Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
40 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 40 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντε με το καλό βρε vivian!
Εγώ κάθομαι και κοιτάζω τα τικεράκια μας και λογαριάζω μέρες.
Και λέω οχτώ βδομάδες διαφορά, πέντε, τρεις....
Είναι φορές που λέω δεν αντέχω άλλο.
Χτες τα πόδια μου έγιναν τούμπανο από το τρέξιμο όλη μέρα, κυρίως οι αστράγαλοι και μου τους έτριβε ο αντρούλης μου, κι εκεί που το απολάμβανα, αρχίζει η δικιά σου κάτι "κουνήματα"!
Την ένιωθα κάτω από τα πλευρά μεεεεέχρι κάτω την κύστη μου. Πώς είχε απλώσει δε μπορώ να καταλάβω. Αφού λέω παιδί έχω ή χταπόδι? Η κοιλιά μου κουνιόταν σα χλαπάτσα. Τρεις φορές πήγα τουαλέτα για να ηρεμήσω από τις κλωτσιές στην κύστη.
Και λέω "πώς θα αντέξω Θέε μου αν από τώρα κάνω έτσι?"

Ξέρετε, για ένα άτομο που έχει μάθει να είναι υπερκινητικό και να μη βάζει κ*#ο κάτω, αυτή η κατάσταση είναι σα να σε κρατάνε καθηλωμένη και να σου λένε "μην τολμήσεις να κουνήσεις!".
Υπερβάλλω λίγο, απλά για να το κάνω πιο κατανοητό...

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
Vivian έγραψε:
florentiab έγραψε:Με το καλό κοριτσάκι μου. Και θα κάνεις ένα κουκλάκι. Πανέμορφο.

Σ' ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν. 2!! - Σελίδα 10 417472


μην ξεχάσεις να μας ενημερώσεις

Ναι κοριτσάκι μου εννοειτε... Και στην περιπτωση που γινει κατι ξαφνικο και δεν προλαβω εγω θα σας ενημερωσει το μιλουπάκι!!!! Wink

catherine


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βίβιαν με το καλό!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Άντε με το καλό βρε vivian!
Εγώ κάθομαι και κοιτάζω τα τικεράκια μας και λογαριάζω μέρες.
Και λέω οχτώ βδομάδες διαφορά, πέντε, τρεις....
Είναι φορές που λέω δεν αντέχω άλλο.
Χτες τα πόδια μου έγιναν τούμπανο από το τρέξιμο όλη μέρα, κυρίως οι αστράγαλοι και μου τους έτριβε ο αντρούλης μου, κι εκεί που το απολάμβανα, αρχίζει η δικιά σου κάτι "κουνήματα"!
Την ένιωθα κάτω από τα πλευρά μεεεεέχρι κάτω την κύστη μου. Πώς είχε απλώσει δε μπορώ να καταλάβω. Αφού λέω παιδί έχω ή χταπόδι? Η κοιλιά μου κουνιόταν σα χλαπάτσα. Τρεις φορές πήγα τουαλέτα για να ηρεμήσω από τις κλωτσιές στην κύστη.
Και λέω "πώς θα αντέξω Θέε μου αν από τώρα κάνω έτσι?"

Ξέρετε, για ένα άτομο που έχει μάθει να είναι υπερκινητικό και να μη βάζει κ*#ο κάτω, αυτή η κατάσταση είναι σα να σε κρατάνε καθηλωμένη και να σου λένε "μην τολμήσεις να κουνήσεις!".
Υπερβάλλω λίγο, απλά για να το κάνω πιο κατανοητό...

Υπομονη Αγγελικούλα μου!!! Όλα να πανε καλα εχει σημασία και οι μερες θα περασουν χωρις να το καταλάβεις!!! Οσο για την ακινησία ασε γιατι ειναι σε πληρη ακινησία 10 μερες τωρα και δεν παλεύετε!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
catherine έγραψε:Βίβιαν με το καλό!!!

Σ' ευχαριστώ πολύ Κατερίνα μου! Να σαι καλά και να χαίρεσαι το αγοράκι σου! Wink

catherine


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Vivian έγραψε:
catherine έγραψε:Βίβιαν με το καλό!!!

Σ' ευχαριστώ πολύ Κατερίνα μου! Να σαι καλά και να χαίρεσαι το αγοράκι σου! Wink

Σ'ευχαριστώ πολύ!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειλικρινά δε θα ήθελα να είμαι στη θέση σου.
Χτες τακτοποιούσα πάλι τα ναυλοσύμφωνά μου -δουλειά κι αυτή!- και δε μπορούσα να σκύψω να βάλω αυτά που έπρεπε στο κάτω κάτω συρτάρι...
Φώναξα το παλικάρι που έχουμε εδώ να το κάνει (παλικάρι 42ετών με πονεμένη μέση κι αυτός αλλά τι να γίνει...)
Πήγα να φάω και την τούμπα στο μπάνιο το Σάββατο (κάποιες το διάβασαν) και με έχει πάρει από κάτω. Λέω: "Εγώ??? Εγώ που πηδούσα σαν το κατσίκι? Τώρα να σέρνομαι?"
Πονάει πολύ η λεκάνη μου και κυρίως το ηβικό οστό (αν το λέω καλά)... Σε σημείο να μη μπορώ να ανοιγοκλείσω τα πόδια μου ή να αλλάξω πλευρό το βράδυ...

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου!
ΒΙΒΙΑΝ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;;;;;;Μπήκα το βράδυ μήπως σε δω να σου δώσω ευχές για σήμερα αλλά μου είπε η Μιλού οτι βγήκες cheers

Ευάκι πρέπει να είναι πολύ πολύ ωραία αυτά που πήρες.Μια κούκλα θα είσαι!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Λέω να φτιάξω κάνα φαγάκι (μακαρονάδα για την ακρίβεια που είναι εύκολο, γίνεται γρήγορα, και προλαβαίνω να σερβίρω στα πιατάκια μέχρι να ανέβει πάνω) και να έχω έτοιμο το τραπέζι με κεράκια, λουλουδάκια και τέτοια...ευτυχώς γυρνάει αργά.

Το θέμα είναι ότι αυτός δε μου έχει πει κάτι....
Ή το ξέχασε, ή κάνει τον κινέζο και μου ετοιμάζει εκπληξούλα!

Θα δείξει. Θα σας πω αύριο.

Κορίτσια, δε σας είπα! Όχι το είχατε και έννοια βέβαια αλλά κουβέντα να γίνεται...
Τελικά χθες την έφαγα την ήττα.
Έτρεχα σαν το Βέγγο -εξού και οι πρησμένοι αστράγαλοι- τράπεζα, ανθοπωλείο, ψώνια (δώρο για τη σίστερ που γιορτάζει σήμερα) πίσω στο σπίτι, φαΐ (μακαρόνια με κιμά), συμμάζεμα το σπίτι, στρώσιμο τραπεζίου, κεράκια, μουσικούλα και τα ρέστα, το τριαντάφυλλο μοστράρει πάνω στο τραπέζι με μια καρτούλα, ντουζάκι στα γρήγορα -φοβόμουν μη φάω και καμιά γλύστρα πάλι, και τσουπ ο κύριος 21:00, τον ακούω παρκάρει (εγώ σχόλασα 17:00- 4ώρες τρέξιμο).
Έμεινε Shocked με το όλο σκηνικό. Δεν ήξερε τι να πει ο κακομοίρης..
Σίγουρα ένιωσε άσχημα.
Και η απάντησή του: "Με έχεις μπερδέψει. Το 16 ή το 18 γιορτάζουμε?" (στις 18 παντρευτήκαμε).
Του είπα "εντάξει στις 18 έχουμε επέτειο γάμου, αλλά σήμερα είναι τρία χρόνια που είμαστε μαζί..."

Χορέψαμε, φάγαμε, (δεν κάναμε τίποτα άλλο για τις περίεργες!!!)...Όλα ωραία!

Δε στεναχωρήθηκα. Κατά κάποιο τρόπο το περίμενα. Με αποζημίωσε όμως με το τρίψιμο/μασαζάκι στα ποδαράκια μου!

Τον αγαπάω πάρα πάρα πολύ!!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφου χορεψατε μην μιλας καθολου

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕΝ ΕΦΑΓΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΗΤΤΑ....ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ!!!!!!

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν πειράζει που το ξέχασε, έχει μπερδευτεί κιόλας, ετσι κι αλλιώς οι άντρες δεν δίνουν και πολύ σημασία σ΄αυτά και όσοι δίνουν το κάνουν είτε για μας είτε για να μην ακουν γκρίνιες.
Σημασια έχει οτι περάσατε καλά!!!
Και το οτι χορέψατε πολύ όμορφο, για μένα πολύ πρωτοτυπο βέβαια. Μόνο σε εξόδους και σε κοινωνικές εκδηλώσεις ... κι αυτό αν... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την maria.tst στις Παρ Σεπ 17, 2010 3:36 am, 1 φορά

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ....ΕΜΕΙΣ ΣΤΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΧΟΡΕΨΕΙ ΠΟΤΕ.....Π Ο Τ Ε.....ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΕΙ ΧΟΡΕΨΕΙ ΜΟΝΟ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ ΟΥΙΣΚΙ!ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑΠΟΝΟ!!!!!

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ναι και ο δικος μου δεν με εχει χορεψει ποτε.Να φανταστειτε στον αρραβωνα μας που επρεπε να χορεψουμε με χορεψε 6 δευτερολεπτα χρονομετρημενα και μετα με παρατησε συξυλη στην μεση της πιστας . Shocked Shocked Shocked Shocked

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Χορέψαμε, φάγαμε, (δεν κάναμε τίποτα άλλο για τις περίεργες!!!)...

χι χι εγώ θα ρώταγα!!!! Laughing Laughing Laughing
Ε αφού χορέψατε κάτι είναι,δηλαδή πολύ όχι κάτι.Εμένα εχτές και χρόνια πολλά που μου είπε το πάτωμα κοίταζε.Για τόσο ντροπαλό μιλάμε,όχι να χορέψουμε κιόλας.

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:ΚΑΛΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ....ΕΜΕΙΣ ΣΤΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΧΟΡΕΨΕΙ ΠΟΤΕ.....Π Ο Τ Ε.....ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΕΙ ΧΟΡΕΨΕΙ ΜΟΝΟ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ ΟΥΙΣΚΙ!ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑΠΟΝΟ!!!!!

Κι εγώ μια φορά τον τραβολογούσα σε ένα καλαματιανό κι εκεί ήταν τύφλα.Με ξενύχιασε βέβαια τόσες φορές που δεν το ξανατόλμησα.Άσε δε που ήταν ο πιο ψηλός και πήγαινε σαν αγγούρι όρθιο.

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο χορός ήρθε από μόνος του, καθότι η μουσική έπαιζε έτσι κι αλλιώς και πάνω στις αγκαλίτσες και τα φιλάκια, φέραμε και δυο βόλτες...
Όσο για το αν μπερδεύτηκε, τα λουλουδάκια ήξερε να μου τα παίρνει κάθε μήνα (όχι τώρα που παντρευτήκαμε - πριν) στις 16, τώρα ξαφνικά το ξέχασε?
Απλά το πέρασε στο ντούκου. Είδε μάλλον ότι κι εγώ δεν είπα τίποτα το πρωί που ξυπνήσαμε...
Α! Ξέχασα να αναφέρω ότι έπλυνε και τα πιάτα Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ!!! γιατί είδε τα ποδαράκια μου πρησμένα και δε με άφησε να το κάνω εγώ.
Φτύστε με κορίτσια. Μπορεί να μην έχω "δώρα" και "εκπλήξεις" και άλλα νερόβραστα, αλλά πραγματικά νιώθω ότι κέρδισα τον πρώτο λαχνό στον τομέα της συντροφικότητας και της συμβίωσης.
Και είμαι πολύ ευτυχισμένη -μεγάλη κουβέντα- φτου φτου φτου!
Ακόμα βέβαια είναι νωρίς, ούτε ένας χρόνος δεν έχει περάσει, αλλά τα "δείγματα" που έχει δώσει ως τώρα με γεμίζουν αισιοδοξία, ακόμα και για αργότερα που θα έχουμε και το παιδί.

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιας και η συζήτηση πήγε στο χορό, θα σας πω ότι μια φορά πήγαμε Vinylio (ελπίζω να το ξέρετε - και για όσες δεν το ξέρουν, είναι ντίσκο, ναι, ντίσκο, με ντισκομπάλα και τα ρέστα, και παίζει staying alive, daddy cool και τα σχετικά) και του λέω έλα πάμε να χορέψουμε (στην πίστα) και δεν κώλωσε!
Κάναμε του κόσμου τις βλακείες!
Ο πρώην μου, αγγούρι δε λες τίποτα! Ντροπαλός! Μόνο το μάγκα ήξερε να κάνει.
Με το Νίκο, έπαθα πλάκα σας λέω! Δεν το περίμενα με τίποτα!
Και την πρωτοχρονιά χορεύαμε! Έχουμε παντόφλες all starάκια και γλίστραγαν στο πάτωμα και κάναμε του κόσμου τις βλακείες -οι δυο μας- όταν άλλαξε ο χρόνος!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Μιας και η συζήτηση πήγε στο χορό, θα σας πω ότι μια φορά πήγαμε Vinylio (ελπίζω να το ξέρετε - και για όσες δεν το ξέρουν, είναι ντίσκο, ναι, ντίσκο, με ντισκομπάλα και τα ρέστα, και παίζει staying alive, daddy cool και τα σχετικά) και του λέω έλα πάμε να χορέψουμε (στην πίστα) και δεν κώλωσε!
Κάναμε του κόσμου τις βλακείες!
Ο πρώην μου, αγγούρι δε λες τίποτα! Ντροπαλός! Μόνο το μάγκα ήξερε να κάνει.
Με το Νίκο, έπαθα πλάκα σας λέω! Δεν το περίμενα με τίποτα!
Και την πρωτοχρονιά χορεύαμε! Έχουμε παντόφλες all starάκια και γλίστραγαν στο πάτωμα και κάναμε του κόσμου τις βλακείες -οι δυο μας- όταν άλλαξε ο χρόνος!

Σε αυτό σε ζηλέυω και φτου σας,γιατί έτσι είναι ο χαρακτήρας μου και εμένα και ο Βασίλης δεν με ακολουθεί ποτέ σε τίποτα οπότε αναγκάζομαι να κάθομαι κι εγώ σοβαρή και με σκοτώνει αυτό το πράγμα.
Πάντα έτσι να είστε και έτσι να αντιμετωπίζετε και τα προβλήματα!!!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΙΓΑ ΜΗ ΤΟΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΣΟΒΑΡΗ......ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΟΡΕΨΩ ΘΑ ΧΟΡΕΨΩ....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ......ΠΑΝΤΩΣ ΣΟΒΑΡΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΛΕΣ ΤΟΝ ΜΗΤΣΟ.....ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΧΟΡΟΣ!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
Και την πρωτοχρονιά χορεύαμε! Έχουμε παντόφλες all starάκια και γλίστραγαν στο πάτωμα και κάναμε του κόσμου τις βλακείες -οι δυο μας- όταν άλλαξε ο χρόνος!

μπράβο κοριτσάκι. πάντα έτσι να είστε, ευτυχισμένοι.

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Σε αυτό σε ζηλέυω και φτου σας,γιατί έτσι είναι ο χαρακτήρας μου και εμένα και ο Βασίλης δεν με ακολουθεί ποτέ σε τίποτα οπότε αναγκάζομαι να κάθομαι κι εγώ σοβαρή και με σκοτώνει αυτό το πράγμα.
Πάντα έτσι να είστε και έτσι να αντιμετωπίζετε και τα προβλήματα!!!!!

Σε ευχαριστώ Αθηνούλα μου, κι εγώ το ίδιο σκέφτομαι, να είμαστε πάντα αγαπημένοι. Αν θες να καταλάβεις έναν άνθρωπο, κοίτα τους γονείς του. Εγώ αυτό έκανα. Κι όταν τους είδα τους ανθρώπους μετά από 40χρόνια γάμου να χορεύουν και να αγκαλιάζονται, κατάλαβα ότι ο Νίκος έχει πάρει τα σωστά ερεθίσματα...

Θα συμφωνήσω με την άλλη τη φίλη μας την Αθηνά στο θέμα της σοβαρότητας. Κι εγώ με τον πρώην που μου έκανε το βαρύ πεπόνι, δε μάσαγα. Εγώ έκανα ότι ήθελα. Βέβαια υπάρχει και η παροιμία που λέει "αν κάτσεις με στραβό, ως το βράδυ αλληθωρίζεις" κι έτσι μετά από 9 χρόνια σχέσης έπιασα κι εγώ τον εαυτό μου να είμαι πολύ "μουντρούχα" σε κάποιες φάσεις...

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
μπράβο κοριτσάκι. πάντα έτσι να είστε, ευτυχισμένοι.

Σε ευχαριστώ!
Κι εσύ ότι ποθείς!

Τελικά μήπως έχουν δίκιο?
Μήπως ισχύει το ότι όπως σε βρει ο καινούριος χρόνος, έτσι θα πάει?

maria.tst

maria.tst
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να είσαστε πάντα έτσι!!!
Μπα δεν ισχυει αυτο για την πρωτοχρονια ... το 'χω δοκιμάσει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.].
Εχω δοκιμάσει τα παντα δεν γίνεται τίποτα.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Tziz έγραψε:
florentiab έγραψε:
μπράβο κοριτσάκι. πάντα έτσι να είστε, ευτυχισμένοι.

Σε ευχαριστώ!
Κι εσύ ότι ποθείς!

Τελικά μήπως έχουν δίκιο?
Μήπως ισχύει το ότι όπως σε βρει ο καινούριος χρόνος, έτσι θα πάει?

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria.tst έγραψε:Να είσαστε πάντα έτσι!!!
Μπα δεν ισχυει αυτο για την πρωτοχρονια ... το 'χω δοκιμάσει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.].
Εχω δοκιμάσει τα παντα δεν γίνεται τίποτα.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Tziz έγραψε:
florentiab έγραψε:
μπράβο κοριτσάκι. πάντα έτσι να είστε, ευτυχισμένοι.

Σε ευχαριστώ!
Κι εσύ ότι ποθείς!

Τελικά μήπως έχουν δίκιο?
Μήπως ισχύει το ότι όπως σε βρει ο καινούριος χρόνος, έτσι θα πάει?
ultrex δοκιμασες;;; λουσου με ultrex και θα δεις διαφορα χιχιχι . Razz Razz Razz Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις