τα κεφια μου κ η συγκεντρ ση μου ειχαν παει περιπατο 3. Σε καποια στιγμη ακουω ενα τσρρρρ εντονο κ η μητερα μου εβγαλε μια τσιριδα. Κάηκε το βισματςκι του λαπιτοπιου ( αλλα οκ πηρα αλλο) αυτα ειναι τα κακα νεα. Τωρα εχω και κατι ας πουμε καλουτσικα. Ετσι νιωθω. Λογω ψυχολογιας των ταρταρων ξαπλωσα εδω σε εναν καναπε για δυο περιπου ωρες. Βρε τι μου έκαναν να βγω λιγο στην βεραντα. Τιποτα εγινα ενα με τον καναπε. Σηκωθηκα αργοτερα να παω να παρω καλωδιο για το λαπτοπ και να ξεσκασω λιγο. Πριν φυγω πηγα τουαλετα. Ελαφρώς μειωμένη ροη. Προσεχα καθως περπατουσα. Τιποτα.γυρισα απο το μαγαζι ξανά πήγα τουαλετα μειωμενα πραγματα. Κοκκινο μεν λιγο δε. Αλλαξα σερβιετα ξανα ξαπλωσα και περιμενω να περασει η ωρα να δω. Βεβαια θα σηκωθω σε λιγο να φαω τα μηλα μου και α τσεκαρω ολη την  ωρα. Τελικα δεν ξερω πως να νιωσω και τι μου συμβαινει


για το μαθημα δε πειραζει εχεις την δευτερη ευκαιριας σου τον ιουλιο οποτε εισαι οκ..αυριο δεν ειπαμε θα πας για χορικη???αντε γιατι μαζι μεσα αγωνιουμε και εμεις!!!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λοιποοοονννν να σας πω και εγω τα νεα μου...δεν ειναι συγκλονιστικα αλλα θα πω...!!!!

εριξα ενα 2αρι υπνακο=οποτε το βραδυ ξενυχτι!!!!

ελεγα να κανω ενα μπανακι αλλα επειδη αυριο πρεπει να κατεβω πρωι πρωι για πληρωμες Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil  ξεκινησα να φτιαχνω τον μουσακα......να δω τι ωρα θα τελειωσω  Razz 
ειπαμε η καλη νοικοκυρα πριν πεινασει μαγειρευει....σιγα μην μαγειρευα αυριο μεσημεριατικα μες την ζεστη!!!!

αυταααααα
θελω να παραγγειλω κατι να φαω σουβλακος ή πιτσα αλλα και ταυτοχρονα δεν θελω να φαω κουλό ε???? scratch 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:λοιποοοονννν να σας πω και εγω τα νεα μου...δεν ειναι συγκλονιστικα αλλα θα πω...!!!!

εριξα ενα 2αρι υπνακο=οποτε το βραδυ ξενυχτι!!!!

ελεγα να κανω ενα μπανακι αλλα επειδη αυριο πρεπει να κατεβω πρωι πρωι για πληρωμες Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil  ξεκινησα να φτιαχνω τον μουσακα......να δω τι ωρα θα τελειωσω  Razz 
ειπαμε η καλη νοικοκυρα πριν πεινασει μαγειρευει....σιγα μην μαγειρευα αυριο μεσημεριατικα μες την ζεστη!!!!

αυταααααα
θελω να παραγγειλω κατι να φαω σουβλακος ή πιτσα αλλα και ταυτοχρονα δεν θελω να φαω κουλό ε???? scratch 


σε παρακαλω μη μου μιλας για φαγητα!!!εγω εξακολουθω να νυσταζω μετα το 4ωρακι  Laughing Laughing 

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katerina1983 έγραψε:λοιποοοονννν να σας πω και εγω τα νεα μου...δεν ειναι συγκλονιστικα αλλα θα πω...!!!!

εριξα ενα 2αρι υπνακο=οποτε το βραδυ ξενυχτι!!!!

ελεγα να κανω ενα μπανακι αλλα επειδη αυριο πρεπει να κατεβω πρωι πρωι για πληρωμες Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil  ξεκινησα να φτιαχνω τον μουσακα......να δω τι ωρα θα τελειωσω  Razz 
ειπαμε η καλη νοικοκυρα πριν πεινασει μαγειρευει....σιγα μην μαγειρευα αυριο μεσημεριατικα μες την ζεστη!!!!

αυταααααα
θελω να παραγγειλω κατι να φαω σουβλακος ή πιτσα αλλα και ταυτοχρονα δεν θελω να φαω κουλό ε???? scratch 

Παρε κατι με κοτοπουλο η γευμα Light ετσι και θα ικανοποιησεις τον ουρανισκο σου και δεν θα σου κολλησει ολο το βραδυ να λες αχ γιατι δεν το φαγα????  Razz 

den antexo allo


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ρηνούλα οκ αφού σου είπε ο γατρός κάτι παραπάνω ξέρει.Καλα κάνεις και είσαι χαλαρή.
Κατερίνα θέλω 3 κομμάτια μουσακα οπωσδήποτε.
Αναμπέλα περιμένουμε τα ευχάριστα λοιπόν αυριο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις