Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
198 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 198 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι γιατι;;;; γιατι ειναι δεν τον εχεις δει;;;; θα στον στειλω fb στειλε και εσυ ρε ροξανακι να δω τον Γιαννακη σου!!!!!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ο Φιλιππάκος που λέτε σχεδόν όλη την μέρα είναι πάαααααααρα πολύ καλός...παίζει μόνος του, παίζουμε μαζί, κάνει όμως&ζημιές αλλά δ με κουράζει καθόλου...σε αντίθεση με το βράδυ που ακόμα είναι κουραστικά Crying or Very sad Crying or Very sad άραγε πότε θα κοιμηθώ ξανά όπως παλιά?????? scratch scratch scratch 

Θάλεια μια χαρά είναι το αγόρι σου...άλλωστε είναι ο μεγάλος της παρέας...πρέπει να υπερισχύει...να μου φιλήσεις τα μπουτάκια του!!!! Εσένα βέβαια δ έχω καμαρώσει ακόμα..........

Ροξάν μου, πως πάνε οι διακοπούλες??? Εντάξει με το πρόγραμμα του μικρού???? Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 26 417472 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 26 417472 

Ντεμάκι να χαίρεσαι το θηριάκι σου...να'ναι πάντα καλά&ας είναι&λίιιιιγο ζωηρή, δ πειράζει!!!!!

Γκρινιαρούλα Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 26 417472 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 26 417472 

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρακι εχεις δικιο και σου εστειλα και εσενα e mail θα σου στειλω και νεες φωτο του Αλεξανδρου

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαράκι θα πάω στο χωριό της γιαγιάς μου.είναι μερικά χωριά μετα την Πύλη.

Σας εθχαριστω κορίτσια για τις ευχες!
Θάλεια δεν είναι ότι το βαριέμαι τόσο,όσο το ότι έχω να πάρω ολόκληρη προίκα για τα παιδια!καλακ για μένα δεν πάω πίσω.

Ροξαν πες κάνα νέο απο τις διακοπες!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ντεμακι πως το λενε το χωριο;;; αν ειναι κοντα&μπορεις να κατεβεις μεχρι την πυλη, κανονιζουμε για καφε! Στειλε πμ Wink 
Καληνυχτα τουπρες...sweet dreams Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 26 417472

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα! Ποσα χτυπηματα ν'αντεξω ποια η μανα??? Και ξενυχτι ολο το βραδυ Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 26 850933 &στο ποδι απο τις 7 affraid  affraid  Σε λιγο θα βγω να παρω πραγματα για αυριο...μαλλον θα εχω κοσμο το απογευμ οποτε πρεπει να φτιαξω κτ...

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια μου καλημέρα!!!  Επιτέλους οι διακοπές έγιναν διακοπές!  Πάντως δεν εξηγείται κάποιος π#(/#ς άφησε το μάτι του επάνω μας!  Ο Γιανναρος φαίνεται να είναι πολύ καλά, έχει κέφια κ δεν δείχνει να πονάει. Υπάρχει ένας μικρός ερεθισμός σε ένα σημείο ανάμεσα στα πόδια τ,αλλά είναι σε ύφεση. Χθες τον ξαναεβαλα στη θάλασσα κ δεν ετσουζε,οπότε καλό σημάδι. Θα σας γράψω όταν επιστρέψουμε για τα κατορθώματα του!  Μας καταακοπευουν κάτι γειτονισσες εδώ, τι ώρα βγήκαμε, ποτε γυρίσαμε κλπ,τα νεύρα μου!!!

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσακια και αγορακια εμεις απο εχτες εχουμε πυρετουλι του εδωσα και νταπον πρωτη φορα και ηταν σαν να του εδωσα red bull!!!!!! Εννοειται εγω δεν κοιμηθηκα σχεδον ολο το βραδυ αλλα αυτο ειναι το λιγοτερο.

Ροξανακι μου ετσι ειναι στην επαρχια δεν εχουν με τι αλλο να ασχοληθουν!!!!!!

Μαρακι μου δυσκολο το αντρακι σου αλλα πανεμορφο!!!!!!!!!!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια μου!!!

δε σας γραφω για το internet εδω πανω ειναι "τα ζωα μου αργα"αφηστε που δεν εχω κ αλλα mb κ θα το χρυσοπληρωσω τελος του μηνα!!!γι'το δε κανω αποσυνδεση αλλα κ παλι για να μου ανεβασει μηνυμα................zzzzzzzzzz!!!!!!!!

Λοιπον να ευχηθω κ εγω με τη σειρα μου χονια πολλα στο vivaki πολυχρονη κοριτσι μου!!

Κ επισης στο demaki να χαιρεσαι το κοριτσαρο σου πολυχρονη κ γερη!ενα μεγαλο φιλι απο μας!!!!

Να πω κ ενα χρονια πολλα προκαταβολικα στο Μαρακι μας για αυριο γιατι δε ξερω αν θα τα καταφερω να μπω!!!Να σε χαιρεται η παρεουλα μας κ η οικογενεια σου!!!


οσο για μας το ξενυχτι καλα κρατει....μας εχει γονατισει!!!!ξυπναει κ απο της 7:30 οποτε ξαταλαβαινεται οτι προγραμμα ΜΗΔΕΝ!!!!!!

Σημερα εχουμε ετοιμασιες γιατι ο μπαμπας μου θα σουβλισει αρνι (μπλιαχ!!!!κριμα το δολιο)για τη πρωτη γιορτη της μικρης !!!!αχ !το παιδακι μου εχει τη πρωτη του γιορτουλα ....πως μεγαλωνουν ετσι βρε κοριτσια?σε λιγους μηνες θα σβησουν κ το πρωτο κερακι!!
πολλες φορες την κοιταζω κ δε το πιστευω οτι ειναι δικια μου!εχει γινει ολοκληρο παιδακι...κ οσοι τη βλεπουν βεβαια μου λενε οτι μοιαζει μεγαλυτερη απο την ηλικια της!!
περαστικα ροξανακι,θαλεια μου στα εχω πει κ εσενα περαστικα στο κουκλακι σου!!!αστερι ο Αλεξανδρος!!!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κ απο μένα!η μερα ξεκίνησε με τσακωμους!δεν αντέχω πια Ολα περνάνε απο το κεφάλι μου κ δεν ξέρω τι να κανω.

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ντεμακι μετρα μεχρι το δεκα κανε μια βολτα θηλασε τον Διανελλακο και κοιτα το βλεμμα του ολα θα σου φαινονται αλλιως μετα!!!!!!!!

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θάλεια μου <3

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο μικρος πριν το εξαωρο μου ανεβασε πυρετο 38,8 και τον πηγα στον εδω παιδιατρο τον ακροαστηκε και ακουσε λεει λιγο χρου χρου και θα του δινω εναλλαξ ντεπον και algofren mini ιωσουλα αλλα γλιτωσαμε προς το παρόν την αντιβιωση!!!!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θάλεια πώς είστε ? Έπεσε ο πυρετός ?

Μαρακι χρόνια σου πολλά, να σε χαίρονται οι άντρες σου!!! Πάντα γερή, κ στο επόμενο!! :-P
Ντεμακι εφυγες? Καλά κ ήσυχα να περάσετε! Εμείς σήμερα γυρνάμε, επιτέλους, μου έλειψε το σπιτάκι μου, με τις ευκολίες κ το νυκοκοιριο μου.

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα και χρονια πολλα.Μαρακι μου χρονια πολλα να εισαι παντα γερη και να εχεις ευτυχισμενες στιγμες με τους αντρες και συντομα να κανεις και αλλο παιδακι οπως το επιθυμεις!!!!!

Ζωη να χαιρεσαι την Ζωουλα σου να την δεις οπως επιθυμεις να ειναι καλοτυχη και δυνατη φιλακια πολλα(για να δουμε θα δοκιμασει αρνι)

Στα δικα μου τωρα κοριτσια δεν αντεχω αλλο το Αλεξακι συνεχιζει και αναβαζει πυρετο κοντα στις 6 ωρες εγω ειμαι αυπνη και το σημαντικοτερο ειμαι μονη μου απορω πως μεγαλωνουν οι αλλες γυναικες μονες τους τα μωρα τους ΗΡΩΙΔΕΣ!!!!!!! Νομιζω οτι χρειαζομαι διάλειμμα νιωθω πολυ ασχημα που κανω αυτες τις σκεψεις πωπω τι μανα ειμαι εγω;;;;;;;;;;;

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια μου!

Μαρακι μου χρονια πολλα κ παλι κοριτσακι μου,οτι επιθυμεις!!!

Συμπεθερα ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες!!κ φυσικα ΔΕΝ δοκιμασε τον ηλιοκαμμενο,ψοφιο,αρνακο!!!χαχαχαχα!!!(εγω φαντασου εχω να φαω τετοια κρεατα 18 χρονια τωρα!ιουυυ!)δεν της εκανε ιδιαιτερη εντυπωση....ο παππους απο την αλλη ειχε μια χαρααααααααα.....πρωτη χρονια με εγγονη το χαρηκε νομιζω περισσοτερο απ ολους!!!!(αχ!το πατερακι μου!!!)

οσο για τις σκεψεις που κανεις ειναι φυσικο Θαλεια μου...οταν εισαι μονη σου τις πιο πολλες ωρες να σου βγαινει ολη η κουραση κ να νιωθεις ετσι,να δεις που ο Αλεξακος επιδη ειναι δυνατο αγορι θα γινει γρηγορα καλα κ θα τα ξεχασεις ολα!!!να του δωσεις ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ φιλι για να φυγει συντομα ο πυρετουλης!!!!!!!!!

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια μου...
Θάλεια, Ροξάν&Ζωή σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!! Να' στε πάντα καλά&η Μεγαλόχαρη να προστατεύει πάντα εμάς&τις οικογένειές μας!!!!

Ροξάν καλή επιστροφή!!! Καλές οι διακοπές, δ λέω, αλλά σαν το σπίτι σου ΠΟΥΘΕΝΑ!!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 26 417472 

Θάλεια μου περαστικά στον μικρούλη σου...τι ταλαιπωρία τραβάει με τέτοια ζέστη! Να μου τον φιλήσεις!!!! 'Οσπ για τις σκέψεις μην νιώθεις άσχημα...όλες φτάνουμε στο αμήν, πόσο μάλλον εσύ που δ έχει καμία βοήθεια!!!!! Μην μου στεναχωριέσαι, οκ???? Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 26 417472 

Ζωή μου να χαίρεσαι το μπουμπουκάκι σου! Πολύχρονη&ότι καλύτερο!

Χτες που λέτε ο μικρός μας τρέλανε στην γκρίνια...όοοοοοοολη τη μέρα, μόνο το γλυκό μπόρεσα να κάνω! Τώρα έβαλα πατέρα&γιο για ύπνο, καθάρισα το σπίτι, θα φτιάξω μια πίτσα, ένα μπανάκι&έτοιμη! Τα υπόλοιπα τα πήρα έτοιμα...δ άντεχα η γυναίκα!!!! Τα υπόλοιπα αν έχω κουράγιο, το βράδυ αλλιώς άυριο!!!!
 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 26 417472 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 26 417472 

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χρόνια πολλά όμορφες!Μαράκι να σε χαίρονται οι άντρες σου κ ότι καλύτερο!

Λειψαμε κ εμείς 2 μέρες,βγήκαμε λίγο εκτός προγράμματος κ σημερα ανυπομονώ να αγκαλιάσω ξανά το μαξιλάρι μου!! Ελπίζω κ η κόρη μου να χει ανάλογα σχέδια. Θα σας διαβάσω αύριο κ θα σχσχολιάσω. Φιλιά σε όλες!

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σκασαμε καινουριο δοντακι ειπα στην αρχη απ αυτο ο πυρετος αλλα εκανε παλι γμτ ελπιζω να μην εχει αυριο να γινει καλα γιατι αλλιως θα τον παω παλι παιδιατρο. Το ξερω οτι ολες καποια στιγμη φτανουμε στα ορια μας αλλα δεν αντεχω να του φωναζω επειδη εγω ειμαι κουρασμενη και δεν με πειραζει η αυπνια την γκρινια δεν παλευω ακομα ξυπνιος ειναι!!!!!!!!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσακια μου!!!

Μαρακι σ ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σου !! Very Happy 
να περασετε υπεροχα!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 26 417472 

Θαλεια μου τι κανει το αντρακι σου??ειναι καλυτερα?εσυ??? Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 26 417472 

Για μας τελος οι διακοπες.....το πρωι επιστρεφουμε!!!απο τη μια μου ελειψε το σπιτακι μου αλλα απο την αλλη ψιλο στεναχωριεμαι γιατι απο πεμπτη γυρναω για δουλεια κ θα αποχωριστω κ παλι τη σταλιτσα μου!!!
Σας ειπα???αρχιζει σιγα σιγα να στηριζεται μονη της χωρις να κρατιεται....δε κραταει για πολυ βεβαια αλλα το εχει κανει πολλες φορες!!  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 26 536304  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 26 536304  Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 26 875502 καρχιζει πια να δειχνει οτι μπορουμε να συναινοηθουμε καλυτερα μεταξυ μας!!!ακουει στο οχι κ το μη αλλα στεναχωριεται κιολας παραλληλα ..κ πηγαινει να βαλει τα κλαματα το αστερακι μου!!χαιρεταμε ολο το κοσμο κ προσπαθουμε να μαθουμε να στελνουμε φιλακια..κανουν μαααα αλλα στην κινηση κολλαμε ακομα!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 26 417472 κ επισης χορευει οοοοοοληηηηηηη την ωρα!!!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 26 604962 αυτα απο εμας!!

καληνυχτα!!!θα τα πουμε αυριο λοιπον απο το σπιτι μας πια!!!φιλια!!!

ΖΩΗ13

ΖΩΗ13
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θαλεια μου σε καταλαβαινω απολυτα ,το χω νιωσει κ εγω καποιες φορες!!!να δεις που θα γινει καλα το αγορι σου κ θα εισαι κ εσυ καλυτερα!!κανε μονο λιγη υπομονη κ θα περασει!!μεγεια το καινουργιο δοντακι,αληθεια ποσα εχετε τωρα?

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναφσακι σ'ευχαριστω για τις ευχες σου...να'σαι καλα Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 26 417472 

Θαλεια μου μεγεια το δοντακι! Οντως η γκρινια δ παλευεται ουτε εγω την αντεχω , αλλα&τι να κανεις...ποσα ν'αντεξεις πια!!!

Ζωη μου μπραβο στο κοριτσι σου! Με το καλο η επστροφη σας!

Ειμαι πτωμα&ο μικρος παλι το απογευμα ειχε γκρινια...δ καθοταν σε κανεναν! Η μεση μου μ'εχει διαλυσει, με χτυπαει&στο ποδι&δ αντεχω αλλο!!!

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ζωη μου μαζι με αυτο εχουμε 7 , 4 πανω και 3 κατω εχει γινει και τρομερα λιχουδης μην μας δει να τρωμε ερχεται και κανει ή μιαμ μιαμ ή αααααμμμμ και του δινω λιγο ψωμακι την αλλη φορα ετρωγε απο την μπανανα της ξαδερφης του και αυτη που δεν δινει του αγγελου της νερου ολο χαρα και καμαρι του εδινε!!!!! Αυτα ειναι τα καλα τα κακα ειναι οτι τα βραδια δεν κοιμαται με στηθος θελει καροτσι και βολτα εξω και σε 3 λεπτα πεφτει ξερος στην Αθηνα να δω τι θα καανω ελπιζω να ειναι καπριτσια απο την ιωση!!!!Ασε που απο τις 9 που κοιμοταν το εχει παει σχεδον 11 θα με αποτελειωσει αυτο το μικρο.

Ζωη εσενα ακουει στο μη και στο οχι εμενα που βαζει τα χερια στην πριζα με κοιταει και γελαει εχουν δικιο τα αγορια ειναι πολυ ατιθασα!!!!!!!! Αλλα ειναι και πολυ τρυφερος οταν καθομαστε στο κρεββατι ερχεται και με αγκαλιαζει εχτες με ειχε αγκαλια ο πατερας του και ερχοταν και μου εσπρωχνε το προσωπο για να φυγω το σκατουλι.

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας και παλυ ! Nafsaki γλυκο καλα ειμαστε μεγαλωσαμε και εμεις εχουμε κ 3 δοντακια..ολοκληρη ΦΡΑΟΥΛΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ χαχα!!!!! εσεις πως τα πατε ? δεν μπαινω γενικα τρεχω με τα βαφτισια με την δουλεια και κυριος με την μπεμπα..βαφτισατε καπια?δεν εχετε fb να σας βλεπω ποιο συχνα? ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΥΡΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΩ... ειμαι μανουλα ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΙΣ ΠΟΙΟ ΩΡΑΙΕΣ ΜΑΣ ΣΤΙΓΜΕΣ! Θετικό!! Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 26 386913 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 26 990599 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 26 990599 Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 26 990599 ΑΥΤΑ.... Μανούλες Νοεμβρίου 2013 Νο 9!!! - Σελίδα 26 379767 

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα φίλες μου!!! Τι κάνετε??? Που είστε όλες???
Θάλεια πως είναι το αγόρι σου??? Εσύ πως είσαι??? Την παλεύεις????
Εβάκι που είσαι χαμένη βρε κορίτσι??? Πότε με το καλό έχετε βάφτιση??? Μπαίνε&εδώ λίγο να τα λέμε...όχι μόνο στο fb Smile  Οι περισσότερες έχουμε βαφτίσει τα μικρά μας...2-3 μείνανε!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις