Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
97 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 97 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΤΖΕΝΑΚΙ .ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ.ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΩΣ ΨΥΧΟΦΘΟΡΟ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΒΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΧΕΤΑΙ.ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΒΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ.ΕΣΥ ΠΩΣ ΠΑΣ?ΟΛΑ ΚΑΛΑΜΕ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ?

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια καλησπερα! Ειχα μερες να μπω τι κανετε?
Ανμαρ η καθυστερηση μου φαινεται καλο σημαδι, κανε υπομονη μεχρι να πας για εξετασεις και ευχομαι να εχεις μωρουλι και να το δεις στο υπερηχο!
Mammyland λυπαμαι για την παλλινρομη, ειχα και εγω τον Ιουνιο και εκανα αποξεση. Αλλα ειμαι σιγουρη θα τα καταφερετε, Ευχομαι να νιωσεις γρηγορα καλυτερα.
Χρυσα ευχομαι το καλυτερο δυνατον για τον αντρα σου και μακαρι γρηγορα να σταθεροποιηθει η υγεια του και να μπορεσετε να κανετε το παιδακι σας που θα σας δωσει μεγαλη χαρα.
Κοριτσια εγω εκανα την αυχενικη ειναι πολυ καλη, ειδα το μωρακι μου και χαρηκα παρα πολυ μαλλον ειναι κοριτσακι!
Αχ κοριτσια ειναι τοσο ομορφα συναισθηματα αυτα , πρεπει ο θεος να αξιωνει καθε γυναικα να τα ζησει. Μακαρι να μπορεσετε και εσεις γρηγορα να μεινετε εγκυουλες και ολες μας να παρουμε τα θαυματακια μας αγκαλιτσα...

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα με καλημερισε η περίοδος. Απίστευτη απογοήτευση. Δεν είναι της μοίρας μου Τελικά. Έχω κουραστεί.

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
anmar έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα με καλημερισε η περίοδος. Απίστευτη απογοήτευση. Δεν είναι της μοίρας μου Τελικά. Έχω κουραστεί.

λυπαμαι κουκλα μου, μην το βαζεις κατω ομως κανε καμια βολτουλα να ξεχαστεις μπορει να σε βοηθησει. εγω μεσ' το σπιτι γινομουν χειροτερα. Και μολις παρεις δυναμεις θα προσπαθησεις ξανα... και θα ρθει και το μωρακι!

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Star μου σε ευχαριστώ παρά Πολύ για την συμπαράσταση. Δεν Θέλω να πάω πουθενά όμως. Θα κλειστώ σπίτι μέχρι να μου φύγει. Πππφφφ... τα ίδια κάθε τόσο.

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
anmar έγραψε:Star μου σε ευχαριστώ παρά Πολύ για την συμπαράσταση. Δεν Θέλω να πάω πουθενά όμως. Θα κλειστώ σπίτι μέχρι να μου φύγει. Πππφφφ... τα ίδια κάθε τόσο.

Αυτο να κανεις τοτε και θα περασει... γιατι οι γυναικες ειμαστε πολυ δυνατες και μετα τη μπορα θα ρθει η καλοσυνη cheers

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
star30 έγραψε:
anmar έγραψε:Star μου σε ευχαριστώ παρά Πολύ για την συμπαράσταση. Δεν Θέλω να πάω πουθενά όμως. Θα κλειστώ σπίτι μέχρι να μου φύγει. Πππφφφ... τα ίδια κάθε τόσο.

Αυτο να κανεις τοτε και θα περασει... γιατι οι γυναικες ειμαστε πολυ δυνατες και μετα τη μπορα θα ρθει η καλοσυνη cheers

Τι να πω φαινεται σημερα το ειχε η μερα και εμενα σημερα πρωι πρωι μου ηρθε η περιοδος!!!!!!!!!!! Mad

http://nopixristos@hotmail.com

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια μετά την παλινδρόμηση που είχα τον Ιουνη δεν έχω σηκώσει κεφάλι. Δεν ελπίζω πλέον σε φυσική σύλληψη...ο άντρας μου όμως είναι αντίθετος. Ναι σήμερα μας τίμησε όλες όπως φαίνεται...

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
anmar έγραψε:Κορίτσια μετά την παλινδρόμηση που είχα τον Ιουνη δεν έχω σηκώσει κεφάλι. Δεν ελπίζω πλέον σε φυσική σύλληψη...ο άντρας μου όμως είναι αντίθετος. Ναι σήμερα μας τίμησε όλες όπως φαίνεται...

Εχεις καποιο προβλημα και δεν ελπίζεις ή ανησυχεις επειδη δεν τα καταφερατε μεχρι τωρα? Εαν δεν εχετε προβλημα μην ανησυχεις και γω ειχα παλλινρομη τον Ιουνιο και τωρα ειμαι 3 μηνων. Αφου εμεινες μια φορα θα ξαναερθει, θεμα χρονου ειναι. Και γω δεν πιστευα οτι θα ερθει αλλα ξαφνικα 10μερες καθυστερηση.

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αν εξαιρέσεις την προλακτινη δεν βρέθηκε κάποιο Άλλο θέμα. Ο άντρας μου έχει 2 παιδιά οπότε Επίσης δεν έχει θέμα. Αλλά ειλικρινά δε νομίζω ότι θα γίνει. Έχω γίνει κουραστική, με συγχωρείτε!

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
anmar έγραψε:Αν εξαιρέσεις την προλακτινη δεν βρέθηκε κάποιο Άλλο θέμα. Ο άντρας μου έχει 2 παιδιά οπότε Επίσης δεν έχει θέμα. Αλλά ειλικρινά δε νομίζω ότι θα γίνει. Έχω γίνει κουραστική, με συγχωρείτε!

αν προσπαθειτε καιρο ειναι λογικο να απελπιζεσαι. δε γινεσαι κουραστικη αν δε τα πεις εδω που να τα πεις... Εγω οταν τα ελεγα στον αντρουλη μου στεναχωριοταν και μετα ενιωθα χειροτερα αλλα γενικα και αυτος ηταν αισιοδοξος.

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια καλησπέρα σας! είστε καλά? είχε καμιά σας ξαφνική αστάθεια περιοδου? Και αν Πως το λυσατε ενώ προσπαθουσατε? Ευχαριστώ

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια μου.
Anmar λυπαμαι πολυ κοριτσακι μου. Το ξερω ειναι δυσκολο,ολες εδω μπορουμε να σε καταλαβουμε. Ευτυχως ειμαστε απο τη φυση μας δυνατες και παντα καταφερνουμε να σταθουμε στα ποδια μας. Στο λεω εγω που μεσα σε δεκα μερες εγινα χιλια κομματια και σιγα σιγα μαζευω τα κομματια μου για να ξανασταθω στα ποδια μου. Να εισαι αισιοδοξη και ολα θα πανε καλα.
Mamyland λυπαμαι πολυ. Ειναι πολυ αδικο να φτανεις στην πηγη και να μην πινεις νερο. Θα ερθει ομως συντομα το μωρακι σας, θα το δεις.
Star μου μας ελειψες. Θα ειναι συγκλονιστικη εμπειρια να βλεπεις το σπορακι σου να μεγαλωνει μεσα στο σωμα σου. Πραγματικα ανυπομονω να βιωσω κι εγω αυτες τις στιγμες. Με το καλο να κρατησεις στα χερια σου την κοριτσαρα σου.
Τζενακι μου, τιτινο, ελευθερια και νοπιτσα μου πολλα πολλα φιλακια.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια και από εμενα!Εγω αποφασισα να ψαχτω λιγο παραπανω με τις εξετασεις γιατι δεν σκοπευω να χασω και άλλο μωρο!Σημερα θα κλεισω ραντεβού σε μια αιματολογο που μου προτειναν Λευκου Ελμινα λεγεται και διαβασα αρκετα καλα σχολια για αυτην!Αντε να δουμε τι θα μου πει και αυτή!

http://nopixristos@hotmail.com

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γειαααα σας κ απο μενα!! Anmar σε καταλαβαινω οσο δν μπορεις να φανταστεις κ ο δικος μου αντρας εχει 1 παιδι κ ενιωθα ανικανη γτ με την πρωην το πιασανε με την πρωτη χωρις ζορι. Μην το βαζεις κατω μην βάζεις αρνητικες σκεψεις στο μυαλο σου υπομονη χωρις αγχος κ θα ερθει παλι.

tzeni27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να σας πω κ τα δικα μου mamy land σε ευχαριστω που το θυμηθηκες κ ρωτησες. Λοιπον πηγαμε για αυχενικη προσπαθουσε ο ανθρωπος να το μετρησει αλλα ηταν τοσο πισματαρικο που μας εκανε πρωτον να τρομάξουμε κ δευτερον να ταλαιπωρησει τον γιατρο μεχρι να το μετρησει κ εννοειτε να μξν δουμε φυλο. Δεν αλλαζε πλευρο
με τπτ τι την κοιλια μου χτυπησε , τι το τσουτσουνι που βαζει για κολπικο να κουναει δυνατα τπτ αυτο μεχρι κ την λεκανη ορθια ειχα χτυπαγα τον κωλο μου κατω οπως ειπε αυτο εκει ζορικο.εμεις νομιζαμε οτι παει τελειωσε κ του λεμε γιατρε ζει? Ναι μια χαρα είναι αλλα πολυ ξεροκεφαλο ειναι το μωρο σας. Ευτυχως ολα καλα με την εξεταση. Α! Το απογευμα που πηγαμε κ στον γιατρο μου σηκωθηκε εκανε μια κολοτουμπα κ ξανακοιμηθηκε οποτε τωρα τον μαρτη να μαθουμε τι ειναι! Σταρ συγχαρητηρια που ολα ειναι καλα μαζι παμε εεε.εμενα μου εδωσε ημερομηνια τοκετου 15αυγουστο!!!

anmar


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tzeni27 έγραψε:Γειαααα σας κ απο μενα!! Anmar σε καταλαβαινω οσο δν μπορεις να φανταστεις κ ο δικος μου αντρας εχει 1 παιδι κ ενιωθα ανικανη γτ με την πρωην το πιασανε με την πρωτη χωρις ζορι. Μην το βαζεις κατω μην βάζεις αρνητικες σκεψεις στο μυαλο σου υπομονη χωρις αγχος κ θα ερθει παλι.

Τζενακι χαρηκα παρα πολυ για το μωρουδελι σου!Γερο και τυχερο να ειναι!

Ακριβως οπως το είπες νιωθω. κουρελι. ο αντρας μου με στηριζει δοξα το θεο. αλλα εγω εχω πεσει πολυ. οκ το να ερχοταν στην ωρα της αλλα αυτες οι καθηστερησεις με εκαναν κουρελι.

dimimi82


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια!!

Τι κάνετε; Είχα πααααααρα πολύ καιρό να μπω.. Συνέβησαν διάφορα.

Εμείς αποφασίσαμε να ψαχτούμε περισσότερο, μόλισ καθαρίσω θα πάρω τον γιατρό μου τλφ για περαιτέρω εξετάσεις. Ξέρετε τι εξετάσεις σου λένε να κάνεις; Μου είχε αναφέρει κάποια στιγμή για σπερμοδιάγραμμα.. Τι άλλο κάνουμε;

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.Κουνελακι ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ.ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΡΟΝΟ ΟΠΩΣ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΜΕ ΡΙΞΕΙ ΚΑΤΩ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΛΛΩΣΤΕ.ΠΕΡΑΣΑ ΤΟΣΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΝΑ ΤΟ ΧΑΝΩ ΠΡΙΝ ΚΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΔΕΝ ΑΠΕΛΠΙΖΟΜΑΙ ΟΜΩΣ .ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ.ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.ΜΟΝΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΔΥΝΑΜΗ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΑΘΕΜΙΑΣ ΣΑΣ ΞΕΧΝΑΓΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΑ.

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ετσι ειναι mamyland . Ειμαστε τυχερες που ακομα κι ετσι μπορουμε να εκφρασουμε τα συναισθηματα μας.
Ολες μας ανεξαρτητα απο τις οποιες διαφορες μας εχουμε ενα κοινο χαρακτηριστικο, τη λαχταρα να αποκτησουμε ενα δικο μας παιδι.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα σε όλες! Είμαι παλιό μέλος του φόρουμ και συγκεκριμένα του θέματος! Πριν 3 χρόνια περίπου ήμουν εδώ και είχα κι εγω την ίδια ααγωνία κάθε μήνα! Κατάφερα να μείνω έγκυος μετά από 6 μήνες εντατικων προσπαθειών και αφου απέβαλα το άγχος!Εχω μια μικρή πριγκίπισσα 2 χρονών και 4 μηνών και είμαι ξανά εδώ επειδή έχουμε βάλει μπρος εδω και 3μηνες (αποτυχιας Sad ) για το δεύτερο παιδάκι!!Συγνώμη για το μεγάλο ποστ!

Marianito

Marianito
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κοριτσια γεια σας. Μια απορια εχω. Βαση προγραμματος χθες ειχα ωορρηξια. Σημερα ειδα πηχτα υγρα με μια απαλη καφε αποχρωση. Αυτο τι ειναι?? Συμπτωμα ωορρηξιας?? Γνωριζει καποια??

κουνελάκι

κουνελάκι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια.
Deb καλως ηρθες και παλι στο παρεακι μας. Ευχομαι πολυ συντομα να μεινεις και παλι εγκυος.

Μαριανιτο τα πηχτα υγρα δειχνουν οτι περασε η μερα της ωορρηξιας σου. Οσο τα υγρα ειναι διαφανα και κολλωδη εισαι στις πιο γονιμες ημερες του μηνα. Τωρα οσον αφορα στο καφε χρωμα των υγρων, δεν νομιζω να σημαινει κατι.

http://www.pregnology.com/ovulate/24/6/14/10/

mamy land

mamy land
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΙΧΑ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.ΟΜΩΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ.Τζενακι ΠΩΣ ΠΑΣ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?Κουνελακι ΕΣΥ?Αμμαρ ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ?ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ?ΜΗΝΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΣΤΕ.ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΕΡΣΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΕΡΣΥ.ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΟΡΘΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ .ΚΑΙ ΥΑ ΠΕΤΥΧΩ ΤΟ ΣΤΟΧΟ ΜΟΥ.ΣΑΣ ΤΟ ΥΠΟΣΧΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας κορίτσια. Εγώ αδιαθετησα, τώρα τελειώνουν και πάμε πάλι. Πως είστε ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις