Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
591 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 591 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 39]

401ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Πεμ Απρ 14, 2011 2:15 am

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Fouskokoilitses mou kalimera!Blepo apo kouragia kai apo ponakia pame oles kala.Eutuxos exoume i mia tin alli gia simparastasi.Ego Blackroce mou mpika aisios stin 33 ebdomada,eimai sta kila+ 7 kai preei na xaso 2(giati ksekinisa iperbari arketa)kai etsi na ftaso mexri tin ora tis gennas.Apo ponakia ponao kai go xamila sto ibiko osto(an to leo sosta),stous prosagogous,sti mesi kai otan girnao pleuro ti nixta.I sixnoouria kala kratei.I mpempa stimoxnetai arketa kai ores ores deinei kati klotsies pou les tora tha bgei kana podi apo kato.As einai ipomoni 5 bdomadoules akomi na tin bgaloume.Giatro exo 28 tou mina kai meta tha me blepei pio sixna.Filakia se oles sas kai xadakia stis koilitses sas.

402ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Πεμ Απρ 14, 2011 2:20 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kateka έγραψε:Fouskokoilitses mou kalimera!Blepo apo kouragia kai apo ponakia pame oles kala.Eutuxos exoume i mia tin alli gia simparastasi.Ego Blackroce mou mpika aisios stin 33 ebdomada,eimai sta kila+ 7 kai preei na xaso 2(giati ksekinisa iperbari arketa)kai etsi na ftaso mexri tin ora tis gennas.Apo ponakia ponao kai go xamila sto ibiko osto(an to leo sosta),stous prosagogous,sti mesi kai otan girnao pleuro ti nixta.I sixnoouria kala kratei.I mpempa stimoxnetai arketa kai ores ores deinei kati klotsies pou les tora tha bgei kana podi apo kato.As einai ipomoni 5 bdomadoules akomi na tin bgaloume.Giatro exo 28 tou mina kai meta tha me blepei pio sixna.Filakia se oles sas kai xadakia stis koilitses sas.

kateka πεσμου κατι στο ηβικο οστο που πονας ο πονος ειναι ανεκτος???
γιατι εγω υποφερω εχω τρελαθει υπαρχουν στιγμες που απο τον πονο δεν μπορω να περπατησω και κανω μιση ωρα να παω τουαλετα!!!!!!!!!!!!!

403ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Πεμ Απρ 14, 2011 4:51 am

vblue

vblue
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σας κοριτσάρες με τις ωραίες κοιλούμπες!!! Τι κάνετε? Διαβάζω τα νέα σας, αλλά δεν γράφω συχνά διότι έχω ένα θεματάκι με την σύνδεσή μου.... Twisted Evil Anyway!...
Λοιπόν μπήκα κι εγώ εχθές στον μήνα μου.... Την Δευτέρα πήγαμε στην γιατρό και το μωρό μας είναι 2670! Από συμπτώματα δεν έχω πολλά, αλλά η μπέμπα μας έχει πάρει θέση απ τον 6ο μήνα, υπήρχε και φόβος για πρόωρο αν θυμάστε. Την Τρίτη του Πάσχα θα πάω στο Μητέρα να με δει πάλι κι ελπίζουμε να μην έχω γεννήσει μέχρι τότε... Να φάμε και λίγο αρνάκι ρε παιδιά!!! Wink
Ντροπή μου! Η κοιλιόδουλη!... Τώρα που το λέω.. απογοητεύτηκα... πήρα 4 κιλά στον 8ο, σύνολο 12 μέχρι στιγμής...
Κορίτσια εγώ θέλω να αργήσει όσο γίνεται... Να βγει κοντά στην ΠΗΤ μου. Όσο πιο αργά τόσο πιο καλά για το μωρό πιστεύω, κι ας δυσκολευτώ εγώ, δεν με ενοχλεί...
Αυτά τα νέα μου! Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 893968

404ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Πεμ Απρ 14, 2011 5:53 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vblue έγραψε:Γειά σας κοριτσάρες με τις ωραίες κοιλούμπες!!! Τι κάνετε? Διαβάζω τα νέα σας, αλλά δεν γράφω συχνά διότι έχω ένα θεματάκι με την σύνδεσή μου.... Twisted Evil Anyway!...
Λοιπόν μπήκα κι εγώ εχθές στον μήνα μου.... Την Δευτέρα πήγαμε στην γιατρό και το μωρό μας είναι 2670! Από συμπτώματα δεν έχω πολλά, αλλά η μπέμπα μας έχει πάρει θέση απ τον 6ο μήνα, υπήρχε και φόβος για πρόωρο αν θυμάστε. Την Τρίτη του Πάσχα θα πάω στο Μητέρα να με δει πάλι κι ελπίζουμε να μην έχω γεννήσει μέχρι τότε... Να φάμε και λίγο αρνάκι ρε παιδιά!!! Wink
Ντροπή μου! Η κοιλιόδουλη!... Τώρα που το λέω.. απογοητεύτηκα... πήρα 4 κιλά στον 8ο, σύνολο 12 μέχρι στιγμής...
Κορίτσια εγώ θέλω να αργήσει όσο γίνεται... Να βγει κοντά στην ΠΗΤ μου. Όσο πιο αργά τόσο πιο καλά για το μωρό πιστεύω, κι ας δυσκολευτώ εγώ, δεν με ενοχλεί...
Αυτά τα νέα μου! Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 893968

γεια σου vblue τελειο το μπεμπακι σου !!!! εχεις δικιο σε αυτο που λες να αργησει για να ειναι πιο τελειομηνο και πιο δεμενο το μωρο συμφωνω αλλα ελα που ο πονος δεν παλευεται και καμια φορα αγανακτεις και λες "αντε να γεννησω" ...παντως οτι ειναι να γινει θα γινει και μακαρι να πανε ολα καλα σε ολες μας ... φιλακια!

405ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Πεμ Απρ 14, 2011 8:18 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κι απο μενα!!!!

σημερα πηγα με τον αντρουλη μια βολτα στα jumbo!! πηραμε λιγα καλουδια,κουδουνιστρες,νανουρισμα με τραγουδακι, κουβερτουλες ,πανακια,σεντονακια,ρουχαλακια....να συμπληρωσουμε την γκαρνταρομπα μας κι αλλο......αλλα περιττο να σας πω οτι στην μια ωρα νταν που περασε και ειμασταν εκει....εγω τα παιξα....ηθελα να μπω στο καροτσι να με τσουλησει κι εμενα μαζι ο αντρας μου με τα ψωνια ως το αμαξι.......μιλαμε κουραση,λαχανιασμα,πονος, κακως σκεφτηκαμε μετα......πρεπει να ειμαι λιγο πιο προσεχτικη.....αλλα τι εκανα>?? απλα περπατουσα γαμωτι......τελοσπαντων!!!

αντε να μαζευομαστε!
Κateka μου μια χαρα σε βρισκω αλλα οπως και να εχει ενα ειναι το φαρμακο,υπομονη και κουραγιο!! βασικα 2 σε 1 χιχιχι....

εγω εχω ραντεβου την Μ.Τριτη στο γιατρο....μεχρι τοτε ομως ΟΛΑ μπορουν να συμβουν χοχοχο!!!

κατα τ αλλα στη διατροφη μου πλεον εχω βαλει και 1 παγωτο τη μερα....δεν μπορω με επιασε μια αδυναμια και εμενα.....!!!

περνανε οι μερες ας το ευχαριστηθω οσο μπορω και δεν θα αφησω ουτε πονους ουτε συσπασεις ουτε πεθερα να με χαλασουν..............ουπς! πηρα φορα χεχεχε! Razz Razz φιλακιααααααααααααα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 215994

406ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Πεμ Απρ 14, 2011 8:37 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!!! Οπότε κερδίζω το 1ο βραβείο!!! Εχω πάρει τα περισσοτερα κιλά από ολες σας!!! Embarassed Embarassed Embarassed

Εχτες πήγα στο γιατρο η μπεμπουλα μου ειναι αισιως 2600 και τη Δευτερα που μπαίνω στον 9ο θα πάω στο Μητέρα να κάνουμε καρδιογράφημα στο μωρό και να γνωρίσω και τη μαία! Κι εγω αποφασισα να το αφήσω κι όποτε έρθει η μπουμπου αλλά πραγματικα ευχομαι να μην πάρει όλο τον χρόνο της... να πάρει γύρω στις 2 εβδομάδες από τον 9ο. Δεν μπορώ άλλο ειλικρινά.

Ρε κορίτσια ειναι δυνατόν να έχω μπει σχεδον στον 9ο και να μην είχα μεχρι τώρα ουτε μια σύσπαση? Ή θα είχα και δεν το καταλαβα? Ανησυχώ!!!

Πολύ κλωτσια κορίτσια... με εχει ταράξει η μικρή.. Κλωτσιες - μπουνιες-τεντώματα..... την πιάνει και λόξυγγας συχνα και τσαντίζεται κι εκει να δειτε...δεν την χωράει ο τόπος!!! Στριφογυρνάει κοπανώνταςοτι όργανο βρει μπροστά της!!!

Κατα τα άλλα ο γιατρος μου είπε όλα καλα! Εκανε διαφορες με τρήσεις στην κυκλοφορία του παιδιού, τη ροη στον ομφάλιο, το ποσοστο του αμνιακού υγρού και διαφορα άλλα.. Επίσης κοιταξε και δεν έχει περίδεση του ομφαλιου στο λαιμό της !! Όπότε μου λέει δεν υπάρχει λόγος να επισπεύσουμε τη διαδικασία. Απλά θα παρακολουθούμε όλα αυτά , πάμε ντουγρού για φυσιολογικό και βλέποντας και κάνοντας.

Από θέμα ψυχολογίας δεν ειμαι και πολυ καλά. Είμαι λίγο θλιμμένη γιατί πονάω πολύ στα κόκκαλα , με κοπαναεί και η μπέμπα ώρες ώρες πολύ και με παίρνει από κάτω. Καθομαι στον καναπε, δεν μπορώ να βολευτώ με τίποτα, ούτε καν μπορω εύκολα να κουνηθώ για να φτιάξω τα μαξιλάρια ... ακόμη κι αυτό με κουράζει κι εκει μου τη δίνει!! Μετα λέω αμαν ποτε θα γεννήσω γιατί δεν την παλεύω, έπειτα με πιάνουν τύψεις για την μπέμπα μου και γίνομαι ακόμη πιο χάλια! Βέβαια άλλες φορές γελάω με την καρδιά μου με πράγματα που δεν ειναι καν τόσο αστεία! Οι ορμόνες έχουν βαρέσει κόκκινο όπως καταλαβαίνετε!!! Ευτυχώς την άλλη εβδομάδα δεν θα δουλέυει τις περισσότερες μέρες κι ο άντρας μου και θα είμαστε μαζί. Αν δεν είχα κι εκείνον... δεν ξέρω τι θα κανα..!!

407ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Πεμ Απρ 14, 2011 11:28 pm

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalimera stis trelogkastroulitses.Pos eimaste simera????Mama Katerina ta idia me sena exo kai ego.Ores ores o ponos xamila den antexete kai to dromologio sto mpanio i opoudipote allo krataei kana tetarto.Blackrose den iparxei allo farmako apo tin ipomoni poios tin exei omos????Stefako tsampoukalou i mpempa.Emena einai nixterinos tipos.Oli ti mera dinei pou kai pou kamia klotsoula,kamia agkonoula alla to bradi ginetai patagos.kai to kalitero tis einai oti klotsaei toso dinata kai toso xamila pou les tora tha spasoun ta nera kai tha bgei kana podi.Kata ta alla dino maxi me ta kila giati an akousete se kamia 15aria meres<>Tha einai o giatros mou pou tha fonazei apo tin Larissa.Filakia kouklitses kai kali sinexeia.

408ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Απρ 15, 2011 12:08 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ασε ακουω πολύ βρισιδι από τον γιατρό κάθε φορά... αλλά και τι να κανω?? Βαρεθηκα να αγχωνομαι και με αυτό. Ωχου!!! Οτι ειναι να γίνει ας γίνει!!

Τσαμπουκαλού κατεκα μου δε λες τίποτα η ταυρίνα!!! Το βραδυ παραδόξως δεν κλωτσάει πάρα πολύ!!! Κλωτσάει σχεδόν όμως όλη τη μέρα ξεκινώντας από πολύ νωρίς το πρωι!! Η ατιμούλα!!! Δεν θα βγει!!! θα δει τι φαγκωματιτσες εχει να φαει στα μπουτακια της και στον πωπουδακι της!!! Για να μάθει!!! Wink ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 567772 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 893968 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 417472

409ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Απρ 15, 2011 2:10 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κλωτσιες διαβαζω ,μπουνιτσες, αταξιες στην κοιλιτσα, πονακια και δυσκινησια,αγωνια,λαχταρα, κιλα και αγχος!!!!!!!!!!!!!

αμ εγω δεν τα εχω??? χιχιχι!!! αλλα ειλικρινα παρα τις συσπασεις που εχω καθημερινα, και τα παντα ολα ανυπομονησια κτλ....λεω ας το απολαυσω ,ας ξεκουραστω λιγο παραπανω ,γιατι μετα θα ερθουν και στιγμες που θα πω αχ...τι καλα τοτε στην κοιλιτσα....με την καλη εννοια!!!!!!! Very Happy Very Happy


κατεκα,στεφυ ,κοριτσαρες αφου ειμαστε κι εδω να τα μοιραζομαστε αυτο ειναι το καλυτερο....ενα απο τα καλα που εχει το ιντερνετ!!!!!! μιας και μπορουμε να καταλαβουμε η μια την αλλη!!!!!


και μην αγχωνεστε και με τα κιλα!! θα φυγουν μετα!!! με θεληση ολα γινονται!!! εγω με τα +16 που εχω βαλει δεν φαινεται καθολου πανω μου....απλα ειχα λιγο μπουτακι πριν και τωρα τσουπωσε λιγο ακομη.....το μονο που με χαλαει ειναι το πρηξιμο στα γονατα!!! κατα τ αλλα ενταξει....και το στηθος μου απο 3 που φορουσα εχω ανεβει 1 μονο νουμερο....παλι καλα...αλλα κατσε να κατεβει και το γαλααααααααααα μετα~!!!!!!


θα ειμαστε σεξυ μαμαδες οπως και να εχει!!!!!!!και θα μας καμαρωνουν με τα νινακια μας!!!!!!αντε να ανεβουμε λιγοοοοοο!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

410ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Απρ 15, 2011 2:24 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χι Χι !!! Τι να κάνουμε ... οτι ειναι να γίνει θα γίνει και θα το παλεψουμε μετά!!! Το πολύ πολυ να θηλάζω μέχρι να παει η μπέμπα 5 χρονων!!!!!!!!!!!!!!! Του gay ... δεν θα τα χάσω??? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

411ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Απρ 15, 2011 2:42 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Χι Χι !!! Τι να κάνουμε ... οτι ειναι να γίνει θα γίνει και θα το παλεψουμε μετά!!! Το πολύ πολυ να θηλάζω μέχρι να παει η μπέμπα 5 χρονων!!!!!!!!!!!!!!! Του gay ... δεν θα τα χάσω??? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

του gay???? αχαχαχαχαχαχα μπραβο ρε συ στεφυ με εκανες και γελασα! sexy μαμαδες ενωθειτε!!!! καλα λεει η blackrose..αντε μωρε μη σκεφτεστε τα κιλα θα τα χασουμε μετα και οι γιατροι ειναι για να γκρινιαζουν μη δινετε βασηRazz!!!επισης καθησυχαζομαι που δεν εχω μονο εγω τους πονους στη λεκανη (αρα ειναι φυσιολογικο)
σημερα εχει πολυ ωραια μερα η ψυχη μου θελει να παει και μενα στα τζαμπο αλλα το κορμιιιιιιιιιι????? παντως θα κανω μια προσπαθεια να παω μια βολτα εχει 2 μερες που εκανα δουλιτσες και θελω να ξεσκασω λιγο!!!!!!! Cool Cool

412ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Απρ 15, 2011 2:56 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα πάω κι εγώ Jumbo αυριο αλλά πιο πολύ για τη βαφτιστήρα!!! Ειναι και αυτή μια τσαούσα αλλο πράγμα!!! Είναι 2 ετων και ενω εχει σε μένα περισσοτερη αδυναμία απ όσο δείχνει τον άντρα μου τον φωνάζει νονούκο και εκεινος λιώνει!!! Λαμπαδίτσα , αυγουλάκι και παιχνιδακι!!! Χαλάλι της!!!

Ισως πάρω και καμια κουδουνιστρούλα extra για την μπουμπου μου γιατι απο παιχνιδακια δεν έχω πάρει σχεδόν τίποτα. 1 κουδουνίστρα, ένα φωτεινούλη αγκαλίτσα που βγάζει μουσική και ένα παιχνίδι για την κουνια της που βγαζει φως, μουσική και είναι και σαν προβολέας,δείχνει εικόνες στο ταβάνι !!
Αυτά μόνο! Α εχω βέβαια και το ρελαξ της που έχει πάνω διαφορα κι αυτό.

413ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Απρ 15, 2011 3:04 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να σε ρψτήσω κατι βρε μαμα κατερινούλα που δεν έχω καταλαβει?
Τις πρώτες μέρες που γυρνάμε σπίτι ... το μώρο το κανεις μπάνιο με ή χωρίς σαπουνι??
Εγω της έχω πάρει ένα προιον της proderm που ειναι και σαμπουαν και αφρούλοτρο 2 σε 1. Αυτο της το βάζω από την αρχη ή στην αρχη θέλει μόνο σκέτο νερακι?

414ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Απρ 15, 2011 3:45 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Να σε ρψτήσω κατι βρε μαμα κατερινούλα που δεν έχω καταλαβει?
Τις πρώτες μέρες που γυρνάμε σπίτι ... το μώρο το κανεις μπάνιο με ή χωρίς σαπουνι??
Εγω της έχω πάρει ένα προιον της proderm που ειναι και σαμπουαν και αφρούλοτρο 2 σε 1. Αυτο της το βάζω από την αρχη ή στην αρχη θέλει μόνο σκέτο νερακι?

στην αρχη που δεν εχει πεσει ο αφαλος την επλενα με μια βρεγμενη πετσετουλα και της εβαζα στο κεφαλακι κανονικα προδερμ και μολις επεσε ο αφαλος κανονικο μπανακι με αφρολουτρο ειτε προδερμ ειτε φισαν... απλα θελει προσοχη με τον αφαλο γιατι δεν κανει να βρεχεται εκεινη η περιοχη μεχρι να πεσει!!!

415ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Απρ 15, 2011 7:50 am

new2eenmommy

new2eenmommy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ σε όλες
πλησιάζουν οι μέρες να πάρετε αγκαλιά τα μωράκια σας !!! Τί ευτυχία!!
Σας έυχομαι όλα να πάνε καλά κι όλα να γίνουν όσο πιο ανώδυνα γίνεται!!
Και Καλη Ανάσταση ..... sunny

416ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Απρ 15, 2011 7:52 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ευχαριστούμε πολύ κοπέλα μου!!! Να είσαι καλά και οτι καλύτερο σε σένα και στην οικογένεια σου!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 417472

417ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Απρ 15, 2011 10:33 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
new2eenmommy έγραψε:Κορίτσια ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ σε όλες
πλησιάζουν οι μέρες να πάρετε αγκαλιά τα μωράκια σας !!! Τί ευτυχία!!
Σας έυχομαι όλα να πάνε καλά κι όλα να γίνουν όσο πιο ανώδυνα γίνεται!!
Και Καλη Ανάσταση ..... sunny



Σε ευχαριστουμε πολυ πολυ!!!!!!!!!!!


σημερα κοιμηθηκα το μεσημερι και το ευχαριστηθηκα....!!!!!κοιμηθηκα απο τις 3:30 ως τις 6:45!!!!! πωπω απολαυσηηηηηηηηηηη!!!!!!!!χτες το βραδυ κοριτσια ειχα για το διαστημα 1 ωρας συσπασεις....και η μια ητανε ΚΑΛΗ μπορω να πω που ειπα,ωοα θα την βγαλουμε την νυχτα??? αλλα τελικα ηρεμησαν και με πηρα και υπνος,αργαμησι...!αλλα αν συνεχιζαν θα επρενα το γιατρο δεν υπηρχε περιπτωση!!! σημερα πηρα και το αυτοθερμαινομενο μπιμπερο!!! καλα ε πυραυλος πρεπει να ειναι! και δεν φορτιζει με μπαταρια αλλα σε βραστο νερο για 25 λεπτα και φορτισε λεει!προς το παρον τα εχω ολα στα κουτια.....ποτε ειναι καλα να τα ετοιμασω???? της avent που πηρα μπιμπερο εχουν την θηλη σιλικονης για 0+ οποτε δεν χρειαζομαι αλλη θηλη ετσι???????????? θα χρειαστω για 3 μηνων και ανω?? ποτε??? ειμαι απειρη... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


κατα τα αλλα ολα καλα αντε την Μ τριτη να παμε στο γιατρουλη να δουμε που βρισκομαστε!!! λετε να μου κανει κανενα κολπικο ελεγχο?κανουν σε αυτες τις εβδομαδες να δουνε αν ανοιγει ο τραχηλος η οχι???


αντε κοριτσια εδω τριγυρω θα ειμαι... ηρθε η ωρα να φαω το παγωτουλι μου.....!!!!! flower flower flower

http://www.icecreamland.gr/ProductDetails.aspx?id=110


αυτο τρωω....μιαμ μιαμ!!!!!!! afro

418ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Παρ Απρ 15, 2011 1:55 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
new2eenmommy έγραψε:Κορίτσια ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ σε όλες
πλησιάζουν οι μέρες να πάρετε αγκαλιά τα μωράκια σας !!! Τί ευτυχία!!
Σας έυχομαι όλα να πάνε καλά κι όλα να γίνουν όσο πιο ανώδυνα γίνεται!!
Και Καλη Ανάσταση ..... sunny

ευχαριστουμε πολυ πολυ!!!!!

κοριτσια εγω σημερα πηγα τη βολτα μου και τωρα εχω συσπασεις και ποναω σερνομουν στην κυριολεξια μαλλον δεν με βλεπω για αλλες βολτες!
επισης χαθηκε η σκυλιτσα μου η Νινα που την ειχα 5 χρονια και εχω καταστεναχωρεθει!!! Crying or Very sad Crying or Very sad

419ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Σαβ Απρ 16, 2011 1:20 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
new2eenmommy έγραψε:Κορίτσια ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ σε όλες
πλησιάζουν οι μέρες να πάρετε αγκαλιά τα μωράκια σας !!! Τί ευτυχία!!
Σας έυχομαι όλα να πάνε καλά κι όλα να γίνουν όσο πιο ανώδυνα γίνεται!!
Και Καλη Ανάσταση ..... sunny

ευχαριστουμε πολυ πολυ!!!!!

κοριτσια εγω σημερα πηγα τη βολτα μου και τωρα εχω συσπασεις και ποναω σερνομουν στην κυριολεξια μαλλον δεν με βλεπω για αλλες βολτες!
επισης χαθηκε η σκυλιτσα μου η Νινα που την ειχα 5 χρονια και εχω καταστεναχωρεθει!!! Crying or Very sad Crying or Very sad

εμ κυρια μου ...προσεχε κι εσυ που πας με την κοιλια στο στομα και μετα εχεις και συσπασεις?????εεε??? εγω στα jumbo κοντεψα να μπω στο καροτσι...!!! αντε κομμενες οι μαγκιες!!!! Very Happy Razz Very Happy Razz Very Happy Razz



τι εγινε με την σκυλιτσα σου?????????? ειμαι πολυ φιλοζωη...πες μου οτι ολα οκ!!!!!

420ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Σαβ Απρ 16, 2011 1:42 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:
mama katerina έγραψε:
new2eenmommy έγραψε:Κορίτσια ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ σε όλες
πλησιάζουν οι μέρες να πάρετε αγκαλιά τα μωράκια σας !!! Τί ευτυχία!!
Σας έυχομαι όλα να πάνε καλά κι όλα να γίνουν όσο πιο ανώδυνα γίνεται!!
Και Καλη Ανάσταση ..... sunny

ευχαριστουμε πολυ πολυ!!!!!

κοριτσια εγω σημερα πηγα τη βολτα μου και τωρα εχω συσπασεις και ποναω σερνομουν στην κυριολεξια μαλλον δεν με βλεπω για αλλες βολτες!
επισης χαθηκε η σκυλιτσα μου η Νινα που την ειχα 5 χρονια και εχω καταστεναχωρεθει!!! Crying or Very sad Crying or Very sad

εμ κυρια μου ...προσεχε κι εσυ που πας με την κοιλια στο στομα και μετα εχεις και συσπασεις?????εεε??? εγω στα jumbo κοντεψα να μπω στο καροτσι...!!! αντε κομμενες οι μαγκιες!!!! Very Happy Razz Very Happy Razz Very Happy Razz



τι εγινε με την σκυλιτσα σου?????????? ειμαι πολυ φιλοζωη...πες μου οτι ολα οκ!!!!!

εμ που παω ξυπολητη στα αγκαθια??? χαχα! ειχα συσπασεις εχτες ανα 20 λεπτα αλλα μολις ηρεμησα σταματησανε μαλλον δεν ξαναπαω πουθενα! τωρα το σκυλακι δεν το βρηκαμε μαλλον ηθελε να ζευγαρωσει και εφυγε τι να πω δεν μπορω να στεναχωριεμαι αλλο μπορει και να γυρισει!!!

421ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Σαβ Απρ 16, 2011 3:37 am

mitsi75


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κοριτσάκια και μπεμπάκια... Χάθηκα... πριν 20 μέρες έχασα το μπαμπά μου και έχασα τη γη κάτω από τα πόδια μου... πολύ δύσκολες στιγμές και έχω δρόμο ακόμα αφού είναι πολύ φρέσκο... μόνο η ενασχόλησή μου με τα πραγματάκια του μωρού με ανακουφίζει λίγο... ας σας πω τα ευχάριστα... τη Δευτέρα που έκανα το ντόπλερ, ο μικρούλης μου είχε φτάσει τα 2150 και από ότι μας είπε, θα ξεπεράσει τα 3500!! Την Πέμπτη παραλάβαμε τα επιπλάκια και σουλουπώσαμε επιτέλους το δωμάτιό του αλλά μένει να βάλω τα ρουχαλάκια του στη θέση τους, να αερίσω στρώματα, να τακτοποιήσω τα καλλυντικά του και να τελειώσω με τη βαλίτσα του μαιευτηρίου... αρκετά ακόμη δλδ... χθες συνάντησα και τη μαία, η αλήθεια είναι οτι με ξε-άγχωσε αρκετά και πήρα λίγο τα πάνω μου... τη Μ. Τρίτη έχουμε το δεύτερο ραντεβού, για να με ξεναγήσει και στο μαιευτήριο! 31 μπαίνω στο μήνα μου και οι συσπάσεις καλά κρατούν... όσο για πόνο στη λεκάνη και στη μέση άλλο τίποτα! Και ο ύπνος εφιάλτης... εύχομαι να είστε όλες καλά! Φιλιά σε όλες!

422ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Σαβ Απρ 16, 2011 4:41 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mitsi75 έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια και μπεμπάκια... Χάθηκα... πριν 20 μέρες έχασα το μπαμπά μου και έχασα τη γη κάτω από τα πόδια μου... πολύ δύσκολες στιγμές και έχω δρόμο ακόμα αφού είναι πολύ φρέσκο... μόνο η ενασχόλησή μου με τα πραγματάκια του μωρού με ανακουφίζει λίγο... ας σας πω τα ευχάριστα... τη Δευτέρα που έκανα το ντόπλερ, ο μικρούλης μου είχε φτάσει τα 2150 και από ότι μας είπε, θα ξεπεράσει τα 3500!! Την Πέμπτη παραλάβαμε τα επιπλάκια και σουλουπώσαμε επιτέλους το δωμάτιό του αλλά μένει να βάλω τα ρουχαλάκια του στη θέση τους, να αερίσω στρώματα, να τακτοποιήσω τα καλλυντικά του και να τελειώσω με τη βαλίτσα του μαιευτηρίου... αρκετά ακόμη δλδ... χθες συνάντησα και τη μαία, η αλήθεια είναι οτι με ξε-άγχωσε αρκετά και πήρα λίγο τα πάνω μου... τη Μ. Τρίτη έχουμε το δεύτερο ραντεβού, για να με ξεναγήσει και στο μαιευτήριο! 31 μπαίνω στο μήνα μου και οι συσπάσεις καλά κρατούν... όσο για πόνο στη λεκάνη και στη μέση άλλο τίποτα! Και ο ύπνος εφιάλτης... εύχομαι να είστε όλες καλά! Φιλιά σε όλες!

γεια σου mitsi καταρχας τα συλληπητηρια μου για τον μπαμπα σου ειναι οντως πολυ δυσκολες οι στιγμες αυτες.. εμενα ο μπαμπας μου ζει(εχουν χωρισει οταν εγω ημουν 10 χρονων) αλλα και τι να το κανω??? δεν νοιαζεται καθολου μονο απο το τηλ μας αγαπαει (μενει Σερρες και εμεις Αθηνα) και σκεφτομαι και λεω: τι ειναι χειροτερο αραγε? να εχεις ζησει τον πατερα σου με ομορφες αναμνησεις και οταν φυγει απο τη ζωη να θυμασαι μονο καλα? η να ζει και να συμπεριφερεται σαν ξενος να μην βλεπει τα εγγονια του και να μην τον εχει νοιαξει ποτε τι φαγαμε και πως μεγαλωσαμε??? δεν ξερω τι να πω.. ας μη συνεχισω και σε στεναχωρω να ζησετε και να τον θυμοσαστε με αγαπη και με ολα τα καλα του!!!!!

οσο για τον μπεμπαρο σου μια χαρουλα θα βγει και θα τρελαθεις!!! απο συσπασεις ολες οπως διαβασες ειμαστε κομπλε!!! εχεις κι εσυ πονο στην λεκανη??/ εγω σερνομαι δεν παλευεται!!! αντε λιγο εμεινε και μη μας ξεχνας ετσι να μπαινεις να μας λες τα νεακια σου που κ που!!! φιλακια πολλα!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 334590

423ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Σαβ Απρ 16, 2011 5:20 am

vblue

vblue
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mitsi75 τα θερμά μου συλλυπητήρια για τον πατέρα σου... Το χω ζησει σε μικρή ηλικία και είναι πολύ άσχημο... Να είστε καλά εσείς και να τον θυμάστε πάντα... Η ειρωνεία είναι ότι μια ζωή φεύγει και μια άλλη έρχεται... Όσο περνάει ο καιρός θα σου λείπει πιο πολύ, αλλά θα έχεις το μπεμπάκι σου παρηγοριά και θα ξεχνιέσαι...
Τα λόγια σε αυτές τις περιπτώσεις είναι και ολίγον τι περιττά, οπότε μόνο δύναμη σου εύχομαι και υγεία!

424ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Σαβ Απρ 16, 2011 5:52 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα συλληπητηρια μου mitsi! Να είστε καλά να τον θυμόσαστε. Κι από εδω και πέρα μόνο χαρές να έχετε. Τωρα θέλει δυναμη. Πρέπει να είσαι δυνατη για το μωρακι σου.

425ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Σαβ Απρ 16, 2011 11:42 am

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mitsi 75 silipitiria gia ton mpampa sou.Na eiste geroi na ton thimosaste.Oi stigmes einai sta alitheia diskoles alla thelei kouragio kai dinami giati erxetai o mpempoukos sou.Na pane ola me to kalo!!!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις