Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
85 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 85 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:Καλως ηρθαν και τα κανινουρια κοριτσια!!! Ελατε να κανουμε παρεα και λεμε τον πονο αμς, μεχρι μια μερα να μοιραστουμε και την χαρα μας!! Razz Razz Razz Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 328109 


λιλλυ μου καλησπερα και ελπιζω να περασες τελεια!!! και να το ξανα κανεις...πλεον εξορμησεις με τα παιδιααααα..τι να κατσουμε στην πολη να κανουμε;...να σε ρωτησω...μετα την γεννα ο κυκλος χαλαει; πρεπει να το παρατηρησω αυτο;...και κατι αλλο μετα την γεννα εισαι πολυ γονιμη;...θελω να πω οτι με τον αντρα μου προσεχουμε μεν αλλα δεν προσεχουμε 100% αν καταλαβες τι εννοω...γιατι ακουσα οτι μετα την γεννα πιανεις και με την μυρωδια

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Titino έγραψε:Άσε Λιλι και εδώ πολύ ζέστη και ενώ έχω κοντά θάλασσα λόγω Αλέκας δεν πήγαμε.. Πφφφ
Ξεφύγαμε λίγο,καλό είναι αυτό,έστω και τρεις μέρες.  
Πως και έβγαλες το συμπέρασμα για τις.γνωστές φυσιογνωμίες ?

Κοριτσια ταμπον δε χρησιμοποιειτε;; Εγω, αν δεν ειναι οι μερες με τη μεγαααλη ροη, δε με σταματα τιποτα....ΒΕβαια θελει αμεσα αλλαγη μετα, αλλα ευτυχως ολα τα beach bars εχουν wc οποτε ολα γινονται..Και εν αναγκη μαγιο απο πανω, σορτσακι και ξαπλωστρα!

Για το αλλο δεν θα απαντησω φυσικα θα αρκεστω σε ενα τραγουδι...





plus πληροφοριες απο κοινους γνωστους...

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όχι χρησιμοποιώ αλλά έχω ακόμα μεγάλη ροή και το αποφεύγω. Όταν είμαι προς το τέλος δεν έχω πρόβλημα. Απλά με ανησυχεί στο ότι μου τελειώνουν πιο γρήγορα μετά. Ισχύει η είναι η ιδέα μου ?

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ntina82 έγραψε:λιλλυ μου καλησπερα και ελπιζω να περασες τελεια!!! και να το ξανα κανεις...πλεον εξορμησεις με τα παιδιααααα..τι να κατσουμε στην πολη να κανουμε;...να σε ρωτησω...μετα την γεννα ο κυκλος χαλαει; πρεπει να το παρατηρησω αυτο;...και κατι αλλο μετα την γεννα εισαι πολυ γονιμη;...θελω να πω οτι με τον αντρα μου προσεχουμε μεν αλλα δεν προσεχουμε 100%  αν καταλαβες τι εννοω...γιατι ακουσα οτι μετα την γεννα πιανεις και με την μυρωδια

Γεια σου ntina! Εξορμησεις με τα μωρα, εστω και για ενα σ/κ..Ευτυχως ειναι σχετικα κοντα..
Υποτιθεται οτι μετα απο μια εγκυμοσυνη, συλλαμβανεις πιο ευκολα..Δεν εχει αποδειχτει ομως επιστημονικα αυτο..Απλα καποιες γυναικες ειναι πιο γονιμες απο καποιες αλλες, οποτε και συλλαμβανουν πιο ευκολα....Εφοσον δεν θελεις αλλο μωρο συντομα, τοτε παρε τις απαραιτητες προφυλαξεις..Απο την αλλη, εγω τωρα μετανιωνω που τις επαιρνα και δεν το αφησα να συμβει εστω και κοντα με την μικρη μου... Rolling Eyes  Rolling Eyes Ηταν βεβαια οι συνθηκες ζωης διαφορετικες τοτε, οποτε εχω μια δικαιολογια..
Ο κυκλος επανερχεται στα πριν την εγκυμοσυνη δεδομενα τους 6 μηνες με 1 χρονο μετα την γεννα..Εαν θηλαζεις θα επανελθει πιο αργα....

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:
ntina82 έγραψε:λιλλυ μου καλησπερα και ελπιζω να περασες τελεια!!! και να το ξανα κανεις...πλεον εξορμησεις με τα παιδιααααα..τι να κατσουμε στην πολη να κανουμε;...να σε ρωτησω...μετα την γεννα ο κυκλος χαλαει; πρεπει να το παρατηρησω αυτο;...και κατι αλλο μετα την γεννα εισαι πολυ γονιμη;...θελω να πω οτι με τον αντρα μου προσεχουμε μεν αλλα δεν προσεχουμε 100%  αν καταλαβες τι εννοω...γιατι ακουσα οτι μετα την γεννα πιανεις και με την μυρωδια

Γεια σου ntina! Εξορμησεις με τα μωρα, εστω και για ενα σ/κ..Ευτυχως ειναι σχετικα κοντα..
Υποτιθεται οτι μετα απο μια εγκυμοσυνη, συλλαμβανεις πιο ευκολα..Δεν εχει αποδειχτει ομως επιστημονικα αυτο..Απλα καποιες γυναικες ειναι πιο γονιμες απο καποιες αλλες, οποτε και συλλαμβανουν πιο ευκολα....Εφοσον δεν θελεις αλλο μωρο συντομα, τοτε παρε τις απαραιτητες προφυλαξεις..Απο την αλλη, εγω τωρα μετανιωνω που τις επαιρνα και δεν το αφησα να συμβει εστω και κοντα με την μικρη μου... Rolling Eyes  Rolling Eyes Ηταν βεβαια οι συνθηκες ζωης διαφορετικες τοτε, οποτε εχω μια δικαιολογια..
Ο κυκλος επανερχεται στα πριν την εγκυμοσυνη δεδομενα τους 6 μηνες με 1 χρονο μετα την γεννα..Εαν θηλαζεις θα επανελθει πιο αργα....



μα φυσικα και το θελω λιλλυ μου χαχαχαχαχαχαχ...σσσσσσ μυστικο απο τον αντρα μου χαχαχαχαχαχ...θελει πολυ και εκεινος ενα δευτερο και συντομα αλλα ειπε να ξεκινησουμε απο τον αλλο μαιο να χρονισει το παιδι και μετα κατευθειαν...αλλα εγω θελω...οποτε εχθες τους ορμηξα...χωρις προφυλακτικο  Razz Razz Razz  αλλα καταλαβαινεις δεν εγινε κανονικα...που θα παει μια δυο τρεις θα τον πεισω να βαλουμε μπρος απο τωρα....θελω και αλλο νινιιιιιιιιι θελω και αλλο και αλλο και αλλο χαχαχχαχα...κουνελα και ετσι

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Titino έγραψε:Όχι χρησιμοποιώ αλλά έχω ακόμα μεγάλη ροή και το αποφεύγω. Όταν είμαι προς το τέλος δεν έχω πρόβλημα. Απλά με ανησυχεί στο ότι μου τελειώνουν πιο γρήγορα μετά. Ισχύει η είναι η ιδέα μου ?

Επειδη το ταμπον ακουμπα στο στομιο του τραχηλου, μαζευει ολα τα υγρα και δεν τα αφηνει να μπαινουν μεσα στις πτυχες του κολπου, απ'οπου φευγουν σιγα σιγα με τις μερες....Οποτε σου φαινεται οτι καθαριζεις πιο γρηγορα...

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ntina82 έγραψε:μα φυσικα και το θελω λιλλυ μου χαχαχαχαχαχαχ...σσσσσσ μυστικο απο τον αντρα μου χαχαχαχαχαχ...θελει πολυ και εκεινος ενα δευτερο και συντομα αλλα ειπε να ξεκινησουμε απο τον αλλο μαιο να χρονισει το παιδι και μετα κατευθειαν...αλλα εγω θελω...οποτε εχθες τους ορμηξα...χωρις προφυλακτικο  Razz Razz Razz  αλλα καταλαβαινεις δεν εγινε κανονικα...που θα παει μια δυο τρεις θα τον πεισω να βαλουμε μπρος απο τωρα....θελω και αλλο νινιιιιιιιιι θελω και αλλο και αλλο και αλλο χαχαχχαχα...κουνελα και ετσι

Βρε την καλυτερη δουελια κανεις! Razz Razz Razz Razz 

ntina82

ntina82
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:
ntina82 έγραψε:μα φυσικα και το θελω λιλλυ μου χαχαχαχαχαχαχ...σσσσσσ μυστικο απο τον αντρα μου χαχαχαχαχαχ...θελει πολυ και εκεινος ενα δευτερο και συντομα αλλα ειπε να ξεκινησουμε απο τον αλλο μαιο να χρονισει το παιδι και μετα κατευθειαν...αλλα εγω θελω...οποτε εχθες τους ορμηξα...χωρις προφυλακτικο  Razz Razz Razz  αλλα καταλαβαινεις δεν εγινε κανονικα...που θα παει μια δυο τρεις θα τον πεισω να βαλουμε μπρος απο τωρα....θελω και αλλο νινιιιιιιιιι θελω και αλλο και αλλο και αλλο χαχαχχαχα...κουνελα και ετσι

Βρε την καλυτερη δουελια κανεις! Razz Razz Razz Razz 



μαζευω εφοδια για επιδοματα καταλαβες χαχαχαχαχαχαχαχαχ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 215994 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ntina82 έγραψε:μαζευω εφοδια για επιδοματα καταλαβες χαχαχαχαχαχαχαχαχ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 215994 


Εεεε;;; Δεν καταλαβα.. tongue tongue 

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α! μάλιστα! Λιλυ ευχαριστώ και ήθελα να ρωτήσω την γιατρό αλλά το ξέχασα.

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια ομορφη καλησπερα και απο μενα!!!τι κανετε κοριτσια μου??να πω ενα ενα καλως ηρθατε στα καινουγια κοριτσια  Very Happy εγω δουλευα το πρωι  Twisted Evil Twisted Evil σχολασα εκανα μπανιο,μαμ,νανι και να μαι  Very Happy Very Happy Very Happy περιμενω να παει 11 να δω τον αγωνα!!!!λιλλυ μου εστω και ενα 3ημερο ειναι ιδανικο για να ξεφυγεις..να σε ρωτησω,την παρασκευη μου εδωσε και μαγνησιο διαβασα οτι ειναι για να χαλαρωνει η μητρα απο πονακια,σωστα?

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:μια ομορφη καλησπερα και απο μενα!!!τι κανετε κοριτσια μου??να πω ενα ενα καλως ηρθατε στα καινουγια κοριτσια  Very Happy εγω δουλευα το πρωι  Twisted Evil Twisted Evil σχολασα εκανα μπανιο,μαμ,νανι και να μαι  Very Happy Very Happy Very Happy περιμενω να παει 11 να δω τον αγωνα!!!!λιλλυ μου εστω και ενα 3ημερο ειναι ιδανικο για να ξεφυγεις..να σε ρωτησω,την παρασκευη μου εδωσε και μαγνησιο διαβασα οτι ειναι για να χαλαρωνει η μητρα απο πονακια,σωστα?

Ρηνιωωω μου, που εισαι αγαπημενη εγκυουλα μου;;; Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 379767 
Τι κανεις στη δουλεια;;; Ελπιζω οχι τρελα πραγματα, γιατι θα παρω τη σκουπα της Βασουλας και θα ερθω εγω αυτη τη φορα εκει! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 920316 

Το μαγνησιο ειναι πια στανταρ να το δινουν στο πρωτο τριμηνο, κακο δεν κανει και πολυ σωστα ειναι για να κρατα τη μητρα χαλαρη..

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:μια ομορφη καλησπερα και απο μενα!!!τι κανετε κοριτσια μου??να πω ενα ενα καλως ηρθατε στα καινουγια κοριτσια  Very Happy εγω δουλευα το πρωι  Twisted Evil Twisted Evil σχολασα εκανα μπανιο,μαμ,νανι και να μαι  Very Happy Very Happy Very Happy περιμενω να παει 11 να δω τον αγωνα!!!!λιλλυ μου εστω και ενα 3ημερο ειναι ιδανικο για να ξεφυγεις..να σε ρωτησω,την παρασκευη μου εδωσε και μαγνησιο διαβασα οτι ειναι για να χαλαρωνει η μητρα απο πονακια,σωστα?

Ρηνιωωω μου, που εισαι αγαπημενη εγκυουλα μου;;; Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 379767 
Τι κανεις στη δουλεια;;; Ελπιζω οχι τρελα πραγματα, γιατι θα παρω τη σκουπα της Βασουλας και θα ερθω εγω αυτη τη φορα εκει! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 920316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 920316 

Το μαγνησιο ειναι πια στανταρ να το δινουν στο πρωτο τριμηνο, κακο δεν κανει και πολυ σωστα ειναι για να κρατα τη μητρα χαλαρη..


εδω ειμαι λιλλυ μου!!!! I love you I love you I love you I love you I love you οχι δε κουραζομαι..το παιζω σεφ για 30 περιπου ατομα!!!!χαχχαχαχα επρεπε να μεινω εγκυος να με ξανα παρουν για δουλεια!!!μεχρι αυριο δουλευω και μετα απο 16/7 εφοσον ειμαι καλα (αυτο το λεω εγω απο μυρωδιες και αναγουλες) θα δουλευω ενα χαλαρω 4ωρο και κανα 2μηνο μαλλον..μαζευω λεφτα για το σπορακι  Very Happy ειπες οτι θα τα χρειαστω ολα μπλε αλλα εγω τα εχω ροζ οποτε μεσα μ'έβαλες!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσαρες??????τι κανετε??????κ εγω τωρα γυρναω απο το εξοχικο κ εχω ξενερωσει λιγο.απο αυριο παλι μεσα τα κεφαλια!!!εκανα τα μπανακια μου γιατι θς αδιαθετησω το αλλο σκ κ ειπα να προλαβω ..αρκει να μη μου ερθει νωριτερα γιατι ποναω αρκετα..ειρηνακι μη κουραζεσαι παρα πολυ ηρεμα πραγματα πρεπει να κανεις..titino lilly ολα καλα???lilly μαζι θα μας επισκεφτει η αλεκα λες???

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:εδω ειμαι λιλλυ μου!!!! I love you I love you I love you I love you I love you οχι δε κουραζομαι..το παιζω σεφ για 30 περιπου ατομα!!!!χαχχαχαχα επρεπε να μεινω εγκυος να με ξανα παρουν για δουλεια!!!μεχρι αυριο δουλευω και μετα απο 16/7 εφοσον ειμαι καλα (αυτο το λεω εγω απο μυρωδιες και αναγουλες) θα δουλευω ενα χαλαρω 4ωρο και κανα 2μηνο μαλλον..μαζευω λεφτα για το σπορακι  Very Happy ειπες οτι θα τα χρειαστω ολα μπλε αλλα εγω τα εχω ροζ οποτε μεσα μ'έβαλες!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 


Αχ αχ αχ!! Αυτος θα σου τα φαει ολααα!1 Μαζευε μανα μαζευε!!! Πως θα βγαζει βολτα ο κανακαρης τα γκομενακια αυριο μεθαυριο;; Laughing Laughing Laughing 

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
perperouna έγραψε:Κοριτσαρες??????τι κανετε??????κ εγω τωρα γυρναω απο το εξοχικο κ εχω ξενερωσει λιγο.απο αυριο παλι μεσα τα κεφαλια!!!εκανα τα μπανακια μου γιατι θς αδιαθετησω το αλλο σκ κ ειπα να προλαβω ..αρκει να μη μου ερθει νωριτερα γιατι ποναω αρκετα..ειρηνακι μη κουραζεσαι παρα πολυ ηρεμα πραγματα πρεπει να κανεις..titino lilly ολα καλα???lilly μαζι θα μας επισκεφτει η αλεκα λες???


γεια σου περπερουνα μου!!!το παω τοσο χαλαρα που ειναι σαν να μαγειρευω σπιτι  Very Happy μ'αρεσει που το εβγαλες το πορισμα οτι θα ερθει!!!ανυπομονα κοριτσια δε λετε να την αποχωριστειτε!!!!αντε θελω παρεουλα!!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:εδω ειμαι λιλλυ μου!!!! I love you I love you I love you I love you I love you οχι δε κουραζομαι..το παιζω σεφ για 30 περιπου ατομα!!!!χαχχαχαχα επρεπε να μεινω εγκυος να με ξανα παρουν για δουλεια!!!μεχρι αυριο δουλευω και μετα απο 16/7 εφοσον ειμαι καλα (αυτο το λεω εγω απο μυρωδιες και αναγουλες) θα δουλευω ενα χαλαρω 4ωρο και κανα 2μηνο μαλλον..μαζευω λεφτα για το σπορακι  Very Happy ειπες οτι θα τα χρειαστω ολα μπλε αλλα εγω τα εχω ροζ οποτε μεσα μ'έβαλες!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
 

Αχ αχ αχ!! Αυτος θα σου τα φαει ολααα!1 Μαζευε μανα μαζευε!!! Πως θα βγαζει βολτα ο κανακαρης τα γκομενακια αυριο μεθαυριο;; Laughing Laughing Laughing 


μακαρι να συμπληρωσω και τα 200 ενσημα να παρω κανα επιδομα..πρεπει να παω να δω ποσα ακριβως μου λειπουν..αν δεν το κοψουν βεβαια και αυτο που εμεινε!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
perperouna έγραψε:Κοριτσαρες??????τι κανετε??????κ εγω τωρα γυρναω απο το εξοχικο κ εχω ξενερωσει λιγο.απο αυριο παλι μεσα τα κεφαλια!!!εκανα τα μπανακια μου γιατι θς αδιαθετησω το αλλο σκ κ ειπα να προλαβω ..αρκει να μη μου ερθει νωριτερα γιατι ποναω αρκετα..ειρηνακι μη κουραζεσαι παρα πολυ ηρεμα πραγματα πρεπει να κανεις..titino lilly ολα καλα???lilly μαζι θα μας επισκεφτει η αλεκα λες???

perperouna μου εμενα θα με επισκευτει σιγουρα..Εσενα ελπιζω να στη σκασει! ΝΑ την ψαχνεις και να μην την βρισκεις για 9 μηνες! Laughing Laughing Laughing 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:μακαρι να συμπληρωσω και τα 200 ενσημα να παρω κανα επιδομα..πρεπει να παω να δω ποσα ακριβως μου λειπουν..αν δεν το κοψουν βεβαια και αυτο που εμεινε!!!


Πουφ! Εδω με βρισκεις αδιαβαστη..Δεν εχω ιδεα απο επιδοματα και τα συναφη..Ηξερα μονο του δημοσιου, στην κορη ειχα τσιμπησει το 1000ρικακι, αλλα παει κι αυτο..τουρκεψε.... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 654655 

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
irene-_- έγραψε:
perperouna έγραψε:Κοριτσαρες??????τι κανετε??????κ εγω τωρα γυρναω απο το εξοχικο κ εχω ξενερωσει λιγο.απο αυριο παλι μεσα τα κεφαλια!!!εκανα τα μπανακια μου γιατι θς αδιαθετησω το αλλο σκ κ ειπα να προλαβω ..αρκει να μη μου ερθει νωριτερα γιατι ποναω αρκετα..ειρηνακι μη κουραζεσαι παρα πολυ ηρεμα πραγματα πρεπει να κανεις..titino lilly ολα καλα???lilly μαζι θα μας επισκεφτει η αλεκα λες???


γεια σου περπερουνα μου!!!το παω τοσο χαλαρα που ειναι σαν να μαγειρευω σπιτι  Very Happy μ'αρεσει που το εβγαλες το πορισμα οτι θα ερθει!!!ανυπομονα κοριτσια δε λετε να την αποχωριστειτε!!!!αντε θελω παρεουλα!!!!


Εμεις?????αυτη!!!!!καθε μηνα τα ιδια και τα ιδια..δεν λεει να παρει καμια αδεια κ αυτη να ξεκουραστει η ατιμη..καλοκαιρι ειναι!!!!κοριτσια το στηθος ομως τουμπανο κ ποναει δεν μπορω να τρεξω χαχαχα!!μακαρι κοριτσακι μου να ερθουμε συντομα να σου κανουμε παρεουλα..επισης τα λεμε τοσο καιρο κδεν σας εχω πει πως το ονομα μου ειναι ελευθερια

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
irene-_- έγραψε:μακαρι να συμπληρωσω και τα 200 ενσημα να παρω κανα επιδομα..πρεπει να παω να δω ποσα ακριβως μου λειπουν..αν δεν το κοψουν βεβαια και αυτο που εμεινε!!!


Πουφ! Εδω με βρισκεις αδιαβαστη..Δεν εχω ιδεα απο επιδοματα και τα συναφη..Ηξερα μονο του δημοσιου, στην κορη ειχα τσιμπησει το 1000ρικακι, αλλα παει κι αυτο..τουρκεψε.... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #136 - Σελίδα 30 654655 


δεν κανουν σου λεει μετα παιδια οι ελληνες!!!πως???ποια η στηριξει απο το κρατος???τα εχουμε ισοπεδωσει ολα!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την irene-_- στις Κυρ Ιουν 29, 2014 8:11 am, 1 φορά

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελευθερια!! Πολυυυ ωραιο ονομα..Το perperouna ομως τι ειναι;;; μΟυ θυμιζει την ταρταρουγα...Ασχετο! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

perperouna

perperouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Lillybell έγραψε:
perperouna έγραψε:Κοριτσαρες??????τι κανετε??????κ εγω τωρα γυρναω απο το εξοχικο κ εχω ξενερωσει λιγο.απο αυριο παλι μεσα τα κεφαλια!!!εκανα τα μπανακια μου γιατι θς αδιαθετησω το αλλο σκ κ ειπα να προλαβω ..αρκει να μη μου ερθει νωριτερα γιατι ποναω αρκετα..ειρηνακι μη κουραζεσαι παρα πολυ ηρεμα πραγματα πρεπει να κανεις..titino lilly ολα καλα???lilly μαζι θα μας επισκεφτει η αλεκα λες???

perperouna μου εμενα θα με επισκευτει σιγουρα..Εσενα ελπιζω να στη σκασει! ΝΑ την ψαχνεις και να μην την βρισκεις για 9 μηνες! Laughing Laughing Laughing 


Μακαρι να το σκασει κ στις δυο μας!!!να κανουμε

παρεουλα στο ρηνιω!!!

irene-_-

irene-_-
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Lillybell"]Ελευθερια!! Πολυυυ ωραιο ονομα..Το perperouna ομως τι ειναι;;; μΟυ θυμιζει την ταρταρουγα...Ασχετο! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes [/quote

εμενα μου θυμιζει την παπαρουνα  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing ]

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
irene-_- έγραψε:δεν κανουν σου λεει μετα παιδια οι ελληνες!!!πως???ποια η στηριξει απο το κρατος???τα εχουμε ισοπεδωσει ολα!!!


αααρε παλιοκοινωνια! Που αλλους τους ανεβαζεις και αλλους τους ριχνεις στα Ταρταρα.. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις