Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
473 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 473 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 28 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 39]

426ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Κυρ Απρ 17, 2011 11:33 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου τι κανετε??? σημερα πηγα στο γιατρο με κοιταξε ολα ειναι καλα μου κ μου ειπε πως θα κανω πασχα!!!! η χοντρουλα μου εφτασε τα 3 κιλα και ειναι μια χαρα!! εγω παντως νιωθω πως πλησιαζει η ωρα επικινδυνα γιατι οσο περνανε οι μερες ποναω και πεισσοτερο αντε να δουμε ποτε θα θελει να βγει η σκατουλιτσα!!! φιλακια κοριτσια περιμενω τα δικα σας νεα!!!!!!

427ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Κυρ Απρ 17, 2011 1:50 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω την τριτη θα εχω νεακια του μπεμπη....προς το παρον χαλαρωση οσο γινεται....κι εγω το κοβω να κανω πασχα!!αλλα ποτε δε ξερεις!!!!!!!!!!!!

428ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Απρ 18, 2011 1:59 am

mitsi75


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσάκια μου... σας ευχαριστώ πολύ για τα λόγια και τις ευχές σας... το μωράκι περιμένουμε όλοι για να γλυκαθεί ο πόνος που νιώθουμε... την άλλη Παρασκευή που μπαίνω στο μήνα μου, θα πάω στο γιατρό να δούμε το αντράκι μας και τι μέλλει γενέσθαι... με το καλό Κατερινάκι μου και blackrose! με το που χωνέψετε το αρνί και τα κουλούρια, να πάτε από το μαιευτήριο να γνωρίσετε τα μωράκια σας!! Αλήθεια ποια άλλη κοπέλα έχει ΠΗΤ αρχές Μαϊου??



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mitsi75 στις Δευ Απρ 18, 2011 2:40 am, 1 φορά

429ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Απρ 18, 2011 2:32 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω ΠΗΤ εχω 18 Μαίου!
Σήμερα μπήκα στον μήνα μου αλλά εγω πιστευω οτι και Πάσχα θα κάνω.... και πρωτομαγια κι από όλα!!! Δεν την βλέπω πολύ προθυμη τη μπεμπούλα μου να βγει σύντομα... Βεβαια ποτε μη λές ποτέ. Αλλα αυτη τη διαίσθηση έχω οτι θα αργήσουμε!!! Αυριο πάω στο Μητέρα για να της κάνουμε καρδιογράφημα, να γνωρίσω και τη μαια.. 'Εχω λίγη αγωνία..

430ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Απρ 18, 2011 2:39 am

mitsi75


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
stefy έγραψε:Εγω ΠΗΤ εχω 18 Μαίου!
Σήμερα μπήκα στον μήνα μου αλλά εγω πιστευω οτι και Πάσχα θα κάνω.... και πρωτομαγια κι από όλα!!! Δεν την βλέπω πολύ προθυμη τη μπεμπούλα μου να βγει σύντομα... Βεβαια ποτε μη λές ποτέ. Αλλα αυτη τη διαίσθηση έχω οτι θα αργήσουμε!!! Αυριο πάω στο Μητέρα για να της κάνουμε καρδιογράφημα, να γνωρίσω και τη μαια.. 'Εχω λίγη αγωνία..


Stefy μου μην κανονίζεις χωρίς την... ξενοδόχο! Smile Με το καλό κοριτσάκι μου κι ας έρθει όποτε της κάνει κέφι!! Εγώ τη τελευταία εβδομάδα έχω τρομερή ενόχληση όταν σηκώνομαι και περπατάω, όλη η λεκάνη και οι προσαγωγοί με πεθαίνουν στον πόνο και πολύ βάρος χαμηλά στην κοιλιά. Δε ξέρω αν είναι η ιδέα μου αλλά νομίζω οτι η κοιλιά μου έχει πάει καθοδική τάση αλλά από τώρα?? Θα ρωτήσω τη μαία αύριο γιατί τα σενάρια πάνε κι έρχονται στο μυαλό μου...

431ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Απρ 18, 2011 2:48 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σ ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου κι εσυ με το καλό να υποδεχτείς τον μπέμπη σου!
Η αλήθεια ειναι οτι και μένα έχει κατέβει η κοιλιά μου. ΑΥτό καλό είναι... μην σε ανησυχεί..
Το λέω οτι θα αργήσουμε γιατι μέχρι τώρα δεν εχω καθόλου συσπάσεις (ή τουλαχιστον δεν κατάλαβα να έχω..). Ενω οι περισσοτερες άλλες κοπέλες που διαβάζω έχουν. Αυτο δεν είναι σημάδι οτι αργει ακόμη? Για εμένα μακάρι να ερθει και σήμερα!! Εφ όσον μπήκα στον 9ο δεν με νοιάζει καθόλου! Το ιδανικο βεβαια θεωρω ειναι να πάρει και 1-2 εβδομαδες απο τον 9ο για να εχει πιο καλό βάρος αλλα δεν με αγχωνει και τόσο αυτό. Πιο πολύ με αγχωνει οταν σκεφτομαι οτι μπορει να κρατησει 1 ακόμη ολόκληρο μηνα!!! Κι εγώ έχω τρομερούς πόνους στην λεκάνη. Ευτυχως μόνο τα βραδια που ξαπλώνω. Για να βολευτω κάνω καμια 10 αρια ώρες και μετα όλο το βραδυ πρεπει να αλλάζω πλευρο γιατι μετα από λίγο με πονάει η πλευρα απο όπου έχω ξαπλώσει. Σχεδον κάθε βραδυ μέχρι να βολευτω βαζω τα κλάματα ... ο αντρας μου ο καημένος με βλέπει και με λυπάται.. κι όταν βολευτώ λιγακι προσπαθω να μην κουνηθώ καθόλου. Παραδόξως οταν καταφέρω να κοιμηθω όμως παρόλο που μετα στριφογυρναω ξανακοιμάμαι σχετικα εύκολα και ξαναξυπναω για τα καλα γύρω στις 07:00-07:30. Εκει πια ποναω πολύ και δεν μπορω να ξανακοιμηθω και σηκώνομαι...

432ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Απρ 18, 2011 2:50 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mitsi75 έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου... σας ευχαριστώ πολύ για τα λόγια και τις ευχές σας... το μωράκι περιμένουμε όλοι για να γλυκαθεί ο πόνος που νιώθουμε... την άλλη Παρασκευή που μπαίνω στο μήνα μου, θα πάω στο γιατρό να δούμε το αντράκι μας και τι μέλλει γενέσθαι... με το καλό Κατερινάκι μου και blackrose! με το που χωνέψετε το αρνί και τα κουλούρια, να πάτε από το μαιευτήριο να γνωρίσετε τα μωράκια σας!! Αλήθεια ποια άλλη κοπέλα έχει ΠΗΤ αρχές Μαϊου??



mitsi μου .....κοτζαμ ΠΗΤ 8 μαιου εχω ...χιχιχι....!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 328109

433ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Απρ 18, 2011 2:55 am

mitsi75


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
stefy έγραψε:Σ ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου κι εσυ με το καλό να υποδεχτείς τον μπέμπη σου!
Η αλήθεια ειναι οτι και μένα έχει κατέβει η κοιλιά μου. ΑΥτό καλό είναι... μην σε ανησυχεί..
Το λέω οτι θα αργήσουμε γιατι μέχρι τώρα δεν εχω καθόλου συσπάσεις (ή τουλαχιστον δεν κατάλαβα να έχω..). Ενω οι περισσοτερες άλλες κοπέλες που διαβάζω έχουν. Αυτο δεν είναι σημάδι οτι αργει ακόμη? Για εμένα μακάρι να ερθει και σήμερα!! Εφ όσον μπήκα στον 9ο δεν με νοιάζει καθόλου! Το ιδανικο βεβαια θεωρω ειναι να πάρει και 1-2 εβδομαδες απο τον 9ο για να εχει πιο καλό βάρος αλλα δεν με αγχωνει και τόσο αυτό. Πιο πολύ με αγχωνει οταν σκεφτομαι οτι μπορει να κρατησει 1 ακόμη ολόκληρο μηνα!!! Κι εγώ έχω τρομερούς πόνους στην λεκάνη. Ευτυχως μόνο τα βραδια που ξαπλώνω. Για να βολευτω κάνω καμια 10 αρια ώρες και μετα όλο το βραδυ πρεπει να αλλάζω πλευρο γιατι μετα από λίγο με πονάει η πλευρα απο όπου έχω ξαπλώσει. Σχεδον κάθε βραδυ μέχρι να βολευτω βαζω τα κλάματα ... ο αντρας μου ο καημένος με βλέπει και με λυπάται.. κι όταν βολευτώ λιγακι προσπαθω να μην κουνηθώ καθόλου. Παραδόξως οταν καταφέρω να κοιμηθω όμως παρόλο που μετα στριφογυρναω ξανακοιμάμαι σχετικα εύκολα και ξαναξυπναω για τα καλα γύρω στις 07:00-07:30. Εκει πια ποναω πολύ και δεν μπορω να ξανακοιμηθω και σηκώνομαι...

Εγώ πάλι με τις συσπάσεις που έχω από τον 5ο μήνα, εύχομαι να μπω στο μήνα μου και μετά ας γεννήσω να ηρεμήσω... Καλά δεν το συζητάμε για τον ύπνο, υποφέρω κι εγώ... κάθε μισή ώρα περίπου αλλάζω πλευρό με αχ και βαχ από τον πόνο στις κλειδώσεις... με έχει πιάσει και τρομερό άγχος με τον τοκετό... Παναγίτσα μου να πάνε όλα καλά...

434ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Απρ 18, 2011 2:57 am

mitsi75


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
blackrose έγραψε:
mitsi75 έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου... σας ευχαριστώ πολύ για τα λόγια και τις ευχές σας... το μωράκι περιμένουμε όλοι για να γλυκαθεί ο πόνος που νιώθουμε... την άλλη Παρασκευή που μπαίνω στο μήνα μου, θα πάω στο γιατρό να δούμε το αντράκι μας και τι μέλλει γενέσθαι... με το καλό Κατερινάκι μου και blackrose! με το που χωνέψετε το αρνί και τα κουλούρια, να πάτε από το μαιευτήριο να γνωρίσετε τα μωράκια σας!! Αλήθεια ποια άλλη κοπέλα έχει ΠΗΤ αρχές Μαϊου??



mitsi μου .....κοτζαμ ΠΗΤ 8 μαιου εχω ...χιχιχι....!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 328109

Άντε άντε με το ένα πόδι στο μαιευτήριο είσαι Very Happy !!! Με το καλό κοριτσάκι μου να έρθει το μπουμπουκάκι σου!!

435ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Απρ 18, 2011 2:59 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά το θέμα του τοκετου ασ το !!! Προσπαθώ να μην το σκεφτομαι καθόλου! Με αγχωνει πάρα πολύ αλλα είναι κάτι που δεν το γλιτώνω οπότε δεν εχει νόημα να το σκεφτομαι. Ειναι λιγο αργά να πιο σόδα και να χωνεψω το παιδί!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

436ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Απρ 18, 2011 3:07 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω αμα δεν ειχα τον πονο στο ηβικο οστο που δεν με αφηνει ουτε να περπατησω δεν θα ειχα προβλημα να περιμενω αλλα τωρα βρε κοριτσια ποναει παρα πολυ κλαιω κι εγω απο τον πονο και αφου εφτασε 3 κιλα η μπουμπου τωρα δεν με νοιαζει ας γεννησω!!!

437ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Απρ 18, 2011 3:14 am

mitsi75


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
stefy έγραψε:Καλά το θέμα του τοκετου ασ το !!! Προσπαθώ να μην το σκεφτομαι καθόλου! Με αγχωνει πάρα πολύ αλλα είναι κάτι που δεν το γλιτώνω οπότε δεν εχει νόημα να το σκεφτομαι. Ειναι λιγο αργά να πιο σόδα και να χωνεψω το παιδί!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

σίγουρα δεν τον γλιτώνουμε γι' αυτό και θέλω να ξαλαφρώσω αλλά τι να πω αφού είμαι τόσο φοβιτσιάρα?? πιο πολύ το άγχος της πρώτης φοράς είναι παρά φόβος...

438ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Απρ 18, 2011 3:15 am

mitsi75


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mama katerina έγραψε:εγω αμα δεν ειχα τον πονο στο ηβικο οστο που δεν με αφηνει ουτε να περπατησω δεν θα ειχα προβλημα να περιμενω αλλα τωρα βρε κοριτσια ποναει παρα πολυ κλαιω κι εγω απο τον πονο και αφου εφτασε 3 κιλα η μπουμπου τωρα δεν με νοιαζει ας γεννησω!!!

Έχεις απόλυτο δίκιο! Κι εγώ την άλλη Παρασκευή που θα πάω στο γιατρό έτσι και μου πει οτι είναι 3+ κιλά, μη σου πω οτι θα κόψω και τα yutopar μόνη μου αν δε μου το πει εκείνος...

439ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Απρ 18, 2011 3:20 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια ο τοκετος ειναι εκεινη τη στιγμη..ποσο θα κρατησει πια??? θα περασει και μετα θα ειναι μια πανεμορφη εμπειρια που θα λετε σε αυτους που αγαπατε!!!! δεν σας λεω οταν θα πρωτοκοιταξετε το παιδι σας!!! δεν περιγραφεται!!!

ολα αυτα τα λεω για να τα ακουω κι εγω!!! χεχεχχεχεχεχεχε ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 4872 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 4872

440ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Απρ 18, 2011 3:22 am

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Geia sas pareaki.Blepo ta kouragia kala kratoun.Oles prototokes e?Mono ego kai i mama Katerina eimaste deuterotokes.Ego an katalaba kala tha matho ta nea sas apo oles kai tin empeireia sas apo ti genna kai meta tha pao ego na genniso.Exo ΠΗΤ 2/6 alla logo kaisarikis tha rthei noritera ekei giro stis 20/5.Ektos an einai biastiki kai molis mpo sto mina mou arxes Maiou mas kanei tin ekpliksi.Kata ta alla oles ta idia exoume,ponakia,priksimatakia,kilakia(ax!auta ta kila)kai poli agonia kai anipomonisia.Filakia se oles!!!!!!!!!!!!!!

441ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Απρ 18, 2011 3:43 am

mitsi75


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κατερινάκι μου, τα λες στη νύφη να τα ακούει η πεθερά??? Εσύ βρε που τα έχεις ξαναπεράσει θα πρέπει να είσαι πιο αεράτη! Αν είχες εύκολο τοκετό θα λες οτι έτσι θα ξανασυμβεί κι αν όχι, θα λες οτι αυτή τη φορά θα γίνει το αντίθετο!! Κατέκα μου κι εσύ δεύτερη φορά μανούλα??? Τέλεια!!

442ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Απρ 18, 2011 3:51 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mitsi75 έγραψε:Κατερινάκι μου, τα λες στη νύφη να τα ακούει η πεθερά??? Εσύ βρε που τα έχεις ξαναπεράσει θα πρέπει να είσαι πιο αεράτη! Αν είχες εύκολο τοκετό θα λες οτι έτσι θα ξανασυμβεί κι αν όχι, θα λες οτι αυτή τη φορά θα γίνει το αντίθετο!! Κατέκα μου κι εσύ δεύτερη φορά μανούλα??? Τέλεια!!

ημουν αερατη στον πρωτο τοκετο τωρα που ξερω ψιλοφοβαμαι αλλα προσπαθω να ειμαι δυνατη και να λεω ολα καλα σε λιγοτερο απο μηνα θα εχω το νινι μου!!!!!!

443ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Απρ 18, 2011 12:44 pm

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[ Κατέκα μου κι εσύ δεύτερη φορά μανούλα??? Τέλεια!! [/quote]Nai,alla to anxos einai to idio se oles tis fores.Proti,deuteri,triti.........Ti na kanoume ?ipomoniLigew ores einai meta ola ta ksexnas,blepontas to plasmataki sou.

444ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Απρ 18, 2011 2:58 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσαρες μου αυριο το ραντεβου στο γιατρο κ να δουμε τι θα δουμε! Ειμαστε παραπονιαρες ομως εχω να πω χιχιχι...η ουρα εμεινε! Εγω πρωταρα μαμα αλλα ειλικρινα περα απο συναισθηματικα κενα αερος που ενιοτε εχω δεν αγχωνομαι για πονους στο τοκετο κ τετοια! Ειμαι αναισθητη χοχοχο..εννοειται να πανε ολα καλα ευχομαι,αλλα αφηνω την αγνοια να ειναι κατι σαν αγχολιτικο φαρμακο! Ολα θα περασουν! Και θα ειναι σαν αναμνηση γλυκια! Φιλακια φουσκωτες μου τα λεμε αυριο παλι!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 654316

445ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Απρ 19, 2011 5:14 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοριτσάκια!!! Σημερα πήγα στο Μητέρα!!! Κάναμε καρδιογραφημα στην μπουμπού μου (NST λέγεται η εξέταση) κι όλα καλα!! Γνώρισα και την μαία μου (η οποία ειναι λίγο μεγάλη σε ηλικία παρεπιπτόντως αλλά με μεγαλη εμπειρια φανταζομαι...)! Μου έδειξε και και το δωματιο οδινων και το δωματιο τοκετου!!! Και ειδαμε και μωράκια!!!! Πως συγκρατησα τα δακρυα μου δεν ξερω!!!! Ηταν όλα τοσο όμορφα!!! Φανταστείτε τι θα κάνω οταν δω την μπέμπα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εν τω μεταξύ ρώτησα και την μαία αν το οτι μεχρι τώρα δεν έχω καθόλου συσπάσεις αν αυτί σημαίνει οτι θα αργήσει η μέρα του τοκετού αλλα μου είπε οτι δεν έχει καμία σχέση!!! Μου είπε επίσης να μην κουράζομαι ωστε να πάρει το παιδι και 2 εβδομάδες από τον 9ο! Θα μου πει ο γιατρός πότε να αρχισω να περπατάω πιο εντατικά! Πρός το παρόν ξεκούραση να περάσουν και οι μέρες του Πάσχα!!!

Αχχχχ να βλεπατε τα μπεμπακια πως ήταν όλα... Πόσο ανυπομονω να δω και το δικό μπεμπάκι!!!!!

Μεθαυριο θα πάω στο γιατρό να τη δούμε ξανα και θα μου κάνει και κολπικό υπέρηχο να δει τον τράχηλο και το πως πάμε γενικότερα!! Να δούμε και πόση εχει γίνει !!

Φιλακια σε όλες κοριτσια!!! Η μερα εκεινη δεν θα αργήσει!!!! Very Happy Κουραγιο σε όλες μας!!!!

446ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Απρ 19, 2011 10:22 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 669659 μανουλια καλησπερα κι απο μενα! Very Happy Very Happy


σημερα πηγαμε στο γιατρο.....! ο μπεμπης μας τσουπωτος εχει ξεπερασει τα 3 κιλα πλεον! ειναι κανονικα στην θεση του(προς τα κατω) και οπως ειπε ο γιατρος δεν εμπεδωθηκε ακομη και ειναι λιγο ψηλα! μου εδειξε και με τον υπερηχο κατω απο το κεφαλακι του εχει αμνιακο υγρο...!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 669659

απλα μου ειπε οτι το κεφαλακι του εχει...πως το ειπε ...οπισθια προβολη...και δεν ευνοειται ενας φυσιολογικος τοκετος ετσι σε αυτη τη σταση,αν ερθει π.χ. τωρα.....και προβληματιστηκα να πω την αληθεια.....αμεσως να σου πεταξουν την σπονδα ρε παιδι μου κατι να βρουν να σε προετοιμαζουν για καισαρικη....!!!!! αμαν πια...!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 920316


απο κιλα ειμαι +17 κοριτσια αισιως αλλα υποθετω ειναι και ο μπεμπουλης που βαζει καπου 250 γρ τη βδομαδα και εκτος αυτου το πριξιμο που εκανα στα γονατακια μου και τα ποδαρακια μου! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 669659

μου ειπε βεβαια οτι πηρα παραπανω βαρος απο οσο επρεπε αλλα ειπε πως δεν σου φαινεται βεβαια ισως ειναι κατακρατησεις τα περισσοτερα....παιζει??????? ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 209536


κατα τ αλλα ολα νορμαλ! συσπασεις εχω πονακια,βαρος χαμηλα,ολα τα σχετικα και ειπε πως οποιαδηποτε στιγμη νιωσω οπως τις προαλλες με τις συσπασεις που ειχα να παω κλινικη.......κι ερχεται!!!πασχα θα βγαλουμε πιστευω ....αλλα ποτε μην λες ποτε...ποτε!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 727892

θα δειξει!! αλλες 18 μερες το πολυ κοριτσια.......δεν με πειραζει να φαω κ ολο το μηνα.....κοιταω τον αριθμο και λεω << 2 βδομαδες κ κατι....τιποτα!! αν περασει και το πασχα δηλαδη τοτε θα μετραμε και θα λεμε αυριο...η αυριο!!>> τι γλυκια αναμονη....!!!!!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 669659

και ειμαι και πρωταρα μαμα ....αν μου ελεγαν περισυ οτι τετοιο καιρο τωρα θα περιμενω μωρακι θα...γελουσα και θα ελεγα αποκλειεται,μετα απο 2 3 χρονια!! αλλα πλεον νιωθω και το ζω πως ειναι το πιο ομορφο και πολυτιμοτερο δωρο...ενα μωρο!!! ο καρπος μιας αγαπης!!! η αλλιως μια νεα ζωη ,το ξεκινημα μιας καινουριας και απολυτης αγαπης που τιποτα δεν μπορει να την σβησει απο μεσα μας!!!! η αλλιως το δεσιμο με τον αντρα που αγαπησα και με αγαπησε ειναι αυτο το μωρο! και ευχομαι οσες προσπαθουν να το ζησουν και να φερουν μωρακια στη ζωη.....δεν υπαρχει αυτο στο κοσμο....εχουμε το χαρισμα να το ζουμε....!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 2963



......μα τι εχω ερμηνευσει το ατομο....!!! Very Happy Very Happy Very Happy

447ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Απρ 19, 2011 11:08 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια τελεια νεα!!! σε λιγο καιρο στεφυ αναμεσα σε εκεινα τα μωρακια που ειδες θα ειναι και η μπουμπου σου!!!
blackrose τελειος ο μπεμπαρος να ξερεις τα αγορακια βγαινουν πιο μεγαλα συνηθως και πιο γρηγορα!!! γιαυτο εχεις πιθανοτητες να κανεις πασχα με τον μπεμπη!!! εκεινη την ωρα που σου ειπε εστι ο γιατρος επρεπε να του πεις ενταξει γιατρε αλλα να το παλεψουμε ομως εεε??
ολα καλα θα πανε μωρε υγεια να εχουμε κ εμεις και τα νινακια και αφου γεννησε και η σκορδα σημερα που ητανε πιο μπροστα απο μας τωρα ειναι σιγουρα σειρα μας!!! Very Happy Very Happy Razz Razz
εγω σημερα περπατησα μια ωρα και τωρα ειμαι κομματια...!

448ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Απρ 19, 2011 11:43 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:κοριτσακια τελεια νεα!!! σε λιγο καιρο στεφυ αναμεσα σε εκεινα τα μωρακια που ειδες θα ειναι και η μπουμπου σου!!!
blackrose τελειος ο μπεμπαρος να ξερεις τα αγορακια βγαινουν πιο μεγαλα συνηθως και πιο γρηγορα!!! γιαυτο εχεις πιθανοτητες να κανεις πασχα με τον μπεμπη!!! εκεινη την ωρα που σου ειπε εστι ο γιατρος επρεπε να του πεις ενταξει γιατρε αλλα να το παλεψουμε ομως εεε??
ολα καλα θα πανε μωρε υγεια να εχουμε κ εμεις και τα νινακια και αφου γεννησε και η σκορδα σημερα που ητανε πιο μπροστα απο μας τωρα ειναι σιγουρα σειρα μας!!! Very Happy Very Happy Razz Razz
εγω σημερα περπατησα μια ωρα και τωρα ειμαι κομματια...!



καλε για πεςςςςςςς γεννησε η σκορδα??? ηταν πιο αργα να γεννησει??? δεν το ηξερα...το μονο που ηξερα ηταν οτι ημασταν καπου κοντα!!

449ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Απρ 19, 2011 11:47 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:
mama katerina έγραψε:κοριτσακια τελεια νεα!!! σε λιγο καιρο στεφυ αναμεσα σε εκεινα τα μωρακια που ειδες θα ειναι και η μπουμπου σου!!!
blackrose τελειος ο μπεμπαρος να ξερεις τα αγορακια βγαινουν πιο μεγαλα συνηθως και πιο γρηγορα!!! γιαυτο εχεις πιθανοτητες να κανεις πασχα με τον μπεμπη!!! εκεινη την ωρα που σου ειπε εστι ο γιατρος επρεπε να του πεις ενταξει γιατρε αλλα να το παλεψουμε ομως εεε??
ολα καλα θα πανε μωρε υγεια να εχουμε κ εμεις και τα νινακια και αφου γεννησε και η σκορδα σημερα που ητανε πιο μπροστα απο μας τωρα ειναι σιγουρα σειρα μας!!! Very Happy Very Happy Razz Razz
εγω σημερα περπατησα μια ωρα και τωρα ειμαι κομματια...!



καλε για πεςςςςςςς γεννησε η σκορδα??? ηταν πιο αργα να γεννησει??? δεν το ηξερα...το μονο που ηξερα ηταν οτι ημασταν καπου κοντα!!

οχι ηταν πιο μπροστα απο μας νομιζω ειχε ΠΗΤ εχτες!!!!!! γεννησε ενα μπεμπη 3250 φυσιολογικα στις 6 το απογευμα!!! τωρα ειναι σιγουρα η σειρα μας!!! αντε να της ζησει!!!!!!!

450ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Απρ 19, 2011 12:12 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:οχι ηταν πιο μπροστα απο μας νομιζω ειχε ΠΗΤ εχτες!!!!!! γεννησε ενα μπεμπη 3250 φυσιολογικα στις 6 το απογευμα!!! τωρα ειναι σιγουρα η σειρα μας!!! αντε να της ζησει!!!!!!!



ωωω να της ζησει!!ωραια να ερθει και η δικη μας... η πορτα ειναι ανοιχτη......ελα σειρα!!! ...ψιτ ελα!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 28 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις