Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
264 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 264 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 39]

476ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Κυρ Απρ 24, 2011 9:12 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπράβο κοριτσάκι μου! Και σε ειχα στο μυαλό μου τις προάλλες!!! Πολύ χαιρομαι που πάνε όλα καλά σε όλες μας! Δόξα το Θεό. Να έχουμε και μια καλή γέννα ! Μόνο αυτό έμεινε! Τη μπεμπα σου τη ωόλεψε το καθισιό εεεε??? Very Happy Μην ανησυχεις! Πολλές φορές παίρνουν θέση ακόμη και τελευταία στιγμή! Ωχ!!! Αυτό σημαινει οτι τα ποδαρακια της ειναι προς τα κάτω ε? Την παλεύεις με τις κλωτσιές εκει χαμηλά?? Εμένα κορίτσια εχει παρει θέση προς τα κατω αλλά παει και μαζευεται όλη στη δεξια πλευρα της κοιλιάς μου και στριμώχνεται εκει στη μια πλευρα! Οπότε συνήθως με κλωτσαει σε συγκεκριμένο σημειο και με εχει ταράξει! Οταν ακουμπάω εκεί πονάω πάρα πολυ! Αλλά φανταζομαι οτι αν κλωτσαγε κάτω θα πονουσα ακόμη περισσοτερο γιατι οι μπουνιτσες που ειναι και πιο ελαφριες με πονάνε πολύ χαμηλά!
Επίσηε ξέρετε που αλλου ποναω να μου πειτε αν ειναι φυσιολογικό? Πονάω λίγο πιο πάνω από την κλήδωση του δεξιου ποδιού μου με την κοιλιά μου! Ωρες ωρες ποναει τοσο που δεν μπορω να κουνηθω για λίγο! Σαν να παθαίνω κραμπα!!! Αλλά χωρις να πετρώνει η κοιλιά μου αυτό.
Αν δεν γεννήσω σύντομα πιστευω οτι οι επόμενες εβδομάδες θα ειναι πολύ δυσκόλες. Ηδη από μέρα σε μέρα δυσκολέυομαι όλο και περισσότερο να σηκωθω από το κρεβάτι. Δυσκολεύομαι να ανασηκώσω το σωμα μου για να βολέψω τα μαξιλάρια (αυτό ειναι το χειρότερό μου)! Στο τελος δεν θα μπορω να κουνηθω καθόλου Crying or Very sad

477ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Κυρ Απρ 24, 2011 9:43 pm

Ηλιοδωρα

Ηλιοδωρα
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα σε ολες τις κουκλιτσες!! Στεφυ μου σε ευχαριστω πολυ γλυκο μου κοριτσακι, ολα να πανε μια χαρα και τα μπεμπακια μας να ερθουν γερα στον κοσμο!!! Very Happy Δεν νοιωθω πολυ δυνατες κλωτσιες χαμηλα στην κυστη ευτυχως. Ηταν καπως πλαγια την τελευταια φορα η μπεμπα και το κεφαλακι της κατω απο το στομαχι μου με πιεζε μονο και ειχα τα βραδια κυριως καουρες και ξινιλες. Ελπιζω με τις ασκησουλες να εχ βοηθησει και να εχει διαφοροποιηθει η θεσουλα της. Απο χθες ειμαι καλυτερα. Very Happy Με βοηθαει και ο αντρας μου πολυ!! Very Happy
Οι κραμπες που περιγραφεις ειναι φυσιολογικες προς το τελος της εγκυμοσυνης, μην ανησυχεις καθολου. Οσο για την δυσκολια στο σηκωμα σε καταλαβαινω Στεφυ μου, κι εγω το εχω καποιες φορες και στο περπατημα ακομη. Μεχρι να το καταλαβουμε ομως θα εχουμε γεννησει, περασε ο καιρος!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 567772 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 567772 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 49454 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 429657 Ερχονται τα μικρα μας!!!
Τι θα κανετε σημερα?? Φιλια!!

478ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Δευ Απρ 25, 2011 5:54 am

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Xronia Polla koritsares kai Xristos Anesti.Me to kalo ta zouzounakia mas,me enan pono.Apo do kai pera mpainoume teliki euthia oles!!!!!!!!!!!

479ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Απρ 26, 2011 2:25 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια τι κανετε??? χρονια πολλα σε ολες!!!!! πως περασατε του δωσατε και καταλαβε του οβελια??? εγω εφαγα και το ευχαριστηθηκα και τα γλυκακια μου ωραια ητανε!!! πως πατε μηπως εχουμε κανα νεο απο καμια??? φιλακια σε ολες!

480ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Απρ 26, 2011 2:34 am

mitsi75


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γειά σας κι από εμένα! Χριστός Ανέστη, Χρόνια Πολλά και με το καλό να υποδεχθούμε τα ζουζούνια μας! Καμία ακόμη ε? Για να δούμε τι θα δούμε μες την εβδομάδα... Περιμένω με ανυπομονησία την Πέμπτη που θα συναντηθούμε ξανά με τη μαία αλλά κυρίως την Παρασκευή που θα πάμε στο γιατρούλη!! Σήμερα - αύριο θα κάνω τα τελευταία ψώνια και να τακτοποιήσουμε τις τελευταίες λεπτομέρειες στο δωμάτιο και τέλος της εβδομάδας να είμαι έτοιμη πριν τα ραντεβού!! Εσείς κοριτσάρες πότε θα ξαναπάτε στο γιατρό??

481ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Απρ 26, 2011 2:46 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mitsi75 έγραψε:Γειά σας κι από εμένα! Χριστός Ανέστη, Χρόνια Πολλά και με το καλό να υποδεχθούμε τα ζουζούνια μας! Καμία ακόμη ε? Για να δούμε τι θα δούμε μες την εβδομάδα... Περιμένω με ανυπομονησία την Πέμπτη που θα συναντηθούμε ξανά με τη μαία αλλά κυρίως την Παρασκευή που θα πάμε στο γιατρούλη!! Σήμερα - αύριο θα κάνω τα τελευταία ψώνια και να τακτοποιήσουμε τις τελευταίες λεπτομέρειες στο δωμάτιο και τέλος της εβδομάδας να είμαι έτοιμη πριν τα ραντεβού!! Εσείς κοριτσάρες πότε θα ξαναπάτε στο γιατρό??

γεια σου mitsi χρονια πολλα!!! λες να ειχαμε γεννητουρια?? οπως και να χει θα μαθουμε! εγω τωρα εχω ραντεβου 5 μαιου με το γιατρο να δω τι θα μου πει ειμαι πολυ χαλια απο θεμα πονων αλλα δεν λεω να γεννησω με βλεπω να τον παιρνω ολο το μηνα οπως στη μεγαλη μου κορη αλλα ευτυχως κανω υπομονη οχι τιποτα αλλο εχουν απευδησει και οι αλλοι που με ακουνε ωχ και αχ συνεχεια!!!!! Razz

482ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Απρ 26, 2011 2:57 am

mitsi75


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κι εσύ κοριτσάκι μου ε? Κι εγώ τα ίδια... Πονάωωωωωω.... μα όρθια, μα καθιστή, μα ξαπλωμένη πονάωωωωω... κουράστηκα... ο φόβος φόβος αλλά κι αυτό που νιώθω δεν παλεύεται οπότε με το καλό να μας επισκεφθούν!!! Αχ άντε να τα πάρουμε αγκαλίτσα.... Smile

483ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Απρ 26, 2011 4:34 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κι απο μένα κορίτσια!!! Εγω την Πέμπτη εχω ραντεβου με τον γιατρό για τον εβδομαδιαιο έλεγχο! Να δουμε τι θα δουμε.. Σημερα η μπουμπου μου στριφογυριζει όλη την ώρα πολύ εντονα! Ελπίζω να μην άλλαξε θέση και να ήρθε το κεφαλάκι πάνω... ! Σήμερα έκανα και τις τελευταιες εξετάσεις! Αιματος, ούρων και καλλιεργεια κολπικών υγρων! Κατα τα άλλα εχω βαρυνει πάρα πολυ. Σε κιλά δεν πήρα παραπάνω εδω και 2-3 εβδομάδες. Προσεχω παρα πολυ τωρα γιατι ήδη ειχα βάλει πάρα πολλα! Τρωω τελευταιο γευμα το απόγευμα γυρω στις 18:00 κι ετσι εχω καταφερει κι εχω σταθεροποιηθει λιγάκι. Και τωρα το Πασχα πρόσεχα. Βαρυνε ομως η μπουμπου και ποναω πιο εντονα στα κοκκαλα της λεκάνης και στα πλευρά.Τι να κανουμε... υπομονή. Την επόμενη εβδομαδα ο γιατρος θα δει τον τραχηλο μου κι ίσως να κλεισουμε ραντεβου για τεχνητούς πόνους στο τέλος της επομενης εβδομάδας. Μακαρι να μπορεσουμε να το κάνουμς έτσι!! Αλλιως θα τον πάρω όλο τον μηνα ειμαι πεπεισμένη πλέον!

484ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Απρ 26, 2011 8:23 am

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Koritsares geia sas.Ti kanete?Ego exo giatro tin Pempti.Ka ta ta alla ponao kai ego otan kourazomai,exo sixnoouria kai etoimazo balitsoula siga-siga min exoume kana aproopto.Filakia!!!!!!!!!

485ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Απρ 26, 2011 12:50 pm

victoria


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Kateka έγραψε:Koritsares geia sas.Ti kanete?Ego exo giatro tin Pempti.Ka ta ta alla ponao kai ego otan kourazomai,exo sixnoouria kai etoimazo balitsoula siga-siga min exoume kana aproopto.Filakia!!!!!!!!!

Καλησπέρα κορίτσια και kateka!!!! Χρόνια πολλά!!!!!Που λές μία απο τα ίδια. Βέβαια την βαλιτσούλα μου θα την ετοιμάσω την άλλη εβδομάδα διότι πρέπει να πλύνω και του παιδιού τα ρούχα. Τα δικά μου είναι έτοιμα. Μάλλον σχεδόν έτοιμα. Πρέπει να σιδερώσω Sad !!!! Τέλος πάντων. Που λές είμαι στην 35η εβδομάδα. Άντε μπήκα στην τελική ευθεία. Εύχομαι σε όλες τις μέλλουσες μανούλες με το καλό και με ένα πόνο Laughing ~~~~

486ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Απρ 26, 2011 2:26 pm

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια..ημουν μια μανουλα μαιου 2011
πλεον δν ειμαι.εχασα το αγγελουδι μου. Την ψυχη μου.την καρδια μου τη ζωη μου.μου τν πηραν με καισαρικη σημερα..η καρδουλα του σταματησε να χτυπα..και η δικη μου μαζι

487ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τρι Απρ 26, 2011 9:38 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα εχω παιξει! Δεν ξέρω τι να πω... Πως? Τι? Γιατί?? Δεν το πιστευω... Ετσι? Ξαφνικα? Χωρις να υπαρχει κανένα πρόβλημα? Λυπαμαι πραγματικα παρα πολυ. Κουραγιο κοριτσακι μου δεν μπορω να σου πω τιποτα άλλο. Δεν μπορω να σκεφτω κανεναν τρόπο - δεν μπορω να βρω λόγια να σε παρηγορήσω οσο κι αν το θέλω. Ξερω οτι όλα αυτα για σενα τωρα δεν θα σημαινοθυν απολύτως τίποτα. Κουραγιο. Ο χρόνος θα απαλύνει τον πόνο που έχεις στην ψυχούλα σου.

488ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τετ Απρ 27, 2011 1:59 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:κοριτσια..ημουν μια μανουλα μαιου 2011
πλεον δν ειμαι.εχασα το αγγελουδι μου. Την ψυχη μου.την καρδια μου τη ζωη μου.μου τν πηραν με καισαρικη σημερα..η καρδουλα του σταματησε να χτυπα..και η δικη μου μαζι

blackrose τι λες κοριτσι μου??? πως??? γιατι??? δεν μπορω να το πιστεψω δεν ξερω τι να πω οτι και να πω θα ειναι μηδαμινο..εχω στεναχωρηθει τοσο πολυ ..ειναι αδικο! κουραγιο κοπελα μου μονο κουραγιο..

489ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τετ Απρ 27, 2011 2:32 am

Kateka

Kateka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
blackrose έγραψε:κοριτσια..ημουν μια μανουλα μαιου 2011
πλεον δν ειμαι.εχασα το αγγελουδι μου. Την ψυχη μου.την καρδια μου τη ζωη μου.μου τν πηραν με καισαρικη σημερα..η καρδουλα του σταματησε να χτυπα..και η δικη μου μαζι
Den ksero ti na po.Eimai sokarismeni.Oti kai na po,oso kai na prospatho den bgainei koubenta.Mono kouragio...

490ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τετ Απρ 27, 2011 4:21 am

victoria


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Kateka έγραψε:
blackrose έγραψε:κοριτσια..ημουν μια μανουλα μαιου 2011
πλεον δν ειμαι.εχασα το αγγελουδι μου. Την ψυχη μου.την καρδια μου τη ζωη μου.μου τν πηραν με καισαρικη σημερα..η καρδουλα του σταματησε να χτυπα..και η δικη μου μαζι
Den ksero ti na po.Eimai sokarismeni.Oti kai na po,oso kai na prospatho den bgainei koubenta.Mono kouragio...

Κορίτσι μου ούτε και εγώ έχω λόγια. Το μόνο που μπορώ να πώ είναι να σου εκφράσω τα θερμά μου συλληπητήρια και να σου πώ να κάνεις κουράγιο.

491ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τετ Απρ 27, 2011 4:44 am

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
blackrose έγραψε:κοριτσια..ημουν μια μανουλα μαιου 2011
πλεον δν ειμαι.εχασα το αγγελουδι μου. Την ψυχη μου.την καρδια μου τη ζωη μου.μου τν πηραν με καισαρικη σημερα..η καρδουλα του σταματησε να χτυπα..και η δικη μου μαζι


Πως έγινε αυτό το κακό;Γιατί?? Crying or Very sad

492ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τετ Απρ 27, 2011 5:57 am

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:κοριτσια..ημουν μια μανουλα μαιου 2011
πλεον δν ειμαι.εχασα το αγγελουδι μου. Την ψυχη μου.την καρδια μου τη ζωη μου.μου τν πηραν με καισαρικη σημερα..η καρδουλα του σταματησε να χτυπα..και η δικη μου μαζι




Αχχχχ κοριτσάκι μου....δάκρυσα.....
ΚΟΥΡΑΓΙΟ....

493ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τετ Απρ 27, 2011 8:33 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ο ομφαλιος λωρος ειχε κομπο.κ ηταν τυλιγμενος στο ποδαρακι του πολυπλοκα.με αποτελεσμα να αντεξει μεχρι χτες νωρις τα ξημερωματα. Και χτες στο ραντεβου ..η καρδουλα του δν παλλονταν.
Εχασα ενα καταξανθο σγουραμαλλικο αγγελουδι!
Την ζωη μου ολη
10 μερες ειχαν μεινει


σας ευχαριστω ολες

ενας κομπος ηταν η χαρα μου

494ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τετ Απρ 27, 2011 11:21 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχομαι καμια να μην το ζησει αυτο που ζω.
Σας γραφω απο την κλινικη με το κινητο μου. Να μιλησω να ξεσπασω να τα πω
εχασα μιση απτη ζωη μου.
Περιμενα μερα με τη μερα. Δευτερα του πασχα ηταν που με κλωτσουσε ,το βραδυ...η τελευταια φορα!!!την επομενη,χτες το πρωι στο γιατρο ενας αγγελος επαψε να αναπνεει.θεεμου γιατι σε μενα? Γιατι αναρωτιεμαι..
Ημουν διπλα στην πηγη κ δν ηπια νερο.
Το αγγελουδι μου παει.μας αφησε.παει..και ειχα τοσα να του μαθω!τοσα!
Με εβαλαν για καισαρικη,επρεπε να φυγει απο μεσα μου.εγω αδειασα. Τελειως. Ενα ολοκληρωμενο μωρο ειπα .το εχασα παει.
Ο αντρας μου ειχε το κουραγιο να το δει μεσα απτην κοιλιτσα μου.το ποδαρακι του περιτυλιγμενο τοσο πολυ....1 στις 5000 χιλιαδες περιπτωσεις.και ο κληρος επεσε σε εμας.
Η μαια προλαβε το σταυρωσε κ το ονομασε ραφαηλ,στον αγιο που εχτες γιορταζε..
Κ ο αγιος ραφαηλ ειναι προστατης μου συμπτωματικα δν ξερω αλλα το μωρο μου πηγε κοντα του.
Αχ καμια να μη το ζησει
αχ ψυχη μου,για σενα θρηνω!
Για σενα που 9 μηνες ησουν η ψυχη στην ψυχη μου!αχ αγγελε μου να εισαι καλα εκει που εισαι. Η μανουλα σου..

495ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τετ Απρ 27, 2011 11:27 am

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχχχχ βρε κοριτσάκι μου...κλαίω και γω....κουράγιο κάνε...έτσι θέλησε ο Θεός.......δυστηχώς........ Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

496ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τετ Απρ 27, 2011 12:10 pm

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ti na sou po koukla mou.ola ta logia einai poli ftoxa.mallon o sgouromalikos ksanthos agellos sou itan poli kalos gia na meinei koda se mas.o theos ton dialekse gia na vriskete dipla se ekeinon.kouragio.as einai o aggelos pou tha prosexei apo ekei psila to epomeno moro tha exeis stin koilitsa sou.eimaste koda sou.

497ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τετ Απρ 27, 2011 12:39 pm

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκι μου έχω πάθει σοκ...! Μακάρι το κλάμα μου να μπορούσε να σε βοηθήσει!!! Το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι εδώ θα είμαστε να σε στηρίξουμε... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

498ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τετ Απρ 27, 2011 1:15 pm

skountouflou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κλαίω κ εγώ μαζί σου για τον ξανθό σου άγγελό ειλικρινά κ λυπάμαι που δεν είμαι κοντά μια αγκαλιά να σου κάνω κ να κλάψουμε μαζί κ ας μην σε ξέρω....

499ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τετ Απρ 27, 2011 1:27 pm

XRYSPA


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
νομιζω δεν υπαχουν λογια.οτι και να πουμε ειναι πολυ φτοχο. σου ευχομε μεσα απο την καρδια μου ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ!!!!!!!!!

500ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2011!!!!!!!! Τετ Απρ 27, 2011 11:33 pm

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα δεν ανήκω στην ομάδα σας αλλά θα ήθελα να δηλώσω την συμπαραστασή μου και εγώ στην κοπέλα.Εύχομαι να μπορέσεις να το ξεπεράσεις και να ξανασταθείς στα πόδια σου.Ότι άλλο και να πω νομίζω είναι λίγο..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις